Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
346 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 346 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markellajohny έγραψε:5 ιουνιου μαζι με τον θρησκευτικο μας. για το γαμο θα εχω αλλες μπομπονιερες.

Emeis den exoume kanei akoma xristianiko . Alla se kamia periptosi den tha to ekana mazi me baftisi. Einai pio oikonomiko, alla san idea den mou arese pote.
Oso gia tin imeronimia.... konta tha eimaste. Skeftomai 4 iouniou i 11. Mallon gia 11 mas kobo. Pantos tha einai sabbato i imera. Ase pou deno k kompo tis imerominies giati ola eksartiounte apo tin imerominia pou tha mas dosoun oi aggloi gia to epomeno rantebou tora pou tha pame.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
adeline έγραψε:ερωτούλη...βρίσκω την ιδέα western πρωτότυπη, αλλά η αλήθεια ια είναι ότι δεν έχω δει κάτι σε μπομπονιέρα...άρα θα είναι δύσκολο να βρεις κάτι σε μαγαζί με βαφτιστηκά...πάντως αρκετοί ψάχνουν στο εξωτερικό και τα αγοράζουν σε καλύτερη τίμη απ'ότι εδώ...
για τον γάμο μου -για παράδειγμα- πήρα από Βενετία καταπληκτικές και σε καλή τιμή...είχα φίλη που έφερνε πράγματα από κει μιας και είχε μαγαζί για γάμους και βαφτίσεις..τώρα το έκλεισε...και δυσκολεύομαι...
ο γιος μου είναι 4 μηνών και ακόμη δεν καταλαβαίνει από ήρωες του Disney...μέχρι στιγμής τουλάχιστον...αλλά πιστεύω ότι αυτοί οι χαρακτήρες είναι "πολυφορεμένοι"...
την ιδέα σου για το αλογάκι επίσης την βρίσκω πάρα πολύ καλή και δεν την έχω δει...νομίζω ότι καλύτερα να κάνεις αυτό....αλλά ψάξε για το παραδοσιακό αλογάκι...
η εκκλησία που σκέφτομαι να γίνει η βάφτιση θα είναι στην κεντρική της Ραφήνας -μιας και μένω Ραφήνα- και έλεγα να στήσω 2 τραπεζάκια έξω από την εκκλησία για ένα κέρασμα για τους καλεσμένους, γιατί για τραπέζι ούτε λόγως...έτσι που είναι τα οικονομικά φέτος...χλωμό το βλέπω Wink

Gia tis mpoumpounieres epsaxna apo to eksoteriko , na eperna ta diakosmitika k na tis eftiaxna moni. Eixa brei spirounia. petala, asteria serifi k tetoia sxetika gia na ekana diafores.
Otan les to paradosiako allogaki ti enoeis? Skeftomai na balo to paidiko , pou kanei kounia , den ksero pos na sto paromiaso.
Ara i baftisi sou tha ginei se kleisto xoro? Exeis rotisei an sou epitrepoun ton stolismo mesa stin eklisia? Giati se mas den theloun k polla polla otan einai mesa. Emena eutixos to eklisaki pou brika einai mikro k tin kolimpithra tha tin bgaloun ekso, simera milisa k me ton pappa k mou edose to ok na kano OTIIII thelo apo stolismo.
Oso gia ta oikonomika min nomizeis oti eisai i moni.... oloi ta idia pisteuo eimaste. K ego mpoufe apekso tha kano k meta trapezi mono gia tous polu dikous mas anthropous logo tou oti tha erthoun apo to eksoteriko.
Oso gia ton diko sou moraki ... ontos einai mikrouliko akoma gia na epileksi. Emena einai antras pia, pou leei o logos. Very Happy Ti xromata sou aresoun ? A ! Prin pou epsaxna k eida thema papoutsakia me strasakia , saliares ,pipiles ,itan polu mpempe k oikonomiko. To allo pou mou arese itan agglaki k Den to exo dei pouthena.

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παραδοσιακό αλογάκι εννοώ αυτό που κάναμε εμείς μικρά κούνια, αλλά και αυτό που κάνει κούνια το παιδάκι σου ωραίο ακούγεται...να το κάνεις!είναι πολύ ωραία ιδέα...και σε βρίσκω σούπερ που θα καθήσεις να τα φτιάξεις μόνη σου!!μπράβο!!
βασικά θέλω να γίνει σε ένα εκκλησάκι που έκτισε ένας οικογενειακός φίλος του πεθερού μου, που είναι μέσα σε πράσινο, αλλά χρειάζεται ειδική άδεια από την Μητρόπολη και δεν γνωρίζω αν έχει ξανα γίνει μυστήριο εκεί...πήγα το είδα και προβληματίστηκα...δεν είχε κάπου να βάλεις το παιδί να το ντύσεις...δεν είχε πολύ χώρο...απλά μου άρεσε σαν ιδέα γιατί ο κόσμος θα το ευχαριστηθεί και πιο πολύ τα παιδάκια που θα έρθουν. οπότε έχω την εναλλακτική της κλειστής εκκλησίας...δεν ρώτησα ακόμη τον παπά για στολισμούς μέχρι να καταλήξω που θα την κάνω την βάφτιση....άσε που δεν μου αρέσουν τα μπαλόνια που βάζουν πολλοί έξω από την εκκλησία...θέλω πιο απλά πράγματα, αλλά συνάμμα ντελικάτα...
το αγαπημένο χρώμα είναι το κόκκινο
σ'ευχαριστώ πολύ για τις ιδέες...το αγγλάκι τι είναι?ξέρεις μου ήρθε το μυαλό και το κουνελάκι Little Rabbit το οποίο είναι πολύ γλυκό και πρωτότυπο

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Opos egrapsa prin ligo sto allo thema me tin baftisi, i mitropoli mou eipe oti se idiotika den telounte mistiria. Mipos omos me to kounelaki zoristis ? Enoo mipos den briskeis? To trenaki to exeis skeftei ? Agglaki -aggelaki ithela na grapso.
Mallon to idio allogaki leme k oi duo. auto pou kaname kounia. Alla epidi den ksero an tha to bro kai poso tha paei , leo mias k pianoun ta xeria mou tha ftiakso oti mporo moni. To eklisaki pu brika einai mesa sto dasos, mono tou. Des tis foto. Ti les? To pezoulaki tora to ftiaxnoun k mou eipan oti tha einai etoimo os tote. An den einai tha tous to ftiakso ego.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα ερωτούλη!
χθες έφυγα απότομα γιατί έπρεπε να θηλάσω τον μικρό μου...
δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες που είπες από την εκκλησία μέσα στο δάσος, αλλά φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ όμορφα και πολύ ρομαντικά για μία βάφτιση. καλή ιδέα!!
τρενάκι όχι δεν το είχα σκεφτεί ούτε και αγγελάκι...θα το ψάξω τώρα που έχω χρόνο Wink σ'ευχαριστώ!

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπόν μόλις είδα τις φωτογραφίες...sorry τώρα μου τις έδειξε το σύστημα...ωραία φαίνεται και πολύ ήσυχα...αλήθεια σε ποιο νησί βρίσκεσαι;
και αν πιάνει το χέρι σου τότε καλά θα κάνεις να φτιάξεις μόνη σου τις μπομπονιέρες...το σκέφτηκα κι εγώ αυτό..αν δω ότι δεν βρίσκω κάτι σε καλή τιμή και αξιόλογο...θα πάω σε αποθήκες με υλικά στον Περισσό και θα τις φτιάξω κι εγώ μόνη μου... Wink

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="penydrag"]
erwtoulis έγραψε: Very Happy Simera milousa me mia fili pou ekana edo sto forum k tis elega ti skeftika na kano gia tin baftisi tou mikrou mou. Alla den ksero an tha einai oraio. Loipon skeftika gia to thema western , opos to touli me ta fanarakia pou bazoun , ego na ebaza touli me mpotes kaoumpoikes enalaks me barelalkia ta opoia tha einai oi anthostiles. To kouti gia ta rouxa tou na einai ena aplo tetragono to opoio pano na exei pistolakia , laso, ftera, petala, asteri tou serifi ktl. Epidi tha kano mpoufe ekso apo tin eklisia anti gia trapezi se kentro. Skeftika na ftiakso ena teraaaastio karabani to opoio otan teliosei i baftisi na aniksi i koukoula tou k na einai mesa ta kerasmata.
Petsetes me allogakia pano.
Oi mpoumpounieres na einai mesa se mpotoules mikres, i na einai oi aples tou touli , i koutakia k na balo pano mprelok spirounia, pistolakia, asterakia ktl.
Alla den ksero an einai kali idea k den exo polles meres mprosta mou gia na apofasiso, logo tou oti feugo agglia k thelo na ta paro apo ekei. BOITHIAAAAAAA!!!!

Δεν ξερω αν αργισα κ εχεις φυγει απο Αγγλια αλλα αμα ψαξεις θα βρεις παρα πολλα πραγματακια!!!! Κ εγω ψαχνω για τη βαφτιση της κορης μου (το δικος μας θεμα νεραιοδοπριγκιπισσες για να βοηθησετε - το ξερω ξεπερασμενο αλλα μετα απο τοσο θαλλασι απο το γιο τωρα θελω ακρως κοριτσιστικο)

Εγω βασικα εχω μια μανια να τα φτιαξω μονη μου κ θα τα μοιραστω σιγα σιγα μαζι σας, τωρα με καιει να πω στη φιλη αυτο που βρηκα...

Γιατι εγω αφησα την Ελλαδα κ αρχισα να ψαχνω Αμερικη κ Αγγλια για κατι διαφορετικο... κ ψαχνοντας για πριγκιπισσες κ γενικα να πατας οτι σου ερχεται με δευτερο συνθετικο "favors" βρισκεις τα απειρα παμφτηνα. Εμενα ο αδερφος μου αγοραζει πραγματα απο Αμερικη γενικοτερα κ προτιμησα αυτο αλλα υπαρχουν κ αντιστοιχες τετοιες εταιριες στην Αγγλια που θα με ενδιαφερε αν της βρεις να μου πεις κ εμενα....

Μη σε ζαλιζω. Δες το link k υπαρχουν απειρα ακομα...
http://www.shindigz.com/catalog.cfm?cat=14861

δες κ αυτο
http://products.party411.com/PlanYourParty/Theme/Western/WesternThemeParty/tabid/5682/List/0/CategoryID/4238/Level/a/Default.aspx

ελπιζω να βοηθησα.... κ οποιος μπορει να με βοηθησει για νεραιδοπριγκιπισσες πεστε!!! εγω σκεφτομαι μπομπονιερα μπρελοκ που απο κατω θα κρεμονται με διαφορες κορδελες ασυμμετρα κουφετα... λενε οτι αυτες ειναι της μοδας...

Φιλια

Γιωτα
φίλη Γιώτα
είχα μία φίλη που έφτιαχνε μπομπονιέρες χειροποιήτες. δυστυχώς όμως έκλεισε το μαγαζί. όμως μπορώ να σου δώσω μία ιδέα για νεραϊδοπριγκίπισσες...τα υλικά είναι χαρτονάκι...καλαμάκι ξυλάκι...μπαλίτσα πεπιεσμένου χαρτιου -για το κεφάλι- τούλι και χαρτόνι σαν διαφανή για τα φτερά.
στερεώνεις την μπαλίτσα πάνω στο καλαμάκι και ζωγραφίζεις μάτια και στοματάκι...κολλάς επάνω ένα κωνοειδές καπελάκι και ντύνεις το ξυλάκι με τούλι δένοντάς το με κορδελίτσα...αν θες βάζεις και swaro πάνω στο τούλι...και πίσω βάζεις φτερά...αυτή είναι πολύ ωραία για μπομπονιέρα και μπορείς αντίστοιχα να την κάνεις και κουτί για τα βαφτιστικά, καθώς και για λαμπάδα...
σου στέλνω κάποιες φωτογραφίες να πάρεις μια ιδέα.
καλημέρα!
[img][/img]

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
erwtoulis έγραψε:Opos egrapsa prin ligo sto allo thema me tin baftisi, i mitropoli mou eipe oti se idiotika den telounte mistiria. Mipos omos me to kounelaki zoristis ? Enoo mipos den briskeis? To trenaki to exeis skeftei ? Agglaki -aggelaki ithela na grapso.
Mallon to idio allogaki leme k oi duo. auto pou kaname kounia. Alla epidi den ksero an tha to bro kai poso tha paei , leo mias k pianoun ta xeria mou tha ftiakso oti mporo moni. To eklisaki pu brika einai mesa sto dasos, mono tou. Des tis foto. Ti les? To pezoulaki tora to ftiaxnoun k mou eipan oti tha einai etoimo os tote. An den einai tha tous to ftiakso ego.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.icestandard.org/categories/view/1086/western-wedding-favors.html
βρήκα αυτό για κοίταξέ το..είναι βέβαια για γάμο το western theme...όμως πάρε μια ιδέα

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
http://www.bombonieraitaliana.com/pages/ENG/prodotto.asp?ProdottoID=493&FamigliaID=0

ερωτούλη κοίτα αυτό το link
έχει αλογάκι που σκέφτεσαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
adeline έγραψε:Καλημέρα ερωτούλη!
χθες έφυγα απότομα γιατί έπρεπε να θηλάσω τον μικρό μου...
δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες που είπες από την εκκλησία μέσα στο δάσος, αλλά φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ όμορφα και πολύ ρομαντικά για μία βάφτιση. καλή ιδέα!!
τρενάκι όχι δεν το είχα σκεφτεί ούτε και αγγελάκι...θα το ψάξω τώρα που έχω χρόνο Wink σ'ευχαριστώ!

Kalimera! Se sxesi me ta ipoloipa eklisakia pou eida itan to pio omorfo auto pou dialeksa.Iparxoun k omorfotera alla periorizomai sto oti thelo na einai tis agias paraskeuis.
Aggelakia pira tin idea apo to jumbo pou piga k eida pou eixan ftera aggelou gia tis apokries. Mporeis na pareis apo ekei tora pou ta exoun k ftina gia na kaneis ton stolismo. Opos k gia trenaki mporeis na mazepseis ksilarakia k na ftiakseis rages sto patoma ktl, skeftika arketous stolismous gia auto to thema kai tha exei k to kokkino xroma. Ta aggelakia pisteuo einai pio anixto thema pou mporeis na paikseis perisotero me louloudia k ifasmata. ktl Pisteuo to ena thema einai tha fenete pio plousio k to allo pio paidiko.

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimeta koritsia.erotouli protimo to thema aggelaki kai western.tora kati allo tha kanoume kai emeis tin vaptisi tis mikris mas to kalokai kai thelo voitheia. proton elega na kano thema prigipissa kai vatraxos kai stis mpoumpounieres na exei vatraxakia gia tous adres kai prigipisses gia tis ginaikes se mprelok i apla metalliko pou tha to ftiakso ego mprelok alla apo xtes psaxno sto internet kai den vrisko prigkipissa sketi einai neraida mazi an mporeite na vroute kati tha perimeno . kai defteron thelo meta pou tha disoume tin mikri na tis valo ena stefanaki sto kefali kserei kamia an ginete i prepei na tis valo ta ladopana kai kati kapela? perimeno tin voitheia sas giati pelagosa

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
adeline έγραψε:http://www.bombonieraitaliana.com/pages/ENG/prodotto.asp?ProdottoID=493&FamigliaID=0

ερωτούλη κοίτα αυτό το link
έχει αλογάκι που σκέφτεσαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tora to eida to site pou mou egrapses. Tetoio alogaki psaxno alla na min einai poluxromo. Thelo asimenio, i ekrou, anoixto kafe.As einai mpimpelo i kai mprelokaki. Giati o xromatismos tha einai aspro- xrisafi peripou, oxi to entono to xriso, pou kafetizei ligo. K louloudia pou tha balo tha einai prasinada k ekrou triantafilakia , kanena allo xroma.

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
erwtoulis έγραψε:
adeline έγραψε:http://www.bombonieraitaliana.com/pages/ENG/prodotto.asp?ProdottoID=493&FamigliaID=0

ερωτούλη κοίτα αυτό το link
έχει αλογάκι που σκέφτεσαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tora to eida to site pou mou egrapses. Tetoio alogaki psaxno alla na min einai poluxromo. Thelo asimenio, i ekrou, anoixto kafe.As einai mpimpelo i kai mprelokaki. Giati o xromatismos tha einai aspro- xrisafi peripou, oxi to entono to xriso, pou kafetizei ligo. K louloudia pou tha balo tha einai prasinada k ekrou triantafilakia , kanena allo xroma.
http://www.rozsiel.com/index.html erotouli edo exei mpomponiera me alogaki asimenio poli oreo ga rikse mia matia

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thanks cassiani, tetoio alogaki thelo. Tha paro aurio tilefono na mou pei times giati den eixe mesa sto site tou.

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
erwtoulis έγραψε:thanks cassiani, tetoio alogaki thelo. Tha paro aurio tilefono na mou pei times giati den eixe mesa sto site tou.
tipota.afto fovamai oti den exei timi enas theos kserei poso tha to xreonei

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
cassiani έγραψε:
erwtoulis έγραψε:thanks cassiani, tetoio alogaki thelo. Tha paro aurio tilefono na mou pei times giati den eixe mesa sto site tou.
tipota.afto fovamai oti den exei timi enas theos kserei poso tha to xreonei
cassiani poly oraio site ayto...epeidi psaxnw ki ego gia tin vaftisi tou giou mou 8a to koitaxo ki go...kai nomizo erwtouli oti ayto to alogaki einai o,ti prepei... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Milena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
erwtoulis έγραψε:oi petalouditses den einai pio polu gia koritsakia? Brika apo to evendi pou mou egrapsan pio prin to thema rocking carousel , nomizo etsi legete. Einai to proto thema pou exei stin baftiseis. Mipos sas aresei kalitera apo to western ????


Η απάντησή μου πήγαινε στην αρχική ερώτηση για την κορούλα της άλλης κοπέλας!!!!!! Smile

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω σε οποια μαμα θελει μπορω να φτιαξω βιβλιο ευχων, στον σχημα, στο χρωμα και στο θεμα που θέλει. Οποτε αν κάποια ενδιφέρεται μπορει να μου στείλει μυνημα με το μαιλ της για να της δειξω δουλεια μου και να της ετοιμάσω ένα δειγμα. Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
adeline έγραψε:
cassiani έγραψε:
erwtoulis έγραψε:thanks cassiani, tetoio alogaki thelo. Tha paro aurio tilefono na mou pei times giati den eixe mesa sto site tou.
tipota.afto fovamai oti den exei timi enas theos kserei poso tha to xreonei
cassiani poly oraio site ayto...epeidi psaxnw ki ego gia tin vaftisi tou giou mou 8a to koitaxo ki go...kai nomizo erwtouli oti ayto to alogaki einai o,ti prepei... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
http://www.an-agapas.gr/ylika-kataskeyon/diafora-diakosmitika/metallika-aksesoyar?page=2koita kai afto exei pali sxedon idio alogaki alla pio mikro

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tis eida kai autes. Alla 2,30 einai polla gia mpoumpouniera. giati tha exo to ligotero 400ies. Opote tha bgoun polla ta eksoda.Apo kanena kseno site tha arxiso na psaxno mou fenete pou ta exoun pio ftina ta stolidia k tha tis ftiakso moni.

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
erwtoulis έγραψε:Tis eida kai autes. Alla 2,30 einai polla gia mpoumpouniera. giati tha exo to ligotero 400ies. Opote tha bgoun polla ta eksoda.Apo kanena kseno site tha arxiso na psaxno mou fenete pou ta exoun pio ftina ta stolidia k tha tis ftiakso moni.
nai nomizo pos einai to kalitero.edo einai oles panakrives kai ego pou tha kano mallon 120 peripou tha tis ftiakso mallon moni mou

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
erwtoulis έγραψε:Tis eida kai autes. Alla 2,30 einai polla gia mpoumpouniera. giati tha exo to ligotero 400ies. Opote tha bgoun polla ta eksoda.Apo kanena kseno site tha arxiso na psaxno mou fenete pou ta exoun pio ftina ta stolidia k tha tis ftiakso moni.
http://www.barkaabalaz.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=53&the2id=&the3id=&theid=26&open1=53&open2=&open3=&thepid=183&theq=des kai edo einai o mparkas alla den ksero timitha to koitakso

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[img][/img][quote="penydrag"]
erwtoulis έγραψε: Very Happy Simera milousa me mia fili pou ekana edo sto forum k tis elega ti skeftika na kano gia tin baftisi tou mikrou mou. Alla den ksero an tha einai oraio. Loipon skeftika gia to thema western , opos to touli me ta fanarakia pou bazoun , ego na ebaza touli me mpotes kaoumpoikes enalaks me barelalkia ta opoia tha einai oi anthostiles. To kouti gia ta rouxa tou na einai ena aplo tetragono to opoio pano na exei pistolakia , laso, ftera, petala, asteri tou serifi ktl. Epidi tha kano mpoufe ekso apo tin eklisia anti gia trapezi se kentro. Skeftika na ftiakso ena teraaaastio karabani to opoio otan teliosei i baftisi na aniksi i koukoula tou k na einai mesa ta kerasmata.
Petsetes me allogakia pano.
Oi mpoumpounieres na einai mesa se mpotoules mikres, i na einai oi aples tou touli , i koutakia k na balo pano mprelok spirounia, pistolakia, asterakia ktl.
Alla den ksero an einai kali idea k den exo polles meres mprosta mou gia na apofasiso, logo tou oti feugo agglia k thelo na ta paro apo ekei. BOITHIAAAAAAA!!!!

Δεν ξερω αν αργισα κ εχεις φυγει απο Αγγλια αλλα αμα ψαξεις θα βρεις παρα πολλα πραγματακια!!!! Κ εγω ψαχνω για τη βαφτιση της κορης μου (το δικος μας θεμα νεραιοδοπριγκιπισσες για να βοηθησετε - το ξερω ξεπερασμενο αλλα μετα απο τοσο θαλλασι απο το γιο τωρα θελω ακρως κοριτσιστικο)

Εγω βασικα εχω μια μανια να τα φτιαξω μονη μου κ θα τα μοιραστω σιγα σιγα μαζι σας, τωρα με καιει να πω στη φιλη αυτο που βρηκα...

Γιατι εγω αφησα την Ελλαδα κ αρχισα να ψαχνω Αμερικη κ Αγγλια για κατι διαφορετικο... κ ψαχνοντας για πριγκιπισσες κ γενικα να πατας οτι σου ερχεται με δευτερο συνθετικο "favors" βρισκεις τα απειρα παμφτηνα. Εμενα ο αδερφος μου αγοραζει πραγματα απο Αμερικη γενικοτερα κ προτιμησα αυτο αλλα υπαρχουν κ αντιστοιχες τετοιες εταιριες στην Αγγλια που θα με ενδιαφερε αν της βρεις να μου πεις κ εμενα....

Μη σε ζαλιζω. Δες το link k υπαρχουν απειρα ακομα...
http://www.shindigz.com/catalog.cfm?cat=14861

δες κ αυτο
http://products.party411.com/PlanYourParty/Theme/Western/WesternThemeParty/tabid/5682/List/0/CategoryID/4238/Level/a/Default.aspx

ελπιζω να βοηθησα.... κ οποιος μπορει να με βοηθησει για νεραιδοπριγκιπισσες πεστε!!! εγω σκεφτομαι μπομπονιερα μπρελοκ που απο κατω θα κρεμονται με διαφορες κορδελες ασυμμετρα κουφετα... λενε οτι αυτες ειναι της μοδας...

Φιλια

Γιωτα

Γιώτα επειδή είμαι καινούργια στο forum δεν ήξερα πως να σου στείλω την φωτογραφία με την νεράϊδα...τώρα όμως το κατάφερα -έτσι θέλω να νομίζω χεχε Very Happy -
στην επισυνάπτω τώρα

penydrag


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σευχαριστω adeline

σκεφτηκα κατι πιο απλο κ θελω να μου πειτε κ την γνωμη σας γιατι ενταξει ειπαμε θα τις φτιαξω μονη μου αλλα τοοοοσο πολυ δεν πιανουν τα χερια μου.

ειδα οτι πολυ της μοδας ειναι οι κρεμαστες μπομπονιερες κ σκεφτηκα να παρω ενα μπρελοκ με μια νεραιδοπριγκιπισσα που βρηκα μεταλλικη κ απο εκει να κρεμονται διαφορα κουφετα ενα-ενα χωριστα σε τουλακι απο διαφορες κορδελες ροζ-φουξια κ απο μια να κρεμεται το προσκλητηριο σε ρολακι απο ρυζοχαρτο... (το εχω κανει θα το ανεβασω με την πρωτη ευκαιρια)

δεν ξερω αν καταλαβατε... πως σας φαινεται???

κ συγνωμη που το συζηταμε σε αλλο ποστ αλλα επειδη ετυχε τωρα που μου απαντησε η adeline

θα το βαλω κ χωριστα οταν σφιξουν τα ζορια κ δν θα εχω κανει τιποτα ακομα... Very Happy Very Happy Very Happy

adeline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
penydrag έγραψε:σευχαριστω adeline

σκεφτηκα κατι πιο απλο κ θελω να μου πειτε κ την γνωμη σας γιατι ενταξει ειπαμε θα τις φτιαξω μονη μου αλλα τοοοοσο πολυ δεν πιανουν τα χερια μου.

ειδα οτι πολυ της μοδας ειναι οι κρεμαστες μπομπονιερες κ σκεφτηκα να παρω ενα μπρελοκ με μια νεραιδοπριγκιπισσα που βρηκα μεταλλικη κ απο εκει να κρεμονται διαφορα κουφετα ενα-ενα χωριστα σε τουλακι απο διαφορες κορδελες ροζ-φουξια κ απο μια να κρεμεται το προσκλητηριο σε ρολακι απο ρυζοχαρτο... (το εχω κανει θα το ανεβασω με την πρωτη ευκαιρια)

δεν ξερω αν καταλαβατε... πως σας φαινεται???

κ συγνωμη που το συζηταμε σε αλλο ποστ αλλα επειδη ετυχε τωρα που μου απαντησε η adeline

θα το βαλω κ χωριστα οταν σφιξουν τα ζορια κ δν θα εχω κανει τιποτα ακομα... Very Happy Very Happy Very Happy

την βρίσκω πολύ ωραία ιδέα...έχω δει και γω τέτοιες νεραϊδοπριγκιπισσες...και ναι θα είναι πολύ ωραία με τα κουφέτα να κρέμονται...όταν το φτιάξεις να μας την στείλεις να την δούμε...καλή επιτυχία Wink !!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις