Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να πεις με αυτους τους γιατρους..δν γραφεται στο βιβλιαριο σου??για να πας σε ενα καλο νοσοκομειο εκει κ να τη κανεις

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
perperouna έγραψε:Τι να πεις με αυτους τους γιατρους..δν γραφεται στο βιβλιαριο σου??για να πας σε ενα καλο νοσοκομειο εκει κ να τη κανεις

Δεν ειναι εξεταση ειναι μικροχειρουργικη επεμβαση.
Απο Αθηνα δεν ξερω κανενα γιατρο σε κανενα δημοσιο νοσοκομειο.
Πως θα παω στα τυφλα; Να διαλεξω νοσοκομειο και γιατρο στην τυχη;
Ειμαι πολυ προβληματισμενη και αν δεν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα να κινηθεις ανετα τα πραγματα γινονται ακομα δυσκολοτερα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
perperouna έγραψε:Τι να πεις με αυτους τους γιατρους..δν γραφεται στο βιβλιαριο σου??για να πας σε ενα καλο νοσοκομειο εκει κ να τη κανεις

Δεν ειναι εξεταση ειναι μικροχειρουργικη επεμβαση.
Απο Αθηνα δεν ξερω κανενα γιατρο σε κανενα δημοσιο νοσοκομειο.
Πως θα παω στα τυφλα; Να διαλεξω νοσοκομειο και γιατρο στην τυχη;
Ειμαι πολυ προβληματισμενη και αν δεν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα να κινηθεις ανετα τα πραγματα γινονται ακομα δυσκολοτερα.

εχεις δικιο κοπελα μου!!κ με αυτα δν μπορουμε να παιζουμε..
ασχετο λιγο με αυτο που συζηταμε αλλα ειχα διαβασει καπου οτι η ομοιοπαθητικη μπορει να βοηθησει..ξερετε εσεις κατι τετοιο?το εχετε διαβασει?

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
perperouna έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
perperouna έγραψε:Τι να πεις με αυτους τους γιατρους..δν γραφεται στο βιβλιαριο σου??για να πας σε ενα καλο νοσοκομειο εκει κ να τη κανεις

Δεν ειναι εξεταση ειναι μικροχειρουργικη επεμβαση.
Απο Αθηνα δεν ξερω κανενα γιατρο σε κανενα δημοσιο νοσοκομειο.
Πως θα παω στα τυφλα; Να διαλεξω νοσοκομειο και γιατρο στην τυχη;
Ειμαι πολυ προβληματισμενη και αν δεν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα να κινηθεις ανετα τα πραγματα γινονται ακομα δυσκολοτερα.

εχεις δικιο κοπελα μου!!κ με αυτα δν μπορουμε να παιζουμε..
ασχετο λιγο με αυτο που συζηταμε αλλα ειχα διαβασει καπου οτι η ομοιοπαθητικη μπορει να βοηθησει..ξερετε εσεις κατι τετοιο?το εχετε διαβασει?

Κι εγω το εχω ακουσει.
Να σου πω για ενα διαστημα σκεφτομουν και να δοκιμασω αλλα δεν το τελικα δεν εκανα κατι.
Υπαρχουν χιλια δυο πραγματα, μια γνωστη μου εκανε ακομα και βελονισμο και οταν πια απογοητευτηκε μετα απο προσπαθειες 3 χρονων και τα παρατησε τοτε ηρθε το ζουζουνακι της.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια, καλη σαρακοστη να εχουμε.
Τι κανετε, πως περασατε;
Μπορει να μας τα χαλασε ο καιρος αλλα οταν υπαρχει θεληση ολα γινονται.
Και για να μην ξεχνιομαστε, εγω περιμενω την Τεταρτη και ειμαι μες στο αγχος.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Καλή Σαρακοστή!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου τι κανετε; Που χαθηκατε;
Εγω ειμαι στην αναμονη,η κυρια δεν εμφανιστηκε ακομα μονο ελαχιστα καφε στο σκουπισμα.
Τα νευρα μου κροσια.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΣΚ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΤΙΣ 10 Η ΟΧΙ.ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣ ΣΤΑ ΚΑΛΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ.ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσααααακια μου καλημέρα!!Τι κάνετε;;;πως είστε;;; Κουνελάκι μηπως εχουμε ευχαριστα;;;Maryland ευχομαι το προηγουμενο σκ να ηταν το τυχερο σου!

Κοριτσια μου εγω αδιαθετησα κανονικα αυτο το μηνα δοξα το θεο γιατι με κουρασαν πολυ οι ακυρες και ασκοπες καθηστερησεις.

Για αυτον τον μηνα δεν περιμενω τιποτα γιατι εχουμε τον πεθερο μου στο νοσοκομειο και ειμαστε στο τρεξιμο. Ουτε καν βρισκομαστε...που χρόνος για επαφες!

Ομως συνειδητοποιησα κατι αυτες τις μερες που τρεχουμε με γιατρους του πεθερου...την παροιμια "Καλομελέτα και έρχεται"!Σοφός ο λαός μας..Κορίτσια μου να καλομελετήσουμε λοιπόν και θα μας ερθει! Στο χέρι μας είναι κορίτσια!

Ξεκίνησα λοιπόν ενεεεεσεις, πολλές ενέσεις κορίτσια μου, ενέσεις ΘΕΤΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗΣ ΣΚΕΨΗΣ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 34 654316

Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου anmar, ποδο χαιρομαι που τα ξαναλεμε.
Καλε που τις βρηκες αυτες τις ενεσεις να παω να παρω κι εγω;
Εγω κοριτσια ειμαι στην αναμονη, περιμενα την τεταρτη αλλα μεχρι σημερα εχω εντονο πονο και καφε υγρα. Τα νευρα μου κροσια.
Αφου θα ερθει που θα ερθει η ακατανομαστη ας ερθει μια ωρα νωριτερα να τελειωνουμε.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Αmar ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΩ .ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΜΟΥ ΣΚ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.Κουνελακι ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΝΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΠΟΤΕ.ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΤΟΙΧΟ ΤΟΙΧΟ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamy land έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Αmar ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΩ .ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΜΟΥ ΣΚ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.Κουνελακι ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΝΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΠΟΤΕ.ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΤΟΙΧΟ ΤΟΙΧΟ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ.

Γεια σου mamy land, μακαρι αυτος να ειναι ο μηνας σου.
Οσο για μενα ειμαι σιγουρη οτι κατι τρεχει.
Δεν ειναι φυσιολογικα πραγματα να εχω πονους περιοδου απο την κυριακη και καφε σημαδια απο την τριτη. Σιγουρα κατι συμβαινει.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κουνελάκι είμαι σιγουρη οτι κάτι σημαινει.,εύχομαι να είναι αυτό που περιμένεις πιο πολύ απο όλα.Να ξέρεις ότι θα περιμένουμε νέα σου με αγωνία.Να πας να κανεις β χωριακη αύριο ,μεθαύριο να το σιγουρέψει.Τις καλύτερες ευχές μου μέσα απο την καρδιά μου στο λέω πραγματικα με αγάπη.Φιλια πολλά και καλά αποτελεσματα με καλά νέα,

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamy land έγραψε:Κουνελάκι είμαι σιγουρη οτι κάτι σημαινει.,εύχομαι να είναι αυτό που περιμένεις πιο πολύ απο όλα.Να ξέρεις ότι θα περιμένουμε νέα σου με αγωνία.Να πας να κανεις β χωριακη αύριο ,μεθαύριο να το σιγουρέψει.Τις καλύτερες ευχές μου μέσα απο την καρδιά μου στο λέω πραγματικα με αγάπη.Φιλια πολλά και καλά αποτελεσματα με καλά νέα,

Αχ mamyland δυστυχως ειχα δικιο εγω.Σημερα το πρωι αδιαθετησα.
Θα δωσω λιγο χρονο στον εαυτο μου να κλαψει και ειμαι αποφασισμενη μετα να το παλεψω.
Σ'ευχαριστω κοριτσακι μου για τις ευχες σου. Πραγματικα μου δινεις μεγαλη δυναμη να συνεχισω.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην στεναχωριεσαι.Ψηλά το κεφάλι και προχωρά.Θα ερθει κάποια στιγμή..Να είσαι σίγουρη ,στο υπογράφω.Μην σε πάρει απο κάτω.Σου μιλάω εκ πείρας.Σκέψου τι έχω περασειεγω και όμως στέκομαι όρθια και συνεχιζω,.Πάρε παράδειγμα απο εμένα.Φιλια πολλά κα ο επόμενος μήνας ας είναι ο τυχερός μας.

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Κουνελάκι μου γλυκο κλάψε αλλα σήκω άμεσα!Τα κάλυτερα ερχονται!Ερχονται για ολες μας!

Ειναι δυσκολα μωρε και γω πολυ συχνα πεφτω αλλα μετα λεω, σηκω και χαμογέλα!Θα ερθει κορίτσια μου!

Θα ερθει για ολες μας μια μερα και θα σας εχω Βολο για βολτάδα με τα καρότσια μας στην παραλία!

Εγω σημερα πηγα να κανω την τελευταια εξεταση της προλακτινης και περιμενω το μεσημερι αποτελέσματα. Ελπίζω να επεσε και να κλείσει αυτο το κεφάλαιο.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στο εύχομαι Ammar μου.Έτσι είναι.Θα το πετύχουμε κάποια στιγμη.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ammar μου εύχομαι να πανε όλα καλά και σε σένα.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια, τι κανετε;
μαλλον εχω ευχαριστα εκανα 2-3 τεστ και βγηκαν αχνα θετικα, εκανα χοριακη περιμενω το απογευμα τα αποτελεσματα. Μακαρι να ειμαι!!!!

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Tiiiitttiiittttooooo!Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!!Χιλια συγχαρητηρια!Ευχομαι να εχεις και μια μεγαλη χοριακη!Μπραβο κοπελα μου!

Καλημερα κοριτσια μου!!

Η προλακτινη μου ειναι μια χαρα πλεον. Πηγα στον γυναικολογο μου και μου ειπε να συνεχισουμε προσπαθειες εντατικα μονοι μας. Αλλα αν θελω και επειδη αγχωνομαιν να πάω να κανω μια σαλπιγγογραφια. Αυτος δεν το θεωρει απαραίτητο ομως καθω εμεινα μια φορα εγκυος ασχετα αν παλλινδρομησε. Μπορουμε να κανουμε και σπερματεγχιση μου ειπε.

Κοριτσια εχοω τις εξης ερωτησεις:

1. Οταν προσπαθειτε κανετε καθε μερα ή μερα παρα μέρα; (ο γιατρος μου ειπε καλυτερα καθε μερα)
2. Η σαλπιγγογραφια πονάει;
3. Εχει κανει καμια σπερματεγχιση με θετικα αποτελεσματα;

Παρακαλω κοριτσια μου οποια μπορει να με βοηθησει!

Θα τα καταφερουμε μωρε!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141 - Σελίδα 34 215994

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Titina συγχαρητηρια σου ευχομαι καλα αποτελέσματα.
Εχω ξαναγραψει στο φορουμ αλλα όχι στο θεμα σας κορίτσια. Εχω ηδη μια κορη και πανω από 2 χρονια προσπαθουμε κ για δευτερο...Ειχα μια παλινδρομη σε πολύ αρχικο σταδιο πριν κανενα χρονο περιπου, μια που ειχα θετικη χοριακη μια που μου ηρθε περιοδος, ο γιατρος μου ειπε ότι συμβαινει συχνα κ ότι αν περιμενα την κανονικη μερα της περιοδου μου πριν κανω χοριακη δεν θα το ειχα παρει καν χαμπαρι...
Εκτοτε τιποτα (απ οσο ξερω τουλάχιστον).
Πηγα και σε αλλους γιατρους, εκανα ποσες εξετασεις, όλα καλα κι ωραια, κανενα πρόβλημα.
Για να μην πολυλογω και σας κουραζω, παρολο που εχω ηδη παιδι το θεμα μου εχει γινει εμμονη..θελω απεγνωσμένα κι άλλο παιδι αλλα δεν ερχεται..
Ενας γιατρος μεχρι κ εξωσωματικη μου προτεινε αλλα δεν το σκέφτομαι..προς το παρον τουλάχιστον.
Σημερα η περιοδος μου εκανε την εμφανιση της...στην ωρα της παντα,ειδικα τους τελευταίους μηνες!
Κάθε φορα λεω δεν το ξαναπροσπαθω κλπ κλπ..και κάθε φορα αρχιζω να μετραω τις μερες αναποδα...εχω απογοητευτεί πολύ..

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια ευχαριστώ πολύ, αλλά ας παρω και τα αποτελεσματα να ηρεμησω. Εχουν σπασει τα νευρα μου, μου ειπαν απογευμα θα βγουν.

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια.Τιτινοοοοοοοοοοοοοοοοο μου συγχαρητήρια.Άντε και με μια ανεβασμένη χωριακη.Εύχομαι όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωρακι σου.Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τιτινο μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα;
Με το καλο κοριτσακι μου, περιμενουμε ν'ακουσουμε μια τεραστια χοριακη.

Anmar περσι τετοιο καιρο εκανα σαλπιγγογραφια. Δεν μπορω να πω οτι ηταν απο τις πιο ευχαριστες εμπειριες αλλα προκειμενου να αποκτησω το μωρακι μου θα την εκανα χιλιες φορες ακομα.
Τωρα οσο για τις επαφες εδω οι αποψεις διαφερουν. Παιζουν πολλα ρολο οπως η ποιοτητα του σπερματος. Εμεις που δεν εχουμε και το καλυτερο σπερμοδιαγραμμα εχουμε επαφες μερα παρα μερα.

Ρουλακι μου καλως ηρθες στο παρεακι μας.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια γεια σας και από εμενα!!!!!!Τitino συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!Ευχομαι όλα να πανε τελεια!Εγω σημερα πηρα τα αποτελέσματα από τις εξετασεις που ειχα κανει για θρομβοφιλια και οντως εχω τελικα αυτοανοση θρομβοφιλια οποτε τουλάχιστον είμαι χαρουμενη γιατι ξερω τον λογο που εχασα τα μωρα μου!Επισης εχω χαμηλη βιταμινη d και μαλλον μου ειπε η γιατρος γιαυτο δεν εχω μεινει εγκυος ακομα και μου εδωσε συμπλήρωμα!Μου υποσχεθηκε η γιατρος κορίτσια ότι το επομενο μωρο θα το γεννησω και πραγματικα την πιστεψα!Ειμαι πολύ αισιοδοξη! Wink

http://nopixristos@hotmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις