Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 2:21 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα βρε κοριτσια δε μπορουσε να δει τον τραχηλο.. Ειναι χαμηλα λεει... Σας εχει τυχει κατι τετοιο???? Αλλα ειπε να μην αγχωνομαι και δεν εκανε κολπικη εξεταση... Μηπως να ανησυχω?? Μηπως να του πω να με δει και κολπικα? Την αλλη βδομαδα μπαινω στον 7ο μηνα.. Μη γινει καμια στραβη...

52Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 2:42 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fouskopsaro έγραψε:
ΝΑΝΤΙΑ έγραψε:Έχεις δίκιο! Και εγώ είμαι πολύ θυμωμένη με τον γιατρό και πιστέυω ότι ένα πολύ μεγάλο μερίδιο ευθύνης το έχει αυτός!Δεν αντέχω να το σκέφτομαι!Ότι έχασα το μικρό μου αγγελούδι, για ένα λάθος αυτού του βλάκα!Πήγαμε σ΄αυτό το γιατρό γιατί ήταν πρώτο όνομα και όλοι λέγανε τα καλύτερα γι΄αυτόν! Δεν ξέρω πλέον που να πιστέψω!Στις 30 Νοεμβρίου που έχω ραντεβού μαζί του, έχω απορία τι θα μου πει!!!θα γίνει χαμός, αν δεν μου εξηγήσει γιατί έγινε αυτό που έγινε!Θα μας ακούσει όλος ο όροφος!

ΝΑΝΤΙΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΖΙΦΟΣ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ Ο ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟ. ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ....ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΛΙΚ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΩΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ! ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΝΑΣ ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ! ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ!ΡΩΤΑΓΑ ΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ!ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ!

53Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 2:48 am

fouskopsaro


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="ΝΑΝΤΙΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΩΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ! ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΝΑΣ ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ! ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ!ΡΩΤΑΓΑ ΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ!ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ![/quote]

ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑΝ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΦΟΤΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΟΙΤΑΖΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΔΕΙ ΠΟΣΟ ΕΦΑΓΑ!!!!

54Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 2:57 am

xristinoula

xristinoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και γω οπως πολλες απο εσας ειχα μια ασχημη εμπειρια.... 8 εβδομαδων αρχιζει αιμορραγια (καφε αιμα) για 10 μερες περιπου .... ο γιατρος δεν ελεγε τιποτα μονο ''αφου ακουμε την καρδουλα ειναι ολα καλα....'' καποιες κοπελες απο εδω μεσα μου ειπανε για τα utrogestan , ρωτησα το γιατρο και μου λεει '' δεν κανουν θαυματα αυτα , αλλα αν τα θες τοσο πολυ παρτα!'' ακομα και τιποτα να μην κανουν εστω για ψυχολογικους λογους μπορουσε να μου τα δωσει απο την αρχη.... για μια μερα τα πηρα και την επομενη αρχισε αιμοραγια με κοκκινο αιμα για μια μερα και την ιδια στιγμη το χασαμε το μωρακι.... η βιωψια του εμβριου ελεγε " πιθανη αιτια παλινδρομησης ελλειψη ορμονων " τι να πω? ισως αν επαιρνα τα χαπια πιο νωρις να το σωζαμε ...,αλλα ποτε δεν θα το μαθουμε αυτο....

55Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 3:49 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xristinoula έγραψε:και γω οπως πολλες απο εσας ειχα μια ασχημη εμπειρια.... 8 εβδομαδων αρχιζει αιμορραγια (καφε αιμα) για 10 μερες περιπου .... ο γιατρος δεν ελεγε τιποτα μονο ''αφου ακουμε την καρδουλα ειναι ολα καλα....'' καποιες κοπελες απο εδω μεσα μου ειπανε για τα utrogestan , ρωτησα το γιατρο και μου λεει '' δεν κανουν θαυματα αυτα , αλλα αν τα θες τοσο πολυ παρτα!'' ακομα και τιποτα να μην κανουν εστω για ψυχολογικους λογους μπορουσε να μου τα δωσει απο την αρχη.... για μια μερα τα πηρα και την επομενη αρχισε αιμοραγια με κοκκινο αιμα για μια μερα και την ιδια στιγμη το χασαμε το μωρακι.... η βιωψια του εμβριου ελεγε " πιθανη αιτια παλινδρομησης ελλειψη ορμονων " τι να πω? ισως αν επαιρνα τα χαπια πιο νωρις να το σωζαμε ...,αλλα ποτε δεν θα το μαθουμε αυτο....
Sad
Ερχεται το μωράκι σου... στο δρόμο είναι!

56Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 4:08 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fouskopsaro έγραψε:[quote="ΝΑΝΤΙΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΩΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ! ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΝΑΣ ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ! ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ!ΡΩΤΑΓΑ ΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ!ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ!

ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑΝ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΦΟΤΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΟΙΤΑΖΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΔΕΙ ΠΟΣΟ ΕΦΑΓΑ!!!![/quote]

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ;; ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΤΡΟ; ΕΣΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ; ΕΙΧΕΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ;

57Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 4:11 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Aurora έγραψε:
xristinoula έγραψε:και γω οπως πολλες απο εσας ειχα μια ασχημη εμπειρια.... 8 εβδομαδων αρχιζει αιμορραγια (καφε αιμα) για 10 μερες περιπου .... ο γιατρος δεν ελεγε τιποτα μονο ''αφου ακουμε την καρδουλα ειναι ολα καλα....'' καποιες κοπελες απο εδω μεσα μου ειπανε για τα utrogestan , ρωτησα το γιατρο και μου λεει '' δεν κανουν θαυματα αυτα , αλλα αν τα θες τοσο πολυ παρτα!'' ακομα και τιποτα να μην κανουν εστω για ψυχολογικους λογους μπορουσε να μου τα δωσει απο την αρχη.... για μια μερα τα πηρα και την επομενη αρχισε αιμοραγια με κοκκινο αιμα για μια μερα και την ιδια στιγμη το χασαμε το μωρακι.... η βιωψια του εμβριου ελεγε " πιθανη αιτια παλινδρομησης ελλειψη ορμονων " τι να πω? ισως αν επαιρνα τα χαπια πιο νωρις να το σωζαμε ...,αλλα ποτε δεν θα το μαθουμε αυτο....
Sad
Ερχεται το μωράκι σου... στο δρόμο είναι!

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΦΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ! ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ!ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ! ΥΠΟΜΟΝΗ!ΗΤΑΝ ΘΕΛΗΜΑ ΘΕΟΥ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ!

58Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 5:08 am

fouskopsaro


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑΝΤΙΑ έγραψε:
fouskopsaro έγραψε:[quote="ΝΑΝΤΙΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΩΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ! ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΝΑΣ ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ! ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ!ΡΩΤΑΓΑ ΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ!ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ!

ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑΝ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΦΟΤΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΟΙΤΑΖΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΔΕΙ ΠΟΣΟ ΕΦΑΓΑ!!!!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ;; ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΤΡΟ; ΕΣΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ; ΕΙΧΕΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ;[/quote]

ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΧΕ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΕΡΥΧΟ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΛΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΖΟΡΙΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΣΠΡΩΞΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΟΡΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΗΣ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.
ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ. ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ.

59Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 10:00 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fouskopsaro έγραψε:
ΝΑΝΤΙΑ έγραψε:
fouskopsaro έγραψε:[quote="ΝΑΝΤΙΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΩΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΒΑΛΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ! ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΝΑΣ ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ! ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ!ΡΩΤΑΓΑ ΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ!ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΟΥ!

ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑΝ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΦΟΤΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΟΙΤΑΖΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΔΕΙ ΠΟΣΟ ΕΦΑΓΑ!!!!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ;; ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΙΑΤΡΟ; ΕΣΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ; ΕΙΧΕΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΠΛΟΚΗ;

ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΧΕ ΤΥΛΙΓΜΕΝΟ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΕΡΥΧΟ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΛΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΖΟΡΙΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΣΠΡΩΞΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΟΡΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΗΣ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.
ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ. ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ.[/quote]

ΠΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ Ο ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ;ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ;ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ;ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ; ΗΤΑΝ ΦΙΛΙΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ; ΕΝΙΩΘΕΣ ΣΙΓΟΥΡΙΑ;

60Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 10:05 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
happymommy έγραψε:μανούλες η δική μου ιστορία διαδραματίστηκε πριν ένα χρόνο περίπου και ενώ ήμουν στην 16η εβδομάδα κύησης σηκώθηκα το πρωί να πάω στο μπάνιο όταν ξαφνικά ανακάλυψα ότι είχα λερωθεί με αίμα!τρελάθηκα!ο άντρας μου ήταν ταξίδι λόγω της δουλειάς του και εγώ ευτυχώς εκείνες τις μέρες φιλοξενούσα την γιαγιά μου από Αθήνα(διότι μέναμε Χανιά εκείνο τον καιρό)αλλιώς θα ήμουν τελείως μονή μου!πανικοβλήθηκα..άρχισα να κλαίω και να παίρνω τηλέφωνο τον άντρα μου.δεν ήξερα τι να κάνω.νόμιζα ότι το έχασα το παιδάκι μου.πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου και πήγα κατευθείαν στο μαιευτήριο.διαπιστώσαμε εκεί λοιπόν ότι είχε ανοίξει αρκετά ο τράχηλος και έπρεπε να μπω στο χειρουργείο μήπως και το προλαβαίναμε.χάρη όμως στον γιατρό μου το προλάβαμε το μωράκι μου.χρειάστηκε να κάνω περίδεση τραχήλου αλλά όλα πήγαν κατ' ευχή!από εκεί και έπειτα μέχρι και 40η εβδομάδα που γέννησα ήμουν σχεδόν ξάπλα!χρωστάω πάρα πολλά στο γιατρό κ.Μαρινάκη που κράτησε στην ζωή το μωρό μου!κι εδώ και 6 μήνες χαίρομαι την μαγουλίτσα μου!

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ! ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΕΙΧΕΣ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ;ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ!

61Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 10:50 am

fouskopsaro


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="ΝΑΝΤΙΑ
ΠΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ Ο ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ;ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ;ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ;ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ; ΗΤΑΝ ΦΙΛΙΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ; ΕΝΙΩΘΕΣ ΣΙΓΟΥΡΙΑ;[/quote]

Ο ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΒΕΒΑΙΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΣ ΘΑ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕΣ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΔΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΕΙ. ΗΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΑ ΦΙΛΙΚΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΟΤΑΝ ΠΟΛΥ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ. ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ....ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΧΗΜΕΙΑ!!!! ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ

62Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Παρ Νοε 12, 2010 12:59 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fouskopsaro έγραψε:[quote="ΝΑΝΤΙΑ
ΠΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ Ο ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ;ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ;ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ;ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ; ΗΤΑΝ ΦΙΛΙΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ; ΕΝΙΩΘΕΣ ΣΙΓΟΥΡΙΑ;

Ο ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΒΕΒΑΙΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΣ ΘΑ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕΣ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΔΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΕΙ. ΗΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΑ ΦΙΛΙΚΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΟΤΑΝ ΠΟΛΥ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΕΠΕΡΝΕ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ. ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ....ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΧΗΜΕΙΑ!!!! ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ[/quote]


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!

63Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Παρ Νοε 12, 2010 8:00 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maya έγραψε:και τι σημαινει ιτι δεν το ηξερες? εσυ θα του πεις τη δουλεια του?? θα αρχισω να βριζω με την ανευθυνοτητα μερικων..

ΜΑΥΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ! ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ Η' ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ!ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΟΛΠΙΚΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ! ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΡΑΦΕΙ "ΤΡΑΧΗΛΟΣ-ΔΕΡΜΑ: ΨΩΡΙΣ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ".

64Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Παρ Νοε 12, 2010 9:20 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ναντια καλησπερα ειμαι η τινα και ειμαι εγκυος σητν 25 εβδομαδα.λυπαμαι γιαυατο που σου συνεβη και σου ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα αν και καταλαβαινω οτι δεν ειναι ευκολο.εμενα περα απο τον υπερηχο β επιπεδου που μου εκανε ,μου εκανε και κολπικο για να μετρησει τον τραχηλο.και μου εβγαλε βαση αυτου πιθανοτητα προωρου τοκετου πολυ χαμηλη.ομως στις 2 προηγουμενες εγκυμοσυνες μου δεν μου ειχαν κανει και μετρηση του τραχειλου και ολα πηγαν καλα δηλαδη θελω να πω οτι καμια φορα κατι που ειναι να γινει θα γινει χωρις αυτο να απαλλασει το ειδικο που σου εκανε τον υπερηχο γιατι οφειλε να κανει ενα ολοκληρωμενο ελεγχο.

65Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Παρ Νοε 12, 2010 9:56 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΝΤΙΑ έγραψε:
Maya έγραψε:και τι σημαινει ιτι δεν το ηξερες? εσυ θα του πεις τη δουλεια του?? θα αρχισω να βριζω με την ανευθυνοτητα μερικων..

ΜΑΥΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ! ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ Η' ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ!ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΟΛΠΙΚΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ! ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΡΑΦΕΙ "ΤΡΑΧΗΛΟΣ-ΔΕΡΜΑ: ΨΩΡΙΣ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ".

ΜΟΥ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΟΜΩΣ, ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ. ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ. ΓΡΑΦΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΧΗΛΟΥ:40ΜΜ. ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ. ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΙΟΛΑΣ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ. ΑΠΕΦΕΥΓΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ, ΣΕΞ, ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ, ΕΠΑΙΡΝΑ ΠΟΛΥ ΜΑΓΝΗΣΙΟ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ!!!
ΣΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2,5 CM. AN MOY ΤΟ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2,5 ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΑΚΙΝΗΣΙΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΤΟΥ ΤΡΑΧΗΛΟΥ, ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ 0 CM TO MHKOΣ ΤΟΥ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΩΡΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ, ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΟΠΩΣ Η ΓΗΡΑΝΣΗ ΤΟΥ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΚΟΣ ΤΟΥ ΤΡΑΧΗΛΟΥ.
ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΤ ΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΣΟΥΝ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΛΟΓΩ ΤΡΑΧΗΛΙΚΗΣ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΑ ΑΝΕΤΑ.

66Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Παρ Νοε 12, 2010 10:05 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΡΑΧΗΛΟΣ/ΔΕΡΜΑ :XΩΡΙΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΕΝΝΟΕΙ -ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ- Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ 'Ο ΣΒΕΡΚΟΣ' ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ. ΟΧΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΧ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΚΛΠ, ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΧΕ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΕΚΕΙ, ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΤΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.

67Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Σαβ Νοε 13, 2010 12:29 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tina έγραψε:ναντια καλησπερα ειμαι η τινα και ειμαι εγκυος σητν 25 εβδομαδα.λυπαμαι γιαυατο που σου συνεβη και σου ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα αν και καταλαβαινω οτι δεν ειναι ευκολο.εμενα περα απο τον υπερηχο β επιπεδου που μου εκανε ,μου εκανε και κολπικο για να μετρησει τον τραχηλο.και μου εβγαλε βαση αυτου πιθανοτητα προωρου τοκετου πολυ χαμηλη.ομως στις 2 προηγουμενες εγκυμοσυνες μου δεν μου ειχαν κανει και μετρηση του τραχειλου και ολα πηγαν καλα δηλαδη θελω να πω οτι καμια φορα κατι που ειναι να γινει θα γινει χωρις αυτο να απαλλασει το ειδικο που σου εκανε τον υπερηχο γιατι οφειλε να κανει ενα ολοκληρωμενο ελεγχο.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΙΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΙΝΑ! ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ!ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ, ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ή ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΛΑΘΟΣ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ!ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΕ ΚΟΛΠΙΚΑ ΟΥΤΕ ΕΓΡΑΦΕ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΧΗΛΟΥ!ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!

68Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Σαβ Νοε 13, 2010 12:35 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maya έγραψε:ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΡΑΧΗΛΟΣ/ΔΕΡΜΑ :XΩΡΙΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΕΝΝΟΕΙ -ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ- Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ 'Ο ΣΒΕΡΚΟΣ' ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ. ΟΧΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΧ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΚΛΠ, ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΧΕ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΕΚΕΙ, ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΤΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΥΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ!ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΥΝ!ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ!

69Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Σαβ Νοε 13, 2010 9:34 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="ΝΑΝΤΙΑ"]
tina έγραψε:ναντια καλησπερα ειμαι η τινα και ειμαι εγκυος σητν 25 εβδομαδα.λυπαμαι γιαυατο που σου συνεβη και σου ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα αν και καταλαβαινω οτι δεν ειναι ευκολο.εμενα περα απο τον υπερηχο β επιπεδου που μου εκανε ,μου εκανε και κολπικο για να μετρησει τον τραχηλο.και μου εβγαλε βαση αυτου πιθανοτητα προωρου τοκετου πολυ χαμηλη.ομως στις 2 προηγουμενες εγκυμοσυνες μου δεν μου ειχαν κανει και μετρηση του τραχειλου και ολα πηγαν καλα δηλαδη θελω να πω οτι καμια φορα κατι που ειναι να γινει θα γινει χωρις αυτο να απαλλασει το ειδικο που σου εκανε τον υπερηχο γιατι οφειλε να κανει ενα ολοκληρωμενο ελεγχο.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΙΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΙΝΑ! ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ!ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ, ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ή ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΛΑΘΟΣ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ!ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΕ ΚΟΛΠΙΚΑ ΟΥΤΕ ΕΓΡΑΦΕ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΧΗΛΟΥ!ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ![/quo σε ευχαριστω πολυ ναντια μου και σου ευχομαι και εσενα να το ξεπερασεις οσο πιο ανωδυνα γινεται. Σιγουρα εχεις αποριες γιατι συνεβη και πρεπει να το ψαξεις ετσι ωστε να αποφυγεις αυτη τη δυσαρεστη εξελιξη σε μια επομενη εγκυμοσυνη που σου ευχομαι να ερθει οποτε εσυ νιωσεις ξανα ετοιμη.ευχομαι και για την αδερφη σου να πανε ολα καλα και να κρατησει με το καλο το μωρακι της αγκαλια και να μην εχει αγχωθει απο την δικη σου εξελιξη.σιγουρα θελεις το χρονο σου και ειναι απολυτα φυσιολογικο.οσο για τα κιλα που πηρες μην αγχωνεσαι πιστευω οτι οταν ψυχολογικα νιωσεις καλυτερα θα φυγουν και αυτα.

70Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Σαβ Νοε 13, 2010 3:37 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΝΤΙΑ έγραψε:
Maya έγραψε:ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΡΑΧΗΛΟΣ/ΔΕΡΜΑ :XΩΡΙΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΕΝΝΟΕΙ -ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ- Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ 'Ο ΣΒΕΡΚΟΣ' ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ. ΟΧΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΧ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΚΛΠ, ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΧΕ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΕΚΕΙ, ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΤΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΥΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ!ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΥΝ!ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ!

Ναντια, σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα, ελπιζω να το ελαβες

71Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Σαβ Νοε 13, 2010 3:56 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η μινι μας ειναι παλι εγκυος και περιμενει τα διδυμακια της!!!ολα ειναι γραφτα λοιπον!!!!

72Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 3 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Κυρ Νοε 14, 2010 1:03 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maya έγραψε:
ΝΑΝΤΙΑ έγραψε:
Maya έγραψε:ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΡΑΧΗΛΟΣ/ΔΕΡΜΑ :XΩΡΙΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΕΝΝΟΕΙ -ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ- Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ 'Ο ΣΒΕΡΚΟΣ' ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ. ΟΧΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΧ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΚΛΠ, ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΧΕ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΕΚΕΙ, ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΤΟΣΑ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΥΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ!ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΥΝ!ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ!

Ναντια, σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα, ελπιζω να το ελαβες

ΜΑΥΑ, ΤΟ ΕΛΑΒΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ! Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΛΑΒΕΣ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις