Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
389 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 389 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 13]

51Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 1:49 pm

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
axaxaxaxa o manwlikakis einai ontws kalos!!!k esu stin kw mellousa nufi???k egw!!!!xaxaxaxa k o adelfos mou menei ekei pia

52Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 1:51 pm

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ριτσακι έγραψε:εγω ειμε απο ροδο παλια πολυ μενο Laughing Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 328109
palia poli???ksereis ton ntinori???einai o petheros mou!!!xaxaxaxaxxa to onoma sou?

53Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 1:55 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rouxa tou paidiou mono gia tin eksodo xriazese sto eixa grapsei k pio pano, ekei mesa tous forane ta formakia pou einai san forematakia tis euromedica. To moro mporeis na to exeis sto domatio mazi sou oli mera, tha sto pernoun mono ores episkeptiriou an exeis kosmo. Tha se rotisoun an to thilaseis kai otan einai ora na faei tha sto fernoun an den thes na to kratas mazi sou pou den nomizo .... I bibi i nosokoma, mia paxouli einai i kaliteri ekei mesa. Para polu glikia kopela. Maia eixa tin maria, mia mikri kopelitsa polu kali kai auti. Merikes alles einai gia skotoma, mono pou den tis arpaksa apo to malli Smile

54Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 1:56 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kloklo έγραψε:
ριτσακι έγραψε:εγω ειμε απο ροδο παλια πολυ μενο Laughing Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 328109
palia poli???ksereis ton ntinori???einai o petheros mou!!!xaxaxaxaxxa to onoma sou?
Ego ksero enan ntinori pou eixe xrisoxoio, kai ena gio pou eimastan mazi sxoleio an den kano lathos.

55Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 2:39 pm

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
2 φορες που πηγα για καρδιοτοκογραφο μια κοντουλα ηταν μαζι μου μικρη.Νομιζω Ξενια την λενε. Α ωραια τοτε θα το εχω ολη μερα εγω να εξοικειωθω και με το θυλασμο αν μπορεσω τελικα! πηρα και θηλαστρο να υπαρχει αν χρειαστω αλλα δεν το εχω επεξεργαστει ακομη... alien

56Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 05, 2010 11:20 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ego me to thilastro katestepsa to stithos mou. oso itan o mikroulis sto nosokomio gia na tou ginoun oi aparetites eksetaseis tis ores pou den ton thilaza ebgaza to gala me to thilasto.5 fores tin mera, eixa para polu gala. Diabasa se ena forum oti den kanei na to xrisimopoioume pano apo mia ante 2 fores tin mera giati katastrefi to stithos. Gia mena itan arga.
Ksenia ? thimame to onoma alla den thimame katholou pos itan i kopela. i alli pantos einai super, tha tin gnoriseis Smile

57Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Πεμ Δεκ 09, 2010 3:14 am

Λυδια

Λυδια
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσια! Κι εγω απο Ροδο. Μενω Τσαϊρι μεσα στην εξοχη!

Ερωτουλη, αυτο με το θηλατρο δεν ισχυει. Δεν χαλαει δηλαδη το στηθος ενα θηλαστρο (αρκει να ειναι ενα σοβαρο θηλαστρο). Υπαρχουν μαμαδες που βγαζουν ΠΟΛΛΕΣ φορες την ημερα για να ταισουν το μωρο τους που για διαφορους λογους δεν εχουν μαζι, αλλα και αλλες που το κανουν για να αυξησουν την παραγωγη τους και πρεπει να βγαζουν 6-8 φορες την ημερα με το θηλαστρο Wink

Εσυ πως εννοεις σου καταστρεψε το στηθος?

http://mamalydia.wordpress.com

58Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Πεμ Δεκ 09, 2010 4:40 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
erwtoulis έγραψε:xaxaxa kala kai oi tris konta eimaste. K ego megalosa ligo pio kato apo tin DEIAR, sto lillypout pou eklise. ekei einai to patriko mou! Prin metakomiso sta 30anta emena piso apo tin DEIAR pali, stokxolmis.

Πλακα κανεις???ςεγω μενω στοκχολμης!!ψηλα ομως!

59Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Πεμ Δεκ 09, 2010 4:52 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nομιζω πρεπει να κανονισουμε συντομα μια συναντηση,μετα τις 15 κοριτσια εγω ειμαι ελευθερη.Οποτε προτεινετε καμια ημερομηνια για να βρεθουμε και το μερος.Μπορουμε να παμε στο φαμιλυ φαν στο φαλιρακι που ειναι κ μεγαλο κ μπορουνε να παιξουνε τα παιδια κ εχουνε μεσα κοπελες.κ εμενα ο αντρας μου στρατιωτικος ειναι στο 95τμχθ το μηχανικο στο τσαιρι.
Λοιπον περιμενω νεα σας για την ημερομηνια,κ ελεγα κ γω οτι δν θα βρεθουμε καμμια να κανουμε καμμια συναντηση,κ οσες ειναι κ στην κω κ μπορουνε να ερθουνε,ευχαριστως!

60Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Πεμ Δεκ 09, 2010 5:39 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:
erwtoulis έγραψε:xaxaxa kala kai oi tris konta eimaste. K ego megalosa ligo pio kato apo tin DEIAR, sto lillypout pou eklise. ekei einai to patriko mou! Prin metakomiso sta 30anta emena piso apo tin DEIAR pali, stokxolmis.

Πλακα κανεις???ςεγω μενω στοκχολμης!!ψηλα ομως!
e den to pisteuo , ekei emena prin 4 xronia , stokxolmis stin rodogal, gia na eimai konta stin mana mou Smile kai otan emeina egkios metakomisame 30 gia allous logous....

61Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Πεμ Δεκ 09, 2010 5:56 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:Nομιζω πρεπει να κανονισουμε συντομα μια συναντηση,μετα τις 15 κοριτσια εγω ειμαι ελευθερη.Οποτε προτεινετε καμια ημερομηνια για να βρεθουμε και το μερος.Μπορουμε να παμε στο φαμιλυ φαν στο φαλιρακι που ειναι κ μεγαλο κ μπορουνε να παιξουνε τα παιδια κ εχουνε μεσα κοπελες.κ εμενα ο αντρας μου στρατιωτικος ειναι στο 95τμχθ το μηχανικο στο τσαιρι.
Λοιπον περιμενω νεα σας για την ημερομηνια,κ ελεγα κ γω οτι δν θα βρεθουμε καμμια να κανουμε καμμια συναντηση,κ οσες ειναι κ στην κω κ μπορουνε να ερθουνε,ευχαριστως!
To family fan einai sto emporiko sto faliraki ? auto pou einai se orofo pano ? giati den ksero. Ego den exo kanena problima na brethoume , oli mera KATHOMAIIII. Apla na ginei kala o mikros mou giati simera pigame sto giatro kai mas edose tin proti mas antibiosi. Anti na kalitereuei me to krioma xirotereuei auto to paidi. Min kolisoume k ta dika sas!ELpizo na einai kala tin alli ebdomada.

62Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Πεμ Δεκ 09, 2010 8:11 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
erwtoulis έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
erwtoulis έγραψε:

Πλακα κανεις???ςεγω μενω στοκχολμης!!ψηλα ομως!
e den to pisteuo , ekei emena prin 4 xronia , stokxolmis stin rodogal, gia na eimai konta stin mana mou Smile kai otan emeina egkios metakomisame 30 gia allous logous....

στην ροδογαλ λιγο πιο πανω εχει ενα παρκακι,ακριβως διπλα εχει μια πολυκατοικια,εκει μενω!!

63Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Πεμ Δεκ 09, 2010 3:13 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:
erwtoulis έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
erwtoulis έγραψε:

Πλακα κανεις???ςεγω μενω στοκχολμης!!ψηλα ομως!
e den to pisteuo , ekei emena prin 4 xronia , stokxolmis stin rodogal, gia na eimai konta stin mana mou Smile kai otan emeina egkios metakomisame 30 gia allous logous....

στην ροδογαλ λιγο πιο πανω εχει ενα παρκακι,ακριβως διπλα εχει μια πολυκατοικια,εκει μενω!!

Stin mantikou konta?sto mini market apo pano ? xexexe sxedon dipla eimastan.

64Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Πεμ Δεκ 09, 2010 3:48 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι οχι εκει,χωρις να μπεις στο δρομακι πανω απο το παρκακι,στην αμεσως πρωτη πολυκατοικια που εινι μετα το παρκακι,anyway.τοθεμ ειναι να κανονισουμε μια μαμαδοσυναντηση εδω.

65Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Παρ Δεκ 10, 2010 6:30 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Katalaba. Nai ante na perasoun oi meres na brethoume. Arage i athinoula les na gennise? Den tin exo dei online.

66Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Παρ Δεκ 10, 2010 4:51 pm

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειμαι ακομη εγγυος! Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 875502
Ευτυχως δεν ειχαμε τιποτα απροοπτο γιατι ηθελα να τελειωσω με τη μαμα μου δουλειες που δεν ειχα κανει!Ε φοβαμαι και λιγο... affraid
Σημερα που ξαναπηγα στον γιατρο μου ειπε παλι οτι ειμαι ετοιμη και οτι το κεφαλακι της μικρης εχει εμπεδωθει στην λεκανη.Εχω περιθωριο ως τις 17 να το τρεναρω!cheers
Αυριο θα παω μαλλον mothercare μετα τον καρδιοτοκογραφο(ποσο τον βαριεμαι Θεε μου!) για καμια κουβερτουλα κ σεντονακια γιατι για το λικνο δεν ειχα παρει ακομη!
Αντε μπορει να σας προλαβω πριν γεννησω αν συναντηθειτε μεσα στη βδομαδα και να ερθω και εγω!

67Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 11, 2010 12:52 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
OLEEEE bravooo, kratisouuu. Kala psonia na exeis. Poso mou lipsane auta, mou arese otan ebgena gia na paro ta pragmata gia ton mikrouli mou.
Euromedica-faliraki konta einai xixixixixi Smile . Na mas doseis to til sou giati internet den tha exeis ekei Very Happy .Ama kanoume tin sinantisi k den mas prolabeis tha perasoume na se doume na pioume k ena kafe sto kilikio. Gia na les "ego genisa piga k gia kafe" xexexe asxeta pou tha pas mono enan orofo kato.

68Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Σαβ Δεκ 11, 2010 1:24 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα ναιιι αληθεια να το κανονισουμε να ερθουμε να σε δουμε!!!!
αν ειναι να κανονισουμε μες την βδομαδα πριν γεννησεις.

69Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 12, 2010 3:03 pm

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι περαστε αν δεν μπορω να ερθω! Θα στελω το τηλ μου σε μηνυμα!
Σημερα ειχα αρκετες συσπασεις αλλα δεν αποφασιζει η μικρη να βγει ακομη! Το σκεφτεται...(κατα τη γνωμη μου,καλα κανει!) Laughing

Τελικα δεν μου κανουν τα σεντονια που πηρα γιατι το κρεβατακι της ειναι οβαλ και στο πλατος ειναι μικρα...αντε παλι πισω αυριο στο mothercare για αλλαγη!

70Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Κυρ Δεκ 12, 2010 10:47 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popo, me tetoio kruo ante pali piso na ta allaksis. Ekeini tin mera pou piges na ta pareis eixa bgei k ego ekso, sto mantraki , kai pethana apo to kruo. Esena skeftomoun sinexeia pou eixe pei oti tha pigenes gia psonia Very Happy

71Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Δευ Δεκ 13, 2010 1:06 am

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kalimera kai apo emena!!! ti kanete koritsia?? exoume arketo kruo simera e? santa

72Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Δευ Δεκ 13, 2010 2:27 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera ritaki , mono simera exei kruoooo???? Apapa . Den paleuete. exo ola ta somata sto spiti anamena k akoma kriono . Eimai k egklobismeni sto spiti pou exo to mikro kriomeno.

73Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Δευ Δεκ 13, 2010 3:04 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κριωσε ο μικρουλης σου ε? περαστικα του!
καλα το Σαββατο παγωσαμε και εμεις! Δεν μου κλεινει κ κανενα μπουφαν η ζακετα...αστα! Μονο ενα της μαμας μου το δοκιμασα εχτες!
Και εγω εχω αναμενα τα καλοριφερ και ακομη κρυωνω
Mad

74Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Δευ Δεκ 13, 2010 3:28 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai mou ton kolisan kai eimaste me antibiosi. Eutixos simera einai polu kalitera. mono liges miksoules mou exei . Prosexe esu na min krioseis tora sta teleutaia. Kala me ta mpoufan ti mou thimises, forousa k ego tis manas mou kai mou itan san foustania, palto. Mexri kato eftanan giati ta dika mou den mou ekanan. oli mesa ektos apo tin kilia Razz

75Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Δευ Δεκ 13, 2010 4:07 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Very Happy ειναι θεμα τα μπουφαν για οσες γενναμε χειμωνα!και αυτα που μου κουμπωνουν λιγο ανεβαινουν πανω απο την κοιλια κ με κοροιδευει ο αντρασ μου οτι ειμαι σαν ταβερνιαρης! Παλι καλα που ηρθε η μαμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις