Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

jojoma

jojoma
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο δικός μου κοιμάται στο δωμάτιο του από 2,5 μηνών.Δεν ξυπνούσε τη νύχτα οπότε δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα.

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 4,5 ΜΗΝΩΝ.ΕΙΠΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ!!!

ZHNAKI

ZHNAKI
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ...ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΦΕΤΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥΣ ΚΑΥΣΩΝΕΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΠΟ6 ΗΜΕΡΩΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΡΟΣΕΡΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΑΙΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑΠΕ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ...ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 50 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΥΣΚΟΛΑΥΤΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ....ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!

fouskopsaro


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maria2010 έγραψε:Δεν περιμενα οτι θα ημουν η μοναδικη που εβαλε κατευθειαν το μωρο στο δωματιο του!!

Μαρια και εγω κατευθειαν απο το μαιευτηριο την εβαλα στο δωματιο της. Και παρ'ολο που εχω ενδοεπικοινωνια δεν χρειαζεται. Την ακουω οποιο θορυβο και αν κανει. Αλλωστε φανταζομαι δεν ειστε παντα διπλα τους οταν κοιμουνται. Αρα οσο κυνδινευουν τοτε, κυνδινευουν και το βραδυ.

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Την πρώτη μου κόρη την έβαλα στο δωμάτιο της την μέρα που έκλεινε τους 4 μήνες. Βέβαια έχω την ενδοεπικοινωνία ακόμα και τώρα που είναι 2 ετών. Τώρα την μικρούλα που θα έρθει σε λίγο καιρό πάλι μάλλον κάπου εκεί θα την μετακομίσω. Θέλω να την βάλω κατ΄ ευθείαν από το μαιευτήριο αλλά φοβάμαι Very Happy Very Happy Very Happy

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούργια με λένε ρια και είμαι καινούργια στην παρέα σας!
η αλήθεια είναι οτι και εμένα με απασχολεί πολύ αυτο το θέμα.
εμένα ο μικρός μου είναι 3 μηνών και είναι αρκετά ανεπτυγμένος μέχρι στιγμής τον κοιμίζω στο λίκνο δίπλα μου αλλά η παιδίατρος μου έβαλε τις φωνές και μου είπε να τον πάω στην κούνια του.
η αλήθεια οτι φοβάμαι λίγο.
οι μανούλες που τα έβαλαν στο δωματιό τους εμειναν καθόλου μαζί τους?

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ria έγραψε:καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούργια με λένε ρια και είμαι καινούργια στην παρέα σας!
η αλήθεια είναι οτι και εμένα με απασχολεί πολύ αυτο το θέμα.
εμένα ο μικρός μου είναι 3 μηνών και είναι αρκετά ανεπτυγμένος μέχρι στιγμής τον κοιμίζω στο λίκνο δίπλα μου αλλά η παιδίατρος μου έβαλε τις φωνές και μου είπε να τον πάω στην κούνια του.
η αλήθεια οτι φοβάμαι λίγο.
οι μανούλες που τα έβαλαν στο δωματιό τους εμειναν καθόλου μαζί τους?

σου εβαλε τις φωνες για ποιο λογο?καλως ηρθες!

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!
γιατί πλέον θεωρεί οτι είναι μεγάλο μωράκι για να κοιμάται στο λικνο οτι δεν βολεύεται και γενικός είναι υπέρ να πηγαίνουν τα μωράκια στο δωματιό τους οσο γίνεται νωρίτερα για να συνηθίζουν

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ria έγραψε:καλησπέρα σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!
γιατί πλέον θεωρεί οτι είναι μεγάλο μωράκι για να κοιμάται στο λικνο οτι δεν βολεύεται και γενικός είναι υπέρ να πηγαίνουν τα μωράκια στο δωματιό τους οσο γίνεται νωρίτερα για να συνηθίζουν

το αν δεν χωραει φανταζομαι το βλεπεις και εσυ δεν χρειαζεται να στο πει η γιατρος ετσι?το οτι ειναι υπερ να να πηγαινουν στα δωματια τους οκ αλλα εινα το δικο σου παιδακι.εσυ θα αποφασισεις για το τι ταιριαζει σε σενα,στο παιδι και στην οικογενεια σας.γνωμη μου παντα ετσι?

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ το ξέρω
βέβαια το σκεφτόμουν εδώ και λίγο καιρό οτι έχει έρθει η ώρα να πάει σιγα σιγά στο δωματιό του.
η κάθε παιδίατρος βέβαια βλέπει τα πράγματα διαφορετικά
μου είπε να μην κοιμάμαι δίπλα του γιατι θα είναι εξίσου δύσκολο να με αποχωριστεί.
αλλά εγώ νιώθω λίγο ανασφάλεια.

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ria έγραψε:αχ το ξέρω
βέβαια το σκεφτόμουν εδώ και λίγο καιρό οτι έχει έρθει η ώρα να πάει σιγα σιγά στο δωματιό του.
η κάθε παιδίατρος βέβαια βλέπει τα πράγματα διαφορετικά
μου είπε να μην κοιμάμαι δίπλα του γιατι θα είναι εξίσου δύσκολο να με αποχωριστεί.
αλλά εγώ νιώθω λίγο ανασφάλεια.

τι να σου πω κοριτσακι.εσυ ξερεις καλυτερα.εγω σε τετοια θεματα δεν εχω ακουσει ποτε παιδιατρο.αν θελω να κοιμηθω με το παιδακι μου θα κοιμηθω,αν θελω να το παω στο δωματιο του θα το παω.οπως ειπα ειναι τι ταιριαζει στον καθενα.εγω οσο ηταν μωρακι αλλα και τωρα δεν θελω ακομα να τον παω να ειναι μονος του.εχω μια ανασφαλεια.προτιμω να τον νοιωθω κοντα μου.ασε που δεν μπορω τα πολλα περα δωθε γιατι κανει ανυσηχο υπνο.οποτε εχω την κουνια στο δωματιο μου και ενιοτε κοιμομαστε και αγκαλιτσα

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμείς θα πάμε απο αύριο στο δωμάτιό μας αλλα παρεούλα.
ευτυχώς κοιμόμαστε όλη την νύχτα από 20 ημερών οπότε δεν θα ταλαιπωρηθούμε.
πιο πολύ θα πάμε στο δωματιό μας γιατί ο μπαμπάς μας το βράδυ κάνει σαν τρένο και μας ενοχλεί λίγο.
τώρα πότε θα μείνει μόνος του όλη την νύχτα θα το δω σιγά σιγά

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ria έγραψε:εμείς θα πάμε απο αύριο στο δωμάτιό μας αλλα παρεούλα.
ευτυχώς κοιμόμαστε όλη την νύχτα από 20 ημερών οπότε δεν θα ταλαιπωρηθούμε.
πιο πολύ θα πάμε στο δωματιό μας γιατί ο μπαμπάς μας το βράδυ κάνει σαν τρένο και μας ενοχλεί λίγο.
τώρα πότε θα μείνει μόνος του όλη την νύχτα θα το δω σιγά σιγά

καταλαβα.καλη μεταβαση λοιπον και καλους υπνους Very Happy

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμεις τον εχουμε απο 43 ημερών στο δωμάτιο του χωρίς κανένα πρόβλημα μεχρι στιγμης..

αντε καλη μετακομιση!!!!

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.

και εγώ ελεγα στην αρχή οτι θα τον πάω μονο του και δεν θα πάθει τίποτα αλλά τώρα με έχουν ανχώσει κυρίως οι γιαγιάδες.
που θα το πας μόνο του και δεν θα είσαι δίπλα του και άλλα τέτοια χαριτωμένα!!!!
οπότε θα μείνω λίγο μαζί του να μου φύγει η ιδέα τουλάχιστον

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.

και εγώ ελεγα στην αρχή οτι θα τον πάω μονο του και δεν θα πάθει τίποτα αλλά τώρα με έχουν ανχώσει κυρίως οι γιαγιάδες.
που θα το πας μόνο του και δεν θα είσαι δίπλα του και άλλα τέτοια χαριτωμένα!!!!
οπότε θα μείνω λίγο μαζί του να μου φύγει η ιδέα τουλάχιστον

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ria έγραψε:καλησπέρα σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!
γιατί πλέον θεωρεί οτι είναι μεγάλο μωράκι για να κοιμάται στο λικνο οτι δεν βολεύεται και γενικός είναι υπέρ να πηγαίνουν τα μωράκια στο δωματιό τους οσο γίνεται νωρίτερα για να συνηθίζουν
ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΠΟΛΛΛΑ ΛΕΝΕ .ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ''2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΟΨΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ?''ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΕΦΤΑΣΕ 3,5 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΙΕΣΕΙ.''ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ''.ΚΑΝΕ ΟΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μιμή μου σε ευχαριστώ για την απάντηση σίγουρα τα πράγματα τα βλέπουν καθαρά ιατρικά σε ότι αφορά τα ξένα παιδάκια!!!

απλά η γιατρός μου είναι πολύ απόλυτη σε ορισμένα πράγματα και δυστυχώς μένω στην αθήνα σε αρκετά απομακρυσμένη περιοχή και είναι η μοναδική εδώ κοντά

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγώ έχω αρχίσει να το σκέφτομαι.αλλά ακόμα δεν είναι τελείως έτοιμο το δωμάτιο. τώρα από αύριο που θα βγει ο μπαμπάς της σε άδεια ανατροφής και θα κάθεται τόσους μήνες, θα το ετοιμάσουμε.
και εννοείται πως θα βάλουμε ενδοεπικοινωνία...

Mimie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
7 μηνων αλλά τα ξημερωματα τον φερνω στο δικό μας κρεβατι για μαμ και νανι-συνεχεια.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια έχουμε κι εμείς καλή παιδίατρο και τη συμβουλέυομαι για διάφορα πράγματα, αλλά δε θα μας πουν και πώς θα μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Δεν απαιτεί ιατρικές γνώσεις η απόφαση για τη μεταφορά του μωρού στο δωμάτιό του! Όποτε κρίνει η μαμά ότι είναι έτοιμη η οικογένεια... Την τελική ευθύνη για τα πάντα την έχουμε εμείς!

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το μικρο μου το πηγα στο δωματιο του κ στην κουνια του μολις μπηκε στον 5 μηνα......
ηταν δυσκολο για μενα κ οχι γιαυτον.ισα ισα που κοιμαται κ καλυτερα εκει .εμενα στην αρχη με πειραξε αρκετα.
εχει περασει σχεδον 1μηνας κ μπορω να πω οτι εκτος του οτι πια το αποδεχτηκα , ειμαστε πολυ καλυτερα κ με τον αντρα μου
Πότε βγάλατε το μωράκι από το δωμάτιό σας? (ή πότε θα το βγάλετε?) - Σελίδα 3 315810 Πότε βγάλατε το μωράκι από το δωμάτιό σας? (ή πότε θα το βγάλετε?) - Σελίδα 3 315810 Πότε βγάλατε το μωράκι από το δωμάτιό σας? (ή πότε θα το βγάλετε?) - Σελίδα 3 315810 Πότε βγάλατε το μωράκι από το δωμάτιό σας? (ή πότε θα το βγάλετε?) - Σελίδα 3 868444

meryy


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ego thn megalh m korh thn evgala 40 meron molis..!!!!thn mikrh argisa se sxesh m thn proth..gyro stous 6 mhnes.... Πότε βγάλατε το μωράκι από το δωμάτιό σας? (ή πότε θα το βγάλετε?) - Σελίδα 3 215994

Anna13-Stellitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ego tin mikri mou tin evgala 2 minon k exo akousei oti oso noritera tin vgaleis toso pio "anexartiti"ginetai i mikri...pantos tora einai 4misi minon k ola kala..alla fantazomai exartatai ap tin mama kai to moraki...

ρενα79

ρενα79
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμεις τον μπεμπη τον πηγαμε στο δωματιο του απο 3 μηνων! ειναι βεβαια διπλα στο δικο μας και του αφηνω και την πορτα μισανοιχτη! και εχω και την ενδοεπικοινωνια διπλα μου! μερικες φορες και για οσο ακομα τον χωραει η καλαθουνα τον παιρνω μαζι μνου τα 2 πρωτα 24ωρα μετα απο το εμβολιο! αλλά κατα τα αλλα κοιμαται μονος του και μαλιστα χωρις κουνημα η νανουρισμα! νομιζω οτι ειδικα οσον αφορα τον βρεφικο θανατο, πραγματικα ειναι πολύ σπανιο και δεν ξερουν οι γιατροι σε το οφειλεται, ουτε αν ηταν πνιγμος η αναγουλα για να το ακουσει μια μαμα ακομα και αν ειναι διπλα... με την κουνια στο δωματιο της μαμας δεν διαφωνω, αλλά διαφωνω με το να κοιμαται το μωρο στο ιδιο κρεββατι με τους γονεις!!! αυτο ειναι μια συνηθεια ποθ μετα δεν θα κοπει ευκολα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις