Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμμμμμμ τραχανά! να πάω να χτυπήσω ένα πιατάκι λέτε? μετά από αυγό μάτι και λίγο φανουρόπιτα νομίζω ταιριάζει και ένα πιάτο τραχανάς! Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΤΙ ΦΑΓΑΤΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;ΓΙΑ ΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ!

Ραβιόλια με 3 τυριά,μπρόκολο και βραστό κοτόπουλο.
Καλά ήτανε.Κάνω δίαιτα σήμερα (μετά απο 6 φέτες ψωμί με μερέντα + τις σκέτες κουταλιές μερέντας Embarassed)

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:φανουρόπιτα

Τι έχασες;;;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω φτασει να χαιρομαι τις μερες που ειναι λιγοφαγο γιατι τις υπολοιπες ειναι αφαγο!!!!!!!!!!γεμιστα εχουμε ποπη μου εμεις.μονο στη μικρη εδωσα τραχανα γιατι ειναι μπουκωμενη.α!!!και σε αυτο που ρωτησες το μυστικο ειναι να αγαπας αυτο που κανεις!!! Laughing

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕ ΛΥΣΣΑΞΑΤΕ!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΓΟ ΜΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΑΓΓΙΖΩ,ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!ΡΕ ΕΥΑΚΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΙΚΟ,ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ!ΚΑΝΑ ΜΑΤΖΟΥΝΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙΣ!!!ΧΕΧΕΧΕΧΕ Razz Razz Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:φανουρόπιτα

Τι έχασες;;;;
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΗΣ!ΣΤΟ FARMVILLE,ΚΑΙΡΟΟΟΟΟ ΤΩΡΑ! Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:φανουρόπιτα

Τι έχασες;;;;

τη βέρα μου! την είχα βγάλει ένα ξημέρωμα γιατί είχαν πληγιάσει τα δαχτυλάκια μου από τα πολλά νερά που πιάνω κάθε μέρα και την έβγαλα να βάλω κρέμα. την ακούμπησα στο κομοδίνο και όταν την θυμήθηκα μετά από δύο μέρες δεν ήταν εκεί. έψαξα όλο το δωμάτιο(σχεδόν) και φαντάστηκα ότι την πήρε ο άντρας μου και την έκρυψε γιατί είδε ότι την είχα βγάλει! ο μικρός μου έλεγε ότι δεν την πήρε αυτός. σίγουρα την είχε πάρει ο ανήρ γιατί με ρώταγε πότε θα φτιάξεις την φανουρόπιτα! ήθελε να φάει γλυκό ο κύριος να μου την δώσει κατάλαβες? και σήμερα κάνω να καθαρίσω το τραπέζι της κουζίνας και την βλέπω ξαφνικά μέσα σε ένα βαζάκι με κερί! όπως κατάλαβες ο Φανούρης είναι ο άντρας μου στα σίγουρα αλλά είπα να την κάνω την φανουρόπιτα! Φανούρη θα τον φωνάζω από εδώ και πέρα!


Καλλιόπη μακαρονάδα με φρέσκια σάλτσα έχει το μενού σήμερα αλλά τώρα το μεσημέρι που είμαι μόνη με τον γιο, είπαμε να χτυπήσουμε αυγουλάκια! Wink


Razz Razz Razz μαρί Καλλιόπη τώρα το είδα! πλάκα πλάκα μεγάλο κόλλημα αυτό το farm Ville

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ.ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!ΜΑΖΕΨΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ,ΠΛΑΚΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ.ΕΓΙΝΑ ΘΕΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΡΑΧΝΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ!!!ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ!!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!!!ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:φανουρόπιτα

Τι έχασες;;;;

τη βέρα μου!........σίγουρα την είχε πάρει ο ανήρ γιατί με ρώταγε πότε θα φτιάξεις την φανουρόπιτα! ήθελε να φάει γλυκό ο κύριος να μου την δώσει κατάλαβες?

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!Τι άλλο θα σκεφτεί αυτό το είδος για ναμας ταλαιπωρήσει! Very Happy Very Happy Very Happy
Εμένα ο αντρούλης μου πριν που μιλήσαμε μου είπε οτι μου πήρε πιστολάκι!!!!Επαγγελματικό!Επιτέλους θα κατέβουν τα μαλλιά μου!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:φανουρόπιτα

Τι έχασες;;;;


Καλλιόπη μακαρονάδα με φρέσκια σάλτσα έχει το μενού σήμερα αλλά τώρα το μεσημέρι που είμαι μόνη με τον γιο, είπαμε να χτυπήσουμε αυγουλάκια! Wink


Razz Razz Razz μαρί Καλλιόπη τώρα το είδα! πλάκα πλάκα μεγάλο κόλλημα αυτό το farm Ville


Α Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΧΩ!ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΟΝΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΨΟΦΑΜΕ Κ ΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΡΜΒΙΛ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥΡΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ!ΣΩΝΕΙ ΠΙΑΑΑΑ Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!Τι άλλο θα σκεφτεί αυτό το είδος για ναμας ταλαιπωρήσει! Very Happy Very Happy Very Happy
Εμένα ο αντρούλης μου πριν που μιλήσαμε μου είπε οτι μου πήρε πιστολάκι!!!!Επαγγελματικό!Επιτέλους θα κατέβουν τα μαλλιά μου!!!

είσαι σίγουρη ότι εννοεί τέτοιο πιστολάκι? μήπως εννοεί από το άλλο? το τύπου καραμπίνα? φυλάξου! Razz Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:είσαι σίγουρη ότι εννοεί τέτοιο πιστολάκι? μήπως εννοεί από το άλλο? το τύπου καραμπίνα? φυλάξου! Razz Razz Razz

ΩΧ Shocked Δεν το σκέφτηκα scratch Λες; Rolling Eyes

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:είσαι σίγουρη ότι εννοεί τέτοιο πιστολάκι? μήπως εννοεί από το άλλο? το τύπου καραμπίνα? φυλάξου! Razz Razz Razz

ΩΧ Shocked Δεν το σκέφτηκα scratch Λες; Rolling Eyes

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΠΗΡΕ ΕΝΝΟΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙΣ;;;;;;;ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ;;;;ΠΕΣΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΛΑΒΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!! Razz ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΤΣΙΓΑΡΑ ΟΛΟ ΞΕΧΝΑΕΙ!!!! Twisted Evil

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:είσαι σίγουρη ότι εννοεί τέτοιο πιστολάκι? μήπως εννοεί από το άλλο? το τύπου καραμπίνα? φυλάξου! Razz Razz Razz

ΩΧ Shocked Δεν το σκέφτηκα scratch Λες; Rolling Eyes


ξέρω και εγώ? άντρες είναι αυτοί όλα να τα περιμένεις! χαχαχαχα! ψάξε το σπίτι! τουλάχιστον αν το βρεις πρώτη, να έχεις το πάνω χέρι ρε παιδί μου! Laughing

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο ιασω εχει για τα μικρα αλλα παιδοτοπο δεν το λες ειναι ενα μικρο δωματιο με μια κυρια μεσα με τζαμι οποτε τα βλεπεις απεξω και εχει λιγα παιχνιδακια και τραπεζακι να ζωγραφισουν, αυταααααα, καλησπεραααα η αγγελικουλα σημερα το βραδυ δεν ηταν να μπει; τι εγινε της ηρθε πιο νωρις;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΠΗΡΕ ΕΝΝΟΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙΣ;;;;;;;ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ;;;;ΠΕΣΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΛΑΒΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!! Razz ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΤΣΙΓΑΡΑ ΟΛΟ ΞΕΧΝΑΕΙ!!!! Twisted Evil

Μου έχει χαλάσει εδώ και κάτι μέρες και επειδή το χρησιμοποιώ πολύ όλο γκρινιάζω.
Μα να χαλάσει καινούριο πιστολάκι;Τα Χριστούγεννα θα γινότανε 6 χρονών!Crying or Very sad
Άλλα είδες ο καλό μου μωρέ;;;;Βαρέθηκε να με ακούει και πήγε και μου πήρε!(όταν λέμε πήγε εννοούμε απέναντι απο τη δουλειά του και όταν λέμε απέναντι εννοούμε έναν δρόμο 4 μέτρα)

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:η αγγελικουλα σημερα το βραδυ δεν ηταν να μπει; τι εγινε της ηρθε πιο νωρις;

Γειά σου Μαρίτσα!
Αυτή την απορία την είχα κι εγώ γιατί είχε πει Πέμπτη βράδυ οτι θα μπει.Εγώ της έστειλα μνμ το βράδυ αλλά τα κορίτσια που την πήρανε τηλέφωνο είπαν οτι ήταν ήδη μέσα απο το πρωί.Και εμένα μου έστειλε σήμερα και έλεγε οτι γέννησε μετά απο 24 ώρες περίπου.
Ίσως να την έπιασαν οι πόνοι.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης ζηλευω που θα πατε για καφε στο mall μετα αλλα το πρωι δουλευει ο αντρουλης αμα του ελεγα οτι θα ειστε και εσεις γεωργια ισως να με πηγαινε Sad πιειτε εναν καφε και για μενα και δωστε πολλα φιλια στην αγγελικη

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΠΗΡΕ ΕΝΝΟΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙΣ;;;;;;;ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ;;;;ΠΕΣΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΛΑΒΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!! Razz ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΤΣΙΓΑΡΑ ΟΛΟ ΞΕΧΝΑΕΙ!!!! Twisted Evil

Μου έχει χαλάσει εδώ και κάτι μέρες και επειδή το χρησιμοποιώ πολύ όλο γκρινιάζω.
Μα να χαλάσει καινούριο πιστολάκι;Τα Χριστούγεννα θα γινότανε 6 χρονών!Crying or Very sad
Άλλα είδες ο καλό μου μωρέ;;;;Βαρέθηκε να με ακούει και πήγε και μου πήρε!(όταν λέμε πήγε εννοούμε απέναντι απο τη δουλειά του και όταν λέμε απέναντι εννοούμε έναν δρόμο 4 μέτρα)

ΜΟΝΟ 6 ΧΡΟΝΩΝ Ε;;;ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΝΘΟΣ ΤΟΥ! Razz Razz ΚΑΛΑ Κ ΜΕΝΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΣΗ!!!! Embarassed Shocked

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Κορίτσια καλημέρα.

Δεν έχω χρόνο γράφω στα γρήγορα γιατί έρχεται η πεθερά.

Πρώτον δεν έχω νέο από τη Χρυσή, γιαυτό λέω να της στείλω εγώ κάνα μήνυμα αργότερα σήμερα κι αν πάει πήγε...

Δεύτερον, πήγα στο γιατρό χθες και η μπουμπού ως γνωστόν δεν έχει διάθεση να κατέβει. Επειδή όμως κι εμείς δεν έχουμε διάθεση να περιμένουμε (ούτε κι ο γιατρός), μεσάνυχτα Πέμπτης - ξημέρωμα Παρασκευής μπαίνω για πρόκληση. Έχω χε.... από το φόβο μου, γιατί θα μείνω μόνη μου όλη νύχτα, ο Νίκος θα φύγει να πάει να κοιμηθεί και θα ξαναέρθει το πρωτί, οπότε καταλαβαίνετε...

Ήρθε! Σας αφήνω να ανοίξω την πόρτα!


Φαντάζομαι οτι κρατας την κορούλα σου αγκαλίτσα τωρα. ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!
Να ειναι ολη η οικογενεια σας παντα χαρουμενη οπως αυτες τις μερες
ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ !!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΜΟΝΟ 6 ΧΡΟΝΩΝ Ε;;;ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΝΘΟΣ ΤΟΥ!

Τι να πεις!Δεν τα φτιάχνουν πια όπως παλιά. Shocked

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΔΩ ΚΑΛΕ1ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!ΑΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΓΕΩΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΕΔΩ ΚΑΛΕ1ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!ΑΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΓΕΩΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΝΑ ΤΑ ΠΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΙΛΛΗΜΕΝΟ

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Α ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΙΛΛΗΜΕΝΟ
ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΚΑΛΕ????ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις