Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:ελεος ρε μανουλα ποσο κομπλεξικια

α καλα κ να ηταν μονο αυτο,τι να πεις αστα.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Μαρία έγραψε:τέλεια Βιβιανάκι φτου φτου μην το ματιάσουμε το παιδί! Very Happy ο πανέμορφος νεαρός αδερφός της πώς αντιδρά?

Ε εντάξει.... εκει που την φιλάμε εκει βαζουμε και κατι κλάμματα αστα να πάνε!!! Ευτυχως όμως καμμία βίαιη κίνηση όμως... Σημερα μέχρι στιγμής πάντως ειναι καλύτερα απο χτές!


άχου το μωρέ το γλυκό μου! θα το συνηθίσει μέρα με την μέρα πιστεύω! καινούριο μέλος ήρθε σπίτι δεν είναι και τόσο απλό! Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΒΙΒΙΑΝ!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ;ΣΥΝΗΛΘΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ;;;ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΘΕΑ!!!!!!ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ FB!NA ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΒΙΒΙΑΝ!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ;ΣΥΝΗΛΘΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ;;;ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΘΕΑ!!!!!!ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ FB!NA ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!

Καλλιόπη μου γλθκιά καλά ειμαι μιά χαρα.... Απο την γέννα συνηλθα αν και πονάω λίγο ακόμα γιατι η τομη ηταν λίγο μεγάλη... η μικρη μου είναι μια γλυκα... θα δωσω φιλάκια και στουσ δύο μολις ξυπνησουν γιατι τώρα κανουν νάνι! Wink Wink

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Kalliopi έγραψε:!

Καλλιόπη μου γλθκιά καλά ειμαι μιά χαρα.... Απο την γέννα συνηλθα αν και πονάω λίγο ακόμα γιατι η τομη ηταν λίγο μεγάλη... η μικρη μου είναι μια γλυκα... θα δωσω φιλάκια και στουσ δύο μολις ξυπνησουν γιατι τώρα κανουν νάνι! Wink Wink

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!Ε,ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ...ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!τι κανετε?
να σας ζησει βιβιαν και να ειναι γερη να την καμαρωνετε!!!
απο οτι μου ειπαν για το φορεμα αυτο που αγορασα δεν εχει κυκλοφορησει σε πρασινο ή σε κοντο!θα δειξει!!!
φιλακια!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολες τις μανουλες τις εγκυουλες και αυτες που συντομα θα ειναι εγκυουλες!!!τι κανετε?εγω σε λιγο θα ξυπνησω και θα ετοιμασω τα καμαρια μου και βουρ στη μαμα μου για ετοιμασιες του γαμου!!!αθηνα η μικρη ειναι κουκλα!!!ειναι καταπληκτικη!!!νομιζω η θεια θα ζηλεψε που η γωγουλα της εκλεψε την παρασταση!!!
φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.4!! - Σελίδα 2 417472

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και από εμένα μανουλίτσες...
Πίνω καφεδάκι σερφάρωντας ευχάριστα και πάντα αναμένοντας να ξυπνήσει το καμάρι μου.....Καλή συνέχειααααααααααααααα Laughing Laughing






maraki

maraki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΑΣ......... ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΠΡΩΙΝΟ!!!! ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΡΥΩΣΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!
Τι εγινε ... μας πλακωσε το πάπλωμα????
Εγω είμαι στη δουλειά απο τις 7:30 και λιγάκι πιεσμένη!!!

χριστινα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.4!! - Σελίδα 2 654316

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο την πολυ βροχερη καρδιτσα!αντι να ειμαι σπιτακι μου με το παιδακι μου κ να χουχουλιαζουμαι ειμαι στη δουλεια κ πλητω αφανταστα!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!ΣΟΦΙΑ,ΣΕ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΣΜΑ!!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!ΣΟΦΙΑ,ΣΕ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΣΜΑ!!!!
καλημερα γεωργια!
εμ κ γω ζηλευω οποια ειναι στο σπιτι της κ το κανει Crying or Very sad

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας...τι κανετε?σοφακι,τι εγινε ο μικρος το βραδυ?ξυπνησε παλι?

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:καλημερα σας...τι κανετε?σοφακι,τι εγινε ο μικρος το βραδυ?ξυπνησε παλι?
καλημερα αθηνα μου με τις τρομερες ιδεες σου!
ετσι οπως ξυπνησε ετσι κ ξανακοιμηθηκε!να σε ξαναευχαριστησω?επιβαλεται! cheers cheers cheers Respect Respect Respect
εσυ τι λεει η δουλεια?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η δουλεια....τρομερη ησυχια....πουλαμε μονο ψωμι,λες και δεν εχουμε τιποτα αλλο,λες και ολα τ'αλλα ειναι δικοσμητικα!α!ξεχασα νας σας πω οτι τσιμπησε τη Μαρια μου ενα κουνουπι στο χερι και πρηστηκε χθες το βραδυ!επαθα σοκ....την ειδα ξαφνικα τουμπανο και ειπα οτι χτυπησε,μεχρι που ειδα ενα τσιμπηματακι στο μικρο της δαχτυλο!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sktv έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!ΣΟΦΙΑ,ΣΕ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΣΜΑ!!!!
καλημερα γεωργια!
εμ κ γω ζηλευω οποια ειναι στο σπιτι της κ το κανει Crying or Very sad
BΡΕ ΣΟΦΑΚΙ,ΣΥΓΝΩΜΗ!!!ΣΚΕΨΟΥ Η ΝΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΓΡΑΦΕΤΕ!!!!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ.ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΤΟΥΚΑΡΩ ΜΕ ΕΝΑΝ.ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΕΓΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΦΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ Ο ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ.ΦΡΕΝΑΡΕΙ Ο ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΣ , ΦΡΕΝΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΝΑ ΦΙΛΗΘΟΥΜΕ!!!ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΑΘΕΟΦΟΒΟΣ ΑΤΑΡΑΧΟΣ ΜΑΖΕΥΕ ΤΗΝ ΚΟΝΣΕΡΒΑ!!!!ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ Ή ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ???ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΡΕΧΑΜΕ ΠΡΩΪ - ΠΡΩΪ!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!

Όλα καλά?
Καλά τα διαβάζω...

Εγώ είμαι πολύ χαρούμενη!
Και τσαντισμένη ταυτόχρονα!

Σήμερα είναι η προ-προτελευταία μέρα στη δουλειά! Από την άλλη βδομάδα θα κάαααααθομαι - τρόπος του λέγειν βέβαια γιατί έχουμε άλλα τρεχάματα με τις δημόσιες υπηρεσίες.

Τα πήρα πρωί πρωί με το γιατρέα του κωλοΙΚΑ ! Με έκανε ο πανίβλαξ να θέλω να βάλω τα κλάματα... Στο τσακ κρατήθηκα...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι σου εκανε ο αλητης στη κατασταση σου?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΔΩ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΡΕΚΛΟΠΟΔΑΡΑ,ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ!ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!ΛΕΙΠΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΕΝΑ MEETING ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!ΑΛΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ!ΟΠΟΤΕ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ!ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΛΕ;ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΑ ΤΖΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΙΚΑ;ΓΕΩΡΓΙΑ,ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΠΟΥ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟΟΟΟΣΑ ΓΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ(ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΠΙΑ,ΚΑΙ ΧΑΧΑΝΙΖΕΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ) ΣΑΣ ΤΟ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ!ΟΡΙΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ,ΕNJOY!https://www.youtube.com/watch?v=PBAg10F7CPw

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πήγα για να μου δώσει τη βεβαίωση της ΠΗΤ στο Κέντρο μάνας και Παιδιού στις Τζιτζιφιές (Καλλιθέα/Μοσχάτο).
Με ρωτάει λοιπόν "πού μένεις?"
"Μενίδι" του λέω.
"Α! Θα πας στο Μενίδι τότε!"
"Μα πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν έχει γιατρό"
"Έχει γιατρό, κι αν δεν έχει εκεί θα έχει σε άλλο ΙΚΑ λίγο παρακάτω κοντά στην περιοχή σου. Φέρε να σου γράψω τα φάρμακα"
Του δίνω το βιβλιάριο μου και μου λέει
"Τι να σου γράψω? Χωρίς εξετάσεις?"
"Τις έχω μαζί τις τελευταίες" του απαντάω.
Να μην τα πολυλογώ μου έγραψε ΆΛΛΑ φάρμακα από αυτά που μου έχει πει ο γιατρός μου να παίρνω -κάθε γιατρός βλέπετε λανσάρει το δικό του φαρμακάκι- και μου λέει:
"Τα "χαρτιά" σου πού είναι?"
"Τι εννοείτε?" του λέω?
(εννοούσε σε ποιο ΙΚΑ ανήκω και τα λοιπά)
Με τα πολλά, και αφού είδε ότι και στο βιβλιάριό μου ακόμη υπάρχει η διεύθυνση του πατρικού μου, μου έδωσε και τη βεβαίωση της ΠΗΤ, αφού του κλάφτηκα κι εγώ λίγο ότι είμαι φρεσκοπαντρεμένη και έτσι και αλλιώς "τα χαρτιά μου" είναι στο Π. Φάληρο κτλ κτλ.
Αλλά ρε κορίτσια, έπρεπε να μου βγάλει την πίστη?
Κι όχι τίποτα άλλο έχω σηκωθεί από τις 7 για να κατέβω από το Μενίδι στο Μοσχάτο (η δουλειά μου είναι σχεδόν δίπλα γιαυτό ζήτησα εκεί ραντεβού) και είπα άντε να ξεμπερδεύω. (Χώρια ότι την άλλη βδομάδα πρέπει να κατέβω στα γραφεία του ΙΚΑ για να καταθέσω τα χαρτιά που πήρα σήμερα κτλ κτλ)
Και ξαφνικά με έκανε να σκεφτώ ότι: άντε ξανά μανά ραντεβού, πρωινό ξύπνημα, τρέξιμο, γιατί? Γιατί αυτός είναι μ....! Όλοι του ΙΚΑ δεν είναι?
Τι σημασία έχει ποια είναι η μόνιμη κατοικία μου? Αν έμενα προσωρινά σε κάποια άλλη πόλη τι θα γινόταν δηλαδή? Θα έπρεπε να έρθω στην Αθήνα για να πάρω την κωλοΠΗΤ? Ή το αντίστροφο...
Αν είναι δυνατόν!
Κορίτσια βγήκα έξω και παρότι "η δουλειά μου είχε γίνει", εγώ ένιωθα απαίσια (ήθελα να βάλω τα κλάματα), απλά και μόνο επειδή "υποβλήθηκα" σε αυτή τη διαδικασία...Ήμουν και μόνη μου...
Και τώρα που μιλούσα με την αδερφή μου, τα ίδια μου είπε κι εκείνη. Σε κάνουν να νιώθεις σα μ... επειδή διεκδικείς τα δικαιώματά σου!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!!!

Ω ΝΑΙ!!!!ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΙ!ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ,ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ,ΚΟΙΤΑΜΕ ΕΞΩ Κ ΛΕΜΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΠΛΕΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!!ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΛΑΛΗΣΑ!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις