Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερααααα

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκι!
Χαίρομαι πολύ που τελικά όλα πήγαν καλά!
Είδες που τσάμπα στεναχωριόσουν?
Κι όσο για τη μηχανικό
Θα σας κλ@$ει μια μάντρα!
Συγνώμη για την έκφραση, αλλά να ξέρεις, αυτοί πετάνε την πετονιά, κι όποιος τσιμπήσει...
Ακόμα κι αν "κάνει" ότι κάνει κάτι, μη μασήσετε...

Γιούπι!

Και τώρα? Φτου κι απ'την αρχή σε καινούριο μηχανικό?

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευτυχως μαριτσα μου δεν χτισαμε τπτ!!!!!!!παλι καλα να λεω γιατι ειμασταν ετοιμοι!!!!!!!!!
ναι αγγελικη μου φτου κ απο την αρχη!
καλο καλοκαιρι θα μπουμε!
δεν πειραζει ομως το θεμα ειναι οτι ειμαι υσηχη απο ενα θεμα κ να μας τρεξει τωρα εγω παραπανω χρηματα τις εδωσα αρα εγω θα διεκδικω κ οχι αυτη Wink

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσια η καλημερα του θεου ειναι..τοσο δυσκολη ειναι για σας.Να στε καλα..

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μανουλα έγραψε:βρε κοριτσια η καλημερα του θεου ειναι..τοσο δυσκολη ειναι για σας.Να στε καλα..
γιατι καλε μανουλα??????δεν ειπαμε?
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 16 417472
πως ειναι ο καιρος εκει πανω?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλα....τι εγινε?εχασα καποιο επειδοδιο????

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπέλες!!!!!!
Σοφάκι είδες που τα λέγαμε;Δεν υπήρχε περίπτωση να σου κάνει τίποτα γιατί δεν είχε κάποιο κίνητρο.
Λοιπόν όποιθα ξαναπάει ταξίδι να μην το ξαναπεί γιατί θα πλακωθούμε... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 16 215994Σε φθονώ...!!!! Twisted Evil

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανούλα!
Παρμένη?
Μην το παίρνεις προσωπικά.
Κι εγώ είπα καλημέρα πιο πριν, αλλά δεν περίμενα να μου το ανταποδώσουν "ονομαστικά".
Γράφουν και σε άλλα θέματα.
Παρεμπιπτόντως είδα τα βιντεάκια με τα ανέκδοτα και πέθανα στο γέλιο!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sktv έγραψε:
μανουλα έγραψε:βρε κοριτσια η καλημερα του θεου ειναι..τοσο δυσκολη ειναι για σας.Να στε καλα..
γιατι καλε μανουλα??????δεν ειπαμε?
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 16 417472
πως ειναι ο καιρος εκει πανω?
ευχαριστω που με προσεξες, γιατι οποτε μπω εδω κ πω καλημερα πρεπει να το ξαναφωναξω κ δευτερη για να παρω απαντηση..τι συμβαινει δεν ξερω.ευγενεια δεν υπαρχει;; ο καιρος επανω ειναι με ψυχρα κ ηλιο.Ευχαριστω που ρωτας,εστω αυτο.Να εισαι καλα. flower

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε μανουλα ειπαμε καλημερα η καθε μια οταν πρωτο μπηκε αν λεμε καλημερα σε καθε μια που μπαινει ξεχωριστα ολο καλημερες θα ειναι το θεμα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] πες κανα νεο να σχολιασουμε οπως τον καιρο εκει πανω να δεις που ολες σου δινουν σημασια

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα μηπως εχεις νευρακια???????ολες μπαινουμε και λεμε καλημερα και δεν ειναι απαραιτητο οτι θα λαβουμε ολες απαντηση.....δεν ειναι προσωπικο με εσενα.....δηλαδη εσυ οταν μπηκες επρεπε να μας καλημερισεις ολες προσωπικα?(εννοω οσες ειχαμε πει καλημερα πιο πριν)χαλαραααααααα!!!! Very Happy Very Happy

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:Καλημέρα μανούλα!
Παρμένη?
Μην το παίρνεις προσωπικά.
Κι εγώ είπα καλημέρα πιο πριν, αλλά δεν περίμενα να μου το ανταποδώσουν "ονομαστικά".
Γράφουν και σε άλλα θέματα.
Παρεμπιπτόντως είδα τα βιντεάκια με τα ανέκδοτα και πέθανα στο γέλιο!
μπαα παρμενη καθολου..ισα ισα με καλη διαθεση.Απλα βλεπω οτι οσο κ αν προσπαθω να συμμετεχω κ να μπω στην παρεα σας χτυπαω σε τοιχο.Ειναι ελαχιστες οσες μου λενε εστω ενα γεια..κ δεν το λεω σαν παραπονο.Δεν εξαρταται κ η ζωη μου απο το φορουμ.Απλα διαγραφομαι κ ολα καλα,αλλα κανω μια επισημανση..Επειδη οι πιο πολλες γνωριζεστε απο κοντα η ειστε πιο παλιες εδω εχετε πιο στενες σχεσεις.Καντε κ λιγο χωρο ομως για εμας τις καινουργιες.Δεν ειναι κακο.Πιστευα οτι ηταν πιο ζεστο κ φιλικο το περιβαλλον εδω αλλα απογοητευομαι καθε μερα κ χαθηκε ο αρχικος μου ενθουσιασμος.Μην με παρεξηγειτε απλα επειδη ειμαι πολυ ηρεμη κ παντα κανω ευκολα φιλιες η κ απλα περεες αναρωτιεμαι γιατι εδω χτυπαω καθε μερα σε τοιχο..Να ειστε ολες καλα θελω..Φιλια

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:μανουλα μηπως εχεις νευρακια???????ολες μπαινουμε και λεμε καλημερα και δεν ειναι απαραιτητο οτι θα λαβουμε ολες απαντηση.....δεν ειναι προσωπικο με εσενα.....δηλαδη εσυ οταν μπηκες επρεπε να μας καλημερισεις ολες προσωπικα?(εννοω οσες ειχαμε πει καλημερα πιο πριν)χαλαραααααααα!!!! Very Happy Very Happy
αστο κοπελα μου,μαλλον εκπεμπουμε σε αλλο μηκος..2 ατομα ηταν εδω μεσα μονο..δεν ειχα την απαιτηση να με καλημερισετε ολες..τεσπα..απλα δεν συμετεχω ξανα ποτε απλα κοιταω κ ελειξε το θεμα.Ας μην δοθει συνεχεια σας παρακαλω.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω πως εχεις αδικο.....δεν υπαρχει λογος ουτε να διαγραφεις.....εγω προσωπικα εχω γνωριστει με ελαχιστες σε μια συναντηση κατ τ'αλλα οτι μιλαω απο εδω.....απο την αρχη που μπηκα δεν ενιωσα να με απορριπτουν......αλλα εσυ ξερεις καλυτερα....!οτι και να αποφασισεις να εισαι καλα.!!!!!!!!!!!1 Very Happy Very Happy

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να ειστε ολες καλα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ελα εδω που πας πισω λεμε τωρα...
δεν γνωριζομαστε ολες κανεις λαθος, πιστευω απογοητευτηκες για την συναντηση που κανατε και δεν ειχατε επαφη μετα και τωρα εισαι καχυποπτη στο οτι δεν σου δινουν σημασια, ηρεμησε ολες εδω ειμαστε για να κανουμε παρεα, ελα πισω παραπονιαρα

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για δες τι ωρα καλημερισες και ποσες ειχαν καλημερισει πριν απο σενα....για την ακριβεια 12.....οποτε μαλλον επρεπε ν αμας καλημερισεις ολες προσωπικα???????ελεος.....

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης να τονισω οτι εγω εκπεμπω μεταξυ τριων παραθυρων, ειμαι μαμα φεισμπουκ και στο μπλογκ μου οποτε μπορει να μου ξεφυγουν και πολλα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε: μπαα παρμενη καθολου..ισα ισα με καλη διαθεση.Απλα βλεπω οτι οσο κ αν προσπαθω να συμμετεχω κ να μπω στην παρεα σας χτυπαω σε τοιχο.Ειναι ελαχιστες οσες μου λενε εστω ενα γεια..κ δεν το λεω σαν παραπονο.Δεν εξαρταται κ η ζωη μου απο το φορουμ.Απλα διαγραφομαι κ ολα καλα,αλλα κανω μια επισημανση..Επειδη οι πιο πολλες γνωριζεστε απο κοντα η ειστε πιο παλιες εδω εχετε πιο στενες σχεσεις.Καντε κ λιγο χωρο ομως για εμας τις καινουργιες.Δεν ειναι κακο.Πιστευα οτι ηταν πιο ζεστο κ φιλικο το περιβαλλον εδω αλλα απογοητευομαι καθε μερα κ χαθηκε ο αρχικος μου ενθουσιασμος.Μην με παρεξηγειτε απλα επειδη ειμαι πολυ ηρεμη κ παντα κανω ευκολα φιλιες η κ απλα περεες αναρωτιεμαι γιατι εδω χτυπαω καθε μερα σε τοιχο..Να ειστε ολες καλα θελω..Φιλια

Εγώ πάντως προσωπικά δεν ξέρω ΚΑΜΙΑ.Ούτε μου είπε καμία καλημέρα όταν μπήκα.Μην παρεξηγήσαι.

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μανούλα δεν χρειάζεται να φύγεις... Και εγώ όπως βλέπεις είμαι από Κύπρο και δεν γνωρίζω καμιά. Μπαίνω κάθε μέρα εκτός από ΣΚ και λέω καλημέρα αλλά δεν έχω απαίτηση να μου απαντήσουν πίσω......... Εδώ μπαίνουμε κυρίως για να συζητάμε και όχι να καλημεριζόμαστε... Μην απογοητεύεσαι, μάλλον φταίει ο καιρός που όπως λες είναι ψυχρός ......... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Καλημέρα!!! Χαλαρώστε σας παρακαλώ!

Τι πράγματα είναι αυτά, κοπελάρες πράγμα;;;; Είναι δυνατόν;

http://www.eimaimama.gr

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μανούλα!!!!
Έχεις pm!!!

Και φιλιά πολλά! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 16 417472

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ πρεπει να παρω τον γιο μου σε λιγο, μα πως περνα ετσι η ωρα τι καλα να τα κρταγαν μεχρι της μια βρε παιδι μου, τωρα τιποτα δεν καταλαβαινεις Razz

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και τωρα που παει 12 τι λενε; καλημερα;
χμμμμ
κοριτσια διαβασα τα παραπανω. μην παρεξηγιοσαστε βρε για ψυλλου πηδημα. εδω ολες ειμαστε ισες! εγω τουλαχιστον που ειμαι και μακρια σας αλεξανδρουπολη μερια, δεν νοιωθω παραγωνισμενη... δεν το αισθανθηκα ποτε. ενταξει. κι αν δεν μου πειτε μια δυο φορες καλημερα δεν θα αρρωστησω.
την τριτη φορα ομως αν δεν με πειτε καλημερα.. θα σας κοψω την καλημέρα!!! Razz

http://lovinghorses.pblogs.gr/

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε μανουλα!!!!!!!!!!δεν βρισκεις τοιχο!!!!!!κ γω δεν γνωριζω καμια προσωπικα!λεω αυτο που ειναι να πω κ ολα οκ δεν περιμενω δε κ καλα να μου πει καλημερα καποια!δεν γινεται!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις