Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
483 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 483 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 42]

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μανουλίτσες καληνύχτα και απο μένα.Καλά Ευη και Ελενα είστε αστέρια με τους υπολογιστές.Μιλούσαμε στο face και γραφατε και εδώ.Εχώ πολλά ακόμη να μου μάθω.....Κατερινάκι μου θα ξεκινήσουμε Το Σάββατο με την Ευη και βλέπουμε μετά.Λοιπόν κοιτάτε που θα σας αναλάβω όλες και θα σας κάνω ΜΟΝΤΕΛΑ!!!Ε! κάτω τα χέρια απο την μερέντα κορίτσια.....

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Crying or Very sad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την cal στις Παρ Ιαν 27, 2012 12:45 am, 1 φορά

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!!Σημερα κοιμηθηκαμε μεχρι της 7!!!Τι χαραααα!Τι μου κανετε?Ολα τα νινακια?

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ καλημερα σε ολες κοριτσια!! ελενα και μενα 7 ξυπνησε σημερα,μας λυπηθηκαν μωρε ειπαν αντε ας τις αφησουμε αφου το ξενυχτισαν χθες,χαχαχα
κοριτσια σημερα πρεπει να φαω οσο πιο πολυ μπορω και οτι βλακια βρω ε;;; απο αυριο διαιτα!! Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 9664 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 597524 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 334589 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 884648 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 912791 Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 525820χαχαχα απο αυριο μονο Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 503471 θα τρωω Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 534787

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχα λες βρε ευη?Οσο για την διαιτα μαζι σου θα ειμαστε ολες βρε χαζουλα...μηλα εσυ?Μηλα και εμεις!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βρε ελενα ναι μια συμπαρασταση τη θελω η δολια μανα...
κοριτσια το μικρο θα με τρελανει.αυτη τη στιγμη σηκωθηκε ορθια στο τραπεζακι του σαλινιου και εριξε κατω ολα τα σουβερ και τα σπρωχνει ολα στο πλακακι και τα στουμπωνει κατω απο τη πολυθρονα!! να υποθεσω πως δε της αρεσουν;;;; Rolling Eyes

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα...εμεις μολις φαγαμε τη μιση φρουτοκρεμα.... Crying or Very sad
κοριτσια μου το ξεκαθαρισε η Ευη τι εγινε....εχετε δικαιο, αλλα ηταν θεμα ρυθμισης....

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και μεις μιση και αυτη με το ζορι,αφηστε που δε θελει και τη σαλιαρα και τη βγαζει συνεχεια με αποτελεσμα να φοβαμαι να τη ταισω μη τη λερωσω και αχρηστεψω το ρουχο.
πρεπει να μου κρυωσε εμενα χθες που την εβγαλα ψιλοβηχει.και ολα αυτα εξαιτιας της τεμπελιας του λακη.αν ηξερα οτι θα με αφηνε στην αδερφη μου να παω να ψωνισω με τα ποδια δε θα εβαζα το μωρο στο σλινγκ αλλα στο καροτσι με το καλυμα μπροστα.
Κάλη μου οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους,και επειδη δε μου αρεσει να πληγωνω ανθρωπους γι αυτο και μπηκα στη διαδικασια να σου εξηγησω το λογο.τελος καλο ολα καλα λοιπον. Smile

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και μενα εχει αρχισει κ τραβαει τη σαλιαρα το ατιμο...στην αρχη της εβαζα αλλα ρουχα αλλα μετα βαρεθηκα...τωρα κοιματε ευτυχως!!!να ησυχασω η μανα λιγο....
ευη πολυ καλα εκανες κ σε ευχαριστω..ειναι πολυ ασχημο να μενεις με αποριες...ξερω τι εφταιγε τελικα...ειχα δημιουργησει μια λιστα με "μανουλες απριλιου", αλλα ετσι δεν μπορουσατε να δειτε..και δεν το΄χω ψαξει πολυ με το fb γιατι ή κανω chat με φιλους ή παιζουμε παιχνιδια...

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα ζουμπουρλιδικες φιλες μου.

Cal , εσυ δεν μας ειπες τα κιλα σου.Εισαι αδυνατουλα εσυ γιαυτο δεν λες χιχι.Και γω με την σοκολατα ετσι κανω,πινω τρελο νερο μετα.

Εμενα σημερα η μικρη ξυπνησε στις 0800 και εφαγε 8.30.Και μενα τραβαει τις σαλιαρες και τραυματιζει τον λαιμουδακο της.

Ζεννια μου σε περιμενω πως και τι.Αλλα να μην τρωω μονο μηλα χιχι.
Η αληθεια ειναι επειδη παλια εκανα αθλητισμο και στις εγκυμοσυνες μου εκανα ζαχαρο εγκυμοσυνης ξερω πανω κατω τι πρεπει να κανω οσο αφορα την διατροφη αλλα δεν το αποφασιζω.Μαλλον δεν μπορω λογω ηλικιας Very Happy Very Happy

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ksapphire έγραψε:Καλημερα ζουμπουρλιδικες φιλες μου.

Cal , εσυ δεν μας ειπες τα κιλα σου.Εισαι αδυνατουλα εσυ γιαυτο δεν λες χιχι.Και γω με την σοκολατα ετσι κανω,πινω τρελο νερο μετα.

Εμενα σημερα η μικρη ξυπνησε στις 0800 και εφαγε 8.30.Και μενα τραβαει τις σαλιαρες και τραυματιζει τον λαιμουδακο της.

Ζεννια μου σε περιμενω πως και τι.Αλλα να μην τρωω μονο μηλα χιχι.
Η αληθεια ειναι επειδη παλια εκανα αθλητισμο και στις εγκυμοσυνες μου εκανα ζαχαρο εγκυμοσυνης ξερω πανω κατω τι πρεπει να κανω οσο αφορα την διατροφη αλλα δεν το αποφασιζω.Μαλλον δεν μπορω λογω ηλικιας Very Happy Very Happy


δεν τολμαω να ανεβω στην ζυγαρια, εχω κανει τρελες ατασταλιες...το μονο σιγουρο ειναι οτι εχω παρει κιλα, ενω το καλοκαιρι τα ειχα χασει ολα της γεννας...ομως δεν εχω διαθεση να το ραψω...αν γινοταν να χασω χωρις διαιτα ή γυμναστικη...

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω ανεβασει φωτο του μωρου στο fb...σπευσατε να δειτε γιατι θα την ξαναβγαλω πριν ερθει ο συζυγος απο τη δουλεια....αλλιως Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 215994

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δε τη προλαβααααα Sad

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ksapphire έγραψε:Καλημερα ζουμπουρλιδικες φιλες μου.

Cal , εσυ δεν μας ειπες τα κιλα σου.Εισαι αδυνατουλα εσυ γιαυτο δεν λες χιχι.Και γω με την σοκολατα ετσι κανω,πινω τρελο νερο μετα.

Εμενα σημερα η μικρη ξυπνησε στις 0800 και εφαγε 8.30.Και μενα τραβαει τις σαλιαρες και τραυματιζει τον λαιμουδακο της.

Ζεννια μου σε περιμενω πως και τι.Αλλα να μην τρωω μονο μηλα χιχι.
Η αληθεια ειναι επειδη παλια εκανα αθλητισμο και στις εγκυμοσυνες μου εκανα ζαχαρο εγκυμοσυνης ξερω πανω κατω τι πρεπει να κανω οσο αφορα την διατροφη αλλα δεν το αποφασιζω.Μαλλον δεν μπορω λογω ηλικιας Very Happy Very Happy



κοριτσια παρεξηγησατε ακομα τη διαιτα δε τη πηρα απλα εννουσα πως στη θεση αυτων των υπεροχων γλυκισματων και οχι μονο θα προσθεσω φρουτα.χαχαχχα σας τρομοκρατησα;

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουτε εγω την προλαβα την φωτο Crying or Very sad

Παντως μακαρι να μπορουσαμε να τρωμε οτι θελουμε και να χανουμε κιλα.Που τετοια τυχη Shocked Shocked Shocked

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βασικα να μην υπηρχε αυτη η αδικια...γιατι μερικοι ανθρωποι να τρωνε πολυ και να μη παχαινουν οπως ο αντρας μου και εγω να τρωω και να παχαινω ε;;;
να τρωγαμε ολοι οσο θελαμε και να μη παχαινε κανεις μας.σωστη;;; Laughing

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βασικα να μην υπηρχε αυτη η αδικια...γιατι μερικοι ανθρωποι να τρωνε πολυ και να μη παχαινουν οπως ο αντρας μου και εγω να τρωω και να παχαινω ε;;;
να τρωγαμε ολοι οσο θελαμε και να μη παχαινε κανεις μας.σωστη;;; Laughing

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ασε ρε συ .Μεχρι τα 25 μου ετρωγα τριπλασιες ποσοτητες απ οτι τωρα και δεν εβαζα γραμμαριο.Τσακιζα μια πιτσα μονη μου το βραδυ και το πρωι η κοιλια πλακα.

Αλλα τωρα , χαλια.Βεβαια εκανα και βλακειες τους τελευταιους μηνες, ετρωγα αργα το βραδυ ( οταν ηρεμουσα απο τα παιδια και ειχε ησυχια το σπιτι) οτι μπορεις να φανταστεις.Και μετα για υπνο.Οτι χειροτερο δηλαδη. Και ετσι εβαλα 13 κιλα τσακ μπαμ.
Μεγαλη μαλακια κοριτσια.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω νομιζω πως εκανα τη χειροτερη απο ολες στην εγκυμοσυνη αυτη δεν εβαλα σχεδον καθολου αν δε κανω λαθος 8-9 κιλα και μεχρι να σαραντησω τα χασα ολα σχεδον αλλα μετα με επιασαν τα νευρα μου και το ριξα στο φαι.το αποτελειωμα ειναι τωρα το χεμωνα που κλειστικα και μεσα λογο παιδιων και ετσι επιασα 3ψηφιο.ασε ασε πολυ πικρα αλλα και τι να κανεις αμα εισαι ολο σπιτι καταληγεις ολο στο ψυγειο και στα ντουλαπια να βρεις σαχλαμαρες να φας.
υγ.αντιο γλυκια μου Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! - Σελίδα 41 597524

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη μεχρι τον εβδομο που την εχασα,ειχα βαλει 10 κιλα.
Στις επομενες 2 εβαλα απο 7 κιλα , τιποτα δηλαδη και ετρωγα 6 φορες την ημερα.Ειχα ωραια διατροφη απο τον διαβητολογο μου.Ετρωγα με το ζορι γιατι επρεπε.Δεν πεινουσα καθολου.
Τωρα ομως δεν μπορω παλι να κανω γευματα ετσι.Θελω να τρωω οποτε θελω και οτι θελω.Τι να κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω??????

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω πηρα 12 αλλα ετρωγα οπως παντα...καθε μερα γλυκο...παντως αν εχεις ζαραρο στην εγκυμοσυνη πιθανο να εκδηλωθει κ μετα οποτε προσοχη...σας εστειλα link στο fb...

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cal έγραψε:εγω πηρα 12 αλλα ετρωγα οπως παντα...καθε μερα γλυκο...παντως αν εχεις ζαραρο στην εγκυμοσυνη πιθανο να εκδηλωθει κ μετα οποτε προσοχη...σας εστειλα link στο fb...

Το ξερω.Εκανα καμπυλη παλι ζαχαρου πριν κανα μηνα.Ολα οκ αλλα μπορει να εκδηλωθει και αργοτερα.
Θα πρεπει να το ελεγχω.

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ε δες το απο τη θετικη πλευρα του μετα: ξερεις απο τι μπορεις να φυλαχθεις..κατι ειναι και αυτο...αν και χτυπα ξυλο, μακρυα....
ωχ πιπιλαει παλι, παμε για μεσημεριανο κοριτσια...κοτοπουλακι εχει σημερα το μενου....

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εφαααααγα του σκασμου να χω αποθεμα γευσεων!!!χαχαχα
το ξερετε οτι σε λιγες μερες πρεπει να γινουμε Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 Νο2;;;;

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ortikaki έγραψε:κοριτσια εφαααααγα του σκασμου να χω αποθεμα γευσεων!!!χαχαχα
το ξερετε οτι σε λιγες μερες πρεπει να γινουμε Μανουλιτσες ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 Νο2;;;;

και εγω μετα το φαι χτυπησα κ μια ιον σοκοφρετα...μου πεσε το ζαχαρο δεν φταιω...
γιατι εχει περιορισμο στον αριθμο των ποστ κ πρεπει να ανοιχτει νεο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις