Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
135 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 135 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 37]

Vikoukou

Vikoukou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου τι κάνετε?
Τα ζουούνια σας???????

Εχω πολλές μέρες να μπω είχα πολλές δουλειές.
Η Αναστασία απο τη Τρίτη άρχισε παιδικό.Τις δυο πρώτες μέρες ήταν λίγο δύσκολο,όλο έκλαιγε αλλά ευτυχώς σήμερα ήταν καλό κορίτσι έπαιξε με τα άλλα παιδάκια και ολο γελούσε!!!
Σήμερα θα φαει πρωτη φορά ψάρι
(μπλιάχ)δε το τρώω,δε το πιάνω,δε το καθαρίζω,μου μυρίζει,είναι το χειρότερό μου!!!

Εσείς τί ψάρι τους δίνεται???
Το τρώνε????

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vikoukou έγραψε:
Η Αναστασία απο τη Τρίτη άρχισε παιδικό.Τις δυο πρώτες μέρες ήταν λίγο δύσκολο,όλο έκλαιγε αλλά ευτυχώς σήμερα ήταν καλό κορίτσι έπαιξε με τα άλλα παιδάκια και ολο γελούσε!!!
Σήμερα θα φαει πρωτη φορά ψάρι
(μπλιάχ)δε το τρώω,δε το πιάνω,δε το καθαρίζω,μου μυρίζει,είναι το χειρότερό μου!!!

Αντε καλή αρχή στον παιδικό, όλα τα παιδάκια είναι κάπως τις πρώτες μέρες αλλά μετά τους αρέσει και δε θέλουν αν φύγουν!
Εμείς σήμερα φάγαμε ψαρόσουπα κι εδωσα και στο μικρό, αλεσμένη. Το εφαγε, δεν μπορώ να πω, αλλά σε δύο δόσεις και αφού μας έβγαλε το λαδι, όχι για τι δεν πεινούσε αλλά γιατι ήθελε νερό μετα από καθε κουταλια... Rolling Eyes Rolling Eyes

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρχισατε ψαρακι? αργουμε λιγο εμεις,κανενα διμηνο μετα το αυγο υπολογιζω.
Ο μεγαλος το τρωει πολυ,του αρεσουν διαφορα εκτος απο τον σολωμο. Ψητα ή σε σουπα.
Αρχισατε παιδικο? Καλη αρχη λοιπον Smile

ρε κοριτσια 10 ευρω το κιλο οι σαρδελες?...ελεος πια!απο τοτε που αρχισαν να τις συστηνουν οι γιατροι κ οι διατροφολογοι εγιναν ...χαβιαρι οι σαρδελιτσες.. Twisted Evil

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσακια!!!!μερες ειχα να μπω κι εγω ....πολυ γκρινια το μπαρμπαδελακι μου !!πρωτα ωτιτιδα και μετα δοντια ουφ τον λυπαμαι τον σκατουλακο!!!!βικουλα καλη αρχη με τον παιδικο εγω λεω απο σεπτεμβριο προς το παρον τον κοιταει η ξαδερφη του αντρα μου!!!!!
νενα για το συγκροτημα βαλτε και τον δικο μου ..φωνη κιθαρα αν παρει απο τον μπαμπα του!! Very Happy
λιτσακο ποτε δωσατε αυγο???εμενα ο γιατρος μου ειπε αυγο ψαρι πορτοκαλι μετα τον χρονο..αλλανταλλων οι γιατροι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 215994
σημερα καναμε και το εμβολιο της μηνιγγιτιδας ελπιζω να μην κανει παλι πυρετο Mad
αχ κοριτσια εχω να κοιμηθω μηνεεεεεεεες

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni έγραψε:
αχ κοριτσια εχω να κοιμηθω μηνεεεεεεεες

Πωωω, κι εγώ όταν σκέφτομαι ότι η τελευταία νύχτα που κοιμήθηκα καλά ήταν τη μέρα πριν γεννήσω, κάτι παθαίνω...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 850933

Πάντως εμείς πορτοκάλι τρώμε εδώ και 2-3 μήνες και σήμερα έφαγε ψαρόσουπα και με αυγολέμονο παρακαλώ.. Λογικά, μετα τον 10 μπαίνει το αυγο (πρωτα κρόκος και μετά ασπράδι) και μετα τον 11ο το ψάρι..
Αντε να ξεκινήσει να τρώει ότι τρώμε κι εμείς, αυτο με τα ξεχωριστά φαγητά πολύ αβολο είναι... Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 966307

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni έγραψε:γεια σας κοριτσακια!!!!μερες ειχα να μπω κι εγω ....πολυ γκρινια το μπαρμπαδελακι μου !!πρωτα ωτιτιδα και μετα δοντια ουφ τον λυπαμαι τον σκατουλακο!!!!βικουλα καλη αρχη με τον παιδικο εγω λεω απο σεπτεμβριο προς το παρον τον κοιταει η ξαδερφη του αντρα μου!!!!!
νενα για το συγκροτημα βαλτε και τον δικο μου ..φωνη κιθαρα αν παρει απο τον μπαμπα του!! Very Happy
λιτσακο ποτε δωσατε αυγο???εμενα ο γιατρος μου ειπε αυγο ψαρι πορτοκαλι μετα τον χρονο..αλλανταλλων οι γιατροι Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 215994
σημερα καναμε και το εμβολιο της μηνιγγιτιδας ελπιζω να μην κανει παλι πυρετο Mad
αχ κοριτσια εχω να κοιμηθω μηνεεεεεεεες
περαστικα στον μικρο βρε κοριτσι! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 727892
Δεν εχει φαει αυγο ακομα,στον χρονο θα φαει,με τη σειρα που λεει κ η Νενα. Και ψαρι μετα,στον μεγαλο ειχαμε δωσει ψαρι 14 μηνων. Εχουν τις αλλεργιες τους κ γι αυτο το τρεναραμε καπως.Αλλιως θα χε φαει αυγο νωριτερα.Αλλα τις εχω δωσει φαγητο με αυγο (ειχα φτιαξει τυροπιτακια γι την μικρη με ταχινι -ωραιοτατα- και ειχα ξεχασει κ εβαλα αυγο...ασχολιαστη μανα...) ,αλλεργια δεν εκανε μεν,αλλα δεν ξαναδωσα.Το θεμα με την σουρτουκω ειναι οτι φτυνει το φαγητο της κ θελει οτι τρωει ο αδερφος της,ή εμεις ή οποιος κανει το λαθος να φαει μπροστα της. Το γιαουρτακι δεν το τιμα πια,τρωει ντακο με ανθοτυρο. Της αλεθω μονο το μοσχαρι γιατι θελει να τρωει κομματια..σκεφτηκα να το κανω μπιφτεκι το μοσχαρι της για να το φαει επιτελους κ να ηρεμησει η κουζινα απο τις σουπες ,ενα χαλι ειναι η μοκετα.Μιση μεριδα ανθρωπος κ φερνει την καταστροφη... Νενα λυσε μου μια απορια,να την αυγοκοβω την σουπα?το αυγο δεν μενει τελειως ωμο?(δεν ειμαι μαστερ σεφ ,φαινεται) ειχα την εντυπωση οτι δεν εκανε να δωσω cyclops

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...μεγα ζορι το ξενυχτι...

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai o δικος μου ξυπναει 2 με 3 φορες τη νυχτα.ποτε θα κοιμαται ολη ωυχτα αραγε?ειναι 11 μηνων πια.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lolalu έγραψε: kai o δικος μου ξυπναει 2 με 3 φορες τη νυχτα.ποτε θα κοιμαται ολη ωυχτα αραγε?ειναι 11 μηνων πια.
κοντευει η ωρα σας,υπομονη Smile

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααααα, με τις ώρες είναι? Η δικιά μας η ώρα πότε θα κοντέψει? μόλι; τον τάισα και το έχωσα στο κρεβάτι του, λογικά πρέπει να την πέσω κι εγώ τώρα, ε???

Το αβγολέμονο στις σούπες εμένα μου αρέσει πολύ, ασχέτως αν όταν ήμουν εγκυος στον Αλέξανδρο δεν ήθελα ούτε να το βλέπω... Και ναι, το αβγο ψήνεται καλά μέσα στη σούπα, οπως έχεις χτυπήσει το αβγο με το λεμόνι παίρνεις μια κουτάλα από το ζουμί της σούπας και το προσθέτεις στο αβγολέμονο ανακατευοντας, για να μην ψηθεί απότομα και καταληξει ομελέτα, και μετα το προσθέτεις στη σούπα και ανακατεύοντας την αφήνεις να πάρει άλλη μια βράση. Βέβαια, σήμερα την ψαρόσουπα την έφτιαξε η μάνα μου...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 4872 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 4872

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τωρα ξυπνησε.τον θηλασα αλλα δεν του φτανει και ετσι του φτιαχνω λιγο γαλα.ολο τρωει αυτο το παιδι.ιδιος ο πατερας.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ααααα, με τις ώρες είναι? Η δικιά μας η ώρα πότε θα κοντέψει? μόλι; τον τάισα και το έχωσα στο κρεβάτι του, λογικά πρέπει να την πέσω κι εγώ τώρα, ε???

Το αβγολέμονο στις σούπες εμένα μου αρέσει πολύ, ασχέτως αν όταν ήμουν εγκυος στον Αλέξανδρο δεν ήθελα ούτε να το βλέπω... Και ναι, το αβγο ψήνεται καλά μέσα στη σούπα, οπως έχεις χτυπήσει το αβγο με το λεμόνι παίρνεις μια κουτάλα από το ζουμί της σούπας και το προσθέτεις στο αβγολέμονο ανακατευοντας, για να μην ψηθεί απότομα και καταληξει ομελέτα, και μετα το προσθέτεις στη σούπα και ανακατεύοντας την αφήνεις να πάρει άλλη μια βράση. Βέβαια, σήμερα την ψαρόσουπα την έφτιαξε η μάνα μου...
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 4872 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 4872

δεν εχει σημασια ποιος την φτιαχνει,αρκει να την φτιαχνει καλα Laughing οποτε θα της δωσω ετσι οταν ξεκινησει το αυγο κ το ψαρι. Μα δεν τρωγεται αλλιως η ψαροσουπα ρε παιδι μου...
ΝΑΙ ΝΕΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ!! Laughing Κοντευει η ωρα!!!

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανούλες! Χάθηκα λίγο γιατί έτρεχα με διάφορα, σας διάβαζα αλλά δεν προλάβαινα να γράψω.

Vikoukou, έστω κ καθυστερημένα, καλή αρχή με τον παιδικό! Πως τα πάτε?

Βλέπω φιλόμουσα τα μωράκια μας! Και η κόρη μου κοπανάει Laughing τα πλήκτρα του πιάνου με μεγάλη ευχαρίστηση. Εγώ δεν έχω ιδέα από πιάνο, ο μπαμπάκας της όμως έκανε 10 χρόνια μαθήματα οπότε θα μάθει κ στην κορούλα του αν το θελήσει Laughing.

Με το φαγάκι κάθε γιατρός έχει τον δικό του μπούσουλα αλλά εξαρτάται πολύ κ από το κάθε παιδάκι. Εγώ την ξεκίνησα πριν 1 εβδομάδα αυγό . Πρώτα κρόκο κ μετά ασπράδι. Της αρέσει πολύ. Γενικά δεν έχει θέμα με αλλεργίες προς το παρόν, αν είχε θα τις έδινα στον χρόνο κ βάλε αυγό.

Αχ βρε κορίτσια κ εγω νυστάζω πολύ...θέλω να κοιμηθώ κ να ξυπνήσω στις 10:00-11:00 το πρωι (εστω μια μερούλα) Non- stop Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 850933 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 850933 Laughing

την <<κάνω>> με φωνάζει το μαιμουδάκι μου


tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μετα απο 3 μηνες ατελειωτης μυξας και σαλιου και γκρινιας φυσικα εβγαλε επιτελους αλλα 2 δοντακια σημερα...συνολο 5!!!! αν βγαζει απο 2 καθε 3μηνο Rolling Eyes δεν μας βλεπω καλα Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 215994 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 215994 φιλακια και παω να την πεσω μπας και ηρεμησε λιγο και κοιμηθουμε!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας μανες..αρρωστα κ τα δυο Sad το μεγαλο καλυτερα σημερα,το μικρο ομως...ολο το βραδυ στριφογυριζε,εκλαιγε,δεν ηθελε να φαει κ τωρα ειναι ζεστο κ καταρροηηηη κ γκρινιααα...ηρθε η γιαγια να τα κρατησει να πιω εναν καφε. Αμαν με αυτα τα κρυωματα,λυσσαξα και εγω μη χασουν την βολτα τους,τα εβγαλα απογευμα στις κουνιες,ειχε κρυο,ε,δεν ηθελε κ πολυ.

Τζενη καλη δυναμη,κ εδω τα δοντια ειναι δυσκολη υποθεση,βγαινουν 4 μαζι αργα-αργα κ επιπονα.

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:γεια σας μανες..αρρωστα κ τα δυο Sad το μεγαλο καλυτερα σημερα,το μικρο ομως...ολο το βραδυ στριφογυριζε,εκλαιγε,δεν ηθελε να φαει κ τωρα ειναι ζεστο κ καταρροηηηη κ γκρινιααα...ηρθε η γιαγια να τα κρατησει να πιω εναν καφε. Αμαν με αυτα τα κρυωματα,λυσσαξα και εγω μη χασουν την βολτα τους,τα εβγαλα απογευμα στις κουνιες,ειχε κρυο,ε,δεν ηθελε κ πολυ.

Τζενη καλη δυναμη,κ εδω τα δοντια ειναι δυσκολη υποθεση,βγαινουν 4 μαζι αργα-αργα κ επιπονα.
Περαστικα στα ζουζουνια και κουραγιο μανα!!!!
Καλα με τα δοντια δεν το συζηταω εχει παθει και η δικια μου παρακρουση!!!!!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:γεια σας μανες..αρρωστα κ τα δυο Sad το μεγαλο καλυτερα σημερα,το μικρο ομως...ολο το βραδυ στριφογυριζε,εκλαιγε,δεν ηθελε να φαει κ τωρα ειναι ζεστο κ καταρροηηηη κ γκρινιααα...ηρθε η γιαγια να τα κρατησει να πιω εναν καφε. Αμαν με αυτα τα κρυωματα,λυσσαξα και εγω μη χασουν την βολτα τους,τα εβγαλα απογευμα στις κουνιες,ειχε κρυο,ε,δεν ηθελε κ πολυ.

Τζενη καλη δυναμη,κ εδω τα δοντια ειναι δυσκολη υποθεση,βγαινουν 4 μαζι αργα-αργα κ επιπονα.
αμαν βρε λιτσακο περαστικα στα ζουζουνακια σου!!!τι να κανουν κι αυτα τα καημενουλια θελουν να βγουν εξω να ξεσκασουν....
πες την γιαγια να ρθει κι απο δω θελω καφε!!!
Very Happy Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικούλια σας, όλα τα ειχε η Μαργιορη, το κρύωμα της έλειπε!

ααααααααααααααααααααχχχχχχχ
αυτα τα δοντιααααααααααα

χτες ΟΛΗ τη νυχτα ηταν στο πόδι ο μικρούλης, και πατούσε και τσιρίδες, πάνω που πήγαινε να μας πάρει ο ύπνος πεταγόμασταν... σημερα είχα το μαυρο μου το χάλι, μια ομορφιά σκέτη ήμουν, ευτυχώς ανοίγει και το τριώδιο την Κυριακή και δεν θα είμαι τόσο εκτος κλίματος..
jocolor jocolor jocolor
Τι να το ντύσω το φασολάκι μου?????? Εσεις τι θα τα ντύσετε τα μπεμπάκια σας???? πείτε καμια ιδέα.. scratch scratch

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ακομη δεν πηγα να δω αλλα σκεφτομουν λαγουδακι(ειδα μια τελεια στο e-bay αλλα δεν προλαβαινει να ρθει αργησα)η παπακι...απο που να παρω ρε κοριτσια στολη

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μμμ, εμείς του Αλέξανδρου την πρώτη στολή την είχαμε πάρει από το Μασούτη, 20 ευρω, λιονταράκι τον ντύσαμε, αλλα δυστυχώς η στολή είναι πολύ μικρη και για τον Θοδωρίκο, πρέπει να πάρουμε μια πιο μεγάλη..
Στην αρχή σκεφτόμουν να φτιάξω εγώ μια αλλα βαρέθηκα Embarassed Embarassed Embarassed
δεν πολυπιάνει και το χέρι μου.. αλλα ακόμα δεν ξέρω ΤΙ να τον ντύσω, κάτι σε ζώο, κάτι σε ήρωα, τι, τι, ΤΙ??????????? scratch scratch scratch scratch scratch scratch

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω ρε κοριτσια αμαν με τα δοντια πια...δεν ξερω αν εχει ιωση ή αν παιδευεται απο εκει.38,5 εχει,παω να ξαναμετρησω για να δωσω depon. Χαλι ειναι το μικρο.

στον Γιαννη αρεσουν τα τρενα,θα θελα να βρω κατι σε οδηγο τρενου.αλλα που?κ ποτε?στη μικρη θα φτιαξω μια tutu κ θα της παρω κορμακι μπαλετου.Θα ντυθει "χοντρη μπαλαρινα" ή να την πω "μπαλαρινα βαρελινα"?σαν βαρελακι ειναι,ειναι μεν κανονικη αλλα εχει κοιλουμπα. Μεχρι κ τα ψιχουλα απο κατω τρωει,αφου λεμε "θα βαλουμε Γιωργινα" αντι για "θα βαλουμε σκουπα" Laughing το καημενουλι ειναι αρρωστο κ εγω κοροιδευω.

παω να μετρησω πυρετο κοριτσια...ας κοιμηθει σημερα,δεν αντεχω αλλο ξενυχτι.. Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 534787

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι, περναμε καλά βλέπω.. Βρε Λιτσακι, όλα τα μωράκια έχουν κοιλίτσα, ο δικός μου ειδικά όταν κάθεται πετάγεται η κοιλίτσα του, φαίνεται σαν μπυροκοιλιά! drunken
Ευτυχώς εμείς δεν είχαμε πυρετό, αλλά οι μύξες παν κι έρχονται. και οι τσιρίδες. χτες κοιμήθηκε στο κρεβάτι μας, ο μπαμπάς μας εξορίστηκε στον καναπέ, αλλα και πάλι οι τσιρίδες του μικρού τον ξυπνούσαν. τι πράμα κι αυτο...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νενα ο δικος σου ειναι αντρας, αλλιως ειναι η κοιλια στον αντρα,ειναι γοητεια Laughing Laughing Laughing
παιδια κοιμηθηκαμε χθες...λογω πυρετου ειμαι σιγουρη γιατι λογω χαρακτηρα θα χε ξυπνησει 5-6 φορες. Ολο το βραδυ επαιζε 38 με 38,5,δεν της εδωσα τιποτα,τωρα το πρωι ηταν πιο δροσερη. Πηγα να κανω κομπρεσες με ξιδονερο αλλα σιγα μην καθοταν,αμαν κ αυτα τα μωρα δεν συνεργαζονται καθολου! Razz
αφου κοιμηθηκα κ ξεκουραστηκα τα μπορω ολα σημερα! ελπιζω μονο να ναι πιο κεφατη για να μπορεσω να την αφησω λιγο στη γιαγια να παω το μεγαλο μια βολτα,θα σκασει μεσα στο σπιτι,τα πηρε χθες "παιδικη χαρααααα",μιλαμε για νευρα! Twisted Evil

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xaxa, ναι, η κοιλιά στον άντρα είναι γοητεία, εμείς φαινόμαστε απλώς χοντρές...
Τουλάχιστον κοιμηθήκατε, ειρωνία βέβαια που έπρεπε να είναι άρρωστο το μωρό για να δείτε μια άσπρη..νύχτα, αλλά αφού είναι καλύτερα η μικρή, κι εσύ τώρα εισαι πιο ξεκούραστη (λέμε τώρα) για να σε τρέξουν λίγο ακόμα... Razz
Εγώ σήμερα πάω Αλεξανδρούπολη, έχουμε εξετάσεις Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil και είναι η πρώτη φορά που ψιλοβαριέμαι να πάω... Κάθε φορά ανυπομονούσα να έρθει η μέρα που έχω μάθημα, ακόμα και εργαστήρια, 9ωρα, δε με πείραζε, έβγαινα και λίγο από το σπίτι, και αντί να ακούω το μπιρι-μπίρι των μωρών άκουγα το μπλα-μπλα των φοιτητών.. τουλάχιστον άλλαζα τρόπο καζανοποίησης της κεφαλής... Και χτες είχα επιτήρηση σε εξετάσεις στα ΙΕΚ και γύρισα σπίτι με τα νεύρα κλωστές, ορισμένα παιδιά έχουν απίστευτο θράσος και είναι αναιδέστατα... Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 311356 Αν και τα δικά μου γίνουν έτσι σε 15 χρόνια, σας δίνω το ελεύθερο να με σφαλιαρίσετε... Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 311356 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 22 311356

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάρες!!!Πως είμαστε???Από ότι διαβάζω πάνω κάτω όλες τα ίδια περναμε με δόντια και ιώσεις!!!!Κουράγιο που θα πάει θα καλοκαιριάσει!!!!
Αφήστε εμείς ψάχνουμε σπίτι να μετακομίσουμε και δεν βρίσκουμε τίποτε και πρέπει να φύγουμε το συντομότερο γιατι το σπίτι που μένουμε έχει τρομερή υγρασία και η σπιτονοικοκυρά δεν έχει διάθεση να κάνει τίποτα για αυτό οπότε και εμείς δεν πρόκειται να κάτσουμε!!!Μιλάμε κορίτσια για οι τοίχοι έχουν βγάλει μούχλα και ο κακομοίρης ο άντρας μου κάθε μέρα τους καθαρίζει και εμφάνισε αλλεργία!!!!Είμαι να σκάσω!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις