Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 37]

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ 2 ΕΤΩΝ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΓΩ ΕΝΑ.ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ 2 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΤΡΟΦΕΣ .ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ .ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΦΑΓΕ ΔΥΟ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟ ΕΦΤΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα KAD, καλως ηρθες Very Happy

Εχεις δοκιμασει να κανεις πουρε το φαγητο? Οχι αλεσμα,πουρε με καποια κομματακια μεσα? Μπορεις να της δωσεις κομματια φρουτων που ειναι κ γλυκα ισως ετσι της αρεσει.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAD έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ 2 ΕΤΩΝ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΓΩ ΕΝΑ.ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ 2 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΤΡΟΦΕΣ .ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ .ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΦΑΓΕ ΔΥΟ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟ ΕΦΤΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ.

εμεις εχουμε κοψει το αλεσμενο εδω καιρο!!!!δοκιμασε να της τα πατας....

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου KAD, καλως μας βρηκες Razz Razz

Δεν ξερω αν θα σε βοηθησει αυτο που θα σου προτεινω, και πιθανον τα το εχεις ηδη προσπαθησει, αλλά δοκιμασε να αφησεις το πιατο μπορστα στο παιδι για να φάει μονο του, κομματακια απο διαφορα μαλακα φαγητα και φρουτα. Ομολογουμενως το πατωμα θα γινει χαλια, και χρειαζεται γερα νευρα να το κανεις αυτο κάθε μερα, αλλά μπορει και να πιασει, οταν δει οτι τρωει καλυτερα τα κομματια απο τα αλεσμένα.

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΦΑΙΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ.ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΑΛΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΤΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΥΣΤΙΚΗ?????ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΗΣ ΔΩΔΩ ΜΠΙΣΚΟΤΑ Η ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΙΘΩΣ ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΤΗΣ ΦΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΦΡΕΤΑ Η ΚΑΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΖΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΙΣΩ ΘΑ ΕΠΙΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμ, βέβαια, τα σκατολοΐδια τα τρωνε αμασητα και δεν εχουν πρόβλημα, αν τους δωσεις κανενα φαγητο της προκοπης, κανουν τους δυσκολους... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΙ ΓΚΟΦΡΕΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΦΕΡΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ.ΤΑ ΛΕΜΕ.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAD έγραψε:ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΙ ΓΚΟΦΡΕΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΦΕΡΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ.ΤΑ ΛΕΜΕ.

Καλη συνεχεια Smile

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΕΛΠΙΖΩΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ!!!!
ΚΑΝΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAD ΑΡΓΟΥΝΕ περισσοτερο, αν την αφηνεις να φαει μονη της θα δειξει κ αλλο ενδιαφερον. Ειναι που τα κανουν μανταρα τρωγοντας μονα τους Rolling Eyes καποιες φορες που ειμαι κουρασμενη τα ταιζω εγω μονο κ μονο για να μην ξανασκουπιζω!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα μανες. Επειδη δινω αναφορα για τα δοντια, τα οποια μας εχουν βγαλει την πιστη μεχτι να βγουν, να σας πω και απο εδω οτι πλεον τα βγαλαμε ολα τα δοντια, και τοςυ κυνοδοντες!
Εχουμε το λοιπον 16 δοντακια, και σε κανενα χρονο ή λιγότερο περιμενουμε και τυος 4 τραπεζιτες.
Αντε να τελειωνουμε με τα δοντια διοτι πραγματικα μου φανηκαν μαρτυριο, και για τον μκρο και για εμας..

Τι άλλα νεα?

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΚΑΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΝΙΚΟ.ΔΕΝ ΕΠΙΧΕΙΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΟΝ ΑΝ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΖΩΗΡΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΡΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΥΣΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΕΙ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ . ΑΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΤΗΣ ΑΦΗΣΩ ΕΝΑ ΠΑΙΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΜΑΣ .ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΙΧΕ ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΑ ΕΞΙ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ 10 ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ.ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 16 ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΕΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΕΣΣΕΡΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΡΟΜΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ.ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΠΑΝΩ ΕΧΟΥΝ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΕΝΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΛΟΙΠΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΙΑΦΑΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΣΑΚΚΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΓΕΜΙΣΩ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΛΥΚΙΣΜΑΤΑ Π.Χ ΚΕΚΑΚΙΑ,ΓΚΟΦΡΕΤΑΚΙΑ ,ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΣΩ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΕΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΔΙΝΩ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ ?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλοι δινουν γλυκάκια στα γενέθλια, οπότε δεν θα παρεξηγηθείς απο τις μαμάδες. Ουτε εγω δίνω πολλα γλυκά στα παιδιά μου, αλλά τα έχω αφήσει να φάνε τα διάφορα γλυκάκια που τους δίνουν στα γενέθλια.
Αν θες μπορεις να βάλεις πιο "υγιεινά" γλυκά, που εχουν λιγοτερη ζάχαρη, που δεν εχουν χρωματα, κτλ κτλ. Πχ κατι που να ειναι πιο πολυ σε στυλ κέικ, και όχι καραμελας, ή κάτι που να ειναι μπισκότο και όχι σοκολάτα.
Αλλά μην πολυσκας γιαυτο! Καλές ετοιμασίες και να περάσετε καλα!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν δεν πολυτρωει και να την αφηνες να φαει μονη καλο θα ταν να την ταιζεις κ εσυ.Εμενα απο τοτε που αρχισαν να τρωνε μονα τους τρωνε λιγοτερο,αν δω οτι εγω ως γνησια ελληνιδα μανα δεν ειμαι ευχαριστημενη με αυτο που εφαγαν τα ταιζω το υπολοιπο.
Για τα γλυκακια με καλυψε η προλαλησασα!

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ .ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ .ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΜΑΙ ΛΑΧΤΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΣΠΑΣΜΟΥΣ.ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ 39.4 ΠΥΡΕΤΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΕΙΧΕ ΠΡΙΝ.ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΖΕΣΤΗ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΝΑΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΕΤΣΙ.ΑΦΗΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.Η ΜΙΚΡΗ ΕΤΡΕΜΕ ΣΑΝ ΤΟ ΨΑΡΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑ ΑΠΥΡΕΤΗ.ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΞΑΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΜΑΣ .ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΕ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ .ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΗ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΝΕΑ .ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρονια πολλα στα παιδακια της ομαδουλας μας ....στα Αιγοκαιρακια-Υδροχοακια-Υχθακια....εμενα ο γιοκας μου θα γινει 2 στις 13 Φλεβαρη πως περασαν 2 χρονια δε το πιστευω ειναι ολοκληρος αντρακλας τωρα..βγαζουμε και τα τελευταια μας 4 δοντακια τους τραπεζιτες ,πηραμε και γιο γιο να μαθουμε σιγα σιγα τα κακακια μας.. Very Happy

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε??εμεις καναμε το παρτυ της μικρης!!!!τα μικρα περασαν καλα το σπιτι εγινε ψιλοχαλια αλλα το χαρηκαν!!!!!κατα τα αλλα δεν εχω κοριτσι....αυτο το παιδι ειναι το κατι αλλο!!!!με εχει τρελλανει....δεν καταλαβαινει κουβεντα!!!!ειτε μιλαω ειτε οχι ειναι το ιδιο!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια πολλα -ξανα Laughing - στα μικρακια σας!
Την δικια μου την κουρεψα,εχει ενα ωραιο καπελακι τωρα,ειναι για ζουπηγμα!Εφυγε αυτη η χαιτη η αθλια πια.
Οπου παμε στο μεταξυ θελει να προχωραει μονη της μπροστα να παει στο jumbo
"μονη μου!παω γκαμπο!εσυ να μεινεις εδω μαμα!Να παλω λολοϊ μπαμπα μου!" Θελει να παρει ρολοϊ στον μπαμπα της Laughing Laughing

lidiaki στις 13 εσεις?Στις 19/2 εμεις.Ποτε ξεπεταχτηκαν κι αυταααα?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAD έγραψε:ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ .
Χρονια σας πολλά!!! Να τα εκατοστησετε!!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 35 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 35 654316 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 35 654316

lidiaki έγραψε:Χρονια πολλα στα παιδακια της ομαδουλας μας ....στα Αιγοκαιρακια-Υδροχοακια-Υχθακια....
Και Κριαρακια!! Και Κριαρακια!!
Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 35 536304 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 35 536304 Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 35 536304

athina24 έγραψε:τι κανετε??εμεις καναμε το παρτυ της μικρης!!!!τα μικρα περασαν καλα το σπιτι εγινε ψιλοχαλια αλλα το χαρηκαν!!!!!κατα τα αλλα δεν εχω κοριτσι....αυτο το παιδι ειναι το κατι αλλο!!!!με εχει τρελλανει....δεν καταλαβαινει κουβεντα!!!!ειτε μιλαω ειτε οχι ειναι το ιδιο!!!!
Αθηνα να τη χαιρεσαι! 2 χρονων καλε! Όσο κοιταω το μικρο και λεω οτι σε 2 μηνες θα κλεισει τα δυο, δεν μπορω να το πιστέψω! Πολυ μωρο μου φαινεται ακομα ρε σεις!

Και ειχε μια γκρινια σημερα.. πωωωωωω... μονο γκρινιαζε αυτο το παιδι, κλαμα/γκρινια, μας ζαλισε. Λετε να ετοιμαζεται να μιλησει????

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελειως στο φτυσιμο σε εχει Λιτσα η μικρη???

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:τελειως στο φτυσιμο σε εχει Λιτσα η μικρη???

Παντελως!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις τον γιο να παρηγοριεσαι!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:εχεις τον γιο να παρηγοριεσαι!!!!!!

Very Happy χαρα που θα κανει η νυφη.....

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ.ΤΙ ΓΑΛΑ ΔΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ?ΕΧΕΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΦΡΕΣΚΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ? ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κορτσοπαμ!
KAD την μικρη την θηλαζω,τον γιο στα 2 του ξεκινησα φρεσκο,το Ολυμπος το βιολογικο (λεμε τωρα,αν ειναι βιολογικο..).Απο 1 ετους μεχρι 2 επινε το advance με 80% λιγοτερη λακτοζη,το κιτρινο για παιδια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις