Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 32]

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας βρε μανουλες!τι κανετε??
Εχω μερες να σας γραψω αλλα δεν εχω κουραγιο πολλες φορες!μου εχει βγει μια κουραση ......!

Εμεις καλα ειμαστε με λιγο βηχα βεβαια αλλα καλα!!ο υπνος μας αστατος ακοοοομα ,τη μια απλα ξυπναει κ ξανακοιμαται κ την αλλη χτυπαμε κατι ωραιοτατεα σκοπιες!!δε βαριεσαι ομως καποια στιγμη θα παντρευτει δε θα παντρευτει,θα ξενυχταει αλλον τοτε!αχαχαχαχα!!

Βλεπω ολες ειστε καλα κ πολυ χαιρομαι σας υποσχομαι οτι θα προσπαθησω να επανελθω πιο ενεργα γιατι μου λειπετε!!!!φιλιααααα!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας!!αργαμιση κοιμηθήκαμε πάλι!!ΜΟΛΙΣ!

Έχει δύο απογεύματα έχουμε ακούσει τα παπάκια εκατό φορές!κ θέλει να χορεύουμε όλοι!! πολύ γέλιο!

Μαρακι ρεπό αύριο; να ευχαριστηθείς το αγοράκι σου!!

Μαμα ζωής, Ειρήνη φιλιά!!

Έχετε μία φίλη εδώ που δεν δουλεύει, μην την ξεχνάτε!!Χαχαχα!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω κ παλι!!!

Η απογοητευση χτυπαει κοκκινο για αλλο ενα βραδυ!ειναι ξυπνια απο τις δυο κ μιση κ κοντευει πεντε!! Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 606100
Ξεκινησε με κλαμα στον υπνο της κ να μη βολευεται κ ολο αυτο κατεληξε σε υπερενταση κ ορεξη για παιχνιδι κ μπλα μπλα!!
Σας ειπα οτι δεν αντεχω αλλα αυτο που κανει????εχει τουλαχιστον εικοσι μερες αυτο το πραγμα,αντε να εχουμε κοιμηθει 2-3 βραδια χωρις σκοπια!!ημαρτον!!!
Τα ειπα κ παω να δω μπας κ καταφερει να τη μαζεψει ο αντρας μου μιας κ εχει ψιλονυσταξει μετα απο τοσες ωρες!

Αναστασακι μου δε σε ξεχναμε βρε φιλη!!! Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 417472

Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 417472 κ στις υπολοιπες,ελπιζω να κοιμαστε βαθιαααααα μεχρι το πρωι!!!

729Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Πεμ Ιαν 15, 2015 11:27 pm

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!

Καλα ο παιδι μου δεν παιζεται!!!τελικα την κοιμησε γυρω στις 5:15 στον καναπε κ εκεινος στο πατωμα,7:30 που εφυγε για δουλεια μου την εφερε στο κρεβατι ,χωρις να ξυπνησει κ συνεχιζει να κοιμαται !μουρμουρισε μονο μια φορα .......ενα μμμμμμ.......κ δεν εχει σηκωθει ουτε για γαλα!!τωρα τι να πω η μανα????? Rolling Eyes

Εσεις ειχατε καλο βραδυ βρε φιλες??μονο εμεις εχουμε μεινει με τοοοοοοσο χαλια υπνο?????απορω!!!!!!!

Φιλια!!! Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 417472

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!

Αϋπνίες η ζωή κ όλη η οικογένεια μαζί!! κουράγιο μανούλα! έχεις κ διπλή μέρα, σήμερα!

Κ εμείς στα ίδια είμαστε πάντως από ύπνο!! καμιά βελτίωση! μου κάνει εντύπωση, είναι το μόνο που δεν κάνει πρόοδο!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ουτε εμεις Αναστασια,σ αυτο το θεμα μοκο προς τα πισω παμε!!!
Το παιδι μου βεβαια ....αλλου ντ αλλου,την ξυπνησε ο παππους 10:45 κ την αλλαξε σχεδον κοιμησμενη!!
Κ νυστικη απο τις 4(γιατι δεν της ειχα ξαναδωσει μετα)!

Ουυυυφφφφ!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια φιλες! &εδω το θεμα υπνος χαλια μαυρα...χτες μεχρι τις6παρα ξυπνησε4φορες&την 2η δ ηθελε να μπει στη κουνια&εκλαιγε...γκρρρρρ...μετα εμεινε ξυπνιος απο τις 6παρα εως τις 8&τον ξυπνησα εγω γυρω στις10 γτ ηθελα να βγουμε για κτ δουλειες! Υπομονη φιλες μ...κααααααποια στιγμη θα κοιμηθουν, δ γινεται να μεινουν για παντα ετσι!!!!!

Αναστασια ποσο σε σκεφτομαι...αληθεια μου λειπεις, αλλα που χρονος τωρα...χιλια κομματια για ολους&ολα!!!!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ βρε κορίτσια τι ταλαιπωρία έχετε με τον ύπνο εμεις ευτυχώς έχουμε στρώσει εδω κ καιρό,εύχομαι σύντομα κ τα δικά σας μπεμπακια να στρώσουν γρήγορα γιατί τα έχω περάσει κυρίως με τη μεγάλη κ ξέρω πόσο δύσκολο ειναι και να μην κοιμούνται κ να μη τρώνε! Κουράγιο θα βγουν τα δόντια κ μετά θα ησυχάσουν.
Μαράκι τι τραβάμε δε λέγατε . Μα να μην έχουμε χρόνο ούτε για την τουαλετα ακόμα κ εκεί έχω παρέα!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρηνη πες το ψεματα...σα να ζεις μεσα στο σπιτι μου...ουτε τουαλετα μονη!!! Αχ τι θα κανουμε με τα μπομπιρακια που βγαλαμε!!! Οσο για τον υπνο εγω το πηρα αποφαση πλεον..θα κοιμηθει μετα τα 2,5...βεβαια μα θα'χω δευτερο, πρωτα ο θεος, οποτε θα ξενυχταω με εκεινο...αρα ποτε θα κοιμηθω, οεο????

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είναι πολύ κουραστικό αυτό με τον ύπνο!αν κ για μένα πιο ψυχοφθόρο είναι το να μην τρώει!αλλά με διάφορους τρόπους κ πολύ προσπάθεια κάτι γίνεται!κ αν δεν φάει,μαμαδογαλα!! τέλος οι ενοχές!ας πιει όσο θέλει όποτε θέλει!
Κ με τον ύπνο νομίζω ότι το πιο πολύ πέρασε! δεν μπορεί να είναι έτσι άλλους 14 μήνες! ξέρω γω;;;!!

Αχ βρε μανουλες φαντάζομαι τις έννοιες σας κ την κούραση σας με την δουλεια!!

736Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Παρ Ιαν 16, 2015 11:37 am

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα απο μια αχαιρευτη μαμα που δεν δουλευει...!!! τι κανετε; δουλευετε απ οτι ακουω.. απο τη μια ζηλευω που αλλαζετε περιβαλλον, αλλα απ την αλλη λεω παλι καλα που κοιμαμαι λιγο παραπανω.. ολες οι καταστασεις εχουν καλη κ κακη πλευρα!

μαμα ζωης μονο εσενα δεν ζηλευω καθολου... πως αντεχεις ρε παιδι μου; κ συ ντουρασελ : Laughing (ειχε να μοιασει η σταλιτσα!)
οι δικες μου κοιμουνται 12 το βραδυ κ ξυπνανε 8 κ κατι.. ουτε ενηλικας δεν χορταινει υπνο ετσι.. κοιμουνται κ σχεδον καθε απογευμα 6-7.30 περιπου.. εκεινη την ωρα προσπαθω να κοιμηθω αλλα απ το αγχος μου να κοιμηθω γρηγορα για να προλαβω να χορτασω λιγο υπνο τελικα δεν κοιμαμαι! Rolling Eyes

καλο βραδυ μανουλες φιλακια πολλα!!!


737Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Σαβ Ιαν 17, 2015 11:05 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε Μαιρη τι μαχαιρια ηταν αυτο το 12-8??? Πωπω...ας κοιμοταν σερι&τι στο κοσμο...πραγματικα τοοοοοσο κουρασμενη!

Αναστασια καθε βραδυ ευχομαι να κοιμηθει σερι...κπ στιγμη θα γινει...το ποτε ειναι το θεμα!!!

Πως ειστε;;; εγω πρωινη ημουν σημερα&αυριο απογευμα...εχω τετοια κουραση που αποψε λεω να κοιμηθω με τον μικρο!

738Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Σαβ Ιαν 17, 2015 12:23 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλο!! τι κάνετε;

Όλη μέρα είχε κολλήσει το πλκτρολόγιο του κινητού!! είναι.για πέταμα,λέμε!!

Μία χαρά είναι Μαίρη, συνεχομενο οκτάωρο!!άκου που σου λέω!!

Αχ,Μαρακι πόσο σε νιώθω !!

739Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Σαβ Ιαν 17, 2015 10:41 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κουρασμένες μάνες!!!!

Μαράκι, αυτο το κυλιόμενο ωραριο πώς το αντέχεις... Νομιζω δεν θα το αντεχα όταν ημουν μόνη μου, όχι να έχω και παιδί! Ελπίζω το δεύτερο να σου κοιμηθεί από τις 40 ημέρες σερί! Δεν μπορεί 2 στα 2!

Μαίρη, τι καλά! Με 2 μωρά να κοιμουνται το βραδυ εισαι αρχόντισσα! Αν και φαναζομαι θες τον διπλό υπνο για να ξεκουραστεις πό την κουραση της μερας...

Ειρήνη, παλιότερα έβαζα την μικρή στο καρεκλάκι, ανοιχτη η πορτα του μπανιου, και έτσι πηγαινα τουαλετα. Τωρα δυσκολεψαν τα πραγματα γιατι και στο καρεκλάκι δεν καθεται ευκολα οποτε κρατιεμαι, χαχαχαχα!

Αναστασία, αφου ομιρκός σου είναι μια χαρά από κιλά, μην σκέφτεσαι το φαγητο. Όσο θέλει. Και να δεις μόλις χαλαρώσεις, θα μπει και αυτός σε καλύτερο πρόγραμμα.... Όλα τα καταλαβαίνουν τα σκατουλια.

Μαμα Ζωής πώς είστε εσεις;;;

Εμείς μεγαλώνουμε και εχομε γινει πολυ πολυλογουδες και πειραχτήρια. Μπιρι μπιρι όλη μερα, θελει συνεχεια παρεα και να μιλάμε. Εμεις ειμαστε οι τελευταιες που ακόμα δεν περπατησαμε μονες μας. Χεζουυυυυυυυυυυ! Απο την κουκουλα να την πιασεις πάει σφαιρα, αλλά ακόμα δεν έχει νιωσει έτοιμη. Ο πατέρας της αγχώνεται, απαπα, λες και το παιδί δεν θα περπατησει! Επίσης τρωμε, τρώμε, ξανατρωμε, όλο κατι μασουλάει. Βγαλαμε και 2ον τραπεζιτη και περνάμε μια μικρή φάση ηρεμιας και τα βραδια. Α, κάναμε και το ΜΜΡ (έτσι δεν το λένεWink, πυρετο δεν μου εκανε, αλλά εβγαλε 1 μικρό εξανθηματακι. Πάει όμως και αυτό, πέρασε.

740Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 18, 2015 12:15 am

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!

Ναφςόχι απλα μην αγχώνεσαι αλλά απόλαυσε τι όσο δεν περπατά!μετά θα τρεχεις!

Αχ, αυτό το εμβόλιο! εμένα μου έβγαλε πάλι εκζέματα με του πνευμονιοκοκκου! τι θα γίνει με μμρ;;!!

Μαρακι ξεκουράστηκες;

741Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 18, 2015 12:23 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Ειχαμε καλη νυχτα χτες...κοιμηθηκε,ηταν ελαχιστα ανησυχος&ετσι ξεκουραστηκαμε καπως! Βεβαια σηκωθηκε απι τις7&μετα το γαλα εβγαλε ρουκετα...γκρρρ...τωρα παιρνει την πρωινη σιεστα για να μπορεσει να τον κουμανταρει ο μπαμπας ολη μερα!

Αναστασια ποτε πατε για mmr; εμεις τελος του μηνα!

Ναφς σ'αυτη τη φαση δ υπαρχει καλυτερο ωραριο...μπορω να βρω χρονο για ολα...παιδι-σπιτι-εμενα...τραπεζιτες,ε;;; εμεις παλι κολλησαμε στα8μπροστινα...εχουμε δρομο!!!

742Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 18, 2015 12:39 am

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ απο μας μανουλες!!!

Ξυπνησαμε πολλες φορες κ παλι σημερα κ απο τις επτα ξυπνια για παιχνιδι,της εφτιαξα ηπιε γυρω στα 50 γαλα κ την πηρε ο πατερας της κατα τις 8:30 κ κοιμηθηκε καμια ωρα ακομα!!τωρα τρωει τσουρεκι κ καθε μπουκια που βαζει κανει αααμ.....αααμ...αααμ!τι γελιο!!!

Nafs μια χαρα αφου οταν την κρατατε περπαταει μην ανησυχεις καθολου,να δεις ππυ θα φυγει μονη της κ μετα θα λες.....δε καθοταν λιγο ακομα!χαχαχα!!!

Εμας εχει 3-4 μερες που εχει αρχισει κ ανεβαινει στο τραπεζι Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 534787 !!δεν την αφηνω βεβαια αλλα την κινηση παει να την κανει,πουθενα πια δε μπορουμε να την αφησουμε μονη για λιγο!!

Οσο για τη τουαλετα που λετε οντως πουθενα πια μονες!!!την βαζω εξω απο το μπανιο να κατσει κ κλαιει σπαρακτικα λες κ την εχω βαλει τιμωρια κ καταληγει να μπαινει μεσα κ να ριχνει τα παντα στη μπανιερα για να κανουν μπανιο!!! Rolling Eyes

Μαρακι,αναστασια!! Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 417472

743Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 18, 2015 12:51 am

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς τέλος του άλλου Μαρακι θα πάμε αλλά μπορεί να το καθυστερησω κάναν μήνα! θα δω!

Μαμα ζωής το βράδυ θηλάζει, έτσι δεν είναι; ττης έδωσες το πρωί για να συνηθίζει; τώρα πίνει κάθε απόγευμα φρέσκο;
Αυτήν ακριβώς την κουβέντα είχα με τον άντρα μου χθες!εγώ πάω για κατουρημα μαζί του κ για ντους ακόμα πολλές φορές!αυτός κλείνει την πόρτα κ τον αφήνει να χτυπάει!

Μαμα ζωής κ εμένα στην αρχή έτσι έκανε στο μπάνιο τώρα σταμάτησε!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασια μου της δινω σχεδον καθε απογευμα,δεν εχει παντα επιτυχια βεβαια, αλλα κατι κανουμε!
Χτες σαββατο πριν φυγω επειδη ειχε ξυπνησει,οπως κ σημερα της εδωσα λιγο φρεσκο με ενα μπισκοτακι ή λιγο τσουρεκι για να αρχισει να συνηθιζει την ιδεα του πρωινου!το βραδυ ομως για να κοιμηθει κ καθ ολη τη διαρκεια της νυχτας δε δεχομαστε τιποτε αλλο εκτος απο μαμαδογαλα!!!

Λεμε να φαει φρουτακι σε λιγο κ να παμε βολτιτσα στα μαγαζια!!εσεις τι θα κανετε σημερα???
Τι εχει το μενου για μεσημερι???

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κάπως έτσι το είχα καταλάβει!!

Εγώ πάντως τον αφήνω να ανεβαίνει στο τραπέζι γιατί έχω παρατηρήσει ότι όταν του λέω όχι,κολλάει! το έκανε από καιρό κ τώρα το έκοψε κ το κάνει μόνο αν είμαι εκεί!!

Κ εμείς θα πάμε σούπερ γιατί χθες τα είχα πάρει με τον άντρα μου κ έκανα το βαρύ πεπόνι κ δεν πήγαμε! μέρα μπορεί να κάνουμε καμιά βόλτα κέντρο! το μωρό έχει κουνέλι κ μοσχάρι.μιξ κρεάτων!με καρότο κ φασολάκι!
Για εμάς δεν ξέρω!!
Εσείς;

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω μαγειρεψα χτες για να ειμαστε ετοιμοι σημερα!για εμας αρακα με κοτοπουλακι ,σπανακοπιτακια για ολους κ ψαρακι με λαχανικα για τη Ζωη(στο φουρνο αυτη τη φορα μπας κ της αρεσει καλυτερα!)
Αναστασια εχεις mail!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βολτες βλεπω ολες σας...εμεις παλι εχουμε χαλια καιρο οποτε υα μεινουν μεσα μπαμπας&γιος μιας&εγω θα παω για δουλεια! Εγω εκανα μακαρονια με κιμα&μπιφτεκι με αστερακι για τκν μικρο!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακαρόνια με κιμά!! τέλεια!!
Το παιδί μου δεν τρώει κιμά γαμωτο!!
Μακάρι μαμά εμένα δεν τρώει βρασμένα, φούρνο καλύτερα!

Μαρακι τον ταΐζει, τον κοιμίζει ο αντρας σου; μπράβο ρε παιδί μου!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουτε εμενα τρελλαινεται αλλα με λιγο ζουμακι ολα γινονται! Οσο για τον καλο μου&τον μικρο,προσαρμοστηκαν&εμαθαν! Δ γινοταν αλλιως...

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν γινόταν αλλιώς αλλά το το έκαναν γρήγορα!! μπράβο στα αγορια σου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 32]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις