Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου τι κάνετε; Επειδη σταματησα να μπαινω δε σημαίνει οτι δεν διαβάζω κ τα νεα σας. Ειπα να δοκιμάσω να απέχω για λιγο μηπως και ξεαγχωθω αλλα μάταια. Τι ωραια νεα διαβάζω τιτινο μου μηπως εγινε τελικα το θαυματακι; Περπε μου τι κανεις;

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τιτινο μου περιττο να σου πω οτι μας εχει φαει η αγωνια σου.
Περιμενουμε οπωσδηποτε νεα σου.
Ελευθερια μου με το καλο να παρεις το διπλωμα και ευχομαι να ειναι καλοριζικο το καινουριο αμαξακι. Ελπιζω να ειναι ευρυχωρο για να χωραει και ενα και δυο και γιατι οχι και τρια μωρακια.
Τζενακι μου μας ελλειψες πολυ, χαθηκε το παρεακι μας αλλα ελπιζω σιγα σιγα να ξαναμαζευτουμε.
Σιγουρα ολες χρειαζομαστε ενα διαλειμμα καποιες φορες.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κουνελάκι και μενα μου λείψατε πολυ και χαιρομαι που ξαναγύρισα. Τελικα το σκέφτηκα αφου δεν έρχεται που δεν έρχεται τουλάχιστον να εχω ανθρώπους να λεμε τον πονο μας και τα ευχάριστα βεβαια. Χαχαχα

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακι μου!!τζενακι καλως ορισες πισω!!φυσικα κ μας ελειψες..
Χρυσα μου λεμε για τζιπακι για να χωρανε τα μωρα μας χαχαχα να δω πως θα το οδηγησω ομως..κ τα σκυλια μας να χωρανε τα ξεχασα αυτα!!
Τιτινο που εισαι κοπελα μου??ελπιζω να εχεις ευχαριστα νεα κ να το διασκεδαζεις τωρα αλλα μπες να μας τα πεις γιατι εχουμε αγωνια..
Τζενακι τα νεα σου τι κανεις???

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε εννοειται και τα σκυλια, αυτα τα ξεχασα.
Σημερα ελευθερια μου πηγαμε για την καλλιεργεια.
Τα αποτελεσματα απο δευτερα με τριτη.
Αν και ειμαι σιγουρη οτι κατι παιζει με καποιο μικροβιο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Καλε εννοειται και τα σκυλια, αυτα τα ξεχασα.
Σημερα ελευθερια μου πηγαμε για την καλλιεργεια.
Τα αποτελεσματα απο δευτερα με τριτη.
Αν και ειμαι σιγουρη οτι κατι παιζει με καποιο μικροβιο.


Καλημερα χρυσα μου!!καλη επιτυχιασας ευχομαι κ μακαρι να μη βρειτε απολυτως τιποτα αν και μικροβιο αν βρειτε θα παρετε μια αντιβιωση κ τελος..εχετε ξανακανει σπερμοδιαγραμμα??

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περπερουνα μου τι νεα να εχω εγω τιποτα απολυτως ....δουλεια , σπιτι και παλι από την αρχη για ευχαριστα ουτε καν το συζηταω ειπα τωρα με την δουλεια λογικα θα ξεχαστω και δεν θα σκέφτομαι μηπως και ερθει αλλα θα περιμενω μεχρι τελος της χρονιας αν δεν γινει κατι θα κανει ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα να δουμε και θα κανουμε την πρωτη αποπειρα σπερματαγχυσης μηπως και.... για εξωσωματικη δεν θελει ουτε να το ακουει. αυτά τα δικα μου. αντε με το καλο να παρεις το διπλωμα σου και το τουτου σου!!!!!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελακι τι καλλιεργεια κανετε? μακαρι να εχετε καλα αποτελέσματα. για πες γιατι θελω να ενημερωθώ και εγω

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια, τι κανετε?
Ελευθερια μου εχουμε κανει δυο φορες σπερμοδιαγραμμα και παρολο που ειχε βρεθει και τοτε μικροβιο στο σπερμα ηταν αρκετα καλο.
Τζενακι μου περσι τετοιο καιρο αποφασισαμε να παμε για πρωτη φορα σε ουρολογο να δουμε αν ειναι ολα καλα.
Μας εδωσε να κανουμε σπερμοδιαγραμμα και καλλιεργεια σπερματος. Δυστυχως διεγνωσε και κιρσοκηλη.
Η καλλιεργεια εδειξε οτι οντως υπαρχει μικροβιο στο σπερμα. Η κιρσοκηλη και το μικροβιο επηρεαζουν την κινητικοτητα. Το σπερμοδιαγραμμα ομως ευτυχως βγηκε αρκετα καλο. Και η κινητικοτητα και ο αριθμος των σπερματοζωαριων ηταν ικανοποιητικος.
Αφου πηραμε αντιβιωση  και εφυγε το μικροβιο συνεχισαμε τις προσπαθειες με ηθικο στο φουλ.
Οπως ομως ηδη ξερετε συλληψη δεν εχει γινει ακομα.
Οποτε ειμαστε παλι στο ψαξιμο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΤΖΕΝΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕΣ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΠΑΖΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΚΛΑΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΤΩΣΑΤΕ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΦΙΛΗ ΣΤΑ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Καλημερα κοριτσια, τι κανετε?
Ελευθερια μου εχουμε κανει δυο φορες σπερμοδιαγραμμα και παρολο που ειχε βρεθει και τοτε μικροβιο στο σπερμα ηταν αρκετα καλο.
Τζενακι μου περσι τετοιο καιρο αποφασισαμε να παμε για πρωτη φορα σε ουρολογο να δουμε αν ειναι ολα καλα.
Μας εδωσε να κανουμε σπερμοδιαγραμμα και καλλιεργεια σπερματος. Δυστυχως διεγνωσε και κιρσοκηλη.
Η καλλιεργεια εδειξε οτι οντως υπαρχει μικροβιο στο σπερμα. Η κιρσοκηλη και το μικροβιο επηρεαζουν την κινητικοτητα. Το σπερμοδιαγραμμα ομως ευτυχως βγηκε αρκετα καλο. Και η κινητικοτητα και ο αριθμος των σπερματοζωαριων ηταν ικανοποιητικος.
Αφου πηραμε αντιβιωση  και εφυγε το μικροβιο συνεχισαμε τις προσπαθειες με ηθικο στο φουλ.
Οπως ομως ηδη ξερετε συλληψη δεν εχει γινει ακομα.
Οποτε ειμαστε παλι στο ψαξιμο.
μετα τις δικές μου εξετάσεις που βγήκαν καλές υποθέσαμε οτι μηπως κατι εχει ο αντρας μου οποτε είπαμε να ψαχτούμε λιγο αλλα δεν ηξερα που έπρεπε να απευθυνθώ γι'αυτο σε ρώτησα να ξερω. Σε ευχαριστω!! Εύχομαι ολα να σου πανε καλα κ να μην χρειαστεί να τρεξεις πολυ για αλλες εξετάσεις. Αλλα πολυ βάσανο ολο αυτο κ δεν καταλαβαινω γιατι;;;

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Antonia 123 έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΤΖΕΝΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕΣ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΠΑΖΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΚΛΑΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΤΩΣΑΤΕ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΦΙΛΗ ΣΤΑ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
εσενα ειδικα σε εχω χεσμενη οποτε προσπερναω τα ΠΑΡΑΣΙΤΑ και συνεχιζω

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια καλη εβδομαδα να εχουμε.
Πηρα τ'αποτελεσματα της καλλιεργειας και ευτυχως ηταν καθαρη.
Θα κανουμε κι ενα σπερμοδιαγραμμα τωρα και βουρ στον ουρολογο να δουμε τι θα κανουμε.
Εσεις κοριτσια μου τι κανετε;
Κρυωνετε;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Antonia 123


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tzeni27 έγραψε:
Antonia 123 έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΤΖΕΝΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕΣ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΠΑΖΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΚΛΑΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΤΩΣΑΤΕ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΦΙΛΗ ΣΤΑ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
εσενα ειδικα σε εχω χεσμενη οποτε προσπερναω τα ΠΑΡΑΣΙΤΑ και συνεχιζω

ΕΣΕΝΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΧΕΣΕ Η ΜΑΡΙΑΝΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΓΛΥΨΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΦΤΥΣΕΣ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑΝΑ. ΤΙ ΕΓΙΝΕ; ΠΑΤΩΣΑΤΕ; ΠΑΤΩΣΑΤΕ; ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΕΧΤΗΚΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΦΥΓΑΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΙ ΕΔΩ.

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki123 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσια μου και χρονια πολλα.
Τι συγκινησησ να βλεπεις τ'ανηψια σου να παρρλαζουν.
Ποτε τα ειχα μικρουλια στις κουνιες και ποτε τα καμαρωνεις στην παρελαση.
Ευχομαι σε ολες καποια στιγμη να καμαρωσουμε και τα δικα μας παιδια.

Καλησπερα Χρυσα μου...μακαρι να ερθει η στιγμη που αναφερεις αλλα προσωπικα δυσκολα πιστευω οτι θα ερθει για μενα..οποτε το εχω παρει και λιγο αποφαση.
Απο τοτε που ειπα να ξεκινησω προσπαθειες πολλες που ξερω εμειναν εγκυες γυρω μου γεννησαν κι εγω ειμαι ακομη στα ιδια..
Κοριτσια προσφατα ο γυναικολογος μου ειπε πως κανω δυο ωορρηξιες το μηνα,τις περισσοτερες φορες.....αλλα δεν λεω να "πιασω" ουτε μια!!!!!!!
μια και καλη θα πιασεις διδυμα εσυ, να μου το θυμηθεις, ο Θεος απλα σου χαριζει λιγο χρονο να ξεκουραστεις γιατι μετα θα τρεχειιιιιιιις και δεν θα φτανεις!! ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ!

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσαρες καλησπερα κι απο μενα, ο αντρας μου κοιμαται κι εγω ποσταρω μηνυματα με το κινητο γιατι εκεινος κοιμαται απο τος 12.30 κι εγω δεν μπορω!!
Λοιπον τα νεα τα ιδια, αδιαθετησαμε, καθαρισαμε, ηρθε η ωορηξια, καναμε αυτο που πρεπει να κανουμε... Και σε 13 μερες παλι περιμενουμε και βλεπουμε! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 215994

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tzeni27 έγραψε:Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!
ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!! Που θα παειιιι θα το τσακωσουμε! Τελειωσα και τον δευτερο μηνα τα pregnacare conception Και ο άντρας μου τα wellman τελειωσε τον πρώτο μήνα. Ελπιζω να βοηθησουν! Πάντως ο άντρας μου λέει πως με τις βιταμίνες έχει μεγαλύτερες ορέξεις όχι πως είχε λιγότερες παλιά χαχαχα τωρα παραγινε το κακο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 328109

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!
ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!! Που θα παειιιι θα το τσακωσουμε! Τελειωσα και τον δευτερο μηνα τα pregnacare conception Και ο άντρας μου τα wellman τελειωσε τον πρώτο μήνα. Ελπιζω να βοηθησουν! Πάντως ο άντρας μου λέει πως με τις βιταμίνες έχει μεγαλύτερες ορέξεις όχι πως είχε λιγότερες παλιά χαχαχα τωρα παραγινε το κακο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 328109
τα πηρα και εγω αυτα αλλα τα σταματήσαμε γιατι μου ειπαν οτι δεν κάνουν καλο δεν θελω να σε επειρεασω άλλωστε για τον ιδιο λογο προσπαθούμε οποτε αν δεις καμια αλλαγη πες το μου να τα ξανασυνεχισω και εύχομαι γρήγορα αποτελέσματα και νινακι

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tzeni27 έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!
ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!! Που θα παειιιι θα το τσακωσουμε! Τελειωσα και τον δευτερο μηνα τα pregnacare conception Και ο άντρας μου τα wellman τελειωσε τον πρώτο μήνα. Ελπιζω να βοηθησουν! Πάντως ο άντρας μου λέει πως με τις βιταμίνες έχει μεγαλύτερες ορέξεις όχι πως είχε λιγότερες παλιά χαχαχα τωρα παραγινε το κακο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 328109
τα πηρα και εγω αυτα αλλα τα σταματήσαμε γιατι μου ειπαν οτι δεν κάνουν καλο  δεν θελω να σε επειρεασω άλλωστε για τον ιδιο λογο προσπαθούμε οποτε αν δεις καμια αλλαγη πες το μου να τα ξανασυνεχισω και εύχομαι γρήγορα αποτελέσματα και νινακι
κανουν κακο σε τι; Βιταμινες ειναι...

paourina

paourina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!
ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!! Που θα παειιιι θα το τσακωσουμε! Τελειωσα και τον δευτερο μηνα τα pregnacare conception Και ο άντρας μου τα wellman τελειωσε τον πρώτο μήνα. Ελπιζω να βοηθησουν! Πάντως ο άντρας μου λέει πως με τις βιταμίνες έχει μεγαλύτερες ορέξεις όχι πως είχε λιγότερες παλιά χαχαχα τωρα παραγινε το κακο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 328109
τα πηρα και εγω αυτα αλλα τα σταματήσαμε γιατι μου ειπαν οτι δεν κάνουν καλο  δεν θελω να σε επειρεασω άλλωστε για τον ιδιο λογο προσπαθούμε οποτε αν δεις καμια αλλαγη πες το μου να τα ξανασυνεχισω και εύχομαι γρήγορα αποτελέσματα και νινακι
κανουν κακο σε τι; Βιταμινες ειναι...

koritsia emena o giatros mou prin mhno eggyos mou eixe dwsei to filicine kai nomizw pws me bohthise giati emeina apo ton proto mhna pou to phra

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζανετ μου δεν ξερω και εγω την ιδια απορία είχα οτι αφου ειναι βηταμινες γιατι να κάνουν κακο τωρα ίσως στο άτομο που μου το ειπε να μην εκανε τπτ και γι'αυτο να μου το ειπε και δεν ξερω βεβαια αν έπαιρνε τα ιδια.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
paourina έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!
ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!! Που θα παειιιι θα το τσακωσουμε! Τελειωσα και τον δευτερο μηνα τα pregnacare conception Και ο άντρας μου τα wellman τελειωσε τον πρώτο μήνα. Ελπιζω να βοηθησουν! Πάντως ο άντρας μου λέει πως με τις βιταμίνες έχει μεγαλύτερες ορέξεις όχι πως είχε λιγότερες παλιά χαχαχα τωρα παραγινε το κακο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 18 328109
τα πηρα και εγω αυτα αλλα τα σταματήσαμε γιατι μου ειπαν οτι δεν κάνουν καλο  δεν θελω να σε επειρεασω άλλωστε για τον ιδιο λογο προσπαθούμε οποτε αν δεις καμια αλλαγη πες το μου να τα ξανασυνεχισω και εύχομαι γρήγορα αποτελέσματα και νινακι
κανουν κακο σε τι; Βιταμινες ειναι...

koritsia emena o giatros mou prin mhno eggyos mou eixe dwsei to filicine kai nomizw pws me bohthise giati emeina apo ton proto mhna pou to phra
για τα φιλισιν το εχω ακούσει κ εγω. Προσπαθούσατε καιρο;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε; οχι τελικα αδιαθέτησα, πφφ τι να πω! Τζενάκι καλώς ήλθες!
Σορρυ κορίτσια πολύ τρέξιμο με δουλεια και σπίτι και δεν προλαβαίνω καθόλου να μπω.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια κοριτσια τι κανετε;
Εγω εκλεισα ραντεβου στο γυναικολογο να δω τι θα κανω.Οταν πηγα να παρω την καλλιεργεια σπερματος του αντρα μου με ρωτησε ο μικροβιολογος ποσο καιρο προσπαθουμε και με ρωτησε επισης αν εχω κανει υπερηχο θυροειδη και αντισωματα.
Ετσι μ'εβαλε σε σκεψεις και ειπα να ψαχτω λιγο.
Εσεις τις εχετε κανει αυτες τις εξετασεις;
Τα αντισωματα τι ειναι;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις