Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και από μένα κορίτσια!!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:Φαρμακευτικη βιταμινη...Με εκδοχα..
Φυσικες βιταμινες παιρνουμε μονο απο τις τροφες...
Δεν θα πω κατι αλλο για τους γιατρους περα απο το ο καθε ενας στην ειδικοτητα και τον τομεα του....

Συμφωνω για τις ειδικοτητες κ τωρα με εβαλες στο τρυπακι να ρωτησω παθολογο η αιματολογο για το φυλλικο..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Καλησπέρα και από μένα κορίτσια!!!


Γεια σου Marianna... flower flower 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:
Lillybell έγραψε:Φαρμακευτικη βιταμινη...Με εκδοχα..
Φυσικες βιταμινες παιρνουμε μονο απο τις τροφες...
Δεν θα πω κατι αλλο για τους γιατρους περα απο το ο καθε ενας στην ειδικοτητα και τον τομεα του....

Συμφωνω για τις ειδικοτητες κ τωρα με εβαλες στο τρυπακι να ρωτησω παθολογο η αιματολογο για το φυλλικο..

Αιματολογο...Και να ρωτησεις και για τη βιταμινη Β12 και τη σχεση της με τη συλληψη...

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marianna50 έγραψε:Καλησπέρα και από μένα κορίτσια!!!


Γεια σου, Μαριάννα!!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν έφυγα να ξέρετε απλά άλλαξε τελείως το πρόγραμμά μου με το προχθεσινό ξενύχτι και τώρα κοιμάμαι πρωί και ξυπνάω απόγευμα!! Γκρρ!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααα και να ενημερώσω και τα υπόλοιπα κορίτσια της παρέας για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, διότι στάλθηκαν μόνο πμ και μόνο σε κάποιες που έβλεπa μπροστά μου εκείνη την στιγμή, έριξα την ιδέα για ένα καινούριο φόρουμ, διότι εδώ οι διαχειριστές απ' ότι φαίνεται έχουν κουραστεί!! Πριν, βέβαια, πω για το νέα φόρουμ έστειλα μνμ στην διαχειρίστρια για κάποιους εδώ μέσα (u know) αλλά δεν έλαβα απάντηση!! Έτσι, λοιπόν, το νέο φόρουμ έγινε με σκοπό καθαρά και μόνο να υπάρχουν άτομα που θα ασχολούνται για να μην μπαίνει όποιος θέλει και να βρίζει κτλ!! Δε το έκανα ούτε για να το παίξω "αρχηγός" ούτε τπτ τέτοιο, εξάλλου είπα ήδη όποια κοπέλα έχει χρόνο και μπορεί να ασχοληθεί την κάνω moderator και έχει και αυτή πρόσβαση σε ban και block! Και τέλος, δε σημαίνει ότι θα φύγω από εδώ, αλλά εγώ προσωπικά σαν Μαριάνα δε θα ανοίγομαι και τόσο εδώ διότι δε μ'αρέσουν να υπάρχουν άτομα που δε σέβονται αυτά που λέμε! Όπως, τα άτομα που μπαίνουν και λένε Ναι ναι, στείλτε θετική ενέργεια και κάτι θα γίνει!! Εμένα αυτά με προσβάλλουν σαν άνθρωπο! Ευχαριστώ!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna μου, μην το κουραζεις το θεμα....Δεν χρειαζεται να απολογεισαι..Τα ειπαμε και στο πμ..Οποια θελει να ερθει θα ερθει..Οποια δε θελει να ερθει, δεν θα ερθει..Απλα και ομορφα.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άλλο η απολογία άλλο το "εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμε", επειδή αναφέρθηκε θέμα ισότητας τα λέω όλα αυτά καθαρά!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποτε τεθηκε θεμα ισοτητας;; Δεν ειδα..

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
perperouna έγραψε:Αχ κοριτσια θα με βρισετε το ξερω αλλα δεν βλεπω  να ξεφευγω απο τη λιστα αυτη..δεν θα κατεβω μαζι με την ειρηνη κ το σπορακι..πολυ απαισιοδοξια βρε κοριτσια αυτο το μηνα..δν περιμενω τπτ..οσο για το φυλλικο οξυ εμενα μου το εδωσε ο γυναικολογος μου κ περισσοτερο για το εμβρυο αργοτερα για αποφυγη εγκεφαλικων βλαβων..γενικα δεν μου λειπει κατι απο βιταμινες κ τετοια αλλα καλο θα ειναι να υοαρχουν αποθηκες για αργοτερα..
μην ακούω βλακείες που δεν θα κατεβεις κιολας

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια  Very Happy   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ειστε καλα?  Very Happy 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:Ποτε τεθηκε θεμα ισοτητας;; Δεν ειδα..
Η Den antexo allo το ανέφερε!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:καλησπερα κοριτσια  Very Happy   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ειστε καλα?  Very Happy 

Γεια σου καθριν! queen queen 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina1983 έγραψε:καλησπερα κοριτσια  Very Happy   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ειστε καλα?  Very Happy 
Καλησπέρα Κατερίνα, εγώ είμαι κάπως άκεφη σήμερα, ίσως επειδή ξύπνησα αργά! Εσύ;;

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω δεν πηρα πμ  Crying or Very sad 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Ποτε τεθηκε θεμα ισοτητας;; Δεν ειδα..
Η Den antexo allo το ανέφερε!

Αααα για πες που ακριβως να παω να διαβασω να καταλαβω...Δεν προλαβαινω παντα να διαβαζω τα προηγουμενα.....

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, καλορίζικο το νέο σας φόρουμ.
Οταν έλεγα να μεταφερθούμε κάπου αλλού δεν εννοούσα να φτιάξει μια από εμάς ένα φόρουμ και να πάμε εκεί αλλά εννοούσα να πάμε σε ένα από τα ήδη υπάρχοντα όπου θα είμαστε όλες ίσες  όπως και εδώ και να υπάρχει η ιδιωτικοτητα.
Ξερετε επειδή χρησιμοποιώ χρόνια το διαδυκτιο ειμαι λίγο καχύποπτη, συγνώμη αν σας το χαλάω αλλά εγώ θα απέχω.
Συγνώμη Μαριαννάκι μου αλλά είναι θέμα αρχής για μένα.
Τα φιλιά μου σε όλες και καλή συνέχεια.
Αυτό!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina1983 έγραψε:εγω δεν πηρα πμ  Crying or Very sad 
Είχα τελειώσει την διαδικασία στις 6 η ώρα το πρωί, οπότε έστειλα πμ σε κάποιες που έβλεπα μπροστά μου εκείνη τη στιγμή και είπα κιόλας πείτε και όπου αλλού θέλετε!!

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina1983 έγραψε:καλησπερα κοριτσια  Very Happy   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ειστε καλα?  Very Happy 
Γεια σου, Κατερίνα!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαλιστα..Συμφωνω με τη den antexo allo..Και θα σου πω γιατι...
Γιατι φτιαχνοντας ενα φορουμ και καθως αυτοματα γινεσαι administrator αυτο σου δινει τη δυνατοτητα να "βλεπεις" καποια δεδομενα που ενα απλο μελος δε μπορει να δει..Οσο αθωα κι αν ειναι τα προσωπικα στοιχεια που απαιτουνται για την εγγραφη - οπως ενα απλο e mail εσυ το βλεπεις, ενω το απλο μελος το δικο σου οχι.....Αυτο αυτοματα σε βαζει σε θεση "υπεροχης" απεναντι στα μελη... Κι επειδη, εδω ηδη γνωριστηκαμε και εκμυστηρευτηκαμε καποια πραγματα, δεν ειναι ποολυ ωραιο να "δεις" καποια προσωπικα στοιχεια που δεν θελουν καποιες.....
Ειναι διαφορετικο να εγγραφεσαι σε ενα φορουμ με χιλιαδες μελη και μια αγνωστη σου admin,οπως εδω πχ ή στο αλλο γνωστο φορουμ, απο το να γραφεσαι καπου που σε "ξερουν"....
Μπορεις βεβαια, να βαλεις και moderators αλλα παλι αυτες θα ειναι μια-δυο οποτε ειναι κι εκεινες σε θεση υπεροχης απεναντι στις υπολοιπες....Λογικο και σωστο, αλλα ειπαμε..Αν δεν ειχαμε "γνωριστει" εδω θα ηταν διαφορετικα....
Αυτο πιστευω εννοει και με βρισκει συμφωνη..Οπως σου ειπα και πριβε, σκεφτομαι αν θα ερθω εκει ή οχι, ακριβως γι'αυτους τους λογους....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εαν μπορεις ως admin να δεις και τις ip...τοτε....Οντως δε μπορουμε να ειμαστε ισες......................

(Δεν εχω ασχοληθει οποτε δεν ξερω τι μπορεις να δεις και τι οχι..)

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μωρε και εγω ειμαι καπως σκ@τ@ σημερα,μακαρι ομως να ηξερα τον λογο!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

δεν ξερω κακοξυπνησα απο το πρωι μαλλον  Mad Mad Mad Mad Mad 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:Μαλιστα..Συμφωνω με τη den antexo allo..Και θα σου πω γιατι...
Γιατι φτιαχνοντας ενα φορουμ και καθως αυτοματα γινεσαι administrator αυτο σου δινει τη δυνατοτητα να "βλεπεις" καποια δεδομενα που ενα απλο μελος δε μπορει να δει..Οσο αθωα κι αν ειναι τα προσωπικα στοιχεια που απαιτουνται για την εγγραφη - οπως ενα απλο e mail εσυ το βλεπεις, ενω το απλο μελος το δικο σου οχι.....Αυτο αυτοματα σε βαζει σε θεση "υπεροχης" απεναντι στα μελη... Κι επειδη, εδω ηδη γνωριστηκαμε και εκμυστηρευτηκαμε καποια πραγματα, δεν ειναι ποολυ ωραιο να "δεις" καποια προσωπικα στοιχεια που δεν θελουν καποιες.....
Ειναι διαφορετικο να εγγραφεσαι σε ενα φορουμ με χιλιαδες μελη και μια αγνωστη σου admin,οπως εδω πχ ή στο αλλο γνωστο φορουμ, απο το να γραφεσαι καπου που σε "ξερουν"....
Μπορεις βεβαια, να βαλεις και moderators αλλα παλι αυτες θα ειναι μια-δυο οποτε ειναι κι εκεινες σε θεση υπεροχης απεναντι στις υπολοιπες....Λογικο και σωστο, αλλα ειπαμε..Αν δεν ειχαμε "γνωριστει" εδω θα ηταν διαφορετικα....
Αυτο πιστευω εννοει και με βρισκει συμφωνη..Οπως σου ειπα και πριβε, σκεφτομαι αν θα ερθω εκει ή οχι, ακριβως γι'αυτους τους λογους....
Σεβαστή η άποψη του καθένα, δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν, απλά με αφορμή αυτά που λέμε, σας λέω και εγώ κάποια πράγματα για το ίντερνετ επειδή τυχαίνει να γνωρίζω κάτι παραπάνω από υπολογιστές! Γενικά, δλδ, τα λέω, για τη συνολική περιήγησή σας στο νετ! 1ον από ένα ε-μαηλ κανείς δε μπορεί να καταλάβει και πολλά για κάποιον γιατί πολλές φορές το ε-μαήλ δεν έχει καν προσωπικά στοιχεία, πχ ένα ε-μαηλ του στυλ Αγαπουλα@gmail.com δε μπορεί να σου πει και πολλά, εκτός του ότι μπορείς να στείλεις μνμ εκεί! 2ον ακόμα και ο Admin μπορεί να κάνει ορατό το μαηλ του και ο κάθε χρήστης, είναι θέμα προσωπικό του καθένα αν θέλει να του στέλνει μνμ ο καθένας! Και τέλος, εγώ αυτό που κάνω όταν μπαίνω κάπου που δεν εμπιστεύομαι(προσωπικό μου αυτό) δίνω κάποιο εναλλακτικό μαηλ μου!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τις ip;;; Αυτες μπορεις να τις δεις;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις