Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 32]

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι τους αξιζει μπραβο για την προσπαθεια&την γρηγορη προσαρμογη! Παραπονο δ εχω...τι ωρα θα βγειτε;;;

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φ φεύγουμε!!πω,πω έχει 2 βδομάδες δεν έχω όρεξη να κουνηθώ από το σπίτι!έχω μία βαρεμάρα,να το πω,ατονία να το πω; χωρίς να είμαι κουρασμένη όμως!!

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας! μαρακι ειδες οι αντρες μεταξυ τους; μια χαρα! δεν σκαει ο αντρας σου; τι σου λεει; εγω βλεπω οτι με τον μπαμπα τους τα κοριτσια δεν ειναι τοσο ''κακομαθημενες'' οσο μαζι μου..! εμας μας εχουν παρει τον αερα μαλλον. scratch

οι δικες μου ανεβαινουν στο τραπεζι εδω κ πολυυυ καιρο αλλα δεν μπορω να κανω κατι.. κατεβαζεις τη μια, ανεβαινει η αλλη. δεν μπορω κ να φωναζω συνεχεια, δεν θελω! ευτυχως μεχρι τωρα καλα το χειριζονται το ''τραπεζικο''!

το ψαρακι κ γω στο φουρνο το κανω κ νομιζω το τρωνε πιο ευχαριστα..

οσες χρησιμοποιειτε υπνοσακο με τα πατουσακια τι κανετε; της εβαζα καλτσακια αλλα χθες ξυπνησε ξεκαλτσωτη! κ στον υπνο ζωηρη η χριστινα....

κοιμομαστε οκταωρο αλλα με ξυπνηματακια για πιπιλες κ τετοια πραματα.. παντως η ενοχλητικη γειτονισσα απο πανω που σας ελεγα οτι ενοχλουσε απ τα χαραματα πεθανε! συγχωρεμενη να ναι η γυναικα αλλα ησυχασε λιγο το κεφαλι μας κ ο υπνος μας.....

τι ειναι το mmr καλε;

754Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 18, 2015 12:11 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια.σας!!

Κ εγώ δηλώνω σίγουρη ότι μου πάρει τον αέρα! τον βάζω στο καρότσι κ κάνει τόξο κ τσιρίζει! τον βάζει ο πατέρας, του κ δεν βγάζει κιχ!κ τι περίεργο είναι ότι ο άντρας μου είναι πολύ ανεκτικός, δεν τον μαλώνει ποτέ!τι μαλλί του, τραβάει,, τι τ τον δαγκώνει δεν του λέει.ποτέ μη!!


Βρε,κορίτσια, εσάς τραβάνε μαλλιά;εμένα ακόμα, λιγότερο βέβαια!!

Σήμερα με θυμήθηκε ένας γαλλοαλγερινος που γνώρισα στο παρίσι το 2010! σε ένα παλιό μειλ της εταιρίας που δεν χρησιμοποιώ!! με όσα ακούγονται κ γίνονται φοβήθηκα να απαντήσω!

Το μμρ είναι ένα εμβόλιο της ιλαράς που ακούστηκαν διάφορα για αυτό!

755Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 18, 2015 12:24 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια, περπατήσαμε κι εμεις! Τι ηταν να το πω! πήρε το αέρα η μικρη και έκανε μπόλικα και σταθερα βηματα! Πολύ χαρούμενη είμαι!

Μαίρη, κι εμενα ξυπναει καμια φορά ξεκάλτωτη. Μπορείς να της βαλεις ολοσωμη φορμιτσα!

756Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 18, 2015 12:42 pm

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαστε κ εμεις!!!ξαπλωσαμε για γαλατακι κ νανι!!

Nafs μπραβο στο κοριτσι σου,καλο τρεξιμο λοιπον απο δω κ περα!!χαχα!!

Αναστασια μου εμας ευτυχως δε τραβαει μαλλια!απο τη χαρα της ομως καμια φορα μας σκαει κανενα χαστουκακι!!

Εμενα βρε κοριτσια αυτος ειναι ο μονιμη διαφορα που εχουμε με τον αντρα μου ,εμενα ειναι πιο ατιθαση κ παταω κ τη φωνη καμια φορα ή τη μαλωνω κ ειμαι ολο μη κ μη ενω εκεινος χαλαροοοοοος κ ποιος βγαινει ο κακος μετα???μου τη δινει αυτο το πραγμα!!

Το ψαρι που λετε για μια ακομα φορα αποτυχια!!τι θα κανω μ αυτο το παιδι???

Μαιρη μου Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 417472 κατι σου εχω στειλει!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο Ναφς!! καλό τρέξιμο τώρα!

Εννοείται πάντα η μαμα είναι η κακιά!!γκρρρρ...κ εμένα δεν το τρώει το ψάρι αλλά κ εγώ από πάντα ιδιότροπη με το φαγητό μετά τα 4 που το τηγάνιζαν άρχισα να τρώω! έχουμε μέλλον!!

758Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 18, 2015 11:18 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμάς νομίζω ο μπαμπας ειναι πιο φωνακλάς, αλλά εγώ όταν πω οχι, ειναι οχι, και με ακούει. Εμεις μαλλιά τραβηξαμε για ενα πολύ μικρό διάστημα. Αυτο που κανει και ειναι ενοχλητικό είναι να τσιριζει. Το έχει μειωσει αισθητα βεβαια, και εχει πλακα γιατι ξερει ότι δεν κανει να τσιριζει, και οταν της ξεφευγει κανενα, κανει όχι με τα χεράκια της!

Είχατε καλή νυχτα; Εμεις καλά, 1 ξυπνημα νωρις, αλλά σημερα σηκωθηκε πρωι πρωι. Ήδη σκέφτομαι το μεσημερι!

759Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Δευ Ιαν 19, 2015 12:37 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας!!

Ναφς φτου,φτου για τον ύπνο σας!! εγώ καλύτερα να μην απαντήσω!!

εμείς καλά,τα ίδια μόνο που ο μικρός σήμερα ήταν πολύ νευρικός, του λες όχι κ σε κοπαναει!!κ αν τον κοιτάξεις αυστηρά σε κάνει γελάκια κ ματάκια!!

επίσης ξετρελάθηκε με το κοτόπουλο μας που ήταν μαριναρισμενο σε βαλσαμικο κ μουστάρδα!!μήπως να σταματήσω να του μαγειρεύω;;!!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κ από μας!

Πως είστε εμείς είχαμε εμφάνιση τρίτου τραπεζίτη κ είμασταν λίγο γκρινιάρηδες!
Από όρεξη επίσης λιγοστή!
Υπομονή.....".......
κατα τα αλλά όλα οκ!
Μπράβο ναφς το κορίτσι σου τελευταία και καλύτερη!
Αναστασία μου εγώ εχω σταματήσει από 12 μηνών να κάνω φαΐ δικό του όλοι τρώμε το ίδιο!
Εμείς φωνάζουμε κ οι δυο μια ο ένας μια ο άλλος στη μεγάλη κυρίως που τον τσιγκλαει όλη την ώρα!
Ζωή κρίμα το ψαράκι που δε σου το τρώει ,είναι τόσο θρεπτικό!

761Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Δευ Ιαν 19, 2015 11:37 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλες!

Αντε, έσκασαν και άλλοι τραπεζιτες επιτέλους, αντε να ηρεμήσουμε! Η όρεξη πάντως όρεξη, δεν της κόβεται για κανεναν απολύτως λογο!

Όλο λέω θα της μαγειρέψω μαζί με εμας, και όλο της φτιάχνω ξεχωριστά... Σπανιως της δινω απο το δικό μας, και δισταζω να δωσω ξυδι, μουσταρδα, μυρωδικά... Βλακεία ε?

Η μικρή σήμερα τρώει ψαράκι. Το καλύτερο της φαγητό!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!!

Ναφς ποια δόντια έχετε;

Κ εγώ δειλιάζω αλλά βλέπω ότι όποτε δοκιμάζει του αρεσουν!! το σκέφτομαι,ούτως η άλλως δεν βάζω πολλά μπαχαρικά!!

Ειρήνη τα όσπρια δεν τα τρώει!! τα δοκιμάζει κ τα φτύνει ενώ μικρός είχε φάει μερικές φορές!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα φιλες! Τι κανετε???? Αν&νυχτερινη χτες ξυπνησα απο τις 8:30 γτ πηγαμε τον μικρο για εξετασεις...την προηγουμενη βδομαδα σφιγγοταν για να κατουρησει&σε ανυποπτο χρονο επιανε την πανα του! Ανησυχησα η μανα&τον πηγα για γενικη ουρων&αιματος! Προς το παρον τα ουρα καθαρα...μενουν οι γενικες&το απογευμα θα παω στην παιδιατρο να τα δουμε! Εμεις παλι εχουμε κολλησει στα 8 μπροστινα δοντια...4 πανω-4κατω...πισω τπτ ακομα...τι με περιμενει δ ξερω Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 534787. Εμεις στο σπιτι μαλωνουμε&οι δυο γτ ειναι πολυ ζωηρος...αλλα μονο σε μενα κλαιει&το παιρνει στα σοβαρα! Τον πατερα του τον εχει πιο...χαλαρο! Στη πορεια φαινονται ολα...
Απο φαγητα εμεις τρωμε τα παντα...του μαγειρευω  1 φορα την εβδομαδα δικο του οταν εχουμε κανα μακαρονι η καμια φασολαδα...ολα τα υπολοιπα, ακομα&ρεβυθια τα εχει φαει! Αυριο θα φτιαξω σπανακορυζο...

Ναφς μπραβο στο κοριτσι σου...καλα τρεξιματα τωρα! 

Αναστασια, Ειρηνη, Μαμα Ζωης & Μαιρη Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 417472

764Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Τρι Ιαν 20, 2015 10:01 am

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας! πως ειστε;;
μαρακι πολυ χαιρομαι για τιε καλες εξετασεις σας! σου φυγε ενα αγχος τουλαχιστον.

ναφσακι μπραβο στη μικρη σου κ για τα βηματα κ για την αυτοπειθαρχια της τσιριδας! εμας η χριστ. μας εχει παρει τα αυτια! οταν ειμαστε μεσα στη πολυκατοικια φωναζουν πιο πολυ γιατι κανει αυτο το ηχειο κ ακουγονται πιο πολυ κ τους αρεσει! για το φορμακι που ειπες τετοιο φορουσαμε αλλα ξεσκεπαζοντουσαν κ ειπαμε να παρουμε υπνοσακους για μην χρειαζονται σκεπασματα. αλλα το πατουσι εξω...

κ μεις ολοι απ το ιδιο φαγητο εκτος ελαχιστων περιπτωσεων γιατι εγω δεν πολυτρωω κρεας, ειδικα μοσχαρι. η αν εχουμε κατι που δεν εχει λαχανικα μπορει να βαλω κανενα καροτακι-φασολακι στον ατμο για συμπληρωμα..

σε μας ο μπαμπας ειναι φωνακλας-υστερικος εγω ειμαι πολυ χαλαρη .. ετσι με χαρακτηριζει ο ιδιος τουλαχιστον..!

εχουμε συναχι παλιιι! κ φυσικα φταιω εγω που τις βγαζω συνεχεια εξω.. τι να κανω; να τα βαλω στη γυαλα τα παιδια μη τυχον κ αρρωστησουν;;ουφ!
φιλακια μαμαδες μου flower !

765Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Τρι Ιαν 20, 2015 10:26 am

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι τι έγινε με την γιατρό; όλα καλά;

Ο δικός μου τσίριζε για ένα διάστημα αλλά το έκοψε μόνος του!

Αν είναι μόνο συνάχι Μαίρη, δεν πειραζει στο πρόγραμμα είναι!!ο προς είναι πρόβλημα!
κ εμείς όλο έξω είμαστε γιατί δεν κρατιέται μου φέρνει τα παπούτσια του κ πάει κ τραβάει την πόρτα!!

766Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Τρι Ιαν 20, 2015 12:05 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια οι εξετασεις καλες βγηκαν,αιματος&ουρων αλλα παρ'ολαυτα οταν του'βγαλα την πανα παλι σφιχτηκε για να κατουρησει... confused δ ξερω τι μπορει να ειναι...η παιδιατρος δ μ ειπε κτ,αφου βγηκαν οκ... confused &εμεις τσιριζουμε&φωναζουμε...ειδικα οταν φωναζουμε μαμα&μπαμπα...τι ομορφες λεξουλες!!!

Μαιρη μ περαστικα σας! Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 417472

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεία σας κοριτσάκια!
Η αλήθεια είναι ότι η γκρίνια συνεχίζεται!
Ουφ ας είναι ζωηρά ας ας....αλλά η γκρίνια δε πάλευεται! Κοιμήθηκαν κ Νοιώθω αυτήν την υσηχια τόσο μαγική!
Ναφς καλορίζικα τα δοντάκια ποσά έχετε?
Μαράκι ευτυχώς καλά οι εξετάσεις του τι μπορεί να είναι κ το κάνει αυτό?δειχνει να πονάει όταν το κάνει?
Μαίρη περαστικά σας αναπόφευκτες αυτές οι ιώσεις!
Αναστασία μου εγώ δε βάζω μπαχαρικά μόνο τα μυρωδικά κ αλάτι ούτε μουστάρδες κρασιά κτλ στα φαγητά όποτε τα τρώμε όλοι όλα!
Αν είναι κάτι πιο πολύπλοκο μόνο τότε κάνω για τα παιδιά.
Ο μικρός έχει φτάσει στο σημείο να τρώει πιο πολύ κ πιο γρήγορα από τη μεγάλη φανταστεί ταξί τι γίνεται
Επίσης εχω παρατηρησει ότι αν κρατάω το πιάτο μπροστά του κ κρατάμε μαζί το κουτάλι τότε τρώει ακόμα καλύτερα!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μία χαρά Μαρακι! δείχνει να.πονάει ή μήπως επειδή δεν έχει πάνα το κάνει;

Η αλήθεια είναι.ότι κ. μένα η γκρίνια με αποδιοργανωνει τελείως! δεν την αντέχω ούτε από μεγάλους πόσο μάλλον από το μωρό! ευτυχώς σπάνια έχουμε!

Αχ,βρε Ειρήνη τι καλό παιδάκι έχεις!! φτου,φτου!!

Κ εγω δεν βάζω μπαχαρικά κ κρασί σπάνια αλλά αν είναι μπορώ να μην βάζω τις ελάχιστες φορές! μπορεί να του δίνω από το δικό μας, θα το επεξεργαστώ λίγο ακόμα!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φτάσαμε αισίως τα 12 δοντια, 8 μπροστα και 4 τραπεζίτες.

Μαράκι καλά έκανες, αν και φανταζομαι αν ηταν κανα μικροβιο θα φαινοταν. Μου ειπε κ εμενα ο γιατρος να της κανω μια ουρων καποια στιγμη γιατι του ανεφερα ότι πινει ολυ νερο, να δουμε μηπως για ζαχαρο προληπτικά.

Φιλιά όμορφες!

770Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Σαβ Ιαν 24, 2015 12:44 pm

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
που βολταρετε ολεσ?
εμασ βγηκε το δοντι κ ειματε καλυτερα τωρα!
ειχε τελεια μερα κ βολταραμε μετα το φαγητο,πηγαμε παιδικη χαρα κ περασαμε ωραια!

καλε του μικρου η κουνια δε του αρεσει καθολου στα5 λεπτ θελει να καταιβει προτιμαει την τσουληθρα. εσασ κανουν κουνια?
πωπω ναφσ εσεισ μασ περασατε εμεισ εχουμε11 !
καλε αναστασια ξεκινα δινε του απο το δικο σασ ,θα δεισ μια χαρα θα φαει,τουλαχιστον καλυτρα απο πριν!
σημερα ο μικροσ κοιμηθηκε στο αμαξι στισ 8 κ τον μταφεραμε κ δε ξυπνησε κ το πηρε σερι για νυχτα
τσο νωρισ δδεν εχει κομηθει ξανα, τι ωρα θα ξυπνησει τ πρωι ποιοσ ξερει

771Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 25, 2015 10:52 am

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κανετε; που ειστε; σας φαγανε οι εκλογες;;
ειρηνη δεν μας ειπες τι ωρα ξυπνησε; ειμαι περιεργη! για την κουνια τι μου θυμησες.. το καλοκαιρι καναμε συχνα μεχρι που μια φορα μολις τις κατεβασαμε μια εκανε εμετο! η αληθεια ειναι οτι τις ειχαμε κουνησει λιγο πιο δυνατα.. απο τοτε δεν εχουμε ξανακανει! θα τις παω στο παρκο μολις φτιαξει λιγο ο καιρος..

συγκαηκαμε αρκετα παλι κ οι 2 ταυτοχρονα.. η βασ κ που την πλεναμε πονουσε, κλαμα κ κακο! υποθετω καποια τροφη εφταιξε. οι φακες η το πορτοκαλι που στιβω καθε μερα..

flower

772Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Κυρ Ιαν 25, 2015 11:00 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κουκλες...Εγω χαθηκα λογω δουλειας,εκλογων&περιορισμενου χρονου! Φανταστειτε η,ουν νυχτα χτες,ξυπνησα στις11&αυριο ειμαι πρωινη!!!

Μαιρη απο τα2που ανεφερες, ο δικος μ που ειναι ευαισθητος τον συγκαιει το πορτοκαλι...ειναι αρκετα οξινο,να ξερεις! Εμενα τον βοηθαει η sudocream&το βαμμα...

Ειρηνη εμενα του αρεσει πολυ η τσουληθρα&η τραμπελα...στο2ο τρελλαινεται Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 536304! Οσο για τα δοντια ας ,ην μιλησω...μονο ο δικος μ&της μαμας Ζωης μεινανε με8...ωρε παναγια μ τι μας περιμενει!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας Μανούλες! !

Εκμεταλλευτηκαμε τις εκλογές και κάναμε έναττριήμερο στο χωριό του άντρα μου! !

Το πορτοκάλι είναι όξινο και εμένα η παιδίατρος μου έδωσε απαγορευτικό για μεγάλη ποσότητα! !

Ο δικός μου τρελαίνεται για κούνια αλλά θέλει δυνατά! !

Εμείς έχουμε μόνο 6 δόντι! ! Μείναμε τελευταίοι! ! Wink

774Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Δευ Ιαν 26, 2015 11:00 am

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κανετε σημερα; χαλια ο καιρος, τι μουχλα παλι!
καλε κ μεις στα 8 δοντια ειμαστε ακομη.κ μας τα μοστραρουν κιολας στο πλυσιμο..πολυ γελιο!

αναστασια δηλαδη για τι ποσοτητα μιλαμε; μερα παρα μερα η πιο αραια;
επειδη αρρωστησαν πολλες φορες απανωτα ειπα να δινω χυμο καθε μερα αλλα δεν μου βγηκε σε καλο..

775Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11 Δευ Ιαν 26, 2015 12:44 pm

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας μανουλες!εδω κ εμεις!

Μια απο τα ιδια οι νυχτες μας,οσο για τις μερες ειναι σαφως καλυτερες κ πιο ευχαριστες με παιχνιδια κ γελια!! Wink

Πηγαμε παιδιατρο σημερα για το εμβολιο μας κ οπως γινετε τις τελευταιες φορες ετσι κ σημερα πλανταξε!αφηστε που καποια στιγμη το τι πρεπει να του εσουρε στη γλωσσα της δε λεγετε,μπουρδου μπουρδου κ να τον μαλωνει κ το δακρυ κορομηλο!

Σας καληνυχτιζω!!φιλια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 32]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις