Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Σαβ Ιουν 05, 2010 10:41 pm

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
OMG!!!

vasomits δεν τα ήξερα όλα αυτά αν και σε γωρίζω καιρό...
Πόσο λυπάμαι.. Αλλά πόσο χαίρομαι που αυτή τη φορά πήγανε όλα καλά και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη σου αγκαλιά!!!

Άννα όλα με το καλό για την αδερφούλα σου αυτή τη φορά!!!!!

Octarin τι είναι αυτά που τράβηξες κι εσύ!!! Ω Θεε μου δηλαδή....

Lena έχεις έναν Αναστάση εσύ να σε κάνει να ξεχνιέσαι!!! Very Happy

naysika η Παναγία σε αποζημίωσε τετραπλά!!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

27Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Δευ Ιουν 07, 2010 6:48 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω εχασα το αγορακι μου στην 25 εβδομαδα απο πολλαπλες ανωμαλιες
τωρα εχω την αννα μαρια μου και περιμενω σε 1 μηνα παλι ενα αγορακι

28Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Ιουν 30, 2010 10:05 pm

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΟΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΕΠΑΘΑ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ.ΜΙΚΡΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΗΤΑΝ ΤΡΑΓΙΚΟ!!!!ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΑΔΕΙΑ.ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ.ΕΡΙΧΝΑ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ...ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΠΩΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΚΙΑΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΕΥΤΥΧΩΣ..ΚΥΛΗΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΙ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΩΡΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΟΛΑ!!!!! Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 215994

29Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Ιουν 30, 2010 11:56 pm

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΛΕΨΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ (ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ).
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΗ. ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 5 ΜΗΝΕΣ.ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΑΙΜΑ. ΕΜΕΙΝΕ ΑΚΙΝΗΤΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ.ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΕΒΑΛΕ.ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ, ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΚΟΙΡΤΣΑΚΙ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ (ΤΟ ΟΠΟΙΟ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΕΙ) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ (4 ΜΗΝΩΝ). ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ. ΕΜΕΝΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΟΛΑ ΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΓΙΝΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΙΩΘΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΞΑΝΑΜΕΙΝΙΕ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ.
ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ POST!!!!

30Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Ιουλ 01, 2010 12:08 am

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marianna έγραψε:ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΛΕΨΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ (ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ).
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΗ. ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 5 ΜΗΝΕΣ.ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΑΙΜΑ. ΕΜΕΙΝΕ ΑΚΙΝΗΤΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ.ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΕΒΑΛΕ.ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ, ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΚΟΙΡΤΣΑΚΙ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ (ΤΟ ΟΠΟΙΟ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΕΙ) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ (4 ΜΗΝΩΝ). ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ. ΕΜΕΝΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΟΛΑ ΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΓΙΝΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΙΩΘΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΞΑΝΑΜΕΙΝΙΕ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ.
ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ POST!!!!
ΜΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΒΟΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕ ΦΤΑΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΣΑΝ ΚΑΛΗ ΤΗΣ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΗΜΟΣΥΝΗ ΤΗΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. Smile

31Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Κυρ Ιουλ 25, 2010 1:29 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Manoula29 Είναι δυσκολο για κεινη, αλλά και για σενα γιατι την νοιάζεσαι τη φίλη σου.
εσυ να εισαι εκει όταν σε χρειαστεί και να'σαι σίγουρη ότι δεν έχει κάτι μαζί σου.
και γω είχα μια παλλινδρομη το Πασχα και τωρα είμαι στην 6η βδομαδα εγκυμοσυνης- και τρέμω μην πάθω παλι τα ιδια.. είναι δύσκολο πράγμα και μετα απο μια 1η κακη εμπειρία ο φόβος για το χειρότερο δεν ξεκολλάει ευκολα απτο μυαλο...
με το καλό τα νινάκια σας κορίτσια

32Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Κυρ Ιουλ 25, 2010 1:46 pm

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Manoula29 Είναι δυσκολο για κεινη, αλλά και για σενα γιατι την νοιάζεσαι τη φίλη σου.
εσυ να εισαι εκει όταν σε χρειαστεί και να'σαι σίγουρη ότι δεν έχει κάτι μαζί σου.
και γω είχα μια παλλινδρομη το Πασχα και τωρα είμαι στην 6η βδομαδα εγκυμοσυνης- και τρέμω μην πάθω παλι τα ιδια.. είναι δύσκολο πράγμα και μετα απο μια 1η κακη εμπειρία ο φόβος για το χειρότερο δεν ξεκολλάει ευκολα απτο μυαλο...
με το καλό τα νινάκια σας κορίτσια

Εσύ και όλες οι έγκυες καλό θα είναι να μη διαβάζετε τέτοια θέματα -ήταν η πρώτη συμβουλή που μου έδωσε ο γιατρός μου όταν έμεινα έγκυος την οποία δεν ακολούθησα και κατάλαβα πόσο δίκιο είχε.

33Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Κυρ Ιουλ 25, 2010 10:30 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας!!!διαβασα ολα τα ποστ και ειδα οτι δεν ειμαι η μονη που νιωθω απωλεια κι ας μη γνωρισα το μικρο μου μωρακι...τον δεκεμβρη του 2008 και ενω εχω καθυστερηση το τεστ εβγαινε αρνητικο.δεν το πιστεψα και κανω χοριακη,στα υψη!τρελα υψη ομως!λεει ο γιατρος 2 μωρακια!δεν μας ξαφνιασε γιατι ειχαμε ιστορικο διδυμων και απο τις 2 πλευρες.μετα απο 2 εβδομαδες νιωθω κατι πονακια παιρνω τηλ τον γιατρο και μου λεει ελα αμεσως να σε δω!ο υπερηχος εδειξε το ενα σπορακι να εχει γυρισει πισω στην οωθηκη,και η οωθηκη να εχει αιμορραγια εσωτερικη και το μεγεθος της να ειναι σα μπαλακι του τενις.για να μην μακρυγορω 2,5 μηνες ακινησια και η οωθηκη σαν ωρολογιακη βομβα ετοιμη να εκραγει και να χασω και το αλλο μωρο...το μεγεθος της εφτασε μεχρι μπαλα του χαντμπολ και κατοπιν απορροφηθηκε μονο του μεχρι τον 6ο μηνα.η μικρη μου κοντευει να χρονισει αλλα δεν υπαρχει μερα που να μη σκεφτω οτι θα ειχα 2 μωρακια Sad
γερα να ειναι τα παιδακια ολου του κοσμου και η Παναγια να εχει στην αγκαλια της αυτα τα μωρακια που δε χαρηκανε τη δικη μας αγκαλιτσα

34Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Κυρ Ιουλ 25, 2010 11:21 pm

maraki25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια..Καταλαβαίνω πως νιώθετε όλες όσες χάσατε μωράκι..
Εγ΄μόλις αραβωνιάστηκα έμαθα ότι ήμουνα και έγκυος..Όλα πήγαιναν καλά μέχριι την 22η εβδομάδα που με είχαν πιάσει πόνοι, συσπάσεις ανα 3 λεπτά.είχα και ελάχιστο αίμα..Πήγα στην κλινική αλλά ο τράχηλος μου είχε ήδη ανοιξει και έκανε από μόνος του τη διαδικασία του τοκετού. Γέννησα φυσιολογικά το κοριτσάκι μου το οποίο ζούσε μέχρι την τελευταία στιγμή..όταν βγήκε όμως δεν μπορεσε να αναπνεύσει..ήταν πολύ μικρό και το έχασα..Ανεπάρκεια τραχήλου λέει ο γιατρός και θα γίνει περίδεση την επόμενη φορά!
Ευχομαι σε όλες μας μόνο ευχάριστα από εδω και πέρα!!!

35Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Κυρ Ιουλ 25, 2010 11:22 pm

maraki25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αυτά μου συνέβησαν το Φεβρουάριο του 2010..Πάνε σχεδόν 6 μήνες! Crying or Very sad

36Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Δευ Ιουλ 26, 2010 12:59 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είναι ένας θάνατος..βιώνεις ένα μικρό θάνατο. και αυτό θέλει κουράγιο να ξεπεραστεί. το συντομότερο δυνατό όλες μας με ενα υγιές μωράκι στην αγκαλιά μας, να φύγουν οι κακές αναμνήσεις..

37Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Δευ Ιουλ 26, 2010 1:46 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Εσύ και όλες οι έγκυες καλό θα είναι να μη διαβάζετε τέτοια θέματα -ήταν η πρώτη συμβουλή που μου έδωσε ο γιατρός μου όταν έμεινα έγκυος την οποία δεν ακολούθησα και κατάλαβα πόσο δίκιο είχε.

Αθηνά, δεν είχε και άδικο ο γιατρός σου εδω που τα λέμε..

38Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Δευ Ιουλ 26, 2010 2:06 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Εσύ και όλες οι έγκυες καλό θα είναι να μη διαβάζετε τέτοια θέματα -ήταν η πρώτη συμβουλή που μου έδωσε ο γιατρός μου όταν έμεινα έγκυος την οποία δεν ακολούθησα και κατάλαβα πόσο δίκιο είχε.

Αθηνά, δεν είχε και άδικο ο γιατρός σου εδω που τα λέμε..

Mου είχε πει μακριά απο το internet,να μη διαβάζω για αρρώστιες,απώλειες,κακές εμπειρίες (καλή ώρα) κλπ.αλλά αν θέλω να βλέπω για τη φροντίδα των μωρών και τέτοια.Εγώ επειδή πριν απο κάθε εξέταση ήθελα να ξέρω τι θα πρέπει να δω χτύπαγα στον "γούγλη"την εβδομάδα μου και όπως καταλαβαίνεις δεν βγάζει μόνο τα καλά με αποτέλεσμα να πηγαίνω στον γιατρό αγχωμένη μήπως μου έχει τύχει κάτι απο αυτά που διάβαζα. Shocked

Συγνώμη που φύγαμε για λίγο απο το θέμα ε;;; I love you

39Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Δευ Ιουλ 26, 2010 2:13 am

spyridoula

spyridoula
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είχα και εγώ μια άσχημη εμπειρία! Το Πάσχα έμαθα ότι ήμουν έγκυος και ότι θα γεννούσα την ίδια ημερομηνία όπως ο γιος μου, αλλά ο Θεός δεν είχε την ιδια άποψη και τελικά δεν τα κατάφερα. Παλλίνδρομη κύηση είπε ο γιατρός μου, αλλά πραγματικά δεν με ενδιέφερε να μάθω λεπτομέριες γιατί αυτό που ήθελα δεν το είχα. Μου στοίχισε πολύ αν και ήταν πολύ νωρίς αλλά η εμπειρία είαι ίδια. Υπήρχαν φορές που κοιτάγα τη κοιλιά μου και σκεφτόμουν ότι τώρα θα ήσουν τόσο στρογγυλή κτλ. Τώρα κοιτάω τον γιο μου και λέω ότι είναι ότι πολυτιμότερο έχω και ότι ήταν γραφτό απο το Θεό να γίνει έτσι. Τα παιδιά εξάλλου είναι του Θεού. Αυτός θα κρίνει...Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά αυτό το θέμα με έχει πονέσει πολύ και στενοχωριέμαι όταν ακούω παρόμοιες περιπτώσεις!!

40Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Δευ Ιουλ 26, 2010 3:48 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σπυριδούλα την επόμενη φορά θα πάει καλά, μωρέ πρέπει να το πιστεύουμε και λίγο- δλδ να εστιάζουμε στο θετικο της υπόθεσης. αλλά είναι δύσκολο..
Αθηνα εγώ δεν μπορώ, καθε τι που προκύπτει πάω και το γουγλάρω κατευθείαν..απ'την μια μαθαινεις διαφορα, αλλα και απο την άλλη, γεμίζει το μυαλό 'αν' και 'αμα'...και ερχονται και τα 'ουφ' και τα 'αχ' και τα 'βαχ' και μετά τα 'βάι-βάι' που έλεγε η γιαγιά μου! pale

41Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Νοε 10, 2010 2:52 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
happymommy έγραψε:μανούλες η δική μου ιστορία διαδραματίστηκε πριν ένα χρόνο περίπου και ενώ ήμουν στην 16η εβδομάδα κύησης σηκώθηκα το πρωί να πάω στο μπάνιο όταν ξαφνικά ανακάλυψα ότι είχα λερωθεί με αίμα!τρελάθηκα!ο άντρας μου ήταν ταξίδι λόγω της δουλειάς του και εγώ ευτυχώς εκείνες τις μέρες φιλοξενούσα την γιαγιά μου από Αθήνα(διότι μέναμε Χανιά εκείνο τον καιρό)αλλιώς θα ήμουν τελείως μονή μου!πανικοβλήθηκα..άρχισα να κλαίω και να παίρνω τηλέφωνο τον άντρα μου.δεν ήξερα τι να κάνω.νόμιζα ότι το έχασα το παιδάκι μου.πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου και πήγα κατευθείαν στο μαιευτήριο.διαπιστώσαμε εκεί λοιπόν ότι είχε ανοίξει αρκετά ο τράχηλος και έπρεπε να μπω στο χειρουργείο μήπως και το προλαβαίναμε.χάρη όμως στον γιατρό μου το προλάβαμε το μωράκι μου.χρειάστηκε να κάνω περίδεση τραχήλου αλλά όλα πήγαν κατ' ευχή!από εκεί και έπειτα μέχρι και 40η εβδομάδα που γέννησα ήμουν σχεδόν ξάπλα!χρωστάω πάρα πολλά στο γιατρό κ.Μαρινάκη που κράτησε στην ζωή το μωρό μου!κι εδώ και 6 μήνες χαίρομαι την μαγουλίτσα μου!


ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ!ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ(ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΒΟΛΗ)! ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 21 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ!ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ! ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 4 εκ.ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ. ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΟΙ ΠΟΝΟΙ! ΤΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ! ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝ!ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΞΕΣΗ! Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ! ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΗ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΑΚΟΜΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ! ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ!

42Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Νοε 10, 2010 3:13 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΝΤΙΑ έγραψε:
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ!ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ(ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΒΟΛΗ)! ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 21 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ!ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ! ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 4 εκ.ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ. ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΟΙ ΠΟΝΟΙ! ΤΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ! ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝ!ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΞΕΣΗ! Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ! ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΗ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΑΚΟΜΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ! ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ!

Κοριτσι μου λυπαμαι παρα πολυ.. απο οσα γραφεις προφανως μαλλον για καποιο λογο ανοιξε νωριτερα ο τραχηλος..Αν καποια εχει ανεπαρκεια τραχηλου μπορει να συμβει κατι τετοιο και ειναι η αιτια των περισσοτερων αποβολων στο δευτερο τριμηνο. σε τετοιες περιπτωσεις η περιδεση εχει αριστα αποτελεσματα αλλα δυστυχως αν δεν ξερεις οτι εχεις καποιο προβλημα ανεπαρκειας τραχηλου δεν την κανεις. Σε καταλαβαινω απολυτα και σιγουρα πονας παρα πολυ. Τιποτα δε θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα παρα μονο ο χρονος και η θετικη σκεψη. Μη φοβασαι να μεινεις παλι εγκυος οταν θα σου πει ο γιατρος οτι μπορεις παλι, με μια περιδεση τραχηλου και σχετικη ακινησια ολα θα πανε καλα σιγουρα. Μερικες φορες στη ζωη συμβαινουν πραγματα για να μας κανουν πιο δυνατους. Σκεψου οτι εσυ και ο αντρας σου εχετε την υγεια σας και θα κανετε πολλα παιδακια. Σιγουρα τωρα τιποτα δε θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα, πρεπει να θρηνησεις την απωλεια αυτη γιατι μονο ετσι θα το ξεπερασεις και θα προχωρησεις. Μετα ομως πρεπει να προχωρησεις και μη σκεφτεσαι οτι δε θα το ξεπερασεις ποτε. Να σκεφτεσαι θετικα και να ανυπομονεις για την ωρα που θα μεινεις παλι εγκυος και αυτη τη φορα μετα απο περιδεση και ο,τι αλλο σου πει ο γιατρος, θα πανε ολα καλα και θα ερθει το μωρακι σου..

43Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Νοε 10, 2010 3:22 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ΝΑΝΤΙΑ
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ!ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ(ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΒΟΛΗ)! ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 21 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ!ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ! ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 4 εκ.ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ. ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΟΙ ΠΟΝΟΙ! ΤΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ! ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝ!ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΞΕΣΗ! Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ! ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΗ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΑΚΟΜΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ! ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ![/quote]

για ενα πραγμα απορω, γιατι στη β επιπεδου δεν ειδαν κατι. Γραφεις οτι την επομενη μερα απο την εξεταση ειχες διαστολη 4. Αυτος που σου εκανε την εξεταση υπολογισε το μηκος του τραχηλου? Το ειχε βρει πανω απο 3 εκατοστα? Η του διεφυγε και δεν το ειδε καθολου? Περιεργο μου φαινεται μια μερα πριν να εχεις διαστολη 4 να τα βρηκε ολα φυσιολογικα..

44Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Νοε 10, 2010 3:25 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επισης απορω γιατι δε σου εδωσε εξηγηση ο γιατρος και γιατι μετα απο τετοια εμπειρια πρεπει να περιμενεις μεχρι τις 30 Νοεμβρη για να μαθεις τι εγινε. Μηπως πρεπει να πας να παρεις και μια δευτερη γνωμη?

45Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Νοε 10, 2010 3:31 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:για ενα πραγμα απορω, γιατι στη β επιπεδου δεν ειδαν κατι. Γραφεις οτι την επομενη μερα απο την εξεταση ειχες διαστολη 4. Αυτος που σου εκανε την εξεταση υπολογισε το μηκος του τραχηλου?

Έλα ντε. Shocked

46Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Νοε 10, 2010 3:44 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maya έγραψε:[quote="ΝΑΝΤΙΑ
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ!ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ(ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΒΟΛΗ)! ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 21 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ!ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ! ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 4 εκ.ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ. ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΟΙ ΠΟΝΟΙ! ΤΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ! ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝ!ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΞΕΣΗ! Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ! ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΗ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΑΚΟΜΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ! ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ!

για ενα πραγμα απορω, γιατι στη β επιπεδου δεν ειδαν κατι. Γραφεις οτι την επομενη μερα απο την εξεταση ειχες διαστολη 4. Αυτος που σου εκανε την εξεταση υπολογισε το μηκος του τραχηλου? Το ειχε βρει πανω απο 3 εκατοστα? Η του διεφυγε και δεν το ειδε καθολου? Περιεργο μου φαινεται μια μερα πριν να εχεις διαστολη 4 να τα βρηκε ολα φυσιολογικα..[/quote]

Την προηγούμενη που πήγα να κανω την β΄επιπέδου, μου είπαν ότι όλα είναι καλά χωρίς όμως να μου μετρήσουν τον τράχηλο!!!Τώρα ακούω από πολλές γυναίκες ότι τους μετρούν τον τράχηλο σ΄αυτή την εξέταση! Δυστυχώς εγώ δεν το ήξερα!Εγώ πιστεύω ότι ευθύνεται ο γιατρός γι΄αυτό που έγινε! Δεν μου μέτρησε τον τράχηλο!Εγώ πριν από αρκετό καιρό είχα κάποια πονάκια μπροστά στην μήτρα που με χτυπήσουν στην μέση μου! Δυο βράδια δεν κοιμήθηκα και πήρα τον γιατρό και του το είπα και δεν μου έδωσε σημασία! Μου είπε να πάρω ενα παυσίπονο! Μετά από αρκετό καιρό είχα πάλι κάτι πονάκια αλλά όχι τόσο δυνατά όσο την πρώτη φορά,αλλά αφού μου είχε πει την πρώτη φορά έτσι είπα ότι ήταν το ίδιο! Προφανώς να μου έδινε σημάδια, αλλά ο γιατρός μου αδιαφόρησε! Ίσως να το είχε προλάβει, αν μου έλεγε να ανέβω πάνω να με εξετάσει αλλα αυτός...Λένε όλοι τα καλύτερα λόγ
ια για τον γιατρό μου σαν επιστήμονας αλλά δεν είναι καθόλου επικοινωνιακός! Δεν σου μιλάει σχεδόν καθόλου και όταν τον ρωτάς είναι σαν να σου λέει"άντε τελείωνε". Πολλές έγκυες πελάτισσές του λένε ότι είναι κουρασμένος επειδή δουλεύει πολλές ώρες!

47Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Νοε 10, 2010 3:47 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΝΤΙΑ έγραψε:
Maya έγραψε:[quote="ΝΑΝΤΙΑ
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ!ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ(ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΒΟΛΗ)! ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 21 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ!ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ! ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 4 εκ.ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ. ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΟΙ ΠΟΝΟΙ! ΤΟ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ! ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΝ!ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΞΕΣΗ! Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ! ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΗ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΑΚΟΜΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ! ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ!

για ενα πραγμα απορω, γιατι στη β επιπεδου δεν ειδαν κατι. Γραφεις οτι την επομενη μερα απο την εξεταση ειχες διαστολη 4. Αυτος που σου εκανε την εξεταση υπολογισε το μηκος του τραχηλου? Το ειχε βρει πανω απο 3 εκατοστα? Η του διεφυγε και δεν το ειδε καθολου? Περιεργο μου φαινεται μια μερα πριν να εχεις διαστολη 4 να τα βρηκε ολα φυσιολογικα..

Την προηγούμενη που πήγα να κανω την β΄επιπέδου, μου είπαν ότι όλα είναι καλά χωρίς όμως να μου μετρήσουν τον τράχηλο!!!Τώρα ακούω από πολλές γυναίκες ότι τους μετρούν τον τράχηλο σ΄αυτή την εξέταση! Δυστυχώς εγώ δεν το ήξερα!Εγώ πιστεύω ότι ευθύνεται ο γιατρός γι΄αυτό που έγινε! Δεν μου μέτρησε τον τράχηλο!Εγώ πριν από αρκετό καιρό είχα κάποια πονάκια μπροστά στην μήτρα που με χτυπήσουν στην μέση μου! Δυο βράδια δεν κοιμήθηκα και πήρα τον γιατρό και του το είπα και δεν μου έδωσε σημασία! Μου είπε να πάρω ενα παυσίπονο! Μετά από αρκετό καιρό είχα πάλι κάτι πονάκια αλλά όχι τόσο δυνατά όσο την πρώτη φορά,αλλά αφού μου είχε πει την πρώτη φορά έτσι είπα ότι ήταν το ίδιο! Προφανώς να μου έδινε σημάδια, αλλά ο γιατρός μου αδιαφόρησε! Ίσως να το είχε προλάβει, αν μου έλεγε να ανέβω πάνω να με εξετάσει αλλα αυτός...Λένε όλοι τα καλύτερα λόγ
ια για τον γιατρό μου σαν επιστήμονας αλλά δεν είναι καθόλου επικοινωνιακός! Δεν σου μιλάει σχεδόν καθόλου και όταν τον ρωτάς είναι σαν να σου λέει"άντε τελείωνε". Πολλές έγκυες πελάτισσές του λένε ότι είναι κουρασμένος επειδή δουλεύει πολλές ώρες!
[/quote]

Φυσικα και τον μετρανε και φυσικα και ειναι υπευθυνος αν δεν το εκανε. Μαλιστα πρεπει να το γραψει στα αποτελεσματα. Να το ψαξεις νομικα γιατι ισως ειναι λαθος του. Εγω αυτο θα εκανα. Αν θες να μιλησουμε στειλε μου πμ

48Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Τετ Νοε 10, 2010 3:50 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και τι σημαινει ιτι δεν το ηξερες? εσυ θα του πεις τη δουλεια του?? θα αρχισω να βριζω με την ανευθυνοτητα μερικων..

49Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 1:14 am

ΝΑΝΤΙΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Έχεις δίκιο! Και εγώ είμαι πολύ θυμωμένη με τον γιατρό και πιστέυω ότι ένα πολύ μεγάλο μερίδιο ευθύνης το έχει αυτός!Δεν αντέχω να το σκέφτομαι!Ότι έχασα το μικρό μου αγγελούδι, για ένα λάθος αυτού του βλάκα!Πήγαμε σ΄αυτό το γιατρό γιατί ήταν πρώτο όνομα και όλοι λέγανε τα καλύτερα γι΄αυτόν! Δεν ξέρω πλέον που να πιστέψω!Στις 30 Νοεμβρίου που έχω ραντεβού μαζί του, έχω απορία τι θα μου πει!!!θα γίνει χαμός, αν δεν μου εξηγήσει γιατί έγινε αυτό που έγινε!Θα μας ακούσει όλος ο όροφος!

50Άσχημες εμπειρίες... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άσχημες εμπειρίες... Πεμ Νοε 11, 2010 1:29 am

fouskopsaro


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑΝΤΙΑ έγραψε:Έχεις δίκιο! Και εγώ είμαι πολύ θυμωμένη με τον γιατρό και πιστέυω ότι ένα πολύ μεγάλο μερίδιο ευθύνης το έχει αυτός!Δεν αντέχω να το σκέφτομαι!Ότι έχασα το μικρό μου αγγελούδι, για ένα λάθος αυτού του βλάκα!Πήγαμε σ΄αυτό το γιατρό γιατί ήταν πρώτο όνομα και όλοι λέγανε τα καλύτερα γι΄αυτόν! Δεν ξέρω πλέον που να πιστέψω!Στις 30 Νοεμβρίου που έχω ραντεβού μαζί του, έχω απορία τι θα μου πει!!!θα γίνει χαμός, αν δεν μου εξηγήσει γιατί έγινε αυτό που έγινε!Θα μας ακούσει όλος ο όροφος!

ΝΑΝΤΙΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΖΙΦΟΣ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ Ο ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟ. ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ....ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΛΙΚ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις