Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
113 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 113 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 37]

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάρες γειά σας,
μπορει να πήρα και χρώμα στο πρωινό καφε!!!! τί καιρός ειναι αυτός και θέλω να στολίσω και δέντρο το απόγευμα,λέω να βάλουμε τα μαγιό μας,θα είναι καλύτερα!!!!

Αχ κοριτσάκια μου...μου έχουν κοπεί τα χέρια και η μέση απο τις αγκαλιές,δε ξέρω τι έχει πάθει ολο αγκαλιά θέλει.
Αφήστε που τη τελευταία βδιμάδα έχει πάθει μαμακουλίαση,το πατέρα της ουτε να τον φτύσει
ουτε αγκαλια πηγαίνει...
Χριστέ μου το παιδί μου έγινε μπρελοκ...

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:καλημερα μανες της ανοιξης (καπως ποιητικο ακουστηκε αυτο Razz )!
χθες το βραδυ βρηκα την μικρη καθιστη στο κρεβατι της να χαζευει μεσα στο σκοταδι. Τελευταια μου κανει κατι κολπα στον υπνο,θελει οταν θηλαζει (το βραδυ παντα) με το αλλο χερακι να πιανει την θηλη απο το αλλο στηθος. Rolling Eyes Και τσιμπαει,οχι τιποτα αλλο αλλα δεν ειναι και πολυ ευχαριστο. Γενικα δεν κοιμαμαι καλα τελευταια (τα τελευταια 2 χρονια Laughing ). Ξυπναω σαν σιγμα τελικο...
ο μεγαλος την ψωνησε και αλλαξε ονομα απο μονος του.Λεει οτι τον λενε Κωστα (Γιαννη τον λενε) και τον μπαμπα του οτι τον λενε Παντελη (Αγγελο τον λενε) Laughing Laughing Να ξεκαθαρισω εδω οτι τον εκανα με τον μπαμπα του! Γελαμε οταν το λεει αλλα σκεφτομαι αν τυχει κατι και τον ψαχνουμε μην αρχισει τις χαζομαρες "με λενε Κωστα,τον μπαμπα μου Παντελη"!!! Shocked
litsakos ακριβως το ιδιο κανει και η δικια μου!!!Απο τη μια θηλαζει και απο την αλλη θελει να πιανει τη θηλη και να την τσιμπαει!!!!Ασε δεν ειναι καθολου μα καθολου ευχαριστο και βεβαια ουτε εμεις εχουμε ουτε ιχνος δοντιου και εμεις με μασελιτσα την βλεπουμε!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula2010 έγραψε:
litsakos έγραψε:καλημερα μανες της ανοιξης (καπως ποιητικο ακουστηκε αυτο Razz )!
χθες το βραδυ βρηκα την μικρη καθιστη στο κρεβατι της να χαζευει μεσα στο σκοταδι. Τελευταια μου κανει κατι κολπα στον υπνο,θελει οταν θηλαζει (το βραδυ παντα) με το αλλο χερακι να πιανει την θηλη απο το αλλο στηθος. Rolling Eyes Και τσιμπαει,οχι τιποτα αλλο αλλα δεν ειναι και πολυ ευχαριστο. Γενικα δεν κοιμαμαι καλα τελευταια (τα τελευταια 2 χρονια Laughing ). Ξυπναω σαν σιγμα τελικο...
ο μεγαλος την ψωνησε και αλλαξε ονομα απο μονος του.Λεει οτι τον λενε Κωστα (Γιαννη τον λενε) και τον μπαμπα του οτι τον λενε Παντελη (Αγγελο τον λενε) Laughing Laughing Να ξεκαθαρισω εδω οτι τον εκανα με τον μπαμπα του! Γελαμε οταν το λεει αλλα σκεφτομαι αν τυχει κατι και τον ψαχνουμε μην αρχισει τις χαζομαρες "με λενε Κωστα,τον μπαμπα μου Παντελη"!!! Shocked
litsakos ακριβως το ιδιο κανει και η δικια μου!!!Απο τη μια θηλαζει και απο την αλλη θελει να πιανει τη θηλη και να την τσιμπαει!!!!Ασε δεν ειναι καθολου μα καθολου ευχαριστο και βεβαια ουτε εμεις εχουμε ουτε ιχνος δοντιου και εμεις με μασελιτσα την βλεπουμε!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

ιχχχχχ ειναι ενοχλητικο Rolling Eyes
θα κανουμε μασελα παρτυ στα πρωτα τους γεννεθλια Laughing Laughing

Olivia

Olivia
Admin
Admin
litsakos έγραψε:
θα κανουμε μασελα παρτυ στα πρωτα τους γεννεθλια Laughing Laughing

Αχαχαχα, είστε ΤΡΕΛΕΣ!!!!

Σταματήστε να αγχώνεστε με τα δόντια!!! Και εμείς που βγάλαμε (πλυθηντικός τέκνου, μην ξεχνιόμαστε!!) 2 δόντια έξι μηνών, τι καταλάβαμε; Τα υπόλοιπα άφαντα!!

Μόνο πρησμένα ούλα!!!!!!

http://www.eimaimama.gr

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολιβια επαψα να αγχωνομαι με τα δοντια!!!!Βλεπω και την καλη πλευρα του θεματος δεν με δαγκωνει οταν θηλαζει!!!!Φαντασου μαζι με το τσιμπημα να ειχα και δαγκωμα!!!!!!!!!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 679259

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικα δεν θα χρειαστουμε μασελα λιτσακο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

κοριτσακια ο νικολας μου εβγαλε τα 2 κατω δοντακια γιουπιιιιιιιιιιι!!!!!και μαλλον και τα δυο πανω ειπε ο γιατρος σημερα Shocked Shockedδεν μας επιτρεπει ο μικρος να του ανοιξουμε παραπανω το στομα Razz Razz θα δω αυριο στο μπανακι του!!!!

4 δοντια !!!!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 606100 γιαυτο μουγκριζει το μπομπιρακι μου μια βδομαδα!!!!!
!τωρα Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 850933κοιμαται καναμε εμβολιο και πηρε ντεπονακι!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
4 δόντια μαζεμένα???? πωωωω, έχετε γτην αμέριστη συμπαράστασή μου... πρέπει να είχε πολλά νευρα ο μικρούλης σας...
με το καλό #1 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893
με το καλό #2 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893
με το καλό #3 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893
με το καλό #4 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893

κοίτα να δεις που έχετε πλέον πιο πολλά δοντάκια από εμάς... Razz Razz Razz

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νενα σευχαριστω και σου ανταποδιδω την συμπαρασταση Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 328109 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 328109
ενα θα σου πω κοντευει να ξεριζωσει το αυτι του αντρα μου και μενα συνεχεια μου ορμαει!!!!!δαγκωνει χτυπαει πεταει οτι βρισκει γελαει και κλαιει την ιδια στιγμη χαχαχαχα περναει νομιζω μια κριση ταυτοτητας Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 215994

Lia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να μαι κι εγώ εδώ! Το δευτερο αγοράκι μου είναι γεννημένο τον Ιανουάριο! (Το πρώτο Ιούλιο 08)

Litsakos βλέπω έχουμε περίπου συνομήλικα παιδιά! Πως νιώθεις? Από κούραση πως πάει?

Ο πρώτος μου τα δόντια του τα έβγαζε 2 κάθε μήνα από τον 5ο ανώ ο δεύτερος ακόμα έχει μόνο 2 αλλά δεν αγχώνομαι... όλα στον καιρό τους και ο κολλιός τον... ιανουάριο χιχιχι

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η θυγατερα μου βγαζει δοντακι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893
εσκασε μυτη το κατω ! ακριβως οπως κ ο αδερφος της,μολις εγιναν 9 μηνων κ τα δυο! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 9664


και μια ερωτηση ασχετη αλλα νομιζω οτι εχει σχεση cyclops
εδω κ μερες δεν τρωει το γιαουρτακι της,βασικα τρωει μια μαρκα μονο τα αλλα μου τα εφτυνε,αλλα και αυτη τη μαρκα δεν την θελει. Χθες δοκιμασα να της το δωσω ζεστο,το αφησα εκτος ψυγειου καμια ωρα κ κουτσα στραβα το μασουλησε. Λετε να την ενοχλουσε που ηταν κρυο?
Α!και εκανε κ μπανιο κανονικα χθες, κρεμιοταν απ τον λαιμο μου μεν αλλα δεχτηκε να καθησει στην μπανιερα της (η μεση μου ομως ειναι....).

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lia έγραψε:Να μαι κι εγώ εδώ! Το δευτερο αγοράκι μου είναι γεννημένο τον Ιανουάριο! (Το πρώτο Ιούλιο 08)

Litsakos βλέπω έχουμε περίπου συνομήλικα παιδιά! Πως νιώθεις? Από κούραση πως πάει?

Ο πρώτος μου τα δόντια του τα έβγαζε 2 κάθε μήνα από τον 5ο ανώ ο δεύτερος ακόμα έχει μόνο 2 αλλά δεν αγχώνομαι... όλα στον καιρό τους και ο κολλιός τον... ιανουάριο χιχιχι

Lia καλοπερνας και συ εεε? Laughing Laughing

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Η θυγατερα μου βγαζει δοντακι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893
εσκασε μυτη το κατω ! ακριβως οπως κ ο αδερφος της,μολις εγιναν 9 μηνων κ τα δυο! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 9664


και μια ερωτηση ασχετη αλλα νομιζω οτι εχει σχεση cyclops
εδω κ μερες δεν τρωει το γιαουρτακι της,βασικα τρωει μια μαρκα μονο τα αλλα μου τα εφτυνε,αλλα και αυτη τη μαρκα δεν την θελει. Χθες δοκιμασα να της το δωσω ζεστο,το αφησα εκτος ψυγειου καμια ωρα κ κουτσα στραβα το μασουλησε. Λετε να την ενοχλουσε που ηταν κρυο?
Α!και εκανε κ μπανιο κανονικα χθες, κρεμιοταν απ τον λαιμο μου μεν αλλα δεχτηκε να καθησει στην μπανιερα της (η μεση μου ομως ειναι....).


οπως ειπες μπορει να την ενοχλουσε οτι ειναι κρυο!!!!για το μπανιο εξελισεστε.....σιγα σιγα θα μπαινει και θα κανει μονη της!!!!!!

η δικια μου γλωσσοκοπανα.......ολη μερα μιλαει!!!!!!και βρηκε και νεο παιχνιδι....να πεταει οοοοολα τα πραγματα κατω και να γελαει!!!!!!!!!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:Η θυγατερα μου βγαζει δοντακι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893
εσκασε μυτη το κατω ! ακριβως οπως κ ο αδερφος της,μολις εγιναν 9 μηνων κ τα δυο! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 9664


και μια ερωτηση ασχετη αλλα νομιζω οτι εχει σχεση cyclops
εδω κ μερες δεν τρωει το γιαουρτακι της,βασικα τρωει μια μαρκα μονο τα αλλα μου τα εφτυνε,αλλα και αυτη τη μαρκα δεν την θελει. Χθες δοκιμασα να της το δωσω ζεστο,το αφησα εκτος ψυγειου καμια ωρα κ κουτσα στραβα το μασουλησε. Λετε να την ενοχλουσε που ηταν κρυο?
Α!και εκανε κ μπανιο κανονικα χθες, κρεμιοταν απ τον λαιμο μου μεν αλλα δεχτηκε να καθησει στην μπανιερα της (η μεση μου ομως ειναι....).
Καλημέρα!!!!!!!Τελικά έμεινε μόνο η δικιά μου φαφουτάκι!!!!!!!
Σιγά σιγά θα ξαναμπαίνει εύκολα στη μπανιέρα της!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
litsakos έγραψε:Η θυγατερα μου βγαζει δοντακι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893
εσκασε μυτη το κατω ! ακριβως οπως κ ο αδερφος της,μολις εγιναν 9 μηνων κ τα δυο! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 9664


και μια ερωτηση ασχετη αλλα νομιζω οτι εχει σχεση cyclops
εδω κ μερες δεν τρωει το γιαουρτακι της,βασικα τρωει μια μαρκα μονο τα αλλα μου τα εφτυνε,αλλα και αυτη τη μαρκα δεν την θελει. Χθες δοκιμασα να της το δωσω ζεστο,το αφησα εκτος ψυγειου καμια ωρα κ κουτσα στραβα το μασουλησε. Λετε να την ενοχλουσε που ηταν κρυο?
Α!και εκανε κ μπανιο κανονικα χθες, κρεμιοταν απ τον λαιμο μου μεν αλλα δεχτηκε να καθησει στην μπανιερα της (η μεση μου ομως ειναι....).


οπως ειπες μπορει να την ενοχλουσε οτι ειναι κρυο!!!!για το μπανιο εξελισεστε.....σιγα σιγα θα μπαινει και θα κανει μονη της!!!!!!

η δικια μου γλωσσοκοπανα.......ολη μερα μιλαει!!!!!!και βρηκε και νεο παιχνιδι....να πεταει οοοοολα τα πραγματα κατω και να γελαει!!!!!!!!!


αυτο παλι που τα πετανε ολα κατω τι χαρα κανουν δεν μπορω να το καταλαβω! εχω ξεμεσιαστει οταν την βαζω στο καρεκλακι φαγητου..η μεση μου δεν παει καλα,θα παρω ζωνη -χωρις πλακα τωρα- γιατι πλεον μου "φευγει" το γονατο πολυ συχνα κ χανω την ισορροπια μου η μανα.


manoula2010 έγραψε:
litsakos έγραψε:Η θυγατερα μου βγαζει δοντακι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893
εσκασε μυτη το κατω ! ακριβως οπως κ ο αδερφος της,μολις εγιναν 9 μηνων κ τα δυο! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 9664


και μια ερωτηση ασχετη αλλα νομιζω οτι εχει σχεση cyclops
εδω κ μερες δεν τρωει το γιαουρτακι της,βασικα τρωει μια μαρκα μονο τα αλλα μου τα εφτυνε,αλλα και αυτη τη μαρκα δεν την θελει. Χθες δοκιμασα να της το δωσω ζεστο,το αφησα εκτος ψυγειου καμια ωρα κ κουτσα στραβα το μασουλησε. Λετε να την ενοχλουσε που ηταν κρυο?
Α!και εκανε κ μπανιο κανονικα χθες, κρεμιοταν απ τον λαιμο μου μεν αλλα δεχτηκε να καθησει στην μπανιερα της (η μεση μου ομως ειναι....).
Καλημέρα!!!!!!!Τελικά έμεινε μόνο η δικιά μου φαφουτάκι!!!!!!!
Σιγά σιγά θα ξαναμπαίνει εύκολα στη μπανιέρα της!!!!


Δωρα υπαρχει ελπιδα και για μας τις φαφουτομανουλες Razz Razz

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν αγχωνομαι που θα παει καποια στιγμη θα τα βγαλει τα Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:τελικα δεν θα χρειαστουμε μασελα λιτσακο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

κοριτσακια ο νικολας μου εβγαλε τα 2 κατω δοντακια γιουπιιιιιιιιιιι!!!!!και μαλλον και τα δυο πανω ειπε ο γιατρος σημερα Shocked Shockedδεν μας επιτρεπει ο μικρος να του ανοιξουμε παραπανω το στομα Razz Razz θα δω αυριο στο μπανακι του!!!!

4 δοντια !!!!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 606100 γιαυτο μουγκριζει το μπομπιρακι μου μια βδομαδα!!!!!
!τωρα Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 850933κοιμαται καναμε εμβολιο και πηρε ντεπονακι!!!

Μπράβο Νικόλα!!!!!!!!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 dontaki: Αντε γειά τα δοντάκια σου.

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:Η θυγατερα μου βγαζει δοντακι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893
εσκασε μυτη το κατω ! ακριβως οπως κ ο αδερφος της,μολις εγιναν 9 μηνων κ τα δυο! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 9664


και μια ερωτηση ασχετη αλλα νομιζω οτι εχει σχεση cyclops
εδω κ μερες δεν τρωει το γιαουρτακι της,βασικα τρωει μια μαρκα μονο τα αλλα μου τα εφτυνε,αλλα και αυτη τη μαρκα δεν την θελει. Χθες δοκιμασα να της το δωσω ζεστο,το αφησα εκτος ψυγειου καμια ωρα κ κουτσα στραβα το μασουλησε. Λετε να την ενοχλουσε που ηταν κρυο?
Α!και εκανε κ μπανιο κανονικα χθες, κρεμιοταν απ τον λαιμο μου μεν αλλα δεχτηκε να καθησει στην μπανιερα της (η μεση μου ομως ειναι....).


Μπράβο και σε σας!!!
Με γεια το Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 !!!!!!!!!!

litsako Τη δικιά μου πάλι την ανακούφιζε το κρύο γιαούρτι!!!

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αμαν πια αυτα τα δοντια!Δε μπορουσε να γεννιουνταν με ολα τους τα δοντια????Μολις ηρεμισαμε με τα 2 κατω που βγηκαν απο τους πεντεμιση μηνες αρχισε τωρα η γκρινια με τα πανω!Ουτε μπουλντογκ να ειχα δε θα ειχε τοσα σαλια!

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula2010 έγραψε:Δεν αγχωνομαι που θα παει καποια στιγμη θα τα βγαλει τα Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893

Δώρα μου είπαμε...θα τα βγάλει όλα μαζί!!!!!!!!φιλια

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο παλι που τα πετανε ολα κατω τι χαρα κανουν δεν μπορω να το καταλαβω! εχω ξεμεσιαστει οταν την βαζω στο καρεκλακι φαγητου..η μεση μου δεν παει καλα,θα παρω ζωνη -χωρις πλακα τωρα- γιατι πλεον μου "φευγει" το γονατο πολυ συχνα κ χανω την ισορροπια μου η μανα


Εγω τη φοράω εδω και 3 μέρες τη ζώνη,ελεος με αυτά τα παιχνίδια η δικία μου τα πετάει και απο το πάρκο...αφου καθομαι σε απόσταση μη μου έρθει και τίποτα στο κεφάλι!!!!

Τα πετάνε και μετα τα κοιτάζουν λες και θα γυρίσουν μόνα τους πίσω!!!Τρέχει η δουλάρα(εγώ) να τα δώσει!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vikoukou εγω με το παρκο δεν τα βρηκα,μια τα παιχνιδια πεταγμα μια ο μεγαλος που πηδαγε απ τον καναπε μεσα στο παρκο, ε το εβγαλα και ηρεμησα.Ειχα στρωσει μια κουβερτα μεγαλη στο πατωμα γυρω γυρω μαξιλαρες και η κυρια καθοταν εκει,και ουτε πεταγε τιποτα εκανε και τις προσπαθειες της για μπουσουλημα εκει. Τωρα βγηκε κ η κουβερτα και αλωνιζει στο καθιστικο με τον αδερφο της.Σημερα τον μαλωσε κιολας Laughing του εκανα παρατηρηση εγω για να μαζεψει ενα παιχνιδι του ειχα εντονο υφος και απο πισω ειχα κ το μικρο τσουτσεκι μπουσουλωντας να φωναζει Laughing Laughing πολυ γελασα μαζι της!ο αδερφος της παλι δεν νομιζω να το βρηκε αστειο Razz

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλησπέρα!!! Σας έχασα για λίγο και βλέπω τώρα έχουμε εξελίξεις! Καταρχήν litsako και tzeni Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 654316 για τα Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 ... εμένα πάντως πολύ μου αρέσουν τα φαφουτάκια!!!
Η Μάγια όσο πάει και ανεξαρτητοποιείται Crying or Very sad σε λίγο δεν θα με χρειάζεται καθόλου... Τώρα αφού στρίβει και στην γωνία του τραπεζιού δεν την σταματάει κανείς. litsako, εγώ το γιαουρτάκι πάντα το βγάζω από το ψυγείο 1 ώρα πριν σίγουρα γιατί φοβάμαι να της το δίνω κρύο.
Εγώ να σας πω ψιλοαγχώνομαι γιατί θα εγχειρίσω τα πόδια μου (φλεβίτη) οσονούπω! Σαν την γιαγιά και εγώ... Ουφ, από όταν έγινα μάνα φοβάμαι να κάνω οτιδήποτε μήπως και πάθω κάτι... Φιλάκια Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 417472

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:vikoukou εγω με το παρκο δεν τα βρηκα,μια τα παιχνιδια πεταγμα μια ο μεγαλος που πηδαγε απ τον καναπε μεσα στο παρκο, ε το εβγαλα και ηρεμησα.Ειχα στρωσει μια κουβερτα μεγαλη στο πατωμα γυρω γυρω μαξιλαρες και η κυρια καθοταν εκει,και ουτε πεταγε τιποτα εκανε και τις προσπαθειες της για μπουσουλημα εκει. Τωρα βγηκε κ η κουβερτα και αλωνιζει στο καθιστικο με τον αδερφο της.Σημερα τον μαλωσε κιολας Laughing του εκανα παρατηρηση εγω για να μαζεψει ενα παιχνιδι του ειχα εντονο υφος και απο πισω ειχα κ το μικρο τσουτσεκι μπουσουλωντας να φωναζει Laughing Laughing πολυ γελασα μαζι της!ο αδερφος της παλι δεν νομιζω να το βρηκε αστειο Razz

Ε βέβαια το κορίτσι εχει τη δική της άποψη,δικαιούται το δικό της χώρο στο σπίτι!!!Αλωνίζει οπως ο αδερφός της.
Η δικιά μου ευτυχώς κάθεται στο πάρκο(ακόμα)βλέπει-ακούει και τα τραγουδάκια της μια χαρά,αλλά όταν τη βάζω κάτω... βάζω και τα πατίνια μου.Τη ταχύτητα είναι αυτή δε τη προλαβαίνω!!!

Πάντως καλά έκανες και το μάζεψες το πάρκο αφου ο ταρζάν πήδαγε μέσα πολυ επικίνδινο και για τα δυο.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιτσακι ειδες που αναρωτιωσουν ποτε θα βγουν τα δοντακια σας??? Τουλάχιστον ηρέμησε καθόλου ή τα ίδια Παντελάκη μου???

Εννοείται ότι όλα τα παιχνίδια είναι πεταμένα σε απόσταση από εκεί που κάθεται ο μικρός, και όσο πιο πολύ θόρυβο κάνει το παιχνίδι τόσο το καλύτερο!!! Βέβαια, εγώ θα πάρω τα βουνά σε λίγο...

Εμάς παιδια, συμβαίνει το εξής παράδοξο, ο μικρός ζηλέυει τον μεγάλο! Όποτε έχω αγκαλια τον Αλέξανδρο, ο Θοδωρής πατάει κάτι τσιρίδες και μουγκρητά και γκρίνιες, και απλώνει τα χεράκια του σαν να λέει "αγκαλια, εδώ"! Ο Αλέξανδρος δεν ζηλέυει, κοινώς τον έχει λίγο γραμμένο τις πιο πολλές φορές, αλλά δεν τραβάει και ιδιαίτερο ζόρι αν τον ακγαλιάζω, αν τον θηλάζω, κτλ. Ο μικρός είναι πολύ εγωκεντρικό άτομο!!!! Έχει να πέσει πολύ ξύλο μεταξύ τους σε μερικά χρόνια!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 215994

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!!! Σας έχασα για λίγο και βλέπω τώρα έχουμε εξελίξεις! Καταρχήν litsako και tzeni Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 654316 για τα Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 612893 ... εμένα πάντως πολύ μου αρέσουν τα φαφουτάκια!!!
Η Μάγια όσο πάει και ανεξαρτητοποιείται Crying or Very sad σε λίγο δεν θα με χρειάζεται καθόλου... Τώρα αφού στρίβει και στην γωνία του τραπεζιού δεν την σταματάει κανείς. litsako, εγώ το γιαουρτάκι πάντα το βγάζω από το ψυγείο 1 ώρα πριν σίγουρα γιατί φοβάμαι να της το δίνω κρύο.
Εγώ να σας πω ψιλοαγχώνομαι γιατί θα εγχειρίσω τα πόδια μου (φλεβίτη) οσονούπω! Σαν την γιαγιά και εγώ... Ουφ, από όταν έγινα μάνα φοβάμαι να κάνω οτιδήποτε μήπως και πάθω κάτι... Φιλάκια Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 417472

Gianna καλα κανεις με το γιαουρτι...θα πρεπε να το ειχα σκεφτει και γω, οντως δεν ειναι και καλο να ναι πολυ κρυο,χθες της το εδωσα στην αρχη βουτωντας την πιπιλα μεσα και μετα το εφαγε κανονικα, θερμοκρασια δωματιου εννοειται. Αχ ποναει ο φλεβιτης..καλυτερα να κανεις την επεμβαση.Να σε ρωτησω φοραγες ειδικα καλσον? Μια φιλη μου -και οι μισες θειες μου,το χουμε στο σοϊ- φορουσαν παντα ειδικα καλσον.

Vikoukou έγραψε:
litsakos έγραψε:vikoukou εγω με το παρκο δεν τα βρηκα,μια τα παιχνιδια πεταγμα μια ο μεγαλος που πηδαγε απ τον καναπε μεσα στο παρκο, ε το εβγαλα και ηρεμησα.Ειχα στρωσει μια κουβερτα μεγαλη στο πατωμα γυρω γυρω μαξιλαρες και η κυρια καθοταν εκει,και ουτε πεταγε τιποτα εκανε και τις προσπαθειες της για μπουσουλημα εκει. Τωρα βγηκε κ η κουβερτα και αλωνιζει στο καθιστικο με τον αδερφο της.Σημερα τον μαλωσε κιολας Laughing του εκανα παρατηρηση εγω για να μαζεψει ενα παιχνιδι του ειχα εντονο υφος και απο πισω ειχα κ το μικρο τσουτσεκι μπουσουλωντας να φωναζει Laughing Laughing πολυ γελασα μαζι της!ο αδερφος της παλι δεν νομιζω να το βρηκε αστειο Razz

Ε βέβαια το κορίτσι εχει τη δική της άποψη,δικαιούται το δικό της χώρο στο σπίτι!!!Αλωνίζει οπως ο αδερφός της.
Η δικιά μου ευτυχώς κάθεται στο πάρκο(ακόμα)βλέπει-ακούει και τα τραγουδάκια της μια χαρά,αλλά όταν τη βάζω κάτω... βάζω και τα πατίνια μου.Τη ταχύτητα είναι αυτή δε τη προλαβαίνω!!!

Πάντως καλά έκανες και το μάζεψες το πάρκο αφου ο ταρζάν πήδαγε μέσα πολυ επικίνδινο και για τα δυο.


απο φοβο το βγαλα κυριως,μην προσγειωθει πανω στο μικρο ο Ταρζαν οπως ειπες και εχουμε αλλα! αχρηστο μας βγηκε!ευτυχως ηταν δωρο αλλιως θα εκλαιγα τα λεφτα μας,ουτε ο μεγαλος δεν εκατσε πολυ εκει Sad

Nena έγραψε:Λιτσακι ειδες που αναρωτιωσουν ποτε θα βγουν τα δοντακια σας??? Τουλάχιστον ηρέμησε καθόλου ή τα ίδια Παντελάκη μου???

Εννοείται ότι όλα τα παιχνίδια είναι πεταμένα σε απόσταση από εκεί που κάθεται ο μικρός, και όσο πιο πολύ θόρυβο κάνει το παιχνίδι τόσο το καλύτερο!!! Βέβαια, εγώ θα πάρω τα βουνά σε λίγο...

Εμάς παιδια, συμβαίνει το εξής παράδοξο, ο μικρός ζηλέυει τον μεγάλο! Όποτε έχω αγκαλια τον Αλέξανδρο, ο Θοδωρής πατάει κάτι τσιρίδες και μουγκρητά και γκρίνιες, και απλώνει τα χεράκια του σαν να λέει "αγκαλια, εδώ"! Ο Αλέξανδρος δεν ζηλέυει, κοινώς τον έχει λίγο γραμμένο τις πιο πολλές φορές, αλλά δεν τραβάει και ιδιαίτερο ζόρι αν τον ακγαλιάζω, αν τον θηλάζω, κτλ. Ο μικρός είναι πολύ εγωκεντρικό άτομο!!!! Έχει να πέσει πολύ ξύλο μεταξύ τους σε μερικά χρόνια!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 6 215994

nena το ξενυχτι συνεχιζεται,τωρα εχει και εκνευρισμο πιο εντονο υποθετω λογω δοντιου cyclops ασε,το χω παρει αποφαση και ηρεμησα,απλα δεν θα κοιμηθω κανονικα...
λοιπον ετσι μου ελεγε η πεθερα μου οτι ηταν ο αντρας μου με τον μικρο αδερφο του.Ζηλευε ο μικρος. Ειδες τι περιεργο? ειναι τρελο μουτρο ο μικρος σου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις