Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 37]

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ litsakos ΚΑΙ Σ¨ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝΕ 1 ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟ ADVANCE ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΝΩ ΤΟ NESLAC 1+ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ 2 ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ.ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΡΕΣΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΗΠΙΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΠΟΨΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΕΙ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΕΙΣ?ΕΓΩ ΕΠΙΕΔΗ ΘΥΛΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΘΥΛΑΣΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΘΥΛΑΖΟΥΝ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η μικρη στις 19/2 θα κλεισει τα 2,ειναι 23 μηνων τωρα.

Μια χαρα αφου το ηπιε το φρεσκο,συνεχισε το Very Happy

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΛΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ !!!!!!!!ΤΑ 2 ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ .ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΣΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΙΡΟ .

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα φιλεναδομανούλες μου!!!!Χάθηκα το ξέρω!!!!Τι κάνετε???Πως είναι τα βλαστάρια σας????καταρχας χρόνια πολλά σε όλα τα μωράκια της ομάδας γιατί έχουν ξεκινήσει τα γενέθλια!!!
Κάπου διάβασα για φρέσκο γάλα εμείς πίνουμε κατσικίσιο από τον Νοέμβρη που σταμάτησε να θηλάζει αλλά που και που θυμάται και το βυζί και θηλάζει λίγο περισσότερο όταν την τριγυρνάει κανένα συνάχι!!!!
Καλά ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι μέχρι πότε θα έχω γάλα????

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που σαι κοριτσι? Very Happy Δεν ξερω μεχρι ποτε θα εχεις γαλα...ποτε θα σταματησουν τελειως μου λες???

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΙΩΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ,ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΕΧΕΙ ΜΑΡΑΖΩΣΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΙΕ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΑΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΝΩΔΥΝΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΟΣΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΣΟ ΓΑΛΑ ΘΑ ΠΑΡΑΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΘΥΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περασικα σας KAD, Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αστα τρέχω με τη σχολή μπας και πάρω πτυχίο!!!!!!!!!!
Καλά εμένα δε με ενοχλεί που ψιλοθηλάζει δεν το κάνει και συνέχεια απλά προσπαθούμε για δεύτερο για αυτό!!!!!!

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KAD έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΙΩΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ,ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΕΧΕΙ ΜΑΡΑΖΩΣΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΙΕ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΑΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΝΩΔΥΝΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΟΣΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΣΟ ΓΑΛΑ ΘΑ ΠΑΡΑΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΘΥΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.
Καταρχας περαστικά σας!!!!Ναι το ξέρω ότι όσο βάζω το μωρό στο στήθος θα έχω γάλα απλά εμένα μπορεί να κάνει και κανένα μήνα να θηλάσει το ζητάει περισσότερο όταν είναι ψιλοαρρωστούλα απλά μου κάνει εντύπωση ότι και μετά από 1 μήνα αποχή μόλις θηλάσει τσουπ έχω γάλα!!!!Είναι φοβερό!!!

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΘΥΛΑΖΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΕΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΥΛΑΣΜΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΤΙ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ?

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KAD έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΘΥΛΑΖΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΕΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΥΛΑΣΜΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΤΙ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ?
Αχ από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί να έρθει με το καλό το δεύτερο!!!!Οσο για το θηλασμό εννοειται οτι την αφήνω όποτε θέλει!!!!
Αισθητικη και κοσμετολογια στα ΤΕΙ Αθήνας σπουδάζω και θα έπρεπε να έχω πάρει πτυχίο εδώ και πολλά χρόνια αλλάαααααααα θα με διώξει η Κα Διαμαντοπούλου στο τέλος τη βλέπω τη δουλειά!!!!!

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΕ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΝΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KAD έγραψε:ΜΕ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΝΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.
Αχ αν ήταν να αγχωθώ και για αυτό αστα να πανε!!!Αν είναι να με διώξει ας το κάνει θα της το κάψω μετά το σπίτι!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula2010 έγραψε:
KAD έγραψε:ΜΕ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΝΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.
Αχ αν ήταν να αγχωθώ και για αυτό αστα να πανε!!!Αν είναι να με διώξει ας το κάνει θα της το κάψω μετά το σπίτι!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz
Τι λετε καλε, να ξεκουμπιστουν να φυγουν αυτοι, μια ωρα αρχυτερα κιολας. Την ηλιθια τη Διαμαντοπουλου, με συγχιζει όποτε τη βλέπω...

manoula2010

manoula2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:
manoula2010 έγραψε:
KAD έγραψε:ΜΕ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΑΝΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΔΩ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.
Αχ αν ήταν να αγχωθώ και για αυτό αστα να πανε!!!Αν είναι να με διώξει ας το κάνει θα της το κάψω μετά το σπίτι!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz
Τι λετε καλε, να ξεκουμπιστουν να φυγουν αυτοι, μια ωρα αρχυτερα κιολας. Την ηλιθια τη Διαμαντοπουλου, με συγχιζει όποτε τη βλέπω...
Χαχαααχα Νένα μου και μένα το ίδιο μόλις τη βλέπω μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι και ειδικά μετά από αυτά που μου είπαν σήμερα στη σχολή μου θέλω να τη δείρω!!!!

891Mαμάδες με μωράκια Ιανουαρίου-Μαρτίου 2010! #2 - Σελίδα 36 Empty Είμαι και εγώ εδώ!!! Τρι Φεβ 28, 2012 8:22 am

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρόνια πολλά στα βλαστάρια σας,σε όσα είχαν,έχουν και θα έχουν γενέθλια μέχρι Μάρτη!Εμείς είμαστε 23Μαρτίου,κριαράκι.Ήθελα να ρωτήσω βρε κορίτσια έχει ξεκινήσει κάποια μαμά να το πηγαίνει στο γιό-γιό?Να έχει αρχίσει δηλαδή το παιδάκι της να πηγαίνει κανονικά εκεί?Και κάτι ακόμη,εμείς αργήσαμε πάρα πολύ στα δόντια έχουμε τώρα 11δοντάκια,είναι κάποιο παιδάκι κοντά με εμάς να μην αγχώνομαι?!

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 25 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΕΧΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ.ΛΕΩ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΕΚΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ 15 ΗΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΑ ΕΞΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΦΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑΜΗΣΙ ΜΗΝΑ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΚΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΙΛΟΙΠΑ 4 ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξάνδρα13 έγραψε:Χρόνια πολλά στα βλαστάρια σας,σε όσα είχαν,έχουν και θα έχουν γενέθλια μέχρι Μάρτη!Εμείς είμαστε 23Μαρτίου,κριαράκι.Ήθελα να ρωτήσω βρε κορίτσια έχει ξεκινήσει κάποια μαμά να το πηγαίνει στο γιό-γιό?Να έχει αρχίσει δηλαδή το παιδάκι της να πηγαίνει κανονικά εκεί?Και κάτι ακόμη,εμείς αργήσαμε πάρα πολύ στα δόντια έχουμε τώρα 11δοντάκια,είναι κάποιο παιδάκι κοντά με εμάς να μην αγχώνομαι?!

εμεις εδω και 2 μερες κανουμε προσπαθειες....απο το πρωι που ξυπναει την αφηνω χωρις πανα μεχρι το μεσημερι που θα κοιμηθει!!!!!μεχρι τωρα δεν εχουμε ατυχηματα!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια νωρις δεν ειναι απο τωρα γιογιο? Τον γιο μου τον αφησα κ εβγαλε την πανα 3 χρονων.Λιγο πριν τα κλεισει δλδ.Τον ρωτησα αν θελει,την εβγαλε κ σε 2 μερες ξεμπερδεψε απο πανες.Ουτε την νυχτα φορουσε. Ετσι θα κανω κ με την μικρη, χαλαρα,νο στρες! Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Τετ Φεβ 29, 2012 9:30 am, 1 φορά

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να σου ρε Λιτς!και εμενα η Μαρια στα 2,5 την εβγαλε μεσα σε 2-3 μερες ευκολα!!!!!και η μικρη την βγαζει απο μονη της οποτε γι αυτο και εγω την αφησα ετσι χαλαρα.....καλα δεν προβλεπω να τη κοβει τοσο ευκολα!!!!αλλα την αφηνω!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνα καλα κανεις ρε συ,αφου το δειχνει η μικρη μονη της! Κοιτα κ πιο μικρα αν τα ζορισεις μαθαινουν,τοσα εκοψαν την πανα.Του αντρα μου 1 ετους του την εκοψε η πεθερα μου.εΙΜΑΙ ΤΗς ΑΠΟΨΗς ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΩΡΙς ΠΙΕΣΗ.
σορυ για τα κεφαλαια!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ετσι το σκεφτηκα!το ζηταει μονη της!!!!!θα δειξει!!!!

annia

annia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας και απο μενα ειχα γραψει πιο παλια,εχω εναν ταλιμπανακο γεννημενο στις 2/1/2010 Very Happy

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!περιμενεις και 3ο?Μπραβο με το καλο?
εγω γεννησα 16/1/2010


Οσο για την πανα και εγω σκεφτομαι οταν θα ειναι ετοιμη απο μονη της να την βγαλει.βασικα δεν εχω την υπομονη για εκπαιδευση,να τρεχω απο πισω της,να τα κανει παντου και τετοια μεχρι να μαθει.Σιγα θα ερθει η ωρα που απο μονη της θα την πεταξει!!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
annia εισαι και στο parents?γιατι εμπαινα και εγω πιο παλια και σε θυμηθηκα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις