Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 37]

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα μανουλίτσες!!!!!!!!Τι κάνετε????
Εμεις σήμερα γιναμε 10 μηνων!!!Μεγαλώνουμε γρήγορα,κοιταζα τις φωτογραφιες απο την ημερα που γεννηθηκε ποσο μικρούλα ήταν και τώρα έχει μεγαλώσει τόσο πολύ!!!!!

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κοριτσάκια μου !
Τί κάνετε;Εχω μέρες να μπω,έτρεχα γιατι το Σάββατο βαπτίζει η αδερφή μου τα διδυμάκια της.Μακάρι να έχει καλό καιρό.
Αυριο τελειώνει η αντιβίωση της μικρής και θα πάμε στη γιατρό να τη δει,ελπίζω να είναι οκ.
Τί κάνουν τα ζουζούνια σας;;;;

litsako χρόνια πολλά να χαίρεσαι τον άντρα σου.Εγω θα στολίσω τη άλλη Κυριακή.Περιμένω πως και πως να δω την αντίδραση της Αναστασίας!!!

lilianna και mariatwins καλως ήρθατε
στη παρεούλα μας.

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλωςηρθατε στην παρεα μας ...
λιτσακο μπραβοοοοοο
μανουλα να τα κατοστησει η μπουμπου σου Very Happy Very Happy Very Happy

βικουλα φιλακιαααααααα

κανω γαλα συγχρονως γιαυτο ειμαι συνοπτικη χαχαχαα Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 215994

μπουμπουκακι

μπουμπουκακι
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα σε ολες! ειμαι η ανθουλα , ειμαι 32 ετων , απο θεσσαλονικη και εχω την αναστασια που το σαββατο θα γινει 9.5 μηνων!!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Ανθουλα ειμαι η Δωρα και εχω μια κορουλα την Ειρηνη 10 μηνων!!!Να χαιρεσαι την κορουλα σου!!!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου κι απο μενα ανθουλα ειμαι η τζενη κι εγω θεσσαλονικη...και εχω εναν μπομπιρακο τον νικολα μου 7 μηνων...καλως μας ηρθες Very Happy Very Happy Very Happy

μπουμπουκακι

μπουμπουκακι
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω πολυ δωρα και τζενη!!και εσεις να χαιρεστε τα δικα σας παιδακια!!!!ελπιζω να τα λεμε!!!!

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπουμπουκακι έγραψε:καλησπερα σε ολες! ειμαι η ανθουλα , ειμαι 32 ετων , απο θεσσαλονικη και εχω την αναστασια που το σαββατο θα γινει 9.5 μηνων!!

Καλώς την...Ανθούλα είμαι η Βίκυ και έχω και εγώ μια Αναστασία που το Σάββατο γίνεται 10 μηνών!!!
Να σου ζήσει.

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τί κάνετε;;;;;

...η αντιβίωση συνεχίζεται για άλλες 5 μέρες... αντε να δούμε με αυτή τη βρωμοωτίτιδα και τη μπουκωμένη μύτη.
Προχθές έβηχε σα μπάρμπας,νόμιζα ότι είχα στο σπίτι τον παππού μου!!!!!!
Αλλά τα κέφια,κέφια γατζώνεται πλέον απο παντού,πιάνει οτι υπάρχει στο τραπεζάκι και οταν τη βάζω κάτω κάνει 100αρια δε τη προλαβαίνω τη ταχύτητα είναι αυτή!!!!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σημερα το τερατακι μου σηκωθηκε στον υπνο του πιαστηκε απο τα καγκελα...γλυστρισε και κουτουλισε το κεφαλακι του και εσκισε τοβλεφαρο ευτυχως λιγο Shocked Shockedημουν πολυ ψυχραιμη πραγμα πολυ σπανιο για μενα...αχ τι μας περιμενει κι ειναι ακομη 7 μηνων Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 534787

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni έγραψε:σημερα το τερατακι μου σηκωθηκε στον υπνο του πιαστηκε απο τα καγκελα...γλυστρισε και κουτουλισε το κεφαλακι του και εσκισε τοβλεφαρο ευτυχως λιγο Shocked Shockedημουν πολυ ψυχραιμη πραγμα πολυ σπανιο για μενα...αχ τι μας περιμενει κι ειναι ακομη 7 μηνων Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 534787

Ax, Τζενούλα, όταν λένε ότι τα παιδιά τα προστατεύει ο Θεός, κάτι τέτοια εννοούνε... Πόσες φορές έτρεχε ο μεγάλος, κι έπεφτε και προσγειωνόταν χιλιοστά δίπλα από τη γωνία του τραπεζιού.. Ή στην παιδική χαρά... Και όλη την ώρα δίπλα του να είσαι... Είναι απίστευτο πόση ψυχραιμία μπορούμε να δέιξουμε κι εμείς ομως..
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 534787 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 534787

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vikoukou έγραψε:Τί κάνετε;;;;;

...η αντιβίωση συνεχίζεται για άλλες 5 μέρες... αντε να δούμε με αυτή τη βρωμοωτίτιδα και τη μπουκωμένη μύτη.
Προχθές έβηχε σα μπάρμπας,νόμιζα ότι είχα στο σπίτι τον παππού μου!!!!!!
Αλλά τα κέφια,κέφια γατζώνεται πλέον απο παντού,πιάνει οτι υπάρχει στο τραπεζάκι και οταν τη βάζω κάτω κάνει 100αρια δε τη προλαβαίνω τη ταχύτητα είναι αυτή!!!!

περαστικα σας!

tzeni έγραψε:σημερα το τερατακι μου σηκωθηκε στον υπνο του πιαστηκε απο τα καγκελα...γλυστρισε και κουτουλισε το κεφαλακι του και εσκισε τοβλεφαρο ευτυχως λιγο Shocked Shockedημουν πολυ ψυχραιμη πραγμα πολυ σπανιο για μενα...αχ τι μας περιμενει κι ειναι ακομη 7 μηνων Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 534787

cyclops απο τωρα τα αρχισε? ωχχχ...βαλε μαξιλαρια tzeni κατω απ το κρεβατι του,τουλαχιστον θα πεφτει στα μαλακα.

παω για υπνο,σερνομαι..απο εδω και περα δεν θα με λετε litsakos αλλα "ανθρωπινη πιπιλα νυκτος", το μικρο με εκμεταλλευεται ψυχρα!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vikoukou έγραψε:Τί κάνετε;;;;;

...η αντιβίωση συνεχίζεται για άλλες 5 μέρες... αντε να δούμε με αυτή τη βρωμοωτίτιδα και τη μπουκωμένη μύτη.
Προχθές έβηχε σα μπάρμπας,νόμιζα ότι είχα στο σπίτι τον παππού μου!!!!!!
Αλλά τα κέφια,κέφια γατζώνεται πλέον απο παντού,πιάνει οτι υπάρχει στο τραπεζάκι και οταν τη βάζω κάτω κάνει 100αρια δε τη προλαβαίνω τη ταχύτητα είναι αυτή!!!!
Περαστικα σας!!!

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Hellooooo!!! Να 'μαστε και πάλι εδώ! Καταρχήν καλως ήλθατε καινούργιες μανούλες στην παρέα μας! Εμείς είμασταν Κωνσταντινούπολη και περάσαμε πολύ ωραία. Προσπαθώ να σας βάλω φωτο αλλά κάτι έγινε με το imageshack... Crying or Very sad και δεν μπορώ. Καταρχήν litsako τι βλέπω η μπουμπουλίνα σου έβαλε πλώρη για νέες περιπέτειες? αρχίσαμε το κυνήγι? Ζηλεύω για το δέντρο εγώ βλέπω να το στολίζω τέλος Νοεμβρίου γιατί θα κάνω μία επέμβαση την άλλη εβδομάδα, αλλά έχω αγοράσει πολλά στολίδια μιας και αποφάσισα να το αλλάξω στυλ! Tzeni μου δυστυχώς από εδώ και πέρα τα χτυπήματα είναι στην καθημερινότητα, να ξέρεις ότι το βιτάμ κάνει θαύματα με τις μελανιές. Δώρα το Ειρηνάκι αφού αφήνεται τόσο θα κάνει σε λίγο τα πρώτα της βήματα, αχ πόσο γρήγορα μεγαλώνουν... Πολλά φιλάκια!!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 417472

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια πως είστε???
Εμεις μια χαρούλα,αυριο έχουμε παιδιατρο ξερετε τα καθιερωμενα μετρημα ζυγισμα κ.τ.λ!!!!
Σημερα η Ειρηνη έκανε το εξής απιστευτο είχε κάτσει μπρόστα στην τηλεόραση όρθια και είχαμε βάλει MTV και χόρευε είχε πολύ γέλιο την έχουμε τραβήξει και video θα πρόσπαθήσω να το ανεβάσω!!!
Αυτά από μας!!!!!
Ελπίζω όλες να είστε καλά και να περάσατε ένα υπέροχο ΣΚ!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna έγραψε:Hellooooo!!! Να 'μαστε και πάλι εδώ! Καταρχήν καλως ήλθατε καινούργιες μανούλες στην παρέα μας! Εμείς είμασταν Κωνσταντινούπολη και περάσαμε πολύ ωραία. Προσπαθώ να σας βάλω φωτο αλλά κάτι έγινε με το imageshack... Crying or Very sad και δεν μπορώ. Καταρχήν litsako τι βλέπω η μπουμπουλίνα σου έβαλε πλώρη για νέες περιπέτειες? αρχίσαμε το κυνήγι? Ζηλεύω για το δέντρο εγώ βλέπω να το στολίζω τέλος Νοεμβρίου γιατί θα κάνω μία επέμβαση την άλλη εβδομάδα, αλλά έχω αγοράσει πολλά στολίδια μιας και αποφάσισα να το αλλάξω στυλ! Tzeni μου δυστυχώς από εδώ και πέρα τα χτυπήματα είναι στην καθημερινότητα, να ξέρεις ότι το βιτάμ κάνει θαύματα με τις μελανιές. Δώρα το Ειρηνάκι αφού αφήνεται τόσο θα κάνει σε λίγο τα πρώτα της βήματα, αχ πόσο γρήγορα μεγαλώνουν... Πολλά φιλάκια!!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 4 417472

ελα βρε ταξιδιαρα!
Να πανε ολα καλα με την επεμβαση ευχομαι Smile
Το βιταμ οντως ειναι φαρμακο Laughing
manoula2010 περιμενουμε το βιντεο της μικρης!
εμας πια σηκωνεται κανονικα και στεκεται,μου φαινεται αστεια ,ειναι ενα μινιον πλασματακι που στεκεται σαν ανθρωπος μεγαλος. Smile

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλινες!!!!!!
Τι κάνετε????Εγω εχω παθει ψυξη και δεν μπορω να γυρισω το κεφαλι μου αφηστε που ποναει ολο μου το κορμι γιατι η μικρη χθες ολο το βραδυ ηθελε αγκαλιτσα στο κρεβατι μας!!!!Ειμαι ρακος!!!!Σημερα παμε παιδιατρο οπως σας ειχα πει να δουμε τι θα μας πει!!!!

zoumbi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!! ΕΜΕΝΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,
περαστικα Δωρα!σπαστικη η ψυξη!
καλως ηρθες zoumbi στο γκρουπ Smile

μου χουν παρει τα αυτια αυτη την βδομαδα,σκαβουν τον δρομο μπροστα στην πολυκατοικια μας,κομπρεσερ,εκσκαφεις...η χαρα του γιου μου αλλα εχει σπασει το κεφαλι μου! κοιμουνται τωρα τα μικρα με συνοδεια κομπρεσερ.. Twisted Evil

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:καλημερα,
περαστικα Δωρα!σπαστικη η ψυξη!
καλως ηρθες zoumbi στο γκρουπ Smile

μου χουν παρει τα αυτια αυτη την βδομαδα,σκαβουν τον δρομο μπροστα στην πολυκατοικια μας,κομπρεσερ,εκσκαφεις...η χαρα του γιου μου αλλα εχει σπασει το κεφαλι μου! κοιμουνται τωρα τα μικρα με συνοδεια κομπρεσερ.. Twisted Evil
Σε ευχαριστω litsakos!!!Σε καταλαβαινω απολυτα,οταν ημουν εγκυος περνουσαν μπροστα απο το σπιτι μας φυσικο αεριο και ακριβως διπλα χτιζοταν ενα σχολειο καθε μερα ακουγα κομπρεσερ φορτηγα και κατερπιλαρ κοντευα να τρελαθω!!!!!!!!!!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoumbi έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!! ΕΜΕΝΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010.
Καλως ηρθες!!!Να χαιρεσαι τις κορουλες σου!!!Εγω εχω μια κορη 10 μηνων!!!

Gianna

Gianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!! zoumbi καλώς μας ήλθες κοριτσομάνα! τελικά πέρυσι ήταν κοριτσοχρονιά ε? Δώρα περαστικά σου πάρε κανένα μυοχαλαρωτικό καλύτερα γιατί αν είσαι και ξενυχτισμένη...
litsako εμάς εδώ μια σκεπή έφτιαχναν οι διπλανοί και έσκασα όχι κομπρεσέρ! ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν γέρασα πριν την ώρα μου, χιχιχι. Φαντάζομαι ο γιος σου κολλημένος σε κανένα τζάμι ή στο μπαλκόνι ε? αχ αγόρια...
Εμείς πήγαμε χθες και τους 2 στον γιατρό, τη Μάγια για εμβόλιο και το Απόστολο να τον δει. Όλα καλά 8400 βάρος και 70 πόντους. Ο άντρας μου και ο γιατρός με κοροϊδεύουν γιατί λέω ότι είναι κοντή! Φιλιά!!!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας και χαρά σας, περαστικά σε όσες έχουν το κατιτίς τους, καλοσορίσατε σε όσες είναι νέες στο φόρουμ, και καλό κουράγιο σε όλες μας γενικότερα (έτσι, για να μην αφήσω κανέναν παραπονεμένο).
Ο μικρούλης μου προχτές το βράδυ έβγαλε και τρίτο δόντι, μετά τα δυο κάτω δοντάκια έβγαλε και τον πάνω αριστερά κυνόδοντα (άσχετο, ε? κι εγώ κοπτήρες περίμενα να βγάλει αλλά μας έκανε την έκπληξη..). Βέβαια, το κατάλαβε όλη η γειτονιά ότι έβγαλε δόντι, επί ένα 5ωρο εκλαιγε συνεχόμενα, αφού νομίζω ότι θα έκλαιγε κι άλλο αλλά κουράστηκε και τον πήρε ο ύπνος.. και χτές ήμασταν εμείς σαν κοιμισμένα κοτοπουλα και ο μικρός μέσα στην τρελλή χαρά...
Sleep Sleep Sleep

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!! zoumbi καλώς μας ήλθες κοριτσομάνα! τελικά πέρυσι ήταν κοριτσοχρονιά ε? Δώρα περαστικά σου πάρε κανένα μυοχαλαρωτικό καλύτερα γιατί αν είσαι και ξενυχτισμένη...
litsako εμάς εδώ μια σκεπή έφτιαχναν οι διπλανοί και έσκασα όχι κομπρεσέρ! ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν γέρασα πριν την ώρα μου, χιχιχι. Φαντάζομαι ο γιος σου κολλημένος σε κανένα τζάμι ή στο μπαλκόνι ε? αχ αγόρια...
Εμείς πήγαμε χθες και τους 2 στον γιατρό, τη Μάγια για εμβόλιο και το Απόστολο να τον δει. Όλα καλά 8400 βάρος και 70 πόντους. Ο άντρας μου και ο γιατρός με κοροϊδεύουν γιατί λέω ότι είναι κοντή! Φιλιά!!!!!!!

Gianna και γω την δικια μου κοντουλα την βλεπω ηταν 72 στην τελευταια μετρηση,ειναι ψηλος ο γιος μου και οποτε της βαζω καποιο δικο του φορμακι κανω και την συγκριση ,αυτος τα φοραγε πχ 6 μηνων αυτη τα φοραει τωρα. Κακο πραγμα οι συγκρισεις albino

Nena έγραψε:Γεια σας και χαρά σας, περαστικά σε όσες έχουν το κατιτίς τους, καλοσορίσατε σε όσες είναι νέες στο φόρουμ, και καλό κουράγιο σε όλες μας γενικότερα (έτσι, για να μην αφήσω κανέναν παραπονεμένο).
Ο μικρούλης μου προχτές το βράδυ έβγαλε και τρίτο δόντι, μετά τα δυο κάτω δοντάκια έβγαλε και τον πάνω αριστερά κυνόδοντα (άσχετο, ε? κι εγώ κοπτήρες περίμενα να βγάλει αλλά μας έκανε την έκπληξη..). Βέβαια, το κατάλαβε όλη η γειτονιά ότι έβγαλε δόντι, επί ένα 5ωρο εκλαιγε συνεχόμενα, αφού νομίζω ότι θα έκλαιγε κι άλλο αλλά κουράστηκε και τον πήρε ο ύπνος.. και χτές ήμασταν εμείς σαν κοιμισμένα κοτοπουλα και ο μικρός μέσα στην τρελλή χαρά...
Sleep Sleep Sleep


ενω εμεις που ΔΕΝ εχουμε ακομα δοντια κοιμομααααστεεε....ισως αν βγει το πολυποθητο δοντι να κοιμηθει καλυτερα Sleep Sleep

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλε τι κοντουλια λετε???Πλακα μου κανετε???Μια χαρα ειναι τα παιδακια!!!!
Εμενα ειναι κοντουλα που πηγαμε χθες στο ιατρο και ειναι 10 μηνων με βαρος 8200 και υψος 70 ποντους!!!Εγω τη λεω κοντουλα λεμονια βεβαια ο ιατρος την βρηκε μια χαρα και βαση του διαγραμματος στο βιβλιαριο μια χαρα ειναι αλλα εμενα μου φαινεται κοντουλα (ελπιζω να μην παρει απο την πεθερα μου)!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις