Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 37]

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ ζηλεψα!!που πηγατε?περασατε ομορφα?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που χαθηκες βρε Gianna? Τυχερουλα,ταξιδακι ε? Μπραβο, να ξαναπατε!!!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gianna έγραψε:Μανούλες και μωράκια μας λείψατε! Είπαμε να κάνουμε μερικές χειμερινές διακοπές να δούμε λίγο χιόνι και να μυρίσουμε Χριστούγεννα! Βλέπω πάλι ταλιπωρηθήκατε με ιώσεις! Εμείς δεν βγάζουμε άλλα δοντάκια μείναμε στα 2 αλλά τρέχουμε (μπουσουλώντας, χαχα) και όπου μπορούμε να πιαστούμε σηκωνόμαστε, στο πάρκο προχωράει γύρω γύρω! Αχ γιατί να μεγαλώνουν τόσο γρήγορα...
Αχ μπραβο σας περάσατε καλά????
Ναι μωρε μεγαλώνουν γρήγορα κάθε μέρα και κάτι καινούριο!!!!!!!!

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια! Είχαμε πάει στην γειτονική Βουλγαρία σε ένα χιονοδρομικό που λέγεται Bansko, σαν μέρος όχι κάτι το ιδιαίτερο, για Βουλγαρία βέβαια καλά ήτανε αλλά η φύση ήτανε υπέροχη. Τώρα βάζουμε πλώρη για Κωνσταντινούπολη, είναι να μην πάρουμε φόρα, χιχιχι! Αχ σήμερα η ημέρα ήτανε υπέροχη πήγαμε την βολτούλα μας ήπιαμε το καφεδάκι μας, τελικά δεν είναι και άσχημα στην επαρχία, έχω αρχίσει να εκτιμώ τον τρόπο ζωής εδώ. Της Μαγιας μου της κόπηκε η όρεξη αυτές τις ημέρες, αλήθεια ξεκινήσατε γιαουρτάκια; εμείς όχι ακόμη, ίσως σε λίγες ημέρες

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gianna έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια! Είχαμε πάει στην γειτονική Βουλγαρία σε ένα χιονοδρομικό που λέγεται Bansko, σαν μέρος όχι κάτι το ιδιαίτερο, για Βουλγαρία βέβαια καλά ήτανε αλλά η φύση ήτανε υπέροχη. Τώρα βάζουμε πλώρη για Κωνσταντινούπολη, είναι να μην πάρουμε φόρα, χιχιχι! Αχ σήμερα η ημέρα ήτανε υπέροχη πήγαμε την βολτούλα μας ήπιαμε το καφεδάκι μας, τελικά δεν είναι και άσχημα στην επαρχία, έχω αρχίσει να εκτιμώ τον τρόπο ζωής εδώ. Της Μαγιας μου της κόπηκε η όρεξη αυτές τις ημέρες, αλήθεια ξεκινήσατε γιαουρτάκια; εμείς όχι ακόμη, ίσως σε λίγες ημέρες
Καλώς τη κοσμογυρισμένη μανούλα!!!
Απ'οτι διαβάζω περάσατε υπέροχα,πάντα τέτοια!!!!!!
Τί κάνει η Μάγια;;;;΄
Γιαουρτάκι της εχω δώσει απο τα μέσα Σεπτεμβρίου,το καταβροχθίζει!!!!
φιλάκια.....

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλωςξαναηρθες γιανννααααα!!!εγω γιαουρτακι θα του δωσω την αλλη βδομαδα Very Happy
κοριτσακια σημερα ο νικολας σηκωθηκε στο παρκο μονος του ορθιος και κρατιοταν ετσι για τουλαχιστον 5 λεπτα!!!!!!!!!!!!και τωρα το κανει συνεχεια και σκαει στα γελια χαχαχαχα δεν νομιζω να μπουσουλισει το παιδακι μου Very Happy Very Happy Very Happy

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:καλωςξαναηρθες γιανννααααα!!!εγω γιαουρτακι θα του δωσω την αλλη βδομαδα Very Happy
κοριτσακια σημερα ο νικολας σηκωθηκε στο παρκο μονος του ορθιος και κρατιοταν ετσι για τουλαχιστον 5 λεπτα!!!!!!!!!!!!και τωρα το κανει συνεχεια και σκαει στα γελια χαχαχαχα δεν νομιζω να μπουσουλισει το παιδακι μου Very Happy Very Happy Very Happy

Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 215994 ...απο δω και πέρα μόνο όρθιος να είναι ,τους αρέσει πολυ!!!!Καμαρώνουν τα σκατούλια....
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vikoukou έγραψε:
tzeni έγραψε:καλωςξαναηρθες γιανννααααα!!!εγω γιαουρτακι θα του δωσω την αλλη βδομαδα Very Happy
κοριτσακια σημερα ο νικολας σηκωθηκε στο παρκο μονος του ορθιος και κρατιοταν ετσι για τουλαχιστον 5 λεπτα!!!!!!!!!!!!και τωρα το κανει συνεχεια και σκαει στα γελια χαχαχαχα δεν νομιζω να μπουσουλισει το παιδακι μου Very Happy Very Happy Very Happy

Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 215994 ...απο δω και πέρα μόνο όρθιος να είναι ,τους αρέσει πολυ!!!!Καμαρώνουν τα σκατούλια....
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316
ναι τα σκατουλια μας κι οσο του λεω μπραβο τοσο γελαει αχ τι τελειες στιγμες ολες οι πρωτες φορες Very Happy Very Happy Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni έγραψε:
κοριτσακια σημερα ο νικολας σηκωθηκε στο παρκο μονος του ορθιος και κρατιοταν ετσι για τουλαχιστον 5 λεπτα!!!!!!!!!!!!και τωρα το κανει συνεχεια και σκαει στα γελια χαχαχαχα δεν νομιζω να μπουσουλισει το παιδακι μου Very Happy Very Happy Very Happy

Αχ μπράβο σας, αντε και βηματάκια σύντομα!!! Εμείς τίποτα ακόμα, από τη μια ανυπομονώ να περπάτήσει, από την άλλη δεν το βιάζομαι κιόλας, ας αργήσει λίγο ακόμα, δεν μπορώ να τρέχω ΚΑΙ πίσω από αυτόν!!
Σήμερα τα ξεθεώσαμε τα μωρά, πήγαμε στο πάρκο και βόλτα στην αγορά σχεδόν όλο το πρωινό, και το απόγευμα βγήκαμε στην Καβάλα βόλτα με τον μικρό, και ο μεγάλος έμεινε στη γιαγιά του.. ψόφια πέσανε και τα δύο! Κι εγώ, με βλέπω σε λίγο να την πέφτω!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 215994

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλη ξεκουραση νενα μου φιλακια στους αντρες σου!!!!!!!!!
και γω τον εβαλα στην περπατουρα την προηγουμενη βδομαδα και μου λεει ο γιατρος μηηηη θαργησει να περπατησει..εγω δεν βιαζομαι τωρα τρεχω συνεχεια που να περπατησει κιολας το τερατακι μου....αλλα αυτο βιαζεται!!!!!! δοντακι γιοκ ακομη Rolling Eyes
αυριο παω δραμα στην μανουλα μου!!!φιλακια μανουλες Very Happy Very Happy

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάρες!!!!!Μια χαρα βλεπω τα μικρακια μας εχουν παρει φορα!!!!
Εμενα το Ειρηνακι πλεον αφηνει και τα χερακια της και στεκεται για αρκετη ωρα ορθια χωρις να κρατιεται πουθενα!!!Δοντακια και εμεις γιοκ ακομα αν και κατι βλεπω στον οριζοντα αλλα εμφανισει δεν κανουν!!!!!!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni έγραψε:καλη ξεκουραση νενα μου φιλακια στους αντρες σου!!!!!!!!!
και γω τον εβαλα στην περπατουρα την προηγουμενη βδομαδα και μου λεει ο γιατρος μηηηη θαργησει να περπατησει..εγω δεν βιαζομαι τωρα τρεχω συνεχεια που να περπατησει κιολας το τερατακι μου....αλλα αυτο βιαζεται!!!!!! δοντακι γιοκ ακομη Rolling Eyes
αυριο παω δραμα στην μανουλα μου!!!φιλακια μανουλες Very Happy Very Happy


και εμενα η παιδιατρος ετσι μου ελεγε στη μεγαλη..."μη τη βαλεις,θα αργησει να περπατησει"....σιγα...11 μηνων η Μαρια αλωνιζε ολο το σπιτι οχι απλα περπατωντας αλλα πηδωντας

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανες!
εχω καταντησει γριουλα, κοιμαμαι απο τις 8.30 εδω κ καποιες μερες Razz παω να κοιμησω τα μικρα και μετα δεν σηκωνομαι με τιποτα!
Βεβαια ειμαι πολυ ξεκουραστη μεσα στη μερα,αλλα λεω να το κοψω αυτο το χουι αλλιως ..no life...
η ζουζουναρα μου στεκεται με βοηθεια αλλιως μπαταρει Laughing εχει αρχισει να δειχνει, αυτο που με κανει να γελαω ειναι οταν θυμωνει που φωναζει "μαμαπαμπαναιαναιατε" κανει ενα στοπ δινει φιλακι και συνεχιζει στον ιδιο τονο Laughing το κανει και οταν θηλαζει,σταματαει για φιλακι και τσουπ παλι φαι.
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 215994

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vikoukou έγραψε:[ Τί κάνει η Μάγια;;;;΄
Γιαουρτάκι της εχω δώσει απο τα μέσα Σεπτεμβρίου,το καταβροχθίζει!!!!
φιλάκια.....

Αχ η Μάγια μας εχει τρελάνει όλους! Όσο την βλέπω να μεγαλώνει θέλω και άλλο ένα μωρό! Τυχερή είσαι που της αρέσει το γιαουρτάκι μακάρι να αρέσει και στην δικιά μου, ο Απόστολος με το ζόρι το έτρωγε και τωρα δεν το βάζει στο στόμα του

tzeni έγραψε: αυριο παω δραμα στην μανουλα μου!!!φιλακια μανουλες Very Happy Very Happy

Τζένη δεν το ήξερα από τα μέρη μας είσαι? Καλώς να μας έρθεις!!!


litsakos έγραψε:καλημερα μανες!
εχω καταντησει γριουλα, κοιμαμαι απο τις 8.30 εδω κ καποιες μερες Razz παω να κοιμησω τα μικρα και μετα δεν σηκωνομαι με τιποτα!
Βεβαια ειμαι πολυ ξεκουραστη μεσα στη μερα,αλλα λεω να το κοψω αυτο το χουι αλλιως ..no life...
η ζουζουναρα μου στεκεται με βοηθεια αλλιως μπαταρει Laughing εχει αρχισει να δειχνει, αυτο που με κανει να γελαω ειναι οταν θυμωνει που φωναζει "μαμαπαμπαναιαναιατε" κανει ενα στοπ δινει φιλακι και συνεχιζει στον ιδιο τονο Laughing το κανει και οταν θηλαζει,σταματαει για φιλακι και τσουπ παλι φαι.
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 215994


Αχ πόσο σε καταλαβαίνω, αν η Μάγια κοιμότανε από τις 6 θα κοιμόμουνα και εγώ μαζί της! Βλέπω να με χωρίζει ο άντρας μου, χιχιχι. Αλλά τι να κάνω που κάθε πρωί με ξυπνάει από τα χαράματα λες και κατάπιε ξυπνητήρι??? Μαλαγάνα την κόβω την δικιά σου, σου ρίχνει το μάλωμα και σε καλοπιάνει μετά ε? Το ζουζουνάκι!!!

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κοριτσια.και εγω σε αυτη την κατηγορια ειμαι.το φατσακι μου γεννηθηκε στις 18 φεβρουαριου.μεχρι τωρα εχουμε 4 δοντακια!ανυσηχο υπνο εδω και καιρο εννοειται και νανι αγκαλιτσα.με τις υγειες μας ειπα?δεν ειπα!! Very Happy

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lilianna έγραψε:γεια σας κοριτσια.και εγω σε αυτη την κατηγορια ειμαι.το φατσακι μου γεννηθηκε στις 18 φεβρουαριου.μεχρι τωρα εχουμε 4 δοντακια!ανυσηχο υπνο εδω και καιρο εννοειται και νανι αγκαλιτσα.με τις υγειες μας ειπα?δεν ειπα!! Very Happy
Καλως ηρθες λοιπον και να χαιρεσαι το φατσακι σου!!!
Εγω ειμαι η Δωρα και εχω την κορουλα μου που παρολο σε 2 μερες θα γινουμε 10 μηνων δεν εχουμε ουτε ενα δοντι!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κορτσουδια!
Γιορταζει ο αντρας μου σημερα Smile και ειπα να κανω γιορτινη ατμοσφαιρα!Στολισα το δεντρο Razz και οταν κοιμηθουν τα τεκνα θα στολισω το σπιτι!
εφτιαξε η διαθεση μου με το στολισμα!
α!και η μικρη μας μπουμπουλινα μπουσουλησε! Very Happy

gianna ειναι πολυ χαδιαρα, εχει τσαγανο και της φαινεται απο τωρα (απο εκει κ το μπουμπουλινα) αλλα νομιζω ετσι ειναι τα 2α παιδια, πιο δυναμικα. Smile
Η Μαγια ειναι πρωινος τυπος απο οτι γραφεις, θα γινει προκομενο παιδακι Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:γεια σας κορτσουδια!
Γιορταζει ο αντρας μου σημερα Smile και ειπα να κανω γιορτινη ατμοσφαιρα!Στολισα το δεντρο Razz και οταν κοιμηθουν τα τεκνα θα στολισω το σπιτι!
εφτιαξε η διαθεση μου με το στολισμα!
α!και η μικρη μας μπουμπουλινα μπουσουλησε! Very Happy

gianna ειναι πολυ χαδιαρα, εχει τσαγανο και της φαινεται απο τωρα (απο εκει κ το μπουμπουλινα) αλλα νομιζω ετσι ειναι τα 2α παιδια, πιο δυναμικα. Smile
Η Μαγια ειναι πρωινος τυπος απο οτι γραφεις, θα γινει προκομενο παιδακι Very Happy

Να τον χαίρεσαι, και να σε χαιρεται κι αυτός και μαζί να χαίρεστε τα παιδακια σας! Στόλισες και το δεντρο??? Εγώ τώρα, και μόνο που σκετομαι οτι θα κάνω δουλειές για να στολίσω το δεντρο με πιάνει ένα κατι τις...
Τα 2α παιδιά είναι πολυ τζαναμπετικα και δεν κοιμούνται τα βραδυα, και δεν έχουν ησυχία τη μερα και μας βγαζουν το λαδι κοινώς...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 679259
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 911307 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 911307 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 911307

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Να τον χαίρεσαι, και να σε χαιρεται κι αυτός και μαζί να χαίρεστε τα παιδακια σας! Στόλισες και το δεντρο??? Εγώ τώρα, και μόνο που σκετομαι οτι θα κάνω δουλειές για να στολίσω το δεντρο με πιάνει ένα κατι τις...
Τα 2α παιδιά είναι πολυ τζαναμπετικα και δεν κοιμούνται τα βραδυα, και δεν έχουν ησυχία τη μερα και μας βγαζουν το λαδι κοινώς...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 679259
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 911307 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 911307 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 911307

ευχαριστω ρε κοριτσι!
εμενα ο μεγαλος ειναι τζαναμπετης Twisted Evil μου βγαζει το λαδι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654655 ! με τουμπαρει,με φερνει εκει που θελει κοινως. Το μικρο το "εχω" πιο ευκολα, ισως λογω εμπειριας κοιταω να μην κανω τα ιδια λαθη, απλα ειναι φωνακλου και ξενυχτω Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 850933 ?

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ λιτσακο μου να τον χαιρεσαι!κανω ενα διαλλειματακι απο το βιβλιο σου..εφτασα στην 116η σελιδα Cool

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lilianna καλώς όρισες!!! Είμαι η Τζένη, 30 ετών κ εχω ενα κοριτσάκι (το Νεφελάκι) σχεδόν 8 μηνών!!!

litsakos, ξεκινήσατε τα μπουσουλάκια Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 536304 ? Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 50580 !!! Να χαίρεσαι κ τον άντρας σου!!! Δεντράκι απο τώρα/???? Σωστήηηηηη!!!

lilianna

lilianna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xazomammy έγραψε:lilianna καλώς όρισες!!! Είμαι η Τζένη, 30 ετών κ εχω ενα κοριτσάκι (το Νεφελάκι) σχεδόν 8 μηνών!!!
ευχαριστω! Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marizakismom έγραψε:αχ λιτσακο μου να τον χαιρεσαι!κανω ενα διαλλειματακι απο το βιβλιο σου..εφτασα στην 116η σελιδα Cool

μιλαμε για ταχυτητα!ευχαριστω για τις ευχες Smile

xazomammy έγραψε:lilianna καλώς όρισες!!! Είμαι η Τζένη, 30 ετών κ εχω ενα κοριτσάκι (το Νεφελάκι) σχεδόν 8 μηνών!!!

litsakos, ξεκινήσατε τα μπουσουλάκια Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 536304 ? Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 50580 !!! Να χαίρεσαι κ τον άντρας σου!!! Δεντράκι απο τώρα/???? Σωστήηηηηη!!!

ευχαριστω! ειμαι υπερβολικη δε λεω Laughing αλλα εχω λοξα με τα Χριστουγεννα. Very Happy

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω ρε συ litsako!!! Eχω τρέλα με τα Χριστούγεννα κ φέτος ειδικά που εχουμε επιτέλους το Νεφελάκι μας, εχω τέτοια χαρά που δεν λέγετε Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 3 654316 !!!! Ανυπομωνώ!!!

mariatwins

mariatwins
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγω κοριτσια γεννησα στισ 26/02 τα ζουζουνακια μου και πλησιαζουν οι μερες για να παω για δουλεια και δεν θελω με τιποτα να αφησω τα αντρακια μου....... Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις