Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tzeni27 έγραψε:
paourina έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!
ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!! Που θα παειιιι θα το τσακωσουμε! Τελειωσα και τον δευτερο μηνα τα pregnacare conception Και ο άντρας μου τα wellman τελειωσε τον πρώτο μήνα. Ελπιζω να βοηθησουν! Πάντως ο άντρας μου λέει πως με τις βιταμίνες έχει μεγαλύτερες ορέξεις όχι πως είχε λιγότερες παλιά χαχαχα τωρα παραγινε το κακο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 328109
τα πηρα και εγω αυτα αλλα τα σταματήσαμε γιατι μου ειπαν οτι δεν κάνουν καλο  δεν θελω να σε επειρεασω άλλωστε για τον ιδιο λογο προσπαθούμε οποτε αν δεις καμια αλλαγη πες το μου να τα ξανασυνεχισω και εύχομαι γρήγορα αποτελέσματα και νινακι
κανουν κακο σε τι; Βιταμινες ειναι...

koritsia emena o giatros mou prin mhno eggyos mou eixe dwsei to filicine kai nomizw pws me bohthise giati emeina apo ton proto mhna pou to phra
για τα φιλισιν το εχω ακούσει κ εγω. Προσπαθούσατε καιρο;;
Κορίτσια τα Filicin είναι φολικό (ή φυλικο) οξύ η οποία υποτίθεται πως βοηθάει στη σύλληψη. Πρέπει να λαμβάνουμε 400mg ημερησίως. Τα pregnacare conception περιέχουν 400 mg φολικό οξύ αλλά και άλλες βιταμίνες που βοηθούν όπως Β12, Βιταμίνη D, Β3, και διάφορες βιταμίνες και μέταλλα. Ακόμα και αν δεν πετύχω τον σκοπό μου, νομίζω πως λόγω κακής διατροφής (καθόλου φρούτα και λαχανικά) τις χρειάζομαι τις βιταμίνες οπότε νομίζω πως μου κάνουν καλό έτσι κι αλλιώς.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υποθέτω για το αν εχεις περασει καποιες ασθενειες και εχεις αντισωματα γι αυτες, πχ ηπατιτιδα, (νομιζω δλδ).
Μόλις μαθεις πες μου και εμενα γενικοτερα τι εξετάσεις θα σου πει, γιατι θελω και εγω να κανω καποιες. Πιο πολύ να είμαι ηρεμη

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου τιτινο μου εννοειται οτι θα σας πω τι εξετασεις μου εδωσε.
Αυτη τη φορα παω αποφασισμενη να βγαλω ακρη, ελπιζω δηλαδη.
Τωρα οσο για τα αντισωματα μηπως ειναι η φυσικη αμυνα της γυναικας?Εχω διαβασει οτι και το σπερμα θεωρειται εισβολεας στο σωμα μας και καποια αντισωματα προσπαθουν να το σκοτωσουν.
Μηπως ειναι αυτο?
Sorry κοριτσια αν κεω βλακειες. Αν ξερει καποαι κοπελα ας μας διαφωτισει.
Λειπει και η λιλλυ μας, σιγουρα θα μας βοηθουσε.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε; οχι τελικα αδιαθέτησα, πφφ τι να πω! Τζενάκι καλώς ήλθες!
Σορρυ κορίτσια πολύ τρέξιμο με δουλεια και σπίτι και δεν προλαβαίνω καθόλου να μπω.
και εγω τιτινο μου αδιαθέτησα παλι οποτε τον επόμενο παμε μαζι υπομονη

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Γεια κοριτσια τι κανετε;
Εγω εκλεισα ραντεβου στο γυναικολογο να δω τι θα κανω.Οταν πηγα να παρω την καλλιεργεια σπερματος του αντρα μου με ρωτησε ο μικροβιολογος ποσο καιρο προσπαθουμε και με ρωτησε επισης αν εχω κανει υπερηχο θυροειδη και αντισωματα.
Ετσι μ'εβαλε σε σκεψεις και ειπα να ψαχτω λιγο.
Εσεις τις εχετε κανει αυτες τις εξετασεις;
Τα αντισωματα τι ειναι;
για αντισώματα δεν ξερω αλλα θυρεοειδή προσωπικα εκανα πρόσφατα γιατι ειναι λόγος υπογονιμότητας αλλα αν μαθεις κατι σχετικό ενημέρωσε με

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
paourina έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!
ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!! Που θα παειιιι θα το τσακωσουμε! Τελειωσα και τον δευτερο μηνα τα pregnacare conception Και ο άντρας μου τα wellman τελειωσε τον πρώτο μήνα. Ελπιζω να βοηθησουν! Πάντως ο άντρας μου λέει πως με τις βιταμίνες έχει μεγαλύτερες ορέξεις όχι πως είχε λιγότερες παλιά χαχαχα τωρα παραγινε το κακο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 328109
τα πηρα και εγω αυτα αλλα τα σταματήσαμε γιατι μου ειπαν οτι δεν κάνουν καλο  δεν θελω να σε επειρεασω άλλωστε για τον ιδιο λογο προσπαθούμε οποτε αν δεις καμια αλλαγη πες το μου να τα ξανασυνεχισω και εύχομαι γρήγορα αποτελέσματα και νινακι
κανουν κακο σε τι; Βιταμινες ειναι...

koritsia emena o giatros mou prin mhno eggyos mou eixe dwsei to filicine kai nomizw pws me bohthise giati emeina apo ton proto mhna pou to phra
για τα φιλισιν το εχω ακούσει κ εγω. Προσπαθούσατε καιρο;;
Κορίτσια τα Filicin είναι φολικό (ή φυλικο) οξύ η οποία υποτίθεται πως βοηθάει στη σύλληψη. Πρέπει να λαμβάνουμε 400mg ημερησίως. Τα pregnacare conception περιέχουν 400 mg φολικό οξύ αλλά και άλλες βιταμίνες που βοηθούν όπως Β12, Βιταμίνη D, Β3, και διάφορες βιταμίνες και μέταλλα. Ακόμα και αν δεν πετύχω τον σκοπό μου, νομίζω πως λόγω κακής διατροφής (καθόλου φρούτα και λαχανικά) τις χρειάζομαι τις βιταμίνες οπότε νομίζω πως μου κάνουν καλό έτσι κι αλλιώς.
οποτε ολα καλα γιατι κ εγω με την διατροφή χαλια ειμαι

paourina

paourina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tzeni27 έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
paourina έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!
ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!! Που θα παειιιι θα το τσακωσουμε! Τελειωσα και τον δευτερο μηνα τα pregnacare conception Και ο άντρας μου τα wellman τελειωσε τον πρώτο μήνα. Ελπιζω να βοηθησουν! Πάντως ο άντρας μου λέει πως με τις βιταμίνες έχει μεγαλύτερες ορέξεις όχι πως είχε λιγότερες παλιά χαχαχα τωρα παραγινε το κακο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 328109
τα πηρα και εγω αυτα αλλα τα σταματήσαμε γιατι μου ειπαν οτι δεν κάνουν καλο  δεν θελω να σε επειρεασω άλλωστε για τον ιδιο λογο προσπαθούμε οποτε αν δεις καμια αλλαγη πες το μου να τα ξανασυνεχισω και εύχομαι γρήγορα αποτελέσματα και νινακι
κανουν κακο σε τι; Βιταμινες ειναι...

koritsia emena o giatros mou prin mhno eggyos mou eixe dwsei to filicine kai nomizw pws me bohthise giati emeina apo ton proto mhna pou to phra
για τα φιλισιν το εχω ακούσει κ εγω. Προσπαθούσατε καιρο;;
Κορίτσια τα Filicin είναι φολικό (ή φυλικο) οξύ η οποία υποτίθεται πως βοηθάει στη σύλληψη. Πρέπει να λαμβάνουμε 400mg ημερησίως. Τα pregnacare conception περιέχουν 400 mg φολικό οξύ αλλά και άλλες βιταμίνες που βοηθούν όπως Β12, Βιταμίνη D, Β3, και διάφορες βιταμίνες και μέταλλα. Ακόμα και αν δεν πετύχω τον σκοπό μου, νομίζω πως λόγω κακής διατροφής (καθόλου φρούτα και λαχανικά) τις χρειάζομαι τις βιταμίνες οπότε νομίζω πως μου κάνουν καλό έτσι κι αλλιώς.
οποτε ολα καλα γιατι κ εγω με την διατροφή χαλια ειμαι

ena mhna to perna se ayt ton mhna emhna eggyos ,kai egw xalia diatrofh anapsiktika tsigara xamws ,opou twra kophkane,fantasthte oti exw kai mia apobolh sto energhtiko mou ,o giatros mou mou to diabebeose oti me to filicine kateuteia tha emena

oxi den ekana prospatheies meta thn apobolh to phra katakarda kai den hthela na kanw kai to septembrh phga sto giatro mou edwse to filicine,kai emeina kateytheia

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
paourina έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
paourina έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Jannete έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Καλημέρα αν και δεν εχουμε ξαναμιλήσει εύχομαι τα καλυτερα κ να αποκτήσεις συντομα το μωρακι που θέλεις!!!
ευχαριστω κουκλα μου απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!! Που θα παειιιι θα το τσακωσουμε! Τελειωσα και τον δευτερο μηνα τα pregnacare conception Και ο άντρας μου τα wellman τελειωσε τον πρώτο μήνα. Ελπιζω να βοηθησουν! Πάντως ο άντρας μου λέει πως με τις βιταμίνες έχει μεγαλύτερες ορέξεις όχι πως είχε λιγότερες παλιά χαχαχα τωρα παραγινε το κακο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 328109
τα πηρα και εγω αυτα αλλα τα σταματήσαμε γιατι μου ειπαν οτι δεν κάνουν καλο  δεν θελω να σε επειρεασω άλλωστε για τον ιδιο λογο προσπαθούμε οποτε αν δεις καμια αλλαγη πες το μου να τα ξανασυνεχισω και εύχομαι γρήγορα αποτελέσματα και νινακι
κανουν κακο σε τι; Βιταμινες ειναι...

koritsia emena o giatros mou prin mhno eggyos mou eixe dwsei to filicine kai nomizw pws me bohthise giati emeina apo ton proto mhna pou to phra
για τα φιλισιν το εχω ακούσει κ εγω. Προσπαθούσατε καιρο;;
Κορίτσια τα Filicin είναι φολικό (ή φυλικο) οξύ η οποία υποτίθεται πως βοηθάει στη σύλληψη. Πρέπει να λαμβάνουμε 400mg ημερησίως. Τα pregnacare conception περιέχουν 400 mg φολικό οξύ αλλά και άλλες βιταμίνες που βοηθούν όπως Β12, Βιταμίνη D, Β3, και διάφορες βιταμίνες και μέταλλα. Ακόμα και αν δεν πετύχω τον σκοπό μου, νομίζω πως λόγω κακής διατροφής (καθόλου φρούτα και λαχανικά) τις χρειάζομαι τις βιταμίνες οπότε νομίζω πως μου κάνουν καλό έτσι κι αλλιώς.
οποτε ολα καλα γιατι κ εγω με την διατροφή χαλια ειμαι

ena mhna to perna se ayt ton mhna emhna eggyos ,kai egw xalia diatrofh anapsiktika tsigara xamws ,opou twra kophkane,fantasthte oti exw kai mia apobolh sto energhtiko mou ,o giatros mou mou to diabebeose oti me to filicine kateuteia tha emena

oxi den ekana prospatheies meta thn apobolh to phra katakarda kai den hthela na kanw kai to septembrh phga sto giatro mou edwse to filicine,kai emeina kateytheia
μπραβο κορίτσι μου αυτο ειναι ευχαριστο οποτε ολα καλα

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jannete έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσια μου και χρονια πολλα.
Τι συγκινησησ να βλεπεις τ'ανηψια σου να παρρλαζουν.
Ποτε τα ειχα μικρουλια στις κουνιες και ποτε τα καμαρωνεις στην παρελαση.
Ευχομαι σε ολες καποια στιγμη να καμαρωσουμε και τα δικα μας παιδια.

Καλησπερα Χρυσα μου...μακαρι να ερθει η στιγμη που αναφερεις αλλα προσωπικα δυσκολα πιστευω οτι θα ερθει για μενα..οποτε το εχω παρει και λιγο αποφαση.
Απο τοτε που ειπα να ξεκινησω προσπαθειες πολλες που ξερω εμειναν εγκυες γυρω μου γεννησαν κι εγω ειμαι ακομη στα ιδια..
Κοριτσια προσφατα ο γυναικολογος μου ειπε πως κανω δυο ωορρηξιες το μηνα,τις περισσοτερες φορες.....αλλα δεν λεω να "πιασω" ουτε μια!!!!!!!
μια και καλη θα πιασεις διδυμα εσυ, να μου το θυμηθεις, ο Θεος απλα σου χαριζει λιγο χρονο να ξεκουραστεις γιατι μετα θα τρεχειιιιιιιις και δεν θα φτανεις!! ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ!
Αγάααααπη μου εσύ!!!!!!!Σε ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνεις...... flower flower μακάριιιιιιιι...και για τις δύο όμως εεεε

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki123 έγραψε:
Jannete έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσια μου και χρονια πολλα.
Τι συγκινησησ να βλεπεις τ'ανηψια σου να παρρλαζουν.
Ποτε τα ειχα μικρουλια στις κουνιες και ποτε τα καμαρωνεις στην παρελαση.
Ευχομαι σε ολες καποια στιγμη να καμαρωσουμε και τα δικα μας παιδια.

Καλησπερα Χρυσα μου...μακαρι να ερθει η στιγμη που αναφερεις αλλα προσωπικα δυσκολα πιστευω οτι θα ερθει για μενα..οποτε το εχω παρει και λιγο αποφαση.
Απο τοτε που ειπα να ξεκινησω προσπαθειες πολλες που ξερω εμειναν εγκυες γυρω μου γεννησαν κι εγω ειμαι ακομη στα ιδια..
Κοριτσια προσφατα ο γυναικολογος μου ειπε πως κανω δυο ωορρηξιες το μηνα,τις περισσοτερες φορες.....αλλα δεν λεω να "πιασω" ουτε μια!!!!!!!
μια και καλη θα πιασεις διδυμα εσυ, να μου το θυμηθεις, ο Θεος απλα σου χαριζει λιγο χρονο να ξεκουραστεις γιατι μετα θα τρεχειιιιιιιις και δεν θα φτανεις!! ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ!
Αγάααααπη μου εσύ!!!!!!!Σε ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνεις...... flower flower  μακάριιιιιιιι...και για τις δύο όμως εεεε
α, για μένα δεν ξέρω! άλλη κατεβάζει διπλά ωάρια!!!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε;
Νομίζω η εξεταση αντισωμάτων είναι αυτό που σου ειπα, απ οτι ειδα και στο ιντερνετ,ομως σιγουρα θα σου πει και ο γιατρός σου τι πραγματικά αφορά και να μας πεις και εμας.

Τι αλλα νεα βρε κορίτσια;

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κοριτσακια μου..συγνωμη που χανομαι αλλα με τα μαθηματα δεν μου μενει και πολύ χρόνος..το μονο καλο είναι ότι εχω παψει να το σκέφτομαι και να ελπιζω κάθε μηνα για μωρο με την οδηγηση..παντως μπαινω και σας διαβαζω και θελω καποια στιγμη να μου πειτε τα ευχαριστα νεα..
οσο για το filicine που διαβασα παραπανω τρεις μηνες τα επαιρνα μαζι με βιταμινη ε αλλα αποτέλεσμα δν ειδα..σε μενα παντα ετσι..επομένως τα σταματησα για λιγο και θα ξεκινησω πιο μετα παλι..
τιτινο μου δεν πειραζει που αδιαθέτησες παμε για τον επομενο μηνα..
τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανουν?

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια μου,τι κανετε;
Τι βροχη ηταν αυτη χτες;
Τιτινο μου ανυπομονω να περσσουν οι μερεε να παω στο γιατρο.
Εχω τοσες αποριες που θελω να μου λυσει.
Ελπιζω να μην απογοητευτω και επιτελους να βγαλω ακρη.
Αλλιως η επομενη κινηση ειναι ν'ανεβουμε αθηνα,να παμε σε ενα κεντρο οπου θα εξεταστουμε κσι οι δυο απο την κορυφη μεχτι τα νυχια.
Ελευθερια μου ευχομαι καλη τυχη με το διπωμα.
Οτιδηποτε μας κραταει απασχολημενες καλο ειναι.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε; Πως είστε;

Ναι εριξε πολύ βροχή αλλα τουλάχιστον Κυριακή ηταν ωραία η μέρα!

Πως είστε;

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε; Τελικα ειναι όντως καλο να ειναι το μυαλο σου απασχολημένο εγω εδω στη δουλεια όλη μερα κ μετα που παω σπιτι δεν εχω χρονο να σκεφτώ οποτε προς το παρών το εχω αφήσει στην τύχει του κ αργότερα βλεπουμε . Το μονο θετικο σε ολο αυτο ειναι οτι ρυθμίστηκε η περιοδος μου

Jannete

Jannete
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα, καλημέρα!! τί μου κάνετε; Εγώ Μέχρι τη Δευτέρα θα έχω αδιαθετήσει ήδη πονάω, πάλι δεν το τσακώσαμε αλλά τι να κάνουμε δεν θα πεθάνουμε κιόλας! Ε ναι νομίζω από ένα σημείο και μετά παθαίνεις ανοσία. Εμείς εδώ κανά καλό νεάκι;;; Το despoinaki είναι έγκυος ή ακόμα;; Τι γέλια θα κάνω οταν θα δούνε στον υπέρηχο 2 σάκους! Θα της πω τα βλέπεις μωρή;;; Οχι που έκλαιγες και στεναχωριόσουν τώρα φάτηηηηηηννν!! Θα έρχομαι κι εγώ να σε βοηθάω μη στεναχωριέσαι!! Χαχαχαχαχαχα!! Πείτε μας κανα καλό νέο βρε κορίτσια! Εγώ πήγα και πήρα το τρίτο κουτί pregnacare και ο άντρας μου το δεύτερο συνεχίζουμε κανονικά, και από το φαρμακείο μου είπαν πως αν τα παίρνεις παράλληλα με τον άντρα βοηθούν πάρα πολύ. Για να δούμεεεεεεε!! Σας φιλώ όλες, και εύχομαι μέσα στο Σαββατοκύριακο να γκαστρωθείτε! χαχαχαχα! Φιλάκια!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλο ζανετ μου,να πανε ολα καλα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου κ μακαρι να μην ειναι πονοι περιοδου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 328109

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jannete έγραψε:Καλημέρα, καλημέρα!! τί μου κάνετε; Εγώ Μέχρι τη Δευτέρα θα έχω αδιαθετήσει ήδη πονάω, πάλι δεν το τσακώσαμε αλλά τι να κάνουμε δεν θα πεθάνουμε κιόλας! Ε ναι νομίζω από ένα σημείο και μετά παθαίνεις ανοσία. Εμείς εδώ κανά καλό νεάκι;;; Το despoinaki είναι έγκυος ή ακόμα;; Τι γέλια θα κάνω οταν θα δούνε στον υπέρηχο 2 σάκους! Θα της πω τα βλέπεις μωρή;;; Οχι που έκλαιγες και στεναχωριόσουν τώρα φάτηηηηηηννν!! Θα έρχομαι κι εγώ να σε βοηθάω μη στεναχωριέσαι!! Χαχαχαχαχαχα!! Πείτε μας κανα καλό νέο βρε κορίτσια! Εγώ πήγα και πήρα το τρίτο κουτί pregnacare και ο άντρας μου το δεύτερο συνεχίζουμε κανονικά, και από το φαρμακείο μου είπαν πως αν τα παίρνεις παράλληλα με τον άντρα βοηθούν πάρα πολύ. Για να δούμεεεεεεε!! Σας φιλώ όλες, και εύχομαι μέσα στο Σαββατοκύριακο να γκαστρωθείτε! χαχαχαχα! Φιλάκια!

Razz Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 587529 καλεεε δεν παιζεσαι εσυ!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 19 315810

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια, τι κανετε;
Εγω αυριο εχω ραντεβου με τον γιατρο μου,ελπιζω να πανε ολα καλα.
Εχω τρελο αγχος.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε; Πως ειστε;

Χρυσα μην αγχώνεσαι ολα καλα θα πανε! Να μπεις να μας πεις τα νεα σου απο τον γιατρο!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!Χρύσα καλή επιτυχία!!!!Άντε να μας πεις τα νεα....

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια, δυστυχως δεν πηγαν πολυ καλα τα πραγματα.
Μου ειπε ο γυναικολογος μου οτι ειναι χασιμο χρονου να κανω κι αλλες εξετασεις.
Δεν μου εδωσε τιποτα, μονο εναν απλο κολπικο υπερηχο για να δουμε οτι ολα ειναι ενταξει.
Το προβλημα ειναι στο σπερμα και κατα την δικη του αποψη το επομενο βημα ειναι η σπερματεγχυση.
Την τεταρτη που θα παω για τον υπερηχο θα ερθει και ο αντρας μου μαζι για να συζητησουμε πως θα κινηθουμε.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Καλησπερα κοριτσια, δυστυχως δεν πηγαν πολυ καλα τα πραγματα.
Μου ειπε ο γυναικολογος μου οτι ειναι χασιμο χρονου να κανω κι αλλες εξετασεις.
Δεν μου εδωσε τιποτα, μονο εναν απλο κολπικο υπερηχο για να δουμε οτι ολα ειναι ενταξει.
Το προβλημα ειναι στο σπερμα και κατα την δικη του αποψη το επομενο βημα ειναι η σπερματεγχυση.
Την τεταρτη που θα παω για τον υπερηχο θα ερθει και ο αντρας μου μαζι για να συζητησουμε πως θα κινηθουμε.
μην στεναχωριεσαι ακομα κ αυτο ειναι μια λυση και φυσικα ειναι μικρομτομπροβλημα κ φυσικα διορθωνεται . Ευχομαι ν πανε ολα καλα κ να πετυχετε το μωρο σας

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Καλησπερα κοριτσια, δυστυχως δεν πηγαν πολυ καλα τα πραγματα.
Μου ειπε ο γυναικολογος μου οτι ειναι χασιμο χρονου να κανω κι αλλες εξετασεις.
Δεν μου εδωσε τιποτα, μονο εναν απλο κολπικο υπερηχο για να δουμε οτι ολα ειναι ενταξει.
Το προβλημα ειναι στο σπερμα και κατα την δικη του αποψη το επομενο βημα ειναι η σπερματεγχυση.
Την τεταρτη που θα παω για τον υπερηχο θα ερθει και ο αντρας μου μαζι για να συζητησουμε πως θα κινηθουμε.

Σ'ευχαριστω πολυ τζενη, δεν σου κρυβω οτι εχω αγχωθει παρα πολυ.
Πρωτον γιατι δεν ξερω ποσο κοστιζει η ολη διαδικασια και δευτερον γιατι ειμαι απο επαρχια και θα πρεπει να βρω τροπο να ανταπεξελθω στην ολη διαδικασια.
μην στεναχωριεσαι ακομα κ αυτο ειναι μια λυση και φυσικα ειναι μικρομτομπροβλημα κ φυσικα διορθωνεται . Ευχομαι ν πανε ολα καλα κ να πετυχετε το μωρο σας

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Καλησπερα κοριτσια, δυστυχως δεν πηγαν πολυ καλα τα πραγματα.
Μου ειπε ο γυναικολογος μου οτι ειναι χασιμο χρονου να κανω κι αλλες εξετασεις.
Δεν μου εδωσε τιποτα, μονο εναν απλο κολπικο υπερηχο για να δουμε οτι ολα ειναι ενταξει.
Το προβλημα ειναι στο σπερμα και κατα την δικη του αποψη το επομενο βημα ειναι η σπερματεγχυση.
Την τεταρτη που θα παω για τον υπερηχο θα ερθει και ο αντρας μου μαζι για να συζητησουμε πως θα κινηθουμε.

Σ'ευχαριστω πολυ τζενη, δεν σου κρυβω οτι εχω αγχωθει παρα πολυ.
Πρωτον γιατι δεν ξερω ποσο κοστιζει η ολη διαδικασια και δευτερον γιατι ειμαι απο επαρχια και θα πρεπει να βρω τροπο να ανταπεξελθω στην ολη διαδικασια.
μην στεναχωριεσαι ακομα κ αυτο ειναι μια λυση και φυσικα ειναι μικρομτομπροβλημα κ φυσικα διορθωνεται . Ευχομαι ν πανε ολα καλα κ να πετυχετε το μωρο σας

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις