Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
594 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 594 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

176ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:04 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koritsia!!!Stefy sto kommati psixologia pros to paron kala.An kai merikes fores me poianoun ta anxoi mou,an tha pane ola kala kai na xo tin mpoumpou sta xeria mou.Mitsi mou ti na po mono thetiki skepsi kai opoio ki an einai to apotelesma mesa sou megalonei mia zooula.Prospathise na skeftesai thetika oso ginetai!!!Stefy mou ta epiplakia einai kataplixtika.Me to kalo na dexteis tin priggipesa sou.Ego psaxno gia krebbataki.Kano ereuna agoras diladi.

177ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:09 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τέλεια είναι Στεφούλα!! Με το καλό να τα παραλάβετε και να υποδεχθείτε τη μπουμπούκα σας!! Εμείς ακόμα σε φάση έρευνας είμαστε αλλά σύντομα θα καταλήξουμε! Κατέκα μου δίκιο έχεις αλλά η καρδιά δε συμβαδίζει με τη λογική πάντα... ελπίζω να μου δώσει δύναμη ο Θεός...

178ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:13 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kateka έγραψε:Kalimera koritsia!!!Stefy sto kommati psixologia pros to paron kala.An kai merikes fores me poianoun ta anxoi mou,an tha pane ola kala kai na xo tin mpoumpou sta xeria mou.Mitsi mou ti na po mono thetiki skepsi kai opoio ki an einai to apotelesma mesa sou megalonei mia zooula.Prospathise na skeftesai thetika oso ginetai!!!Stefy mou ta epiplakia einai kataplixtika.Me to kalo na dexteis tin priggipesa sou.Ego psaxno gia krebbataki.Kano ereuna agoras diladi.

Λοιπόν εγώ έπειτα απο μια καλή έρευνα αγοράς τις καλύτερες εκπτώσεις τις βρήκα στα ΗΡΑ στο πρατήριό τους στο Ελληνικό. Δεν είναι πανφθηνα σαν έπιπλα αλλα σε σύγκριση με την ποιότητα που προσφέρουν έχουν πραγματικες εκπτώσεις. Τα άλλα μαγαζιά με αντίστοιχη ποιότητα ήταν πολύ ακριβότερα. Τα δικά μου τα επιπλάκια έκαναν κανονικα 1240 ευρώ και τα πήρα μόλις 628 κρεβατάκι και σιφινιέρα. Εγώ πήρα τα επιπλάκια, την προίκα (πάπλωμα, πάντα, σεντόνια, κουνουπιέρα) πετσετούλες, μπουρνουζάκι, το στρωμα (107 ευρω μόνο του) , τσάντα αλλαγής, πάρκο + μπανάκι για το μωρο όλα αυτα μαζί 1220 ευρώ!! (το πάρκο μην ρωτας γιατι το πήρα από τώρα.. απλά ήταν ασορτί και ενθουσιάστηκα μαζί του)

179ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:15 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
+ την αλλαξιέρα + κουβερτούλα πικέ!!! Τώρα τα θυμήθηκα αυτά!!

180ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:19 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δλδ για να καταλάβω, σου έκαναν σχεδόν 50% έκπτωση??? Shocked

181ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:21 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi75 έγραψε:Δλδ για να καταλάβω, σου έκαναν σχεδόν 50% έκπτωση??? Shocked

Στα επιπλακια ναι... σε κάποια είδη είχαν από 20-50% και το στρώμα δεν είχε καθόλου έκπτωση!

182ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:26 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι ωραίο σετάκι! Ο Σνούπι είναι υπέροχος και διαχρονικός!!! Very Happy Πόσο πήγε το σετάκι και τι περιλαμβάνει (αν επιτρέπεται βέβαια!); ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 215994
Όσο για την ψυχολογία... Λοιπόν εγώ προσπαθώ να είμαι καλά! Cool Γενικώς έχω άγχος για το αν θα πάνε όλα καλά, αλλά το παλεύω... Πάντως αυτό το μωρό που έχω μέσα μου, έχει περάσει απ την αρχή της ζωής του στο άγχος! Κι αυτό διότι ήρθε νωρίτερα απ ότι υπολογίζαμε, με αποτέλεσμα να έχουμε στα σκαριά ανακαίνιση στο σπίτι απ όταν ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος, μια αρρώστια του αδερφού μου που μας ανησύχησε και συνεχίζει να μας ανησυχεί... Καταλαβαίνετε ότι υπήρχε ιδιαίτερο άγχος και τρεξίματα... Τώρα που λίιιγο έχουμε χαλαρώσει, προσπαθώ να απολαύσω την εγκυμοσύνη... Δεν μπορώ να πω ότι τα καταφέρνω, διότι ακόμα δεν έχουμε μπει στο σπίτι, δεν έχουμε κάνει τον πολιτικό γάμο με τον αρραβωνιαστικό μου... Ένα σωρό εκκρεμότητες...
Αλλά κορίτσια! Μέσα στην ζωή είναι όλα! Και τα καλά και τα άσχημα! Υπομονή και με το καλό να δεχθούμε τα μωράκια μας! Να βγάλουμε πέρα την εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλά! Αυτό έχει σημασία πάνω απ όλα!

183ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:32 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vblue έγραψε:Τι ωραίο σετάκι! Ο Σνούπι είναι υπέροχος και διαχρονικός!!! Very Happy Πόσο πήγε το σετάκι και τι περιλαμβάνει (αν επιτρέπεται βέβαια!); ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 215994
Όσο για την ψυχολογία... Λοιπόν εγώ προσπαθώ να είμαι καλά! Cool Γενικώς έχω άγχος για το αν θα πάνε όλα καλά, αλλά το παλεύω... Πάντως αυτό το μωρό που έχω μέσα μου, έχει περάσει απ την αρχή της ζωής του στο άγχος! Κι αυτό διότι ήρθε νωρίτερα απ ότι υπολογίζαμε, με αποτέλεσμα να έχουμε στα σκαριά ανακαίνιση στο σπίτι απ όταν ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος, μια αρρώστια του αδερφού μου που μας ανησύχησε και συνεχίζει να μας ανησυχεί... Καταλαβαίνετε ότι υπήρχε ιδιαίτερο άγχος και τρεξίματα... Τώρα που λίιιγο έχουμε χαλαρώσει, προσπαθώ να απολαύσω την εγκυμοσύνη... Δεν μπορώ να πω ότι τα καταφέρνω, διότι ακόμα δεν έχουμε μπει στο σπίτι, δεν έχουμε κάνει τον πολιτικό γάμο με τον αρραβωνιαστικό μου... Ένα σωρό εκκρεμότητες...
Αλλά κορίτσια! Μέσα στην ζωή είναι όλα! Και τα καλά και τα άσχημα! Υπομονή και με το καλό να δεχθούμε τα μωράκια μας! Να βγάλουμε πέρα την εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλά! Αυτό έχει σημασία πάνω απ όλα!

Vblue μου σχετικα με το συνολάκι ήδη πιστεύω σε έχω καλύψει. Πιστεύω οτι πριν καταλήξετε αξίζει να επισκεφθείτε το πρατήριο ΗΡΑ στο Ελληνικό. Τα καταστήματα έχουν κι αυτά εκπτώσεις αλλά όχι τόσο μεγάλες και δεν έχουν και τόσο μεγάλη ποικιλία.. Το πρατήριο είναι σαν κανονικό κατάστημα αλλά είναι τεράστιο!!!

Σχετικά με τον αδερφό σου ευχομαι όλα να πάνε καλά. Σε αυτά δυστυχώς δεν υπάρχουν πολλά να πεις μόνο να είναι περαστικά. Σκέψου όσο πιο θετικά μπορείς για να είναι καλά το νινάκι σου!!

Εγω παντρεύομαι την Τετάρτη που μας έρχεται με πολιτικό!!! Και νόμιζα οτι μόνο εγώ το εχω αφήσει για τελευταία στιγμη Very Happy !! Είναι λίγο διαδικασία κι αυτό... ξεκίνα το σιγά σιγα... Θα πάρεις και 5 μέρες άδεια από τη δουλειά σου αν εργάζεσαι Wink !!!

184ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:46 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι, με κάλυψες πλήρως για το κόστος! Είμαι και κοντά στο Ελληνικό, μια χαρά!
Σ ευχαριστώ για τις ευχές σου!
Και ναι, δεν είσαι η μόνη που το χει καθυστερήσει!!! Εμείς απ την ιστορία με τον γάμο, έχουμε βγάλει μόνο τα πιστοποιητικά που βγαίνουν απ το ΚΕΠ! Προς το παρόν θα πάμε να παραγγείλουμε κρεβατοκάμαρα και κανα τραπέζι να τρώμε! cyclops cyclops cyclops Μετά το παιδικό και ύστερα (σιγά-σιγά) και τα υπόλοιπα! Όπως καταλαβαίνεις, εμείς δεν μένουμε καν μαζί...
Α! Και μην ξεχάσω! Με το καλό ο γάμος σας! Αλήθεια τι θα φορέσεις? Πώς θα τον κάνετε τελικά τον πολιτικό? Με κόσμο κλπ, γραβάτες και κοστούμια? Για πες, για πες!!!

185ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 2:55 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vblue έγραψε:Ναι, με κάλυψες πλήρως για το κόστος! Είμαι και κοντά στο Ελληνικό, μια χαρά!
Σ ευχαριστώ για τις ευχές σου!
Και ναι, δεν είσαι η μόνη που το χει καθυστερήσει!!! Εμείς απ την ιστορία με τον γάμο, έχουμε βγάλει μόνο τα πιστοποιητικά που βγαίνουν απ το ΚΕΠ! Προς το παρόν θα πάμε να παραγγείλουμε κρεβατοκάμαρα και κανα τραπέζι να τρώμε! cyclops cyclops cyclops Μετά το παιδικό και ύστερα (σιγά-σιγά) και τα υπόλοιπα! Όπως καταλαβαίνεις, εμείς δεν μένουμε καν μαζί...
Α! Και μην ξεχάσω! Με το καλό ο γάμος σας! Αλήθεια τι θα φορέσεις? Πώς θα τον κάνετε τελικά τον πολιτικό? Με κόσμο κλπ, γραβάτες και κοστούμια? Για πες, για πες!!!

Εσεις κι αν έχετε τρεχάματα δηλαδή!! Δεν πειράζει .... αυτά είναι ωραία τρεχάματα.. Πάντως για το παιδικό αν δεις και δεν προλαβαίνετε ή δεν τα βγάζετε πέρα με το οικονομικο αφού έχετε τόσα πολλά μαζεμένα μην πανικοβληθείς...Ουτως η άλλως το παιδί το πρώτο καιρό απο έπιπλα το μόνο που χρειάζεται είναι το λίκνο που θα είναι στο δωμάτιο σας και το Relaxακι του. Κακά τα ψέμματα όλα τα άλλα θα τα χρειαστεί αργότερα. Απλά όσες κοπέλες έχουν την ευχερεια και τον χρόνο είναι καλό να τα έχουν έτοιμα απο πριν για ευνόητους λόγους. Εμένα μια γνωστή μου που γενναει τώρα μόνο το λίκνο έχει πάρει... τα άλλα αργότερα μου λέει θα τα πάρει.

186ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 3:02 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς ευτυχώς είμαστε τυχεροί! Laughing Η αδερφή μου γέννησε το καλοκαίρι κι έτσι πολλά πράγματα θα τα έχουμε έτοιμα! Όπως πχ την καλαθούνα και αποστειρωτή! Κι ένας συνάδελφος θα μου δώσει διάφορα απ την κόρη του καρότσια, παρκοκρέβατο κλπ Ακόμα κι αν δεν μου αρέσουν ή δεν είναι όπως τα θέλω θα μου είναι πολύ χρήσιμα, διότι θα πρέπει να έχουμε και στο σπίτι της μαμάς μου η οποία θα το κρατήσει όταν επιστρέψω εγώ στην δουλειά και στο χωριό που είναι τα πεθερικά μου για όταν πηγαίνουμε.
Από ρούχα δεν θα πάρω απολύτως τίποτα! Έχω ήδη κάτι βαλίτσες έτοιμες, από την μπεμπούλα της αδερφής μου + από κάτι φίλους που μας προμήθευσαν από τώρα! Wink
Είναι δύσκολες εποχές, εμάς μας ήρθαν και όλα μαζί οπότε...
Για πες και για τον γάμο Stefy. Τι θα κάνετε? rabbit

187ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 3:12 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vblue έγραψε:Εμείς ευτυχώς είμαστε τυχεροί! Laughing Η αδερφή μου γέννησε το καλοκαίρι κι έτσι πολλά πράγματα θα τα έχουμε έτοιμα! Όπως πχ την καλαθούνα και αποστειρωτή! Κι ένας συνάδελφος θα μου δώσει διάφορα απ την κόρη του καρότσια, παρκοκρέβατο κλπ Ακόμα κι αν δεν μου αρέσουν ή δεν είναι όπως τα θέλω θα μου είναι πολύ χρήσιμα, διότι θα πρέπει να έχουμε και στο σπίτι της μαμάς μου η οποία θα το κρατήσει όταν επιστρέψω εγώ στην δουλειά και στο χωριό που είναι τα πεθερικά μου για όταν πηγαίνουμε.
Από ρούχα δεν θα πάρω απολύτως τίποτα! Έχω ήδη κάτι βαλίτσες έτοιμες, από την μπεμπούλα της αδερφής μου + από κάτι φίλους που μας προμήθευσαν από τώρα! Wink
Είναι δύσκολες εποχές, εμάς μας ήρθαν και όλα μαζί οπότε...
Για πες και για τον γάμο Stefy. Τι θα κάνετε? rabbit

Για τον γάμο δεν θα κάνουμε απολύτως τίποτα. Θα θεωρούμε σαν να μην εχει γίνει αυτός ο γάμος καθότι θα γίνει για καθαρά πρακτικούς λόγους. Θα παντρευτούμε πρώτα ο θεός με θρησκευτικό γάμο του χρόνου μαζί με την βάφτιση της μπεμπούλας μας. Εγώ σκέφτικα να πάμε με 2-3 φίλους έξω να φάμε αλλα ο άντρας μου ήταν κάθετος. Και δεν έχει και άδικο. Εφοσον θα κάνουμε και θρησκευτικο είναι κάπως τωρα να καλεις άτομα σε 2 γάμους - 2 γιορτές -2 φορες ευχές για το γάμο -2 φορές δώρα + 2 φορές έξοφα τραπεζιού. Ασε που κι αυτός ο πολιτικός δεν είναι γάμος συμβολαιο ειναι... 5 λεπτά υπόθεση. Τι συναισθήμτα να σου προξενήσει? Οπότε... τπτ... θα πάμε εκει με γονείς και τους μάρτυρες - 2 φίλους μας και για κανενα καφεδάκι μετα ... Very Happy Very Happy

188ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 3:36 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ έτσι το σκέφτομαι, αλλά θέλουν τα πεθερικά μου να έρθουν απ το χωριό Twisted Evil ... Που βασικά δεν έχω πρόβλημα, να έρθουν οι άνθρωποι, αλλά όχι για τον γάμο!!! Κι εμείς το βλέπουμε έτσι όπως κι εσείς, μιας κι έχουμε σκοπό να κάνουμε θρησκευτικό μαζί με την βάφτιση πρώτα ο Θεός, αλλά εκείνοι... είναι και ο πρώτος τους γιός που παντρεύεται... Τους είπαμε ότι είναι μόνο για το τυπικό, αλλά... Τέλοσπάντων! Θα δούμε πώς θα το χειριστούμε... Πάντως εγώ το μόνο που θέλω είναι να έχω λουλούδια στο χέρι (έχω τρέλα με τα λουλούδια) κι ένα ντύσιμο όχι καλό, αλλά ούτε και φόρμες....Σαν να βγαίνουμε έξω για ποτάκι ας πούμε... Like a Star @ heaven

189ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 3:45 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vblue έγραψε:Κι εγώ έτσι το σκέφτομαι, αλλά θέλουν τα πεθερικά μου να έρθουν απ το χωριό Twisted Evil ... Που βασικά δεν έχω πρόβλημα, να έρθουν οι άνθρωποι, αλλά όχι για τον γάμο!!! Κι εμείς το βλέπουμε έτσι όπως κι εσείς, μιας κι έχουμε σκοπό να κάνουμε θρησκευτικό μαζί με την βάφτιση πρώτα ο Θεός, αλλά εκείνοι... είναι και ο πρώτος τους γιός που παντρεύεται... Τους είπαμε ότι είναι μόνο για το τυπικό, αλλά... Τέλοσπάντων! Θα δούμε πώς θα το χειριστούμε... Πάντως εγώ το μόνο που θέλω είναι να έχω λουλούδια στο χέρι (έχω τρέλα με τα λουλούδια) κι ένα ντύσιμο όχι καλό, αλλά ούτε και φόρμες....Σαν να βγαίνουμε έξω για ποτάκι ας πούμε... Like a Star @ heaven

Ε ναι κι εγω δεν θα πάω σαν τον λέτσο. Μάλλον θα αγοράσω αυτό το συνολάκι πως σου φαίνεται? Ειναι αυτό που γραφει τιμή φούστας 22,15

http://www.letoshop.gr/default.asp?prOrder=0&prOrderBy=0&ct=10607&pg=13&pid=39&la=1

Κι εμένα η μαμά μου ηθελε να στήσουμε πανηγυρι ολόκληρο ο άντρας μου δεν ήθελε απολύτως τιποτα κι εγω για 1 ακομη φορα βρέθηκα στη μέση ... Πάντως στη θέση σας θα πατούσα πόδι στα πεθερικά... Και οι γονεις ενταξει εχουν την μουρλια τους... Τους άλλους τους ρωτήσαν αν θέλουν να ξηλωθούν 2 φορές? Σκεφτείτε το καλά...

190ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 3:47 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασχετο... κορίτσια αν γραφτείτε απλά σε αυτό το site θα σας στείλουν δωρεάν δειγματάκι κρεμουλα της
l oreal !!!

www.lorealparis.gr

Wink Wink Wink Wink

191ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 4:00 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοίτα βασικά έχουν να μας δουν απ το καλοκαίρι και θα θέλουν να δουν και το σπίτι... Απλά απ ότι κατάλαβα θέλουν να το συνδυάσουν με τον γάμο (μην χάσουν το φοβερό γεγονός! Laughing Laughing Laughing ) οπότε να κάνουν τότε ταξίδι... Πάντως για τραπέζι και τέτοια δεν παίζει! Το πολύ πολύ να πάμε σε καμιά ταβερνούλα όπως θα πηγαίναμε σε μια γιορτή ή να κάνω κανα "κρύο πιάτο" σπίτι και να φάμε ένα γλυκό!
Θα "συνεδριάσουμε" με τον καλό μου και θα δούμε!
Πολύ ωραίο αυτό που επέλεξες!!! Κι εγώ κάτι τέτοιο σκέφτομαι να φορέσω, είναι ευκαιρία τώρα που έχει κι εκπτώσεις! Άντε με το καλό! Να βγάλετε και καμιά φωτό έτσι; Είπαμε συμβόλαιο, αλλά θα είναι και η επίσημη ημερομηνία γάμου που θα δηλώνεις παντού, οπότε ας έχεις και καμιά αναμνηστική φωτογραφία!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 893968 Και βέβαια να σε δούμε κι εμείς!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 875502

192ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 4:07 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vblue έγραψε:Να βγάλετε και καμιά φωτό έτσι; Είπαμε συμβόλαιο, αλλά θα είναι και η επίσημη ημερομηνία γάμου που θα δηλώνεις παντού, οπότε ας έχεις και καμιά αναμνηστική φωτογραφία!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Και βέβαια να σε δούμε κι εμείς!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

E Θα βγάλω και καμια φωτο αν και δεν είμαι και για να με πολυδείχνω τώρα έτσι όπως είμαι... αλλά έτσι για ανάμνηση...
Σ ευχαριστώ για τις ευχές σου και σε σας με το καλό!!

Μένω Αθηνα Γαλάτσι... θα χαρώ πολύ κάποια μέρα να πηγαιναμε και για κανενα καφεδάκι... και με άλλα κορίτσια απο εδώ. Αυριο μεθαυριο να βγάζουμε τα ζουζούνια μας τσάρκα παρεούλα.... Εσυ μένεις Αθήνα?

193ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 4:10 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι, μένω Αγ.Δημήτριο κοντά στο Μετρό! Να κανονίσουμε για καφέ, εννοείται!!! Απλά εγώ θα πρότεινα να το κάνουμε όταν σταματήσουμε την δουλειά (εγώ σταματάω 17 Μαρτίου), ώστε να είναι πιο εύκολο να συντονιστούμε!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 654316

194ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 4:14 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vblue έγραψε:Ναι, μένω Αγ.Δημήτριο κοντά στο Μετρό! Να κανονίσουμε για καφέ, εννοείται!!! Απλά εγώ θα πρότεινα να το κάνουμε όταν σταματήσουμε την δουλειά (εγώ σταματάω 17 Μαρτίου), ώστε να είναι πιο εύκολο να συντονιστούμε!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εγώ σταματάω 23! Μαρτίου!!! Συμφωνώ απόλυτα!!! Τότε τα πρωινά ειδικά θα έχουμε χρόνο!!! Θα το κανονίσουμε όπως και δήποτε!!!!

Αλήθεια την άδεια την έχεις κανονίσει ήδη? Εγω την Πέμπτη έχω κλείσει ραντεβού στο ΙΚΑ να τους πάω την Β επιπέδου να ξεκινήσω την διαδικασία.... Πως το βλέπεις είναι νωρίς... είναι αργά...?

195ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Ιαν 28, 2011 4:44 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλά είναι! Ούτε νωρίς, ούτε αργά! Κι εγώ θα πάω μέσα στον Φλεβάρη. Αλλά βασικά περιμένω να πάω πρώτα στην γιατρό μου (7/02 έχω ραντεβού) μήπως χρειαστώ και καμιά άλλη εξέταση και μετά να κλείσω ραντεβού στο ΙΚΑ. Μην πηγαίνω 15 φορές! Wink Wink

196ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Σαβ Ιαν 29, 2011 1:55 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Me to kalo koritsia Stefy kai Vblue oi gamoi sas kai me to kalo na ipodextite tis zouzounes sas!!!!!!

197ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Σαβ Ιαν 29, 2011 2:25 am

victoria..


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eimai sthn 28 evdomada x8es piga gia doppler...to mwraki mou einai 1187 alla magalwnei apo thn mia arthria...h deksia stamathse na to 8refei..exw stenaxwrh8ei apo x8es polu.....

198ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Ιαν 31, 2011 1:26 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kateka ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Κι εσύ με το καλό το μωράκι σου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 536304
Victoria τι μπορεί να σημαίνει αυτό; Πόσο επικίνδυνο είναι; Τι σου είπε ο γιατρός? Δεν το χω ξανακούσει, γι αυτό ρωτάω...
Ότι και να είναι προσπάθησε να κάνεις υπομονή και να ακολουθείς κατά γράμμα ότι σου λέει ο γιατρός!

199ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Φεβ 02, 2011 6:07 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vblue έγραψε:Kateka ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Κι εσύ με το καλό το μωράκι σου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 536304
Victoria τι μπορεί να σημαίνει αυτό; Πόσο επικίνδυνο είναι; Τι σου είπε ο γιατρός? Δεν το χω ξανακούσει, γι αυτό ρωτάω...
Ότι και να είναι προσπάθησε να κάνεις υπομονή και να ακολουθείς κατά γράμμα ότι σου λέει ο γιατρός!
Na eisai kala koritsaki!!!!

200ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Φεβ 02, 2011 6:09 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
victoria.. έγραψε:eimai sthn 28 evdomada x8es piga gia doppler...to mwraki mou einai 1187 alla magalwnei apo thn mia arthria...h deksia stamathse na to 8refei..exw stenaxwrh8ei apo x8es polu.....
Ti sou eipe o giatros sou?Einai epikindino?Euxomai na pane ola kala.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις