Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
axxxxxxxxxxxx! ego pira 20 kai exasa ta 12 otan gyrisa spiti itan megalo moro kai eixa mpoliko amniako ygro!!se ena mina exasa 4 kai tora kolisa!!! den me peirazei i peinaa lla variemai na metrao ayto poy troo ase poy den eimai fan ton laxanikon kai ton froyton alla prepei!!

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το θέμα είναι να νιώθουμε καλά στα κιλά που είμαστε και όχι να κυνηγάμε ένα "άπιαστο" όνειρο. Επίσης όσα κιλά και να έχουμε χρειάζεται το σώμα να τα "κουβαλάει" με κέφι, να έχει δηλαδή το ρυθμό και τη ζωντάνια της κίνησης. Γι΄ αυτό χρειάζεται και λίγη άσκηση ακόμα κι αν είναι να χορεύεις Βανδή στο σπίτι...

http://newagemama.wordpress.com

bibi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σας,
Εγώ πάλι πήρα στο πρώτο 17 κιλά και έκανα 1,5 χρόνο να τα χάσω. Εγώ ποτέ δεν με λές αδύνατη αλλά είμαι κανονική. Είμαι 1.73 και 70 κιλά(μεγάλο σκελετό)αλλά τότε είχα αρχίσει να απελπίζομαι. Ότι δίαιτα και αν ξεκινούσα τίποτα. Βέβαια πήγα σε διαιτολόγο και τα έχασα. Έιχα κολλήσει στα τελευταία 8κιλά. Στο δεύτερο είχα πάρει 20 κιλά και τα έχασα σε 2 μήνες. Ο μεταβολισμός είναι απίστευτο εργαλείο το οποίο άμα χαλάσει....!! Τώρα όλα καλά παίζω από τα 72 μέχρι τα 74 και πολεμάω να πάω πάλι στα 70, αλλά κορίτσια για να διατηρηθώ στα 70 πέφτει πολύ πείνα. Βαρέθηκα.

imanth

imanth
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα και από εμένα....
Εγώ πήρα 14 κιλά..το θέμα είναι ότι τα πήρα ενώ ήμουν σε διατροφή από την αρχή της εγκυμοσύνης μου μέχρι και το τέλος..Το ότι έκοψα το τσιγάρο και ότι έχω χάλια μεταβολισμό βοήθησε πολύ στο να τα πάρω και ας βοσκούσα επί 8 μήνες (πολύ λαχανικό!!!). Όταν γύρισα από το μαιευτήριο ημουν -2 affraid affraid !!!!! Τώρα σχεδόν 8 μήνες μετά μου έχουν μείνει 3 - 4 κιλά αλλά δεν κάνω δίαιτα ούτε διατροφή!!! Κουράστηκα...

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="xrysa7"]axxxxxxxxxxxx! ego pira 20 kai exasa ta 12 otan gyrisa spiti itan megalo moro kai eixa mpoliko amniako ygro!! ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ?Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ 4750 ΚΑΙ 56 ΠΟΝΤΟΥΣ

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έμεινα έγκυος 54-55
πήρα 30 κιλά Embarassed
Βγήκα απο το μαιευτήριο -11
μέχρι να σαραντήσω τα είχα χάσει όλα
και στους 2 μήνες ήμουν 50 κιλά με κοιλιακούς.

Να σημειώσω οτι είμαι διαιτολόγος και πάντα γυμναζόμουν επομένως ήταν έυκολο να επανέλθω.
Επίσης λόγω του ότι ο γιος μου δεν θήλασε , αντλούσα (είχα και πρόβλημα υπερπαραγωγής {2 λίτρα την ημέρα έβγαζα Shocked }, επομένως αντλούσα κάθε 2 ώρες)
και στον χρόνο που μου έμενε μεταξύ των αντλήσεων δεν είχα αντοχές να φάω, μόνο κοιμόμουν..
Με γάλα και χυμούς την έβγαζα στην αρχή...

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πηρα 25++++ και λεω +++ γιατι καποια στιγμη ανεβηκα στη ζυγαρια και οταν ειδα το νουμερο που εγραφε επαθα σοκ ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 606100 και δεν ξανα ανεβηκα!
ξεκινησα εγκυμοσυνη 55 οταν ανεβηκα τελευταια φορα ημουν 82,5.....παναγια μου το θυμαμαι και ανατριχιαζω και αυτο απλα γιατι παντα ειχα συνηθησει τον εαυτο μου με λιγα κιλα οχι για κανεναν αλλο λογο
τελικα 4 μηνεσ μετα ειχα ερθει στα 57! και η σωτηρια μου ηταν ο θηλασμος!!!
ετρωγα τα παντα για να εχω γαλα και εχανα!

Μαιρη-Ν

Μαιρη-Ν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πηρα 6,5 κιλα στην εγκυμοσυνη και εχασα 14 χαχαχαχαχα.Εμεινα εγκυος στα 68 κιλα πηγα 74 και μετα την γεννα 60 κιλα,τωρα μετα απο 4μηνες πηγα στα 58 κιλα.
Ο λογος γυμναζομουν πολύ πριν την εγκυμοσυνη και διατροφη φουλ ετσι στα 61 κιλα ημουν με γραμμωση(χωρις περιοδο)χαλαρωσα πηρα κιλακια(αδιαθετησα)και ετσι εμεινα και εγκυος αλλα στο διαστημα της εγκυμοσυνης μεχρι τωρα επειδη δεν εκανα προπονηση εχασα και μυικο για αυτο η μεγαλη διαφορα.Τωρα ειμαι αδυνατη με χαλαρο μυικο μεχρι να βρω χρονο να ξεκινησω παλι προπονησεις να φτιαξω παλι το σωμαVery Happy

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως απο οτι βλεπω κοριτσια οι περισσοτερες τα χασατε τα κιλα σας παρολο που θηλαζατε αποκλειστικα γιατι λενε οτι οταν θηλαζεις δεν χανεις κιλα ισα ισα βαζεις κιολας...Μπραβο σας παντως που καταφερατε να τα χασετε,εγω ειμαι στον 6ο μηνα κυησης και μεχρι στιγμης εβαλα 9 επαθα σοκ οταν ζυγιστηκα γιατι δαν καταλαβα πως μπηκανε,φυσικα απο εδω και περα πρεπει να το ραψω για τα καλα,αγχονομαι γιατι ειναι ο σωματοτυπος μου τετοιος πoυ αν βαλω κιλα θα φαινομαι σαν γουρουνιτσα,και επειδη θελω πολυ να θηλασω ελπιζω να τα χασω τα κιλα μου.. Smile

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
egw phra 25 me 27 kila exasa mesa se 4mhnes 22 me 23kila exw kai alla bebaia na xasa alla den kanw idiaiterh prospathia!

136ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 Empty ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ Τετ Νοε 10, 2010 5:06 am

elena73

elena73
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΠΗΡΑ 20 ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ 14 ΚΙΛΑ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ 6 ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΑ ΣΑΝ ...ΦΥΛΑΧΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ..ΧΑΧΑΧΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ14 ΜΗΝΕς ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ....ΓΙΑΤΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΣΗ, ΑΥΠΝΙΑ , ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕς ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!

ΦΕΕΕΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΜΕΛΗΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΑΣ.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στην εγκυμοσυνη πηρα 10 κιλα μεχρι τον τεταρτο μηνα βεβαια ξερνοβολουσα!!!
μετα τη γεννα τα εχασα και τα 10...και σε 2 μηνες εχασα αλλα 8 κιλα affraid affraid ο αντρας μου σκελετορ με φωναζε!!!
απο το τρεξιμο που ειχα με το μωρο πολυ γκρινια ειχε το σκασμενο δε μπορουσα κιλο να κρατησω....
pale pale pale
τωρα δεν μπορω να πω ειμαι σαν ανθρωπος παλι!!! ξεκινησα στην εγκυμοσυνη με 65 κιλα και τωρα ειμαι 58.... sunny

mariatwins

mariatwins
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχχχχχχ πονεμενη ιστορια τα κιλα. εγω πηρα 16 κιλα αλλα ημουν σε ειδικη διατροφη απο τον 4ο μηνα της εγκυμοσυνης λογω διδυμων!!! τα 10 τα εχασα με την γεννα, τα αλλα 2 τις επομενεσ μερεσ, και αλλα 2 με την πρωτη περιοδο, τα αλλα 2 τα εχω πανω μου και δεν την παλευωωωωωω!!!!!!!!! και σαν να μην εφταναν ολα αυτα δεν μπαινω σε κανενα ρουχο γιατι εχω ανοιξει ολοκληρη.... Sad Crying or Very sad κανω υπομονη μηπωσ και προλαβω να παω γυμναστηριο και γινει κατι!!

n@n@

n@n@
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δε μπορρώ να πω ότι δυσκολεύτηκα να τα χάσω.Πριν μεινω έγκυος ήμουν 52 και πήρα 17 κιλά!Ένα μήνα αφού γέννησα είχα χάσει τα 10.Η αλήθεια είναι ότι δεν έτρωγα.Τα υπόλοιπα έφυγαν μόνα τους.Τώρα ειμαι πάλι 52 όμως η κοιλίτσα δεν είναι όπως πριν την εγκυμοσήνη.

agapi

agapi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα παρει 25 κιλα!! μεσα στον πρωτο μηνα αφου γεννησα τα εχασα χωρις κοπο...τα τελευταια(αρκετα) χρονια ειμαι σταθερη στα 53 κιλα....ουτε πανω ουτε κατω!!!τωρα στην δευτερη εγκυμοσυνη μου ειμαι στον τεταρτο μηνα και εχω ηδη +6 κιλα! αντε να δω που θα φτασω παλι...

n@n@

n@n@
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
agapi έγραψε:εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα παρει 25 κιλα!! μεσα στον πρωτο μηνα αφου γεννησα τα εχασα χωρις κοπο...τα τελευταια(αρκετα) χρονια ειμαι σταθερη στα 53 κιλα....ουτε πανω ουτε κατω!!!τωρα στην δευτερη εγκυμοσυνη μου ειμαι στον τεταρτο μηνα και εχω ηδη +6 κιλα! αντε να δω που θα φτασω παλι...

Αγάπη και εγώ στον 4ο 6 κιλά παραπανω είχα και ξεκινήσαμε και οι δύο από 53!!!!!!!!!!!!! Very Happy

agapi

agapi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αγάπη και εγώ στον 4ο 6 κιλά παραπανω είχα και ξεκινήσαμε και οι δύο από 53!!!!!!!!!!!!! Very Happy [/quote]


!!!!!!!!!!!! ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 654316 ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 654316 ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 654316

fouskopsaro


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MHN ANGXWNESTE BRE KORITSIA . OLA KALA THA PANE . APOLAYSTE AYTO POY ZEITE KAI OTAN GENNHSETE ME TO KALO THA TA XASETE OLA TA KILA!!!

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω πηρα 12 κιλα και μεσα σε 20 μερες μετα τον τοκετο εχασα 10!!!!!! τωρα που η μπεμπα ειναι 2 μηνων εχω ακομα 2 κιλα τα οποια δεν μπορω να τα χασω!!!!!!!!

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λοιπον ξεκινησα 48 κιλα και σταματησα να ζυγιζομαι στα 71 πλας.. ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 4872βεβαια μια εβδομαδα μετα γεννησα αλλα ολο και κατιιιιι θα εβαλα η γουρουνα ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 966307 με την γεννα εχασα περιπου 9 κιλα μεχρι νασαραντισω αλλα εξι και με τον θηλασμο ειχα μια σταση περιπου 2 μηνων που δεν εχανα τ ι π ο τ α...τωρα 7 μηνες μετα ειμαι 52 χωρις διαιτα και χωρις να προσεχω καθολου απλα τρωω οπως πριν μεινω εγγυος σαν ανθρωπος δηλαδη χαχαχαχα...μου μειναν 4 κιλα αλλα το προβλημα μου ειναι η κοιλια μου ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 679259 αλλη το πρωι κι αλλη το βραδυ μαλλον θελει γυμναστικη αλλα που χρονος...μπορει να φταιει κι η καισσαρικη αλλα ποτε θα φυγει ρε κοριτσια ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 311356

Mimie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω είχα πάρει 12 κιλά. Ξεκίνησα 58 και έφτασα 70.
(ειχα ξεκινησει με κανα δυο παραπανισια κιλα)
Γυρισα απο το ΜΗΤΕΡΑ -6 . Sad
Μέχρι να σαραντίσω έχασα άλλα 3.
Στα -9 εμεινα δυο τρεις μήνες κια μετά ξαφνικά ξεκόλλησα, εχασα και τα άλλα 3, εχασα κι αλλα 2 και το καλοκαίρι ήμουν 54.
Τωρα όμως κατεβαζω κάτι σοκολάτες και νουτελες και είμαι πάλι 56. Sad

ninaki-giorgaki

ninaki-giorgaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝ 58 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΚΟΥΣΟΝ-ΑΚΟΥΣΟΝ 20 ΚΙΛΑ!!! ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΠΗΚΑ 80 ΚΙΛΑ Shocked Shocked Shocked
ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ 5 ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΙΑΙΤΑ! Embarassed ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 688264

kallia28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στην πρωτη εγκυμοσύνη πήρα 25 ωραιοτατα κιλά... οταν σαραντισα ειχα χασει τα 15 χωρις να κανω κατι ... τα υπολοιπα 10 με διαιτα εφυγαν, αλλά δυστυχως μετα απο λιγο καιρο επανήλθαν (χιχιχι), στην δευτερη εγκυμοσυνη πήρα δεκατέσσερα τα οποια εχασα σε τρεις εβδομάδες..παρ' ολα αυτά θέλω να χασω ακομα 15 μεχρι το καλοκαιρι!! ποτε θα το παρω αποφαση δεν ξερω.... πάντως ο θηλασμος ομολογω με βοηθαει, καθε εβδομαδα χανω περιπου μισο κιλο...

http://www.savetheplanet.gr

Olivia

Olivia
Admin
Admin
ninaki-giorgaki έγραψε:ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝ 58 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΚΟΥΣΟΝ-ΑΚΟΥΣΟΝ 20 ΚΙΛΑ!!! ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΠΗΚΑ 80 ΚΙΛΑ Shocked Shocked Shocked
ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ 5 ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΙΑΙΤΑ! Embarassed ΧΑΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ? - Σελίδα 6 688264

Αααχ, μαζί σου και εγώ... 20 έβαλα και προς το παρόν έχω χάσει μόνο τα 10... Δεν λέω να το ράψω, δεν λέω!!!

http://www.eimaimama.gr

thenia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Sthn prwth egkymosynh pira 24 kila,hmoyn 52 kai mpika 76 gia na gennisw,sthn deyteri egkymosyni pira 17.Twra eimai 57 kila.Pane dyomisi xronia poy gennisa thn mikri moy.Koritsia den thelw na sas sygxysw SmileSmileSmile alla eimai ap tis tyxeres kserete trww oti thelw alla den paxainw.Etsi eimaste oloi kai oi goneis moy kai ta aderfia moy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις