Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 22]

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικααα... Δεν περνάει με τίποτα :-\ εγώ επλυνα χθες μερικά και μύρισε το σπίτι μωρουδιλα. Να δω πως θα σηδερωσω όμως που συνεχεια ζεστενομαι και είναι με αμανικο.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
roulakriti έγραψε:Τελεια τοτε Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 328109 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 328109 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 328109
Αυτό σημαινει πως ολα πάνε μια χαρά Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 215994
Εγώ στον 8ο είχα κάτι ασβεστοματα νομιζω λεγοντε; δε θυμαμαι ακριβώς...στον πλακούντα αν δε κάνω λάθος και είχε αρχίσει να μην τρέφεται καλά το μωρο.
Πρώτη φορα τ ακούω αυτα εμενα τ μονο π μ βρήκανε ειναι ελαφρά κοιλιομεγαλια στο κεφαλάκι της εκανα αμνιοπαρακεντηση κ ολα καθαρά επισης κ για τις λοιμώξεις ολα οκ τι εχει ομως κ αν εχει κατι θα τ δουμε μόλις γεννηθεί!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξέχασα να πω οτι μιλάω για την πρωτη εγκυμοσύνη που είχα γεννήσει στον 8ο μηνα. Γερνούσε ο πλακούντας πιο νωρίς νομιζω ... Κάπως έτσι μου τα έλεγε ο γιατρός μη νομίζεις πως καταλαβαινα και πόλλα τοτε.. Χαχα όλα καλά πήγαν ομως κι ας είχα αρκετές αναποδιες.. Τώρα είναι 25 μηνών αντράκλας... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 328109

Σ αυτη την εγκυμοσύνη ολα καλά και υσηχα...ο μονος λογος που πάω στο νοσοκομείο είναι για να κάνω τις εξετάσεις του μήνα!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια χαρά τοτε κ αφου τ παιδάκι σ ειναι υγιής αυτο μετραει Smile σ εύχομαι μ τ καλο κ το δεύτερο Smile

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ ευχαριστώ πολυυυ Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 417472
Και το δικο σου νινι με το καλοοο!!!

Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 35468

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και από εμενα τωρα τα χριστουγεννα μπαινουμε στο τριτο τριμηνο και θα αρχισουμε να βαραίνουμε !!!!!!!!!κατά τα αλλα όλα καλα στο τρεξιμο είμαι δουλειες βολτες και σε ένα μαξι ολη την ωρα να πηγαινοφέρνω τα παιδια στο σχολειο να δω τι θα κανω όταν γεννησω πως θα κλειστω στο σπιτι για καποιες μερες απορω είναι και η ατιμη η καισαρικη που θα κανω παλι και θα πρεπει να αναρρωσω ρε γαμωτο Mad .
ο μπεμπακος είναι και εμενα μεγαλούτσικος και καλυτερα γιατι θα μου τον εχει παρει μεχρι τις 38 εβδομάδες λογω τριτης καισαρικης θα κοιταμε τα κιλα και την τομη και θα κρινει ο γιατρος ετσι μου ειπε καμπυλη ζαχαρου και εγω δεν εχω κανει ακομα μετα τα χριστουγεννα θα την κανω αλλωστε και στα 2 πρωτα παιδια ηταν χαμηλη οποτε δεν αχγωνομαι και ιδιαιτερα!!!!!!!!!!τα ρουχαλάκια του του τα εχω ετοιμασει όλα και εχω ξεκινησει να του παιρνω και μπιμπιλινα σιγα σιγα να μην μου ερθουν όλα μαζι τα εξοδα το μονο που εχω αφησει είναι ένα καροτσι που θελω να του παρω τα καλοκαιρινα που λενε που κλεινουν σαν μπαστουνια γιατι το άλλο που εχω είναι ολοκληρο θηριο και δεν με βολευει πιανει ολο το πορτ παγκαζ !!!!!!!!!!
α και κατι τελευταιο να σας πω για τον μεγαλο μου χτες πηραμε βαθμούς και τα πηρε όλα Α αριστα χαρηκαμε παρα πολύ για το καμαρι μας

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο souzan για τα καλα νέα και ΜΠΡΑΒΟ για το γιόκα σου!!! Παντα τέτοια Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 328109

Κι εγώ άρχισα να ξεχωρίζω τα ουδετερα ρουχαλακια που έχω απ τον μικρο μου..σήμερα έβαλα το δεύτερο πλυντήριο και σιδερωσα και φύλακα το πρωτο..αν και τα έχω πλυμένα τα ξανακανω γιατί έχουμε πολυ υγρασία και μυρίζουν κάπως. Τα κάνω λιγα λιγα γιατί δεν κανει να κουραζομαι λογο συσπασεων, δεν έχω και βοήθεια Twisted Evil
Σήμερα αγχοθηκα επαθα ενα μικρο σοκ γιατί υπολόγισα οτι γενναω Μάρτη αλλά ο γιατρός είπε οτι 37-38 εβδ θα γεννησω λογο καισαρικής... Δλδ 20-28 Φλεβάρη θα γεννησω affraid affraid ουτε 70 μέρες ... Κι ακόμα δε ξέρω που θα κοιμάται το μωρο και που ο μικρός μου pale Τα χω παίξει Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 679259

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρούλα εγω δεν εχω κανει τπτ τ ρούχα π μ έδωσε μια Θεια μ που γέννησε πέρυσι καινούργια ολα μια φορα τ έβαλε η ξαδέρφη μ ακομα ειναι μεσα στις κούτες ν δω ποτε θα αξιωθώ ν τ βγάλω κ ν τ ετοιμάσω :p Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Souzan τελεια τα νεακια σου! Συγχαρητηρια για το γιο σου!

Βρε Ρουλα, μαλλον λαθος μετρησες τις μερες...αφου με περνας ακριβως 1 μερα...κ γω θα γεννησω στις 38 βδομαδες κ 1 μερα, δηλ στις 6 Μαρτιου....κ συ οπως λες στις 38 βδομαδες,...τοτε θα γεννησεις 4 Μαρτιου!!!!
Τοτε θα εισαι 38 βδομαδες!
Οι γιατροι δεν γεννανε ποτε (προγραμματισμενα) στις 37 βδομαδες....ειτε 36 βδομαδες ειτε 38 βδομαδες....για προγραμματισμενα λεμε, εξαιρουνται τα απροοπτα!!!
Οποτε 4 Μαρτιου γεννας,...εχεις λοιπον, οπως κ γω, 2.5 μηνες, αλλιως 11 βδομαδες....τωρα τις μερες δεν τις μετρησα, αλλα σιγουρα δεν ειναι τελη Φεβρουαριου, γιατι πχ στις 18 Φεβρουαριου θα εισαι 36 βδομαδες κ 25 Φεβρουαριου θα εισαι 37 βδομαδες,....οποτε χαλαρωσε λιγακι...

Σπορακι κ Ρουλα εχουμε 2.5 μηνες, το σημαντικο ειναι να ξεκινησουμε τωρα, κ μεσα σε 2-3 βδομαδες θα ειναι ολα τελειωμενα!

Οσο για μενα...η λεκανη μου χειροτερευει κ μαλλον οσο περναει ο καιρος θα γινεται χειροτερη σε πονο κ δυσκολια γενικα...εχω μετατοπιςη λεκανης.... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 534787
ηδη σταματησα τη δουλεια κ ακομη κ μεσα στο σπιτι δυσκολευομαι, ενω δεν κανω απολυτως τιποτα...το ιδιατερο σε σωμαΤικη δυσκολια...
Ηδη αρχισα μια σειρα θεραπειας με καθημερινες ενεσεις, κλαιω καθε φορα απο τον πονο.....κ χω ακομη 2.5 μηνες μπροστα μου... Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 534787 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 534787 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 534787

Για αυτο, κ επιβαλλεται, τωρα που μπορω, οσο μπορω, αργα κ σταθερα, οσο γινεται να τα κανω να τελειωνω μεσα σε 2 βδομαδες πχ να ειναι τελειωμενα...

Καλο Σ/Κ σε ολες κ να προσεχετε!!! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 417472
Καλη ξεκουραση!!! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 875502

Καλη μπουγαδα! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 93981


Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια εγω λεω να ξεκινήσω μετα τις γιορτες δεν ξερω ή εγω ειμαι πολυ χαλαρή για τ πραγματα ή δεν εχω παρει χαμπάρι τιποτα ακομα!!!! Εξαλλου εγω δεν εχω κατι προγραμματισμένο μπορει δλδ ν βγει η μπεμπα κ μετα τις 38 εβδομαδες Smile Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 604962 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 604962

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγκυουλες μου που χαθηκατε ολες σας...!!!

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια τι κανετε? Εγω δυστυχως θα σας χαλασω λιγο τα κεφια, δεν ειμαι πολυ καλα..βγηκαν κατι αιματολογικες που εκανα την πεμπτη με το doppler και η tsh μου στα καλα καθουμενα ηταν 0.005..δηλαδη σχεδον μηδενικη και ο γιατρος με παρπεμψε αμεσως σε ενδοκρινολογο και το πρωι ξαναπηγα για αιματολογικες..το καλο ειναι οτι ο ενδοκρινολογος που ειδα εκτακτως το Σαββατο πιστευει οτι μαλλον ειναι εργαστηριακο λαθος,διοτι η εικονα μου δεν συμβαδιζει με το μηδενικο tsh...τι να πω... τρομοκρατηθηκα η αληθεια ειναι, διοτι θα πρεπει στα καλα καθουμενα να ξεκινησω χαπι αν εχω κατι..

τον ιουλιο που το ειχαμε δει, η tsh ηταν τελεια...τι να εγινε τωρα..?Πηγα και εκανα επαναληπτικες σε αλλο διαγνωστικο γνωστο εδω στα βορεια προαστια σε λιγο θα εχω τα αποτελεσματα..μακαρι να ειναι λαθος, αλλα ψιλοαμφιβαλλω λογω του οτι ειναι το διαγνωστικο με το οποιο συνεργαζεται ο γιατρος, ολες οι εξετασεις γινονται εκει...και αυτη τη φορα ειχα ενα 3σελιδο εξετασεων, γινεται να εγινε λαθος μονο στον θυρεοειδη?ελπζω να το μετραει αλλο μηχανημα και να ετυχε να κολλησε..
__________________

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπορει ν εχει γινει και λαθος αλλα εμενα η μητέρα μου έβγαλε θυρεοειδή στον 8 μηνα κ απλα έπαιρνε τ χάπι π ακομα φυσικά τ παίρνει δεν ειναι κατι παράξενο ν εμφανιστεί ο θυρεοειδής στην εγκυμοσυνη λόγω κ των ορμονών!!!

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sporaki! έγραψε:Μπορει ν εχει γινει και λαθος αλλα εμενα η μητέρα μου έβγαλε θυρεοειδή στον 8 μηνα κ απλα έπαιρνε τ χάπι π ακομα φυσικά τ παίρνει δεν ειναι κατι παράξενο ν εμφανιστεί ο θυρεοειδής στην εγκυμοσυνη λόγω κ των ορμονών!!!

Tελικα ολα καλα, ηταν εργαστηριακο σφαλμα! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
RITAKI30 έγραψε:
Sporaki! έγραψε:Μπορει ν εχει γινει και λαθος αλλα εμενα η μητέρα μου έβγαλε θυρεοειδή στον 8 μηνα κ απλα έπαιρνε τ χάπι π ακομα φυσικά τ παίρνει δεν ειναι κατι παράξενο ν εμφανιστεί ο θυρεοειδής στην εγκυμοσυνη λόγω κ των ορμονών!!!

Tελικα ολα καλα, ηταν εργαστηριακο σφαλμα! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316

Υπεροχα τοτε Wink Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 328109

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευτυχως βρε Ριτακι!!,
Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mpravo ritaki. telika tsampa anisixises.

Koritsia kai'gw den exw etoimasei tipota apo rouxa k pragmatakia gia to mikro. mallon to ianouario tha ta kanw ola...

An den prolavw na ksanampw na exete kala xristougenna kai na perasete omorfa me tis oikogenies sas!!!! filia polla!!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα εγκυουλες...

Χρόνια πολλά... Καλά Χριστούγεννα με υγεία πανω απ όλα... Καλες γιορτες!!!

Εγώ έτσι κι έτσι... Ποναω χαμηλά και φοβάμαι :-(

Ετοιμαζω σιγά σιγά τα ρουχαλακια της μπεμπας..μέχρι τον Ιανουάριο θα προσπαθήσω να τα έχω ολα έτοιμα μιας και τα κάνω λιγα λιγα... 18/2 μπαίνω στο μήνα μου κι αγχονομαι γιατι είμαι σίγουρη πως θα γεννησω νωρις.. Ο πόνος στην προηγούμενη καισαρική δεν παλευεται και δε πιστεύω να φτάσω 38 εβδομάδων. Θα δειξει.
Τι αλλες ετοιμασίες χρειαζοντε εκτός απο τα ρουχαλακια; δε θυμάμαι καθόλου και θα με βρει απροετοίμαστη η μπουμπου.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγκυουλες μου Καλα Χριστουγεννα, με υγεια!!!

Ρουλα μου χρειαζεσαι να ετοιμασεις βαλιτσουλα της μαμας, του μωρου για το μαιευτηριο...

Εκτος απο ρουχαλακια, τα ειδη μπανιου γενικα, μπιμπερα, βουρτσες, αποστειρωση κτλ, προικα μωρου, επιπλα(κρεβατακι, κ μεταφορας).... Ολα αυτα...

Καλα Χριστουγεννα κ Καλη Χρονια σε ολες μας!!!
Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 654316

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΥΓΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΦΑΙ ΕΕΕ?
ΛΟΙΠΟΝ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΈΥΧΗΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΛΩΤΣΑΕΙ,ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 417472

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρονια πολλα!!!
Τι νεακια κοριτσια μου???

Οσο για μενα ειμαι καλυτερα με τη λεκανη μου τωρα που βαζω καθημερινα ενεσεις...παλι καλα δηλαδη...!!!
Αλλα...εχει κατι σαν το νευρο-νευρα το νιωθω, στην ευαισθητη περιοχη, κατω, που με το λιγο περπατημα-κινηση με ενοχλει τοσο πολυ που δεν μπορω να περπατησω γενικα να κινηθω... Ελπιζω να περασει κ αυτο...!!!

Με τις ετοιμασιες δεν εκανα τιποτα, ειπαμε τα εχω ολα (εκτος μπιμπερο κ πιπιλες) αλλα θελουνε πλυσιμο κ σιδερωμα...
Τελικα θα τα κανω αρχες Ιανουαριου...
2 μηνες πριν τη γεννα ειναι αρκετα καλα πιστευω...

Περιμενω τα νεακια σας εγκυουλες μου...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα εγκυουλες!! Πως είστε; Ολα καλά;;;

Εγώ παλι χάλια...Αυτη τη φορά έχω ανακατοσουρες αναγουλες κι εμετούς Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 534787 2 εβδομαδες είμαι έτσι Crying or Very sad Δεν την παλευω καθόλου... Νιώθω συνέχεια κουρασμένη..δεν έχω όρεξη για τίποτα και νυσταζω όλη μερα και δε μπορώ να κοιμηθώ. Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 534787 χαλια μαύρα παλι!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

maryloo

maryloo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χρονια πολλα σε ολες κ καλη λευτερια!

χαιρομαι για ολες που ειστε καλα κ οσο για τις μικροαδιαθεσιες κ τα πονακια λιγο πολυ ολες τα εχουμε. υπομονη μα ο γαϊδαρος φαγοθηκε κ εμεινε η ουρα...πλησιαζει ο καιρος κ θα επανελθουμε στα καλα μας.

εγω παω καθε βδομαδα πλεον στο γιατρο γιατι εχω πολυ αμνιακο υγρο κ υπαρχει περιπτωση ειτε να ηυρισει το μωρο με το κεφαλι πανω ειτε η χειροτερη περιπτωση να τυλιχτει στον λωρο.... εχω αγχωθει αρκετα. πιθανον με το που μπω στο μηνα μου να κανω προκληση κ να γεννησω για να μην ρισκαρουμε.το μωρο ειναι ηδη σχεδον 2,5 κιλα και σε 3-4 εβδομαδες που θα γενησω θα εχει παρει κοντα αλλο 1 κιλο, οποτε ολα καλα.

αν δεν μπω συντομα σας ευχομαι καλη χρονια κ υγεια στις οικογενειες σας!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω κοντευεις Μαριλου... Μπράβο!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Με το καλό να ερθει το γιγαντακι σου Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 536304 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 35468

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια πως είστε;; Μαριλου μην Αγχωνεσαι ολα θα πανε μια χαρά Smile Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 875502 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 875502 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 2 875502

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις