Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εχουμε πολυ συχνες μεταθεσεις θα ελεγα.καθε 2-3 χρονια.τωρα ειναι ο τριτος χρονος που ειναι κιλκις ο αντρας μου κι εγω θεσσαλονικη και ελπιζω να μην παρουμε μεταθεση το καλοκαιρι μιας που υποτιθεται οτι στον τοπο συμφεροντων σου καθεσαι 3-5 χρονια.για μετα οταν το συζηταμε μεταξυ μας που θα θελαμε εχουμε θεμα...εγω λεω εβρο κι αυτος νησι.νομιζω πως στο νησι θα νιωθω εγκλωβισμενη ενω στον εβρο παιρνεις το αμαξι και τσουουπ θεσσαλονικη...
ελπιζω να μην σου αρρωστησει παλι η μικρη!μηπως να της κανετε ενα αδερφακι να εχει να τυρανναει οταν λειπει ο μπαμπας της??? Laughing


Αυτο ειναι το κακο του πεζικου!!! δεν θα το αντεχα με τιποτα!! εμεις μονο για 2 χρονια ειχαμε μεινει Συρο μεταθεση και παλι μου κακοφανηκε!!!! χαχαχαχχαχαχααα λες να της κανω να ξεχνιεται?!! χαχαχχαχα το μικρουλι τι θα φταιει ομως?!! χαχαχα

δεν παθαινουν τιποτε καλε αυτα ειναι πολυανθεκτικα!!! Razz Razz

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εχουμε πολυ συχνες μεταθεσεις θα ελεγα.καθε 2-3 χρονια.τωρα ειναι ο τριτος χρονος που ειναι κιλκις ο αντρας μου κι εγω θεσσαλονικη και ελπιζω να μην παρουμε μεταθεση το καλοκαιρι μιας που υποτιθεται οτι στον τοπο συμφεροντων σου καθεσαι 3-5 χρονια.για μετα οταν το συζηταμε μεταξυ μας που θα θελαμε εχουμε θεμα...εγω λεω εβρο κι αυτος νησι.νομιζω πως στο νησι θα νιωθω εγκλωβισμενη ενω στον εβρο παιρνεις το αμαξι και τσουουπ θεσσαλονικη...
ελπιζω να μην σου αρρωστησει παλι η μικρη!μηπως να της κανετε ενα αδερφακι να εχει να τυρανναει οταν λειπει ο μπαμπας της??? Laughing


Αυτο ειναι το κακο του πεζικου!!! δεν θα το αντεχα με τιποτα!! εμεις μονο για 2 χρονια ειχαμε μεινει Συρο μεταθεση και παλι μου κακοφανηκε!!!! χαχαχαχχαχαχααα λες να της κανω να ξεχνιεται?!! χαχαχχαχα το μικρουλι τι θα φταιει ομως?!! χαχαχα

δεν παθαινουν τιποτε καλε αυτα ειναι πολυανθεκτικα!!! Razz Razz




αχαχχαχαχααχχαχαχα!! ναι αυτο δεν το ειχα σκεφτει!!! χαχαχαχχααα τα νευρα μας ομως ?!! !χχαχχαα να κηνυγας την Ηρια να μην "σφαξει" το μωρο και να τρεχεις να το γλυτωσεις?!! χαχαχχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
αχαχχαχαχααχχαχαχα!! ναι αυτο δεν το ειχα σκεφτει!!! χαχαχαχχααα τα νευρα μας ομως ?!! !χχαχχαα να κηνυγας την Ηρια να μην "σφαξει" το μωρο και να τρεχεις να το γλυτωσεις?!! χαχαχχαχαχα

ειδες βρε τι γελαστη που θα ειναι η μερα σου?!ολο χαχαχα ειναι το μηνυμα σου!!! Razz Razz Razz
αντε μαρια παρτο κι εσυ αποφαση!μας λειπουν νυφες το καταλαβατε???

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευακι εγω ετσι ζω!! η αληθεια ειναι οτι το γελιο δεν μου λειπει!! δεν μπορω να ζησω χωρις αυτο!!! μεχρι που θα με περνανε και για χαζο!!!!!! χαχαχχααχαχχαα Μην γελας τωρα!!! χαχαχχαα για τα χαχαχχαχαα!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:Ευακι εγω ετσι ζω!! η αληθεια ειναι οτι το γελιο δεν μου λειπει!! δεν μπορω να ζησω χωρις αυτο!!! μεχρι που θα με περνανε και για χαζο!!!!!! χαχαχχααχαχχαα Μην γελας τωρα!!! χαχαχχαα για τα χαχαχχαχαα!!

γελας κι οταν εισαι με την πεθερα σου???? scratch scratch scratch
χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Ευάκι"]
Ήρια έγραψε:Ευακι εγω ετσι ζω!! η αληθεια ειναι οτι το γελιο δεν μου λειπει!! δεν μπορω να ζησω χωρις αυτο!!! μεχρι που θα με περνανε και για χαζο!!!!!! χαχαχχααχαχχαα Μην γελας τωρα!!! χαχαχχαα για τα χαχαχχαχαα!!

γελας κι οταν εισαι με την πεθερα σου???? scratch scratch scratch
χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz [/quote

εξαρταται πως το εννοεις τ γελας?!!χαχαχχαα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ήρια"]
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:Ευακι εγω ετσι ζω!! η αληθεια ειναι οτι το γελιο δεν μου λειπει!! δεν μπορω να ζησω χωρις αυτο!!! μεχρι που θα με περνανε και για χαζο!!!!!! χαχαχχααχαχχαα Μην γελας τωρα!!! χαχαχχαα για τα χαχαχχαχαα!!

γελας κι οταν εισαι με την πεθερα σου???? scratch scratch scratch
χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz [/quote

εξαρταται πως το εννοεις τ γελας?!!χαχαχχαα

ετσι οπως γελας κι οταν δεν ειναι στο οπτικο σου πεδιο!!!!!!!!!!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Ευάκι"]
Ήρια έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Ήρια έγραψε:Ευακι εγω ετσι ζω!! η αληθεια ειναι οτι το γελιο δεν μου λειπει!! δεν μπορω να ζησω χωρις αυτο!!! μεχρι που θα με περνανε και για χαζο!!!!!! χαχαχχααχαχχαα Μην γελας τωρα!!! χαχαχχαα για τα χαχαχχαχαα!!

γελας κι οταν εισαι με την πεθερα σου???? scratch scratch scratch
χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz [/quote




εξαρταται πως το εννοεις τ γελας?!!χαχαχχαα

ετσι οπως γελας κι οταν δεν ειναι στο οπτικο σου πεδιο!!!!!!!!!!!!!




Ναι ναι !! ευτυχως προς το παρον δεν εχουμε προβλημα με αυτο!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε τοτε ποιος σε πιανει!
εμενα ρε κοριτσια -να σας πω και τον πονο μου!- μου πεταξε η δικη μου πεθερα το κορυφαιο "ειναι πιο ευκολο να ερθουμε εμεις χριστουγεννα παρα εσεις να ταλαιπωρειτε τα μωρα" και τετοια!!! Shocked Shocked Shocked ποια αυτη που τα χριστουγεννα του 2008 κοντεψε να πεθανει που ενω ειχαμε πει θα παμε για χριστουγεννα κολλησε ανεμοβλογια ο μικρος και ειχα τοτε την παλλινδρομηση του ενος εμβρυου και φυσικα φοβο για το δευτερο!!!και οπως καταλαβαινετε πηγαμε μην παθει τιποτα η "μητερουλα"....εμεις αν παθαιναμε δε πειραζε κανεναν............ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ε τοτε ποιος σε πιανει!
εμενα ρε κοριτσια -να σας πω και τον πονο μου!- μου πεταξε η δικη μου πεθερα το κορυφαιο "ειναι πιο ευκολο να ερθουμε εμεις χριστουγεννα παρα εσεις να ταλαιπωρειτε τα μωρα" και τετοια!!! Shocked Shocked Shocked ποια αυτη που τα χριστουγεννα του 2008 κοντεψε να πεθανει που ενω ειχαμε πει θα παμε για χριστουγεννα κολλησε ανεμοβλογια ο μικρος και ειχα τοτε την παλλινδρομηση του ενος εμβρυου και φυσικα φοβο για το δευτερο!!!και οπως καταλαβαινετε πηγαμε μην παθει τιποτα η "μητερουλα"....εμεις αν παθαιναμε δε πειραζε κανεναν............ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 606100 αν είναι δυνατόν!!!!!!


ρε συ Ευάκι άσχετο αλλά θα ανέβουμε Θεσσαλονίκη 26/12-29/12 και θα συναντήσω και την Faye. να κανονίσουμε να συναντηθούμε βρε! αν δεν το ακυρώσουμε δηλαδή γιατί την τελευταία εβδομάδα μας έρχονται όοοοολα στραβά και μας χαλάνε όλα τα πράγματα το ένα μετά το άλλο:τηλέφωνα (2), αγροτικό αυτοκίνητο, αγροτικό μηχάνημα, καλοριφέρ και διάφορα άλλα μικροπράγματα και ελπίζω να μην υπάρχει συνέχεια και να καταφέρουμε να έρθουμε γιατί έχουμε σκάσει τα μαλλιά της κεφαλής μας!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:ε τοτε ποιος σε πιανει!
εμενα ρε κοριτσια -να σας πω και τον πονο μου!- μου πεταξε η δικη μου πεθερα το κορυφαιο "ειναι πιο ευκολο να ερθουμε εμεις χριστουγεννα παρα εσεις να ταλαιπωρειτε τα μωρα" και τετοια!!! Shocked Shocked Shocked ποια αυτη που τα χριστουγεννα του 2008 κοντεψε να πεθανει που ενω ειχαμε πει θα παμε για χριστουγεννα κολλησε ανεμοβλογια ο μικρος και ειχα τοτε την παλλινδρομηση του ενος εμβρυου και φυσικα φοβο για το δευτερο!!!και οπως καταλαβαινετε
πηγαμε μην παθει τιποτα η "μητερουλα"....εμεις αν παθαιναμε δε πειραζε κανεναν............ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



Ε καλα και εμεις τραβηξαμε και τραβαμε κουλα πραγματα αλλα αμα δωσεις σε ολα σημασια θα τσακωνεσαι συνεχεια!!! ασε μωρε ολα για το χατιρι τους!!! ολα τα βλεπουν λεπτομερειες εκεινες!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ε τοτε ποιος σε πιανει!
εμενα ρε κοριτσια -να σας πω και τον πονο μου!- μου πεταξε η δικη μου πεθερα το κορυφαιο "ειναι πιο ευκολο να ερθουμε εμεις χριστουγεννα παρα εσεις να ταλαιπωρειτε τα μωρα" και τετοια!!! Shocked Shocked Shocked ποια αυτη που τα χριστουγεννα του 2008 κοντεψε να πεθανει που ενω ειχαμε πει θα παμε για χριστουγεννα κολλησε ανεμοβλογια ο μικρος και ειχα τοτε την παλλινδρομηση του ενος εμβρυου και φυσικα φοβο για το δευτερο!!!και οπως καταλαβαινετε πηγαμε μην παθει τιποτα η "μητερουλα"....εμεις αν παθαιναμε δε πειραζε κανεναν............ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 606100 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 606100 αν είναι δυνατόν!!!!!!


ρε συ Ευάκι άσχετο αλλά θα ανέβουμε Θεσσαλονίκη 26/12-29/12 και θα συναντήσω και την Faye. να κανονίσουμε να συναντηθούμε βρε! αν δεν το ακυρώσουμε δηλαδή γιατί την τελευταία εβδομάδα μας έρχονται όοοοολα στραβά και μας χαλάνε όλα τα πράγματα το ένα μετά το άλλο:τηλέφωνα (2), αγροτικό αυτοκίνητο, αγροτικό μηχάνημα, καλοριφέρ και διάφορα άλλα μικροπράγματα και ελπίζω να μην υπάρχει συνέχεια και να καταφέρουμε να έρθουμε γιατί έχουμε σκάσει τα μαλλιά της κεφαλής μας!

μιλας σοβαρα?!θα ερθετε?θα περιμενω πως και πως!!!!!!!!!!να δειτε οτι δεν ειμαι και ξανθια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 215994

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΥΧΕΡΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 536304

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
μιλας σοβαρα?!θα ερθετε?θα περιμενω πως και πως!!!!!!!!!!να δειτε οτι δεν ειμαι και ξανθια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 215994


Razz Razz Razz Razz ναι το έχουμε κλείσει! μόνο να μην μας το ακυρώσουν οι γκαντεμιές! γιατί μόλις άνοιξα και τον λογαριασμό της ΔΕΗ τώρα: 178 ευρουλάκια! Shocked άμα κάνω σούμα τα έξοδα την φτάνω την χιλιάρα! χωρίς να υπολογίσω τα των εορτών ε?????

μακάρι να έρθουμε! αν δεν ακυρώσουμε θα σου στείλω ΠΜ με το τηλέφωνό μου να μου δώσεις και το δικό σου να τα πούμε! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 328109

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:και οπως καταλαβαινετε πηγαμε μην παθει τιποτα η "μητερουλα"....εμεις αν παθαιναμε δε πειραζε κανεναν............ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

affraid affraid affraid
Ευάκι, έτσι που την κόβω την πεθερά σου, πάλι καλά που δε σου είπε "έλα μωρε, αφού σου έμεινε το άλλο μωρό".
Εδώ και η δικιά μου, που κατά τα άλλα είναι πολύ καλή, επειδή τις Κυριακές τρώμε σπίτι της και μια φορά είχε αρρωστήσει ο μεγάλος με πυρετο, είχε πετάξει "ε, και τι πειράζει να έρθετε, από το σπίτι στο αυτοκίνητο και από το αυτοκίνητο στο σπίτι θα παέι το παιδί, αν το ντύσεις καλά..."...
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 585182

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:και οπως καταλαβαινετε πηγαμε μην παθει τιποτα η "μητερουλα"....εμεις αν παθαιναμε δε πειραζε κανεναν............ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

affraid affraid affraid
Ευάκι, έτσι που την κόβω την πεθερά σου, πάλι καλά που δε σου είπε "έλα μωρε, αφού σου έμεινε το άλλο μωρό".
Εδώ και η δικιά μου, που κατά τα άλλα είναι πολύ καλή, επειδή τις Κυριακές τρώμε σπίτι της και μια φορά είχε αρρωστήσει ο μεγάλος με πυρετο, είχε πετάξει "ε, και τι πειράζει να έρθετε, από το σπίτι στο αυτοκίνητο και από το αυτοκίνητο στο σπίτι θα παέι το παιδί, αν το ντύσεις καλά..."...
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 585182







Νενα ποσες φορες εχω ακουσει τα ιδια και εγω?!!! και απο πεθερα και απο μαμα!!! βρε συ λεω τα βλεπουν ολα λεπτομερειες!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:και οπως καταλαβαινετε πηγαμε μην παθει τιποτα η "μητερουλα"....εμεις αν παθαιναμε δε πειραζε κανεναν............ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

affraid affraid affraid
Ευάκι, έτσι που την κόβω την πεθερά σου, πάλι καλά που δε σου είπε "έλα μωρε, αφού σου έμεινε το άλλο μωρό".
Εδώ και η δικιά μου, που κατά τα άλλα είναι πολύ καλή, επειδή τις Κυριακές τρώμε σπίτι της και μια φορά είχε αρρωστήσει ο μεγάλος με πυρετο, είχε πετάξει "ε, και τι πειράζει να έρθετε, από το σπίτι στο αυτοκίνητο και από το αυτοκίνητο στο σπίτι θα παέι το παιδί, αν το ντύσεις καλά..."...
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 585182 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.6!! - Σελίδα 22 585182



κικιρίκουυυυυυυυ......
θα τρελαθώ με αυτά που διαβάζω πρωί πρωί (σχεδόν). πάρτη τη μία και βάρα την άλλη.
ααααα την καλημέρα μου

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι, αλλα επειδή ντάλα καλοκαίρι δε φορούσα καλτσάκια στο παιδί και ήταν κρύα τα πόδια του, μου την είπαν και οι δύο... με 38 βαθμούς έξω, ΕΠΡΕΠΕ να του φοράω καλτσάκια!!!! Διότι τα ποδαράκια του ήταν κρύα! Εκεί μάλωσα και με τις δύο, και καθόντουσαν σαν βρεγμένες γάτες... (ομολογώ ότι μου ψιλοάρεσε το θέαμα...) Razz Razz Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμα του φορουσες καλτσακια θα σου ελεγε θα το σκασεις το μωρο και τετοια!
εκπεμπουν σε μια μοναδικη συχνοτητα σηματος που ποτε δε θα κατανοησουμε!
αμα πουν-κανουν κατι και σε πειραξει γιατι ειναι προσβλητικο για σενα λενε "ελα μωρε υπερβολικη οπως παντα" αμα πεις τη γνωμη σου ως απαντηση στην παραπανω προσβολη που δεχτηκες σε λενε απαραδεκτη και πεφτουν να πεθανουν....και εχω φτασει σε σημειο να αναρωτιεμαι γιατι την ετρεξα στους γιατρους 20 μερες και δεν της ελεγα "εγω αν ημουν στη θεση σου θα πηγαινα να το κοιταξω" και ωρα καλη να παει σπιτι της?τι καλα που ημασταν?αυτη εκει εγω εδω και μια φορα το μηνα κι αν της μιλαγα στο τηλεφωνο μετα απο οσα μου ειχε κανει...τωρα ξαναζεσταμενο φαι...μπλιαχ........

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ, με τίποτα δεν είναι ευχαριστημένες...
Η μάνα μου, πρόπερσι το καλοκαίρι που ήθελα να αγοράσω ένα καπελάκι στον Αλέξανδρο, μου είπε να μην πάρω στυλ τζόκει αλλά τα άλλα τα πάνινα, που έχουν γείσο γύρω-γύρω, για "να προστατεύεται κι ο σβέρκος του από τον ήλιο..". Ε, λέω, λογικό μου φαίνεται, και πήγα και πηρα ακριβώς το καπελάκι που μου είπε.. Και όταν της το έδειξα μου πετάει "ναι, αλλά τα άλλα τα τζόκεϊ που έχουν πλατύ γείσο μπροστά προστατεύουν καλυτερα το πρόσωπό του από τον ήλιο.."
Έλα μου???????? Shocked Shocked Shocked

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χθες ακουσα την εξής παρατήρηση:
καλά είναι το παιδί 18 μηνών και δεν του τηγανίζεις πατάτες?
και απαντώ: αν τύχει σε κάποιο τραπέζι και υπάρχουν πατάτες τηγανιτές θα της δώσω, εγώ στο σπίτι δεν τηγανίζω. δεν της προσφέρουν τίποτα.
το συμπερασμα που έβγαλαν είναι οτι βαριέμαι να τηγανίζω.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:χθες ακουσα την εξής παρατήρηση:
καλά είναι το παιδί 18 μηνών και δεν του τηγανίζεις πατάτες?
και απαντώ: αν τύχει σε κάποιο τραπέζι και υπάρχουν πατάτες τηγανιτές θα της δώσω, εγώ στο σπίτι δεν τηγανίζω. δεν της προσφέρουν τίποτα.
το συμπερασμα που έβγαλαν είναι οτι βαριέμαι να τηγανίζω.

καμιά φορά νομίζω οτι θα αρχίσω να τσιρίζω...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;ΒΛΕΠΩ ΠΕΘΕΡΟΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ!!!ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:χθες ακουσα την εξής παρατήρηση:
καλά είναι το παιδί 18 μηνών και δεν του τηγανίζεις πατάτες?
και απαντώ: αν τύχει σε κάποιο τραπέζι και υπάρχουν πατάτες τηγανιτές θα της δώσω, εγώ στο σπίτι δεν τηγανίζω. δεν της προσφέρουν τίποτα.
το συμπερασμα που έβγαλαν είναι οτι βαριέμαι να τηγανίζω.

ΑΠΑΠΑ...ΠΑΛΙΟΤΕΜΠΕΛΑ.......ΤΣ ΤΣ ΤΣ....ΚΑΛΑ 18 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ;;;ΚΑΙ ΤΙ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙΣ ΚΑΛΕ;;;;ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΟΥΤΕ GOODY'S ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ!!! Razz Razz Razz

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
florentiab έγραψε:χθες ακουσα την εξής παρατήρηση:
καλά είναι το παιδί 18 μηνών και δεν του τηγανίζεις πατάτες?
και απαντώ: αν τύχει σε κάποιο τραπέζι και υπάρχουν πατάτες τηγανιτές θα της δώσω, εγώ στο σπίτι δεν τηγανίζω. δεν της προσφέρουν τίποτα.
το συμπερασμα που έβγαλαν είναι οτι βαριέμαι να τηγανίζω.

ΑΠΑΠΑ...ΠΑΛΙΟΤΕΜΠΕΛΑ.......ΤΣ ΤΣ ΤΣ....ΚΑΛΑ 18 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ;;;ΚΑΙ ΤΙ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙΣ ΚΑΛΕ;;;;ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΟΥΤΕ GOODY'S ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ!!! Razz Razz Razz


όχι και να μην του δίνω goodys!!!! δεν είμαι τόσο άκαρδη. άσε που τα goodys τα αγοράζω δεν χρειάζεται να τα φτιάχνω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις