Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Ναι τελικα ειμαι!!! 185 μοναδες! Σε μια εβδομαδα θα την ξανακανω γιατι κανονικα σημερα επρεπε να αδιαθετησω.
Κοριτσια ειλικρινα ακομα δεν το πιστευω. Ευχομαι με το καλο ολες!!!

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Titino έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Ναι τελικα ειμαι!!! 185 μοναδες! Σε μια εβδομαδα θα την ξανακανω γιατι κανονικα σημερα επρεπε να αδιαθετησω.
Κοριτσια ειλικρινα ακομα δεν το πιστευω. Ευχομαι με το καλο ολες!!!

Κοριτσια καλησπερα! Τιτινο συγχαρητηρια! Χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου, ομως προσπαθησε να μην αγχωνεσαι γιατι συνεχεια θα περιμενεις εξετασεις και απαντησεις για το μωρακι σου απο δω και περα. Αλλα αγχη τωρα ,κλοτσαει- δε κλοτσαει, πρηστηκε το στηθος- ξεπρηστηκε το στηθος, αν μυριζει όντως ο μπακλαβας και αλλα τετοια γλυκουλια χαχα!

Στα υπολοιπα κοριτσια ευχομαι να στειλει ο θεος πολλα μωρακια γρηγορα...

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχα ειχα ενα αρωματακι στο αμαξι, και εχει τελειωσει αλλα δεν το εχω αλλαξει, ε τις τελευταιες μερες μου μυριζει τοσο μα τοσο εντονα! μου λεει ο αντρας μου οτι δεν μυριζει τπτ.... Shocked

Παντως εγω νομιζω οτι εγινε επειδη δεν το σκεφτομουν. Ολες και ολες ηταν 3 φορες το μηνα γιατί εχουμε τρεχαματα με το θρησκευτικο μας γαμο.

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Titino έγραψε:Χαχαχα ειχα ενα αρωματακι στο αμαξι, και εχει τελειωσει αλλα δεν το εχω αλλαξει, ε τις τελευταιες μερες μου μυριζει τοσο μα τοσο εντονα! μου λεει ο αντρας μου οτι δεν μυριζει τπτ.... Shocked

Παντως εγω νομιζω οτι εγινε επειδη δεν το σκεφτομουν. Ολες και ολες ηταν 3 φορες το μηνα γιατί εχουμε τρεχαματα με το θρησκευτικο μας γαμο.


το ιδιο και εμεις αλλα λογω δουλειας, ενω αλλους μηνες βρισκομασταν μερα παρα μερα και τιποτα! οποτε το συμπερασμα ειναι για να πιασει καποιος παιδι χρειαζεται αποχη απο το σεξ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 35 850933
αστειακι εννοειται!!!

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο Τιτινο μου.Άντε ε το καλό.Όχι άγχος τώρα.Αστο να κυλισει ηρεμα.Συγχαρητήρια.Σταρ μου είμαστε μαζί.Και εγώ έχω θρομβοφυλια και έχασα πέρσυ το μωρο μου.Άντε ελπίζω και εύχομαι να μείνουμε μαζί έγκυες γιατί και εμείς είμαστε στην προσπαθεια.Εγώ περίμενω την ΤριτηΘα δουμε.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξερω λιγο το αγχος και η αναμονη και λιγο η τύχη. Εγω το πιστευω να πετυχεις την σωστη μερα.
Αγχος οσο μπορω θα το αποβαλλω. Αλλα δεν ειναι και ευκολο

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο τιτινο μου, χαρηκα πολυ κοριτσακι μου.
Η χοριακη σου ειναι μια χαρα αν σκεφτεις οτι την εκανες πριν καν εχεις καθυστερηση.
Η ωρα η καλη κοριτσακι μου και ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολύ!
Πως ειστε;

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Ευχαριστώ πολύ!
Πως ειστε;

Καλα τιτινο μου.
Μου ανεβασες πολυ το ηθικο. Το δικο σου θαυματακι δινει και σε μας δυναμη κι ελπιδα να συνεχισουμε τον αγωνα μας.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι να σας δινει κουραγιο! Και της Τζενης που προσπαθουσε χρονια!

Ολα θα γινουν!

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια.Κουνελάκι μην αγχωνεσαι.Μαζί θα μείνουμε εμείς.Τιτινο μου πολύ χαίρομαι για σένα.Κοίταξε τώρα να χαλαρωσεις και να το χαρείς και να την ζήσεις την εγκυμοσύνη σου.Τζενακι που είσαι?Χαθηκες.Πες μας τα νέα σου.Τι κανει το μωρο σου?Σε ποιο μήνα είσαι?Όσο για τις εμας κορίτσια συνεχίζουμε και ελπίζουμε και εμείς σε ενα θετικό τεστακι.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino μου τι νεα ειναι αυτα????συγχαρητηρια!!!!!με το καλο κοριτσακι μου!!!!τι ωραια νεα!!!!
κοριτσια μου εγω απελπιστικα κ πηγα στο γιατρο να δουμε τι παιζει...μου ειπε να μην αγχωνομαι φυσικα θα το παμε σιγα σιγα οπως του ζητησα η ιδια..αρχικα μου ειπε να παω μετα την επαφη να δουμε τι παιζει με την τραχυλικη βλεννα,το περιβαλλον της μητρας μου τα ωαρια μου κ τα σπερματοζωαρια του αντρα μου..ολα αυτα σε μια εξεταση αμεσως μετα την επαφη.την εχει κανει καμια σας?
επειτα μου ειπε οτι τον ανησυχει η προλακτινη μου γιατι ειναι στα ορια κ μηπως μπλοκαρει αυτη κατι κ τελος μου προτεινε μια σαλπιγγογραφια..
δν ξερω βρε κοριτσια δν πιστευα ποτε οτι θα ηταν τοσο δυσκολονα μεινω εγκυος..

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστώ πολύ! Μένει άλλη μια χοριακη την τετάρτη. Μακάρι να είναι όλα καλά. Ελευθερία δεν έχω κάνει καμία από τις εξετάσεις που ανέφερες. Οπότε δεν μπόρω να σε ββοηθήσω.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια.Ούτε και αυτός ο μήνας είναι ο τυχερός μας μήνας.Σήμερα το πρωί αδιαθετησα.Παμε για τον επομενο μηνα.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν έχω ακόμα καταλάβει ποιος είναι αυτός ο θεός που δεν θέλει να αποκτήσουμε ενα παιδάκι.Γιατί μας τιμωρεί έτσι?Ειδικά εμένα πιστεύω οτι πρεπει να έχω κανει κάτι παρα πολύ κακό και με τιμωρει.Δεν φτανει που μου πηρε το μωρο μου μέσα από τα χέρια μου τώρα δεν μου δίνει και άλλο μωρο.Προσπαθούμε απο τον Σεπτέμβρη και είναι Μάρτης και ακόμα τίποτα,και υποτιθετε οτι ήμουν και απο γεννα,που σημαίνει οτι είμαι ανοιχτή,αλλά τζιφος.Τα δίνει ο θεός εκεί που δεν τα θέλουν και τα σκοτώνουν και τα πετάνε στο δρόμο και όχι σε μας που το θέλουμε τόσο πολύ και θα τα αγαπάμε όσο τίποτα στον κοσμο.Γιατί τόση τιμωρία?

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamy land έγραψε:Δεν έχω ακόμα καταλάβει ποιος είναι αυτός ο θεός που δεν θέλει να αποκτήσουμε ενα παιδάκι.Γιατί μας τιμωρεί έτσι?Ειδικά εμένα πιστεύω οτι πρεπει να έχω κανει κάτι παρα πολύ κακό και με τιμωρει.Δεν φτανει που μου πηρε το μωρο μου  μέσα από τα χέρια μου τώρα δεν μου  δίνει και άλλο μωρο.Προσπαθούμε απο τον Σεπτέμβρη και είναι Μάρτης και ακόμα τίποτα,και υποτιθετε οτι ήμουν και απο γεννα,που σημαίνει οτι είμαι ανοιχτή,αλλά τζιφος.Τα δίνει ο θεός εκεί που δεν τα θέλουν και τα σκοτώνουν και τα πετάνε στο δρόμο και όχι σε μας που το θέλουμε τόσο πολύ και θα τα αγαπάμε όσο τίποτα στον κοσμο.Γιατί τόση τιμωρία?


να ξερες ποσο σε καταλαβαινω!!βεβαια δν εχω περασει αυτα που περασες εσυ αλλα ειμαι στη προσπαθεια απο τον περασμενο ιανουαριο χωρις καμια εγκυμοσυνη..ολα αυτα εχουν σαν αποτελεσμα να χασω τη πιστη μου κ να αναρωτιεμαι το γιατι καθημερινα..εκφραζεις ολα αυτα που εγω δν μπορω να πω..κουραστηκα να κανω υπομονηβεξετασεις κ να βλεπω ολες τις αλλες γυρω μου να αποκτουν παιδια..δν ειναι αδικο???

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έτσι είναι pesperouna.Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό και εμείς δεν μπορούσε να δούμε την ευτυχία.Που θα πάει όμως.Δεν θα περάσει το δικο τους.Εμας θα γίνει.Θα τα καταφέρουμε.Να είσαι σίγουρη.

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamy land έγραψε:Έτσι είναι pesperouna.Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό και εμείς δεν μπορούσε να δούμε την ευτυχία.Που θα πάει όμως.Δεν θα περάσει το δικο τους.Εμας θα γίνει.Θα τα καταφέρουμε.Να είσαι σίγουρη.

ξερεις κατι,δν μπορω αλλο δν αντεχω..εχει αλλαξει ο χαρακτηρας μου απο το αγχος κ για κατι τοσο φυσιολογικο οπως ειναι ενα παιδι.κ ειναι κ η δουλεια μου τετοια που ειμαι συνεχως με παιδια κ το σκεφτομαι συνεχως..εγω γιατι τοση δυσκολια πια???τι εχω κανει??με εχει πιασει τρομερο παραπονο κοριτσια συγνωμη..

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχεις δικιο να απογοητευεσαι.Και εγώ έτσι ήμουνα μετα απο οτι μου συνέβει και πήγα σε ψυχολόγο για να με βοηθήσει.Τα κατάφερα να συνελθω και να σταθώ στα πόδια μου.Κάνε και εσύ τι ίδιο.Μην σε ρίχνει απο κάτω.Να ξέρεις ότι το άγχος είναι ο χειρότερος εχθρός μας.Αετό στην τύχη.Και δεν θα χάσεις.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου.
Αχ ποσο σας καταλαβαινω. Η λεξη "γιατι" εδω και 2.5 χρονια στοιχειωνει ολοκληρη τη ζωη μου.
Εγω την Τεταρτη εχω κολπικο υπερηχο, ειναι η τελευταια ευκαιρια που θα δωσω στον γιατρο μου. Αν αρχισει παλι το γνωστο παραμυθακι "μην εχεις αγχος, εισαι μια χαρα" ουτε που θα με ξαναδει.
Σημερα 10 μερα του κυκλου μου κι εχω παλι λιγο αιμα οπως και τον προηγουμενο μηνα. Θελω ενα γιατρο που θα με καταλαβει και θα με ξεσκονισει στην κυριολεξια.
Θα με πειτε τρελη αλλα το ενστικτο μου και το σωμα κατι προσπαθουν να μου πουν και ειμαι αποφασισμενη να μην τα αγνωησω.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κουνελακι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ.ΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΕΣ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ.ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΓΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ.ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ?ΕΤΣΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.ΑΠΛΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΙΑ.ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ.ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙΣΜΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ.ΘΑ ΠΕΤΥΧΩ Ο ΣΚΟΠΟ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ.ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στο ευχομαι mamy land μεσα απο την καρδια μου.
Την ξερω πολυ καλα αυτη τη λαχταρα, ουτε οι ιδιοι οι αντρες μας δεν μπορουν να καταλαβουν τον πονο μας.
Εννοειται οτι και αυτοι λαχταρουν ενα παιδι αλλα εμεις ειμαστε φτιαγμενες γι'αυτον ακριβως τον λογο, για να γινουμε μανες και να μεγαλωσουμε τα παιδια μας.
Οσο σημαντικο ειναι το οξυγονο για εναν ανθρωπο, ετσι και για μια γυναικα ειναι το παιδι της.
Σημερα εβλεπα στον υπνο μου την Παναγια, τυλιγε με ενα μεγαλο πανι την κοιλια μου. Θα με πειτε τρελη και θα εχετε δικιο αλλα εχω επηρεαστει τοσο πολυ που ολη μερα σημερα ειμαι καπως.
Ποτε θα τελειωσει ρε κοριτσια αυτο το μαρτυριο;
Θα τελειωσει καποτε ή θα πρεπει να το παρουμε αποφαση οτι θα πεθανουμε μονες;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια!!! ειπα και εγω αφου ο μικρος μου ειναι 13 μηνων να ξεκινησω για δευτερο παιδακι και ετσι βαλαμε μπρος απο χθες!!!! ο μικρος μου ηρθε απο την πρωτη προσπαθεια αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα γινει ετσι και με το δευτερο!!!!...!!!!αλλα δεν θελω να αγχωνομαι...τουλαχιστον το προσπαθω γιατι ειμαι και αγχωδης απο μονη μου!!!!...εγω μια ερωτηση θελω να κανω..εχθες καναμε ελευθερα καθως ηταν τα τελειωματα της περιοδου και εχω ακουσει οτι ειναι καλη στιγμη....( θα δειξει χιχιχ ) αλλα εκανα και σημερα τεστ ωορηξιας...εγω θελω να ρωτησω λοιπον...να περιμενω μονο την ωορηξια μου; ή να το εξασκω το αθλημα ανεξαρτητως;;;;

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κουνελάκι έγραψε:Στο ευχομαι mamy land μεσα απο την καρδια μου.
Την ξερω πολυ καλα αυτη τη λαχταρα, ουτε οι ιδιοι οι αντρες μας δεν μπορουν να καταλαβουν τον πονο μας.
Εννοειται οτι και αυτοι λαχταρουν ενα παιδι αλλα εμεις ειμαστε φτιαγμενες γι'αυτον ακριβως τον λογο, για να γινουμε μανες και να μεγαλωσουμε τα παιδια μας.
Οσο σημαντικο ειναι το οξυγονο για εναν ανθρωπο, ετσι και για μια γυναικα ειναι το παιδι της.
Σημερα εβλεπα στον υπνο μου την Παναγια, τυλιγε με ενα μεγαλο πανι την κοιλια μου. Θα με πειτε τρελη και θα εχετε δικιο αλλα εχω επηρεαστει τοσο πολυ που ολη μερα σημερα ειμαι καπως.
Ποτε θα τελειωσει ρε κοριτσια αυτο το μαρτυριο;
Θα τελειωσει καποτε ή θα πρεπει να το παρουμε αποφαση οτι θα πεθανουμε μονες;


πολυυυυυυ πολυυυυυ καλο ονειρο κοπελα μου....στο πρωτο μου παιδι εβλεπα συνεχεια την Παναγια στον υπνο μου...θα δεις οτι θα εχεις πολυ καλα νεα αυτη τη φορα...ειναι πολυ καλο και ευλογημενο ονειρο..Η Παναγια να σου τυλιγει την κοιλια....οτι καλυτερο...στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μην απογοητευεστε, και ακούστε και το ενστικτο σας. Κουνελακι και εμενα μου φαινεται πολύ καλο το ονειρο σου.
Εγω απλα ειχα δει οτι ημουν εγκυος και τις δυο γραμμες του τεστ, ε μετα το εκανα και ημουν. Και μαλιστα το ειπα και στον αντρα μ, και του λεω καιρο ειχα να δω ονειρο σχετικο με εγκυμοσυνη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις