Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου!!εγω πηρα εχθες τα αποτελεσματα της προλακτινης 39,11 δηλαδη ανεβασμενη ειναι αλλα μου ειπε ο μικροβιολογος οτι σε περιπτωση εγκυμοσυνης ειναι φυσιολογικη η τιμη..βρε λετε να υπαρχει τετοια περιιπτωση??ξερετε??με τον γιατρο μου δεν μιλησα γιατι ειχε γεννα χθες θα μιλησω απο δευτερα..
perperouna μου εχεις καθυστερηση?Μακαρι κοριτσι να εισαι και να μην το ξερεις ακομα!!!!Οντως η προλακτινη ανεβαινει οταν εισαι εγκυος και πρεπει να ανεβει τοτε....οταν ειναι ανεβασμενη και δεν εισαι εγκυος θελει ρυθμισμα....

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω απο την αλλη εχω ''κουραστει'' απο ολη την ιστορια της προσπαθειας.....σημερα προστεθηκε αλλη μια ωραιοτατη αρνητικη 0,1 χοριακη στην πλατη μου...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Εχω αρχισει να χανω τις ελπιδες μου.... Mad μπορει να ειναι λογια της στιγμης Mad ....μπορει να αλλαξω γνωμη αργοτερα.....θα δειξει. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Εμας το παιδακι μας απ'οτι φαινεται θα ερθει με ''βοηθεια'' γιατι οσο και προσπαθουμε μονοι μας βρισκουμε ''τοιχο''.....και το ''αστειο'' σε ολη την υποθεση ειναι οτι δεν εχουμε κατι....απλα ανηκουμε στα ζευγαρια της ανεξηγητης υπογονιμοτητας.....εχουμε περασει απο κοσκινο και οι 2,και δεν εχει βρεθει κατι σοβαρο .....

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι κατερινα μου δεν εχω ακομα καθυστερηση..περιμενω σε εξι μερες..δν νομιζω ομως να συμβαινει κατι τετοιο για πρωτον ειχαμε τρεις επαφες ολες κ ολες..δευτερον νομιζω οτι ειναι πολυ νωρις για να ανεβει η προλακτινη αν ειμαι εγκυος..απλα μαλλον θελει ρυθμιση με χαπακι..κ απο οτι εχω διαβασει ρυθμιζεται μεσα σε λιγο καιρο Κ εχεις μεγαλες πιθανοτητες να συλλαβεις μετα τη θεραπεια
Κατερινακι μου να σου πω υπομονη παλι δν θελω..κοθραστηκες να το ακους..απλα να σου πω αφου το εχεις ψαξει κ δν εχετε τιποτα χαλαρωσε πες πως σταματας για ενα διαστημα κ μετα ξαναξεκινα.η αν θελεις να μιλησεις με το γιατρο σου προκειμενου να σε βοηθησει ιατρικα..δες πως θα παει κ ειμαστε διπλα σου οτι κ αν κανεις..σκεψου οτι καμια γυναικα πλεον δν εχει μεινει χωρις παιδακι!!με βοηθεια η οχι!!αυτα..συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα..καληνυχτα!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια μου,τι κανετε?
Ελευθερια μου ελπιζω να μην χρειαστει να κανεις τη θεραπεια και να εχουμε συντομα τα ευχαριστ.
Αν παλι οχι ειναι πολυ καλο που εντοπισες το προβλημα και μπορεις πολυ ευκολα να το διορθωσεις.
Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν?
Πως πανε οι προσπαθειες?

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οι προσπάθειες συνεχίζονται ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, μας πέφτει το ηθικό αλλά ξανανεβαίνει! Πού θα πάει ρε γαμώτο, κλείσαμε ολόκληρα 2 χρόνια προσπάθειας... πω πω... ούτε να το πιστέψω δεν μπορώ. Παίρνουμε και οι δύο τις βιταμίνες μας καθημερινά και ποιος ξέρει... μπορεί και να ρθει!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jannete έγραψε:Οι προσπάθειες συνεχίζονται ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, μας πέφτει το ηθικό αλλά ξανανεβαίνει! Πού θα πάει ρε γαμώτο, κλείσαμε ολόκληρα 2 χρόνια προσπάθειας... πω πω... ούτε να το πιστέψω δεν μπορώ. Παίρνουμε και οι δύο τις βιταμίνες μας καθημερινά και ποιος ξέρει... μπορεί και να ρθει!


jannete μ αρεσει που εισαι αισιοδοξη! ο επιμενων νικα! μπραβο κοριτσακι μου! μη το βαζεις κατω..ερχεται το σπορακι σου αυτό να εχεις στο νου!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; που χαθήκατε;
Ελευθερία πως είσαι ; έβγαλες άκρη;

Οι εγκυμονούσες;

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Titino έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; που χαθήκατε;
Ελευθερία πως είσαι ; έβγαλες άκρη;

Οι εγκυμονούσες;

Καλησπερα Titino!!!Αντε βρε κοριτσια να γραψει καμια κανενα καλο νεο..ποσους μηνες εχουμε να διαβασουμε για εγκυμοσυνη;;;

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; που χαθήκατε;
Ελευθερία πως είσαι ; έβγαλες άκρη;

Οι εγκυμονούσες;


Titino μου καλησπερα..πως να βγαλω ακρη με τις ορμονες??μου ειπε ο γιατρος μου οτι ειναι ελαφρως ανεβασμενη κ οτι θελει να κοιταξω κ τον θυροειδη μου..θα παω απο βδομαδα να τον ελεγξω κ αυτον τι να κανω..παντως μου ειπε να μην ανησυχω καθολου..
Τελος παντων αυριο περιμενω να αδιαθετησω κ ειμαι σιγουρη οτι δν εχει γινει τπτ..ειχαμε τρεις επαφες ολες κ ολες..παμε για τον αλλο μηνα..
Εσεις κοριτσακια μου τι κανετε???

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα,

εντάξει το οτι ειχατε 3 επαφες δεν σημαινει κατι, με μια μενεις εγκυος!

Μαλιστα, εγω τα ειχα κοιτάξει αυτα περιθυροειδή κτλ πριν 1,5-2 χρόνια και ήταν ολα φυσιολογικα. Ακόμα δεν αγχωνομαι, οταν ειναι να ερθει θα ερθει.

Μα ελα ντε, να μην μας πει καμια για νεα εγκυμοσυνη; Ασε που οι περισσοτερες χάθηκαν!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια, τι κανετε?
Ωραιος καιρος σημερα για τεμπελιες στον καναπε.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

paourina

paourina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia kalhmera egw perisi exasa ena mwro to afhsa ena xrono etsi xwris na kanw prospatheies den hthela prospathoysa na ksekourastw kai na me ekana 2 fores prospatheia mesa ston septembrh kai eimai eggyos knteyw na mpw ston deytero mhna gi'ayto den thelei axgos

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελευθεριαααα αντε εχεις κανενα νεο;;

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki123 έγραψε:Ελευθεριαααα αντε εχεις κανενα νεο;;


Οχι κοριτσακι μου δυστηχως..αδιαθετησα τη παρασκευη..ουτε λεπτο καθυστερηση..μαλλον θ αργησουμε κ εμεις για μωρακι..:-(

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
perperouna έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Ελευθεριαααα αντε εχεις κανενα νεο;;


Οχι κοριτσακι μου δυστηχως..αδιαθετησα τη παρασκευη..ουτε λεπτο καθυστερηση..μαλλον θ αργησουμε κ εμεις για μωρακι..:-(

Πιστεψε με δεν θα εισαι η μονη.
Περιμενω την τεταρτη και σημερα ειδα τα καθιερωμενα πια καφε σημαδια.
Ποσο ωραια ξεκινησε η μερα μου και ποσο γρηγορα επεσε η ψυχολογια μου παλι στα πατωματα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="κουνελάκι"]
perperouna έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Ελευθεριαααα αντε εχεις κανενα νεο;;


Οχι κοριτσακι μου δυστηχως..αδιαθετησα τη παρασκευη..ουτε λεπτο καθυστερηση..μαλλον θ αργησουμε κ εμεις για μωρακι..:-(

Πιστεψε με δεν θα εισαι η μονη.
Περιμενω την τεταρτη και σημερα ειδα τα καθιερωμενα πια καφε σημαδια.
Ποσο ωραια ξεκινησε η μερα μου και ποσο γρηγορα επεσε η ψυχολογια μου παλι στα πατωματα.[/quot


Το ξερω χρυσα μου..κ εγω οταν ειδα οτι αδιαθετησα τη παρασκευη ξενερωσα..αλλα λεω δν θα με παρει απο κατω..πηγα εφτιαξα τα φρυδακια μου εφτιαξα κ ενα γλυκο στον αντρα μου κ αυτο ηταν μου περασε!!οποτε κοιτα κοριτσακι μου να κανεις πραγματα για τον εαυτο σου τον αντρα σου κ την οικογενεια σου χαλαρωσε κ περνα καλα κ εχει ο θεος..στο λεω για να τα ακουω κ εγω..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
perperouna έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
perperouna έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Ελευθεριαααα αντε εχεις κανενα νεο;;


Οχι κοριτσακι μου δυστηχως..αδιαθετησα τη παρασκευη..ουτε λεπτο καθυστερηση..μαλλον θ αργησουμε κ εμεις για μωρακι..:-(

Πιστεψε με δεν θα εισαι η μονη.
Περιμενω την τεταρτη και σημερα ειδα τα καθιερωμενα πια καφε σημαδια.
Ποσο ωραια ξεκινησε η μερα μου και ποσο γρηγορα επεσε η ψυχολογια μου παλι στα πατωματα.[/quot


Το ξερω χρυσα μου..κ εγω οταν ειδα οτι αδιαθετησα τη παρασκευη ξενερωσα..αλλα λεω δν θα με παρει απο κατω..πηγα εφτιαξα τα φρυδακια μου εφτιαξα κ ενα γλυκο στον αντρα μου κ αυτο ηταν μου περασε!!οποτε κοιτα κοριτσακι μου να κανεις πραγματα για τον εαυτο σου τον αντρα σου κ την οικογενεια σου χαλαρωσε κ περνα καλα κ εχει ο θεος..στο λεω για να τα ακουω κ εγω..

Αχ μην ανοιγεις πληγες βρε ελευθερια μου.
Πριν λιγες ημερες ξεκινησα διατροφη, οχι διαιτα γιατι δεν εχω προβλημα με τα κιλα μου.
Ειπα ν'αρχισω να τρωω σωστα γιατι ξερω οτι και η διατροφη παιζει σημαντικο ρολο στη γονιμοτητα.
Να σου πω και την αληθεια τωρα τελευταια το ειχα παρακανει, ετρωγα παααααρα πολυ και παρα πολλα γλυκα.
Κι ετσι το πηρα αποφαση.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ασε γιατι κ εγω θελω να τρωω σωστα αλλα πολλες φορες δν τα καταφερνω γιατι σχολαω αργα κ δν προλαβαινω..σιγουρα παιζει ρολο κ η σωστη διατροφη αλλα χωρις να στερουμαστε κ τιποτα φυσικα..εμενα το προβλημα μου ειναι ο καφες κ το τσιγαρο.πινω σιγουρα δυο καφεδες την ημερα κ κανω κ γυρω στα οχτω τσιγαρα..αλλα δν θελω να κοψω τιποτα απο τα δυο ρε γμτ..

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγω κανονικά περιμενω αυριο, για να δουμε.

Ελευθερία εστω το τσιγάρο πρεπει να το κοψεις, ολα μεσα στο μυαλο μας είναι. Δεν εχω καπνισει ποτέ, ο αντρας μου κάπνιζε και μάλιστα πολύ αλλά το εκοψε, απλα το πήρε αποφαση. Σε εγκυμοσύνη τι θα κάνεις; Ξερω οτι αρκετοι γιατροί το επιτρέπουν, αλλά εσύ πως το βλέπεις;

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγω κανονικά περιμενω αυριο, για να δουμε.

Ελευθερία εστω το τσιγάρο πρεπει να το κοψεις, ολα μεσα στο μυαλο μας είναι. Δεν εχω καπνισει ποτέ, ο αντρας μου κάπνιζε και μάλιστα πολύ αλλά το εκοψε, απλα το πήρε αποφαση. Σε εγκυμοσύνη τι θα κάνεις; Ξερω οτι αρκετοι γιατροί το επιτρέπουν, αλλά εσύ πως το βλέπεις;


Καλησπερα κοριτσια
Τιτινο μου δν υπαρχει περιπτωση να βαλω τσιγαρο στο στομα μου με το που μαθω οτι ειμαι εγκυος..κ ας μου το επιτρεψει ο γιατρος μου που δν νομιζω δν θα καπνισω καθολου..αλλα επειδη φαινεται ιτι θα αργησω πολυ να μεινω εγκυος θα απολαυσω λιγο ακομα το τσιγαρο..το ξερω οτι ειναι ολα στο μυαλο αλλα δν θελω να το κοψω..οχι οτι δν μπορω..δβν θελω..

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξερω οτι είναι τροπος χαλάρωσες, και μερικές φορές λενε καλύτερα να κανεις ενα παρά να νιωθεις πιεσμένη και στρασαρισμένη.

Τις εξετάσεις τις έκανες τελικά;

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Ξερω οτι είναι τροπος χαλάρωσες, και μερικές φορές λενε καλύτερα να κανεις ενα παρά να νιωθεις πιεσμένη και στρασαρισμένη.

Τις εξετάσεις τις έκανες τελικά;



Οχι ακομα..περιμενω να μου τις γραψουν γιατι ειναι ακριβες του θυροειδη...τιτινο μου πραγματικα ετσι μου ερχεται να μην τις κανω..κουραστηκα κ προσπαθω μονο 11μηνες..δν ειναι λιγο αλλα ουτε κ πολυ..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια μου και χρονια πολλα.
Τι συγκινησησ να βλεπεις τ'ανηψια σου να παρρλαζουν.
Ποτε τα ειχα μικρουλια στις κουνιες και ποτε τα καμαρωνεις στην παρελαση.
Ευχομαι σε ολες καποια στιγμη να καμαρωσουμε και τα δικα μας παιδια.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσια μου και χρονια πολλα.
Τι συγκινησησ να βλεπεις τ'ανηψια σου να παρρλαζουν.
Ποτε τα ειχα μικρουλια στις κουνιες και ποτε τα καμαρωνεις στην παρελαση.
Ευχομαι σε ολες καποια στιγμη να καμαρωσουμε και τα δικα μας παιδια.

Καλησπερα Χρυσα μου...μακαρι να ερθει η στιγμη που αναφερεις αλλα προσωπικα δυσκολα πιστευω οτι θα ερθει για μενα..οποτε το εχω παρει και λιγο αποφαση.
Απο τοτε που ειπα να ξεκινησω προσπαθειες πολλες που ξερω εμειναν εγκυες γυρω μου γεννησαν κι εγω ειμαι ακομη στα ιδια..
Κοριτσια προσφατα ο γυναικολογος μου ειπε πως κανω δυο ωορρηξιες το μηνα,τις περισσοτερες φορες.....αλλα δεν λεω να "πιασω" ουτε μια!!!!!!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου δεσποινακι μου, λογικο ειναι ν'απογοητευεσαι.
Ξεκιναμε ολες με ονειρα που με τον καιρο γκρεμιζονται.
Κι εμεις προσπαθουμε 2 χρονια αλλα αρνουμαι να πιστεψω οτι θα μεινω χωρις παιδι.
Δεν μπορω να σταματησω τις προσπαθειες.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις