Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thinkpink! έγραψε:
ΘεονιΜ* έγραψε:
thinkpink! έγραψε:ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ.
Αν μπορει στειλε την και σε μενα...δεν μπορω να ανασανω απο τον πονο Sad
Ααχ!!!

Very Happy Very Happy Very Happy
για γελια κ για κλαματα ειμαστε νομιζω!

Ακριβως ετσι!!!χαχα ποτε κοιμηθηκαν ολο το βραδυ - Σελίδα 5 654316

skoutoulitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Απο τοτε που σταματησαμε να θηλαζουμε (40 ημερων) κ μπηκαμε στο ξενο γαλα κοιμαται ολο το βραδυ!τρωμε τελευταιο γευμα στισ 9 συνηθως κ πινουμε κ ενα συμπληρωματακι των 100ml στη 1 (κοιμησμενες συνηθως)κ ξυπναμε στισ 9 το πρωι μετα!

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πονεμενη ιστορια εμεις οταν κοντευαμε 5 μηνων αρχισαμε να κοιμομαστε τη νυχτα,χαρα που καναμε δεν μπορειτε να φανταστειτε!!!!!!!!!
μειναμε ομως με αυτη γιατι ο ολονυκτιος υπνος κρατησε μονο 2 βδομαδουλες τωρα παλι τα ιδια.δεν μπορω να καταλαβω εχει ακριβως τα ιδια συμπτωματα με τους κολικους να μην εχουν περασει ακομα?5,5μηνων ειναι τωρα,και το προβλημα ειναι οτι το παει συνεχομενα δεν κοιμαται και να ξυπνησει για φαγητο,ειναι ξυπνιος και κλαιει και γενικα ειναι πολυ ησυχο μωρο

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κελλυ1 έγραψε:πονεμενη ιστορια εμεις οταν κοντευαμε 5 μηνων αρχισαμε να κοιμομαστε τη νυχτα,χαρα που καναμε δεν μπορειτε να φανταστειτε!!!!!!!!!
μειναμε ομως με αυτη γιατι ο ολονυκτιος υπνος κρατησε μονο 2 βδομαδουλες τωρα παλι τα ιδια.δεν μπορω να καταλαβω εχει ακριβως τα ιδια συμπτωματα με τους κολικους να μην εχουν περασει ακομα?5,5μηνων ειναι τωρα,και το προβλημα ειναι οτι το παει συνεχομενα δεν κοιμαται και να ξυπνησει για φαγητο,ειναι ξυπνιος και κλαιει και γενικα ειναι πολυ ησυχο μωρο
Μηπως εχει παλινδρομησεις το μωρουλη?Για κοιτα το γιατι κ μενα καπως ετσι ηταν..αλλα δεν μαζευοταν οτι ποναει..απλα εκλαιγε πολυ κ τεντωνοταν..
Δεν ξερω..απλα μια ιδεα λεω.. ποτε κοιμηθηκαν ολο το βραδυ - Σελίδα 5 315810

ladybeat

ladybeat
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμένα απο 2,5 μηνων σταματησε να ξυπνάει ενδιαμεσα και κοιμαται 11-12 ωρες σερί μεχρι και σήμερα...ουτε του παππάααα,απο υπνο παμε καλα ποτε κοιμηθηκαν ολο το βραδυ - Σελίδα 5 215994

BABYAL


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμενα ειναι 4 1/2 και το βραδυ ξυπναει ανα 2ωρο να φαει.......

αποκλειστικος θηλασμος....!!!!!!
νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!
Laughing

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα 2 μηνων σταματησε να ξυπναει το βραδυ και απο τοτε εχεις σταθερες ωρες φαγητου. κανει 4 γευματα την ημερα ανα 4 με 4,5 ωρες.

eytyxiaz


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Από τη στιγμή που θηλάζεις είναι φυσιολογικό να ξυπνάει το παίδι, αν και υπάρχουν κάποιες περιπτώσεις με παιδάκια που κοιμούνται σερί ενώ θηλάζουν. Το μητρικό γάλα είναι πιο εύπεπτο. Και εγώ θυμάμαι θήλαζα γύρω στις 10 και μετά στις 4 και το πρωί στις 8. Πριν τους 3 μήνες πιο 10 - 2.30 - 6 - 8. Στον τέταρτο αρχίσαμε κρέμα πρώι και απόγευμα. Έτρωγε κρέμα στις 7 και την θήλαζα στις 10.30 και άρχισε να μου κοιμάται σερί 11-8.30 ή 9. Από τότε κοιμάται σερί. Τώρα πια 9 με 7.30 Λίγο υπομονή ακόμα χρειάζεται. Κουράγιο!!!!!!!!

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Xtes i mikri mou, 44 imeron, koimithike seri 2misi me 10misi, 8oraki, alla mesa s'ayto to 8oro ksypnise 3 fores o megalos (33 minon)...

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Pelio έγραψε:Xtes i mikri mou, 44 imeron, koimithike seri 2misi me 10misi, 8oraki, alla mesa s'ayto to 8oro ksypnise 3 fores o megalos (33 minon)...

Της αδερφης μου ειναι 37 ημερων και κοιμαται 7 ωρο και η δικια μου 2 χρονων σχεδον ξυπναει στο 6ωρο για γαλα!!!! Βγαλε συμπερασμα!!!!! ποτε κοιμηθηκαν ολο το βραδυ - Σελίδα 5 215994

errika

errika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
re koritsia telika dn isxuei auto p lene oti ta mwra ksupnane k prepei 3 wres nte k kala na koimountai emena einai 2 mhnwn kai koimatai kanoniko 8wro alla to prwi auto einai to provlhma m k prospathw na ths allaksw kapws to programma na koimatai ta vradua alla pramma duskolo
mia erwthsh pws mporw na th mathw na koimatai monh ths kserei kamia
mono an eimai konda ths ksaplwmenh sto krevath koimatai kala aliws ksupna kathe treis kai ligo an dn eixa th mama na me vohtha tha xa trelathei me to p feugw me pernei xampari ...

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
συνηθιζεται!
λιγο πριν το μπουσουλημα και αργοτερα το περπατημα ταμωρα εχουν αυξημενες αναγκες σε θερμιδες.
το βραδυ ζητουν περισσοτερο γαλα.
επισης οταν βγαζουν δοντακια εχουν αυξημενη αναγκη σε ασβεστιο....οποτε υπομονη!!
κανενας ανθρωπος δεν πινει γαλα με το μπιμπερο στα 15!!!!

katerina81

katerina81
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα κι απο μενα!!
εγω εχω δυο κοριτσακια η μεγαλη μου που ειναι 2χρονων και 4μηνων κοιματε απο 3 μηνων σερι απο τις 9 το βραδυ.ειχαμε βεβαια ξενυχτι με τα δοντακια για αρκετους μηνες.. αλλα τωρα δεν μπορω να πω κλεινει 13 ωρες συνεχομενο υπνο!!! αλλαααα το μικρακι μου που ειναι 8,5 μηνων δεν θελει να κοιματε ποτε. μεσα στην ημερα κανει 3 δεκαλεπτα υπνου και το βραδυ ξυπναει για γαλα ανα 3ωρο και μετα δεν θελει να κοιμηθει και καθολου. εχω σηκωσει τα χερια ψηλα με αυτο το παιδι. οτι εκανα στην μια κανω και στην αλλη! οταν αρχισει να κοιματε θα κανω τουμπες!!! φιλια

eirini1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia mporw na sas zhthsw na peite kai an douleuete...giati thelw na dw ean einai anthrwpinws dunato na xupnaei kanei 2-3 fores th nuxta gia 40-60lepta kai na phgainei kai sth douleia..
xxxxxxxxxxxxxx
euxaristw poluuuu
Sleep

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirini1 έγραψε:koritsia mporw na sas zhthsw na peite kai an douleuete...giati thelw na dw ean einai anthrwpinws dunato na xupnaei kanei 2-3 fores th nuxta gia 40-60lepta kai na phgainei kai sth douleia..
xxxxxxxxxxxxxx
euxaristw poluuuu
Sleep

εγώ δουλευω!
και δυστηχως δεν σηκωνομαι 3 φορες αλλα 13!
και επισης ξυπναει και πολυ νωρις ο μικρός και
και οταν ειναι αρρωστουλης και εχει δοντια σηκωνομαι 23 φορες και πολλες φορες πρεπει να τον κουνσω για να ξανακοιμηθεί..ειναι σαν να τον βάζω για υπνο 4-5 φορες το βραδυ.....
πολλές φορες ειναι τοσο πολλλα τα ξυπνηματα που δεν θυμαμαι αν σηκωθηκα αν τον ταισα η αν κοιμηθηκα το βραδυ....χθες το πρωι οδηγουσα για να παω στη δουλεια μου και περασα κοκκινο φαναρι......
ΑΥΤΑ!
ελπιζω να σε κάλυψα

eirini1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsourekaki έγραψε:
eirini1 έγραψε:koritsia mporw na sas zhthsw na peite kai an douleuete...giati thelw na dw ean einai anthrwpinws dunato na xupnaei kanei 2-3 fores th nuxta gia 40-60lepta kai na phgainei kai sth douleia..
xxxxxxxxxxxxxx
euxaristw poluuuu
Sleep

εγώ δουλευω!
και δυστηχως δεν σηκωνομαι 3 φορες αλλα 13!
και επισης ξυπναει και πολυ νωρις ο μικρός και
και οταν ειναι αρρωστουλης και εχει δοντια σηκωνομαι 23 φορες και πολλες φορες πρεπει να τον κουνσω για να ξανακοιμηθεί..ειναι σαν να τον βάζω για υπνο 4-5 φορες το βραδυ.....
πολλές φορες ειναι τοσο πολλλα τα ξυπνηματα που δεν θυμαμαι αν σηκωθηκα αν τον ταισα η αν κοιμηθηκα το βραδυ....χθες το πρωι οδηγουσα για να παω στη δουλεια μου και περασα κοκκινο φαναρι......
ΑΥΤΑ!
ελπιζω να σε κάλυψα

A P O L Y T A!!!!!!Δεν έχω λόγια...
Respect
Respect Respect
να υποθέσω ότι θηλάζεις κι όλας???

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα όπως έχω ξαναπεί κοιμόταν 9-6 από 50 ημερών...μέχρι που όταν ήταν 7 μηνών τον πήραμε 2 βράδια στα Γιάννενα στους νονούς του και δεν καλο κοιμηθηκε και απο τοτε ξυπνουσε 2-3 φορες καθε βραδυ..πότε έτρωγε πότε ηθελε μονο αγκαλια και κουνημα (που του εμαθαν οι γιαγιαδες του)

2 μηνες αυτη η δουλεια και την αλλη μερα στη δουλεια εγω κομματια!

Μεχρι που την περασμενη Κυριακη δεν αντεξα! 3 η ωρα και ο Ιωσηφ να εχει ορεξη για παιχνιδια...τον αφηνω και εγω στην κουνια και παω στο κρεβατι μου..εκλαιγε για 30 λεπτα...πηγαινα καθε 5-6-7 λεπτα να με βλεπει (3-4 φορες δηλ) και μετα ξαφνικα κοιμηθηκε!!!! Δεν το πιστευα..

Το επομενο βραδυ του πηρε 10 λεπτα και το κλαμα του καμμια σχεση με την πρωτη νυχτα!

αποψε στα 2 λεπτα ειχε κοιμηθει! και κοιμαται ολο το βραδυ μεχρι τις 7:30 περιπου και αν ξυπνησει ξανακοιμαται μονος του χωρις κλαματα....

Αν αντεχεις να το ακους να κλαιει καντο...και το παιδι θα ξυπναει πιο ηρεμο και εσυ θα ησυχασεις!

Μιας συναδελφου το μωρο ειναι 5 μηνων δεν κοιμαται παραπανω απο 2-3 ωρες το 24ωρο και γκρινιαζει και κλαιει συνεχεια...ειναι υγιεστατο απλα ειναι γκρινιαρα..η κοπελα εχει να κοιμηθει απο τοτε που γεννησε και εχει πλεον αποδεχθει οτι δεν προκειται να ξανακοιμηθει

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
8,5 ΜΗΝΩΝ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ 'ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ'... ΣΤΗΝ 4 ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ...ΚΑΛΗ ΚΑΚΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΠΑΡΑΞΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ..ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ..ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΑΛΛΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ

eirini1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
BABYAL έγραψε:εμενα ειναι 4 1/2 και το βραδυ ξυπναει ανα 2ωρο να φαει.......

αποκλειστικος θηλασμος....!!!!!!
νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!
Laughing

na se rwthsw..trwei kai thn hmera etsi h pio araia? epishs exeis dokimasei kapoies fores th nuxta na mh to thilaseis?
flower

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
princess 05/05/10 έγραψε:8,5 ΜΗΝΩΝ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ 'ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ'... ΣΤΗΝ 4 ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ...ΚΑΛΗ ΚΑΚΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΠΑΡΑΞΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ..ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ..ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΑΛΛΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ


den to pistevw paidia apo tis 10 pou tin evala me ton tropo pou egrapsa parapanw xupnise stis 4 ti thilasa..koimithike sto stithos kai meta stis 8:30...asxeta pou pali egw den koimithika giati itan 1 vradu moni sto dwmatio tis kai fovomoun mi de tin akousw...alla toses wres seri...??ax peite mou oti den itan tuxaio kai tha sunexisei etsi... ποτε κοιμηθηκαν ολο το βραδυ - Σελίδα 5 534787

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπορει να ηταν επειδη κουραστηκε με το κλαμα...ποση ωρα εκλαιγε πριν την παρεις αγκαλια;

η καθε μια κανει οτι πιστευει καλυτερο.δεν υπαρχει σωστη η λαθος μεθοδος...μακαρι να μπει σε σειρα υπνου χωρις κλαμα για να μην ταλαιπωρηστε!

εμενα αποψε εκλαψε 5 λεπτα και μετα φωναζε "μαααα μα μπλιαχ"...ειχε κανει κακα του και ηθελε αλλαγμα πριν κοιμηθει και επειδη το "μπλιαχ" του το λεω οταν τον αλλαζω σου λεει "αυτη η τρελη θα με αφησει να κοιμηθω λερωμενος!!!!" 9 μηνων παιδι!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις