Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα κανενα απο τα δυο δεν ξυπναει το βραδυ, ουτε η μαεγαλη οταν ηταν μωρο, αλλα δεν ημουν ησυχη που την ειχα σε αλλο δωματιο και σηκωνομουν συνεχεια.

xrysa 1981

xrysa 1981
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω εβγαλα τον μικρο μου οταν ηταν 2 μηνων ,δηλαδη μολις αρχισε να κοιματε συνεχομενα ολο το βραδυ!!!!!!!!!!!!1

ΑΓΑΠΗ28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω την κορη μου παρολο που απο 3.5 μηνων δεν ξυπναγε τα βραδυα την εβγαλα σχεδον 22 μηνων γιατι επρεπε να την βγαλω και απο το κρεβατι μου δεν εβγαινε με τιποτα ο συζυγοσ το καλοκαιρι δουλευει παρα πολυ και το χειμωνα που δε δουλευει τοσο πολυ ηθελε να τη χαρει και κοιμομασταν τεσσερις στο ιδιο κρεβατι τωρα ειναι 25 μηνων και εχω και το γιο μου 6μηνων αλλα αυτοσ ακομα να κοψει το βραδυνο ολη νυχτα ξυπναει που να τον βγαλω κιολασ υπομονη κανω να μεγαλωσει και αυτος.

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marion μην ανυσηχεις και να ξυπνησει θα την ακουσεις,η μανα παντα ειναι αγχωμενη και ξυπναει κακα τα ψεματα!αφου αισθανεσαι ετοιμη καν'το σιγα σιγα να μαθαινει.Εμεις ακομα στο δωματιο μας τον εχουμε καθως δεν εχουμε παιδικο δωματιο!δεν προκειται ποτε να μαθει σε δικο του δωματιο μετα θα ειναι πολυ μεγαλος! Crying or Very sad

ΑΓΑΠΗ28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μην εχεισ τοσεσ πολλεσ ανασφαλειεσ βεβαια δε ξερω ποσο ειναι το παιδακι σου εγω απο το χρονο πανω ενιωθα ποιο σιγουρια για να τη βγαλω ποιο πριν δεν ηθελα φοβομουν οπωσ εσυ σκευτομουν και ετσι αποφασισα στο χρονο να τη βγαλω ενιωθα ποιο ετοιμη ασε που αυτη ενιωσε σχεδον στα δυο ετοιμη να αλλαξει δωματιο αλλα δεν εχει σημασια τωρα δε θελει καθολου να κοιμαται στο δικο μασ με το μικρο απογοητευομαι γιατι οταν τα κανεισ για πρωτη φορα εχεισ ποιο υπομονη εγω βλεπω τη κορη μου βλεπω και το γιο μου και νομιζω πωσ η κορη μου τα κανε απο οταν γεννηθηκε αυτα

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ τον έβαλα στο δωμάτιό του πριν κλείσει μήνα, γιατί δεν χώραγε πια στην καλαθούνα και ζεσταινόταν και έκλαιγε πολύ. Και ποτέ δεν χρησιμοποιήσαμε ενδοεπικοινωνία. Πάντα ακούγαμε και ποτέ δεν μας ξέφυγε κάτι. Σε λίγες μέρες που θα γεννήσω μάλλον δεν θα την κρατήσω καθόλου δίπλα μου, γιατί θα έχουμε ζήλιες από τον μεγάλο. Θα τη βάλω κατευθείαν στο παιδικό κι ας είναι ταλαιπωρία για μένα να σηκώνομαι και να τρέχω μέσα κάθε λίγο και λιγάκι μετά από καισαρική. Μόνο σε περίπτωση που αντιληφθούμε ότι ο μεγάλος έχει τάσεις επίθεσης (δύσκολο, γιατί δεν έχει τέτοια προδιάθεση) θα την πάρουμε μαζί μας.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:
Rinoula έγραψε:Εγώ λέω να τη βγάλω όταν γίνει 7 μηνών σιγά σιγά αλλά να πάω μαζί της να μείνω, έχω πολυθρόνα-κρεβάτι ήδη στο δωμάτιό της. Απλά την ξυπνάμε κ εμείς με τα ροχαλητά και τις κινήσεις μας τη νύχτα και με το ξυπνητήρι του άντρα μου το πρωί, έτσι σκέφτηκα ότι αν πάμε στο δωμάτιό της θα κοιμόμαστε όλοι πιο καλά. Τώρα με αυτό που διάβασα βέβαια.... αν και δεν ξέρω τι θα άλλαζε αν ηταν στο ίδιο δωμάτιο η μητέρα. Τρέμω όμως, από τότε που γέννησα είναι ο μεγαλύτερός μου φόβος...
αν πχ πνιγει το παιδι με το σαλιο του ή κανει εμετο ενω ειναι ανασκελα, το εχεις διπλα σου, θα το ακουσεις, θα το βοηθησεις!

το παθαμε με τον γιο μου αυτο που λες, πνιγοταν με το σαλιο του και δεν μπορουσε να φωναξει, χτυπαγε τα χερια του, τον ειχαμε στην κουνια του διπλα μας. Καταλαβα την κινηση και πεταχτηκα, τον γυρισαμε αναποδα για να συνελθει. Δεν το ξεχναω αυτο με τιποτα! αν δεν τον ειχαμε κοντα μας δεν ξερω τι θα γινοταν.

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμενα το παιδακι μου ειναι 8.5 μηνων περιπου και η κουνια του ειναι μαζι μας.πολλες φορες κοιμομαστε και αγκαλιτσα.εμενα ομως και πολυ ανησυχο υπνο κανει αλλα και ακομα δεν νοιωθω εγω ετοιμη να τον αφησω.ειναι θεμα για μενα τι θελετε εσεις να κανετε και πως νοιωθετε.αγχος παντα θα υπαρχει για μια μαμα(τωρα τα βλεπω και εγω)απο τη στιγμη που σου κοιμαται λο το βραδυ ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια.βαλε και την ενδοεπικοινωνια και να εισαι σιγουρη οτι με το παραμικρο τσικ θα πεταχτεις.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς τον βάλαμε στο δωμάτιο του όταν έκλεισε τον πρώτο του μήνα.
Τον παρακολουθούμε με κάμερα, όμως.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Εμείς τον βάλαμε στο δωμάτιο του όταν έκλεισε τον πρώτο του μήνα.
Τον παρακολουθούμε με κάμερα, όμως.


big brother οι γονείς. χαχαχα

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
florentiab έγραψε:
Aurora έγραψε:Εμείς τον βάλαμε στο δωμάτιο του όταν έκλεισε τον πρώτο του μήνα.
Τον παρακολουθούμε με κάμερα, όμως.


big brother οι γονείς. χαχαχα

χαχα κανονικα!! Laughing Laughing

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω τον ειχα απο την αρχη μονο τ.ηταν λιγο ταλαιπωρια στην αρχη αλλα τωρα ειμαστε μια χαρα...εχω φυσικα κ ενδοεπικοινωνια... Πότε βγάλατε το μωράκι από το δωμάτιό σας? (ή πότε θα το βγάλετε?) - Σελίδα 2 850933

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις την βγαλαμε 7 μηνων και μαλλον ειχαμε αργησει κιολας!!!!!!! της πηρε χρονο να το συνιθησει και ειχαμε πανω κατω ολο το βραδυ!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΙΣ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ.ΝΑΙ,ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ!!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΗΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. tongue tongue tongue

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lilianna έγραψε:
florentiab έγραψε:
Aurora έγραψε:Εμείς τον βάλαμε στο δωμάτιο του όταν έκλεισε τον πρώτο του μήνα.
Τον παρακολουθούμε με κάμερα, όμως.


big brother οι γονείς. χαχαχα

χαχα κανονικα!! Laughing Laughing

Laughing

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thenia έγραψε:Pistepse me marion kai stin alli akri toy spitioy na valeis to mwro,tha akous kai to paramikro gkoyk pou tha kanei.Kai gw san esena fovomoun ola mia idea einai.Triwn mhnwn htan sto dwmatio tous kai oi dyo
ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ.ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ.ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΜΕΤΑ Ή ΟΧΙ?ΘΑ ΛΕΣ ΜΕΤΑ''ΤΙ ΠΕΙΡΑΖΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ''ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ.ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ.ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΜΕΤΑ Ή ΟΧΙ?ΘΑ ΛΕΣ ΜΕΤΑ''ΤΙ ΠΕΙΡΑΖΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ''ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ[/quote]
θα συμφωνησω απόλυτα μαζι σου!!!

renaten

renaten
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οι γιατροι λενε να το βαζεις στο δωματιο του οταν το παιδι σταματησει να ξυπναει την νυχτα.. εγω πιστευω οταν η καθε μανουλα νιωσει ετοιμη!! εγω την εβγαλα 10 μηνων περιπου.και ολα οκ.

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πήρα τη μεγάλη απόφαση μόλις έγινε 4 μηνών. Είχε ήδη ενάμιση μήνα που κοιμόταν συνεχόμενα το βράδυ και μόλις σταμάτησα τον αποκλειστικό θηλασμό τον "μετακόμισα"! Επειδή εγώ σαν παιδί δυσκολεύτηκα να φύγω από το δωμάτιο των γονιών μου γιατί δεν το είχαν κάνει έγκαιρα, είπα να μην το κάνω αυτό και στο δικό μου παιδί. Η ενδοεπικοινωνία βέβαια σκοπεύω να μείνει εκεί μέχρι τα 12!!! Τελικά είναι καθαρά προσωπικό θέμα για την καθεμιά μας. Όχι μόνο πότε θα νιώσει έτοιμη, αλλά και τι προσωπικά βιώματα έχει...

Όλγα

Όλγα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η μικρή μας πήγε στο δωμάτιό της όταν ήταν 5 μηνών. Αφού έτσι κι αλλιώς κοιμόταν και εξακολουθεί να κοιμάται συνεχόμενα από τις 9 το βράδυ μέχρι τις 7 το πρωί θα μπορούσα να την είχα πάει και νωρίτερα, αλλά δεν ένιωθα εγώ έτοιμη να την "αποχωριστώ". Δεν είναι ότι φοβόμουν πως θα πάθει κάτι και δεν θα την ακούσω (άλλωστε με την ενδοεπικοινωνία ακούς και το παραμικρό ήχο), αλλά σκεφτόμουν ότι θα μου λείψει η μωρουδίλα που είχε "ποτίσει" τα πάντα μέσα στο υπνοδωμάτιο και οι κλεφτές ματιές που της έριχνα μέσα στη νύχτα ενώ κοιμόταν σαν αγγελουδάκι. Τώρα βέβαια διαπιστώνω ότι και αυτή κοιμάται πιο ήσυχα, και εμείς!

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
renaten έγραψε:οι γιατροι λενε να το βαζεις στο δωματιο του οταν το παιδι σταματησει να ξυπναει την νυχτα.. εγω πιστευω οταν η καθε μανουλα νιωσει ετοιμη!! εγω την εβγαλα 10 μηνων περιπου.και ολα οκ.

αυτο πιστευω και εγω ναι.δεν υπαρχει πρεπει η καποιο χρονικο περιθωρειο.οπως νοιωθει ο καθενας αλλα και οπως του ταιριαζει

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν περιμενα οτι θα ημουν η μοναδικη που εβαλε κατευθειαν το μωρο στο δωματιο του!!

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria2010 έγραψε:Δεν περιμενα οτι θα ημουν η μοναδικη που εβαλε κατευθειαν το μωρο στο δωματιο του!!

αποκλειεται να εισαι η μοναδικη βρε.πολλες το κανουν.εγω ξερω αρκετες περιπτωσεις παντως.απλα δεν ετυχε να γραφτει εδω Very Happy

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω θεωρω πως αργησα πολυ, τον εβγαλα περιπου ενος χρονου και ειχα μαλιστα και φοβο πως δεν θα προσαρμοστει.
ευτυχωσ πηγαν ολα καλα αλλα πιστευω οτι καλο ειναι να πηγαινει στο δωματιο του οσο πιο νωρις γινεται!

georgiad

georgiad
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσια!εγω μετακομισα τον μπεμπουλη στο δωματιο του ακριβως 2 μηνων οπου και σταματησε να ξυπναει την νυχτα.δεν πιστευα οτι θα κοιμοταν να σας πω την αληθεια.νομιζα πως θα τον πηγαιναμε δοκιμαστικα και τελικα το μωρο μας δεν δυσκολευτηκε ισα ισα που μαλλον βολευτικε!δεν ειναι ευκολο κοριτσια ομως ειναι πιο ξεκουραστος ο υπνος και για το μωρο και για τους γονεις.
Μην ξεχνατε ομως..δεν υπαρχει οριο ηλικιας παρ'ολο που η αποψη μου ειναι οσο νωριτερα τοσο καλυτερα δεν πρεπει να πανικοβαλλεστε και να ακουτε διαφορα.η καθε μανουλα θελει τον χρονο της!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις