Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anmar έγραψε:Perperouna καλημερα! Προσπαθούμε 14 μηνες δυστυχως!στους 7 μηνες εμεινα εγκυος αλ
λα το έχασα στην 7 εβδομάδα. και απο τοτε γινεται ενας χαμος....Εσεις?

εμεις προσπαθουμε ενα χρονο με καμια επιτυχια μεχρι τωρα..τους πρωτους μηνες με επαιρνε απο κατω αλλα σιγα σιγα εκανα πραγματα για να απασχολω το μυαλο μου..δν πτοουμαστε αλλα αρχιζουμε κ το ψαχνουμε σιγα σιγα

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περπερουνα πως πανε τα καφε? Κ εγω τα ειχα για 3 μερες οχι σερι ομως . Καποιες σταγονες την ημερα κ μετα καθαρη . Την τριτη μερα σταματησαν κ κραμπα που λες ειδικα αριστερα με ειχε πεθανει!!! Αντε μακαρι!!!!!!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελευθερία πως είσαι ; Είχαμε κανένα νεο; Τζενάκι;

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια καλησπέρα! Τι κάνετε? περπερουνα τα καφέ??? Εγώ συνεχίζω την καθηστερηση. Αυτό το αρνητικό τεστ που έκανα την 4 μέρα δεν μου Έχει αφήσει ελπίδα. Είχα Επίσης και για 3 μέρες (τις 3 πρώτες της καθηστερησης) κράμπες στην αριστερή ωοθήκη. Είχε κάποια κάτι ανάλογο? πρώτη φορά είχα κράμπες.

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anmar έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα! Τι κάνετε?  περπερουνα τα καφέ??? Εγώ συνεχίζω την καθηστερηση. Αυτό το αρνητικό τεστ που έκανα την 4 μέρα δεν μου Έχει αφήσει ελπίδα. Είχα Επίσης και για 3 μέρες (τις 3 πρώτες της καθηστερησης) κράμπες στην αριστερή ωοθήκη. Είχε κάποια κάτι ανάλογο? πρώτη φορά είχα κράμπες.

Καλησπερα anmar εμενα τη τελευταια φορα που περιμενα περιοδο πονουσε η κοιλια μου κανονικα για 3-4 μερες, αλλα ημουν εγγυος τελικα. για κραμπες δε θυμαμαι.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΣΤΙΣ 15 ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΟΜΩΣ ΣΤΙΣ 9 ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΡΟΖ, ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΕΝΩ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΟΥΝ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 15 ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΖ.ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΕΔΩ ΟΤΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΛΕΡΩΝΟΜΟΥΝΑ ΜΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ,ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ.ΑΠΟ ΤΙΣ 15 ΛΟΙΠΟΩ ΕΧΩ ΑΙΜΑ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ,ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣΜΕΡΕΣ ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΜΟΥΚΑΙ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΟΥΡΩΝ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ Β ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΩΣ ΠΡΩΤΑ.ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΧΩ.ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΙΜΑ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ.ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΦΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΠΑΩ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ammar κ εμενα το πρωτο τεστ ηταν αρνητικο κ κραμπες ειχα αριστερα κ εγω ευχομαι τα καλυτερα

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια καλημερα σας και καλη εβδομάδα! Ευχομαι ολα να πανε κατευχην αυτη την βδομαδα για όλες μας! Tzeni27 δεν φαντάζεσαι πόσο χαρηκα με οσα μου εγραψες!Μακαρι να ειμαι εγκυος και θα κανω πάρτυ με όλες σας καλεσμένες! ο γιατρος μου προτινε να περιμενω ακομη καμια βδομαδα να βεβαιωθουμε οτι δεν θα ερθει η περιοδος.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anmar έγραψε:Κοριτσια καλημερα σας και καλη εβδομάδα! Ευχομαι ολα να πανε κατευχην αυτη την βδομαδα για όλες μας! Tzeni27 δεν φαντάζεσαι πόσο χαρηκα με οσα μου εγραψες!Μακαρι να ειμαι εγκυος και θα κανω πάρτυ με όλες σας καλεσμένες! ο γιατρος μου προτινε να περιμενω ακομη καμια βδομαδα να βεβαιωθουμε οτι δεν θα ερθει η περιοδος.
κοριτσι μου ευχομαι το ονειρο σου να εγινε πραγματικοτητα. Εχει δικιο ο γιατρος σου περιμενε λιγο ακομα. Δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις δεν εγραψα κατι για να σου χαιδεψω τα αυτια αλλα αυτο που πραγματικα εγινε κ ευχομαι να εχει συμβει κ σε σενα. Τοσα χρονια προσπαθειας εψαχνα κ εγω ενα συμπτωμα ενα σημαδι κ αυτη την φορα μονο αυτα που σου ειπα ειχα κ ημουν σιγουρη οτι δεν ξα ημουν γιαυτο κ περιμενα τοσο πολυ κ αρκεστικα στο ενα τεστ που βγηκε κ αρνητικο οποτε δεν πηγα να πλουτισω τα φαρμακεια.

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τζένη μου μια απο τα ιδια και γω!Τοσα χρονια ειχα κυκλο ρολοι ακομα και την ιδια ωρα μου ερχοταν. Τον οκτωμβρη ειχα αρκετες μερες καθηστερη αλλα βρηκαμε πως οφειλοταν στην αυξημενη προλακτινη που απορυθμιστηκε λογω της παλινδρομησης. Τον δεκεμβρη ειχα 1 μερα καθηστερηση αλλα ηρθε κανονικοτατα. Εκανα εξεταση τελος δεκεμβρη για την προλακτινη και ηταν αψογη!και τωρα καθηστερηση!!!μακαρι να συνεχιστει και να εχω τα ιδια με σενα! :-) ευχομαι να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη !

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anmar έγραψε:Τζένη μου μια απο τα ιδια και γω!Τοσα χρονια ειχα κυκλο ρολοι ακομα και την ιδια ωρα μου ερχοταν. Τον οκτωμβρη ειχα αρκετες μερες καθηστερη αλλα βρηκαμε πως οφειλοταν στην αυξημενη προλακτινη που απορυθμιστηκε λογω της παλινδρομησης. Τον δεκεμβρη ειχα 1 μερα καθηστερηση αλλα ηρθε κανονικοτατα. Εκανα εξεταση τελος δεκεμβρη για την προλακτινη και ηταν αψογη!και τωρα καθηστερηση!!!μακαρι να συνεχιστει και να εχω τα ιδια με σενα! :-) ευχομαι να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη !
σε ευχαριστω πολυ κ πραγματικα σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι καθυστερηση εγκυμοσυνης

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μακαρι μακαρι τζενη!εσυ σε ποιο μηνα εισαι?

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anmar έγραψε:Μακαρι μακαρι τζενη!εσυ σε ποιο μηνα εισαι?
τωρα την δευτερα μπαινω τριτο κ εχω κ αυχενικη διαφάνεια μακαρι να ειναι ολα κλ. Αντε αγωνιω μαζι σου για τα ευχάριστα

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.Η Β ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ 29,1 ΜΕ ΑΝΟΔΟ.ΟΜΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΠΟΥ ΑΠΟΡΟΦΑΤΕ.ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Β ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΑΝ ΑΝΕΒΕΙ,ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΙΘΑΝΟ Η ΑΝ ΠΕΣΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΗΔΗ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ- ΑΠΡΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.

joujoukaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια Καλησπέρα!!! Ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι φυσιολογικό να πρηστεί το στήθος 9 μέρες πριν την περίοδο...Τελευταία περίοδο ειχα στις 26/12 κ με κύκλο 31 ημερων η ωορυξια μου πρέπει να έγινε 12/01 όπου και ήρθαμε σε επαφή! Ε μετά από 5 μέρες πρηστηκε το στήθος!!!!κ να φανταστείτε μου το είπε ο άντρας μου και η κολλητή μου! Εγώ δεν έδωσα σημασία γιατί θεωρώ ότι όταν κατι το θέλεις πολύ δημιουργείς από μόνη σου τα συμπτώματα....αλλά μου βάλανε ιδέες πάλι...νιώθω και κάτι κράμπες...μακαρι να πιάσαμε το σπορακι..την άλλη Δευτέρα θα ξέρω...εύχομαι σε όλες μας ένα θετικό τεστακι! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 30 215994

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamy land έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.Η Β ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ 29,1 ΜΕ ΑΝΟΔΟ.ΟΜΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΠΟΥ ΑΠΟΡΟΦΑΤΕ.ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Β ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΑΝ ΑΝΕΒΕΙ,ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΙΘΑΝΟ Η ΑΝ ΠΕΣΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΗΔΗ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ- ΑΠΡΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.
κοριτσι μου μην απελπίζεσαι ακομα δεν εχει χαθει τπτ. Περιμενε μεχρι την τεταρτη κ θα εχει ανεβει η χοριακη σου. Κ εγω δυο φορες την εκανα κ με ειχε προετοιμασει ο γιατρος για καθαρισμο αλλα το μωρο μου ειναι ακομα μαζι μου κ μοαινουμε στην 11η βδομαδα. Ολα καλα θα πανε να εχεις πιστη κ θετικη σκεψη.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ απο μενα!! Σαν το φάντασμα καθομαι μονη μου στο σαλονι! Δεν μπορουσα να κοιμηθω απο την μια να εχω τραβήγματα στην μητρα,απο την αλλη να θελω πιπι, να πειναω ταυτοχρονκα κ να εχω κ καουρα! Ελεος!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
Τζένη ολα μαζεμένα σου ήρθαν; Υπομονη!

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tzeni27 έγραψε:
anmar έγραψε:Μακαρι μακαρι τζενη!εσυ σε ποιο μηνα εισαι?
τωρα την δευτερα μπαινω τριτο κ εχω κ αυχενικη διαφάνεια μακαρι να ειναι ολα κλ. Αντε αγωνιω μαζι σου για τα ευχάριστα
Να σαι καλα κοπέλα μου!Περιμένω και γω τα νεα απο την αυχενικη σας!Ολα καλα θα πάνε!

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="tzeni27"]
mamy land έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.Η Β ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ 29,1 ΜΕ ΑΝΟΔΟ.ΟΜΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΠΟΥ ΑΠΟΡΟΦΑΤΕ.ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Β ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΑΝ ΑΝΕΒΕΙ,ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΙΘΑΝΟ Η ΑΝ ΠΕΣΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΗΔΗ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ- ΑΠΡΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.
Κοπέλα μου καλημέρα!Μην στεναχωρίεσαι!Σκεψου θετικά και να είναι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά!Την Τετάρτη θα πάς για χοριακή και θα είναι ανεβασμένη, θα το δείς!Μπορώ να σε καταλάβω απόλυτα. Ομως η χαλια ψυχολογία δεν θα βοηθησει πουθενα. Χαμογελα και θα τα καταφέρεις, όλες μας θα τα καταφέρουμε!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τιτινο μου ναι ολα μαζι! Με ειχε προειδοποιείσει ο γιατρος για τα τραβήγματα αλλα δεν τα περιμενα καθε μερα. Συγκεκριμενα τα μεσανυχτα με πιανουν. Για πιπι δεν σηκωνομουν νυχτα ποτε αλλα μαλλον τωρα θα το εχω οσο μεγαλωνει η μητρα. Κ παντα συγκεκριμενη ωρα 4.30 με 5. Μεχρι κ η μεση μου με τραβαει. Ammar θα σας πω την δευτερα τα νεακια μου αυτη την στιγμη το μονο που με νοιαζει ειναι να ειναι ολα καλα

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια το ξερω χαθηκα αλλα μεσα σε λιγες μερες εγιναν τοσα πολλα που δεν ειχα χρονο και κεφι να μπω στο ιντερνετ.
Πριν λιγες μερες διαγνωστηκε ο αντρας μου με διαβητη τυπου 1.
Αυτο σημαινει ινσουλινες και πολλα αλλα.
Ειναι τοσο αδικο ρε κοριτσια, ενω καναμε αλλα ονειρα τωρα ηρθε κι αυτο να τα γκρεμισει ολα.
Βεβαια δεν σας συζητω η ψυχολογια του αντρα μου ειναι στα πατωματα.
Για την ωρα ξεχναμε καθε προσπαθεια για μωρο μεχρι να προσαρμοστουμε στη νεα κατασταση και μετα βλεπουμε.
Τι να πω, μαλλον το 2015 θα ειναι χειροτερο απο το προηγουμενο ετος.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Χρύσα!
Υπομονή και κουράγιο, ξέρω ποσο πολύ το θελετε, αλλά στασου τωρα διπλα στον αντρα σου. Σε ολους μπορει να τυχει και δεν ήρθε και η συντέλεια του κοσμου. Θα προσαρμοστείτε και ολα θα ερθουν.

Πως ειστε οι υπόλοιπες;

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κοριτσάρες μου!Τι κάνετε; Πως ειστε σήμερα?

Κουνελάκι μου γλυκο θα φας ξυλο που λεει και το ασμα!Λοιπον δωσε στον εαυτο σου το δικαίωμα να ξεσπάσει αλλα μετά σηκώ πάνω και χαμογέλα! Το ξερω οτι ειναι δυσκολα αλλα ο αντρας σου σε χρειαζεται!Θα προσαρμοστείτε στα νεα δεδομενα γρηγορα και όλα θα πανε άψογα!Αλλωστε μετά απο κάθε άσχημο έρχεται πάντα το καλο, θά έχεις το σποράκι σου πριν καν το καταλάβεις!

Τζένη εσύ πως είσαι;Τα τραβήγματα;

Εγω κορίτσια εξακολουθώ να έχω καθηστέρηση. Εχθες είχα και τρομερά νευρα. Παρατήρησα επίσης πως οι θηλές μου ειναι ευαίσθητες στο αγγιγμα. Ακόμη χθές βράδυ πονούσα αρκετά χαμηλα κα αριστερά. Εχω και αρκετα υγρα. Περιμενα το πρωι να μου ερθει αλλα δεν φάνηκε. Και εκεινο το αρνητικο τεστ ουτε που με αφηνει να σκεφτω κατι καλο... Το μυαλό μου πάει συνεχώς στο κακό. Πιστευω  πως εχω καποια κυστη και γι αυτο δεν ηρθε η περιοδος ή οτι διαταράχτηκε πάλι καποια άλλη ορμόνη ή δεν ξερω και γω τι αλλο..
Κοινως ψυχολογια στο πάτωμα.
Αυτα. Συγνώμη για το μεγάλο κειμενο!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κουνελακι μου δυστυχως τα ασχημα ειναι πιο πολλα απο τα ομορφα. Κανε υπομονη, στηριξε τον αντρα σου κ θα περασει κ αυτο συντομα μετα θα χαμογελατε με τον ερχομο του μωρου σας κ ολα θα ειναι ενα κακο όνειρο. Αμμαρ μου μην σκεφτεσαι αρνητικα μπορει να ειναι το μωρο σου. Ποσο θα περιμενεις ακομα?? Σε ποια μερα καθυστέρησης εισαι?? Αν ειναι πολλες κανε μια χοριακη να σου φυγει το αγχος κ να δεις τι συμβαινει. Εγω καλα τα εχω ακομα αλλα μερα παρα μερα πλεον.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις