Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 37]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
athina24 έγραψε:..μονο ο αντρας μου ακομα ειναι χαλια.....(οπως λεει αργοπεθαινει)

Περαστικά σας! Αυτοί οι άντρες, αργοπεθαίνουν με 37,3... Εμείς με 39 πυρετό πάλι στην τσίτα είμαστε..


ο αδερφος μου ειναι ετσι...καταστροφη,θελει γιατρους νοσοκομεια...παιρνει τηλεφωνο κ μου λεει οτι θα πεθανει (κ δεν θα μας αφησει τιποτα...αυτο παντα το λεει Laughing ) κ ολα αυτα για μια ιωση της πλακας...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα ο άντρας μου, ενα μικρόβιο/ιός να βρεθεί στο νομό Καβάλας, πάνω του θα πεσει, και φυσικά δεν είναι ένα οποιοδήποτε μικρόβιο, είναι από ebola virus και πάνω, μη σου πώ ότι επανερχεται η ευλογιά, η πανούκλα, η βουβωνική πανώλη...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνα χρόνια σας πολλά!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 12978 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 12978 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 12978

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μάνες!!!!!!Καιρό έχω να μπω γιατι ειχα την μικρη από την τετάρτη με υψηλό πυρετό να φανταστείτε την Πέμπτη το βράδυ έφτασε 40,3 και μέχρι και το
Σαββατο το πρωι ταλαιπωρήθηκε με υψηλό πύρετο και πήγαμε στο Μητέρα κάναμε εξετάσεις αίματος και ούρων που ευτυχώς ήταν πεντακάθαρες και τελικά ήταν ίωσούλα !!!!Τώρα είμαστε καλά!!!!
Χρόνια πολλά σε όσα παιδάκια είχαν γενέθλια!!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω πω, ταλαιπωρηθηκατε ρε συ! καλά είστε τώρα ε? Περαστικά σας! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 417472 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 417472

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:Πω πω, ταλαιπωρηθηκατε ρε συ! καλά είστε τώρα ε? Περαστικά σας! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 417472 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 417472
Ευτυχώς τώρα είμαστε καλά!!!!Ευχαριστούμε!!!!Ταλαιπωρήθηκε μωρέ η μικρή αρκετά!!!!

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula2010: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΡΗΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ!!!!!
ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΝΙΝΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!!!!!ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΛΙΓΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ...ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΕΙΧΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ,ΣΤΗ ΚΑΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΝΗΛΙΑ!!!!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑΝΙ ΜΑΖΙ ΑΓΚΑΛΙΑ???ΞΕΡΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!!!!ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΝΕ ΜΑΤΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ!!!!!!!!
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!!!ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ.....
ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria_86 έγραψε:manoula2010: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΡΗΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ!!!!!
ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΝΙΝΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!!!!!ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΛΙΓΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ...ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΕΙΧΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ,ΣΤΗ ΚΑΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΝΗΛΙΑ!!!!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑΝΙ ΜΑΖΙ ΑΓΚΑΛΙΑ???ΞΕΡΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!!!!ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΝΕ ΜΑΤΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ!!!!!!!!
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!!!ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ.....
ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!
Ευχαριστούμε πολύ και εσύ με το καλό να υποδεχτεις το νέο νινί και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula2010 έγραψε:Γεια σας μάνες!!!!!!Καιρό έχω να μπω γιατι ειχα την μικρη από την τετάρτη με υψηλό πυρετό να φανταστείτε την Πέμπτη το βράδυ έφτασε 40,3 και μέχρι και το
Σαββατο το πρωι ταλαιπωρήθηκε με υψηλό πύρετο και πήγαμε στο Μητέρα κάναμε εξετάσεις αίματος και ούρων που ευτυχώς ήταν πεντακάθαρες και τελικά ήταν ίωσούλα !!!!Τώρα είμαστε καλά!!!!
Χρόνια πολλά σε όσα παιδάκια είχαν γενέθλια!!!!!!


βρε την ζουζουνα,ταλαιπωρηθηκε...δεν λεω περαστικα γιατι διαβασα οτι ειναι καλα τωρα Smile

ρε κοριτσια δαγκωνει συνεχως...δεν εχει σταματησει εδω κ μερες,τι να κανω? Τρωει μονο το βραδυ χωρις να δαγκωνει αν κ πριν λιγο με δαγκωσε κ στον υπνο της κ δεν εφαγε εννοειται...ουτε μεσα στη μερα εφαγε,νομιζω μια φορα.Κανει σαν να μη θελει,μου τραβαει μια δαγκωνια κ γυριζει απ την αλλη. Rolling Eyes Μηπως ξεκινησε να αποθηλαζει? Κ δεν το ζηταει μεσα στημερα,αντε καμια φορα να θελησει κ να φαει χωρις δαγκωμα. Τις 2 προηγουμενες μερες της τραγουδουσα οσο θηλαζε (κυριως για να χαλαρωσω εγω) κ ετρωγε,τωρα ουτε αυτο πιανει. Μηπως ειναι σε φαση να κανει κατι καινουριο κ εχει αποσυντονιστει? βγαινουν κ τα 2 πανω δοντια...τι λετε? σας ζαλισα ε? Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
@ Μαρια
Αντε, να δουμε το νινι, πόσο είσαι τώρα? πότε περιμένεις? αν κατάλαβα καλά, σε αυτήν την εγκυμοσύνη ΔΕΝ έχεις καούρες κι εμετούς, ε? ευτυχώς.. πω πω, τι ζόρι ήταν αυτά, εμετούς δεν είχα από ναυτίες, αλλά οι καούρες ηταν τόσο έντονες που με έπιανε βήχας και έκανα κι εμετό. Μπλιαχ...

@Litsakos
αχ πολυ ζόρι αυτό με τις δαγκωματιές.. εγώ είχα κάνει αυτό που μου γράψατε σε παλιότερο ποστ, να του λέω δλδ όχι, μη, η μαμά πονάει κτλ, και έπιασε, κατα καιρούς με ξαναδαγκώνει αλλά πολύ περιστασιακά, όποτε έβγαζε νέο δόντι, το δοκίμαζε πρώτα στο μεμέ μου... affraid Τώρα έχει καιρό να δαγκώσει, ή εγώ έχω αναισθητοποιηθεί κ δεν καταλαβαίνω τίποτα... tongue tongue tongue

Ο μικρούλης μου αφηνει πλέον τα χεράκια του και κάνει 1-2 βήματα καλά, πέφτει βέβαια μετα σαν μπογαλάκι cyclops
Επίσης, έμαθε να κάνει "γεια σου" με το χεράκι του, ο Αλέξανδρος του το έμαθε, απίστευτο!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 875502 cheers

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενα μαλλον κανεις πολυ καλη δουλεια με τα παιδια σου,ετσι μου φαινεται. Μ αρεσουν αυτα που περιγραφεις κατα καιρους για τους 2 γιους σου κ την σχεση που εχουν. Smile

αυτο που λες με το νεο δοντι,αυτο μας κανει την ζημια τελικα.Εσκασε το ενα πανω και ειναι πρησμενο κ το διπλανο,ουτε να το ακουμπησω δεν μ αφηνει.Εφαγε πριν λιγο καλα, αφου εκανε κανα 2 φορες να δαγκωσει αλλα μαλλον πονεσε το πουλακι μου. Θα περασει κι αυτο,αντε να βγουν τα δοντακια να ηρεμησει.Σημερα της εδωσα depon, την λυπηθηκα.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Νενα μαλλον κανεις πολυ καλη δουλεια με τα παιδια σου,ετσι μου φαινεται. Μ αρεσουν αυτα που περιγραφεις κατα καιρους για τους 2 γιους σου κ την σχεση που εχουν. Smile

Ευχαριστώ λιτσάκι, δεν ξέρω κατα πόσο είναι my doing όλο αυτό ή απλά έτυχα σε καλόβολο πρώτο παιδί, ώρες ωρες νιώθω πολύ άχρηστη, αλλά κατι τέτοιες στιγμές χαίρομαι που τα παιδιά μου, μπορεί να γίνουν τρομοκράτες, αλλά τουλάχιστον θα είναι αγαπημένα...
Embarassed Embarassed

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιστευω οτι η μανα ειναι ο αγωγος για ολα.για τη σχεση των παιδιων με τον πατερα,με τους αλλους γενικοτερα.απο εκει ξεκινουν ολα.οποτε παρε τα credits κ καμαρωνε για την καλη δουλεια που κανεις Smile

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τhanks Embarassed Embarassed Embarassed
Πάντοτε μου ήταν δύσκολο να δέχομαι επαίνους, νομίζω ότι οι περισσότερες έτσι είμαστε, αισθανόμαστε καπως αμήχανα, ε???
Από την άλλη, όσο κι αν είναι σκ@τ@ για τα οικονομικά μας, είναι καλό που είμαστε και οι δύο οι γονείς στο σπίτι την περισσότερη μέρα (και ο άντρας μου ωρομίσθιος δουλεύει).
Βέβαια, όλη μέρα, όλη τη βδομάδα με δύο μωρά πρωί-βράδυ, καλό για τα παιδιά, δε λέω, αλλά εμείς έχουμε λαλήσει λίγο cyclops drunken rabbit Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 875502 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 875502

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρια 86 συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!! χαρηκα για σενα!
θα εχουν τελεια διαφορα ηλικιας τα μωρακια σου!
φιλακια στην κοιλιτσα!

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ....ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΡ:10-12-2010 ΘΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 6ΕΒΔ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΙΔΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5ΕΒΔ.....ΑΦΟΥ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ....Ο ΓΙΑΤΡΟ ΣΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΣΩΣΤΑ...ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 17.000 ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΗ ΑΥΞΗΣΗ ΘΑ ΥΠΑΡΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΕΒΑΙΩΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΑΛΛΙΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ....
ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ,ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ....
ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ...
ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχομαι να πανε ολα καλα, τνα σκεφτεσαι θετικα!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κουκλίτσα μου, εύχομαι να παν όλα καλά. Όπως είπε και το Λιτσάκι, να σκέφτεσαι θετικά. Τέτοια ώρα, τέτοια λόγια θα μου πεις..
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 417472

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!Μόνο θετικές σκέψεις να κάνεις!!!!

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!ΒΓΗΚΕ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ 17.000 ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑΝ 21.374!!!!!!!
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!
ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria_86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!ΒΓΗΚΕ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ 17.000 ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑΝ 21.374!!!!!!!
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!
ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!

Μπράβο βρε Μαράκι, πολύ καλά τα νεα σου!!!! Την άλλη εβδομάδα περιμένουμε νεάκια!!!! Ολα πολύ καλά να πάνε!!!! φιλάκια κ με το καλό!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι νεα μανες?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έκανα τη νύχτα μέρα...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 850933

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Έκανα τη νύχτα μέρα...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 850933

αυτα ειναι...στο ξαναπα,πρεπει να τα γνωρισουμε τα παιδια,ταιριαζουν τοοοσο πολυ... Sleep Sleep

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να, κάτι τέτοιες στιγμές είναι που λέω "αν έμενα Αθήνα θα ....."
είπαμε, τουλαχιστον θα πηγαίναμε σε μπουζούκια...
αν και τώρα τελευταία ο μικρός κοιμάται με bon jovi και doors...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 536304 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 20 536304

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις