Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να δούμε ελπίζω να ισχύει αυτό που λένε ότι φεύγουν πολλά κιλά χωρίς να το καταλάβεις απλά αργότερα. Το μόνο που έχω να κάνω μάλλον είναι να συνεχίσω την προσπάθεια και να ξεκινήσω κάποια στιγμή γυμναστική! Τίνα πως τα πάτε?
Χριστίνα το καρουμπαλάκι από γάλα δεν είναι? Όλα θα πάνε καλά!
Τίνα η μικρή καλά με τα κακάκια της?

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι το στήθος είχε αδειάσει από γάλα απλά έκανα μαστιτιδα. Είναι η υγρό η κύστη η πυον. Θα κλείσω αύριο ραντεβού και βλέπουμε. Λιλυ πως εισαι; σήμερα είμαστε ανήσυχοι είχε ώρες να κάνει κακα ήταν και σφιχτά ρε γμτ. Μπουμπού αν έχεις υπομονή η διατροφή κάνει θαύματα. Αν τα χάνεις κιόλας λίγα λίγα καο σταθερα είναι και πιο σωστά

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Καλα πάμε με τα κακα της κάνει σχεδόν μέρα παρα μέρα προς το παρόν! Για να δούμε ! Το βραδυ κάνει μπάνιο κατα τις 9 τρώει κοιναται κ ξυπνάει 5 με 5 μιση ξανα τρώει κ πέφτει τεζα. Ευτυχώς !!!!! Χριστίνα ήταν σφιχτά σφιχτά;; Σαν βιρβιλιες; Αν ειναι έτσι η έστω σαν πίτα πρεπει να πάρει την γιατρο γιατι θα πονάει ο καημενος. Πρεπει να ειναι μουσταρδη μαλακά. Λιλι τι κανείς;;;

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!! Τι μου κάνετε? Να σας ρωτήσω... Πότε αρχίσατε να τα βάζετε στο γυμναστήριο τα μπουμπούκια σας? Έχει αρχίσει να μένει λίγο ξύπνια και σκέφτομαι να την απασχολήσω λίγο!!
Λίλι μου είσαι καλά? Ξεκουράστηκες καθόλου?

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια!
Στο γυμναστηριο μας ειπε στο μηνα να τον βαζουμε, οπως και μπρουμυτα στον μηνα για να σηκωνει κεφαλι για τον αυχενα του, αυτα ομως ειναι οδηγιες της δικης μας παιδιατρου.
Ειναι μουσταρδι τα κακα απλα ειναι πιο σκληρα απο την κρεμα που ηταν πριν. Οταν λες βιρβιλιες; (ειμαι χαζη το ξερω)

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εννοω στρογγυλά μικρα. Εγω τώρα θα της πάρω γυμναστήριο δώρου του Αγίου Βασίλη! Αν είχα κ τώρα θα την εβαΖα εμένα μένει ξυπνια συνήθως το Απόγευμα νομίζω μπουμπούκα ειναι μικρούλα εσένα ακόμα ειναι πολυ λεχουδακι ακόμα αν όμως της αρέσει κ παρατηρητών να την βάλεις. Εγω την βάζω μπρουμυτα 10 λεπτά το πολυ γιατι δεν της αρέσει καθόλου κλαίει!!! Το κεφάλι το στηρίζει πια κανονικοτατα την βάζω πολυ καθισα στα πόδια μου κ παίζουμε κ το κεφάλι ειναι όρθιο και το γυρνάει κανονικα δεξιά αριστερα απο μωρο έτσι ήταν δεν της Το κράτησε ουτε μια φορα εγω απο πίσω .

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι δεν ειναι στρογγυλα μικρα απλα ειναι πιο σκληρα. Τεσπα θα δω και σημερα.

Μας ειπε να μενει ξαπλωμενος και οχι πανω μας γιατι δεν γινεται σωστη ασκηση. Ναι και εμας σηκωνει κεφαλι γυρναει κτλ Δεν τρελαινεται για την ασκηση αλλά και τι να κανεις.
Στο ριλαξ που εχει κρεμασμενα παιχνιδακια τα χτυπαει με το χερι του καμια φορα. Εχει αρχισει και βγαζει αλλους ηχους και λιωνουμε...

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πια άσκηση λες; Το μπρουμυτα; Εμένα δεν της αρέσει νευριαΖει!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι για το μπρουμητα λεω. Αυτο μας υπεδειξε προς το παρων σαν ασκηση.
Βρε κοριτσια, τι θα κανω με τα νυχια του. Τραβιουνται οι παρωνυχιδες του. Η μολυνση που ειχε παθει το επαθε και στο μεγαλο δαχτυλο στο ποδι του και σε ενα αλλο στο χερι. Τι στο καλο, να τραβιουνται απο τα γαντια; Στα ποδια δεν ειχε μεγαλα νυχακια, εμπαιναν στο δερμα μου. Ετσι ειναι και σε σας;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να το δείξεις ατην παιδιατρο. Οχι δεν το έχω αντιμετωπίσει με τα παιδια μου απλα μεγάλωναν τα νύχια κ τα εικόνα. Εχει δηλαδη πετσακι ε; Οπως εμείς οταν τρώμε τα νύχια μας κ φυτρώσει απο πάνω σαν κάτι να πετάει ε;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι αυτο. Το ειχε δει η παιδιατρος ειπε απλα να μην τα τραβαμε! φυσικα δεν τα τραβαμε εμεις, ισως να πιανεται στο γαντι, δεν εχω αλλη εξηγηση!
Ζωηρευει ο μικρος, πανε οι μερες που κοιμοταν ολη μερα.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και που είσαι ακόμα!!!!! Μήπως τα γαντακια του ειναι μικρα; Πω πω εχω πάθει σοκ διάβασα τώρα οτι η μητέρα ( ο θεός να την κάνει) απο Ημαθίας λερο κατασικαστηκε σε ισόβια για αμέλεια κτλπ! Είχε τεράστιο άρθρο το παιδι ήταν αφυδατωμενο , βρώμικο , σκελετωμενο , και αλλα παρα παρα πολλα!!' Αν ειναι δυνατόν άλλες γυναικες προσπαθούν να κάνουν ενα παιδι δίνουν την Ζωή τους και δεν τα καταφέρνουν και άλλες που ζουν αυτο το δώρο το αφήνουν!!! Τι να πω Θεέ μου!!!

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σκέφτομαι να τη βάζω στο γυμναστήριο για να παρατηρεί τα χρώματα όχι κάτι άλλο! Εμάς στο μαιευτήριο μας είπα να τη βάζουμε μπρούμυτα 2 φορές την μέρα για άσκηση αλλά νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς. Το κεφάλι της πάντως μια χαρά το πηγαίνει πίσω από τη μέρα που γεννήθηκε και το γυρνάει από εδώ και από εκεί όταν πεινάει και την έχουμε αεροπλανάκι!
Στις πόσες μέρες δεχτήκατε κόσμο στο σπίτι εκτός από τους άμεσα συγγενείς? Θέλουν οι νονοί της να έρθουν να τη δουν αλλά δεν είναι νωρίς ακόμα? Είναι μόλις 10 ημερών!!
Η μητέρα που λες έχει σχέση με το θέμα που μου έστειλε η Λίλι για μια μητέρα από τη Λέρο και το μωράκι που κατέληξε σε νοσοκομείο της Κρήτης??

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι αυτο ειναι το ίδιο θέμα. Νομίζω ειναι πολυ νωρίς ας παει τουλάχιστον 20 ημερων το γλυκουλι μου. Εγω εκτός απο άμεσα συγγενείς ήρθαν κουμπάροι κ τέτοια μετα τισ 40 μερες επειδη ειναι κ χειμώνας!

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ θέλω πρώτα να γίνει 20 ημερών τουλάχιστον, μιλάμε για μεγάλη πίεση. Μιλήσαμε χθες και ρώτησαν πάνω από 3 φορές πότε θα δούνε το παιδί. Η μόνη δικαιολογία που μπόρεσα να πω ήταν να φύγουν τουλάχιστον τα ράμματα αλλά και πάλι δε ξέρω. Εντάξει όταν τους το έλεγα αυτό μου έλεγαν όταν αισθανθώ έτοιμη να τους πω αλλά και πάλι... Και το αστείο είναι ότι όταν γέννησε η κουμπάρα μου πήγαμε μετά από 40 μέρες και λόγο εθίμου και γιατί μας το ζήτησαν αυτοί. Τέλος πάντων θα το ρίξω στη γιατρό μάλλον. Φοβάμαι μη φανώ κακιά και ψυχρανθούμε..

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να το πεις με ωραίο τροπο και ξεκάθαρα! Έτσι θα βγεις μια καλη απο τη δύσκολη θέση. Μπορείς να πείσμα πως έτσι οτι για παράδειγμα όπως εγινε και ατην περίπτωση σου δεν θέλω να με παρεξηγήσεις αλλα θα νιώθω πολυ πιο καλύτερα κ άνετα αν βρεθούμε μετα τις 40 μερες. Δεν νομίζω να σε παρεξήγηση αφου το εκανε κ εκείνη αλλα ρε παιδι μου ειναι πολυ ενοχλητικό αυτο το πράγμα! Πως πανε τα βραδιά σας;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω δεν ειχα προβλημα αν καποιος ηθελε να ερθει αρκει να μην ηταν αρρωστοι η εστω να μην ειχαν καποιον στο σπιτι αρρωστο. Οι υπολοιποι και απο μονοι τους ειπαν οταν σαραντισουμε.
Εσυ μπορεις να πεις οτι σας ειπε η παιδιατρος λογω ιωσεων να μην εχετε επισκεψεις. Δεν νομιζω να το παρεξηγησουν. Θα επρεπε να το καταλαβαινουν απο μονοι τους.

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ρε παιδί μου.. είναι αυτονόητα ότι πας μετά τις 40 μέρες αλλά τι να κάνουμε? Θα πω μάλλον για τη γιατρό. Όχι τίποτα άλλο αλλά και τα παιδιά ακόμα τα θέλει μακριά, σε άλλο δωμάτιο πράγμα που δε μπορώ να κάνω γιατί νιώθω τύψεις που θα είναι κλεισμένη σε ένα δωμάτιο μόνη της!
Τα βράδια Τίνα είναι καλά παράπονο δε μπορώ να έχω! Ξυπνάει μία φορά πίνει το γάλα της και μετά την αφήνω να κοιμηθεί. Έρχονται ώρες που δε μπορεί να κοιμηθεί και παραπονιέται, θέλει πιπίλα!
Τα δικά σας βράδια πως πάνε?
Εν τ μεταξύ είχα ξεχάσει πόσο πολύ κοιμούνται μέσα στη μέρα και μου κακοφαίνεται! Αλλά η άτιμη ξυπνάει τις ώρες που έχω κάτι να κάνω και δε μπορώ να ασχοληθώ πολύ μαζί της, όσο θέλω τουλάχιστον, και κοιτάζει στο υπερπέραν!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα δο βραδυ ειναι Κυρια! Τρώει στις 9 και μετα 5 το πρωι κ μετα ξανα κοιμάται! Μεσα στην ημέρα θελει ολο να μασ βλέπει κ να τις μιλάω κ να την έχω στα γόνατα μου πράγμα θα περισσότερες φορές μεσα στην μέρα αδύνατον!! Γινεται ενας χαμός να αυριο δεν χει ο Μηνας σχολείο και α πάω και με τα τρία πάλι το πρωι για το πρωτο μας εμβόλιο!!!!!! Το μωρακι μου!!!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εντάξει τινα μπήκατε σε ένα πρόγραμμα λογικό να μην θέλει να κοιμάται όλη μέρα. Διάβασα πριν λίγο και εγώ τις λεπτομέρειες για την Λερο. Μα είναι δυνατόν; ;;; την θυμάμαι την ιστορία αλλά δεν περίμενα τέτοιες λεπτομέρειες

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!! Λίλι είσαι καλά? Καιρό έχεις να μπεις!
Σήμερα ήρθε παιδίατρος στο σπίτι! Δεν έμεινε πολύ ευχαριστημένη από τα κιλά μας (είμαστε κάτω από 3 κιλά ακόμα), αλλά κατά τα άλλα όλα καλά!!!! Το μόνο που πρέπει να κάνω είναι να τη ταΐζω πιο συχνά μέσα στη μέρα!!!!
Τίνα όλα καλά με το γιατρό?
Μου είπε ότι μπορούμε να καλέσουμε όποιον θέλουμε στο σπίτι αρκεί να έρθουν παιδιά!
Χριστίνα όλα καλά με τον μικρο? Τα κακάκια του είναι καλύτερα?

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια. Ειμαι χαλια. Εκανε χθες κακα 2 φορες και ειναι καλυτερα ομως το βραδυ μου εκανε πυρετο, 37,4. Επαθα σοκ. Η παιδιατρος ειπε πανω απο 37,5 να παμε νοσοκομειο. Τον ξαπλωσαμε αναμεσα μας και του μετραγα ανα 15 λεπτα την θερμοκρασια για καμια ωρα. Ευτυχως δεν ανεβηκε επεσε εντος ωρας. Τι στο καλο ρε παιδι μου. Εχω στεναχωρεθει πολυ. Και απο τι να εκανε πυρετο δεν ξερω. Ουτε γκρινιαζει ουτε τπτ.
Λιλυ που χαθηκες;
Μπουμπου εμεις τον πρωτα μηνα ειμασταν αυστηρα στις 3 ωρες και αν πεινουσε και νωριτερα. Δεν χαναμε γευμα για να παρει βαρος. Τωρα ποσο σου τρωει και ανα ποση ωρα;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!! Χριστινακι πως εγινε αυτο;; Μήπως είχε ζέστη στο Σπιτι; Μήπως φοραγε πολλα; Μήπως είχε μολις νέο απο το μπάνιο και ήταν ζεστός; Πάρε το παιδιατρο και πες οτι δεν ανέβασε άλλο αλλα γιατι το εκανε αυτο και απο το μπορεί να ήταν; Ας και επίσης ρώτησε κατευθείαν νοσοκομείο πρεπει; Επειδη εκει μεσα μπαίνεις κ γινεται ο χαμός απο αρρώστιες. Εννοω μπορεί να ειναι κάτι πολυ απλο μα του δώσεις λόγο πχ αντιπυρετικο! Μπουμπούκα ποσο γεννήθηκε; Και πόσες ώρες τρώει και ποσο; Να της δίνεις συστηματικά ανα 3 ώρες θελει δε θελει γιατι έτσι τις ανοίγει και το στομαχακι της. Λοιπόν τα δικά μας τώρα! Είμαστε 5100 πήρε 1 κιλό και 100 γραμμάρια και 7 πόντους!!!!!!!! Είμαστε υπέρ υπέρ καλα μας είπε και το βαροα ειναι αρκετα μεγάλο!!!! Μου το λέγε συνέχεια αφου στο τέλος μου λέει τι σκατ.. 3 παιδια πως προλαβαινεις κ την ταιζεις τόσο;;;;; Ήταν παρα πολυ ήσυχη τον κοίταγε καλα καλα καθόταν του γελαγε και ξαφνικα τις κάνει ενα τσακ και σπαραξε στο κλάμα το μωρακι μου!!!!!!!!! Μου είπε αν κάνει πυρετό η γκρίνια να της δώσω ντεπονακι . Του είπα οτι κοιμάται ολο το βραδυ σχεδόν καιενει τόσες ώρες χωρις φαΐ και μου λέει αφου ειναι μια χαρα το βαρος της μην ασχολείσαι! Εμένα μου είπε να μην την πηγαίνω σε παιδικά πάρτι και σε κλειστούς χώρους στο mall που τον ρώτησα είπε ναι γιατι ειναι μεγάλο και αέριζεται.

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χριστίνα μου περαστικά να είναι!! Μακάρι να μη σου ανεβάσει άλλο πυρετό ο μικρούλης σου!
Η παιδίατρος μου είπε να τη ταΐζω στο 3ωρο τη μέρα και στο 4ωρο το βράδυ. Να σου πω την αλήθεια μου δεν ανησυχώ καθόλου γιατί η μεγάλη μου μου έτρωγε 30 ml κάθε 5 ώρες τη μέρα και το βράδυ μου κοιμόταν συνεχόμενα μέχρι το πρωί! Ο τότε παιδίατρος μου είπε να την αφήνω να τρώει όσο θέλει όποτε θέλει. Βέβαια δεν είναι σωστό αλλά από την άλλη μια χαρά μεγάλωσε!
Τίνα να μη σου βγάλει τίποτα το εμβόλιο, όλα καλά να πάνε!!!!
Λίλι όλα καλά?

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μωρε συμφωνώ κ γω το καθε μωρακι ειναι διαφορετικό αυτά οταν θέλουν να φάνε το δειχνουν!μακΡι μην ανεβάσει με το εμβόλιο γιατι δεν μπορω την γκρίνια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις