Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
489 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 489 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

251ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Κυρ Φεβ 20, 2011 12:27 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koritsia?Ti kanete?Pos eiste?Ta sporakia sas klotsane?Ego tora eimai mia xaroula,mia kai imoun sto krebbati me pono psila stin koilia.O giatros fobithike gia sispaseis kai mou pe ksapla gia 4-5meres.Tin Triti tha pao na me dei kiolas.I mpoumpou einai kala giati klotsaei sinexeia.Skeftomai kai tis manoules pou einai sinexeia ksaplomenes sto krebati!!!!!

252ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Φεβ 22, 2011 2:53 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε? Εγώ χάθηκα για λίγο, αλλά είμαι καλά! Πήγα στην γιατρό στις αρχές του μήνα, η μπουμπού μου είναι καλά, έχει φτάσει το ένα κιλό!!!! Επειδή κι εγώ έχω πόνους στην μέση μου έγραψε από τώρα άδεια, διότι και με τις απεργίες στα μέσα... δεν παλευόταν η κατάσταση... Δουλεύω κέντρο και αντιλαμβάνεστε τι γίνεται! Έχω και το ουρεόπλασμα και φοβάται για πρόωρο, οπότε μου είπε να μην κάνω τίποτα. Ούτε δουλειές, ούτε οδήγηση κλπ κλπ. Όπως καταλαβαίνετε είμαι συνέχεια στο σπίτι... Φοράω και ζώνη για την μέση. Γι αυτό αποφεύγω να κάθομαι πολύ και στο pc και με χάσατε...
Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!

253ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Φεβ 22, 2011 8:24 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια βλεπω μια χαρα ειστε εσεις και τα μωρακια σας πολυ ωραια!!!!!
vblue και σενα ενα κιλο ε?? τελεια!!! εγω παω την παρασκευη για την doppler και τοτε θα σας πω! ετσι να γραφουμε που και που τα νεα μας!!!!! φιλια!!1 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 417472

254ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Φεβ 22, 2011 12:12 pm

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Geia sas egkioules.Xairomai pou eiste kala.Ego simera piga ston giatro kai i mpoumpou mou einai peripou 800gr.Ola kala loipon.Filakia se sas kai xaidepte tin koilitsa sas apo mena sta mpoumpoukia sas.

255ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Φεβ 22, 2011 1:30 pm

victoria


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσάκια καλησπέρα και απο μένα. Εγώ πήγα σήμερα στον γιατρό μου και ο μπεμπούλης μου είναι 960γραμμάρια και 30 και κάτι πόντους. Είμαι στην 26η εβδομάδα και απο ότι μου είπε ο γιατρός αναπτύσεται γρήγορα. Με το καλό σε όλες τις μαμάδες και να γεννήσουν υγειέστατα γατομωράκια!!!! (Τα λέω έτσι τα μωρά διότι μου θυμίζουν γατιά ειδικά όταν κλαίνε)

256ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Φεβ 25, 2011 12:56 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας μανουλες μαιου πηγα σημερα για τη doppler και ητανε εξαιρετικη μου ειπε ο γιατρος!!! πολυ χαρηκα που ειναι ολα καλα και η μπουμπου μου ειναι 1510γρ !!! αντε να περασει ο καιρος να γνωρισουμε τα μπεμπακια μας!!! φιλακια σε ολες!!!

257ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 12:28 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:γεια σας μανουλες μαιου πηγα σημερα για τη doppler και ητανε εξαιρετικη μου ειπε ο γιατρος!!! πολυ χαρηκα που ειναι ολα καλα και η μπουμπου μου ειναι 1510γρ !!! αντε να περασει ο καιρος να γνωρισουμε τα μπεμπακια μας!!! φιλακια σε ολες!!!

Μπραβο μπραβο!!! Τέλεια νέα!!! 1510 ε? Μια χαρά!!! Εγώ έχω ραντεβού 8 Μαρτίου... ανυπομονώ!!! Κορίτσια εμένα η μπουμπού μου πλεόν κουνιέται συνέχεια ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy δεν βολεύεται με τιποτα!!! Ενώ μέχρι πρότεινος κουνιόταν λίγες φορές την ημέρα ... πλεόν κάνει αισθητή την παρουσία της συνέχεια!! Και είμαι πολύ χαρούμενη γι αυτό!!!Βλέπετε εγώ εχω τον πλακούντα μπροστά και γι αυτό είχα αργήσει σχετικά να αισθανθώ τα πρώτα κουνηματάκια καθως ενω η μπεμπα βάραγε οι μπουνίτσες της εβρισκαν πάνω στον πλακούντα κι οχι στην κοιλιά κι ετσι εγω δεν την αισθανόμουν...!!! Αφήστε .. είχα τρομοκρατηθεί!! Τώρα όμως...... δεν εχω παραπονο!!! Ειμαι μια ευτυχισμενη μέλλουσα χαζομαμά που χαιρεται να τρωει κλωτσιες και μπουνιές!!! Ανυπομονώ πολύ να την νιώσω στην αγκαλιά μου... αλλα αυτό δεν το λέω δυνατα μην τυχόν και με ακούσει και αποφασίσει και μου έρθει νωρίτερα!!!!!!! Ανυπομονώ να την δώ αλλά αφού μπουμε στον 9ο!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

258ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 2:30 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Geia sas zouzounomanoules.Ti kanete?

259ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 3:21 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια τι κανετε? ετοιμαζοσαστε ψωνισατε??
στεφυ ετσι και εμενα ολη μερα την καταλαβαινω αφου την πιανουμε με τον αντρα μου και προσπαθουμε να καταλαβουμε αν απιανουμε ποδι η ποπο!!! χαχαχα πολυ γελιο!!!
επισης εχουν αρχισει τα προεορτια πονακια περιοδου και πονο χαμηλα στο κοκαλο σαν να ανοιγει!τα ειχα και στη πρωτη μου κορη αυτα αλλα πιο αργα! αν η δευτερη γεννα ειναι πιο ευκολη και γρηγορη δεν ξερω αν προλαβω να παω!! Laughing Laughing

260ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 3:36 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα πλέον το δωμάτιο της μικρης είναι σχεδόν έτοιμο!!! Μέχρι και το καλαθάκι με όλα της τα καλλυντικά ειναι στη θέση του και την περιμένει... (με το σαμπουαν της, το λαδάκι της, την ενυδατική της, το ψαλιδακι της, την χτενούλα της, τις γαζούλες για τον αφαλούλη της και άλλα πολλά πολλα...) Μόνο λεπτομέρειες έχουν μείνει!!!Πήραμε και εσωρουχακια, φορμακια, σελτεδακια, πετσετουλες, μπουρνουζακι, γουλοπανακια και όλα τα πρωτα αναγκαια!!! Μου εδωσε και η κουμπαρα μου ρουχα από 0-18 μηνών. .... τόσα πολλά που αν θέλουμε δεν χρειάζεται να της πάρουμε τιποτα από ρουχα μεχρι να γίνει 18 μηνών!!! Να ναι καλά η κοπελα... Βεβαια θα πάρουμε κι αλλά γιατι οπως και να το κανεις θέλουμε και τα καινούρια μας... Μεσα στην εβδομάδα επίσης παραλαμβάνουμε το καροτσάκι και το καθισματάκι!!! Τελικα πήραμε αυτό http://www.juniornet.gr/index.php?target=products&product_id=30655 με το ασορτι καθισματάκι. To χρωματακι στη φωτο χάνει απο κοντά ειναι πιο όμορφο!!! Κλείνει εύκολα σαν μπαστούνι και ειναι πολύ ανθεκτικό σαν καρότσι από οσο ξέρουμε κι από γνωστούς, 480 euros με την εκπτωση.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αλλά τι να κανεις..... αφού κολλήσαμε με αυτό εξ αρχής... Embarassed
Μαμα Κατερινα εγώ πονάω πολύ οταν κάθομαι πολύ ώρα στο γραφείο. Πιέζω την κοιλιά μου και με πονάει. 24 Μαρτίου βγαίνω στην άδεια ... αμαν και πως το περιμένω... Επίσης για κάποιο λόγο πονάνε πάρα πολυ οι μυς των ποδιών μου. Μάλλον επειδη αυξήθηκε το βαρος μου και εχω καιρο να γυμναστω.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Εκανα και την καμπύλη σακχαρου το Σαββατο.... Η ΑΗΔΙΑ....!!!! Περιμένω σήμερα τα αποτελεσματα.... ΑΥτααααααααααα.... σας κουρασα ε? Embarassed Embarassed Embarassed

261ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 3:50 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Εμένα πλέον το δωμάτιο της μικρης είναι σχεδόν έτοιμο!!! Μέχρι και το καλαθάκι με όλα της τα καλλυντικά ειναι στη θέση του και την περιμένει... (με το σαμπουαν της, το λαδάκι της, την ενυδατική της, το ψαλιδακι της, την χτενούλα της, τις γαζούλες για τον αφαλούλη της και άλλα πολλά πολλα...) Μόνο λεπτομέρειες έχουν μείνει!!!Πήραμε και εσωρουχακια, φορμακια, σελτεδακια, πετσετουλες, μπουρνουζακι, γουλοπανακια και όλα τα πρωτα αναγκαια!!! Μου εδωσε και η κουμπαρα μου ρουχα από 0-18 μηνών. .... τόσα πολλά που αν θέλουμε δεν χρειάζεται να της πάρουμε τιποτα από ρουχα μεχρι να γίνει 18 μηνών!!! Να ναι καλά η κοπελα... Βεβαια θα πάρουμε κι αλλά γιατι οπως και να το κανεις θέλουμε και τα καινούρια μας... Μεσα στην εβδομάδα επίσης παραλαμβάνουμε το καροτσάκι και το καθισματάκι!!! Τελικα πήραμε αυτό http://www.juniornet.gr/index.php?target=products&product_id=30655 με το ασορτι καθισματάκι. To χρωματακι στη φωτο χάνει απο κοντά ειναι πιο όμορφο!!! Κλείνει εύκολα σαν μπαστούνι και ειναι πολύ ανθεκτικό σαν καρότσι από οσο ξέρουμε κι από γνωστούς, 480 euros με την εκπτωση.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αλλά τι να κανεις..... αφού κολλήσαμε με αυτό εξ αρχής... Embarassed
Μαμα Κατερινα εγώ πονάω πολύ οταν κάθομαι πολύ ώρα στο γραφείο. Πιέζω την κοιλιά μου και με πονάει. 24 Μαρτίου βγαίνω στην άδεια ... αμαν και πως το περιμένω... Επίσης για κάποιο λόγο πονάνε πάρα πολυ οι μυς των ποδιών μου. Μάλλον επειδη αυξήθηκε το βαρος μου και εχω καιρο να γυμναστω.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Εκανα και την καμπύλη σακχαρου το Σαββατο.... Η ΑΗΔΙΑ....!!!! Περιμένω σήμερα τα αποτελεσματα.... ΑΥτααααααααααα.... σας κουρασα ε? Embarassed Embarassed Embarassed

ενταξε στεφυ λιγο εμεινε κανε υπομονη φυσικα και ειναι αβολο να καθεσαι στη καρεκλα τωρα που μερα με τη μερα βαραινεις!!! αντε να πας σπιτακι σου να ξεκουραστεις η τουλαχιστον να κουρατσεις ευχαριστα!! Laughing
παρα πολυ ωραιο το καροτσι εχουνε να γινουνε κατι βολτες!!!! κι εγω ετοιμα τα εχω ολα εχω ψωνισει κι εγω μερικα γιατι της κορης μου τα ειχα δωσει Shocked τα επλυνα τα σιδερωσα ειναι ετοιμα! μονο το λικνακι και το καροτσι αρχες απριλιου περιμενω! βαψαμε και τη κρεβατοκαμαρα γιατι μονο αυτη μας ειχε μεινει και ειπαμε να τη φρεσκαρουμε τωρα που θα μπει το μωρο!!! κατα τα αλλα τα περισσοτερα εχουνε γινει! το μονο που σκεφτομαι ειναι πως θα κανω τη γενικη στο σπιτι που τοτε δεν θα μπορω να κουνηθω!!! ειπε η μαμα μου να μου φερει γυναικα γιατι και αυτη δουλευει η κακομοιρα αλλα δεν θελω νομιζω πως θα τα πασαλειψει και θα φυγει!!! αχ θα δουμε!

262ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 4:00 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γυναικα οπωσδήποτε !!! Μην το συζητάς... δεν γίνεται αλλιώς!!! Εγώ έχω ήδη μία από οταν έμεινα έγκυος που έρχεται καθε 15 μέρες, και με βοηθάει και η μαμα μου με το σιδερο να ναι καλά ... Οταν θα κανεις το γενικό και αν ειναι να σου ερθει για 1 μονο φορά θα πρέπει να ειναι από πανω της κάποιος... Θα της το πείτε από την αρχη οτι θα κανετε δουλεια με λεπτομέρεια κι ας σου πάρει και λιγο παραπανω από οτι παίρνουν κανονικά... (αφου θα κάτσει και παραπάνω χρόνο από οτι σε νορμαλ συνθήκες). Δεν είμαστε τωρα για τέτοια.... Εγω εδω και καιρό το σκουπισμα να καταλάβεις το καθημερινο το κάνω με το σκουπάκι το swiffer... ηλεκτρική βάζω μόνο μια φορά κάθε ΣΚ και τα πιο hard τα κανει η καθαριστρια ανα 2 εβδομάδες..40 ευρώ παίρνει... για όσο της πάρει να τελειώσει το σπίτι. Συνήθως κάθεται 8 - 13:00. Σορρυ κιόλας αλλά δεν παιζουμε με την υγεια του μωρού.... θέλει προσοχή κι οχι υπερβολές. Ενταξει να μην είμαστε και στην βρώμα άλλα και να ειμαστε και υστερικες σε αυτη τη φαση δεν ειναι σωστο.

263ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 4:13 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Γυναικα οπωσδήποτε !!! Μην το συζητάς... δεν γίνεται αλλιώς!!! Εγώ έχω ήδη μία από οταν έμεινα έγκυος που έρχεται καθε 15 μέρες, και με βοηθάει και η μαμα μου με το σιδερο να ναι καλά ... Οταν θα κανεις το γενικό και αν ειναι να σου ερθει για 1 μονο φορά θα πρέπει να ειναι από πανω της κάποιος... Θα της το πείτε από την αρχη οτι θα κανετε δουλεια με λεπτομέρεια κι ας σου πάρει και λιγο παραπανω από οτι παίρνουν κανονικά... (αφου θα κάτσει και παραπάνω χρόνο από οτι σε νορμαλ συνθήκες). Δεν είμαστε τωρα για τέτοια.... Εγω εδω και καιρό το σκουπισμα να καταλάβεις το καθημερινο το κάνω με το σκουπάκι το swiffer... ηλεκτρική βάζω μόνο μια φορά κάθε ΣΚ και τα πιο hard τα κανει η καθαριστρια ανα 2 εβδομάδες..40 ευρώ παίρνει... για όσο της πάρει να τελειώσει το σπίτι. Συνήθως κάθεται 8 - 13:00. Σορρυ κιόλας αλλά δεν παιζουμε με την υγεια του μωρού.... θέλει προσοχή κι οχι υπερβολές. Ενταξει να μην είμαστε και στην βρώμα άλλα και να ειμαστε και υστερικες σε αυτη τη φαση δεν ειναι σωστο.

ναι εχεις δικιο ηδη δεν εχω αντοχες δεν με παιρνει γιατι θα γενννησω πριν την ωρα μου! εμενα με βοηθαει ο αντρας μου καθε εβδομαδα μου βαζει σκουπα στα χαλια κι εγω σιγα σιγα κανω τα υπολοιπα μη φαντασεις πολλα το ξεσκονισμα κι εγω με swiffer απο την προηγουμενη μερα και την επομενη το σφουγγαρισμα και τα μπανια!!! στις 14 φεβρουαριου μου καθαρισε το φουρνο (τελειο δωρο ητανε πραγματικα) στο σιδερο με βοηθαει και η πεθερα μου και οτι μπορω κι εγω καθιστη! υπομονη λιγο εμεινε!!!!!! ποια καμπυλη εκανες τη μεγαλη???

264ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 4:16 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
3 φορες μου πήραν το αιματάκι μου!!! Μία όταν πήγα, μετα ήπια την αηδία.... και μου ξαναπήραν αίμα μετά πί 1 ώρα και μετά από 2 ώρες... !!! Τι έννοεις όμως την μεγάλη???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Θα χρειαστεί να ξανακάνω???????????????? Το doppler που έκανες εσύ πώς γίνεται??? Embarassed

265ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 4:24 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:3 φορες μου πήραν το αιματάκι μου!!! Μία όταν πήγα, μετα ήπια την αηδία.... και μου ξαναπήραν αίμα μετά πί 1 ώρα και μετά από 2 ώρες... !!! Τι έννοεις όμως την μεγάλη???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Θα χρειαστεί να ξανακάνω???????????????? Το doppler που έκανες εσύ πώς γίνεται??? Embarassed

αυτη που εκανες ειναι η μεγαλη η 3ωρη υπαρχει και η μικρη που ειναι της μιας ωρας! οχι δεν θα την ξανακανεις ειπαμε!!!!!χαχα! η doppler θεωρειται μεγαλος υπερηχος σαν την αυχενικη και τη β επιπεδου μονο που σε αυτη γινεται αγγειολογικος ελεγχος εμβρυου-πλακουντιακης κυκλοφοριας! δηλαδη πως αιματωνεται και πως τρεφεται το μωρο πως ειναι ο πλακουντας και βλεπουν και αν ειναι τυλιγμενο με τον ομφαλιο λωρο το μωρο!!!

266ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 4:31 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω !!! Το γιατρό μου να ρωτούσα τόσο απλα - επιστημονικά δεν θα μου τα εξηγούσε!!! Εισαι expert πλέον!!! Πάλι καλά που δεν θα χρειαστεί να ξανακάνω αυτή την διαδικασία!!!
Αυριο έρχεται στη δουλειά η αντικαταστατριά μου!!! Θα την εκπαιδευσω - παιδέψω Twisted Evil αφ ενός για να τα μάθει και αφ ετέρου για να ηρεμήσω λίγο εγώ Twisted Evil Wink Very Happy !!!! Αν και μέχρι να φυγω είναι δυστυχώς πολλές οι εκκρεμότητες και θα είναι ζόρικος μήνας...
Ερωτηση αν γνωριζεις.... Τα επιδόματα που παίρνουμε από το ΙΚΑ για το 4 μηνο... είναι κάποιο από αυτά extra του μισθού ή παιρνουμε από το ΙΚΑ τα επιδόματα και ο εργοδότης συμπληρώνει το ποσό μέχρι να φτάσει τον κανονικό μισθό οπότε ερχεται μια η άλλη? Θέλω να πω τους 4 αυτούς μήνες θα παίρνω απλά το μισθό μου ή θα μου έρθουν και κάποια extra χρηματα... Ασχετη ειμαι παναθεμα με!!!

267ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 4:38 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Πωπω !!! Το γιατρό μου να ρωτούσα τόσο απλα - επιστημονικά δεν θα μου τα εξηγούσε!!! Εισαι expert πλέον!!! Πάλι καλά που δεν θα χρειαστεί να ξανακάνω αυτή την διαδικασία!!!
Αυριο έρχεται στη δουλειά η αντικαταστατριά μου!!! Θα την εκπαιδευσω - παιδέψω Twisted Evil αφ ενός για να τα μάθει και αφ ετέρου για να ηρεμήσω λίγο εγώ Twisted Evil Wink Very Happy !!!! Αν και μέχρι να φυγω είναι δυστυχώς πολλές οι εκκρεμότητες και θα είναι ζόρικος μήνας...
Ερωτηση αν γνωριζεις.... Τα επιδόματα που παίρνουμε από το ΙΚΑ για το 4 μηνο... είναι κάποιο από αυτά extra του μισθού ή παιρνουμε από το ΙΚΑ τα επιδόματα και ο εργοδότης συμπληρώνει το ποσό μέχρι να φτάσει τον κανονικό μισθό οπότε ερχεται μια η άλλη? Θέλω να πω τους 4 αυτούς μήνες θα παίρνω απλά το μισθό μου ή θα μου έρθουν και κάποια extra χρηματα... Ασχετη ειμαι παναθεμα με!!!

χαχα μη νομιζεις τιποτα δεν ηξερα στη πρωτη κορη μου δεν ειχα κανει καν doppler τα εμαθα γιατι ειχα τη νυφη μου πριν απο μενα (τωρα γεννησε) εχουμε και τον ιδιο γιατρο και τα περασα εις διπλουν!!!!οσο για τα επιδοματα και τους μισθους εκει κι εγω ειμαι ΑΣΧΕΤΗ εντελως!!!!! δεν μου ετυχε καμια απο τις εγκυμοσυνες μου την περιοδο που δουλευα κι ετσι δεν χρειαστηκε να τα ψαξω!!!

268ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Φεβ 28, 2011 8:08 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κάνουν τα κορίτσια? Βλέπω οργανώνεστε... Εγώ δεν έχω κάνει τίποτα... Ακόμα δεν έχουμε μπει στο σπίτι! Σε κανα 2 εβδομάδες το κόβω!... Κάπου εκεί και ο πολιτικός γάμος... Ότι δεν ήθελα, να πάω με την κοιλιά στο στόμα, αλλά τέλοσπάντων... Αυτά έχουν οι ανακαινίσεις! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 215994
Τουλάχιστον εγώ έχω πολλά πράγματα από την μπεμπούλα που απέκτησε η αδερφή μου κι έτσι δεν αγχώνομαι καθόλου για τα ψώνια!
Το κακό είναι ότι με πονάει πολύ η μέση μου. Όπως σας είπα έχω σταματήσει νωρίτερα απ την δουλειά και παρόλο που δεν κάνω τίποτα, μα τίποτα όμως, και πάλι πονάω... Shocked
Αλήθεια τόσο χάλια σου φάνηκε η καμπύλη ζαχάρου Στέφυ? Κι εγώ αυτή που έκανες έκανα, αλλά μου έδωσαν να πιώ ένα πράγμα με γεύση πορτοκάλι, οπότε ήταν σαν να πίνεις μια πολύ μα πάρα πολύ γλυκιά πορτοκαλάδα...
Όσο για τα χρήματα, αν δεν κάνω λάθος, σου βγαίνουν τόσα όσα ο μισθός σου. Απ ότι μου είπαν εμένα στην δουλειά μου όμως,αν είσαι ΙΚΑ και ο άντρας σου το ίδιο σε συμφέρει να γράψεις το παιδί στο βιβλιάριο το δικό σου, γιατί παίρνεις κάποιο επίδομα λίγο πιο αυξημένο. Όχι,τρελά λεφτά μην φανταστείς!
Εγώ στις 8 Μαρτίου έχω πάλι ραντεβού με την γιατρό μου. Ανυπομονώ, γιατί με έχει αγχώσει και λίγο το ότι υπάρχει μια μικρή πιθανότητα για πρόωρο!...
Φιλάκια κοριτσάρες!

269ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Μαρ 01, 2011 3:20 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κι από εμένα κοριτσάκια μου και καλό μήνα να έχουμε!! Διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι που πάνε όλα καλά!! Μόνο που έχω αγχωθεί που διαβάζω οτι οι περισσότερες είστε έτοιμες!!! Εμένα το παιδικό είναι ακόμη αποθήκη, δεν έχω πλύνει τίποτα, (τώρα λέω το ΣΚ να πλύνω μερικά εσώρουχα, ρουχαλάκια, σεντονάκια και πετσετούλες), δεν έχω ψωνίσει σελτεδάκια, καλλυντικά κτλ. και τα επιπλάκια τα περιμένω 14/04... πρέπει να κοιτάξω και για κουρτίνες, φωτιστικό... αγχώνομαι επειδή λόγω συσπάσεων με έχει σε ακινησία ο γιατρός και σκέφτομαι πώς θα γίνουν όλα αυτά... εντάξει ο αντρούλης μου θα αναλάβει τις βαριές δουλειές και μαμά και πεθερά το πλύσιμο των υπολοίπων και το σίδερο αλλά κουρτίνες κτλ θέλω να τα επιλέξω εγώ... τέλος πάντων ας είναι καλά το νινί μου και το πολύ πολύ να ψάξω σε κανένα ιντερνετικό κατάστημα μήπως βρω κάτι αλλιώς βλέπουμε... Λοιπόν, πήγαμε χθες στο γιατρό και μας βρήκε μια χαρά!! Φτάσαμε αισίως το 1 κιλό αλλά μετά τη μικρή καμπύλη το ζάχαρό μου είναι τσιμπημένο, οπότε θα πάω αύριο για τη μεγάλη και βλέπουμε... πιστεύω τέλος της εβδομάδας να έχω τα αποτελέσματα... φιλιά σε όλες!!

270ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Μαρ 01, 2011 4:03 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi75 έγραψε:Καλημέρα κι από εμένα κοριτσάκια μου και καλό μήνα να έχουμε!! Διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι που πάνε όλα καλά!! Μόνο που έχω αγχωθεί που διαβάζω οτι οι περισσότερες είστε έτοιμες!!! Εμένα το παιδικό είναι ακόμη αποθήκη, δεν έχω πλύνει τίποτα, (τώρα λέω το ΣΚ να πλύνω μερικά εσώρουχα, ρουχαλάκια, σεντονάκια και πετσετούλες), δεν έχω ψωνίσει σελτεδάκια, καλλυντικά κτλ. και τα επιπλάκια τα περιμένω 14/04... πρέπει να κοιτάξω και για κουρτίνες, φωτιστικό... αγχώνομαι επειδή λόγω συσπάσεων με έχει σε ακινησία ο γιατρός και σκέφτομαι πώς θα γίνουν όλα αυτά... εντάξει ο αντρούλης μου θα αναλάβει τις βαριές δουλειές και μαμά και πεθερά το πλύσιμο των υπολοίπων και το σίδερο αλλά κουρτίνες κτλ θέλω να τα επιλέξω εγώ... τέλος πάντων ας είναι καλά το νινί μου και το πολύ πολύ να ψάξω σε κανένα ιντερνετικό κατάστημα μήπως βρω κάτι αλλιώς βλέπουμε... Λοιπόν, πήγαμε χθες στο γιατρό και μας βρήκε μια χαρά!! Φτάσαμε αισίως το 1 κιλό αλλά μετά τη μικρή καμπύλη το ζάχαρό μου είναι τσιμπημένο, οπότε θα πάω αύριο για τη μεγάλη και βλέπουμε... πιστεύω τέλος της εβδομάδας να έχω τα αποτελέσματα... φιλιά σε όλες!!

γεια σου mitsi μην αγχωνεσαι βρε εγω τα εχω κανει γιατι οσο βαραινω δεν εχω κουραγιο και εχω και ενα αλλο παιδι που θελει κι αυτο τα δικα του!!! ολα θα γινουνε δια μαγειας εσυ να σαι καλα και το νινακι σου!!!!!! καλη επιτυχια και με την καμπυλη μπορει να ετυχε η πρωτη και να ηταν τσιμπημενη!

271ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Μαρ 01, 2011 4:24 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:
mitsi75 έγραψε:Καλημέρα κι από εμένα κοριτσάκια μου και καλό μήνα να έχουμε!! Διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι που πάνε όλα καλά!! Μόνο που έχω αγχωθεί που διαβάζω οτι οι περισσότερες είστε έτοιμες!!! Εμένα το παιδικό είναι ακόμη αποθήκη, δεν έχω πλύνει τίποτα, (τώρα λέω το ΣΚ να πλύνω μερικά εσώρουχα, ρουχαλάκια, σεντονάκια και πετσετούλες), δεν έχω ψωνίσει σελτεδάκια, καλλυντικά κτλ. και τα επιπλάκια τα περιμένω 14/04... πρέπει να κοιτάξω και για κουρτίνες, φωτιστικό... αγχώνομαι επειδή λόγω συσπάσεων με έχει σε ακινησία ο γιατρός και σκέφτομαι πώς θα γίνουν όλα αυτά... εντάξει ο αντρούλης μου θα αναλάβει τις βαριές δουλειές και μαμά και πεθερά το πλύσιμο των υπολοίπων και το σίδερο αλλά κουρτίνες κτλ θέλω να τα επιλέξω εγώ... τέλος πάντων ας είναι καλά το νινί μου και το πολύ πολύ να ψάξω σε κανένα ιντερνετικό κατάστημα μήπως βρω κάτι αλλιώς βλέπουμε... Λοιπόν, πήγαμε χθες στο γιατρό και μας βρήκε μια χαρά!! Φτάσαμε αισίως το 1 κιλό αλλά μετά τη μικρή καμπύλη το ζάχαρό μου είναι τσιμπημένο, οπότε θα πάω αύριο για τη μεγάλη και βλέπουμε... πιστεύω τέλος της εβδομάδας να έχω τα αποτελέσματα... φιλιά σε όλες!!

γεια σου mitsi μην αγχωνεσαι βρε εγω τα εχω κανει γιατι οσο βαραινω δεν εχω κουραγιο και εχω και ενα αλλο παιδι που θελει κι αυτο τα δικα του!!! ολα θα γινουνε δια μαγειας εσυ να σαι καλα και το νινακι σου!!!!!! καλη επιτυχια και με την καμπυλη μπορει να ετυχε η πρωτη και να ηταν τσιμπημενη!

γεια σου κοριτσάκι μου! αγχώνομαι λόγω ακινησίας... αν μπορούσα να κινηθώ μια χαρά θα τα βόλευα... απλά τώρα θέλει καλύτερο προγραμματισμό και άλλου είδους κινήσεις... να είσαι καλά! θα τα πούμε όταν βγουν τα αποτελέσματα! αλήθεια στης Στέφης χθες δεν θα έβγαιναν?

272ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Μαρ 01, 2011 4:27 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi75 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mitsi75 έγραψε:Καλημέρα κι από εμένα κοριτσάκια μου και καλό μήνα να έχουμε!! Διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι που πάνε όλα καλά!! Μόνο που έχω αγχωθεί που διαβάζω οτι οι περισσότερες είστε έτοιμες!!! Εμένα το παιδικό είναι ακόμη αποθήκη, δεν έχω πλύνει τίποτα, (τώρα λέω το ΣΚ να πλύνω μερικά εσώρουχα, ρουχαλάκια, σεντονάκια και πετσετούλες), δεν έχω ψωνίσει σελτεδάκια, καλλυντικά κτλ. και τα επιπλάκια τα περιμένω 14/04... πρέπει να κοιτάξω και για κουρτίνες, φωτιστικό... αγχώνομαι επειδή λόγω συσπάσεων με έχει σε ακινησία ο γιατρός και σκέφτομαι πώς θα γίνουν όλα αυτά... εντάξει ο αντρούλης μου θα αναλάβει τις βαριές δουλειές και μαμά και πεθερά το πλύσιμο των υπολοίπων και το σίδερο αλλά κουρτίνες κτλ θέλω να τα επιλέξω εγώ... τέλος πάντων ας είναι καλά το νινί μου και το πολύ πολύ να ψάξω σε κανένα ιντερνετικό κατάστημα μήπως βρω κάτι αλλιώς βλέπουμε... Λοιπόν, πήγαμε χθες στο γιατρό και μας βρήκε μια χαρά!! Φτάσαμε αισίως το 1 κιλό αλλά μετά τη μικρή καμπύλη το ζάχαρό μου είναι τσιμπημένο, οπότε θα πάω αύριο για τη μεγάλη και βλέπουμε... πιστεύω τέλος της εβδομάδας να έχω τα αποτελέσματα... φιλιά σε όλες!!

γεια σου mitsi μην αγχωνεσαι βρε εγω τα εχω κανει γιατι οσο βαραινω δεν εχω κουραγιο και εχω και ενα αλλο παιδι που θελει κι αυτο τα δικα του!!! ολα θα γινουνε δια μαγειας εσυ να σαι καλα και το νινακι σου!!!!!! καλη επιτυχια και με την καμπυλη μπορει να ετυχε η πρωτη και να ηταν τσιμπημενη!

γεια σου κοριτσάκι μου! αγχώνομαι λόγω ακινησίας... αν μπορούσα να κινηθώ μια χαρά θα τα βόλευα... απλά τώρα θέλει καλύτερο προγραμματισμό και άλλου είδους κινήσεις... να είσαι καλά! θα τα πούμε όταν βγουν τα αποτελέσματα! αλήθεια στης Στέφης χθες δεν θα έβγαιναν?

ναι εχεις δικιο!!!! η Στεφυ δεν ειπε συγκεκριμενη μερα πως θα εβγαιναν σιγουρα οταν μαθει θα μας πει!!

273ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Μαρ 04, 2011 3:15 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου μου λείψατε!!!! Θα σας γραψω ενα σύντομο μηνυματάκι γιατί ειμαι στη δουλειά!!! Εκπαιδευω την κοπέλα που θα με αντικαταστήσει και δυστυχώς δεν εχω στη διαθεσή μου χρόνο Crying or Very sad . Η καμπύλη σακχάρου δόξα το Θεό βγήκε καλή!. Αυτό που μου δώσαν να πιω ειλικρινά μου φάνηκε πολύ χάλια ( και δεν ειχε γεύση πορτοκάλι... ήταν ενα αγευστο πολύ γλυκο πραγμα) και με τις 3 φορες που μου πήραν αίμα τα είδα όλα...!!! Εχω και χαμηλό αιματοκρίτη, δεν ειχα φαει και τίποτα.. οσο να ναι όλα αυτά μου έπεσαν βαρια!!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας κορίτσια!!!
Ισως καταφέρω και μπω από το σπίτι το βραδυ να μιλήσω πιο άνετα να σας πω και τα νέα μου αναλυτικότερα!!! Φιλάκια πολλα πολλα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

274ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Μαρ 04, 2011 3:26 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stefy έγραψε:Κοριτσάκια μου μου λείψατε!!!! Θα σας γραψω ενα σύντομο μηνυματάκι γιατί ειμαι στη δουλειά!!! Εκπαιδευω την κοπέλα που θα με αντικαταστήσει και δυστυχώς δεν εχω στη διαθεσή μου χρόνο Crying or Very sad . Η καμπύλη σακχάρου δόξα το Θεό βγήκε καλή!. Αυτό που μου δώσαν να πιω ειλικρινά μου φάνηκε πολύ χάλια ( και δεν ειχε γεύση πορτοκάλι... ήταν ενα αγευστο πολύ γλυκο πραγμα) και με τις 3 φορες που μου πήραν αίμα τα είδα όλα...!!! Εχω και χαμηλό αιματοκρίτη, δεν ειχα φαει και τίποτα.. οσο να ναι όλα αυτά μου έπεσαν βαρια!!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας κορίτσια!!!
Ισως καταφέρω και μπω από το σπίτι το βραδυ να μιλήσω πιο άνετα να σας πω και τα νέα μου αναλυτικότερα!!! Φιλάκια πολλα πολλα!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Πολύ χάρηκα!! Κι εγώ σήμερα το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα και θα σας ενημερώσω... Φιλιά!!

275ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Μαρ 04, 2011 5:45 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalispera kouklitses!Ap'oti blepo eiste oles kala.Mitsi 75 ipomoni kai ola tha ginoun min anxonesai.Imoun kai go 5 meres sto krebbati kai mporo na se katalabo.Stefy kai mama Katerina mou eiste etoimes.Ego opos kai i V blue den exo kanei tipota.Katebasa ta rouxalakia apo tin proti na do ti exo kai ti mou leipei kai den prolaba giati eixa kati sispasoules opote imoun krebatomeni gia kana 5 mero.Plisiazei o kairos pou tha bgo stin adeia opote tha ta kano siga-siga.Kampili zaxarou ekana tin Tetarti to proi.I alitheia einai ekana tin 100stara kai tin proti fora pou tin ekana me peirakse,alla tora ola kala.Bgike kai einai kali.Elpizo na min xreiastei na tin ksanakano,Filakia se oles kai xadakia stis koilitses sas.!!!!!!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις