Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω σήμερα ειμαι 6+1 και βαση υπερυχου και βαση περιοδου. Οποτε την Δευτερα θα ειμαι 7+1. Για να δουμε...

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε σημερα ? Εγω σε μια εβδομαδα γιατρο και με εχει φαει η αγωνια.Προηγειται η Titiνo τη Δευτερα.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ναι, και εμενα με εχει φαει η αγωνια!

Πως περνανε αυτες οι μερες;

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα τι κανετε ? Titino πηγες σημερα τκουσατε καρδουλα, μεγαλωσε το σποράκι? Εγω θα παω αυριο το πρωι.

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εμεις πηγαμε γιατρο σημερα γιναμε ηδη 15χιλ,ακουσαμε καρδουλα 160bpm και με εβαλε να κανω γεν αναλσεις καιpapA τη Μ. Τρίτη. Που εισαστε κοριτσακια χαθηκατε ολα καλα;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια, την παρασκευη ειδα λιγο μπεζ καφε πηρα τη γιατρο μου ειπε ουτροτζεσταν, δεν ειδα αλλα καφε ολα οκ,πηγαμε στη γιατρο τη δευτερα ολα τελεια μου λεει,ακουσαμε καρδούλα.μου εκανε κολπικο υπερυχο,φευγοντας ενιωσα ενα πονο δεν εδωσα σημασια, απο τοτε εχω πολλα καφε. Ειμαι να σκασω,την πεμπτη θα παω παλι.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lady Μεγαλωσατε μπραβο!

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Titino δε σου ειπε απο που προηλθαν τα υγρα; Ως συνηθως λενε αμα ειναι καφε τα υγρα μπρει να ειναι υπολλειματα απο παλιά περίοδο τις μερες σου που λογικα α εβλεπες πειοδο. Μην το αφησεις ομως μεχρδι την Πεμπτη, ειναι και αργια αλλα ο γιατρος ειναι για ν τον ενοχλουμε.Πολλη ξεκουραση και παρε τον γιατρο σου για νΑ μην τρελλαθεις απο τη αγωνία.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι την πηρα δεν την ανησυχει γιατι με ειδε χθες. Ειπε ξεκουραση και να παω την πεμπτη. Πιο πολυ για να ηρεμήσω εγω. Η αληθεια ειναι πως σταματανε πλεον.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα μου εγραψε τον προγεννητικο δεν μου εδωσε κατι για την αυχενικη. Θα με δει αυριο και στις 2 απριλιου που κλεινω τον 2 μηνα. Υποθετω οτι εκει θα μιυ τιν γραψει κιολας.

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ουτε εμενα μου ειπε για αυχενικη αργω υτως η αλλως απλα εκεινη την αναλυση εμεις στην Κυπρο τουλαχιστον την καν4με απο πριν για να την εχει ετοιμη ο γιατρος τη μερα της αυχενικης να την συγκρινει. Αυριο θα το ψαξω να δω τι εξετασεις μπορω να κανω στο δημοσιο να γλυτωσω λιγα λεφτα γιατι θα δυσκολευτουμε αρκετα αν τα κανω ολα εξω και τη γεννα θα σκεφτω που θα την κανω με το καλο. Εσυ Titino απο που εισαι που σκοπευεις να γεννησεις ? Στην Κυπρο εμεις εχουμε ενα δημοσιο μονο πυ εχει καλη φημη οσο αφορα τη μναδα νεογνων αλλα για επισκεψεις εινςι καθε φορα και ενας που σε εξεταζει και αν ποτε τον χρειαστεις για κατι δεν υπαρχει τηλ.επικοινωνιας οποταν αποφασισα στις επισκεψεις να πηγαινω στο γιατρο μου και μετα βλεπουμε.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω Αθηνα ειμαι, ανευ απροοπτου θα γεννησω σε ιδιωτικό εκει ειναι και η γιατρός μου.
Το καλό ειναι πως μου γραφει οτι μπορεί μεσω της ασφάλειας οποτε ολο και κατι γλυτωνω. Νομιζα πως και την παπ-α πρεπει να την κανεις την ιδια μερα με τον υπερυχο, αλλα μαλλον κανω λαθος.

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εμας εδω την κανεις προηγουμενως γιατι θελει λιγο καιρο μεχρι να ετοιμαστει νομιζω εσας γινεται πιο μετα απο οτι μου λεγε μια φιλη εκτος αν ο καθενας κανει οπως πιστευει . Πως πηγε σημεα η εξεταση ? Εχω μια απορια παντως δε θα γεννησει αλλη μεσα στον Νοεμρη ? Χαθηκε και η Τινα ελπιζβ να ειναι καλα.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς ολα καλα, ξαναειδαμε το σπορακι που μεγαλωσε κιολας 7 χιλιοστα απο την Δευτερα, ολα καλα μας ειπε η γιατρός και τα καφε ειναι συνηθισμενα μου ειπε αλλα και παλι καλα κανω και την παιρνω τηλ. Τωρα αυριο θα κανω τον προγεννητικο ελεγχο, αραγε ποσες μερες κανουν για τις απαντήσεις.
Ναι οντως χαθηκε η Τινα, νομιζω λογω του οτι δεν γίνονται εγραφες νεες δεν μαζευονται και τα ατομα.

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα τι κανετε ? Εκανες τις αναλυσεις σου titino ? Συνηθως απο οτι ειδα απο τις προηγουμενες φορες σε ιδιωτικο χημειο που τις εκανα εβγαιναν σε μια εβδομαδα. Εγω σημερα τις εκανα στο δημοσιο και μου ειπαν 15 μερες αν βαλω και τις διακοπες του Πασχα θα δουμε ποτε.Ας ειναι παρα να δωσω 250 ευρω εδωσα 10 μονο!!!Αρχισαν και οι εμετοι εκει που νομιζα οτι θα γλυτωνα αλλα χαλαλι..

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σταματησαν τα καφε ?

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα,
ναι απο την Πεμπτη σταμάτησαν τα καφε! Ευτυχως!
Εγω τις εκανα το Σάββατο σε ιδιωτικό αλλά με την ασφάλεια του ΕΟΠΥ και πληρωσα 35 απο 250, θα είναι ετοιμα την Τριτη, ευτυχως γιατι την Πεμπτη εχω παλι την γιατρό.
Εγω νομιζω οτι με την προγεστερόνη σταματησαν καπως οι ναυτίες.
Ελπιζω να μην κανω εμετους.
Πως εισαι ; Κανεις πολλους μεσα στην μερα;

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σου δωσε και σενα προγεδτερονη ? Εγω κουραστηκα μονο και μονο πυ την βλεπω αναγουλιεμαι. Οχι δεν ειναι τοσο εντονο αρχισαν το Σαββατο και σημερα, απλα φοβαμαι εκεινη τη στιγμη που μου ερχεται.Εχω παραμελησειξ και τις δουλειες του σπιτιου και οσο νιωθω οτι πλησιαζει η Μ.Εβδομαδα αγχωνομαι. Παω να κανω κατι τωρα πυ νιωθω καλυτερα.. καλη συνεχεια!&

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα και καλο μηνα !! Πως εισαι πηρες τα αποτελεσματα σου ? Εχεις και ραντεβου αυριο ? Αντε να ακιυσεις ξανα το μικρακι να δουμε ποισο εχει μεγαλωσει !Εγω εχει απο τη Δευτερα βραδυ που νιωθω πολυ καλα δεν ξερω να ανησυχω ;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑλημερα! Να μην ανησυχεις να το ευχαριστηθείς αφου νιωθεις καλα!
Ναι τα πηρα τα αποτελεσματα απ οτι ειδα ολα οκ σημερα εχω γιατρό θα μου πει κιολας.
Με ανησυχει που αντισωματα εχω μονο στην ερυθρα σε τπτ αλλο, οι αρρωστιες ειναι ολες αρνητικες οποτε ολα οκ. Μου εδωσε προγεστερονη τοτε που ειδα τα καφε, αλλα αφου σταματησαν ελπιζω να μου την κοψει.

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και εγω μονο στην ερυθρα ειχα αντισωματα ουτε στον μεγαλοκυταροιο ουτε ανεμοβλογια.Φυσικα περσυ ετσι καιρο η κορη μου εβγαλε ψευδοανεμοβλγια λογω εμβολιου και επειδη ανσυχησα γιατι ολοι μυ ελεγαν οτι αν αρρωστησω τωρα ειναι επικινδυνο πηγα και εκανα την πρωτη δοση. Την δευτερη δεν την προλαβαΔεν ξερω κατα ποσο εχω αντισωματα τωρα αλλα επειδη ειναι η εποχη τωρα αυριο θα ρωτησω και τη δασκαλα του μικρου μηπως παροσιατηκε κρουσμα.Για το τοξοπλασμα εχεις αντισωματα ? Περιμενω νεα σου.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ανεμοβλογια πρεπει να εχω περασει μικρή και να σου πω την αληθεια δεν ειδα στις εξετάσεις μου σχετική αναφορά, μπορεί να μην την εκανα την εξεταση η να μην το ειδα. Οχι τοξοπλασμα δεν εχω αντισωματα, και ειχα γατα.... πφφφ
Ε τι να κανεις, λιγη προσοχη θελει τωρα.

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ναι θελει προσοχη απο γενικα χορταρικα κρεατα και οχι μονο απο τις γατες. Εγω ευτυχως εχω αντισωματα και εγω μεγαλωσα με γατες, και παντα θυμαμαι ολοι μου ελεγαν απο μικρη δε θα κανεις μωρα αμα εχεις γατες Κτλ.Αμα εμεινα εγκυος και μου ελεγαν παλι ολοι τις κακεντρεχιες τους τους ελεγα και εγω οτι οι γατες με πρστατεψαν. Τι εγινε χθες μεγαλωσε το μικρουλακι ;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μεγάλωσε και κουνιόταν κιολας! χαχα ειχε πλακα!
Αυχενικη εχω στις 27 Απριλιου.
Εσυ πως εισαι ;

ladyinred


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σοβαρα ? Κουνιοτανε το μικρουλακι ?Τι υπεροχα που θα ενιωσες !!Θυμισε με ποσων θα εισαι στις 27 ? Εγω νιωθω τελεια ουτε εμετους ουτε αναγουλες, περιμενω την Τριτη και γω ... να δω το μικρακι Εκλεισα και ραντεβου στο δημοσιο για πρωτο ραντεβου στις 20 που αν ολα παν καλα θα ειμαι σχεδον 12 εβδομαδων οποταν δεν την γυτωνω την αυχενικη στον ιδιωτη, μονο ελπιζω να μην εβαλε πανω στις τιμες . Το 2009 ηταν 150 το 2011 200 τωρα σχεδον 4 χρονια μετα ποσα θα το βαλε ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις