Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 37]

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια γεια σας!

Δώρα, περαστικά, ελπίζω να είσαι καλύτερα, δεν αντέχετε η ψύξη.

Nena καλορίζικο το καινούργιο δοντάκι!!!

zoumbi, καλώς όρισες στο φόρουμ!

VickyP

VickyP
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια!! Η δική μου κόρη γεννήθηκε στις 10.02.2010

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα καλημέρα!!!!!
Σημερα ειμαι πολυ καλύτερα με την ψύξη και η μικρή κοιμηθηκε ολο το βραδυ και ακομα κοιμαται!!!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια φιλια σε ολες....νενα μεγια το καινουριο σας δοντακι εμεις ακομη φαφουτες Laughing Laughing
ζουμπι καλωςηρθες
μανουλα ολα καλα με την ψυξη??ατιμο πραγμα να προσεχεις
γιαννα οντως το βιταμ μου το συστησε και ογιατρος..παλια βαζαν παγακια και μου ειπε στο κεφαλι ΠΟΤΕΕ μπορει να παγωσει καποιο νευρο...

λοιπον κοριτσακια να σας πω τα χθεσινα κατορθωματα του ταρζαν μου.. Razz Razz ως συνηθως τελευταια με τα δοντακια δεν κοιμομαστε καλα και εχει μια ανασφαλεια ο νικολας μου και τον παιρνω που και που στο κρεβατι μας για νανι και μετα τον μεταφερω στο δικο του αν δεν ξυπνησει καλως αλλιως παλι απο την αρχη αγκαλιτσες χαδακια τραγουδακια...εχθες λοιπον τον ειχα στο κρεβατι και μας πηρε ο υπνος και τους τρεις απο της 9 ..λιτσακο μαζι στο κλαμπ των γιαγιαδων χαχαχα..μια χαρα κοιμηθηκε το βλασταρι μου και ξυπνησαμε στις 4 απο τις φωνες του...μου πηρε κανα 5 δευτερολεπτα να καταλαβω που ηταν Shocked Shockedουτε διπλα μου ουτε στην κουνια του...ηταν στο πατωμα κατω απο τα ποδια μας Rolling Eyes η τρομαρα που πηραμε απεριγραπτη γιατι το κρεβατι μας γυρω γυρω εχει 15 εκατοστα ξυλο(τι το θελα)αφου τον ψαξαμε καλα και καταλαβα οτι μαλλον δεν χτυπησε πουθενα ξεκαρδιστηκαμε στα γελια και οι τρεις... Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 215994 μα πως το καταφερε????περασε κατω απο τα σκεπασματα αναμεσα μας και πως επεσε χωρις να χτυπησει???Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 215994 και μεις οι αναισθητοι περα βρεχει Rolling Eyes
τελικα κατεληξα στο συμπερασμα οτι το παιδι μου ηθελε γαλα και αφου εμεις κοιμομασταν πηγε μονος του να κανει !!!!!! σκεφτομαι να του στρωσω στο πατωμα..γιατι στο κρεβατι ξανα...ποτε...
αυτα τα νεα του ταρζαν μου...ο θεος να φυλαει ολα τα μωρακια!!!!

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημεεεεερα!!!Τι ωραιο site!!!Ειμαι και εγω μανουλα μαρτιου του 10!Συγκεκριμενα γεννησα στις 15 μαρτιου τον παιδαρο μου και προχτες εγινε 8 μηνων!Μμμμ...βλεπω και πολλες νυφες εδω μεσα για το κανακαρη μου!Για να εχω το νου μου!!!!Μανουλες ειμαι καινουργια εδω και ειναι το πρωτο μου μηνυμα!Βαλτε με και μενα στη παρεα σας γιατι ακομα δεν εχω επιστρεψει στη δουλεια και τα πρωινα μου βαριεεμαι οταν κοιμαται το παπακι μου!

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάρες μου γειά σας.
Εχω πολλες μέρες να μπω..τρέξιμο!!!

Καταρχήν να καλωσορίσω τις μανούλες που μπηκαν στη παρέα μας!

Δωρα μου υπομονή με τη ψύξη θα περάσει,περαστικά.
Νενα καλορίζικο το καινούργιο Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 612893 !!!
Τζενούλα τι να πω για το Νικόλα...δε μασάει παιδί μου... φουρ... θέλει να εξερευνίσει το σπίτι μάλλον!!!

Τα δικάμου νέα πολλά και διαφορα...
Η Αναστασία ειναι μια χαρά,στέκεται
μόνη της όρθια και προσπαθει να κάνει βήματα πρέπει να της πάρω παπουτσάκια...και μετά καλό τρέξιμο!

...εγω μάλλον θα πιάσω δουλειά(καλά ήταν μέχρι τώρα)είναι πολλές ωρες και δε θα βλέπω τη μικρή.Απο χθές όλο αυτό σκέφτομαι και στεναχωριέμαι αλλά πιστέυω οτι όλα θα πάνε καλά. Είναι πάνω σ΄αυτό που έχω σπουδάσει και επιτέλους θα ασχολήθω με κάτι που μου αρέσει πολυ!!!
Θα δείξει η πορεία πως θα τα καταφέρω με όλα σπίτι,δουλειά και τη μικρή μου!
Αυτά τα νέα μου κοριτσάκια μου σας φιλώ!!!
Παω για Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 438696 και Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 9664 !!!

Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 531909 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 531909 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 531909

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
papaki mou! έγραψε:Καλημεεεεερα!!!Τι ωραιο site!!!Ειμαι και εγω μανουλα μαρτιου του 10!Συγκεκριμενα γεννησα στις 15 μαρτιου τον παιδαρο μου και προχτες εγινε 8 μηνων!Μμμμ...βλεπω και πολλες νυφες εδω μεσα για το κανακαρη μου!Για να εχω το νου μου!!!!Μανουλες ειμαι καινουργια εδω και ειναι το πρωτο μου μηνυμα!Βαλτε με και μενα στη παρεα σας γιατι ακομα δεν εχω επιστρεψει στη δουλεια και τα πρωινα μου βαριεεμαι οταν κοιμαται το παπακι μου!

Καλως ήρθες στη παρέα μας,να χαίρεσαι
το κανακάρη σου!!!Είμαι η Βίκυ και η μικρή Αναστασία 10 μήνών!!! Very Happy Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
VickyP έγραψε:Γεια σας κορίτσια!! Η δική μου κόρη γεννήθηκε στις 10.02.2010

καλως την~!

papaki mou! έγραψε:Καλημεεεεερα!!!Τι ωραιο site!!!Ειμαι και εγω μανουλα μαρτιου του 10!Συγκεκριμενα γεννησα στις 15 μαρτιου τον παιδαρο μου και προχτες εγινε 8 μηνων!Μμμμ...βλεπω και πολλες νυφες εδω μεσα για το κανακαρη μου!Για να εχω το νου μου!!!!Μανουλες ειμαι καινουργια εδω και ειναι το πρωτο μου μηνυμα!Βαλτε με και μενα στη παρεα σας γιατι ακομα δεν εχω επιστρεψει στη δουλεια και τα πρωινα μου βαριεεμαι οταν κοιμαται το παπακι μου!

ξανα-καλως την!

ηρθαν μπολικες νεες μανουλες στο γκρουπ!

tzeni ειναι ζωηρος ο Νικολας ή μου φαινεται? Καλα πως ξεφυγε και βρεθηκε κατω? Shocked Μας εχει τυχει και με τα 2 αλλα την μια σηκωθηκα εγω για λιγο και ο γιος μου ψαχνοντας με στον υπνο του βρεθηκε κατω και την αλλη με την μικρη την θηλαζα κ με πηρε ο υπνος και ...μπουμ Sad αλλα ο δικος σου εχει σπασει το ρεκορ! Laughing

vikoukou καλη αρχη! Καλα κανεις και επιστρεφεις, θα ανανεωθεις και θα χεις αλλη διαθεση να προσφερεις στην μικρη σου,ειμαι σιγουρη!

Δωρα ξανα περαστικα σου ευχομαι!

ρε κοριτσια η μικρη εδω και μερες δεν θελει να κανει μπανιο με τιποτα! cyclops
Ειχε βαλει πιο ζεστο νερο ο αντρας μου στην μπανιερα της και με το που την εβαλα μεσα καηκε μαλλον,την εβγαλα και εγω κ απο εκεινη την στιγμη αρνειται να κατσει στην μπανιερα!
Και δεν εκαιγε το νερο,απλα ηταν λιγο πιο ζεστο. Ακομη και στο πλυσιμο που της κανω στην αλλαγη πανας αντιδραει. Εχω καταληξει να γδυνομαι να την παιρνω αγκαλια και αν καθομαστε μαζι για να την πλυνω,.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι μου θυμισες litsako........
η Μαρια το επαθε αυτο μετα τις πρωτες διακοπες.....μονο που την εγδυνα για να τη παω για μπανιο,ουρλιαζε...........καταληγαμε να κανουμε μπανιο μαζι!!!!ορθιες και να μας ξεπλενει ο αντρας μου(γιατι εχουμε ντουζιερα).....ευτυχως το ξεπερασε και τωρα δεν βγαινει απο το μπανιο!!!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε κορίτσια, να σας ρωτήσω, σε όσες έχουν βγάλει δοντάκια τα ζουζουνάκια σας και θηλάζετε.... εσάς σας δαγκώνει?? Έχουμε 2-3 μέρες που βγήκε το πάνω δοντάκι και ο αλήτης με έχει ταράξει στις δαγκωνιές! Δεν θα μπορέσω να συνεχίσω το θηλασμό αν γίνεται αυτό το πράγμα! Shocked Shocked Γίνεται πολύ απότομα και πετάγομαι, μπορεί να πετάω και κανένα "αχ" και τρομάζει ο μικρός, αλλά ξαφνιάζομαι κι εγώ, πονάει κιόλας πολύ...
Διαφωτίστε με πλιιιιιιιιιζ
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:τι μου θυμισες litsako........
η Μαρια το επαθε αυτο μετα τις πρωτες διακοπες.....μονο που την εγδυνα για να τη παω για μπανιο,ουρλιαζε...........καταληγαμε να κανουμε μπανιο μαζι!!!!ορθιες και να μας ξεπλενει ο αντρας μου(γιατι εχουμε ντουζιερα).....ευτυχως το ξεπερασε και τωρα δεν βγαινει απο το μπανιο!!!!!!!

σημερα δεχτηκε αδιαμαρτυρητα το πλυσιμο για να αλλαξει πανα, αντε να δεχτει κ το μπανιο τωρα!

Nena έγραψε:Βρε κορίτσια, να σας ρωτήσω, σε όσες έχουν βγάλει δοντάκια τα ζουζουνάκια σας και θηλάζετε.... εσάς σας δαγκώνει?? Έχουμε 2-3 μέρες που βγήκε το πάνω δοντάκι και ο αλήτης με έχει ταράξει στις δαγκωνιές! Δεν θα μπορέσω να συνεχίσω το θηλασμό αν γίνεται αυτό το πράγμα! Shocked Shocked Γίνεται πολύ απότομα και πετάγομαι, μπορεί να πετάω και κανένα "αχ" και τρομάζει ο μικρός, αλλά ξαφνιάζομαι κι εγώ, πονάει κιόλας πολύ...
Διαφωτίστε με πλιιιιιιιιιζ
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787

να σου πω τι εχω διαβασει απο αλλες μαμαδες που εχουν δοντια τα παιδια τους?
θα σου πω χεχε Razz το σταματας εκεινη την στιγμη κ του λες με αυστηρο τονο κ ηρεμο να μην το ξανακανει.Το κανεις καθε φορα που δαγκωνει.Ολες αυτες που το εγραφαν ετσι το σταματησαν,τωρα ο μικρος τζαναμπετης δεν ξερω αν θα το δεχτει Very Happy . Εμενα με εχει δαγκωσει καποιες φορες (με τα ουλα,γιατι ως γνωστον εμεις δεν εχουμε δοντια,δεν θελουμε κυρια μου τα σνομπαρουμε!) το εχω κανει και το σταματησε. Παντως κ με τα ουλα μονο πεταχτηκα απ τον πονο,τρεμω στην ιδεα των δοντιων Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τι κανετε???????εμεις πλεον κατεβαινουμε μονες απο το καναπε και απο το κρεβατι της μαμας...........να εχετε ενα ωραιο ΣΚ

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Τί όμορφο πρωινό είναι αυτό πραγματικά ηλιόλουστο Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 328109 Η μικρή μου ξύπνησε στις 9 παρά και τώρα ξανακοιμάται η υπναρού! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 215994
Νένα πρώτη φορά να ακούω να βγάζουν πρώτα κυνόδοντα επάνω, χιχι θα έχει πολύ γέλιο φαντάζομαι. Όσο για το δάγκωμα δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά και της φίλης μου η μικρή την τσακίζει στο δάγκωμα, η κακομοίρα ουρλιάζει Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787 ξέρεις τι άτιμα είναι αυτά???
litsako ο γιος μου που είναι 6,5 τρελαίνεται να κάνει μπάνιο μαζί με τον μπαμπά του φέτος, οπότε με τα μικρά έχουμε δρόμο ακόμη είναι και κορίτσια οπότε σε λίγο θα το κάνουν επίτηδες για να μπαίνουν μαζί μας!
Τζένη, και εγώ έχει τύχει να ψάχνω τον γιο μου στο κρεβάτι μας, αλλά ευτυχώς δεν είχε προλάβει να πέσει! Ταρζανάκος ε?
Δώρα, μήπως τελικά δεν είναι κοντά τα παιδάκια μας και τζάμπα "τρωγόμαστε?" ε, μη γίνουν και δίμετρες και δεν βρίσκουν και γαμπρούς!
Αθηνά μεγάλη πρόοδο, τουλάχιστον να μην φοβάσαι ότι θα πέσει!
Φιλιά σε μικρούς και μεγάλους καλό ΣΚ!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
να σου πω τι εχω διαβασει απο αλλες μαμαδες που εχουν δοντια τα παιδια τους?
θα σου πω χεχε Razz το σταματας εκεινη την στιγμη κ του λες με αυστηρο τονο κ ηρεμο να μην το ξανακανει.Το κανεις καθε φορα που δαγκωνει.Ολες αυτες που το εγραφαν ετσι το σταματησαν,τωρα ο μικρος τζαναμπετης δεν ξερω αν θα το δεχτει Very Happy . Εμενα με εχει δαγκωσει καποιες φορες (με τα ουλα,γιατι ως γνωστον εμεις δεν εχουμε δοντια,δεν θελουμε κυρια μου τα σνομπαρουμε!) το εχω κανει και το σταματησε. Παντως κ με τα ουλα μονο πεταχτηκα απ τον πονο,τρεμω στην ιδεα των δοντιων Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787

ευχαριστώ λιτσάκι, άρχισα να το εφαρμόζω, ελπίζω να πιάσει... θα σας πώ όταν έχω νεότερα Rolling Eyes

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια..εγω τρεχω σημερα εχω μερεμετια στο μπανιο..μεσα-εξω σπασιματα,τσιμεντα..σκ@τ@ θα γινει το σπιτακι μου!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ειδα οτι και αλλο μωρακι εχει βγαλει τα δοντακια του οπως εμεις.....τα δυο κατω και το πανω κυνοδοντα...........πολυ γελιο!!!!!οταν γελαει ο αδερφος μου τη φωναζει δρακουμελ.......

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:τωρα ειδα οτι και αλλο μωρακι εχει βγαλει τα δοντακια του οπως εμεις.....τα δυο κατω και το πανω κυνοδοντα...........πολυ γελιο!!!!!οταν γελαει ο αδερφος μου τη φωναζει δρακουμελ.......

Laughing Laughing Laughing
όντως!!!!!
πάντως κι ο πρώτος μου γιος τα είχε βγάλει κάπως ανορθόδοξα τα δοντάκια, πρώτα έβγαλε τον κάτω δεξια κυνόδοντα και μετά τους κοπτήρες...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 612893 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 612893

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:Βρε κορίτσια, να σας ρωτήσω, σε όσες έχουν βγάλει δοντάκια τα ζουζουνάκια σας και θηλάζετε.... εσάς σας δαγκώνει?? Έχουμε 2-3 μέρες που βγήκε το πάνω δοντάκι και ο αλήτης με έχει ταράξει στις δαγκωνιές! Δεν θα μπορέσω να συνεχίσω το θηλασμό αν γίνεται αυτό το πράγμα! Shocked Shocked Γίνεται πολύ απότομα και πετάγομαι, μπορεί να πετάω και κανένα "αχ" και τρομάζει ο μικρός, αλλά ξαφνιάζομαι κι εγώ, πονάει κιόλας πολύ...
Διαφωτίστε με πλιιιιιιιιιζ
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787

2-3 φορές το έκανε μόλις τα πρωτόβγαλε και τα <<είδα όλα - μου ερθε κ ξαφνικόMαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 534787 Laughing, είναι και κοφτερά τα άτιμα τα δοντάκια <<γάλακτος>> Laughing όπως διαπίστωσες>> Laughing .. Όταν το έκανε την είπα : Αουουυουτσσσ Νεφέλη μην με πονάς. 1,..2,..3.. δεν το έχει ξανά κάνει. Τα μωρά μας καταλαβαίνουν περισσότερο από όσο νομίζουμε, δείξε του ότι σε πονάει κ θα σταματήσει Very Happy.

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marizakismom έγραψε:καλημερα κοριτσια..εγω τρεχω σημερα εχω μερεμετια στο μπανιο..μεσα-εξω σπασιματα,τσιμεντα..σκ@τ@ θα γινει το σπιτακι μου!
ωχχχχ αντε καλα κουραγια κοριτσακι Laughing εγω μολις τελειωσα με τις δουλειες αλλα εχω ενα σιδερο βουνοοο!!!που θα γινει ακομη πιο ψηλο γιατι εβαλα και 3 πλυντηρια Rolling Eyesαλλα η μερα ειναι τοσο φανταστικη οποτε περιμενουμε τον μπαμπα μας να σχολασει και να βολταρουμε Very Happy Very Happy Very Happyας μαζευτει οσο σιδερο θελει αμαν πια το σιχαινομαι Twisted Evil Twisted Evil

μπουμπουκακι

μπουμπουκακι
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να σας ρωτησω κατι βε κοριτσια, οταν βγαζουν δοντια ,εχουν και μπουκωμενη μυτουλα?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σας ρωτησω κατι βε κοριτσια, οταν βγαζουν δοντια ,εχουν και μπουκωμενη μυτουλα

Ναι, γενικά έχουν πολλές μυξούλες, σάλια, μπούκωμα, όλα τα ωραία...
Αν βέβαια κάνει και πυρετό, καλυτερα να πας στον παιδίατρο, μπορεί να μην ειναι από τα δόντια απαραίτητα..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανες της ανοιξης (καπως ποιητικο ακουστηκε αυτο Razz )!
χθες το βραδυ βρηκα την μικρη καθιστη στο κρεβατι της να χαζευει μεσα στο σκοταδι. Τελευταια μου κανει κατι κολπα στον υπνο,θελει οταν θηλαζει (το βραδυ παντα) με το αλλο χερακι να πιανει την θηλη απο το αλλο στηθος. Rolling Eyes Και τσιμπαει,οχι τιποτα αλλο αλλα δεν ειναι και πολυ ευχαριστο. Γενικα δεν κοιμαμαι καλα τελευταια (τα τελευταια 2 χρονια Laughing ). Ξυπναω σαν σιγμα τελικο...
ο μεγαλος την ψωνησε και αλλαξε ονομα απο μονος του.Λεει οτι τον λενε Κωστα (Γιαννη τον λενε) και τον μπαμπα του οτι τον λενε Παντελη (Αγγελο τον λενε) Laughing Laughing Να ξεκαθαρισω εδω οτι τον εκανα με τον μπαμπα του! Γελαμε οταν το λεει αλλα σκεφτομαι αν τυχει κατι και τον ψαχνουμε μην αρχισει τις χαζομαρες "με λενε Κωστα,τον μπαμπα μου Παντελη"!!! Shocked

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...δεν χρειαζεται νομιζω να προσθεσω οτι δεν βγαλαμε ακομα δοντια εεε?
9 μηνων εγινε η ζουζουναρα μας!!!
Ο αντρας μου λεει οτι δεν πειραζει,η οδοντιατρικη εχει προχωρησει πολυ θα της φτιαξουμε μια ωραιοτατη μασελιτσα και θα παραγγειλουμε να χει σχεδια hello kitty Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 502437 πανω στα δοντια! gangsta rap η ζουζουναρα!yo!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Τελευταια μου κανει κατι κολπα στον υπνο,θελει οταν θηλαζει (το βραδυ παντα) με το αλλο χερακι να πιανει την θηλη απο το αλλο στηθος. Rolling Eyes Και τσιμπαει,οχι τιποτα αλλο αλλα δεν ειναι και πολυ ευχαριστο. Γενικα δεν κοιμαμαι καλα τελευταια (τα τελευταια 2 χρονια Laughing ). Ξυπναω σαν σιγμα τελικο...
ο μεγαλος την ψωνησε και αλλαξε ονομα απο μονος του.Λεει οτι τον λενε Κωστα (Γιαννη τον λενε) και τον μπαμπα του οτι τον λενε Παντελη (Αγγελο τον λενε) Laughing Laughing Να ξεκαθαρισω εδω οτι τον εκανα με τον μπαμπα του! Γελαμε οταν το λεει αλλα σκεφτομαι αν τυχει κατι και τον ψαχνουμε μην αρχισει τις χαζομαρες "με λενε Κωστα,τον μπαμπα μου Παντελη"!!! Shocked

δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω η να σου συμπαρασταθώ... δεν μας φτάνουν τα δαγκώματα, έχουμε και τσιμπήματα...
Όσο για την κρίση ταυτότητας, ο δικός μου έλεγε χτες ότι ο μπαμπάς του είναι ο άγιος Γεώργιος (η εκκλησία, ουχί ο άγιος) και εγώ είμαι τρομπέτα... Είπαμε να έχουν φαντασία αλλά αυτό παραπέι...

litsakos έγραψε:...δεν χρειαζεται νομιζω να προσθεσω οτι δεν βγαλαμε ακομα δοντια εεε?
9 μηνων εγινε η ζουζουναρα μας!!!
Ο αντρας μου λεει οτι δεν πειραζει,η οδοντιατρικη εχει προχωρησει πολυ θα της φτιαξουμε μια ωραιοτατη μασελιτσα και θα παραγγειλουμε να χει σχεδια hello kitty Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 5 502437 πανω στα δοντια! gangsta rap η ζουζουναρα!yo!
Να σας ζήσει η κουτουφίτσα σας! Και οι καινούριες μασέλες πλέον έχουν ανέσεις, τύπου ενσωματωμένα mp3 player, κινητά τηλέφωνα, ασύρματο internet, να μην ανησυχείτε καθόλου...
Razz Razz Razz

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχα λιτσακο να σας ζησει!!!!!!!!αν ψαξεις για μασσελες δες και κατι σε αγοριστικο...θα το χρειαστουμε κι εμεις μαλλον Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις