Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Που θα παει θα ερθει δεν μπορει .. απλα δοκιμαζει κ αλλο την υπομονη σου!! Στο χερι Του ειναι ολα

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πόσο δίκιο εχεις!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πλεον δεν εχω βρει αλλη εκδοχη αλλωστε εσυ αυτο που μπορεις κ πρεπει το κανεις .

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε καλα προφανως...
Χρύσα που χάθηκες;;;

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια μου, τι κανετε;
Καλη χρονια να εχουμε με πολλα θετικα τεστακια.Πως περασατε τις γιορτες;
Εγω δυστυχως αδιαθετησα σημερα. Ειπαμε το κεφαλι ψηλα και συνεχιζουμε. Συνεχιζω και παιρνω τις βιταμινουλες μου μαζι με τον αντρουλη μου και ευχομαι να πανε ολα καλα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζενακι μου τελεια η φωτο σου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Marianito

Marianito
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια γεια σας. Θα ηθελα την αποψη σας. Τελευταια περιοδο ειχα 26/12 με κυκλο 28-30 μερες κ επαφες 3/1, 6/1 κ 9/1. Βαση προγραμματος η ωορρηξια μ ειναι σημερα κ εχθες το βραδυ ενιωσα εναν πονο στην πλατη. Σαν κατι να κουνιεται ενα πραγμα. Λετε να ηταν οντως η ωορρηξια?? Ή θα μπορουσε να ναι κ εμφυτευση?? Παντως σμρα δ εχω τπτ.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Μαρίανιτο, στην.ωορρηξια νομίζω εζεις καποια υγρά και ενόχληση χαμηλά στην κοιλιά,τουλάχιστον έτσι το καταλαβαίνω εγώ. Για εμφυτεύσή νομίζω είναι νωρίς εκτός αν έκανες νωρίτερα ωορρηξια. Αυτή είναι η.δική μου γνώμη,αλλά αφού προσπαθείτε μην επαναπαυτεις,συνεχίστε τις προσπάθειες όλο το μήνα. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να.σου έρθει σύντομα!

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marianito έγραψε:Κοριτσια γεια σας. Θα ηθελα την αποψη σας. Τελευταια περιοδο ειχα 26/12 με κυκλο 28-30 μερες κ επαφες 3/1, 6/1 κ 9/1. Βαση προγραμματος η ωορρηξια μ ειναι σημερα κ εχθες το βραδυ ενιωσα εναν πονο στην πλατη. Σαν κατι να κουνιεται ενα πραγμα. Λετε να ηταν οντως η ωορρηξια?? Ή θα μπορουσε να ναι κ εμφυτευση?? Παντως σμρα δ εχω τπτ.

Καλησπερα κοριτσια και χρονια πολλα!
Μαριανιτο εγω και στην πρωτη εγκυμοσυνη( δεν προχωρησε) και σ'αυτην που διανυω δεν καταλαβα καθολου συμπτωματα ουτε στην ωοριξια ουτε στην εμφυτευση. καθε οργανισμος βεβαια ειναι διαφορετικος αλλα μην απογοητευεσαι μπορει να εισαι εγκυος! με τα συμπτωματα δε βγαζεις ευκολα συμπερασμα. Καλη τυχη απο μενα! cheers

Marianito

Marianito
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Απλα αυτα π λεει η Τιτινο ως συμπτωματα τα ειχα πριν κατι μερες. Κ χθες απλα αυτο το πονακι. Δε ξερω. Μπερδεμα η ολη υποθεση. Απλα υπομονη οπως λενε ολοι.. Δε περνανε κ αυτες οι ριμαδες οι μερες..

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ .5 ΗΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.ΤΟΙΧΟ ΤΟΙΧΟ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΤΖΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΦΩΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ 2015 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ.

Marianito

Marianito
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια καλησπερα κ παλι. Λοιπον ειμαι στην 19η μερα τ κυκλου μ κ ακομα εχω πολλαααα υγρα. Διαφανα κ αοσμα. Ξερει καμια τι μπορει να ειναι αυτο??

salata


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα και απο μενα..Ξεκινησαμε και μεις τις προσπαθειες ευχομαι σε ολες μας καλα αποτελεσματα και συντομα τα ευχαριστα!!!!!! Very Happy  Very Happy Very Happy
Λοιπον εγω ΔΕΝ περιμενω σε 5 μερες!!!! Ο κυκλος μου ειναι 32-33 ημερων και μετα την ωορηξια ξεκινησε να πρηζεται το στηθος μου οπως τις περισοοτερες φορες με τη διαφορα οτι περιπου στην 7η μερα μετα την ωορηξια ξυπνησα και ειχε πρηστει πιο πολυ και με πονουσε αρκετα.Μπορω να πω οτι μεχρι και τωρα ειναι πετρα!!! Διακρινω επισης και τις φλεβες γιατι εχω ανοιχτο δερμα αλλα αυτο δεν μου λεει κατι γιατι εχει ξανασυμβει στο παρελθον. Και η θερμοκρασια μου μεχρι σημερα ειναι 37+ αλλα ουτε αυτο λεει κατι απ'οτι διαβασα, μεχρι να υπαρξει καθυστερηση. Επισης γυρω στη 10η μερα μετα την ωορηξια ολο το πρωι στην δουλεια με ενοχλουσε το στομαχι μου αριστερα σαν γαργαλημα να το πω?? δεν μου εχει ξανασυμβει.Πονακια χαμηλα εχω συχνα δεξια κι αριστερα αλλα οχι εντονα και οχι για πολυ. Υγρα πολλα επισης, κυριως λευκα!!!!!!!Τωρα, ολα αυτα που γραφω μπορει να ειναι παιχνιδια του μυαλου και να μην ειναι κατι... Να πω οτι αυτη τη φορα νιωθω διαφορετικα???? το εχω ξαναπει... χεχε!!!!!!  Απλα θελω να ρωτησω το εξης: Ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου χθες και πονουσα μηπως αυτο σημαινει κατι? ξερει καμια? Εχω φαει τα νυχια μου απο το αγχος!!!!!! Ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="salata"]Καλησπερα και απο μενα..Ξεκινησαμε και μεις τις προσπαθειες ευχομαι σε ολες μας καλα αποτελεσματα και συντομα τα ευχαριστα!!!!!! Very Happy  Very Happy Very Happy
Λοιπον εγω ΔΕΝ περιμενω σε 5 μερες!!!! Ο κυκλος μου ειναι 32-33 ημερων και μετα την ωορηξια ξεκινησε να πρηζεται το στηθος μου οπως τις περισοοτερες φορες με τη διαφορα οτι περιπου στην 7η μερα μετα την ωορηξια ξυπνησα και ειχε πρηστει πιο πολυ και με πονουσε αρκετα.Μπορω να πω οτι μεχρι και τωρα ειναι πετρα!!! Διακρινω επισης και τις φλεβες γιατι εχω ανοιχτο δερμα αλλα αυτο δεν μου λεει κατι γιατι εχει ξανασυμβει στο παρελθον. Και η θερμοκρασια μου μεχρι σημερα ειναι 37+ αλλα ουτε αυτο λεει κατι απ'οτι διαβασα, μεχρι να υπαρξει καθυστερηση. Επισης γυρω στη 10η μερα μετα την ωορηξια ολο το πρωι στην δουλεια με ενοχλουσε το στομαχι μου αριστερα σαν γαργαλημα να το πω?? δεν μου εχει ξανασυμβει.Πονακια χαμηλα εχω συχνα δεξια κι αριστερα αλλα οχι εντονα και οχι για πολυ. Υγρα πολλα επισης, κυριως λευκα!!!!!!!Τωρα, ολα αυτα που γραφω μπορει να ειναι παιχνιδια του μυαλου και να μην ειναι κατι... Να πω οτι αυτη τη φορα νιωθω διαφορετικα???? το εχω ξαναπει... χεχε!!!!!!  Απλα θελω να ρωτησω το εξης: Ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου χθες και πονουσα μηπως αυτο σημαινει κατι? ξερει καμια? Εχω φαει τα νυχια μου απο το αγχος!!!!!! Ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile[/quote

που ξερεις, μπορει να εισαι και αυτα να ειναι όντως σημαδια γιατι καποιες κοπελες λενε ότι το καταλαβαν αμεσως ότι εμειναν εγκυες λιγες μερες μετα την επαφη! μπορει να ανηκεις σ αυτην τη κατηγορια!! Μακαρι να εισαι Very Happy

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Τζενη πως εισαι ; οι υπολοιπες εγκυούλες;
Σαλατα καλώς ήλθες και ευχομαι συντομα ενα μπεμπακι!

salata


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Titino έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Τζενη πως εισαι ; οι υπολοιπες εγκυούλες;
Σαλατα καλώς ήλθες και ευχομαι συντομα ενα μπεμπακι!

Καλως σας βρηκα!!!!!!! Very Happy Very Happy Ευχομαι να αποκτησουμε ολες το μωρακι μας γρηγορα!!!!!!!!!!!!!

salata


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
star30 έγραψε:
salata έγραψε:Καλησπερα και απο μενα..Ξεκινησαμε και μεις τις προσπαθειες ευχομαι σε ολες μας καλα αποτελεσματα και συντομα τα ευχαριστα!!!!!! Very Happy  Very Happy Very Happy
Λοιπον εγω ΔΕΝ περιμενω σε 5 μερες!!!! Ο κυκλος μου ειναι 32-33 ημερων και μετα την ωορηξια ξεκινησε να πρηζεται το στηθος μου οπως τις περισοοτερες φορες με τη διαφορα οτι περιπου στην 7η μερα μετα την ωορηξια ξυπνησα και ειχε πρηστει πιο πολυ και με πονουσε αρκετα.Μπορω να πω οτι μεχρι και τωρα ειναι πετρα!!! Διακρινω επισης και τις φλεβες γιατι εχω ανοιχτο δερμα αλλα αυτο δεν μου λεει κατι γιατι εχει ξανασυμβει στο παρελθον. Και η θερμοκρασια μου μεχρι σημερα ειναι 37+ αλλα ουτε αυτο λεει κατι απ'οτι διαβασα, μεχρι να υπαρξει καθυστερηση. Επισης γυρω στη 10η μερα μετα την ωορηξια ολο το πρωι στην δουλεια με ενοχλουσε το στομαχι μου αριστερα σαν γαργαλημα να το πω?? δεν μου εχει ξανασυμβει.Πονακια χαμηλα εχω συχνα δεξια κι αριστερα αλλα οχι εντονα και οχι για πολυ. Υγρα πολλα επισης, κυριως λευκα!!!!!!!Τωρα, ολα αυτα που γραφω μπορει να ειναι παιχνιδια του μυαλου και να μην ειναι κατι... Να πω οτι αυτη τη φορα νιωθω διαφορετικα???? το εχω ξαναπει... χεχε!!!!!!  Απλα θελω να ρωτησω το εξης: Ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου χθες και πονουσα μηπως αυτο σημαινει κατι? ξερει καμια? Εχω φαει τα νυχια μου απο το αγχος!!!!!! Ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile[/quote

που ξερεις, μπορει να εισαι και αυτα να ειναι όντως σημαδια γιατι καποιες κοπελες λενε ότι το καταλαβαν αμεσως ότι εμειναν εγκυες λιγες μερες μετα την επαφη! μπορει να ανηκεις σ αυτην τη κατηγορια!! Μακαρι να εισαι Very Happy

Μακαρι μακαρι!!!!!!!! Γιατι απο συμπτωματα πολλα... !!!!!!! Smile

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!για πειτε καμια συμβουλη..εχω δυο μερες καθυστερηση μυ κυκλο 28 ημερων..εχθες ειχα στο σκουπισμα ελαχιστα καφε κ απο εκει κ επειτα τιποτα..δν εχω κανει τεστ ακομα..η κοιλα μου ομως ποναει οπως καθε μηνα που περιμενω να αδιαθετησω...

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ελευθερία!

Η Τζενη ειχε το ιδιο με σενα και είναι εγκυος!
Και εγω το ειχα αλλά με καθυστερηση 4-5 ημερες τελικά αδιαθέτησα.
Θα σου ελεγα να περιμενεις λιγο (αν το αντεχεις!!!) και μετα να κανεις το τεστ.

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια καλησπέρα!αχ βοηθηστε με λιγακι σας παρακαλω. Λοιπον τον νοεμβρη ειχα καθηστερηση 20 μερες, αρχικα χαρα και επειτα θλιψη καθως η χοριακη ηταν αρνητικη. Δεν πειραζει ομως καθε εμποδιο για καλο.Εκανα εξετασεις και βρεθηκε πως ειχα ανεβασμενη προλακτινη η οποια οπως μου ειπε ο γιατρος μου διαταραχτηκε απο την παλλινδρομηση που ειχα τον ιουνιο. Ξεκινησα θεραπεία με dostinex πολυ μικρη δοση(ενα χαπι τη βδομάδα). Εκανα εξετασεις 24 δεκεμβριου και η προγεστερονη ειναι πεσει πολυ πραγμα που χαροποιησε εμενα και τον γιατρο μου. Τον δεκεμβρη περιμενα να αδιαθετησω στιε 9 αλλα με μια μικρη καθηστερηση ηρθε στις 11. Ολα καλα Ομως! Φτανουμε στο σημερα, Ιανουαριος του 2015, αναμενομενη περιοδος στις 11 με κυκλο 30 ημερων. Ομως ο μηνας εχει 15 και δεν φανηκε. Εκανα το πρωι ενα hometest και φυσικα ηταν αρνητικο. Εχω εδω και καποιες μερες και κραμπες στην αριστερη ωοθηκη. Εχει βιωσει καποια κατι αναλογο?

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Καλημέρα Ελευθερία!

Η Τζενη ειχε το ιδιο με σενα και είναι εγκυος!
Και εγω το ειχα αλλά με καθυστερηση 4-5 ημερες τελικά αδιαθέτησα.
Θα σου ελεγα να περιμενεις λιγο (αν το αντεχεις!!!) και μετα να κανεις το τεστ.

γεια σου τιτινο μου.καιρο εχουμε να τα πουμε..τσαμπα χαιρομαι γιατι το μεσημερι ειχα παλι λιγα καφε που σιγα σιγα γινονται ακομα πιο πολλα αλλα αιμα κοριτσια καθολου..θα περιμενω τι να κανω..τεστ δν κανω με τη καμια βαρεθηκα να βλεπω αρνητικα αποτελεσματα..

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anmar έγραψε:Κοριτσια καλησπέρα!αχ βοηθηστε με λιγακι σας παρακαλω. Λοιπον τον νοεμβρη ειχα καθηστερηση 20 μερες, αρχικα χαρα και επειτα θλιψη καθως η χοριακη ηταν αρνητικη. Δεν πειραζει ομως καθε εμποδιο για καλο.Εκανα εξετασεις και βρεθηκε πως ειχα ανεβασμενη προλακτινη η οποια οπως μου ειπε ο γιατρος μου διαταραχτηκε απο την παλλινδρομηση που ειχα τον ιουνιο. Ξεκινησα θεραπεία με dostinex πολυ μικρη δοση(ενα χαπι τη βδομάδα). Εκανα εξετασεις 24 δεκεμβριου και η προγεστερονη ειναι πεσει πολυ πραγμα που χαροποιησε εμενα και τον γιατρο μου. Τον δεκεμβρη περιμενα να αδιαθετησω στιε 9 αλλα με μια μικρη καθηστερηση ηρθε στις 11. Ολα καλα Ομως! Φτανουμε στο σημερα, Ιανουαριος του 2015, αναμενομενη περιοδος στις 11 με κυκλο 30 ημερων. Ομως ο μηνας εχει 15 και δεν φανηκε. Εκανα το πρωι ενα hometest και φυσικα ηταν αρνητικο. Εχω εδω και καποιες μερες και κραμπες στην αριστερη ωοθηκη. Εχει βιωσει καποια κατι αναλογο?

καλησπερα!!κανε λιγο υπομονη κ ξανακανε ενα τεστακι σε λιγες μερες..ποτε δν ξερεις..
αυτο που θελω να σε ρωτησω ειναι για τη προλακτινη σου..κ εμενα ο ηιατρος με εβαλε να κανω για προλακτινη κανω τον οκτωβριο κ ηταν ελαφρως ανεβασμενη.ετσι με εβαλε να κανω κ δευτερη φορα μαζι με εξετασεις για τον θυρροειδη..τις κανω φυσικα κ ηταν κ οι δυο ορμονες κατω απο τα ορια..πως εγινε αυτο δν ξερω..εγω για να φανταστεις εχω εκκρισεις απο το στηθος γι αυτο με εβαλε να κανω εξετασεις για προλακτινη κ επισης κανω παρα πολλα ωαρια τα οποια δν απελευθερωνονται για να γινει γονημοποιηση..βραστα δηλαδη..

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Perperouna καλησπέρα! Εευχαριστώ Πολύ που μου απάντησες. Εμένα ήταν λίγο ανεβασμενη δηλαδή στις 70 μονάδες ενώ το εργαστήριο είχε όριο 50.Μου δημιουργούσε πονοκεφάλους όμως. Έκανα και μαγνητική. Ο θυροειδης μου ήταν μια χαρά. Η ορμόνη έπεσε μέσα με ένα μήνα με dostinex. Τώρα επομενως δεν υπάρχει λόγος για καθηστερηση πέρα από εγκυμοσύνη αλλά...έφαγα κρυαδα με το αρνητικό. Δεν έχω ελπίδα .Πάλι θα τρέχω με εξετάσεις να δω τι στο καλό έγινε Πάλι....

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anmar έγραψε:Perperouna καλησπέρα! Εευχαριστώ Πολύ που μου απάντησες. Εμένα ήταν λίγο ανεβασμενη δηλαδή στις 70 μονάδες ενώ το εργαστήριο είχε όριο 50.Μου δημιουργούσε πονοκεφάλους όμως. Έκανα και μαγνητική. Ο θυροειδης μου ήταν μια χαρά. Η ορμόνη έπεσε μέσα με ένα μήνα με dostinex. Τώρα επομενως δεν υπάρχει λόγος για καθηστερηση πέρα από εγκυμοσύνη αλλά...έφαγα κρυαδα με το αρνητικό. Δεν έχω ελπίδα .Πάλι θα τρέχω με εξετάσεις να δω τι στο καλό έγινε Πάλι....

ποσο καιρο προσπαθειτε αν επιτρεπετε??

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Perperouna καλημερα! Προσπαθούμε 14 μηνες δυστυχως!στους 7 μηνες εμεινα εγκυος αλλα το έχασα στην 7 εβδομάδα. και απο τοτε γινεται ενας χαμος....Εσεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις