Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
αυτη δυσκολα θα με βρει αλλα εχει συμμαθητες παντου...!!!και οι σειρες αλληλουποστηριζονται παντα!!!
μεταξυ μας ομως 30 μερες εχουμε,αληθεια σου λεει!εχουμε και 10 μικρας διαρκειας αλλα αν στις δωσουν και κυριως τις χρησιμοποιουμε αν αρρωστησει κανενα παιδι κι ετσι.εσεις δεν εχετε τετοιες αδειες?μονο τις 30 εχετε?
ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΑΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ????ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΑΚΙ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
αυτη δυσκολα θα με βρει αλλα εχει συμμαθητες παντου...!!!και οι σειρες αλληλουποστηριζονται παντα!!!
μεταξυ μας ομως 30 μερες εχουμε,αληθεια σου λεει!εχουμε και 10 μικρας διαρκειας αλλα αν στις δωσουν και κυριως τις χρησιμοποιουμε αν αρρωστησει κανενα παιδι κι ετσι.εσεις δεν εχετε τετοιες αδειες?μονο τις 30 εχετε?
ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΑΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ????ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΑΚΙ!!!

κανονισε να με καρφωσεις ε!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 18 215994

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!Τι μου κάνετε;
Αδειούλες ακούω και χαίρομαι για λογαριασμό σας!Άντε να ξεκουραστείτε λιγάκι!
Σοφία μας είχες συνηθίσει στην άλλη φωτογραφία και έπαθα σοκ όταν τον είδα!Τον έχετε λογοδοσμένο αυτόν τον παίδαρο;Αλλιώς τον παίρνουμε γιατί οι υπόλοιπες μας σνομπάρουν χα χα χα Very Happy Very Happy Very Happy
Α Γιωργία έστειλα μια φωτογραφία απο το MALL στον μπαμπά μου και με παίρνει ο αδερφός μου τηλ και μου λέει "ποιός είναι αυτός ο μαντράχαλος με το κόκκινο σπορ κάμπριο που γλυκοκοιτάει την ανιψιά μου;;;"

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα αθηνουλα!!!τι κανεις?
αχ εκαψε καρδιες ο αντρεας σοφακι σημερα!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλησπερα αθηνουλα!!!τι κανεις?

Βαριέεεεεεεμαι!!!Sleep

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλησπερα αθηνουλα!!!τι κανεις?

Βαριέεεεεεεμαι!!!Sleep

εγω παλι ειμαι σε διλημμα!!!εφτιαξα κοτοπουλο με τραχανα για την μικρη και πενες καρμποναρα για μας και εγιναν τελεια και τα 2 και δε ξερω απο ποιο να φαω εγω!!! Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω παλι ειμαι σε διλημμα!!!εφτιαξα κοτοπουλο με τραχανα για την μικρη και πενες καρμποναρα για μας και εγιναν τελεια και τα 2 και δε ξερω απο ποιο να φαω εγω!!! Razz

Εγώ πάλι αυτή τη στιγμή τρώω ένα κίντερ μπουένο και έχω και το ζητιανάκι στα πόδια μου.Της έδωσα το ένα το κομμάτι.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω παλι ειμαι σε διλημμα!!!εφτιαξα κοτοπουλο με τραχανα για την μικρη και πενες καρμποναρα για μας και εγιναν τελεια και τα 2 και δε ξερω απο ποιο να φαω εγω!!! Razz

Εγώ πάλι αυτή τη στιγμή τρώω ένα κίντερ μπουένο και έχω και το ζητιανάκι στα πόδια μου.Της έδωσα το ένα το κομμάτι.

και η δικη μου ζητιανευε το πρωι μερεντα απο τον αδερφο της!μου φαινεται θα της δινω μερεντα για πρωινο-ειναι μερεντα απο ταχινι φτιαγμενη δε θυμαμαι πως την κανει η μανα μου και ειναι σουπερ τελεια!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:και η δικη μου ζητιανευε το πρωι μερεντα απο τον αδερφο της!μου φαινεται θα της δινω μερεντα για πρωινο-ειναι μερεντα απο ταχινι φτιαγμενη δε θυμαμαι πως την κανει η μανα μου και ειναι σουπερ τελεια!!!

Αχ μάθε να μου πεις!!!!
Μερέντα έφαγα το πρωί και μόλις έφαγε κίντερ και το άσπρο μου το κολάν.Για την ακρίβεια έμεινε ένα σοκολατένιο χεράκι πάνω του. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 18 585182

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:και η δικη μου ζητιανευε το πρωι μερεντα απο τον αδερφο της!μου φαινεται θα της δινω μερεντα για πρωινο-ειναι μερεντα απο ταχινι φτιαγμενη δε θυμαμαι πως την κανει η μανα μου και ειναι σουπερ τελεια!!!

Αχ μάθε να μου πεις!!!!
Μερέντα έφαγα το πρωί και μόλις έφαγε κίντερ και το άσπρο μου το κολάν.Για την ακρίβεια έμεινε ένα σοκολατένιο χεράκι πάνω του. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 18 585182

θα μαθω και θα σας την γραψω να δινεται στα παιδακια σας!εχει καμια δεκαρια μερες που την εκανε και μου εδωσε και δε νομιζω να ειναι κατι δυσκολο.θα σας την γραψω μολις την μαθω!!!
α!!!!!!!!για το κολαν βαλε ενισχυτικο πλυσης αριελ,ειναι φοβερα!και το πιο φοβερο για να ειναι καταλευκο το ασπρο κολαν ειναι να μην ξαναβαλεις ασπρο κολαν!!!!!!!!!!!!!! Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:βαλε ενισχυτικο πλυσης αριελ

Αυτό κάνει και για τη φρουτόκρεμα;;;Γιατί σε ότι ρούχο έχει πέσει δεν βγαίνει με τίποτα...τι σκ@τ@ λεκές είναι αυτός πια;Έχω βάλει βάνις αλλά τίποτα.Έχω δυο μπλούζες με στίγματα απο φρουτόκρεμα και μετά απο τουλάχιστον 15 πλυσίματα είναι ακόμα εκεί. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:βαλε ενισχυτικο πλυσης αριελ

Αυτό κάνει και για τη φρουτόκρεμα;;;Γιατί σε ότι ρούχο έχει πέσει δεν βγαίνει με τίποτα...τι σκ@τ@ λεκές είναι αυτός πια;Έχω βάλει βάνις αλλά τίποτα.Έχω δυο μπλούζες με στίγματα απο φρουτόκρεμα και μετά απο τουλάχιστον 15 πλυσίματα είναι ακόμα εκεί. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ειναι καλο και για φρουτοκρεμα αλλα για λεκεδες που εγιναν την ιδια στιγμη,κι εμενα τους παλιους δε τους εβγαλε απο κατι ρουχακια της και τις σαλιαρες της!ελα μου ντε?τι λεκες ειναι αυτος???

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν προλαβαινω να σας διαβασω τρεχω μαγειρευω θα ερθουν το απογευμα οι νονοι των παιδιων για χρονια πολλα, ενα μονο θα πω ΣΟΦΙΑ τι κουκλι γιο εχεις παναγια μου φτου φτου, σας φιλω και τρεχωωωωω

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σας!!!!!!!!!!!!!σοφακι κουκλος ο υιος!!!!!!!!!!!!!μας τον προλαβε η συνονοματη αλλιως θα ζηταγα να τον καπαρωσω εγω........

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!με κανετε πολυ χαρουμενη!!!ολα τα παιδακια ομως εχουν τη δικια τους ομορφια!
αθηνα δικος σας!!!!η γεωργια μου αρεσει πολυ,εγκρινω!!!!!
αν κ τον ειχαμε λογοδοσει στη χιο αλλα μας επεφτε πολυ μακρια Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:
αθηνα δικος σας!!!!η γεωργια μου αρεσει πολυ,εγκρινω!!!!!

Ευχαριστούμε συμπεθέρα!!!Θα μιλήσουμε για τα περαιτέρω (αχ έτσι γράφεται;Δεν μου έβγαλε κόκκινη γραμμή απο κάτω) !!! Very Happy Very Happy Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χελόου κορίτσια!
Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω!

Καλά όλα?

Τελικά είμαι ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ!!!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Τελικά είμαι ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ!!!!!!

Είδες που έλεγες οτι δεν θέλεις να γίνεις;Είναι με μαθηματική ακρίβεια αδύνατον να γίνει αυτό!ΧΑ ΧΑ!


Σου στέλνω πμ.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
Α Γιωργία έστειλα μια φωτογραφία απο το MALL στον μπαμπά μου και με παίρνει ο αδερφός μου τηλ και μου λέει "ποιός είναι αυτός ο μαντράχαλος με το κόκκινο σπορ κάμπριο που γλυκοκοιτάει την ανιψιά μου;;;"
ΚΑΛΟΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ??ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ?ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΠΡΙΟ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου αγγελικη!!!τι κανει η κουκλιτσα σου?ολα καλα?εσυ πως εισαι?
σοφια δεν διεκδικω τον αντρεα γιατι δε θελω να δωσω την χαρα στην πεθερα μου οτι εκανα γαμπρο απο τα μερη της!αλλιως θα σου εδειχναα την δικη μου και θα παθαινες πλακα!!!ΚΟΥΚΟΥΒΑ!!! Razz Razz Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:γεια σου αγγελικη!!!τι κανει η κουκλιτσα σου?ολα καλα?εσυ πως εισαι?
σοφια δεν διεκδικω τον αντρεα γιατι δε θελω να δωσω την χαρα στην πεθερα μου οτι εκανα γαμπρο απο τα μερη της!αλλιως θα σου εδειχναα την δικη μου και θα παθαινες πλακα!!!ΚΟΥΚΟΥΒΑ!!! Razz Razz Razz
ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Ευάκι έγραψε:γεια σου αγγελικη!!!τι κανει η κουκλιτσα σου?ολα καλα?εσυ πως εισαι?
σοφια δεν διεκδικω τον αντρεα γιατι δε θελω να δωσω την χαρα στην πεθερα μου οτι εκανα γαμπρο απο τα μερη της!αλλιως θα σου εδειχναα την δικη μου και θα παθαινες πλακα!!!ΚΟΥΚΟΥΒΑ!!! Razz Razz Razz
ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.

θα χρεωσω την απαντηση με τη συλλαβη ομως να ξερεις!!!διανυουμε δυσκολες μερες!!! Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Α Γιωργία έστειλα μια φωτογραφία απο το MALL στον μπαμπά μου και με παίρνει ο αδερφός μου τηλ και μου λέει "ποιός είναι αυτός ο μαντράχαλος με το κόκκινο σπορ κάμπριο που γλυκοκοιτάει την ανιψιά μου;;;"
ΚΑΛΟΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ??ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ?ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΠΡΙΟ!!!!

Θα σας καλέσουμε οικογενειακώς για να ελέγξουμε και τα υπόλοιπα περιουσιακά σας στοιχεία και μην ακούσω βλακείες οτι η νύφη δίνει προίκα...πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε!
Θα δούμε και της Σοφίας και θα αποφασίσουμε.

Ευάκι έγραψε:αλλιως θα σου εδειχναα την δικη μου και θα παθαινες πλακα!!!ΚΟΥΚΟΥΒΑ!!! Razz Razz Razz

Αν θέλεις πόλεμο θα τον έχεις!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 18 215994

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Χελόου κορίτσια!
Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω!

Καλά όλα?

Τελικά είμαι ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ!!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ;;;;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΑΠΟ ΔΩ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ!!!ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:αλλιως θα σου εδειχναα την δικη μου και θα παθαινες πλακα!!!ΚΟΥΚΟΥΒΑ!!! Razz Razz Razz

Αν θέλεις πόλεμο θα τον έχεις!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 18 215994

ενταξει λοιπον!οχι πια φιλες!μονο αντιζηλες!!! Razz Razz Razz
και δε μου λες εσυ κυρια μου και τον αντρεα της σοφιας και τον γιαννη της γεωργιας????
εγω δεν ειπα τιποτα αλλα η αθηνα το παιζει διπλο ταμπλο!!!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 18 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 18 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 18 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις