Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
142 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 142 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 37]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μάλλον πονάνε ε?Η μικρή δεν βάζει την οδοντόβουρτσα στο στόμα με τίποτα!με το ζόρι τα κάνω τουλάχιστον το βράδυ. Ελπίζω να είναι από τα ούλα της η αντίδραση και όχι καπρίτσιο (μη μας βγει κ βρωμιλω!!)

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουτε ο δικος μου [πλησιάζει την οδοντοβουρτσα, αλλα δεν την πολυγουσταρε κ ποτε, ο μπίχλας!
πάλη κάναμε κάθε βραδυ, και κάθε φορά κατάληγα να του καθαρίζω τα δοντια με πανι..
Χτες ζεματουσε, ανετα θα εψηνα αυγο πάνω του... Razz

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια , εμεις γεννηθηκαμε 13/2/2010 .....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ουτε ο δικος μου [πλησιάζει την οδοντοβουρτσα, αλλα δεν την πολυγουσταρε κ ποτε, ο μπίχλας!
πάλη κάναμε κάθε βραδυ, και κάθε φορά κατάληγα να του καθαρίζω τα δοντια με πανι..
Χτες ζεματουσε, ανετα θα εψηνα αυγο πάνω του... Razz

Λοιπόν, αυτό που λένε οι παιδίατροι ότι δεν έχει σχέση ο πυρετός με τα δόντια δεν μπορώ να το δεχτώ! και ο δικός σου τώρα ανέβασε πυρετό κ η μικρή κ στους 4 προγομφίους έκανε ωτίτιδα με πυρετό.Και μου λέει η παιδίατρος άσχετο είναι.ΟΚ, άσχετο... αλλά πως γίνεται να ακούω από μαμάδες για πυρετούς,για ωτίτιδες κτλ τις μέρες που σκάνε τα δόντια?? Twisted Evil Twisted Evil

lidiaki έγραψε:Γεια σας κοριτσια , εμεις γεννηθηκαμε 13/2/2010 .....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλώς την, τυχερή είσαι που μας πέτυχες!το χουμε αφήσει στην μοίρα του το γκρουπάκι Razz
19/2 γεννήθηκε η κόρη μου, κοντά είμαστε Smile

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις - ο μικρουλης μου δηλαδη - ειναι 23/3. καλωσηρθες, και αντε να συμμαζευομαστε κι εμεις.. Να ξαναξεκινησουμε βρε!

Αυτο με τα δοντια ρε συ κι εγω δεν μπορω να το χωνεψω. Οκ, δεν το περναω στο ντουκου, παιρνω τον παιδιατρο τηλ, και κλασικα μου λεει "αν ειναι πολυ χαλια ο μικρος δωστου αντιπυρετικο", και αν ειναι οντως πολυ ανησυχος του δινω, αλλιώς τον απασχολώ αλλιώς, παιζω μαζι του κτλ. Δεν μου αρεσει να ριχνω "αφυσικα" τον πυρετο, ειναι το "όπλο" του οργανισμου στις λοιμώξεις, τι δουλειά έχω εγώ να αφοπλίσω το σώμα του παιδιού? Χτες όμως ηταν σε απιστευτη κατάσταση, μιλάμε το παιδι τσίριζε, και απο ότι καταλαβα ήταν εξαιτίας του πυρετου, ειχε και 40 βαθμους εξω.. Ούτε βήχας, ούτε συναχι, ουτε καταρροή, τίποτα άλλο, μόνο πυρετος. Ενιγουέι, σήμερα η θερμοκρασια του δεν ανέβηκε πάνω από τους 37...
Πες μου ότι δεν οφείλεται στα δοντια αυτο!!!
Την Κυριακη έχω τα γενεθλια του μεγάλου, και δεν έχω ετοιμασει τίποτα!!! Απολύτως!! Ουτε τις προσκλήσεις!!! affraid affraid affraid Θα βαλω νεφτι αυτη την εβδομαδα μπας και τρεξω λιγο... εχω και το παραλυτο να κλαιγεται rabbit rabbit rabbit

Επίσης, βγαλατε 4 προγομφίους??? Εχω χασει επεισοδια??? Η απλα δεν τα θυμαμαι λόγω γηρατος??? Καλα πατε δηλαδη!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχεις γενέθλια να ετοιμάσεις? τρέξε Νένα τρέξε! Very Happy

έχει βγάλει κ τους 4,ο τελευταίος είναι πρόσφατος.Εχει 12 δοντακια πια Very Happy ο μεγάλος είχε κ τα 20 πριν κλείσει τα 2.Πιο ανώδυνα επίσης.

ασχετο θελω παγωτο σοκολατα..γμτ ξεχασα να εφοδιαστω...δεν θα χω σπίτι να μείνω σε 10 μέρες κ το μυαλό στην σοκολάτα Laughing

ο τραυματίας πολέμου πώς τα παει? Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
12 δοντια??? εμεις 8 με το ζορι!! και θυμαμαι που ξεκινησαμε εμεις να βγαζουμε και η Γιωργίνα τίποτα, εδω το δόντι, εκει το δόντι, πού είναι το δόντι, οεο?? Και τωρα ακομα περιμενουμε εμεις!
ο τραυματιας στον καναπε, αντε κ σε κανενα λαπτοπ αμα λαχει, μιλαμε, εγω λεχωνα ειχα κάνει περισσότερα σε μια μερα απο όσα έκανε αυτος εδω και 5 μέρες..
αυτο που μου την έσπασε ομως περισσοτερο είναι η συμπεριφορά κάποιων, στο στυλ "τι θες και πας για μπασκετ ρε μ@λ@κ@, στην ηλικία σου, δεν ειμαστε για τετοια, ειδες τωρα τι έπαθες" κτλ κτλ κτλ. No No No δηλαδη θα πρέπει να κλειστουμε μέσα? Ή μονο για καφέ θα πρέπει να πηγαίνουμε? Και στο κάτω κάτω, δεν πήγε για ορειβασία στο Κιλιμάντζαρο, για μπάσκετ πήγε!
Ουφ! κάπου να τα πω, έχω σκάσει!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντα υπάρχουν κάτι τύποι "τσιμέντα" που θα μας την σπάνε...και ο δικός μου παίζει -έπαιζε,δεν βρίσκει παρέα τώρα- ,όπως λέω κ σε αυτόν "είσαι σε ηλικία εμφράγματος αγάπη,καλά κάνεις κ πας" Razz(οι τύποι "τσιμέντο" που έλεγα..χαχα).

Φιλενάδα η Γιωργίνα είναι θυληκό,πρώτη πρέπει να βγάλει δόντια,αλλιώς θα την φάνε λάχανο τα αγρίμια εκεί έξω! Wink

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θηλυκό!

το σκότωσα...σαν το ΗλΗθιες ένα πράμα Cool

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια????τα μικρουλια????η δικη μου μας εχει τρελλανει!!!!!!τρεχει μεσα στο σπιτι οοολη μερα και φωναζει ιτσο,ιτσο(Μητσο)!!!!!ασε που δεν καταλαβαινει ΤΙΠΟΤΑ!ουτε με το καλο,ουτε τιμωρια ΤΙΠΟΤΑ!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:τι κανετε κοριτσια????τα μικρουλια????η δικη μου μας εχει τρελλανει!!!!!!τρεχει μεσα στο σπιτι οοολη μερα και φωναζει ιτσο,ιτσο(Μητσο)!!!!!ασε που δεν καταλαβαινει ΤΙΠΟΤΑ!ουτε με το καλο,ουτε τιμωρια ΤΙΠΟΤΑ!

ηρθες ασωτη?αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα.

Ιτσος ειναι ο μπαμπας??εχει μεγαλωσει πολυ η δικια σου ρε συ!την εβλεπα στις φωτο στο φεις,δειχνει μεγαλυτερη (ή η δικια μου μικροτερη Razz )

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!!
Τι κάνετε???Εχω χαθεί αλλά σε μια βδομάδα είναι η γαμοβάφτιση μας και τρέχω σαν τη παλαβή και είχαμε και την μετακόμιση!!!!
Η μικρή είναι μια χαρά από δόντια έχουμε μείνει σταθερες στα 6 τώρα εχει σκάσει ένας γομφίος,πλέον κοιμάται όλο το βράδυ θηλάζει μόνο πρωί και βράδυ!!!!
Αυτά τα νέα μας!!!Εμεις λέμε μετά το γάμο να βάλουμε μπρος για το δεύτερο, αντε να δούμε!!!Αχ και επισης η Ειρήνη θα αποκτήσει ξαδερφάκι είναι έγκυος η γυναίκα του αδερφού του άντρα μου!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula2010 έγραψε:κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!!
Τι κάνετε???Εχω χαθεί αλλά σε μια βδομάδα είναι η γαμοβάφτιση μας και τρέχω σαν τη παλαβή και είχαμε και την μετακόμιση!!!!
Η μικρή είναι μια χαρά από δόντια έχουμε μείνει σταθερες στα 6 τώρα εχει σκάσει ένας γομφίος,πλέον κοιμάται όλο το βράδυ θηλάζει μόνο πρωί και βράδυ!!!!
Αυτά τα νέα μας!!!Εμεις λέμε μετά το γάμο να βάλουμε μπρος για το δεύτερο, αντε να δούμε!!!Αχ και επισης η Ειρήνη θα αποκτήσει ξαδερφάκι είναι έγκυος η γυναίκα του αδερφού του άντρα μου!!!!

βρε καλως το κοριτσι!με το καλο!εφτασε η ωρα! king queen

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:
manoula2010 έγραψε:κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!!
Τι κάνετε???Εχω χαθεί αλλά σε μια βδομάδα είναι η γαμοβάφτιση μας και τρέχω σαν τη παλαβή και είχαμε και την μετακόμιση!!!!
Η μικρή είναι μια χαρά από δόντια έχουμε μείνει σταθερες στα 6 τώρα εχει σκάσει ένας γομφίος,πλέον κοιμάται όλο το βράδυ θηλάζει μόνο πρωί και βράδυ!!!!
Αυτά τα νέα μας!!!Εμεις λέμε μετά το γάμο να βάλουμε μπρος για το δεύτερο, αντε να δούμε!!!Αχ και επισης η Ειρήνη θα αποκτήσει ξαδερφάκι είναι έγκυος η γυναίκα του αδερφού του άντρα μου!!!!

βρε καλως το κοριτσι!με το καλο!εφτασε η ωρα! king queen
Εφτασε εφτασε και έχω αγχωθεί όσο δεν φαντάζεστε!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχεις και δυο event εσυ! το αγχος ειναι φιλος της νυφης,οβερ! Razz

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:Εχεις και δυο event εσυ! το αγχος ειναι φιλος της νυφης,οβερ! Razz
Αχ αυτό διαπίστωσα και εγώ!!!Αφού να φανταστείς από το άγχος είχα περίοδο σχέδον ένα μήνα αφού στην αρχή φοβηθήκαμε για αποβολή αλλά ευτυχώς δεν ήταν εγκυμοσύνη!!!!
Χάλια τα νεύρα μου!!! Shocked Shocked Shocked

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρα μαλλον εισαι στην κορύφωση του αγχους!τωρα ερχεται η κατηφορα Laughing Laughing να πας βολτες με φιλες,να μιλας μονο γι αυτο,να ξελυσσαξεις κοινως γιατι μια φορα παντρευεσαι βρε αδερφε!να το βιωσεις ολο αυτο για να χεις να θυμασαι Smile

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:Δωρα μαλλον εισαι στην κορύφωση του αγχους!τωρα ερχεται η κατηφορα Laughing Laughing να πας βολτες με φιλες,να μιλας μονο γι αυτο,να ξελυσσαξεις κοινως γιατι μια φορα παντρευεσαι βρε αδερφε!να το βιωσεις ολο αυτο για να χεις να θυμασαι Smile
Ευχαριστώ Λιτσάκι!!!Αυτο θα κάνωετσι και αλλιως οι φιλενάδες μου κάτι μου ετοιμάζουν!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Smile Smile Smile ωραια αγχη αυτα!αντε με το καλο και να μας πεις πως ηταν!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε: Smile Smile Smile ωραια αγχη αυτα!αντε με το καλο και να μας πεις πως ηταν!
Ευχαριστώ πολύ!!!Θα σας βάλω φώτος μετά το γάμο !!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρακι έχεις γενέθλια σήμερα????
Αν ναι, να τα εκατοστησεις και να χαιρεσαι την οικογένειά σου, και να σε χαίρνται κι αυτοι! Υγεία και ευτυχία πάνω από όλα.. Και οτι καλύτερο για τη γαμο-βάφτιση!! Διώξε αγχος! Very Happy
Αν πάλι δεν έχεις γενέθλια, σου εύχομαι το ιδιο ακριβώς!!! Very Happy
Έχει κι ο Αλεξανδρούλης μου σημερα γενέθλια, χτες είχαμε το παρτυ, κλείσαμε τα 4. ΑΤΙΜΑ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΠΕΡΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! Και χαμπαρι δεν παιρνουμε...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Δωρακι έχεις γενέθλια σήμερα????
Αν ναι, να τα εκατοστησεις και να χαιρεσαι την οικογένειά σου, και να σε χαίρνται κι αυτοι! Υγεία και ευτυχία πάνω από όλα.. Και οτι καλύτερο για τη γαμο-βάφτιση!! Διώξε αγχος! Very Happy
Αν πάλι δεν έχεις γενέθλια, σου εύχομαι το ιδιο ακριβώς!!! Very Happy
Έχει κι ο Αλεξανδρούλης μου σημερα γενέθλια, χτες είχαμε το παρτυ, κλείσαμε τα 4. ΑΤΙΜΑ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΠΕΡΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! Και χαμπαρι δεν παιρνουμε...

Να τον χαιρεσαι τον πρωτοτοκο μανα!Πολυχρονος,με υγεια,με ολα τα καλα του κοσμου!Θα εκανε χαρουλες με το παρτυ του ε>? Very Happy Να χαιρεσαι κ τον αλλο τον ζορικο! Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 31 912791 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 31 912791

Δωρα χρονια σου πολλα και σενα!Η ωρα η καλη και πολλες ευχες για την βαφτιση!Να σε χαιρεται η οικογενεια σου Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 31 38160

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!ναι έχω γενέθλια!!!!
Νένα να χαίρεσαι τον Αλέξανδρούλη σου να είναι πάντα καλά και ευτυχισμένος!!!!
Εμείς μπήκαμε στην τελική ευθεία!!!Το Σάββατο παντρευόμαστε και βαφτίζουμε την μπουμπού μας!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

ηρθες ασωτη?αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα.

Ιτσος ειναι ο μπαμπας??εχει μεγαλωσει πολυ η δικια σου ρε συ!την εβλεπα στις φωτο στο φεις,δειχνει μεγαλυτερη (ή η δικια μου μικροτερη Razz )

ναι βρε Ιτσος ειναι ο πατερας της!τωρα μας λεει και ε μποω....(δεν μπορω)!οτι και ν ατης λεμε αυτη το χαβα της!Ε ΜΠΟΩ!ναι το παιδι μου φαινεται λιγο μεγαλουτσικη ειναι νταβρατισμενη....αν τη δεις δε διπλα στη μεγαλη νομιζεις οτι ειναι διδυμα!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια αν εχετε τον Θεο σας δλδ,ηρθε σημερα ο ψυκτικος να βγαλει τα κλιματιστικα,να κανει συντηρηση κ να τα βαλει στο αλλο σπιτι. ΣΤο ενα λοιπον ο αλλος ψυκτικος που το τοποθετησε δεν ειχε κανει γειωση...πως δεν παθαμε καμια ζημια τον αλητη!! Ηταν φιλος ενος ξαδερφου του αντρα μου (απο το σοϊ της πεθερας δλδ-αυτη φταιει!! Laughing Laughing )
Με ολους αυτους τους τεχνικους δεν μπορεις να ξερεις που πεφτεις τελικα...θα βαλω τον αντρα μου να ενημερωσει τον ξαδερφο για τον π@π@ρ@ τον ψυκτικο (ειναι κ της LG o τυπος...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις