Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
590 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 590 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 13]

76Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Δευ Δεκ 13, 2010 4:23 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xexex kai ego koidema pou eixa faei apo ton antra mou kai apo files itan allo prama. Na i mpala me duo podia mou elegan. Axou ,ena mpoufan perpataei mono tou. Ti na ekana k ego tetoio mina genousa . Alla eftuxos den eixe toso kruo opos tora.

77Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Δευ Δεκ 13, 2010 3:43 pm

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελικα οταν βγηκα στα μαγαζια αν και ψιλοεβρεχε ειχε φτιαξει αρκετα ο καιρος απο αποψη κρυου!

Αλλα αλλο θελω να πω τωρα...ξερετε κανενα μαγαζι στη Ροδο που να πουλαει οικολογικα απορρυπαντικα και γενικα προιοντα?
σκεφτομαι να παραγγειλω απο το ιντερνετ αλλα δεν θελω να πληρωσω και μεταφορικα! Γιατι δεν θα παρω πολλα...θελω να δοκιμασω πρωτα

78Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Δευ Δεκ 13, 2010 11:39 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
to mono oikologiko sapouni rouxon, piaton, pou exo dei edo stin rodo einai to "planet" prepei na to poulaei o pappou, den eimai sigouri. Tora den exo proseksi an ekei pou poulane ta biologika sto mantraki 28hs oktombriou an exei. Stin athina eixa brei ego. AN Den bris edo, kai paragkilis apo to internet k mineis ikanopoiimeni, pes mou pio einai na sto steilo ego apo athina telos ianouariou pou tha pao. Tha sou elega na sou fero k apo agglia pou ekei exei arketa kai tha pao meta tin athina, alla den mporo logo barous,(giati katebazo arketa galata tou mikrou-katapliktika) eno athina to spiti mou einai pirea, opote mou einai eukolo na sta balo sto karabi k na sta steilo.

79Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 3:50 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
to soap nuts skeftomai na parw gia dokimi alla ayto krataei gia poly kairo opote mexri na ksanaxreiastw sigoura tha paw kai egw kapou ektos rodou! euxaristw poly pantws! Laughing

80Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 4:44 am

minaki

minaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια ερωτουλη τι κανεις ο μπεμπεκος πως ειναι? Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 893968

81Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 5:38 am

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
erwtouli perastika ston mikrouli sou!!! pws eiste simera?

82Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 5:44 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bre bre kalos tin kouniadoula mou ! Pos eiste eseis? Emeis eimaste polu kalitera simera , alla paramenoume klismenoi sto spiti.

83Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 5:47 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RITAKI έγραψε:erwtouli perastika ston mikrouli sou!!! pws eiste simera?

Se euxaristo! eimaste para polu kala. Eutixos anarosame pliros.

84Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 9:19 am

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
wraia!! alitheia se pion paidiatro pigaineis?

85Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 10:34 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ρε κοριτσια εχετε καποιον καλο παιδιατρο να μου συστησετε?εγω αρχικα την επαιρνα σε 2εκπαιδευομενους στο νοσοκομειο απο οπου ημουν τρομερα ευχαριστημενη..αλλα επειδη ηταν εκπαιδευομενοι,εφυγαν καποια στιγμη,κ ετσι μετα απο συσταση πηγαμε στην κ.Κουβιδου στο Κριτω.αλλα εκεινη εδω κ 6μηνες λειπει απο το ιατρειο λογω προσωπικων προβληματων κ δεν ξερω ποτε γυρναει κ επειδη η μικρη εχει να κανει εμβολια θελω καποιον αλλο παιδιατρο,εκτος του Χτζηνικολαου.εκει δν παω.

86Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 11:39 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα μου εχουν προτεινει σαν καλο παιδιατρο τον Παπακωνσταντινου οπου ρωτησα. Μονο αυτο το ονομα ξερω να σου πω!

Τωρα δεν ξερω τι γινεται με τις ασφαλειες και με ποιες ειναι συμβεβλημενος.

87Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 11:55 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kai ego ston papakostantinou ton pao ton mikro mou einai sto orcestra apenanti.Den eimai kai toso ikanopoiimeni. Alla lene oti einai enas apo tous kaliterous. Ika aposo ksero den dexete. Gia alles asfalies den ksero.

88Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 2:06 pm

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kai egw ston papakonstantinou pigainw kai mporw na pw oti eimai arketa euxaristimeni!!! Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 893968

89Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 11:01 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
san anthropos einai polu kalos, polu iremos,, sizitisimos, analitikos. To kalo einai pou erxete k sto spiti. Alla san eksetasi mmm etsi k etsi. Emena eixe kriosei o mikros kai eixe kanei akroastika. Ego pou ipotithete oti eimai asxeti, ton eixa parei 3 meres sinexomenes tilefono na erthei sto spiti giati o mikros eixe akroastika. Erxotan k mou ton ebriske entaksi, katharos elege, katholou akroastika. Ego ta akouga xoris stithoskopio k autos tipota? Ospou tin 4 mera to proi, ksipnise o mikros k den eperne anapnoei. Ton piga kateuthias sto iatrio tou k tou ekane enesi kortizonis k mou leei einai foul akroastika.
Tora pou itan o mikros mou arostos , ton eixa parei tilefono k mou eipe ferton sto iatrio k mpes , min perimeneis. Giati eixe 39 pireto. Piga k leo stin grammateas tou, mporeis na enimeroseis ton giatro oti to efera to paidi giati einai me pireto? Oxi mou leei, tha perimeneis stin sira sou. Ma psinete to paidi tis leo kai einai xalia apo xtes to bradu. AAAAA tha rotisoume ton kosmo k an to dexti tha peraseis. Akou ekei. Mia ithele na kanei embolio sto paidi tis k leei oxi ego tha peraso. Blepane oti o mikros mou ekane emeto k tipota. Mou irthe na tin boutisko apo ta neura mou. Ego panta pigeno k stinome apo tis 8 to proi apekso mexri na aniksi gia na eimai i proti k panta feugo apo ekei 10 k 11 epidi bazei allous mprosta k den milao. K mia fora pou xriastika ego.... Aparadekto.
I alithia einai oti thelo na bro kapoion allon paidiatro. Gia ena embolio oloi kaloi einai.

90Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τρι Δεκ 14, 2010 11:27 pm

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα Ερωτουλη! Ακομη εγγυος... Σημερα δεν αντεξα απο το βαρος και ξυπνησα.Αμαν! Νομιζω πως θελω να γεννησω, κουραστηκα!
Εμενα για τον Παπακωνσταντινου απλως μου ειχανε πει οτι ειναι απο τους γιατρους με την μεγαλη πελατεια και ειχα σκεφτει θα συμβαινουν συχνα περιστατικα σαν το δικο σου...να εχεις προβλημα και να μην σε εξυπηρετουν!

Mad

91Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 12:47 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ante ipomoni, 2 3 meroules minane k tha exeis to moraki sou aggalia. Ante kratisou na sou bgei k sabbatogenimeno . Very Happy
Dikio exeis tha simbenoun auta, alla ego otan einai anagki opos paraxoro tin sira mou se allous? Manes einai k oi autes , den to katalabenoun? ti na po.

92Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 12:47 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ante ipomoni, 2 3 meroules minane k tha exeis to moraki sou aggalia. Ante kratisou na sou bgei k sabbatogenimeno . Very Happy
Dikio exeis tha simbenoun auta, alla ego otan einai anagki opos paraxoro tin sira mou se allous? Manes einai k oi autes , den to katalabenoun? ti na po.

93Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 1:00 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eλα ντε? Μαλλον επεσες σε κακη περιπτωση ανθρωπου! Ησουν ατυχη! Sad

Καλε Σαββατογεννημενο δεν θα ειναι ατυχο? Ειναι ο αντρας μου Σαββατογγενημενος και η μια απο τις αδερφες μου και ειναι ατυχοι οι καημενοι! Ειδικα η αδερφη μου, μου λεει μην γεννησεις Σαββατο! Laughing

Θα παω βολτα με την μαμα μου μηπως και γεννησω σημερα! Κανει και ωραια μεραΜανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 875502Φτανει! Βαρεθηκα αν κ θελω να παω μια βολτα στο jumbo το απογευμα μετα το γιατρο να βρω καλαθακι για τα απλυτα του μωρου. Ακομη δεν βρηκα κανενα ωραιο...

94Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 3:42 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ama sou bgei sabbatogenimeno k galanomatiko .....xixiiixi oi alloi tha tin exoun bapsi. Ego exo akousei oti einai kalotixa ase pou tha sou bgei k toksotaki pou lene oti einai gourlidika Smile .
Ego xtes to apogeuma petaxtika sta jumbo kai pira paixnidia tou mikrou mou, kai simera oli mera asxoloumaste me auta.
Apo to jumbo exo dei files mou pou pernoun auta ta strogkila ta ifasmatina gia na bazoun ta aplita mesa, pou einai μαλακά Very Happy . Ego auta den ta sumpathisa k akoma den tou exo parei. An breis kanena kalo pes mou k mena.

95Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 4:03 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ποια λες? τα πτυσωμενα που ειναι για παιχνιδια?Μαλλον σε κατι τετοιο θα καταληξω γιατι απο καδους απλυτων την προηγουμενη φορα που ρωτησα μου δειξανε μονο εναν απο μπαμπου στα ειδη μπανιου που δεν μου αρεσε.

Και απλωστρες για το καλοριφερ θελω. Τις ειδα και δεν πηρα την προηγουμενη φορα.

Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 93981

Γαλανοματικο λιγο δυσκολο να βγει!
Μονο στο σοι της μαμας μου εχουν γαλανα ματια. Τα δικα μου ειναι πρασινωπα περιπου και του αντρα μου καστανα(οπως και ολονων στο σοι του!)

Αχ μακαρι να ειναι τυχερο! Εμεις με τον αντρα μου δεν ειμαστε και κοροιδευουμε ο ενας τον αλλο γκαντεμοσαυρο και οτι εχουμε ενωσει τις γκαντεμιες μας!
Το εχουμε παραδεχτει και γελαμε πια γιατι στην αρχη ο ενας ελεγε για τον αλλο οτι φερνει κακη τυχη! Laughing

96Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 5:17 am

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
erwtouli sto thema me ton papakonstantinou exeis dikio, panta exei poli kosmo kai argeis polu na teleiwseis, san anthropws ontos kalos twra san giatros ti na sou pw .... opws ipes kai esy gia emvolio oloi kaloi einai... den mou xreiasteike gia kati allo mexri stigmis (eytyxos). kai emena mou exei tixi na erthei manoula me to arrosto paidaki tis kai tis edwsa tin seira mou alla otan erxontai kapoioi me to mikro tous kai exoun na kanoun emvolio kai apetoun na mpoun protoi .... e oxi.... emeis ti eimaste pou perimenoume e??? tote den dinw seira kai eimai ikanoi na kanw kai fasaria. kai emena mwro einai kai omos perimenw!

97Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 6:52 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina235 έγραψε:ποια λες? τα πτυσωμενα που ειναι για παιχνιδια?Μαλλον σε κατι τετοιο θα καταληξω γιατι απο καδους απλυτων την προηγουμενη φορα που ρωτησα μου δειξανε μονο εναν απο μπαμπου στα ειδη μπανιου που δεν μου αρεσε.

Και απλωστρες για το καλοριφερ θελω. Τις ειδα και δεν πηρα την προηγουμενη φορα.

Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 93981

Γαλανοματικο λιγο δυσκολο να βγει!
Μονο στο σοι της μαμας μου εχουν γαλανα ματια. Τα δικα μου ειναι πρασινωπα περιπου και του αντρα μου καστανα(οπως και ολονων στο σοι του!)

Αχ μακαρι να ειναι τυχερο! Εμεις με τον αντρα μου δεν ειμαστε και κοροιδευουμε ο ενας τον αλλο γκαντεμοσαυρο και οτι εχουμε ενωσει τις γκαντεμιες μας!
Το εχουμε παραδεχτει και γελαμε πια γιατι στην αρχη ο ενας ελεγε για τον αλλο οτι φερνει κακη τυχη! Laughing

auta ta ptisomena leo, alla den mou aresoun emena. Oute ta mpampou fusika. Mexri tora den to xriastika giati ta rouxa tou kathe mera itan bouno opote ebaza plintirio kathe mera , to polu polu mera para mera. Alla tora xriazomai.
Aplostra exo esoteriki , me podia pou einai k klini. Mexri tora ta rouxa tou mikrou mesa ta aplono.
Oso gia to galanomatiko..... pikrameni istoria gia mena.O antras mou exei prasinogalana k sxedon olo tou to soi, ego exo kastana k to miso mou soi galana, ilpiza o mikros mou na parei anixtoxroma matia , alla ekane kastano anixto.
Oso gia tin gkantemia.... oloi ta idia eimaste lol. O mikros mou mporosta stin atixia tou einai paraaaa polu tixeros.

98Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 7:35 am

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RITAKI (Τετ Dec 15, 2010 3:17 pm) έγραψε:erwtouli sto thema me ton papakonstantinou exeis dikio, panta exei poli kosmo kai argeis polu na teleiwseis, san anthropws ontos kalos twra san giatros ti na sou pw .... opws ipes kai esy gia emvolio oloi kaloi einai... den mou xreiasteike gia kati allo mexri stigmis (eytyxos). kai emena mou exei tixi na erthei manoula me to arrosto paidaki tis kai tis edwsa tin seira mou alla otan erxontai kapoioi me to mikro tous kai exoun na kanoun emvolio kai apetoun na mpoun protoi .... e oxi.... emeis ti eimaste pou perimenoume e??? tote den dinw seira kai eimai ikanoi na kanw kai fasaria. kai emena mwro einai kai omos perimenw!

Etsi einai, kai makari na min xriastis kanena giatro gia tipota allo ektos apo embolia. Apo do kai pera an den bro allo paidiatro kai sinexiso ekei, den iparxi periptosi na ksanadoso tin sira mou se kanenan. Mono an einai kanena paidaki arosto.

99Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 7:54 am

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kai egw etsi kanw opws sou eipa!! gia na rotisw kati asxeto vre koritsia... ta xristougenna kanoun kammia ekdilosi edw stin rodo?

100Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? Τετ Δεκ 15, 2010 9:15 am

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακαρι ολα α παιδακια να ειναι τυχερα! Tελικα θα γεννησω αυριο!
Θα μπω ομως απο σημερα το βραδυ... Μανούλες απο ΡΟΔΟ ?????? - Σελίδα 4 534787
Κριμα και ηθελα να κοιμηθω νωρις σημερα γιατι ξυπνησα πολυ πρωι επειδη δεν βολευομουν στον υπνο.παει η 12ωρη ξεκουραση που σχεδιαζα! Τουλαχιστον πηγα jumbo Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις