Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 13]

26Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Παρ Δεκ 03, 2010 3:12 am

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kai o dikos mou ! einai sto 211 o dikos sou? esy poy meneis? me to kalo na erthei kai to mwraki sou Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 893968

27Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Παρ Δεκ 03, 2010 3:17 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστω! Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 446177
στο 542 ειναι

28Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Παρ Δεκ 03, 2010 4:48 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RITAKI έγραψε:nai vre koritsia ennoeite na kanonisoume gia kafedaki!! erwtouli pigaineis se kanena paidotopo edw stin ialiso?
Pio palia pigena ta anipsia mou sto soudiko stin paralia. tora ton mikro mou den ton pao giati den exei kopeles mesa na ton prosexoun k fobame. mono sabbatokuriaka bazoun kopeles. Alla ton pigaino boltes me to karotsi suxna pros paralia. esy????

29Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Παρ Δεκ 03, 2010 8:21 am

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nai kai egw otan exei kalo kairo ton pigaino sthn paidiki xara pou einai stin paralia

30Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Παρ Δεκ 03, 2010 8:29 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emeis apo ekei eimaste perastikoi giati eimaste mikroulides Very Happy pername blepoume ta ipoloipa paidakia pou paizoun , zileuoume k feugoume .

31Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Παρ Δεκ 03, 2010 8:43 am

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
poso einai to mikro sou? agori i koritsi? ena mwraki exeis?

32Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 4:06 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Exo ena gio pou tin deutera ginete 1 xronou. K aurio tha kanoume ta genethlia mas!

33Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 5:09 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σου ζησει ο μικρουλης σου!Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 130627εγω σου ευχομαι απο σημερα γιατι υπαρχει η πιθανοτητα να παω για γεννα(ελπιζω ομως οχι )Με εξετασε εχτες ο γιατρος και με βρηκε ετοιμη!Φυσικα εγω του ειπα οτι δεν ειμαι ακομη αλα η κορη mου μαλλον ειναι!
ακομη εχω δουλειες και περιμενω τη μαμα την Τριτη! θα στεναχωρεθει αν δεν με προλαβει...

34Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 8:36 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
se euxaristoume Smile
xexee emeis pote den eimaste etoimes gia tin genna. kai mena otan mou eixe pei oti mpika ston mina mou k na ksekiniso perpatima gia na geniso , tou elega mporo na tin kopaniso ? Ante kai me ena pono, kratisou na geniseis tin deutera na eimaste k mazi Smile , alla akoma kalutera na einai k i mama sou . Kouragio, krata geraaaa. A!kai koita min argiseis na mpeis sto forum na mas peis ta nea.

35Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 8:50 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Very Happy θα σας ενημερωνω! Ειναι πολυ δυσκολο να μην κανεις τιποτα ολη μερα!μου ειπε ο γιατρος να μην κανω τιποτα απο δουλειες γιατι ειναι ετοιμη η μικρη να βγει! ξυπνησα και νωρις σημερα και βαρεθηκα!
Ενα μικρο εγγεφαλικο το επαθα εχτες μολις μου το ειπε
η αληθεια ειναι! Αλλα μου ελεγε και αλλα απαντουσα!

36Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 9:16 am

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
twra pou efuga egw apo rodo, vrethikate eseis!!! suntrofos mou einai roditis k ooooli h oikogeneia, gnwsto onoma stin rodo, egw emen 2 xronia ekei, mideia, 5 lepta apo to MILOU k opws katalavainete to milou tan to 2o spiti mas!!!

37Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 9:25 am

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΡΟΔΟ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ...ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ..ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΡΟΔΟ..

38Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 11:29 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kloklo έγραψε:twra pou efuga egw apo rodo, vrethikate eseis!!! suntrofos mou einai roditis k ooooli h oikogeneia, gnwsto onoma stin rodo, egw emen 2 xronia ekei, mideia, 5 lepta apo to MILOU k opws katalavainete to milou tan to 2o spiti mas!!!
AAA tora pou briskomaste oi roditises efuges? ELA PISOOOOO! Smile Den tha ksanartheis rodo? Na fantasto oti diakopes tha erxesre e? Milou ... XMMM eixa trabmatiki empiria teleutaia fora pou eixa paei k den ksanapatisa ekei. Eixa ton anipsio mou kai epaize, pige na kanei tsoulithra kai piastike me ta xeria tou giati fobithike sti mesi akribos. Pos tha katebene to Paidi? Piga kai ego i kali sou skarfalosa na anebo pano kai i ora tis tsoulithras eftase. Nomiza oti tha mporousa na piasto k na stamatiso k ego gia na ton trabikso, ela pou egina koubari kai den ksero k ego pos eskasa kato. Apo tote den ksapanatisa k genika se tsoulithres tremo.

39Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 11:31 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nomikoula έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΡΟΔΟ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ...ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ..ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΡΟΔΟ..
Oraia, i melousa nifi mou einai apo ko kai exo kai kati ksaderfes ekei. Exo erthei sto nisi sou 3 -4 fores. Pos kai genises ta paidia edo ?

40Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 11:34 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina235 έγραψε: Very Happy θα σας ενημερωνω! Ειναι πολυ δυσκολο να μην κανεις τιποτα ολη μερα!μου ειπε ο γιατρος να μην κανω τιποτα απο δουλειες γιατι ειναι ετοιμη η μικρη να βγει! ξυπνησα και νωρις σημερα και βαρεθηκα!
Ενα μικρο εγγεφαλικο το επαθα εχτες μολις μου το ειπε
η αληθεια ειναι! Αλλα μου ελεγε και αλλα απαντουσα!
ma kala etoimi na bgei kai kai sou eipe na min kaneis doulies? Perpatima?pote prepi na geniseis kanonika ? Kala to egkefaliko oles to pathenoume , opos pathenoume k to deutero tin ora pou einai na bgei....
pou tha geniseis? poios einai o giatros sou?

41Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty ριτσακη Σαβ Δεκ 04, 2010 1:55 pm

ριτσακι

ριτσακι
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω ειμε απο ροδο παλια πολυ μενο Laughing Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 328109

42Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 3:51 pm

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
erwtoulis έγραψε:
kloklo έγραψε:twra pou efuga egw apo rodo, vrethikate eseis!!! suntrofos mou einai roditis k ooooli h oikogeneia, gnwsto onoma stin rodo, egw emen 2 xronia ekei, mideia, 5 lepta apo to MILOU k opws katalavainete to milou tan to 2o spiti mas!!!
AAA tora pou briskomaste oi roditises efuges? ELA PISOOOOO! Smile Den tha ksanartheis rodo? Na fantasto oti diakopes tha erxesre e? Milou ... XMMM eixa trabmatiki empiria teleutaia fora pou eixa paei k den ksanapatisa ekei. Eixa ton anipsio mou kai epaize, pige na kanei tsoulithra kai piastike me ta xeria tou giati fobithike sti mesi akribos. Pos tha katebene to Paidi? Piga kai ego i kali sou skarfalosa na anebo pano kai i ora tis tsoulithras eftase. Nomiza oti tha mporousa na piasto k na stamatiso k ego gia na ton trabikso, ela pou egina koubari kai den ksero k ego pos eskasa kato. Apo tote den ksapanatisa k genika se tsoulithres tremo.
ELA KALE ETUXE....h tsoulithra einai gia ta paidakia k kseroun eyta...emeis den xwrame!!!!skepsou to paidaki sou pou tou aresei polu...toosa k toosa pane, min to stereis epiedi fovithikes....gia diakopes isws ksanarthoume twra pia, gia monima oxi logw douleias....an ksanapas milou na psakseis mia kopela pou doulevei k ta prosexei.tin lene despoina.exei prasina matia.tha tis peis pws theleis na prosexei to mwro sou san ton strato tis kleopatras.den tha ton afisei apo ta matia tis.exei adunamia ston megalo mou gio...

43Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 3:58 pm

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηγα για υπνο στις 6 το απογευμα και φυσικα τωρα ξυπνησα και δεν νυσταζω πια! ωραια θα περασω και σημερα! Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 850933

17 ειναι η ημερομηνια μου. Δεν θελω να τη γεννησω ακομη! Δεν ειμαι ετοιμη! Πραγματικα δεν το περιμενα γιατι την προηγουμενη εβδομαδα ηταν ψηλα και δεν μπορω να πω οτι ειχα και πολλες συσπασεις για να υποψιαστω οτι ερχεται...Βασικα πιο πολυ θελω να το καθυστερησω για να παρει κ αλλο βαρος. Τωρα πρεπει να ειναι 3κιλα.

Στην euromedica θα γεννησω με το Χατζη .
Εσυ ποιον εχεις?

44Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 4:00 pm

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina235 έγραψε:πηγα για υπνο στις 6 το απογευμα και φυσικα τωρα ξυπνησα και δεν νυσταζω πια! ωραια θα περασω και σημερα! Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 850933

17 ειναι η ημερομηνια μου. Δεν θελω να τη γεννησω ακομη! Δεν ειμαι ετοιμη! Πραγματικα δεν το περιμενα γιατι την προηγουμενη εβδομαδα ηταν ψηλα και δεν μπορω να πω οτι ειχα και πολλες συσπασεις για να υποψιαστω οτι ερχεται...Βασικα πιο πολυ θελω να το καθυστερησω για να παρει κ αλλο βαρος. Τωρα πρεπει να ειναι 3κιλα.

Στην euromedica θα γεννησω με το Χατζη .
Εσυ ποιον εχεις?
egw eixa ton manolikaki pou k aytos einia euromedika alla meta piga k gennise ma ton sissamwto o opoios einai super

45Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 04, 2010 4:06 pm

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να παρω στην κλινικη ? Γιατι εβαλα διαφορα στην βαλιτσα μου σημερα(για μενα)

46Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 12:08 am

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
erwtoulis έγραψε:
nomikoula έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΡΟΔΟ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ...ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ..ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΡΟΔΟ..
Oraia, i melousa nifi mou einai apo ko kai exo kai kati ksaderfes ekei. Exo erthei sto nisi sou 3 -4 fores. Pos kai genises ta paidia edo ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΓΕΝΝΗΣΑ ΡΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ....ΑΣΤΑ...ΣΤΗΝ EUROMEDICA ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΤΟΝ ΘΕΟ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

47Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 12:20 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nomikoula έγραψε:
erwtoulis έγραψε:
nomikoula έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΡΟΔΟ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ...ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ..ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΡΟΔΟ..
Oraia, i melousa nifi mou einai apo ko kai exo kai kati ksaderfes ekei. Exo erthei sto nisi sou 3 -4 fores. Pos kai genises ta paidia edo ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΓΕΝΝΗΣΑ ΡΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ....ΑΣΤΑ...ΣΤΗΝ EUROMEDICA ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΤΟΝ ΘΕΟ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

XAXA! kai ego Athina stin euromedica genisa me ton Xatzi, einai polu kalos anthropos,an tou peis to onoma mou me kserei (soragia) k i imerominia mou kanonika itan 18 dekembri, alla espasan ta nera mou stis 6-12 . Pitzames tha pareis, serbietes (an kai sou dinoun -alla prepei na tis zitas) . Rouxa eksodou gia to moraki sou kai dika sou ( oso einai ekei tou forane formaki tis klinikis), pipila an thes, panakia na ton skouzeis, pambers na to allazeis kai ta sxetika gia na to katharizeis. Den thimame pos ta lene , auta pou einai san mpampakia gia to soutien gia to gala. Otan tha erthei i ora tha sou baloun podia dikia tous kai esorouxo mias xriseis kai pantofles oi ipoies einai terastiessss. Den thimame na xriastika kati allo ego.

48Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 2:37 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σοβαρα? θελω και pampers e?Νομιζα δινουν εκει. Δεν πηρα ακομη...
αυριο θα στειλω τον Γιωργο(συζυγο) να παρει!
Τα υπολοιπα που ειναι για μενα τα εχω ολα (μεχρι και τα τραγικα εσωρουχα μια χρησης)με τα μωρουδιακα ειμαι λιγο ασχετη ακομη!Μονο τα ρουχαλακια που θα φυγουμε ειχα σκοπο να παρω.
Εν τω μεταξυ δεν προλαβα να παρω πιτζαμες με κουμπακια και εχτες που ηθελα να παω να παρω με πιασαν συσπασεις κ δεν μπορουσα να κουνηθω.Ξαπλωσα και μετα που σταματησανε κλεισανε και τα μαγαζια... Sad

Καλος ανθρωπος μου φαινεται ο Χατζης. Αν και με παρακολουθει τοσους μηνες ομως δεν εχω εξοικειωθει πολυ μαζι του γιατι ειχα πολυ καλη εγγυμοσυνη και τον εβλεπα καθε εναμιση μηνα για τον υπερηχο!

49Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 1:35 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina235 έγραψε:σοβαρα? θελω και pampers e?Νομιζα δινουν εκει. Δεν πηρα ακομη...
αυριο θα στειλω τον Γιωργο(συζυγο) να παρει!
Τα υπολοιπα που ειναι για μενα τα εχω ολα (μεχρι και τα τραγικα εσωρουχα μια χρησης)με τα μωρουδιακα ειμαι λιγο ασχετη ακομη!Μονο τα ρουχαλακια που θα φυγουμε ειχα σκοπο να παρω.
Εν τω μεταξυ δεν προλαβα να παρω πιτζαμες με κουμπακια και εχτες που ηθελα να παω να παρω με πιασαν συσπασεις κ δεν μπορουσα να κουνηθω.Ξαπλωσα και μετα που σταματησανε κλεισανε και τα μαγαζια... Sad

Καλος ανθρωπος μου φαινεται ο Χατζης. Αν και με παρακολουθει τοσους μηνες ομως δεν εχω εξοικειωθει πολυ μαζι του γιατι ειχα πολυ καλη εγγυμοσυνη και τον εβλεπα καθε εναμιση μηνα για τον υπερηχο!
Oxi den dinoun pambers ekei, tora den ksero an zitiseis an sou dosoun. K ego eixa parei auta ta tragika esorouxa opos les.... alla den ta boletika, oute tis serbietes tous, terasties kai xontres.
Kai mena o xatzis stis arxes kathe enamisi mina me eblepe, einai polu iremos, analitikos, suzitisimos, i moni fora pou ton akousa na mou fonaksi itan stin genna.."sprokse soragia- min fonazeis kai sprokse"

50Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 1:47 pm

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Laughing
βασικα ενα ζευγαρι φιλων που γεννησε εκει η γυναικα τον Μαρτιο μας ειπανε να εχουμε μαζι μας μονο ρουχακια παιδιου για να φυγουμε! κ ο Χατζης το ιδιο μου ειπε. Πιτζαμεσ δικεσ μου κ ρουχα παιδιου...
Καλα θα τα παρω εγω να εχω...με το θυλασμο τι κανουν? Το φερνουν το παιδι οποτε χρειαζεται?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις