Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
123 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 123 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 37]

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athina24 Χρόνια σας πολλά Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 12978 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 130627 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 130627 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Λιτσάκο
καλό κουράγιο!!!!!!!!! Άκου.. (ή μάλλον διάβασε για να παρηγορηθείς)..
Η μικρή μου αυτές τις ημέρες πέρασε την πρώτη της ιογενή εμπύρετη λοιμωξούλα (3 ημέρες 39 πυρετό κ παρα πολύ γκρίνια, το βράδυ ξυπνούσε κάθε μια ώρα). Όταν συνήλθε έπιασε εμένα απίστευτος πόνος στο στομάχι από το βράδυ κ τελικά πήγα νοσοκομείο(εχτές που ήταν κ η γιορτή του άντρα μου Crying or Very sad ), ευτυχώς τελικά όλα καλά με το στομάχι μου.. αλλά.. ...την ιδια ημέρα έπεσε η πεθερά μου από μια σκάλα στην βιβλιοθήκη κ έπαθε σοβαρό συντριπτικό κατάγματα στον καρπό, χτύπησε κ γόνατο κ μέση -είναι ακόμα στο ΚΑΤ. Την προηγούμενη έπεσε ο πεθερός μου από 2,5 μέτρα ύψος (είναι διακοσμητής κ είχε ανέβει σε μια σκαλωσιά) και παραπροχτές έτρεχε η αδερφή μου στο νοσοκομείο με κολικό νεφρού.
Shocked Mad pale affraid ...
Μήπως κάνουμε κανένα ευχέλαιο scratch ???

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xazomammy, σας έκανε καμια επίσκεψη ο Μητσοτάκης??? Razz Razz Razz Razz
Περαστικά σας, όλους!!!

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:xazomammy, σας έκανε καμια επίσκεψη ο Μητσοτάκης??? Razz Razz Razz Razz
Περαστικά σας, όλους!!!
Θα συμφωνησω με την Νενα.

http://www.pet2pet.gr/

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνα χρονια πολλαααα!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 9664 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 9664 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 884648 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 912791 να την χαιρεστε!της αρεσε η τουρτα? Very Happy


xazomammy έγραψε:Athina24 Χρόνια σας πολλά Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 12978 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 130627 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 130627 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Λιτσάκο
καλό κουράγιο!!!!!!!!! Άκου.. (ή μάλλον διάβασε για να παρηγορηθείς)..
Η μικρή μου αυτές τις ημέρες πέρασε την πρώτη της ιογενή εμπύρετη λοιμωξούλα (3 ημέρες 39 πυρετό κ παρα πολύ γκρίνια, το βράδυ ξυπνούσε κάθε μια ώρα). Όταν συνήλθε έπιασε εμένα απίστευτος πόνος στο στομάχι από το βράδυ κ τελικά πήγα νοσοκομείο(εχτές που ήταν κ η γιορτή του άντρα μου Crying or Very sad ), ευτυχώς τελικά όλα καλά με το στομάχι μου.. αλλά.. ...την ιδια ημέρα έπεσε η πεθερά μου από μια σκάλα στην βιβλιοθήκη κ έπαθε σοβαρό συντριπτικό κατάγματα στον καρπό, χτύπησε κ γόνατο κ μέση -είναι ακόμα στο ΚΑΤ. Την προηγούμενη έπεσε ο πεθερός μου από 2,5 μέτρα ύψος (είναι διακοσμητής κ είχε ανέβει σε μια σκαλωσιά) και παραπροχτές έτρεχε η αδερφή μου στο νοσοκομείο με κολικό νεφρού.
Shocked Mad pale affraid ...
Μήπως κάνουμε κανένα ευχέλαιο scratch ???

δεν ειναι κακη ιδεα,ολα μαζι σας ηρθαν και σας!Εσυ κ το μικρο ειστε καλα τωρα?Τι επαθες και πηγες νοσοκομειο βρε? Να χαιρεσαι κ τον αντρα σου!!
καλα τα πεθερικα να το κανουν το ευχελαιο,τετοια ταυτιση στο πεσιμο!

Πολλη γκρινια κοριτσια,μου τραβηξε και μια γερη δαγκωνια στο στηθος τα ειδα ολα. ειχε 2 εμβολια σημερα κ την πονεσε η ψυχη μου...με βιδωσε κ η παιδιατρος "ποτε θα αρχισουΜΕ σκονες?"..."τι σκονες?απο τις καλες ή απο τις αλλες?" Razz δεν καταλαβε τι ελεγα αλλα καλυτερα.Ολο το ιδιο πραγμα με ρωταει σε καθε επισκεψη,αφου της εχω εξηγησει..

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:..."ποτε θα αρχισουΜΕ σκονες?"..."τι σκονες?απο τις καλες ή απο τις αλλες?" Razz δεν καταλαβε τι ελεγα αλλα καλυτερα.Ολο το ιδιο πραγμα με ρωταει σε καθε επισκεψη,αφου της εχω εξηγησει..

Ε πες κι εσυ ότι είσαι αλλεργική στη σκόνη, και το μικρό το ίδιο... Razz

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
litsakos έγραψε:..."ποτε θα αρχισουΜΕ σκονες?"..."τι σκονες?απο τις καλες ή απο τις αλλες?" Razz δεν καταλαβε τι ελεγα αλλα καλυτερα.Ολο το ιδιο πραγμα με ρωταει σε καθε επισκεψη,αφου της εχω εξηγησει..

Ε πες κι εσυ ότι είσαι αλλεργική στη σκόνη, και το μικρό το ίδιο... Razz

εχει κολλησει σου λεω,6 μηνες τωρα λεει τα ιδια πραγματα.Καλη,χρυση αλλα πολυ επιμονη γυναικα Cool

ασχετο,κατι μου λεγε ο αντρας μου σημερα,ετοιμαζονται για μειωσεις στην δουλεια του Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 534787
δεν ειμαστε για τετοια τωρα...και αντε για καποιο διαστημα εμεις να στερηθουμε (που ηδη αρκετα πραγματα τα εχουμε κοψει..) αλλα ηθελα τα παιδια να κανουν καποιες δραστηριοτητες,ο μεγαλος δλδ. δεν θελουμε να μαστε μονο κουνιες κ παρκα,χρειαζονται κι αλλα πραγματα τα παιδακια..

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοεί κρέμες (ρυζάλευρα, φρουτοκρεμες κτλ) ή το γάλα σε σκόνη??
Εμάς ο παιδίατρος μας είπε οτι και καθόλου να μη φάει κρέμες σε σκόνη θα είναι καλύτερα, του αλέθω το φρούτο, την κρεατόσουπα, άλλα τα τρώει σε κομματάκια, δεν υπάρχει λόγος.. Βασικά, αν τον δειτε πώς είναι, και μια βδομάδα να μη φάει τίποτα, πάλι απόθεμα θα έχει... Ο Πάγκαλος των μωρών (το έχει το όνομα λέτε????) pig pig pig

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το γαλα εννοει, κρεμες δεν δινω αν κ μας τις προτεινει καθε φορα.
Ο μικρος σου ειναι μπαμπατσικος Laughing Laughing ετσι μ αρεσουν τα μωρα!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:το γαλα εννοει, κρεμες δεν δινω αν κ μας τις προτεινει καθε φορα.
Ο μικρος σου ειναι μπαμπατσικος Laughing Laughing ετσι μ αρεσουν τα μωρα!

Τι μπαμπάτσικος ρε συ, προχτες που τον κάναμε μπάνιο και τον παρατηρούσα, σαν αρσιβαρίστας είναι!! Βαρέων βαρών!
Είναι ψηλός βέβαια, αλλά τρώει το πουλάκι μου, τον αγλέωρα...
Προχτες πήγα να δοκιμάσω τη φρουτόκρεμά του και μόνο που δε μου όρμηξε - άρχισε να γρυλίζει, λες και θα του έτρωγα το φαΐ...

Όσο για τις μειώσεις σε δουλειές, αστα, εμείς εδώ και πόσα χρόνια είμαστε με 6μηνες και 12μηνες συμβάσεις, με ωρομίσθιες συμβάσεις και με πληρωμές μετά από 6-12-18 μήνες και βάλε.. Τι δουλειά κάνει ο άντρας σου, αν επιτρέπεις?

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsako γιατί δεν αλλάζεις παιδίατρο???? Μα είναι δυνατόν να σε παροτρύνει να κόψεις τον θηλασμό Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 679259 ..

Κορίτσια είναι δύσκολες (εργασιακά) οι εποχές κ θα γίνουν ακόμα πιο δύσκολες.. Υπομονή κ δύναμη

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα ντε, αντι να την παροτρύνει να μη δώσει γάλα σκόνη και τέτοια... εξάλλου σε ένα μήνα μπορούν να αρχίσουν το φρέσκο.. Shocked

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΖΕΣΤΟΣ!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΝΕΟ: ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!
ΧΤΕΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ@!!!!!!!!!
ΑΧ!!!!!1ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ!!!!!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
litsakos έγραψε:το γαλα εννοει, κρεμες δεν δινω αν κ μας τις προτεινει καθε φορα.
Ο μικρος σου ειναι μπαμπατσικος Laughing Laughing ετσι μ αρεσουν τα μωρα!

Τι μπαμπάτσικος ρε συ, προχτες που τον κάναμε μπάνιο και τον παρατηρούσα, σαν αρσιβαρίστας είναι!! Βαρέων βαρών!
Είναι ψηλός βέβαια, αλλά τρώει το πουλάκι μου, τον αγλέωρα...
Προχτες πήγα να δοκιμάσω τη φρουτόκρεμά του και μόνο που δε μου όρμηξε - άρχισε να γρυλίζει, λες και θα του έτρωγα το φαΐ...

Όσο για τις μειώσεις σε δουλειές, αστα, εμείς εδώ και πόσα χρόνια είμαστε με 6μηνες και 12μηνες συμβάσεις, με ωρομίσθιες συμβάσεις και με πληρωμές μετά από 6-12-18 μήνες και βάλε.. Τι δουλειά κάνει ο άντρας σου, αν επιτρέπεις?

εσυ κρατα αποσταση απο το φαι του για καλο κ για κακο Laughing Laughing

οικονομολογος ειναι,εργαζεται ομως σαν λογιστης σε μια μεγαλη εταιρεια αρκετα χρονια τωρα.Αλλα δεν ειναι καλα τα πραγματα γενικα οποτε καποια στιγμη θα ερχοταν κ η σειρα τους. Sad
Αυτο με τις συμβασεις ειναι μεγαλο μανικι...και οι πληρωμες μετα απο 6μηνο και 212μηνο που λες αλλο μανικι κι αυτο..το χω ζησει κ με συμβαση κ σαν ελευθερος επαγγελματιας.


xazomammy έγραψε:litsako γιατί δεν αλλάζεις παιδίατρο???? Μα είναι δυνατόν να σε παροτρύνει να κόψεις τον θηλασμό Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 679259 ..

Κορίτσια είναι δύσκολες (εργασιακά) οι εποχές κ θα γίνουν ακόμα πιο δύσκολες.. Υπομονή κ δύναμη

Nena έγραψε:Έλα ντε, αντι να την παροτρύνει να μη δώσει γάλα σκόνη και τέτοια... εξάλλου σε ένα μήνα μπορούν να αρχίσουν το φρέσκο.. Shocked

θα αλλαξουμε κοριτσια, με κολλαει το οτι την ξερουν τα μικρα κ κυριως ο γιος μου και την συμπαθει.Αν εξαιρεσουμε αυτες τις βλακειες -επιεικως μιλαω- δειχνει πολλη αγαπη στα παιδια, ειναι καλη στα ιατρικα θεματα. Αλλα καποια στιγμη στο μελλον (σε 1 ή 2 χρονια θα μετακομοισουμε οποτε εκει θα αλλαξουμε σιγουρα λογω αποστασης ).

δυσκολες οι δουλειες ουφφ..θελει υπομονη πραγματικα.


maria_86 συγχαρητηρια,πολυ ωραια τα νεα σου! Smile

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria_86 έγραψε:...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΝΕΟ: ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!
ΧΤΕΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ@!!!...

Αχ μπράβο, με το καλο να σας ερθει, και θα παρακολουθούμε κι εμεις την πορεία μέσα απο το forum! Και θα έχουν καλή διαφορά μεταξύ τους!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 654316

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria_86 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΖΕΣΤΟΣ!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΝΕΟ: ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!
ΧΤΕΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ@!!!!!!!!!
ΑΧ!!!!!1ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ!!!!!!!!!!

Μαρία μου συγχαρητήρια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό, σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 337404 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω για τις ευχες.....τουρτα θα κοψουμε το Σαββατο!!!!!!!!!Μαρια Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 50580 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 50580 με το καλο!

maria_86

maria_86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!!
athina24: ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 130627

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια τι κανετε σημερα????? εμεις εχουμε λιγο βηχα αλλα ευχομαι να μεινει εκει χθες εμφανιστηκε ο βηχας αχχχ με αγχωνουν πολυ αυτες οι αρρωστιες.
το αλλο σαββατο εχουμε και τα γενεθλια μας και πρεπει αν αρχισω προετοιμασιες βρε κοριτσια πεστε καμια ιδεα τι να κανω????
μαρακι συγχαρητηριαααααααα αντε με το καλο. πως νιωθεις??????? εμενα με αγχωνει το θεμα δευτερο παιδι αλλα τεσπα να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να ειναι γερο το μωρακι

vanessa

vanessa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια! Μαράκι συγχαρητήρια!! Με το καλό το μωράκι σου,να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!!
Μαρία και εμένα έχει τα πρώτα του γενέθλια ο μπέμπης μου στις 06/02 και δεν ξέρω τι να φτιάξω...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ΔΑΓΚΩΝΕΙ... παλι....
χθες ολη μερα αυτο γινοταν,κ ποναει,βγαινουν τα 2 πανω μαζι κ εχει παλαβωσει το μικρο. Κανω παλι το ιδιο συστημα που λεγαμε κ επιασε την πρωτη φορα, το μονο που πετυχα τωρα ειναι να με κοιταει λιγο πριν φαγκωσει...κ μετα κανει "μααα" φιλακι. Μου ρχεται να γελασω αλλα ποναω κιολας. Τι θα την κανω την σουρλουλου?

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρακι συγχαρητηρια!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy με το καλο!!

αθηνα να την χαιρεστε Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 875502 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 875502

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό το παιδί θα με σκάσει.... δεν υπάρχει αρκετό φαγητο πάνω στον πλανήτη... κι επειδή τρώω κι εγώ, μάλλον θα πρέπει να την κάνουμε για άλλα ηλιακά συστήματα..

Προχτες με τα πολλά κοιμήθηκε κατα τις 10 το βράδυ, και ξύπνησε κατα τις 12μιση. Του ετοίμασα γάλα (ναι ξένο, Noulac) και έβαλα και 2 κουταλιές ρυζάλευρο μέσα, μήπως και χορτάσει και κοιμηθει 5 ώρες τουλάχιστον συνεχόμενες. Έφαγε κοντά 300ml γάλα με ρυζάλευρο και κοιμήθηκε κοντά στη μιαμιση τα ξημερώματα. Μέχρι τις 8 το πρωι είχε ξυπνήσει ΔΥΟ φορές για φαγητό. Άδειασε 300ml και 4 βυζιά γάλα μέσα σε 8 ωρες!
Κατα τα άλλα νορμάλ πράγματα, πιανόμαστε σε ΟΤΙ βρούμε και χοροπηδάμε πάνω κάτω, περπαταμε με στήριγμα πάντα και δαγκώνουμε τα κάγκελα του κρεβατιού.
Εσεις μαμάδες ίντα κάνετε?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια!!!!!!!!τι κανετε???????εμεις ακυρωσαμε τα γενεθλια για το επομενο Σαββατο!!!!!!μας ξαπλωσε ολους κατω η γριπη!!!!!ευτυχως τα κοριτσια αναρρωσαν,μονο ο αντρας μου ακομα ειναι χαλια.....(οπως λεει αργοπεθαινει)και εγω ειμαι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 679259 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 679259

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:..μονο ο αντρας μου ακομα ειναι χαλια.....(οπως λεει αργοπεθαινει)

Περαστικά σας! Αυτοί οι άντρες, αργοπεθαίνουν με 37,3... Εμείς με 39 πυρετό πάλι στην τσίτα είμαστε..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε: (ναι ξένο, Noulac)


Laughing Laughing

εχει αναπτυξη το παιδι κ πειναει! τι να κανει?να το κρυψει?
Laughing Laughing

Αθηνα περαστικα ομαδικα!κ ξανα χρονια πολλα! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 19 783141

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις