Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Κ ΕΔΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ,ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!!!!!!! Wink

εγω δε περιμενω να μελαγχολησω αλλα να εγκαινιασω το κιοσκι μας!!!!να ανεβω και να πινω τον καφε μου αραχτη και δε πα να βρεχει!!!!! Laughing Laughing Laughing

Α ΕΤΣΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ...ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΓΕΥΣΗ Ο ΚΑΦΕΣ Ο ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗ ΒΡΟΧΗ!Κ ΓΩ ΨΟΦΑΩ....ΒΑΖΩ ΚΑΦΕ ΒΑΖΕΙΣ ΚΙΟΣΚΙ;;;;;;;;;;;;;


εεεεε τι βροχή ποιος θα την βάλει?

και καφε βαζω και κιοσκι βαζω και τη βροχη που θα μας παει θα την πετυχουμε!!!και απο το σαββατο θα εχω και μια τεραστια ψησταρια!!! Laughing

Α ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ!ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Η ΨΗΣΤΑΡΙΑ!ΑΡΚΕΤΑ ΜΟΣΧΑΡΟΠΟΙΗΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΦΤΑΝΕΙ!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ ΟΜΩΣ Η ΨΗΣΤΑΡΙΑ!ΚΑΛΑ ΦΑΓΟΠΟΤΙΑ ΕΥΑΚΙΙΙΙ!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη . Η ολιβια δημοσιευσε στο μπλογκ της το καινουριο δωματιο των κοριτσιων μου . Ειναι το δευτερο δωματιο στην σειρα. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:
Ευάκι έγραψε: τεραστια ψησταρια!!!

Εγώ κορίτσια κρατάω ότι με συμφέρει...
Θα έχει και φαΐ λοιπόν....
χιχι εσενα το μυαλο σου στο μαμ.Ανοιξε η ορεξουλα με την εγκυμοσυνη;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 334589 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 884648 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 912791 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 525820 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 9664 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 503471

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΖΑΚΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????/////ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΡΟΧΗ....ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ........ΠΟΥ ΠΑΜΕ???????????????ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ..!!!!!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνούλαααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 417472

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 875502

Θέλω τόσο πολύ να σε γνωρίσω! Αλήθεια!!
Και δεν πιστεύω να με έχετε παρεξηγήσει! Δεν έχω ομοφυλοφιλικές τάσεις!
Αν μου κάτσει βέβαια... δεν ξέρω αν θα μπορέσω να αρνηθώ!!! scratch affraid

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:Μανούλα δε μας είπες...
Τζάκι έχεις?
Γιατί αν δεν έχεις θα αναγκαστούμε να σε απορρίψουμε...
Θα βρούμε κάποιον με τζάκι να μας φιλοξενήσει..
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad τζακι δεν εχω αλλα εχω βροχη ομιχλη χιονι κ κρασακι Very Happy αντε θα σας βαλω κ μια φουφου για τζακι χιχιιχιιχιχιιιιιχ

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:
Tziz έγραψε:Μανούλα δε μας είπες...
Τζάκι έχεις?
Γιατί αν δεν έχεις θα αναγκαστούμε να σε απορρίψουμε...
Θα βρούμε κάποιον με τζάκι να μας φιλοξενήσει..
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad τζακι δεν εχω αλλα εχω βροχη ομιχλη χιονι κ κρασακι Very Happy αντε θα σας βαλω κ μια φουφου για τζακι χιχιιχιιχιχιιιιιχ

Θα φέρουμε εμείς βρε γι'αυτό στεναχωριέσαι;;;Τα ενεργειακά να'ναι καλά μόνο που δεν ψήνουν λουκάνικα.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη . Η ολιβια δημοσιευσε στο μπλογκ της το καινουριο δωματιο των κοριτσιων μου . Ειναι το δευτερο δωματιο στην σειρα. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109


ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΠΩΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΔΩΜΑΤΙΟ?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη . Η ολιβια δημοσιευσε στο μπλογκ της το καινουριο δωματιο των κοριτσιων μου . Ειναι το δευτερο δωματιο στην σειρα. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109

Κοπέλα μου είναι πανέμορφο!!!!!!Και τα τρί που έχει είναι πολύ όμορφα....αααααχχχχχ πως ζηλεύω!!!!!Θέλω κι εγώ να της φτιάξω της ζωούλας μου.........
Να είναι πάντα χαρούμενες εκει μέσα οι μικρές σου!!!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:
μανουλα έγραψε:
Tziz έγραψε:Μανούλα δε μας είπες...
Τζάκι έχεις?
Γιατί αν δεν έχεις θα αναγκαστούμε να σε απορρίψουμε...
Θα βρούμε κάποιον με τζάκι να μας φιλοξενήσει..
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad τζακι δεν εχω αλλα εχω βροχη ομιχλη χιονι κ κρασακι Very Happy αντε θα σας βαλω κ μια φουφου για τζακι χιχιιχιιχιχιιιιιχ

Θα φέρουμε εμείς βρε γι'αυτό στεναχωριέσαι;;;Τα ενεργειακά να'ναι καλά μόνο που δεν ψήνουν λουκάνικα.
ΑΑΑΑ ΑΝ ΔΕΝ ΨΗΝΟΥΝ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑΑΑ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 215994

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
faye έγραψε:κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη . Η ολιβια δημοσιευσε στο μπλογκ της το καινουριο δωματιο των κοριτσιων μου . Ειναι το δευτερο δωματιο στην σειρα. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 328109


ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΠΩΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΔΩΜΑΤΙΟ?
Εχουν τρελλαθει απο την χαρα τους . Τους αρεσει να καθονται και να παιζουν με τα παντα και ειδικα με τις καρεκλες απο τα γραφεια τους. Ακομα και τα παιχνιδια τους φαινονται καινουιρια . Χαιρομαι που σου αρεσε.

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ έχω τζάκι και μεζεδάκια και κρασάκι. Αλλά φαίνεται ότι δεν θα τα χρειαστούμε φέτος ακόμα είναι κάυσωνας έχουμε A/Cs. Αχ σας ζηλεύω έχω βαρεθεί τη ζέστη.............

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Αθηνούλαααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 417472

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 875502

Θέλω τόσο πολύ να σε γνωρίσω! Αλήθεια!!
Και δεν πιστεύω να με έχετε παρεξηγήσει! Δεν έχω ομοφυλοφιλικές τάσεις!
Αν μου κάτσει βέβαια... δεν ξέρω αν θα μπορέσω να αρνηθώ!!! scratch affraid

Σ'ΑΓΑΠΩ... flower I love you No cyclops clown pirat tongue pale alien cat pig rabbit confused cheers bom drunken

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:
Tziz έγραψε:
Ευάκι έγραψε: τεραστια ψησταρια!!!

Εγώ κορίτσια κρατάω ότι με συμφέρει...
Θα έχει και φαΐ λοιπόν....
χιχι εσενα το μυαλο σου στο μαμ.Ανοιξε η ορεξουλα με την εγκυμοσυνη;; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 334589 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 884648 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 912791 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 597524 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 525820 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 9664 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 503471

Άστα.
Ζυγίστηκα πρωί πρωί και έχω φτάσει αισίως τα 70!
Θα ξαναζυγιστώ και το βράδυ που συνήθως με δείχνει λίγο πιο ελαφριά, αλλά φτάσαμε αισίως τα -περίπου- 10kg!
Θα με μαλώσει ο γιατρός αύριο!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chrisi έγραψε:Εγώ έχω τζάκι και μεζεδάκια και κρασάκι. Αλλά φαίνεται ότι δεν θα τα χρειαστούμε φέτος ακόμα είναι κάυσωνας έχουμε A/Cs. Αχ σας ζηλεύω έχω βαρεθεί τη ζέστη.............

Γιατί καλέ τόση διαφορά έχουμε στη θερμοκρασία;

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:
Chrisi έγραψε:Εγώ έχω τζάκι και μεζεδάκια και κρασάκι. Αλλά φαίνεται ότι δεν θα τα χρειαστούμε φέτος ακόμα είναι κάυσωνας έχουμε A/Cs. Αχ σας ζηλεύω έχω βαρεθεί τη ζέστη.............

Γιατί καλέ τόση διαφορά έχουμε στη θερμοκρασία;

Αστα Αθηνούλα μου χθες όταν σχολασα γύρω στις 4.30 το αυτοκίνητο έδειχνε θερμοκρασία 36 βαθμους σκέψου πόσο ήταν το μεσημέρι............

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΑΙΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΑΣ ΔΩΜΑΤΙΟ!ΜΕΓΕΙΑ!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΜΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΟΥ! Laughing

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Tziz έγραψε:Αθηνούλαααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 417472

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 875502 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 875502

Θέλω τόσο πολύ να σε γνωρίσω! Αλήθεια!!
Και δεν πιστεύω να με έχετε παρεξηγήσει! Δεν έχω ομοφυλοφιλικές τάσεις!
Αν μου κάτσει βέβαια... δεν ξέρω αν θα μπορέσω να αρνηθώ!!! scratch affraid

Σ'ΑΓΑΠΩ... flower I love you No cyclops clown pirat tongue pale alien cat pig rabbit confused cheers bom drunken

Αχ! Μη λες τέτοια λόγια πονηρούλα..!!
Θα μας παρεξηγήσουν... Embarassed
Αυτά θα μου τα πεις όταν θα είμαστε μόνες μας.... mon amour!!!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 27 215994

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chrisi έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Chrisi έγραψε:Εγώ έχω τζάκι και μεζεδάκια και κρασάκι. Αλλά φαίνεται ότι δεν θα τα χρειαστούμε φέτος ακόμα είναι κάυσωνας έχουμε A/Cs. Αχ σας ζηλεύω έχω βαρεθεί τη ζέστη.............

Γιατί καλέ τόση διαφορά έχουμε στη θερμοκρασία;

Αστα Αθηνούλα μου χθες όταν σχολασα γύρω στις 4.30 το αυτοκίνητο έδειχνε θερμοκρασία 36 βαθμους σκέψου πόσο ήταν το μεσημέρι............

Σώπα βρε.Τόσο πολύ;Είχα έρθει το '97 για το πανελλήνιο σχολικό πρωτάθλημα και απο ότι θυμάμαι δεν διέφερε η θερμοκρασία,αλλά θα μου πεις εδώ άλλον καιρό έχει στον Πειραιά και άλλον στο Μπραχάμι.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Faye το είδα κι εγώ το δωμάτιο!
Τέλειο!
Ζηλεύω!
Εμείς όταν ήμασταν μικρές έπρεπε να έχουμε και τον brother μέσα στο δωμάτιο... Κι όταν μεγαλώσαμε δε θέλαμε ούτε η μία την άλλη...
Λέγαμε στους γονείς μου, ότι έπρεπε να είχαν φτιάξει 3 μικρά δωματιάκια κι όχι δύο μεγάλα.

Κι ούτε είχαμε η κάθεμιά το γραφείο της.
Εγώ συνήθως διάβαζα στο κρεβάτι...
Μου άρεσε γιατί είχα άπλα...και ξάπλα...

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ . Τζιζ μου εγω μενω στο πατρικο μου μετα απο ανακαινιση που του εκανα αλλα δεν μπορουσα να εχω ξεχωριστα δωματια για την καθεμια . Προσπαθησαμε να το κανουμε οσο πιο ανετο γινεται και για τις δυο τους. Τωρα το μελλον θα δειξει χιχιχι

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρά είναι φαίη μου.
Όσο είναι μικρούλες και ειδικά όσο πηγαίνουν σχολείο, δε θα έχουν πρόβλημα.
Θα βοηθάνε (και θα ενοχλούν επίσης) η μία την άλλη!!
Πώς και δεν πήρατε κουκέτα? Φοβάσαι για ατυχήματα?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φαιη μου με γεια το δωματιακι σας!!!ειναι κουκλιστικο!!!
εγω εχω και τζακι αλλα φετος που η μικρη πιανεται και παει θα δουμε αν θα το αναψουμε για να μην καιγεται!!!αλλα περυσι το καψαμε και ηταν τελειο!!!
κερναω και τζακι!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:φαιη μου με γεια το δωματιακι σας!!!ειναι κουκλιστικο!!!
εγω εχω και τζακι αλλα φετος που η μικρη πιανεται και παει θα δουμε αν θα το αναψουμε για να μην καιγεται!!!αλλα περυσι το καψαμε και ηταν τελειο!!!
κερναω και τζακι!!!

Εμένα μου αρκεί η ψησταριά...
Κι αυτή σα τζάκι είναι ούτως ή άλλως...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρκεί να έχει και κανένα παϊδάκι πάνω...έτσι????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις