Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
582 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 582 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 39]

351ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 05, 2011 10:42 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω γενναω.....στη λαρισα !! στο "υγεια".......θα παρω μια νυχτικια καλου κακου αλλα και παλι δεν το κοβω να την φοραω ειναι στον ανθρωπο...νιωθω μπλιαξ χαχαχα......μπιτζαμουλες εσωρουχα κτλ οδοντοβουρτσα-κρεμα...καλλυντικα βεβαιως βεβαιως ...διοτι και σαν αισθητικος που ειμαι το θελω το απαλο μου μακιγιαρισμα να νιωθω ομορφα...εεεεε οχι ολη μερα ολη ωρα καθε λεπτο...μην αρχισετε να μου τη λετε...!!!! Razz

του μπεμπη φορμακια ρουχαλακι,πανακι,μια κουβερτουλα λεπτη...τα παρεχουν ολα εκει απο οσο ενημερωθηκα για το μπεμπε...και οτι χρειαστω στην εξοδο για το σπιτι θα το χρειαστω....αλλα νταξ θα εχω κι εγω τα καλουδια μου....παντοφλες ειπα?οχι...και αυτες λοιπον...αλλο?? ε τα του μπανιου μου...και φυσικα την καλυτερη μου διαθεση...!!! ουτε η πεθερα δεν θα με εμποδισει χοχοχο..!!!


με το χερι μου....ασε ασε ΜΑΡΤΥΡΙΟ ειλικρινα η μεση οι καουρες ενταξει ελεγα αλλα το πριξιμο το μουδιασμα και ο πονος ειναι ιδιως οταν πεφτω για υπνο ανυποφορα.....και δυστυχως εγινα κουκουβαγια......γ αυτο ανυπομονω και να περασει και ο καιρος..!!!!! alien alien

352ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 05, 2011 5:25 pm

giwtaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
hallo koritsia!!! elpizw oles na eiste poli kala k na kratisoume to nini - ta ninia mas oles ygiestata stin agalitsa mas!!!!exw poli kairo na grapsw!!! exw pit 21/5 kai gennaw sto gennisis - salonika- me kaisariki 11/5( logou thematos mou ygeias)+ (gennethlia mpampa mou!!!)akouste tin istoria mou k meta peite mou an einai tyxaio i oxi.
en oligis prospathousame arketa xronia alla mikrovia ktl mas kathisterisan! o mpampakas mou mas afise 28/8/10 logou karkinou Sad kai 16/9/10 ematha oti eimai egguos! mou leei o giatros oti exeis pit 21/5/11 alla logou kaisarikis tha to paroume kamia 10 meres nwritera( efoson ola pane kala!!!) lew ok Smile mathainw oti exw agori! pernaw elafria ston 3. mina mia ouroloimwxi ( me antiviwsi + aloifi mesw enesis endokolpika ) epanaxetasi : ola ok! to nini mia xara! 18. vdomada epanalipsi exetaseis aimatos gia anwmalies -1. exetasi stin 12. vdom me tin afxeniki ( ola ok) stn 18. omws oxi..... amniokentisi.... ola mia xara! exei 10 meres( simera eimai 33.vdom + 2 imerwn) pou kolllisa enterokoko - mikrovio( oxi kalo plisimo stin katw perioxi mou eipan isws logo koilias.... de uparxei fovos gia to paidi alla uparxei fovos gia na spasoun ta nera! pali antiviwsi k aloifi endokolpika me enesi.... ayrio teleiwnei i antiviwsi k se 8 meres epanaxetasi. apo proxtes aimoroides !!! deftera - xtes pigame giatro k o mpempis 2200gr ola teleia eytyxws! k rwtaw ton giatro.... mipws na min kanoume 11/5 tin kaisariki (gt egw to zitisa logou gennethliwn tou mpampa mou) k na to kanoume 12-13/5??? gia to kalo tou paidiou? k ti mou leei ?? i kaisariki ginetai efoson patiseis tin 38. vdom. + kati imerwn ( se pio megali vdom. de ginetai gt an ''ginei'' kati de tha prolavw me kaisariki na sto parw - ara gia kalo tou paidiou..)- egw san giatros tin kanw 38+2 imerwn ews 38.+5 imerwn!!! egw 11/5/11 tha eimai 38+4 imerwn!!!! twra ola ayta einai tyxaia??? i o mpampakas mou me prostateuei ??? tha tou dwsw to deytero onoma dimitris tou mpampa gt o mpampas mou en zwi to akouse to onoma tou enw o petheros de to akouse en zwi(achilleas) !!!pisteua ston theo alla de eixa kapoion sugkekrimeno agio! apo xtes exw ton ag. dimitrio( + poliouxos tis polis mas). tyxaia ola mazi?? de nomizw!! i moira ... k opws lene mia psixi feygei k mia erxetai!!! eimai poli happy gia tin exeliksi autin tis egkumosunis k unhappy gt de thanai o mpampas edw - einai to 1. paidi mou!! alla vlepei kai xairetai!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 654316

sorry an sas kourasa !!!

353ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 05, 2011 8:36 pm

Ηλιοδωρα

Ηλιοδωρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα σε ολες τις κουκλιτσες!! Γιωτακι μου εχω κι εγω παρομοια συναισθηματα! Εφυγε απο τη ζωη και ο δικος μου μπαμπας πριν 2 χρονια και δεν ειναι κοντα μας να δει το πρωτο του εγγονακι!! Πιστευω ομως πως ειναι μαζι μας και μας προστατευει, το νοιωθω! Και βοηθησε κι αυτος απο εκει ψηλα να ερθει αυτη η ψυχουλα στη ζωη μας!!
Στεφυ μου καλα εισαι? Διαβασα τα νεα σου, εχουμε και ιδια ΠΗΤ!! Με το καλο αυριο να δεις το μπεμπακι σου! Φιλακια! I love you
Κατερινα μου κι εγω νυχτικακια θα παρω μαζι μου και ρομπιτσα! Αν και στο σπιτι συνηθως πυτζαμακια φοραω!! Αχ παιρνω δυναμη που γραφεις πως εχεις τοσα συμπτωματα αλλα δεν ειναι ακομη η ωρα. Εχω κι εγω πετρωματακια καποιες φορες που μου κοβουν την αναπνοη οσο δυναμωνουν και πονο μικρο στην ηβικη συμφυση + συχνοουρια ατελειωτη + ξινιλες αλλα δεν θελω να γεννησω ακομη! flower Μαζι με την Blackrose βοηθας κι εμενα! Φιλια, θα ειμαστε εδω να τα λεμε και θα ερθει η ωρα η καλη δεν αργει κοριτσακι! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 893968
Blackrose αχ δεν το εχω τοσο το αισθητικο κομματι καλλιεργημενο, σπανια βαφομαι! Ο μπεμπης σου θα δει τη μανουλα του κοκετα παντως! I love you Υπομονη κουκλιτσα με το χερακι σου τι να πω? Καθεμια μας εχει και τα δικα της αλλα ολα θα ειναι παρελθον σε λιγες μερες που θα τα παρουμε αγκαλιτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 654316 !
Πολλα φιλια σε ολες και να εχετε μια γλυκια ομορφη μερα!!! sunny

354ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 05, 2011 10:10 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτάκι μου τι να πω...όλα αυτά που ακούω κατα καιρούς ετσι τέτοιες ιστορίες με κάνουν και ανατριχιάζω! Ειναι σίγουρο για μένα οτι οι ανθρωποι μας οταν φεύγουν είναι από πάνω μας και μας προστατεύουν. Γι αυτό μην ανυσηχείς... όλα θα πάνε καλά με το μπεμπάκι σου.

Σχετικά με το θέμα της βαλίτσας θα πάρω κι εγω αζί μου και μια πυτζαμούλα. Τα νυχτικα βολεύουν πολύ από οτι μου είπε η κουμπάρα μου σε περίπτωση καισαρικής καθως δεν μπορεις να κουνήσεις τα πόδια σου στην αρχή και μετά πονάς. Εγώ επειδή δεν ξέρω πως θα κυλήσουν τα πράγματα εχω προετοιμαστεί για παν ενδεχόμενο. Στο Μητέρα γεννάω και τα περισσότερα τα παρέχουν αυτοί.θα σας γράψω όμως τι πρέπει να έχετε οπωσδήποτε μαζί σας να κάνετε ένα check στη λίστα σας:

Η βαλίτσα της μαμας:

2-3 Νυχτικάκια

2-3 Στηθόδεσμους θηλασμού

Εσώρουχα

1 ελαφριά ρόμπα

Παντόφλες (καλύτερα να μην ειναι υφασματινες γιατι συνήθως το μπανιο θα είναι γεμάτο νερα)

Πετσέτες

Σεσουαρ

Νεσεσερ με: καλλυντικα,σαμπουαν,σαπούνι,αφρόλουτρο,σφουγγαρι,οδοντόκρεμα,οδοντόβουρτσα,λαστιχακια για μαλλια,βούρτσα.

Επιθέματα στήθους

Εγω θα πάρω και δικές μου σερβιέτες γιατί αυτές που δίνουν εκεί είναι χάλια

Μια κρέμα για τις θηλες από 100% αγνή λανολίνη

Ρουχα και παππούτσια για την μερα εξόδου


Η βαλίτσα του μωρού

Κορμάκι
Φορμακι
Ζακετάκι
Καλτσακια
Σκουφακι
Γαντακια
Κουβερτούλα
Πάνες αγκαλιάς
Γουλόπανο
Οινόπνευμα για τα χέρια των επισκεπτών!

Καθισμα αυτοκινήτου (πλεον ειναι ο πιο ενδεδειγμενος τρόπος για να μεταφέρεις το μωρό σπίτι. Το πορτ μπεμπε δεν ενδείκνυται καθώς δεν κρατάει σταθερό το κεφαλάκι του μωρου)!!!!! Προσοχη σε αυτό κορίτσια!!!
Αν το ταξίδι της επιστροφής είναι μεγάλο θα πρέπει ακόμη να έχετε μαζί σας πάνες, μωρομάντηλα, και σελτεδάκι για πιθανή αλλαγή. Σε αυτή την περίπτωση κι αν δεν θηλάζετε θα χρειαστείτε ακόμη ενα μπιμπερό που θα το δώσετε για αποστείρωση στο θάλαμο νεογνών λίγο πριν την έξοδο σας, ένα μικρό θερμός που επίσης θα το δώσετε να σας το γεμίσουν νερο και ένα κουτί γαλα σκόνης.

Aλλα προαιρετικά και χρήσιμα

Φωτογραφική μηχανή και φιλμ
Βιντεοκάμερα
Γουόκμαν και μπαταρίες
Κινητό, φορτιστής

Σημειωματάριο και στυλό για να σημειώνετε τις σκέψεις σας ή τις απορίες σας που θέλετε να ρωτήσετε τους γιατρούς

Επίσης την ταυτότητα τη δική σας και του συζύγου σας καθώς και την ληξιαρχική πράξη γάμου (και φωτοτυπίες όλων αυτών) για να δηλώσετε τη γέννηση του μωρού στο ληξιαρχείο πριν φύγετε.

Καλό θα ήταν να έχουμε μαζί μας και τις εξετάσεις που έχουμε κάνει. Ειδικά τη Β επιπέδου.

Χρήματα


Αυτά τα βασικά κορίτσια. Ελπίχω να βοήθησα και να μην ξεχωάω κάτι.

355ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 05, 2011 10:43 pm

Ηλιοδωρα

Ηλιοδωρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πολυ χρησιμα οσα εγραψες Στεφυ μου!! Πραγματικα δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο! Καλημερα!! sunny

356ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 05, 2011 10:46 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 417472

Χαιρομαι που βοήθησα κοριτσάκι μου!

357ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 06, 2011 2:50 am

alexandra.moustaka

alexandra.moustaka
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας και απο εμενα εγω ειμαι λίγο στο μεταιχμιο αν και εχω ΠΗΤ 3/5 σκεφτομαι οτι υπαρχει περιπτωση τελος Απρίλη να γεννησω μεχρι τωρα παντως ολα καλα αν και μικρο το αγορακι μου 2.160 γρ στην 36 εβδομαδα, σκεφτομαι παντα θετικα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 35468

358ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 06, 2011 3:52 am

mpempakos

mpempakos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σήμερα ορίσαμε ημερομηνία καισαρικής 26/5 αντί 10/6 που είχα ΠΗΤ. Οπότε και εγώ μπαίνω στο κλαμπ των μαμάδων του Μαΐου Very Happy

http://tokoutaki.blogspot.gr/

359ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 06, 2011 3:53 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιωτακι να εισαι σιγουρη πως ο μπαμπακας σου σας βλεπει και σας προστατευει!!!

κοριτσια μην ανησυχειτε τα συμπτωματα και οι πονοι ειναι καλο σημαδι για γρηγορο τοκετο και οσες ειστε πρωτομανουλες σιγουρα θα παρετε τις βδομαδουλες απο το μηνα σας εδω εγω που ειναι δευτερο κι εχω απιστευτες συσπασεις και πονους και παλι μπορει να παρω κι εγω το μηνα! υπομονη θελει και μετα θα λεμε για τα μπεμπακια μας!!!!!

στεφυ σωστα τα εγραψες τα πραγματα για το μαιευτηριο μονο που χρειαζομαστε παραπανω ρουχαλακια και φανελακια για το μωρο το λεω για τις μανουλες που θα γεννησουνε σε δημοσιο και θα εχουνε συνεχεια το μωρο μαζι! φιλακια πολλα σε ολες!!!

360ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 06, 2011 8:47 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηλιοδωρα έγραψε:Καλημερα σε ολες τις κουκλιτσες!! Γιωτακι μου εχω κι εγω παρομοια συναισθηματα! Εφυγε απο τη ζωη και ο δικος μου μπαμπας πριν 2 χρονια και δεν ειναι κοντα μας να δει το πρωτο του εγγονακι!! Πιστευω ομως πως ειναι μαζι μας και μας προστατευει, το νοιωθω! Και βοηθησε κι αυτος απο εκει ψηλα να ερθει αυτη η ψυχουλα στη ζωη μας!!
Στεφυ μου καλα εισαι? Διαβασα τα νεα σου, εχουμε και ιδια ΠΗΤ!! Με το καλο αυριο να δεις το μπεμπακι σου! Φιλακια! I love you
Κατερινα μου κι εγω νυχτικακια θα παρω μαζι μου και ρομπιτσα! Αν και στο σπιτι συνηθως πυτζαμακια φοραω!! Αχ παιρνω δυναμη που γραφεις πως εχεις τοσα συμπτωματα αλλα δεν ειναι ακομη η ωρα. Εχω κι εγω πετρωματακια καποιες φορες που μου κοβουν την αναπνοη οσο δυναμωνουν και πονο μικρο στην ηβικη συμφυση + συχνοουρια ατελειωτη + ξινιλες αλλα δεν θελω να γεννησω ακομη! flower Μαζι με την Blackrose βοηθας κι εμενα! Φιλια, θα ειμαστε εδω να τα λεμε και θα ερθει η ωρα η καλη δεν αργει κοριτσακι! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 893968
Blackrose αχ δεν το εχω τοσο το αισθητικο κομματι καλλιεργημενο, σπανια βαφομαι! Ο μπεμπης σου θα δει τη μανουλα του κοκετα παντως! I love you Υπομονη κουκλιτσα με το χερακι σου τι να πω? Καθεμια μας εχει και τα δικα της αλλα ολα θα ειναι παρελθον σε λιγες μερες που θα τα παρουμε αγκαλιτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 654316 !
Πολλα φιλια σε ολες και να εχετε μια γλυκια ομορφη μερα!!! sunny


αχ κοριτσια το χερι με πεθαινει....γαμωτο.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 463819

ηλιοδωρα μου μην φανταστεις ειμαι με μια κοτσιδα και φορμες καθημερινα!! απλα φροντιζω να ειμαι ενταξει οσο μπορω με την εμφανιση μου για να τονονω και λιγο το ηθικο μου!! και εννοω πως φροντιζω απλα και φυσικα...λιγο πουδριτσα και ρουζακι για χρωμα και μασκαρα και να το φυσικο αποτελεσμα.....τουλαχιστον δεν νιωθω και σαν μπαλονι.....νιωθω σαν ζωγραφιστο μπαλονι!!!!!!!

κοριτσια υπομονη και τιποτα αλλο δεν απομενει τωρα πια. και ολα να πανε καλα σε ολες μας εδω μεσα τις μανουλες...Εγω εχω να κανω και τις τελευταιες εξετασεις αιματος κτλ καθως και κολπικη εξεταση....επισης ο γιτρος μου εγραψε να κανω και καρδιογραφημα....για ποιο λογο δεν ξερω...αλλες δεν εχουν κανει που ρωτησα...αλλα θα το κανω κι αυτο...!την τριτη το πρωι θα δουμε και τα αποτελεσματα και το μπεμπε μου......μονο που ξερω οτι παλι θα ρωτησω το γιατρο να μου πει το βαρος του και παλι θα μου πει υποθετικα....παντως στην εξεταση ντοπλερ πριν 1 μηνα που εκαναν ηταν 2250!! τωρα πιστευω να πατησαμε τα 3 σιγουρα....!!

εχω πατησει τα +16 κιλακια πλεον!!!! Embarassed Embarassed αλλα δεν με πειραζει καθολου! διοτι και δεν μου φαινονται και θα τα διωξω παση θυσια μετεπειτα!!! ζωη να εχει το νινι μου και ολα θα γινουν!!! και θα ειμαι τρεντυ μαμα χεχεχε!!! παντως στον αντρουλη μου αρεσω κι αυτο μου φτανει!! ασχετα αν ειμαστε σαν αδερφακια πλεον χιχιχι..........ειπαμε το καλοκαιρι θα αφιερωσουμε ενα 5ημερο τα δυο μας...και θα τα δωσουμε ολα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 315810 !!! ΕΕεεε αλλα δεν εχει "ατυχηματα" του ειπα χιχιχι!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 228222 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 228222

προς το παρον προεχει ο παιδαρος μου.η αγωνια ......το αγχος φουντωνουν!!! και ποσο μαλλον για μενα που μενω μιση ωρα αποσταση απο την πολη που θα γεννησω και λεμε αν σπασουν τα νερα κτλ....θα υπαρχει ενα σασπενς!!!!!!!
παντως κοριτσια εμενα το προαισθημα μου , μου λεει θα γεννησω Μεγαλη εβδομαδα....ετσι πιστευω....Για να δουμε ως τοτε!!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 379767

361ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 06, 2011 9:52 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!! Εχτές πήγα στο γιατρό!!! Η μπουμπου μου είναι 2400!!!!! Σε 1 εβδομαδα πήρε 250 gr το κοριτσάκι μου!!! Έχει γυρίσει από οτι μου είπε ο γιατρός .. έχει πάρει τη θέση της. Με εξέτασε κι όλα ήταν καλά δόξα το Θεό!!! Τώρα λέει θα ξανακάνω κι άλλη μια φορά μετά από λίγες εξετάσεις αίματος και καλλιέργεια κολπικού υγρού. Επίσης την μεθεπόμενη εβδομάδα θα πάω να με εξετάσει στο Μητέρα. Πολλά λεφτα όμως ρε κορίτσια. Πολλές οι εξετάσεις... Ας μην μιλήσω για τη γέννα. Αλλά και πριν την γέννα τόσες εξετάσεις ξανα και ξανά , επισκέψεις το γιατρο. Θα μου πεις να πήγαινα σε δημόσιο μαιευτήριο να γεννησω αλλά ... πονεμένη ιστορία κι αυτό.

362ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 06, 2011 10:04 pm

nefeli28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Με το καλό και με ένα πόνο
Έχεις δίκιο ότι τα λεφτά είναι πολλά
Αλλά και ο δικός μου ο γιατρός είναι στο ΙΑΣΩ εμπιστεύομαι οπότε επέλεξα να πάω να γεννήσω εκεί, παρόλο που στην αρχή σκεφτήκαμε με τον άντρα μου το δημόσιο νοσοκομείο. Αλλά του λέω δεν ξέρω κανένα γιατρό εκεί και αυτόν τον ξέρω χρόνια και σε γενικές γραμμές τον εμπιστεύομαι.
Και εμένα όπως και εσένα με είχε ξετινάξει στις εξετάσεις. Κάθε τόσο κάναμε εξετάσεις αίματος. Αυτό δεν είναι και τόσο κακό γιατί θέλουν να βλέπουν που είναι τα επιπεδα σακχάρου και σιδήρου.
Μην ανησυχείς για τίποτα και με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να το πάρεις στην αγκαλιά σου.

363ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 3:23 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Fouskokoilitses mou kalimera.Kalosorisate stis kainourgies files mas kai kali ipomoni stis palies mas.Siga -siga ftanei i pithani sas koritsakia kai exete anipomonisia ipomoni ftanei i ora pou tha exete ta mpoumpokakia sta xerakia sas prota eseis kai meta emeis siga siga pou eimaste pio piso.Filakia stis egkioules kai xadakia stis koilitses sas.

364ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 9:45 am

Ηλιοδωρα

Ηλιοδωρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσακια!! I love you Στεφυ μου τελεια η μπεμπα σου, εχει γυρισει κιολας μπραβο!! Εγω εχω να την δω την δικια μου μπεμπα 3 εβδομαδες και ηταν ακομη με το κεφαλακι πανω! Τωρα μαλλον ομως θα εχει γυρισει! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 654316
Απο πετρωματα πως πατε? Εγω νοιωθω την κοιλιτσα μου βαρια σχεδον συνεχεια και εχω και πονακια στην ηβικη συμφυση. Αλλα το παιζω αδιαφορη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 4872 Laughing Laughing
Κατερινα μου καλα εισαι? Γραψε μας νεα σου! Φιλια σε ολες σας!! flower

365ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 10:17 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
allo!!!! εγκυουλες μου γεια σας φιλια στην κοιλια σας!!!


και σημερα μπροστα απο το λαπ τοπ μου...χαλαρουιτα τετοια ωρα,.....η τηλεοραση δειχνει αντ1 και μην το πεις στην νυφη....τι αλλο θα δουμε???????

λοιπον.....συσπασουλες εχω ,εχω κι εγω....πετρωματα, πονακια κολπικα.....υγρα καλα κρατουν.....χερια μουδιασμενα ολη μερα.......μεση οχι τοσο πολυ πονο..ισως λογω των χεριων που μου τραβανε την προσοχη και δεν νιωθω πολυ πονο στη μεση!
η κοιλια μου παντως κοριτσια εχει χαμηλωσει ..αρκετα θε ελεγα...βλεπω διαφορα μεγαλη!!!αυριο παω για εξετασεις κι εγω αιμα και κολπικη ...!!!αλλα λεφτα εκει!!την δευτερα εχω ραντεβου για το καρδιογρφημα και την τριτη πρωι στο γιατρουλη μας να δουμε πως παμε....


ΑΥΡΙΟ μπαινω επισημως στο μηνα μου!!!!!!!!!!!

mama katerina??? ακους?????

αντε ερχεται και η ωρα που θα λεμε για το θηλασμα και αλλα τετοια....και φυσικα για τα λουλουδια μας!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 446177 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 265569 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 325318 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 186253 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 136747 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 429657 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 386913 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 337404 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 834918 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 612298 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 265107 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 8172 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 15419

366ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 10:56 am

Ηλιοδωρα

Ηλιοδωρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σου blackrose!! Αχ κοριτσακι μου περναμε διαφορα!! Ειναι ομως ολα για καλο!! Περιμενουμε τα αστερακια μας!!! I love you I love you ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 567772 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 49454 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 567772 Ολα να πανε τελεια, εισαι στην τελικη ευθεια απο αυριο! Με το καλο! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 804467

367ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 11:02 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηλιοδωρα έγραψε:Γεια σου blackrose!! Αχ κοριτσακι μου περναμε διαφορα!! Ειναι ομως ολα για καλο!! Περιμενουμε τα αστερακια μας!!! I love you I love you ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 567772 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 49454 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 567772 Ολα να πανε τελεια, εισαι στην τελικη ευθεια απο αυριο! Με το καλο! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 804467


κουκλιτσα μου το πρωτο περιμενεις κι εσυ??? εγω ναι!!! και εχω αγωνια μεγαλη....μου τα ελεγαν αλλα επειδη χαρακτηριζομαι απο μια "ψυχραιμια των πραγματων" για τετοια , ε τωρα οσο ναναι εχω αγωνια...οχι για το αν πονεσω τοσο,οσο για την στιγμη που θα τον κοιταξω στα ματια...σαν ονειρο απιαστο μου φαινεται...που ομως θα πραγματοπιηθει σε λιγο καιρο...!!!!!!! με το καλο η λουλουδενια σου!!!!!!!!!!!!!!! κι εσυ φτανεις στην τελικη ευθεια !!!!!!!__ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 727892 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 727892

368ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 11:26 am

victoria


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
blackrose έγραψε:
Ηλιοδωρα έγραψε:Γεια σου blackrose!! Αχ κοριτσακι μου περναμε διαφορα!! Ειναι ομως ολα για καλο!! Περιμενουμε τα αστερακια μας!!! I love you I love you ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 567772 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 49454 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 567772 Ολα να πανε τελεια, εισαι στην τελικη ευθεια απο αυριο! Με το καλο! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 804467


κουκλιτσα μου το πρωτο περιμενεις κι εσυ??? εγω ναι!!! και εχω αγωνια μεγαλη....μου τα ελεγαν αλλα επειδη χαρακτηριζομαι απο μια "ψυχραιμια των πραγματων" για τετοια , ε τωρα οσο ναναι εχω αγωνια...οχι για το αν πονεσω τοσο,οσο για την στιγμη που θα τον κοιταξω στα ματια...σαν ονειρο απιαστο μου φαινεται...που ομως θα πραγματοπιηθει σε λιγο καιρο...!!!!!!! με το καλο η λουλουδενια σου!!!!!!!!!!!!!!! κι εσυ φτανεις στην τελικη ευθεια !!!!!!!__ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 727892 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 727892

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!! Τι μου κάνετε? Εγώ απο τις 4 απριλίου είμαι επισήμως σε άδεια αλλά ανεπίσημα σταματάω απο το γραφείο τέλος απριλίου. Που λέτε οι καούρες με έχουν κουράσει Mad τα νεύρα μου. Επίσης η μέση μου πάει για αλλαγή cyclops με έχει πεθάνει-βέβαια είχα και πρόβλημα απο πρίν-το βράδυ δεν μπορώ να βολευτώ. Αχ τα είπα και ξεθύμανα Rolling Eyes . Εγώ όπως έχω πεί ΠΗΤ έχω 30/5 αλλά ελπίζω να γεννήσω νωρίτερα, δεν μπορώ άλλο. Έχω περιέργεια να δώ τον μπεμπούλη μου Very Happy. Βέβαια δεν ξέρω τι σόι μάνα θα γίνω γιατί ποτέ δεν ήμουν απο τα κοριτσάκια που παίζανε με κούκλες και τοιάυτα. Εγώ ήμουν αγοροκόριτσο. Καυμένο μου παιδί τι σε περιμένει ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 215994 Τέλος πάντων εύχομαι σε όλες σας να γεννήσετε καλά και με ένα πόνο. Το ίδιο ελπίζω και για εμένα. Καλό βράδύ!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 35468

369ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 11:07 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηλιοδώρα μου είμαι σίγουρη πως κι η μπεμπούλα σου θα έχει πάρει την θέση της!!! Από πετρωματα δεν είχα ποτέ ούτε 1 φορά. Εκτός αν είχα και δεν το κατάλαβα Embarassed Embarassed Embarassed Η μαμά Κατερινούλα που να ναι? Λέτε να έχουμε τα πρώτα ευχαριστα????
Victoria μου απορώ πως αντέχεις!!! Εγω τελευταία μέρα στη δουλειά τα είχα φτύσει... δεν άντεχα ουτε μέρα παραπάνω!!!! ΑΝ μπορούσα θα καθόμουν κι απο νωρίτερα. Είχα αρχίσει μην την παλεύω περίπου 3-4 εβδομάδες πριν φύγω. Ο τελευταίος καιρός πέρασε πολύ δύσκολα.
Blackrose μου όλες έχουμε αγωνία!!! Ακόμη και εκείνες που περιμένουν το 2ο παιδάκι τους πιστεύω. Στην αρχη δεν σκεφτόμουν καθόλου την γέννα, τη στιγμή που θα την κρατήσω στα χερια μου, το μετά... την επιστροφή στο σπίτι... Σκεφτόμουν μόνο να είναι καλά. Καθε φορα που έκανα εξετάσεις, σε καθέ υπέρηχο είχα αγχος να είναι όλα καλα. Δεν ήθελα να σκέφτομαι το μετα. Τώρα όμως που είμαστε στην τελική ευθεία... σκέφτομαι συνέχεια τα πάντα!!! ΑΧ κοριτσάκια μου ... τι μας περιμένει αραγε μετά... Θα έχουμε τα μπεμπακια μας και που χρόνος να πούμε τα νέα μας !!! Βεβαια δεν πρεπει να χασουμε επαφη.. αλλωστε θα πρεπει να συνεχισουμε να μοιραζομαστε τις ανησυχίες μας... ετσι δεν είναι?

Αχ άντε να περάσει ο καιρός....!!!

370ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 11:24 pm

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera Stefy,alexandra,mpempakos,nefeli,blackrose,giwtaki,hliodora,victoria kai se oles.Prototokes kai deuterotokes.I Vblue kai i mitsi75 pou einai?I mama katerina nomizo mpike sto mina tis.Pos ta pate?piran ta morakia thesi?i dikia mou mpoumpou den exei parei akoma.Ta kouragia pos pane?Ego kano kana 5lepto na sikotho apo to krebati.Loipon filakia kai kali dinami se oles.Na pane ola me to kalo kai me ena pono giati mia mia pernoume seira.Arxes Iouniou oses eimaste edo tha ta exoume agkalitsa mas kai tis priggipises mas kai tous priggipes mas.Opoia loipon gennaei me to kalo tin empeireia tis gia na pernoume tharros kai oi ipoloipes.Me to kalo se oles mas loipon!!!!!!!!!!!

371ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 11:30 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kateka έγραψε:Kalimera Stefy,alexandra,mpempakos,nefeli,blackrose,giwtaki,hliodora,victoria kai se oles.Prototokes kai deuterotokes.I Vblue kai i mitsi75 pou einai?I mama katerina nomizo mpike sto mina tis.Pos ta pate?piran ta morakia thesi?i dikia mou mpoumpou den exei parei akoma.Ta kouragia pos pane?Ego kano kana 5lepto na sikotho apo to krebati.Loipon filakia kai kali dinami se oles.Na pane ola me to kalo kai me ena pono giati mia mia pernoume seira.Arxes Iouniou oses eimaste edo tha ta exoume agkalitsa mas kai tis priggipises mas kai tous priggipes mas.Opoia loipon gennaei me to kalo tin empeireia tis gia na pernoume tharros kai oi ipoloipes.Me to kalo se oles mas loipon!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστουμε πολύ Katekoula για τις ευχές σου!!!Κι εσύ με το καλό!!!! Εμένα πονάνε πολύ τα κόκκαλα της λεκάνης μου!!! Το βραδυ γυρίχω μία από το ένα πλευρό μια από το αλλο!!! Πως γυρναμε την μπριζόλα μην τυχόν και αρπάξει... ετσι!! Νομίζω αυτος ο πόνος στην λεκάνη είναι το χειρότερο μου. Κατα τα άλλα φυσικά και κουράζομαι πολύ πιο εύκολα με οτι καταπιάνομαι. Τι κανουμε όμως... υπομονή!!!

372ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 11:34 pm

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Oles etsi eimaste ligo poli.Ponous sti mesi,xamila stin ibiki fisi(an to leo sosta),kourazomaste eukola,girname san to kokoretsi to bradi sto krebati,exoume sixnoouria alla ola se ligo teleionoun kai tha exoume ta zouzounia mas.Eiste oles etoimes gia ti megali mera?????? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 990599 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 834918 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 788471 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 446177

373ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 11:39 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι εννοείς έτοιμη??? Αν έχω οργανωσει τα πρακτικά θέματα? Αυτά είναι όλα έτοιμα! Από ψυχολογικής άποψης δεν νομίζω οτι θα είμαι ΠΟΤΕ έτοιμη!!!!!!!!!!!!!!!! Οσο και να προετοιμάζεσαι όσο κι αν ενημερώνεσαι όσους κι αν συμβουλευτείς.... όταν έρθει εκείνη η ώρα... μια "φρίκη" θα τη φας πιστεύω!!!

ΑΧ ΑΧ !!! Κατσε ήσυχη κοριτσάκι μου!!!! Μ εχει ταράξει στο κλωτσίδι η ατιμούλα μου!!!! Πού κλωτσιά ρε κορίτσια.... και πάντα στο ίδο σημείο!!!

374ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 07, 2011 11:45 pm

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Apo praktikis pleuras rotao.Apo psixologikis oles exoume ena anxos ligo poli pou tha figei molis antikrisoume ta plasmatakia mas.

375ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 15 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 08, 2011 1:35 am

alexandra.moustaka

alexandra.moustaka
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω μολις ετοιμασα την βαλιτσα του μαιευτηριου και εβαψα το δωματιο γαλαζιο αλλα ακομα εχουμε πολυ δρομο με το ντεκορ (κουρτινες, επιπλα) γενικα αφηνουμε πολλα για μετα αφου στην αρχη ο μικρος θα μπει στο δωματιο μας.Το βραδυ σιδερωσα και κατι σεντονακια του μπεμπη, απο ψυχολογικης αποψεως σκεφτομαι θετικα και δεν εχω αγχος κοριτσια τωρα που πλησιαζει η ωρα προσπαθηστε να ειστε ηρεμες και ψυχραιμες και ολα θα πανε καλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις