Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια εχετε σκεφτει οτι μπορει το περιβαλλον μας στη μητρα να ειναι αφιλοξενο κ να σκοτωνει το σπερμα??το σκεφτομαι πολυ συχνα αυτο το ενδεχομενο αλλα δν θα το εβλεπε ο γυναικολογος μας??μπορει να ειναι ακυρη η ερωτηση αλλα δν μπορει βρε κοριτσια μου να κανουμε τοσες προσπαθειες ευστοχα καθε μηνα κ να μη πιανουμε..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγω το εχω σκεφτει αυτο αλλα βρε ελευθερια μου γιατροι δεν ειμαστε.
Μεχρι τωρα δεν εχω βρει ενα γιατρο που να μου πει δυο σωστα πραγματα.
Παρα μονο τη γνωστη καραμελα "οχι αγχος"
Αν δεν μας καθοδηγησουν αυτοι, τοτε ποιος?
Να μας δωσουν κι αλλες εξετασεις,πιο εξιδεικευμενες.
Δεν μπορει καπου υπαρχει ενα προβλημα.
Παω στον γυναικολογο και μου λεει...εσυ δεν εχεις να ψαχτει ο συζυγος.... παμε στον ουρολογο και μας λεει το αντιθετο.
Ε αυτοι θα μας τρελανουν.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Κι εγω το εχω σκεφτει αυτο αλλα βρε ελευθερια μου γιατροι δεν ειμαστε.
Μεχρι τωρα δεν εχω βρει ενα γιατρο που να μου πει δυο σωστα πραγματα.
Παρα μονο τη γνωστη καραμελα "οχι αγχος"
Αν δεν μας καθοδηγησουν αυτοι, τοτε ποιος?
Να μας δωσουν κι αλλες εξετασεις,πιο εξιδεικευμενες.
Δεν μπορει καπου υπαρχει ενα προβλημα.
Παω στον γυναικολογο και μου λεει...εσυ δεν εχεις να ψαχτει ο συζυγος.... παμε στον ουρολογο και μας λεει το αντιθετο.
Ε αυτοι θα μας τρελανουν.

Αχ τι να πω..ας ψαχτουμε γενικα να δουμε τι παιζει ..κ δν μπορω πια αυτο το αγχος ποτ ολοι μας λενε..εμενα ακομα δν μου δινει εξετασεις να κανω γιατι λεει ειναι νωρις μονο της προλακτινης κ του θυροειδη..τι νωρις??κοντευουμε ενα χρονο πια κ τιποτα.
Χρυσα προτεινω να πας στον γυναικολογο κ να του τα πεις ξεκαθαρα..πες του εχουν περασει δυο χρονια θελω παιδι τελος η υπομονη βαλε με να κανω εξετασεις..να δουμε τι θα σου πει βρε παιδι μου αν και θυμαμαι οτι εχεις κανει εξετασεις..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελευθερια μου εχω κανει τις κλασικες ορμονικες και σαλπιγγογραφια.
Δεν μου ειχε δωσει να κανω τις βασικες εξετασεις αιματος πχ σιδηρο,ασβεστιο και το καλοκαιρι ειχα παει και τις εκανα μονη μου γιατι ειχα ζαλαδες.
Η φεριτινη στ α πατωματα.
Λεω να στειλω τον αντρουλη για μια καλλιεργεια σπερματος και αν βγει καθαρη ενα σπερμοδιαγραμμα και με αυτα να παω μετα στο γυναικολογο μου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Ελευθερια μου εχω κανει τις κλασικες ορμονικες και σαλπιγγογραφια.
Δεν μου ειχε δωσει να κανω τις βασικες εξετασεις αιματος πχ σιδηρο,ασβεστιο και το καλοκαιρι ειχα παει και τις εκανα μονη μου γιατι ειχα ζαλαδες.
Η φεριτινη στ α πατωματα.
Λεω να στειλω τον αντρουλη για μια καλλιεργεια σπερματος και αν βγει καθαρη ενα σπερμοδιαγραμμα και με αυτα να παω μετα στο γυναικολογο μου.


Οπωσδηποτε σπερμοδιαγραμμα κ καλλιεργεια να ειστε σιγουροι!ο αντρας μου εκανε δυο φορες μεσα σε ενα χρονο για να ειναι αιγουρος(οχι δν ειναι καθολου αγχωμενος).κ βουρ στον γυναικολογο!!πιστευω εισαι αρκετα καλλημενη με ολες αυτες τις εξετασεις που εχεις κανει..τωρα για την φεριτινη να συμβουλευτεις τον ενδοκρινολογο σου μηπως σου δωσει τιποτα..
Να σου πω την αληθεια στεναχωριεμαι που εγω μαλλον εχω θεμα κ δν πιανουμε παιδι..μεχρι κ η αναστασια απο το μπρουσκο εμεινε εγκυος εμειςς ποτε???????χαχαχαχα

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα εδω εμεινε η Μενεγακη που ειναι και 40αρα.
Αστο μην το ψαχνεις.
Κι ο αντρας μου αγχωνεται και δεν ειναι κι ευκολος στους γιατρους.
Ακουει εξετασεις και τρεχει, καλα που θα εγκυμονω εγω γιατι αλλιως σιγουρα θα εμενα χωρις παιδια.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια. Ωραία η αργία!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς είμαστε πολύ αρχή ακόμα. Σκέφτομαι μήπως πάρω τεστ ωορρηξιας. Έκανα το βράδυ χθες τεστ αρνητικό. Σήμερα περίμενα δεν ήρθε ακόμα. Πφφφ

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρυσα και Ελευθερια το θελουμε τοσο πολυ ολες μας...κι ομως ολο και περισσοτερο τελευταια βλεπω γυρω μου γνωστες που ειτε μενουν εγκυες ή γεννησαν οι οποιες ειναι ψιλοαναισθητες σαν ατομα και δεν τρελενονταν στην ιδεα για παιδι και τους ηρθε αμεσως!Δεν ειναι τυχαιο κοριτσια...2χρονια κοντευω κι εγω και το εχω παρατηρησει πολυ συχνα αυτο το φαινομενο.Δεν μπορει οοολοι αυτοι να μην ειχαν ουτε ενα μικρο προβληματακι..μεχρι και ναρκωμανεις πιανουν παιδια...Τελικα ισχυει σε αυτη τη ζωη οτι οταν κυνηγας κατι ολο και πιο μακρια φευγει..μην μου πειτε οτι δεν το εχετε προσεξει ποτε...για αυτο λεω βαρεθηκα να προσπαθω..ετσι κι αλλιως και που προσπαθω ερχεται;Ας ερθει οποτε θελει ο Θεος..

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki123 έγραψε:Χρυσα και Ελευθερια το θελουμε τοσο πολυ ολες μας...κι ομως ολο και περισσοτερο τελευταια βλεπω γυρω μου γνωστες που ειτε μενουν εγκυες ή γεννησαν οι οποιες ειναι ψιλοαναισθητες σαν ατομα και δεν τρελενονταν στην ιδεα για παιδι και τους ηρθε αμεσως!Δεν ειναι τυχαιο κοριτσια...2χρονια κοντευω κι εγω και το εχω παρατηρησει πολυ συχνα αυτο το φαινομενο.Δεν μπορει οοολοι αυτοι να μην ειχαν ουτε ενα μικρο προβληματακι..μεχρι και ναρκωμανεις πιανουν παιδια...Τελικα ισχυει σε αυτη τη ζωη οτι οταν κυνηγας κατι ολο και πιο μακρια φευγει..μην μου πειτε οτι δεν το εχετε προσεξει ποτε...για αυτο λεω βαρεθηκα να προσπαθω..ετσι κι αλλιως και που προσπαθω ερχεται;Ας ερθει οποτε θελει ο Θεος..



Ποσο συμφωνω μαζι σου δν φανταζεσαι..

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Πραγματικά Δέσποινα, πόσο δίκιο εχεις!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολες.
Συμφωνω απολυτα μαζι σου δεσποινακι μου, η λαχταρα μας ειναι τοσο μεγαλη και ειναι πολυ λογικο να λυγιζουμε καποιες φορες.
Προσωπικα εχω πει απειρες φορες οτι τα παραταω αλλα παντα η Παναγια θα μου δωσει δυναμη να συνεχισω.
Ειμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη θα κανω παιδι,μπορει ν'αργησει αλλα θα ερθει.
Να προσθεσω οτι αδιαθετησα και επισημως σημερα το πρωι. Ουτε ρολοι να ειχε η ακατανομαστη,τετοια συνεπεια.
Για την ωρα εχω παρει αγκαλια τη θερμοφορα γιατι μονο ετσι ανακουφιζομαι απ'τον πονο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα νουροφεν δεν τα παιρνεις; Καποια στιγμη ειχα διαβάσει εδώ οτι λεγατε οτι δεν κανει κτλ αλλά στις οδηγιες που εχουν δεν αναφέρει κατι για στειροτητα κτλ. Το διαβάσατε καπου εγκυρα;

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Τα νουροφεν δεν τα παιρνεις; Καποια στιγμη ειχα διαβάσει εδώ οτι λεγατε οτι δεν κανει κτλ αλλά στις οδηγιες που εχουν δεν αναφέρει κατι για στειροτητα κτλ. Το διαβάσατε καπου εγκυρα;

Τιτινο μου προσπαθω οσο μπορω να μην παιρνω παυσιπονα,εκτος κι αν ειμαι πολυ πολυ χαλια.
Εχω ακουσει διαφορα και προτιμω να εχω το κεφαλι μου ησυχο.
Ευτυχως εχω ρεπο σημερα κι ετσι θα τη βγαλω στον καναπε.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα και εγω αποφευγω γενικότερα, αν και υποφέρω απο πονοκεφάλους πολύ συχνα, εχω παρατηρήσει πως τελευταια ποναω περισσοτερο οταν αδιαθετώ.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Καλα και εγω αποφευγω γενικότερα, αν και υποφέρω απο πονοκεφάλους πολύ συχνα, εχω παρατηρήσει πως τελευταια ποναω περισσοτερο οταν αδιαθετώ.

Λενε οτι καθε αλλαγη δεκαετιας αλλαζουν και τα συμπτωματα μας.
Παλια με πονουσε η κοιλια και η μεση, τωρα εχω ημικρανιες μια μερα πριν και την πρωτη μερα πονο στην κοιλια και ανακατοσουρα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κορίτσια μου. τι κανετε? τα nurefen ειχα διαβασει ότι μπορει να προκαλεσουν δυσκολιες στη συλληψη. το ελεγε στις οδηγιες όπως και τα depon. εγω προσωπικα παιρνω μια φορα το χρονο τετοια γιατι δν θελω να χαπακωνομαι και γενικα αντεχω τον πονο...
κορίτσια σημερα ηταν η πρωτη μερα που βγηκα στο δρομο με τον δασκαλο..ένα εχω να σας πω φοβηθηκα παααααααρααααα πολύ αλλα τελικα τα καταφερα!!!!!!!!αντε λιγάκι να ξεχνιομαστε γιατι δεν μας βλεπω καλα...

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Λοιπον, ειπα να παρω τα τεστ της hometest για οικονομια, κανω ενα τεστ μια μερα πριν την αναμενομενη αρνητικο, ηταν ροζ μονο η γραμμη ελεγχου. Κανω σημερα το πρωι ενα και ήταν ολο ροζ και πιο εντονο η γραμμη ελεγχου και τωρα πραγματικα μπερδευτηκα. Είμαι με μια μερα καθυστέρηση. Θα δω μηπως παω για χοριακη, αλλά ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε καθόλου.

Ελευθερία ωραία δεν είναι η αίσθηση της οδήγησης ; Εγω θυμαμαι την πρωτη φορά που οδηγησα μονη μου το αμακι χωρίς κανεναν μεσα, ετρεμα! χαχα δεν ειναι τίποτα, θα το δεις! Παντως κανεις πολύ καλά που το πήρες απόφαση! Τα σήματα τα έδωσες;

paourina

paourina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Titino έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Λοιπον, ειπα να παρω τα τεστ της hometest για οικονομια,   κανω ενα τεστ μια μερα πριν την αναμενομενη αρνητικο, ηταν ροζ μονο η γραμμη ελεγχου. Κανω σημερα το πρωι ενα και ήταν ολο ροζ και πιο εντονο η γραμμη ελεγχου και τωρα πραγματικα μπερδευτηκα. Είμαι με μια μερα καθυστέρηση. Θα δω μηπως παω για χοριακη, αλλά ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε καθόλου.

titino to test an eisai eggyos soy deixnei kateytheia alla gia na bebaiothhs pane kane mia b xoriakh,egw to ekana 5 meres prin apo thn anamenomenh periodo kai bghke thetiko kateytheia,epidh eixa kai mia apobolh exw allaksei treis iatrous mexri na brw kapion pou na mou dwsei shmasia kai na mou dwsei na kanw eksetaseis to septembrh o giatros mou edwse na pinw filisine kathe mera kai ton epomeno emeina


Ελευθερία ωραία δεν είναι η αίσθηση της οδήγησης ; Εγω θυμαμαι την πρωτη φορά που οδηγησα μονη μου το αμακι χωρίς κανεναν μεσα, ετρεμα! χαχα  δεν ειναι τίποτα, θα το δεις! Παντως κανεις πολύ καλά που το πήρες απόφαση! Τα σήματα τα έδωσες;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
paourina έγραψε:
Titino έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Λοιπον, ειπα να παρω τα τεστ της hometest για οικονομια,   κανω ενα τεστ μια μερα πριν την αναμενομενη αρνητικο, ηταν ροζ μονο η γραμμη ελεγχου. Κανω σημερα το πρωι ενα και ήταν ολο ροζ και πιο εντονο η γραμμη ελεγχου και τωρα πραγματικα μπερδευτηκα. Είμαι με μια μερα καθυστέρηση. Θα δω μηπως παω για χοριακη, αλλά ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε καθόλου.

titino to test an eisai eggyos soy deixnei kateytheia alla gia na bebaiothhs pane kane mia b xoriakh,egw to ekana 5 meres prin apo thn anamenomenh periodo kai bghke thetiko kateytheia,epidh eixa kai mia apobolh  exw allaksei treis iatrous mexri na brw kapion pou na mou dwsei shmasia kai na mou dwsei na kanw eksetaseis to septembrh o giatros mou edwse na pinw filisine kathe mera kai ton epomeno emeina


Ελευθερία ωραία δεν είναι η αίσθηση της οδήγησης ; Εγω θυμαμαι την πρωτη φορά που οδηγησα μονη μου το αμακι χωρίς κανεναν μεσα, ετρεμα! χαχα  δεν ειναι τίποτα, θα το δεις! Παντως κανεις πολύ καλά που το πήρες απόφαση! Τα σήματα τα έδωσες;



Paourina, γεια σου, ναι γνωρίζω ομως και περιπτώσεις που και με αχνο ηταν εγκυες, ξερω οτι το καλύτερο είναι η χοριακη και θα κανω το απογευμα. Απλα ρώτησα μήπως καποια κοπελα ήξερε να μου πει για την συγκεκριμενη περιπτωση.

paourina

paourina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Titino έγραψε:
paourina έγραψε:
Titino έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Λοιπον, ειπα να παρω τα τεστ της hometest για οικονομια,   κανω ενα τεστ μια μερα πριν την αναμενομενη αρνητικο, ηταν ροζ μονο η γραμμη ελεγχου. Κανω σημερα το πρωι ενα και ήταν ολο ροζ και πιο εντονο η γραμμη ελεγχου και τωρα πραγματικα μπερδευτηκα. Είμαι με μια μερα καθυστέρηση. Θα δω μηπως παω για χοριακη, αλλά ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε καθόλου.

titino to test an eisai eggyos soy deixnei kateytheia alla gia na bebaiothhs pane kane mia b xoriakh,egw to ekana 5 meres prin apo thn anamenomenh periodo kai bghke thetiko kateytheia,epidh eixa kai mia apobolh  exw allaksei treis iatrous mexri na brw kapion pou na mou dwsei shmasia kai na mou dwsei na kanw eksetaseis to septembrh o giatros mou edwse na pinw filisine kathe mera kai ton epomeno emeina


Ελευθερία ωραία δεν είναι η αίσθηση της οδήγησης ; Εγω θυμαμαι την πρωτη φορά που οδηγησα μονη μου το αμακι χωρίς κανεναν μεσα, ετρεμα! χαχα  δεν ειναι τίποτα, θα το δεις! Παντως κανεις πολύ καλά που το πήρες απόφαση! Τα σήματα τα έδωσες;



Paourina, γεια σου, ναι γνωρίζω ομως και περιπτώσεις που και με αχνο ηταν εγκυες, ξερω οτι το καλύτερο είναι η χοριακη και θα κανω το απογευμα. Απλα ρώτησα μήπως καποια κοπελα ήξερε να μου πει για την συγκεκριμενη περιπτωση.

sygnwmh egw den katalaba an htan esto kai ligo axno eisai ti to syzhtas akoma koukla mou

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν πειραζει, δεν ξερω δεν ειμαι σιγουρη, θα κανω μια χοριακη αλλα το απογευμα!

paourina

paourina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Titino έγραψε:Δεν πειραζει, δεν ξερω δεν ειμαι σιγουρη, θα κανω μια χοριακη αλλα το απογευμα!

kalh epitixia na exeis perimenoyme nea sou

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλη επιτυχια Titino!!!!!Αντε μακαρι!!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
T itino τι διαβαζω καλη μου??αν καταλαβα καλα ειχες αχνο θετικο τεστ σημερα?????αχ μακαρι κοριτσακι μου..ενημερωσε μας μη μας εχεις στην αγωνια!!!
Οσο για τα σηματα δν τα εχω δωσει ακομα ειναι δτο εβδομαδες μονο που ξεκινησα!!!οντως η αισθηση ειναι απιστευτη !!ετοιμαζομαστε να παρουμε κ καινουριο αυτοκινητο κ ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!!!
Τιτινο πες μας τα ευχαριστα σε παρακαλωωωωωωωω♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις