Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
346 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 346 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
despina1984 έγραψε:Τελεια η ιδεα σου erotouli!!!!!δεν υπαρχει!!!και πιστεψε με πριν την βαφτιση του μικρου μου ξεπουληθηκα στα περιοδικα!!!!Για αυτο που ρωτας για το που θα βρεις τα πραγματα επειδη προσφατα βαφτισα ενα αγορακι (βεβαια η μαμα του ειχε επιλεξει ως θεμα τον μικρο πριγκιππα) και το μαγαζι που διαλεξε η μαμα μας ψιλοπουλησε στη μεση της διαδικασιας λεγοντας μας οτι δεν μπορει να φερει την παραγγελια μας καταφεραμε και βρηκαμε αντιστοιχα πραγματα για το θεμα μας χωρις να ειναι της σειρας του θεματος μας!!θελω να πω οτι ριχνοντας μια ματια στα μαγαζια θα βρεις πραγματακια που να σου ταιριαζουν!!επισης μια αλλη φιλη πηγε σε βιοτεχνια βαπτιστηκων και σε πολυ καλες τιμες βρηκε απειρα πραγματακια τα οποια ταιριαζαν στο θεμα της και δεν κυκλοφορουσαν στα μαγαζια!ακομα κατι που δυστυχως εγω εμαθα μετα τη βαφτιση του γιου μου καποια απο τα καταστηματα με παιδικα παινιδια τυπου γαιτανακι σου μετατρεπουν σε μπομπονιερα οτιδηποτε διαλεξεις απο το μαγαζι και εχουν πολλα ομορφα πραγματακια απο ξυλο κατα βαση και σε πιο ψαγμενα θεματα οπως το δικο σου!!!!

To thema einai oti edo sto nisi den exoume ergostasia, ola einai eisagogis , i apo to eksoteriko i apo athina, Gia auto thelo tora se 10 meres pou tha anebo athina na psakso na bro osa pio polla mporo. Opote den exo polles epiloges. To allo thema einai oti den exo asxolithi pote me to thema baftiseis k magazia. Tin anipsia mou pou baftisa, oi goneis tis den eixan kapoio sigkekrimeno thema opote eixa paei stou aslani , tis pira ola ta rouxa apo ekei , k ton stolismo ton kaname me fanarakia k touli pou itan i idea tis mamas tis. Epidi itan apla se thema stolismou ithela na doso emfasi ego sta rouxa tou paidiou k sto stauro tou. K epidi eimoun mia nona, k egkuos ( me perimenan eksoda) , den mporousa na asxolitho k me ta ipoloipa.....
Ksereis esu magazia i ergostasia na mou protineis gia na pao tora? Giati meta tin athina tha pame agglia kateuthias opote mexri ton girismo mou sti rodo tha prepei na ta exo brei kai na ksekinao etoimasies giati an ola pane kala tha tin kano tin baftisi arxes iouniou. Opote tha exo mprosta mou mono 3 mines.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
despina1984 έγραψε:Πιστευω πως σε μια βιοτεχνια βαφτιστηκων θα καταφερεις να βρεις ειτε αστερια η καμποικα καπελακια η μποτουλες και αν θες και εχεις χρονο να τα επεξεργαστεις και λιγο μονη σου ας πουμε μια δερματινη κορδελιτσα και καλα καμποικη η κατι τετοιο και να ειναι μοναδικα!παντως επειδη τα εχω προσφατα σιγουρα σε οποιοδηποτε μαγαζι με βαπτιστηκα μπορεις να βρεις πολυ ωραια κουτια αλογακια καμποικα !!επισης μην με κοροιδεψεις αλλα επειδη περιση τις αποκριες ειχα ντυθει κατι αντιστοιχο (ουδεν σχολιο)στο jumbo τωρα που θα βγαλει τα αποκριατικα εχει τελεια καπελα καμποικα που μπορεις να χρεισιμοποιησεις στο στολισμο!!! Very Happy

Giati na gelaso kale! Exo kanei k tis pio gelies skepseis ego. To skeftika k to jumbo otan tha bgalei ta apokriatika, alla mallon tha lipo apo ellada. K perisi tetoia epoxi elipa k otan girisa den pira kan xampari oti eixan perasei oi apokries kai elega stous filous mou ante se liges meres tha exoume apokries na doume ti tha ntithoume k ti tha kanoume tin tsiknopempti. Perito na sou po to doulema pou efaga. To pio sintomo diastima pou mporei na giriso einai se 20 meres, an ola pane kala.

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για να ειμαι ειληκρινης δεν ξερω καν ποτε ειναι οι αποκριες!!!γενικα μετα την γεννηση του παναγιωτη μου εχω ενα θεμα με τον προσδιορισμο του χρονου!!!Οσον αφορα το αν θα πανε ολα καλα εκει που θα πατε δεν δεχομαστε τιποτα λιγοτερο απο αυτο!!!δεν θα πανε απλα καλα θα πανε τελεια!!!και για τον κουκλο σου θα βρουμε τα παντα και αν εχουν περασει οι αποκριες εμεις θα τις ξαναφερουμε!!τοσες ειμαστε τι στο καλο θα καταφερουν να μας κρυψουν τα κοπελα και τις μποτες!!!αποκλειεται!!!! Smile

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν θες μπορεις να ριξεις μια ματια στο evendi η στο an agapas !!θα ξετρελαθεις ολα τα θεματα του ειναι ωραια !! με το καλο να το βαπτισεις το παιδακι σου !!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΑΓΧΟΣ!!! Η ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ Very Happy
ΤΟ ΣΤΥΛ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ Κ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ;
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΣΤΟΛΙΣΜΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΛΥΜΠΗΘΡΑ ΗΤΑΝ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ...ΑΦΟΥ Κ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Κ ΕΒΑΛΕ ΦΥΣΙΚΑ!!! I love you
ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΣΙΕΛ Κ ΡΟΖ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Κ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ Κ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...
ΚΑΙ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΠΗΡΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΕΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ(ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ+ΑΣΠΡΟ) ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΕ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙΑ βοηθεια για βαφτιση τι θεμα ? - Σελίδα 3 654316ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑΝ ΤΑ ΓΛΥΚΟΥΛΙΑ!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα που το λες και γω δεν ειχα θεμα. δεν ηταν τοσο της μοδας. τωρα εγινε. ειχα ειδικα στην κορη μου στολισμο εξω στην εκκλησια καποια μπαλονια ροζ και εκρου. σε σχημα μαργαριτες και τα ιδια σχεδον ειχα στο χωρο δεξιωσης. στον γιο μου ακομα χειροτερα ολα γιναν γρηγορα γιατι τρεχαμε στα νοσοκομεια οποτε απο στολισμο τιποτα ιδιαιτερο

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
erwtoulis έγραψε:Kali i idea sou , ego eixa skefti an den bgo kati sxetiko na mou eftiaxnan apo tipografeio to asteri se plastiko pano k na tiponan Sheriff kai to onoma tou paidiou apo kato.I na ginei stil magnitaki. Alla den ksero poso tha kostisoun. K aples kamia fora einai oraies, arki na einai sxetikes. Den eimai tis apopsis na kano akribi mpoumpouniera giati o perissoteros kosmos tis petaei. Tha mou peis oti tis mpoumpounieres tha tis plirosoun oi nones, alla den thelo na tis epibarino tin stigmi pou tha exo polous kalesmenous. K epidi sigoura tha tis boihtiso , protimo na glitoso xrimata apo ekei oste na kano perissotero stolismo stin eklisia i ena pio plousio mpoufe.
orea i idea gia to typografio alla den ksero ti kostizei.to vradi se skeftomoun kai skeftika oti mporeis na ftiakseis apo pilo kai na ta vapseis kai na tous valeis paramana oste ta pitsirikia meta na mporoun na ta karfitsousoun kai na peksoun kai min pane adika.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΑΓΧΟΣ!!! Η ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ Very Happy
ΤΟ ΣΤΥΛ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ Κ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ;
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΣΤΟΛΙΣΜΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΛΥΜΠΗΘΡΑ ΗΤΑΝ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ...ΑΦΟΥ Κ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Κ ΕΒΑΛΕ ΦΥΣΙΚΑ!!! I love you
ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΣΙΕΛ Κ ΡΟΖ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Κ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ Κ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...
ΚΑΙ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΠΗΡΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΕΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ(ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ+ΑΣΠΡΟ) ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΕ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙΑ βοηθεια για βαφτιση τι θεμα ? - Σελίδα 3 654316ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑΝ ΤΑ ΓΛΥΚΟΥΛΙΑ!!!

Stin arxi pou den iksera ti thema na tou kano , skeftomoun oi mpoumpounieres na einai aggelakia mias k to deutero tou onoma einai Eros.
K ego thelo ola na einai ena xroma . Px an kataliokso se auto to thema giati me efagan oloi simera pou tous to anakinosa, logo tou oti tha fenete polu ftiniariko, to koustoumi pou tou exo brei einai mpez k nomizo oti tha teriazei me ton kafeti k mpez stolismo.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:τωρα που το λες και γω δεν ειχα θεμα. δεν ηταν τοσο της μοδας. τωρα εγινε. ειχα ειδικα στην κορη μου στολισμο εξω στην εκκλησια καποια μπαλονια ροζ και εκρου. σε σχημα μαργαριτες και τα ιδια σχεδον ειχα στο χωρο δεξιωσης. στον γιο μου ακομα χειροτερα ολα γιναν γρηγορα γιατι τρεχαμε στα νοσοκομεια οποτε απο στολισμο τιποτα ιδιαιτερο

Ta mpalonakia den ta polisimpatho, an k tou ebala merika sta genethlia tou pou ta kaname se paidotopo. Alla na sou po k tin alithia .... apo tin mia tsouzi i timi tous gia baftisi pou piga k rotisa k apo tin alli pali einai sunithismeno. Thelo na kano kati to opoio na einai prototupo, diaforetiko.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
erwtoulis έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΑΓΧΟΣ!!! Η ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ Very Happy
ΤΟ ΣΤΥΛ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ Κ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ;
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΣΤΟΛΙΣΜΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ Η ΚΟΥΛΥΜΠΗΘΡΑ ΗΤΑΝ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ...ΑΦΟΥ Κ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Κ ΕΒΑΛΕ ΦΥΣΙΚΑ!!! I love you
ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΣΙΕΛ Κ ΡΟΖ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Κ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ Κ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...
ΚΑΙ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΠΗΡΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΕΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ(ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ+ΑΣΠΡΟ) ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΕ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙΑ βοηθεια για βαφτιση τι θεμα ? - Σελίδα 3 654316ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑΝ ΤΑ ΓΛΥΚΟΥΛΙΑ!!!

Stin arxi pou den iksera ti thema na tou kano , skeftomoun oi mpoumpounieres na einai aggelakia mias k to deutero tou onoma einai Eros.
K ego thelo ola na einai ena xroma . Px an kataliokso se auto to thema giati me efagan oloi simera pou tous to anakinosa, logo tou oti tha fenete polu ftiniariko, to koustoumi pou tou exo brei einai mpez k nomizo oti tha teriazei me ton kafeti k mpez stolismo.

ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΣ!! ΚΑΤΑΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ...
ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ ΑΓΙΑΤΡΕΦΤΕ ΕΦΑΓΑ ΦΛΑΣΙΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΙΔΑ!!!
ΟΤΙ Κ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ I love you βοηθεια για βαφτιση τι θεμα ? - Σελίδα 3 417472

Milena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οι πεταλούδες παίζουν πολύ και είναι πολύ εντυπωσιακό σαν θέμα!
Μια άλλη ιδέα είναι τα ζαχαρωτά! Κάθε λογής καραμελίτσες, γλυφιτζούρια κλπ. Με αυτά μπορείς να παίξεις ΚΑΙ στο προσκλητήριο (σχεδιάκια) ΚΑΙ στις μπομπονιέρες (σχήμα καραμελίτσας ίσως ή γλυφιτζούρια για τα πιτσιρίκια) ΚΑΙ στα γλυκάκια! Θα είναι μια πολύ γλυκιά βάπτιση! Very Happy

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
oi petalouditses den einai pio polu gia koritsakia? Brika apo to evendi pou mou egrapsan pio prin to thema rocking carousel , nomizo etsi legete. Einai to proto thema pou exei stin baftiseis. Mipos sas aresei kalitera apo to western ????

63βοηθεια για βαφτιση τι θεμα ? - Σελίδα 3 Empty Καλή μου φίλη..... Σαβ Ιαν 15, 2011 4:42 am

peni-an

peni-an
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω φτιαχνω μπομπονιερες και ετημαζω ότι χρειαζετε μια φαφτιση. Το τηλ μου ειναι 698.4365.467 και το mail μου peni-events@gmail.com. Αν θες επικοινονισε μαζι μου τη Δευτερα να σου στειλω προτασεις στο mail σου με τσαντουλες και παπουτσακια που ξεκινανε απο 1 ευρω οι μπομπονιερες! Θα χαρω πολυ να σε βοηθισω!

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τέλη Μαϊου ή αρχές Ιουνίου -δεν έχουμε αποφασίσει ακόμη...- σκεφτόμαστε να κάνουμε την βάφτιση του γιού μας και από τώρα προσπαθώ να βρω μια πρωτότυπη ιδέα.δεν θέλω μικρό πρίγκηπα, πειρατές ή ιππότες γιατί είναι "πολυφορεμένα"...τι όμως;σπαζοκεφαλιά...καμία ιδέα κορίτσια? Rolling Eyes

penydrag


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="erwtoulis"] Very Happy Simera milousa me mia fili pou ekana edo sto forum k tis elega ti skeftika na kano gia tin baftisi tou mikrou mou. Alla den ksero an tha einai oraio. Loipon skeftika gia to thema western , opos to touli me ta fanarakia pou bazoun , ego na ebaza touli me mpotes kaoumpoikes enalaks me barelalkia ta opoia tha einai oi anthostiles. To kouti gia ta rouxa tou na einai ena aplo tetragono to opoio pano na exei pistolakia , laso, ftera, petala, asteri tou serifi ktl. Epidi tha kano mpoufe ekso apo tin eklisia anti gia trapezi se kentro. Skeftika na ftiakso ena teraaaastio karabani to opoio otan teliosei i baftisi na aniksi i koukoula tou k na einai mesa ta kerasmata.
Petsetes me allogakia pano.
Oi mpoumpounieres na einai mesa se mpotoules mikres, i na einai oi aples tou touli , i koutakia k na balo pano mprelok spirounia, pistolakia, asterakia ktl.
Alla den ksero an einai kali idea k den exo polles meres mprosta mou gia na apofasiso, logo tou oti feugo agglia k thelo na ta paro apo ekei. BOITHIAAAAAAA!!!!

Δεν ξερω αν αργισα κ εχεις φυγει απο Αγγλια αλλα αμα ψαξεις θα βρεις παρα πολλα πραγματακια!!!! Κ εγω ψαχνω για τη βαφτιση της κορης μου (το δικος μας θεμα νεραιοδοπριγκιπισσες για να βοηθησετε - το ξερω ξεπερασμενο αλλα μετα απο τοσο θαλλασι απο το γιο τωρα θελω ακρως κοριτσιστικο)

Εγω βασικα εχω μια μανια να τα φτιαξω μονη μου κ θα τα μοιραστω σιγα σιγα μαζι σας, τωρα με καιει να πω στη φιλη αυτο που βρηκα...

Γιατι εγω αφησα την Ελλαδα κ αρχισα να ψαχνω Αμερικη κ Αγγλια για κατι διαφορετικο... κ ψαχνοντας για πριγκιπισσες κ γενικα να πατας οτι σου ερχεται με δευτερο συνθετικο "favors" βρισκεις τα απειρα παμφτηνα. Εμενα ο αδερφος μου αγοραζει πραγματα απο Αμερικη γενικοτερα κ προτιμησα αυτο αλλα υπαρχουν κ αντιστοιχες τετοιες εταιριες στην Αγγλια που θα με ενδιαφερε αν της βρεις να μου πεις κ εμενα....

Μη σε ζαλιζω. Δες το link k υπαρχουν απειρα ακομα...
http://www.shindigz.com/catalog.cfm?cat=14861

δες κ αυτο
http://products.party411.com/PlanYourParty/Theme/Western/WesternThemeParty/tabid/5682/List/0/CategoryID/4238/Level/a/Default.aspx

ελπιζω να βοηθησα.... κ οποιος μπορει να με βοηθησει για νεραιδοπριγκιπισσες πεστε!!! εγω σκεφτομαι μπομπονιερα μπρελοκ που απο κατω θα κρεμονται με διαφορες κορδελες ασυμμετρα κουφετα... λενε οτι αυτες ειναι της μοδας...

Φιλια

Γιωτα

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
adeline έγραψε:τέλη Μαϊου ή αρχές Ιουνίου -δεν έχουμε αποφασίσει ακόμη...- σκεφτόμαστε να κάνουμε την βάφτιση του γιού μας και από τώρα προσπαθώ να βρω μια πρωτότυπη ιδέα.δεν θέλω μικρό πρίγκηπα, πειρατές ή ιππότες γιατί είναι "πολυφορεμένα"...τι όμως;σπαζοκεφαλιά...καμία ιδέα κορίτσια? Rolling Eyes

Stin idia moira eimaste Very Happy . Ego eixa apofasisei na tou kano tin baftisi western , me kaoumpoiko stil to opoio den to exo brei pouthena mesa sto internet. piga xtes na do tin eklisia pou tha ekana tin baftisi pou teriaze ena tetoio stil kai apogoiteutika pliros giati akribos mprosta tis xtizoun polikatikia kai einai mesa sta mpaza k ta sidera olos o xoros. Pliri apogoiteusi. Epsaksa k brika ena allo eklisaki to opoio me ekane na allakso telios gnomi gia to thema tis baftisis. Mpika sto evendi pou mou protine mia kopela apo do apo to forum k kateliksa telika me tis nones sto thema rocking horses. Pira tilefono ton anthropo pou eixe to magazi k itan para polu eksipiretikos. Spanio prama. Mou eipe oti thema thelo na tou to po k mporei na mou ftiaksei ekeinos. An katalaba kala prepei na einai ergostasio. K ta stelnei pantou giati einai apo aleksandroupoli autos.
Des ti aresei sto gio sou , mipos exei kapoio agapimeno iroa tis disney? ti tou aresei ? Emena o gios mou, mou edose k tin idea sta genethlia tou pou epeleksa ton miki , kai tora gia tin baftisei pou tou aresoun ta alogakia.
Tin eklisia tin exeis brei ? Tin kanoun mesa tin baftisi i ekso ?

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις πειρατες θα εχουμε, το ξερω πως εχει παραφορεθει αλλα ειναι το ιδανικο για τον πειρατη μου που μου λεηλατησε την καρδια!!! Very Happy

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markellajohny έγραψε:εμεις πειρατες θα εχουμε, το ξερω πως εχει παραφορεθει αλλα ειναι το ιδανικο για τον πειρατη μου που μου λεηλατησε την καρδια!!! Very Happy

AAAA edo tha tsakothoume kuria markellajohni. Emeis eimaste pirates me onoma alla k me tin xari Very Happy Gnisios einai o dikos mou xixixixixixi. Tora pou epsaxna gia mpoumpounieres eida kati foberes me to thema sou.

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα!!!!ακομη ψαχνω ειναι η αληθεια. θελω αυτες που εχει το evendi με τα μπαουλακια που καθονται πανω οι πειρατες.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
enoeis to gliko tou koutaliou pou exei ? giati piga na tis do k mono autes eida se bazaki. Emena mou aresan k autes pou einai o peiratis sto sentouki kathismenos. Mpika eida k tis foto tou giati itan to mono thema pou eixa "pidiksi" (me tin kali enoia) Very Happy , gia to logo tou oti den tha to ekana.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ops, Mpoukalakia diabasa. Tora eida oti egrafes mpaoulakia. xixixi telika oi idies mas aresoun .

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι αυτες στο σεντουκι. δεν ειναι πολυ ωραιες?

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai einai polu oraies. K to olo skiniko pou eixe mesa mou arese. Oi mpoumpounieres sto karabaki mesa , To mpaoulo me ta xrisa. Einai polu oraio thema. Pote tha kaneis esu tin baftisi ?

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
5 ιουνιου μαζι με τον θρησκευτικο μας. για το γαμο θα εχω αλλες μπομπονιερες.

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ερωτούλη...βρίσκω την ιδέα western πρωτότυπη, αλλά η αλήθεια ια είναι ότι δεν έχω δει κάτι σε μπομπονιέρα...άρα θα είναι δύσκολο να βρεις κάτι σε μαγαζί με βαφτιστηκά...πάντως αρκετοί ψάχνουν στο εξωτερικό και τα αγοράζουν σε καλύτερη τίμη απ'ότι εδώ...
για τον γάμο μου -για παράδειγμα- πήρα από Βενετία καταπληκτικές και σε καλή τιμή...είχα φίλη που έφερνε πράγματα από κει μιας και είχε μαγαζί για γάμους και βαφτίσεις..τώρα το έκλεισε...και δυσκολεύομαι...
ο γιος μου είναι 4 μηνών και ακόμη δεν καταλαβαίνει από ήρωες του Disney...μέχρι στιγμής τουλάχιστον...αλλά πιστεύω ότι αυτοί οι χαρακτήρες είναι "πολυφορεμένοι"...
την ιδέα σου για το αλογάκι επίσης την βρίσκω πάρα πολύ καλή και δεν την έχω δει...νομίζω ότι καλύτερα να κάνεις αυτό....αλλά ψάξε για το παραδοσιακό αλογάκι...
η εκκλησία που σκέφτομαι να γίνει η βάφτιση θα είναι στην κεντρική της Ραφήνας -μιας και μένω Ραφήνα- και έλεγα να στήσω 2 τραπεζάκια έξω από την εκκλησία για ένα κέρασμα για τους καλεσμένους, γιατί για τραπέζι ούτε λόγως...έτσι που είναι τα οικονομικά φέτος...χλωμό το βλέπω Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις