Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπον...κοιμαται ολοκληρο βραδυ απο 2 ημερων...εγω την ξυπναω να φαει και στη 1 το βραδυ και μετα παλι το πρωι στι 7.30
I love you

maria1985

maria1985
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΘεονιΜ* έγραψε:Λοιπον...κοιμαται ολοκληρο βραδυ απο 2 ημερων...εγω την ξυπναω να φαει και στη 1 το βραδυ και μετα παλι το πρωι στι 7.30
I love you


θεονιΜ ποσο τυχερή μπορεί να είσαι??????? μακάρι να μου το εκανε αυτο έστω κ στισ 40ημερες... τςρα αρχίζουμε να χαλαρώνουμε απο τους κοληκούς κ ελπίζς να αρχίσει να κοιμάτε κανονικα... Rolling Eyes

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


θεονιΜ ποσο τυχερή μπορεί να είσαι??????? μακάρι να μου το εκανε αυτο έστω κ στισ 40ημερες... τςρα αρχίζουμε να χαλαρώνουμε απο τους κοληκούς κ ελπίζς να αρχίσει να κοιμάτε κανονικα... Rolling Eyes [/quote]
sto efxomai alla gia na se proetoimaso emeis otan teleiosame tous kolikous kai eipa epitelous arxisane ta dontia kai akoma den iremisame

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria1985 έγραψε:
ΘεονιΜ* έγραψε:Λοιπον...κοιμαται ολοκληρο βραδυ απο 2 ημερων...εγω την ξυπναω να φαει και στη 1 το βραδυ και μετα παλι το πρωι στι 7.30
I love you


θεονιΜ ποσο τυχερή μπορεί να είσαι??????? μακάρι να μου το εκανε αυτο έστω κ στισ 40ημερες... τςρα αρχίζουμε να χαλαρώνουμε απο τους κοληκούς κ ελπίζς να αρχίσει να κοιμάτε κανονικα... Rolling Eyes
Στο ευχομαι Μαρια μου να κοιμαται σαν την δικια μου..τον υπνο της δεν τον χανει για κανεναν λογο η κυρια..και να πειναει που λεει ο λογος!!!!

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
argyro 2 έγραψε:

θεονιΜ ποσο τυχερή μπορεί να είσαι??????? μακάρι να μου το εκανε αυτο έστω κ στισ 40ημερες... τςρα αρχίζουμε να χαλαρώνουμε απο τους κοληκούς κ ελπίζς να αρχίσει να κοιμάτε κανονικα... Rolling Eyes
sto efxomai alla gia na se proetoimaso emeis otan teleiosame tous kolikous kai eipa epitelous arxisane ta dontia kai akoma den iremisame[/quote]
Για να δω και εγω..μπορει να μου τα φυλαει ολα για οταν βγαζει δοντακια....................

maria1985

maria1985
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΘεονιΜ* έγραψε:
argyro 2 έγραψε:

θεονιΜ ποσο τυχερή μπορεί να είσαι??????? μακάρι να μου το εκανε αυτο έστω κ στισ 40ημερες... τςρα αρχίζουμε να χαλαρώνουμε απο τους κοληκούς κ ελπίζς να αρχίσει να κοιμάτε κανονικα... Rolling Eyes
sto efxomai alla gia na se proetoimaso emeis otan teleiosame tous kolikous kai eipa epitelous arxisane ta dontia kai akoma den iremisame
Για να δω και εγω..μπορει να μου τα φυλαει ολα για οταν βγαζει δοντακια....................[/quote]

χαχαχαχα τωρα αθτο ειναι καλο??? ποτε κοιμηθηκαν ολο το βραδυ - Σελίδα 4 585182 ελπιζω να μην μου κανει ακομα πονους στα δοντακια αν κ νωμιζω ειναι πολυ νωρις για δοντια, νομιζω απο 6 μηνων κ μετα. η κανω λαθος? δεν εχω ιδεα!!!!


ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλο δεν ειναι...για να μην ζηλευεται το ειπα! :Ρ χαχαχα και εγω ετσι πιστευω,απο 6μηνων ειναι τα δοντακια ΣΥΝΗΘΩΣ!

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΘεονιΜ* έγραψε:Καλο δεν ειναι...για να μην ζηλευεται το ειπα! :Ρ χαχαχα και εγω ετσι πιστευω,απο 6μηνων ειναι τα δοντακια ΣΥΝΗΘΩΣ!
emena einai 5 minon kai arxisame apo 2,5 minon na rizonoume me ta dontakia
einai analoga sto moro alla ksekinane noris alla argoune

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
argyro 2 έγραψε:
ΘεονιΜ* έγραψε:Καλο δεν ειναι...για να μην ζηλευεται το ειπα! :Ρ χαχαχα και εγω ετσι πιστευω,απο 6μηνων ειναι τα δοντακια ΣΥΝΗΘΩΣ!
emena einai 5 minon kai arxisame apo 2,5 minon na rizonoume me ta dontakia
einai analoga sto moro alla ksekinane noris alla argoune
Εχει αρχισει να βγαζει πολλα σαλακια η δικια μου εδω και κανα 2 εβδομαδες και μασαει συνεχεια τα κουβερτακια της και τα χερακια της...αλλα δεν δειχνει να την ενοχλουν ιδιετερα..
Καθε παιδι και διαφορετικο,οπωςτα λετε και εσεις! Smile

lineal

lineal
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμενα στους 2 μηνες αρχισε να κοιμαται σερι τα βραδια και ξυπνουσε στις 6 το πρωι.
μετα στις 7 και εδω και λιγες μερες γυρω στις 7.30 με 8 παραSmile
ειναι πολυ καλος στον υπνο του,εχει μοιασει τον μπαμπα του-και σαυτο και δε ξυπναει ευκολα απο θορυβοSmile
φτου φτου να μη τον ματιαξω Laughing

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα ειναι στον 5 μηνα κ αρχισε να κοιματε ολο το βραδυ εδω κ δυο εδομαδες μεχρι πριν ξηπνουσε γυρω στις 5-6 ετρωγε κ ξανα κοιμοταν μεχρι τις 10 τωρα ξυπναει στις 8¨30 με 9. Οσο για τα δοντια την ημερα που μπαιναμε στον 4 βγαλαμε 2 δοντια χωρις να το καταλαβουμε ομως απο τοτε επειδη ετοιμαζονται κ τα επανω εχουμε λιγο γκρινια I love you

maria1985

maria1985
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
epitlous!!!!!!!!!!! ποτε κοιμηθηκαν ολο το βραδυ - Σελίδα 4 536304 edw k 4 meres koimomaste olo to vradu..... apo tis 12 ews tis 7 to prwi!!!!!!
den antazeste poso me exei ksekourasei auto... k oi 2 wres parapanw upnou einai pragmatika polu arketes!!!!!! ποτε κοιμηθηκαν ολο το βραδυ - Σελίδα 4 875502

gigantas

gigantas
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμεις στον 5ο κοιμηθήκαμε απο τις 9 μέχρι 8-9 το πρωι..ακόμη και σήμερα που είναι 9μηνών!Παρόλο που θήλαζα μεχρι και πριν 10 μέρες..αν και πεινάλας..για πολύ πείνα..στον 5ο έκοψε το γεύμα στις 3τα ξημερώματα..είπε να ξεκουραστεί μάλλον..

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η κόρη μου κοιμόταν από 8 μέχρι 8 το πρωί από 40 ημερών (δεν κοιμόταν όμως την ημέρα). Μόνο την θήλαζα κατά τις 12 το βράδυ στον ύπνο της γιατί ήταν πολλές οι ώρες ύπνου. Ο μικρός είναι 3 μηνών και κάτι και κοιμόταν 8 ξυπνούσε 3 και ξανά 6 το πρωί. Εδώ και 2 μέρες όμως έχει κόψει το βραδινό στις 3 και ξυπνάει κατευθείαν στις 6. Λέτε να γλίτωσα το βραδινό ξύπνημα; Έχω μία συγκρατημένη χαρά... Σκέφτομαι να του δώσω στις 12 για να δω τι θα γίνει...

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απο την μια μου φαινονται πολλες οι ωρες που μενει νηστικο το παιδι απο την αλλη ομως θα ξυπνουσε αν πεινουσε..εγω την ξυπναω η΄και κοιμισμενη και την ταιζω περιπου στις 12 και μετα το πρωι παλι στις 8...Μου φαινεται καπως να την αφησω να φαει οποτε θελησει..μαλον μ εχει μεινει κολλημα επειδη μ λεει ο γιατρος παντα πως θα ηθελε να εχει παρει λιγο βαρος ακομα.....τι να πω..?!

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εμενα κοιμαται απο 9-6 από 3 μηνών..τώρα τελευταία όμως μου ξυπνάει μια φορά τουλάχιστον το βραδυ με κλάμα και παραπονο (υποθετω δοντακια)...βεβαια μπορει να ειναι επειδη του εκοψα το μεμε-πιπιλα και ταλαιπωρείται λιγο!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
35 ημερων μου κοιμοτανε ολη νυχτα!!! γενικα αυτο το παιδι δεν το καταλαβα καθολου!!! αχ θεουλη μου μακαρι να ναι ετσι και το δευτερο!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

pepi!!

pepi!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
η μικρή μου είναι 5,5 μηνών κοιμαται από τις 8, την σηκώνω στις 12 και το πρωί στις 6: 30 την ταίζει ο αντρας μου πριν φύγει για δουλειά. Στην συνεχεια κοιμάται μέχρι τις 9:30.. μια χαρά είναι έτσι. προσπάθησα να τις κόψω το γεύμα των 12 αλλά ξυπνάει γύρω στις 3 τα μεσάνυχτα και είναι λίγο βάρβαρο.. santa santa

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο Γιαννάκης μου από 20 ημερών μέχρι 40 κοιμόταν 9-3 τα ξημερώματα, ξυπνούσε, έτρωγε και ξανακοιμόταν μέχρι 8 το πρωί. Από 40 ημερών και μετά κοιμόταν σερί 9 με 9. Τώρα μπορεί να σηκωθούμε και πιο αργά. Τρώει και πάλι κοιμάται...ανάλογα με το αν νυστάζω εγώ τον κρατάω κι αυτόν στο κρεβάτι μαζί μου!!!

thinkpink!

thinkpink!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΕΣ ΟΛΕΣ!ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΩ.ΜΕΧΡΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ 12:30-1 ΚΟΙΜΟΤΑΝ Κ ΞΥΠΝΟΥΣΕ 8-9 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΜΕΤΑ ΤΟ 2ο ΜΗΝΑ ΔΡΑΜΑ,ΚΑΝΕΙ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ 9 ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΓΩ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 11 Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2-3.ΔΡΑΜΑ!ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΑΛΕΥΩ ΜΙΑ ΩΡΑ.ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ.

http://vrefikoispasmoi.blogspot.com/

linmak88

linmak88
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Eγώ κορίτσια δεν έχω ξενυχτήσει Π Ο Τ Ε και το εννοώ! Και τα 2 μου παιδιά κοιμόντουσαν και κοιμούνται τις ώρες που τους έχω ορίσει ανάλογα με την εποχή!
Ο γιος μου βέβαια είναι πλέον 15,5 χρονών και δεν τον πιέζω πια αλλά η κόρη μου πέφτει για ύπνο το χειμώνα κατά τις 09:30 το βράδυ και το καλοκαίρι κατά τις 10:30. Κοιμούνται μέχρι το πρωϊ μονορούφι από λεχουδάκια μέχρι και σήμερα! Τι να πω...ίσως επειδή είμαι πολύ υπέρ του προγράμματος στα παιδια! Sleep sunny

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EMENA EXEI KANA 2 BRADIA POU KOIMATAI SERI TH NYXTA GIOUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

aggeliki1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα απο 2 μηνων κοιμαται απο 11 το βραδυ μεχρι 10 το πρωι, τωρα ειναι 4.5 μηνων, μοο γκρινιαζει για καμμια πιπίλα. βεβαια δε θηλαζω...

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thinkpink! έγραψε:ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ.
Αν μπορει στειλε την και σε μενα...δεν μπορω να ανασανω απο τον πονο Sad
Ααχ!!!

thinkpink!

thinkpink!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΘεονιΜ* έγραψε:
thinkpink! έγραψε:ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ.
Αν μπορει στειλε την και σε μενα...δεν μπορω να ανασανω απο τον πονο Sad
Ααχ!!!

Very Happy Very Happy Very Happy
για γελια κ για κλαματα ειμαστε νομιζω!

http://vrefikoispasmoi.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις