Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kai ego afto nomizo einai ola thema kathariotitas.kai emeis exoume ena skilaki kala skilaki den to les einai domerman alla telos padon einai poli kalos kai me tin mpoumpou poli glikas tis glifei ta podarakia otan klaiei kai kathete dipla tis otan einai mesa sto spiti.alla pote den ton afinoume mono oxi giati tha tis kanei kati kako epeitides alla to podi tou na paei na tin xaidepsei einai vari kai tha tin xtipisei athela tou.otan megalosei pados tha ton kanei poni mallon.ta zoa prosferoun polla sta pedia pao adisomata tora mexri mathimata ipefthinotitas pio meta

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:ειναι ΟΛΑ θεμα καθαριότητας πιστευω- αν εμβολιαζεις τα κατοικιδια σου -τα αποπαρασιτωνεις όπως εισαι υποχρεωμενος να κανεις- πανω απο όλα για την δικη τους ευζωία- δεν κινδυνευει κανεις- ειτε ειναι γατα το ζωάκι ειτε ειναι κατι άλλο.
Δεν μιλαμε για αλλεργίες βεβαια- αυτο ειναι άλλο κεφάλαιο.
όσο για τα παιδια κ τα ζώα αν εχουμε γνωση κ μπορουμε να 'διαβαζουμε' την γλώσσα του σώματος των ζωων (εξαλλου ετσι επικοινωνουν μαζί μας) τοτε μπορουμε να αποφυγουμε τυχόν απρόβλεπτα περιστατικα.
Δεν θέλει πανικό. Θελει σωστή ενημέρωση /θετική σκέψη και στάση Smile

Na sou po oti ego den pisteuo k sta embolia pou tous kanoun, exei tixei na eimai se ktiniatrio k na feroun adespoto kai na einai ugiestato, an eksereseis tous psilous k ta tsimpouria pou eixe den eixe tipota allo. Giati ta emboliazei kaneis ? i mipos prosexoun to ti trone ? i mipos tous dinoun k to xapaki gia ta skoulikakia? K ego eimai alergiki sta zoa. ta piano k bgazo kokkiniles , kurios sto prosopo. Ematha se pia simia tou somatos an me agkiksoun me pianei i alergia k prosexo, k ola einai mia xara. Stin arxi otan efera ton mikro mou se epafi me ta skulia mou fobomoun polu min pathene tipota alla eutuxos ...... tipota. Eimai iper ena paidi na megaloni me ena zoaki sto spiti. Arki panta na exoume to nou mas.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cassiani έγραψε:kai ego afto nomizo einai ola thema kathariotitas.kai emeis exoume ena skilaki kala skilaki den to les einai domerman alla telos padon einai poli kalos kai me tin mpoumpou poli glikas tis glifei ta podarakia otan klaiei kai kathete dipla tis otan einai mesa sto spiti.alla pote den ton afinoume mono oxi giati tha tis kanei kati kako epeitides alla to podi tou na paei na tin xaidepsei einai vari kai tha tin xtipisei athela tou.otan megalosei pados tha ton kanei poni mallon.ta zoa prosferoun polla sta pedia pao adisomata tora mexri mathimata ipefthinotitas pio meta

Ego leo stin dikia mou otan exo ton mikro sto parko k paizi "pigene na deis o nikolakis mas ti kanei" tsoup k trexei. Otan einai ola kala k ton dei iremo, erxete k ksaploni sta podia mou. An ton dei k mourmouraei i paei k tou kanei xares i erxete k mou einai anisixi gia na me kanei na sikotho na pao sto mikro. Paneksipna einai ta atima.

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eksipna den les tipota!!!kai poli pio kala apo pollous anthropous

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μου θυμησατε ενα γεγονος που συνεβη πριν πολλα χρονια φιλοξενουσα ενα ροτβαιλερ καμποσους μηνες κ ειχε γεννησει τοτε η κολλητη μου θυμαμαι τον επερνα μαζι κ πηγαινα παντου ενιωθα ασφαλεια μια μερα αφησα τον σκυλο εξω απο το σουπερ μαρκετ δεμενο στο καροτσακι του μωρου κ βγαινοντας παρατηρησα οτι οποιος παραπλησιαζε πολυ κοντα του μουγκριζε κ το καλυτερο ηταν τον σεπτεμβριο που εγινε εκεινος ο μεγαλος σεισμος ειχα τις κορες τιης φιλεναδας μου κ βλεπαμε καρουσελ στην ερτ κ οταν εγινε ο σεισμος το πρωτο πραγμα που εκανα εβαλα τις μικρες κατω απο το τραπεζι κ μπηκε κ ο σκυλος απο επανω τους ειχε βαλει ετσι το σωμα του που εκανε ασπιδα προστασιας μτα για να τους βγαλω ολους εξω εδα κ επαθα ο διας δεν κουνιοταν με ιποτα κ καλα εκανε γιατι εγνε μετασεισμος κ επεσε η κρυσταλιερα που ειχα με της μινιατουρες μου

http://www.gatospito.com

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΛΑΤΡΕΙΑ!!! ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΑ!!! ΑΛΛΑ ΞΕΧΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΑ 7 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!! ΕΝΑ ΚΑΦΕ-ΑΣΠΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ!!
ΞΕΧΩΡΙΖΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ!!!
ΛΥΠΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΕΠΑΙΖΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟΡΓΙΚΗ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΞΕΝΑ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ....
ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΚΥΛΑΚΙ!!!
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ..
ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ Crying or Very sad Crying or Very sad

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,ΟΣΟ ΦΙΛΙΚΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΖΟΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑΖΕΙΣ.ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΓΑΤΑ Η Ο ΣΚΥΛΟΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΛΙΓΟ ΜΗΝΩΝ ΜΩΡΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΙ ΤΑ ΧΝΩΤΑ ΤΟΥ.
ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΠΑΡΑΞΕΝΗ.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina780 έγραψε:ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,ΟΣΟ ΦΙΛΙΚΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΖΟΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑΖΕΙΣ.ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΓΑΤΑ Η Ο ΣΚΥΛΟΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΛΙΓΟ ΜΗΝΩΝ ΜΩΡΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΙ ΤΑ ΧΝΩΤΑ ΤΟΥ.
ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΠΑΡΑΞΕΝΗ.

Razz Razz Razz Razz Razz ΣΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!!!! ΣΕΒΑΣΤΗ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ...
ΓΙΑ ΛΕΧΟΥΔΙΑΡΙΚΟ Κ ΕΓΩ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina780 έγραψε:
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΠΑΡΑΞΕΝΗ.

Έτσι-- να το τονίζουμε αυτό για να μην σπέρνουμε τον πανικο στον κοσμο ανάλογα με τις δικες μας φοβίες.

Wink

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κορίτσια και εγώ είμαι σε δίλημμα έχω ένα υπέροχο pug σκυλάκι αλλά όταν ήμουν 5 μηνών έγκυος ο άντρας μου αποφάσισε να τον δώσει στον αδερφό του για λίγο καιρό για παρέα τελικά ο καιρός έγινε πολύς την προηγούμενη εβδομάδα πήγα σπίτι του και είδα ένα πραγματικά άλλο σκυλί, ένα σκυλί που ανεβαίνει σε καναπέδες και κρεβάτια που κάνει την ανάγκη του στο μπαλκόνι ενώ όταν τον είχα εγώ τα πράγματα δεν ήταν έτσι.
το χειρότερο είναι οτι εκείνος δεν μπορεί να τον κρατήσει άλλο πρώτον γιατί έτσι όπως τον κατάντησε δεν τον αντέχει και δεύτερον γιατί θα πάει να μείνει με την πεθερά μου που έχει ήδη τρία και δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω ψάχνω απεγνωσμένα ένα κέντρο εκπαίδευσης αλλά τα χρήματα που ζητάνε είναι πάρα πολλά.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ria
Μην πανικοβάλλεσαι- μπορει να στον κακομαθε αλλα να ξερεις οτι αν ασχοληθεις εσυ κ ο αντρας σου με συνεπεια στις εντολές- δεν θα χρειαστει να τον πας σε εκπαιδευτή. κανε μια ερευνα στο ιντερνετ για συμβουλες πανω στο προβλημα σου.
δεν ειναι κατι που δεν αλλαζει το να τον αποκλεισεις απο το να κανει την αναγκη του στο μπαλκονι κ να ανεβαινει στους καναπεδες κ τα κρεβατια.αυτο ειναι το μονο ευκολο!
χρειαζεται να εισαι συνεπης -σε 2 βδομαδες το πολυ το σκυλι θα επανελθει!

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ δεν φαντάζεσαι πόσο μου λείπει κουκίδα μου έχω και την μαμα μου που με πρίζει οτι τα ζώα έχουν αρρώστιες και το αναβάλω συνεχώς αλλά νομίζω πως αν τον δώσω θα πάθω κατάθλιψή βλέπεις είχα τότε και ένα γυναικολόγο που μου έλεγε οτι δεν μπορώ να κάνω εύκολα παιδιά και το είχα σαν το μωράκι μου παντού μαζί

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην ακους βρε Ρία μου τι λεει ο καθενας. εξω απτον χορο που λένε ..οι θεωρίες πάνε σύννεφο. Αν το φροντίζεις το σκυλάκι σου τι πρόβλημα υπάρχει?
να το παρεις πίσω - οσο σου λειπει εσενα τοσο θα τους λειπεις κ εσυ!
μην παραιτηθεις κ μην ακους πάνω απόλα αυθαίρετα πράγματα!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eilikrina sevomai tis gnomes ton allon pou den theloun ta skilia sto spiti alla oxi oti einai epikindina.min trelanoume ton kosmo.einai poli megalo pragma na exeis skili gia gata den ksero den eixa pote alla ta skilia einai san enas anthropos pou se agapaei opos eisai xoris defteres skepseis.den antexo otan vlepo mamades na travane ta pedia tous me paniko otan vlepoun ena skili adespoto i mi kai ta tromazoun xoris logo.

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να φανταστειτε κοιλοποναγα στο νοσοκομειο κ εδιωχνα τον κυριακο να παει να παρει την κολλητη μου να πανε να ταισουν τα αδεσποτα μην χασουν το λιγο φαγητο που τους βαζαμε κ η πλακα ηταν που ελεγε ο αντρας μου κ αμα γεννησεις οσο θα λειπω του ειπα θα συνενηθω να μην βγει κ πηγε το γουρουνι μου να ταισει κ γυρισε πετωντας

http://www.gatospito.com

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ladycat έγραψε:να φανταστειτε κοιλοποναγα στο νοσοκομειο κ εδιωχνα τον κυριακο να παει να παρει την κολλητη μου να πανε να ταισουν τα αδεσποτα μην χασουν το λιγο φαγητο που τους βαζαμε κ η πλακα ηταν που ελεγε ο αντρας μου κ αμα γεννησεις οσο θα λειπω του ειπα θα συνενηθω να μην βγει κ πηγε το γουρουνι μου να ταισει κ γυρισε πετωντας
xa xa bravo sou.ego oso kai na ta agapo den tha ton edioxna ekeini tin stigmi.xa xa xa xa treli eisai? ΠΑΙΔΙΑ Κ ΖΩΑ.ΜΗΠΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ;;; - Σελίδα 5 606100

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:
ladycat έγραψε:να φανταστειτε κοιλοποναγα στο νοσοκομειο κ εδιωχνα τον κυριακο να παει να παρει την κολλητη μου να πανε να ταισουν τα αδεσποτα μην χασουν το λιγο φαγητο που τους βαζαμε κ η πλακα ηταν που ελεγε ο αντρας μου κ αμα γεννησεις οσο θα λειπω του ειπα θα συνενηθω να μην βγει κ πηγε το γουρουνι μου να ταισει κ γυρισε πετωντας
xa xa bravo sou.ego oso kai na ta agapo den tha ton edioxna ekeini tin stigmi.xa xa xa xa treli eisai? ΠΑΙΔΙΑ Κ ΖΩΑ.ΜΗΠΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ;;; - Σελίδα 5 606100
μα το ενιωθα οτι το παιδι δεν ηταν ακομη ετοιμο να βγει
ειχα λιγη διαστολη κ ειχαμε ακομη δρομο μπροστα μας εχω μεγαλη τρελλα

http://www.gatospito.com

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ladycat έγραψε:να φανταστειτε κοιλοποναγα στο νοσοκομειο κ εδιωχνα τον κυριακο να παει να παρει την κολλητη μου να πανε να ταισουν τα αδεσποτα μην χασουν το λιγο φαγητο που τους βαζαμε κ η πλακα ηταν που ελεγε ο αντρας μου κ αμα γεννησεις οσο θα λειπω του ειπα θα συνενηθω να μην βγει κ πηγε το γουρουνι μου να ταισει κ γυρισε πετωντας
Χαχαχαχα μ'εκανες και γελασα!!!!!
Respect Respect υποκλινομαι!!!!

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

http://www.gatospito.com

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
url=https://servimg.com/view/11693193/738][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/url]
1/1/11 πρωτη επαφη με τον γατο

http://www.gatospito.com

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ladycat έγραψε:url=https://servimg.com/view/11693193/738][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/url]
1/1/11 πρωτη επαφη με τον γατο

ΑΑΑ καλό μου!!Να σου ζήσει,γερό και καλοφωτισμένο!!!!

DimitraK


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kαι τα ζωακια παιδια μας ειναι

Ο Γκάντι είχε κάποτε πει πως "η ηθική πρόοδος μιας χώρας φαίνεται από την συμπεριφορά των ανθρώπων της προς τα ζώα" .Οταν ζηταει καποιος συμβουλη για το κατοικιδιο του και μαλιστα οσον αφορα επερχόμενη εγκυμοσυνη- πρεπει να τους ενθαρρυνουμε και οχι να τους αποθαρρυνουμε να το κρατησουν. το ζωο δεν το αγαπας για οσο καιρο σε βολευει αλλα για μια ζωη.

Angelinateacher

Angelinateacher
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λατρεύω τα ζώα, από μικρή έπαιζα και φρόντιζα τις γάτες στην αυλή όταν μέναμε σε μονοκατοικία. Εδώ και 5 χρόνια έχω τη Ρόζα, μια σκυλίτσα που την βρήκαν κάποιοι τότε συμφοιτητές μου σε κάδο σκουπιδιών μαζί με τα αδερφάκια της ακόμα 1,5 μηνός κουτάβια και τα έσωσαν από φρικτό θάνατο. Δε το μετάνιωσα ούτε στιγμή που την πήρα, ακόμα κι αν είναι αρκετά ζωηρή. Όταν έμεινα έγκυος πέρσυ το μόνο που έκανα ήταν εξέταση για τοξόπλασμα για να βεβαιωθώ ότι όλα είναι καλά. Κάθε χρόνο κάνουμε τα εμβόλιά της και γενικά, ό,τι χρειάζεται για να είναι η ίδια υγιής αλλά κι εμείς. Με το μωρό που φοβόμουν μη ζηλέψει όταν το φέραμε σπίτι, ακολουθήσαμε μια συμβουλή που είχαμε διαβάσει. Μπήκα σπίτι και ασχολήθηκα πρώτα μαζί της (της είχα λείψει)κι ο σύζυγος κρατούσε τη μπέμπα, την κατέβασε λίγο χαμηλά κι η Ρόζα οπισθοχώρησε, δεν αντέδρασε καν! Είχαμε διαβάσει ότι όταν φέρεις το μωρό στο ύψος τους (εσύ βέβαια σε επιφυλακή για κάθε ενδεχόμενο) το παίρνουν υπό την προστασία τους ως πιο μικρό. Κι έτσι, έγινε. Δεν πείραξε ποτέ τη μικρή μου, το αντίθετο, η μικρή πάει να της πειράξει τα αυτιά κι η Ρόζα δεν αντιδρά. Πιστεύω το παιδί μου θα μάθει να αγαπά τα ζώα και θα γίνει πιο υπεύθυνο μεγαλώνοντας με τη σκυλίτσα μας. Μέχρι και αδέσποτα ταϊζω. Όταν αγαπάς τα ζώα αγαπάς όλα τα ζώα. Επίσης, δε γίνεται να αγαπάς μόνο τα ζώα ή μόνο τους ανθρώπους, πρέπει να αγαπάς και να σέβεσαι τη ζωή γενικά! Απλά με ένα ζώο στο σπίτι καθαρίζεις καθημερινά, αλλά όλα είναι επιλογές. Αν κάποιος δεν αντέχει τις ευθύνες ενός ζώου καλύτερα να μη πάρει ποτέ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις