Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο κατάστημα jumpo της βαρυμπομπής την τελευταια φορά που πήγαμε αφού ψωνίσαμ μιας περίμενε στη πόρτα κοντά μια κοπέλα η οποία ζήτησε να δει την απόδειξη . Της την δείξαμε και μας ευχάριστησε . Εμένα αυτό που με κάνει έξαλλη είναι ότι αν πας να πάρεις παταπάνω σακούλες σε χρεώνουν ... λες και δνε της πληρώνεις .Πάντως τεευταία έοχυν ξεφύγει στο τζάμπο και το μεγαλύτερο ποσοστό στο τζάμπο είναι στο κόσμο του και δεν ξέρει να εξυπερετήσει

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα αν υπήρχε στην πολύ μου το παιχνιδάδικο που έχει για λογότυπο έναν κύριο με ένα κόκκινο μουστάκι... θα ειχε φάει πόρτα το τζαμπο προ πολλού. Άλλη ποιότητα προιοντων και ίδιες τιμές! Καταρχήν παραμύθι με σκληρες σελιδες για την ηλικια του παιδιου μου δεν βρισκω στο τζαμπο και βρήκα στο άλλο κατάστημα παρα πολλά και οικονομικά. Πολυ το συμπάθησα! Μακάρι να είχαμε και εδω!

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πήγα να την πατήσω γιατί δεν μου έψαξαν την τσάντα... Πήγα τα Χριστούγεννα να πάρω δώρα για τα ανήψια μου. Δεν είχα υπολογίσει πόσο έκαναν όλα αυτά, ήξερα μόνο χοντρικά για να με φτάσουν τα λεφτά μου. Φεύγοντας ο σεκιούριτι κοίταζε σε μια άλλη κυρία και δεν με σταμάτησε κανείς. Παίρνω το λεωφορείο και στο δρόμο χάζευα την απόδειξη και βλέπω ότι έχει χτυπηθεί 2 φορές ένα καλσόν 4 ευρώ. Γυρνάω πίσω (με την κίνηση που είχε έκανα μισή ώρα περίπου) κια το λέω στην υπάλληλο της υποδοχής. Ήταν λίγο δύσπιστη στην αρχή (με το δίκιο της γιατί είχε περάσει η ώρα) και μου λέει και τι θέλετε τώρα; λέω επιστροφή χρημάτων. Μιλάει με την προισταμένη και μου λέει αφήστε εδώ τις τσάντες (τα υπόλοιπα που είχα πάρει) και πηγαίνετε κάτω (είναι ισόγειο και υπόγειο το μαγαζί). Πάω κάτω, ευγενέστατη η υπάλληλος μου ζήτησε πόσες φορές συγνώμη και επιστρέφω πάνω να πάρω τα άλλα πράγματα. Εκεί με έπιασε εγκεφαλικό... Η κοπέλα της υποδοχής μάλλον από λάθος είχε βγάλει όλα τα πράγματά μου και τα είχε βάλει σε καλάθια επιστροφής! Άντε να ελέγξεις την απόδειξη να ξαναμαζέψεις όλα τα πράγματα! Τα νεύρα μου με πιάσανε ενώ αν μου είχαν κοιτάξει τα πράγματα από την αρχή θα είχα γλυτώσει πολύ κόπο και χρόνο!

katia19

katia19
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα σας. Σήμερα επικοινώνησα με το ΙΝΚΑ αλλά και με την ασφάλεια. Και από τους δυο έλαβα τις ίδιες απαντήσεις. Πρώτον, απαγορεύτεται να μας ψάξει πολίτης (ακόμη και σεκιούριτι), παρα μόνο κάποια δημόσια αρχή. Αν είσαι γυναίκα, σε ψάχνει γυναίκα αστυνομικός. Δεύτερον, εφόσον κάτι έχει αγοραστεί(έχετε πληρώσει και έχετε πάρει απόδειξη) έχει περάσει στην ιδιοκτησία σας και δεν μπορεί να γίνει έλεγχος στις τσάντες του καταστήματος. Σε περίπτωση που μας κρατούν στο κατάστημα και δεν μας αφήνουν να φύγουμε (εφόσον αρνηθήκαμε τον έλεγχο) απαγορεύεται, διότι είναι παράνομη προσωποκράτηση. Την ίδια στιγμή καλούμε την αστυνομία και απαντούμε (αν επιθυμούμε) με μήνυση για ηθική βλάβη (μια και τα περιστατικά αυτά συμβαίνουν μπροστά στα ταμεία - άρα δημόσια) και ζητούμε αποζημίωση για ψυχική οδύνη. Η πρώτη μας λοιπόν δουλειά όταν κάποιος προσπαθήσει να μας κοιτάξει τις τσάντες που μόλις έχουμε γεμίσει με προϊόντα και έχουμε πάρει απόδειξη, είναι να του απαντήσουμε πως αν θέλουμε τις ανοίγουμε και του δίνουμε την απόδειξη κι αν δεν θέλουμε και επιμείνει, τον ενημερώνουμε, ότι θα καλέσουμε άμεσα την αστυνομία. Αυτά τα ολίγα (απλά ενημερωτικά) για όσους βρέθηκαν στην ίδια θέση με την δική μου. Σας ευχαριστώ για την φιλοξενία του forum.

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα εκανες και ενημερωσες γιατι εγω νομιζα πως ειναι νομιμο απο το καταστημα να σε κανουν ελενχο.Εμενα προσφατα μου τυχε στα jumbo στο Ωραιοκαστρο και η αληθεια ειναι οτι ενιωσα πολυ ασχημα αλλα την ανοιξα την σακουλα να δει την αποδειξη.Ηταν ευγενικη αλλα με πειραξε και ημουν με την αδερφη μου η οποια την κοιτουσε με πολυ υφος και στο τελος μας ζητησε συγνωμη.τωρα ομως που το σιγουρεψα οτι απαγορευεται θα πω ακριβως αυτα που ειπες.δεν ντρεπονται λιγακι

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katia19 έγραψε:Καλημέρα σας. Σήμερα επικοινώνησα με το ΙΝΚΑ αλλά και με την ασφάλεια. Και από τους δυο έλαβα τις ίδιες απαντήσεις. Πρώτον, απαγορεύτεται να μας ψάξει πολίτης (ακόμη και σεκιούριτι), παρα μόνο κάποια δημόσια αρχή. Αν είσαι γυναίκα, σε ψάχνει γυναίκα αστυνομικός. Δεύτερον, εφόσον κάτι έχει αγοραστεί(έχετε πληρώσει και έχετε πάρει απόδειξη) έχει περάσει στην ιδιοκτησία σας και δεν μπορεί να γίνει έλεγχος στις τσάντες του καταστήματος. Σε περίπτωση που μας κρατούν στο κατάστημα και δεν μας αφήνουν να φύγουμε (εφόσον αρνηθήκαμε τον έλεγχο) απαγορεύεται, διότι είναι παράνομη προσωποκράτηση. Την ίδια στιγμή καλούμε την αστυνομία και απαντούμε (αν επιθυμούμε) με μήνυση για ηθική βλάβη (μια και τα περιστατικά αυτά συμβαίνουν μπροστά στα ταμεία - άρα δημόσια) και ζητούμε αποζημίωση για ψυχική οδύνη. Η πρώτη μας λοιπόν δουλειά όταν κάποιος προσπαθήσει να μας κοιτάξει τις τσάντες που μόλις έχουμε γεμίσει με προϊόντα και έχουμε πάρει απόδειξη, είναι να του απαντήσουμε πως αν θέλουμε τις ανοίγουμε και του δίνουμε την απόδειξη κι αν δεν θέλουμε και επιμείνει, τον ενημερώνουμε, ότι θα καλέσουμε άμεσα την αστυνομία. Αυτά τα ολίγα (απλά ενημερωτικά) για όσους βρέθηκαν στην ίδια θέση με την δική μου. Σας ευχαριστώ για την φιλοξενία του forum.

Ναι καλα τα λες δε διαφωνω, αλλα σιγα μην βαλω τον εαυτο μου κ τα παιδια γιατι παντα με αυτα πηγαινα, σε αυτη την διαδικασια.Εχω να πατησω κανα χρονο και μ αυτα που διαβαζω δεν προκειται να ξαναπατησω.Αλλωστε δεν εχουν τιποτα καλο, ολο κινεζιες(κ ευτυχως ο μεγαλος το εχει καταλαβει).
Πηγαινω σε παιχνιδαδικα που με σεβονται.

tanya81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
dim_troula έγραψε:Ψώνισα ΟΛΑ τα παιχνίδια που ήθελα για ανίψια και παιδιά φίλων, καθώς και για το μπουμπούκι μας από το ΜΟΥΣΤΑΚΑ!!! Επίσης φίλοι και συγγενείς μου που άκουσαν την ιστορία μου ψώνισαν επίσης από το ΜΟΥΣΤΑΚΑ για δοκιμή. Έμειναν όλοι, όπως και εγώ βέβαια, απόλυτα ευχαριστημένοι από την εξυπηρέτηση των δεκάδων υπαλλήλων, από την ευγένεια τους, από την άνετη πρόσβαση με την τσάντα του παιδιού, από τις τιμές των παιχνιδιών που σε γενικές γραμμές ήταν ίδιες με τα Jumbo. Ένιωσα τόσο καλά που μου συμπεριφέρθηκαν σαν πελάτη κι όχι σαν κλέφτη, ή τρομοκράτη! Μακάρι να υπήρχαν περισσότερα καταστήματα ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ κοντά στην περιοχή μας! Μένω Ταύρο και ενώ έχω απέναντι από το σπίτι μου το Jumbo πήγα στο ΜΟΥΣΤΑΚΑ του Πειραιά.
Απαράδεκτη συμπεριφορά στα Jumbo!!!! - Σελίδα 4 50580
Συμφωνώ και επαυξάνω!!! Έχω σταματήσει να ψωνίζω από τα Jumbo εδώ και 2 1/2 χρόνια, αφού οι δήθεν πωλήτριες δεν ξέρουν τι τους γίνεται, και όλα τα αγοράζω από τον ΜΟΥΣΤΑΚΑ. Στα επώνυμα παιχνίδια οι τιμές είναι προκαθορισμένες από τις εταιρίες άρα το JUMBO δεν είναι πιο φθηνό... Αν σκεφτείς δε ότι στο JUMBO αναγκάζεσαι και αγοράζεις χαρτί περιτυλίγματος ή σακούλα ενώ ο ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ κάνει δωρεάν αμπαλάζ...τελικά το JUMBO βγαίνει πιο ακριβό

katia19

katia19
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μακάρι να είχαμε και στην Χαλκίδα, Μουστάκα ή όποιο άλλο μεγάλο παιχνιδάδικο, δυστυχώς για εμάς εδώ, είναι μονοπώλιο. Εκτός κι αν πηγαίνω Αθήνα.... Rolling Eyes

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katia19 έγραψε:Μακάρι να είχαμε και στην Χαλκίδα, Μουστάκα ή όποιο άλλο μεγάλο παιχνιδάδικο, δυστυχώς για εμάς εδώ, είναι μονοπώλιο. Εκτός κι αν πηγαίνω Αθήνα.... Rolling Eyes

Κάτια Χαλκιδέα είσαι; Έλα στην παρέα μας αν έχεις facebook! Είναι κλειστή ομάδα! Προχθες συναντηθήκαμε κιόλας και περάσαμε πολύ ωραία!

https://www.facebook.com/photo.php?pid=189279&id=100000104675870#!/groups/232217706822605/?notif_t=group_activity

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tanya81 έγραψε:
dim_troula έγραψε:Ψώνισα ΟΛΑ τα παιχνίδια που ήθελα για ανίψια και παιδιά φίλων, καθώς και για το μπουμπούκι μας από το ΜΟΥΣΤΑΚΑ!!! Επίσης φίλοι και συγγενείς μου που άκουσαν την ιστορία μου ψώνισαν επίσης από το ΜΟΥΣΤΑΚΑ για δοκιμή. Έμειναν όλοι, όπως και εγώ βέβαια, απόλυτα ευχαριστημένοι από την εξυπηρέτηση των δεκάδων υπαλλήλων, από την ευγένεια τους, από την άνετη πρόσβαση με την τσάντα του παιδιού, από τις τιμές των παιχνιδιών που σε γενικές γραμμές ήταν ίδιες με τα Jumbo. Ένιωσα τόσο καλά που μου συμπεριφέρθηκαν σαν πελάτη κι όχι σαν κλέφτη, ή τρομοκράτη! Μακάρι να υπήρχαν περισσότερα καταστήματα ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ κοντά στην περιοχή μας! Μένω Ταύρο και ενώ έχω απέναντι από το σπίτι μου το Jumbo πήγα στο ΜΟΥΣΤΑΚΑ του Πειραιά.
Απαράδεκτη συμπεριφορά στα Jumbo!!!! - Σελίδα 4 50580
Συμφωνώ και επαυξάνω!!! Έχω σταματήσει να ψωνίζω από τα Jumbo εδώ και 2 1/2 χρόνια, αφού οι δήθεν πωλήτριες δεν ξέρουν τι τους γίνεται, και όλα τα αγοράζω από τον ΜΟΥΣΤΑΚΑ. Στα επώνυμα παιχνίδια οι τιμές είναι προκαθορισμένες από τις εταιρίες άρα το JUMBO δεν είναι πιο φθηνό... Αν σκεφτείς δε ότι στο JUMBO αναγκάζεσαι και αγοράζεις χαρτί περιτυλίγματος ή σακούλα ενώ ο ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ κάνει δωρεάν αμπαλάζ...τελικά το JUMBO βγαίνει πιο ακριβό

Ετσι ακριβως είναι!

katia19

katia19
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σας. Είμαι μισή Αθήνα και μισή Κεντρική Εύβοια, ζούσα χρόνια Αθήνα, αλλά τώρα λόγω του συζύγου ζω αρκετά χρόνια στην Χαλκίδα. Στην ουσία Χαλκιδέα νιώθω. Ευχαριστώ για την πρόσκληση, αλλά δεν έχω facebook. Δεν πολυασχολούμαι. Πάντως ευχαριστώ πολύ και χάρηκα που βρήκα κι άλλες μανούλες από Χαλκίδα.

Χοντρούλης


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν εκπλήσομαι καθόλου για το συγκεκριμένο μαγαζί. Όταν δούλευα σε ένα μη κερδοσκοπικό οργανισμό για παιδιά( πολύ γνωστό αλλά δεν δεν θέλω να αναφέρω ποιο) ζητήσαμε από τα jumbo να δώσουν κάποια παιχνίδια για τα παιδιά και η επίσημη απάντηση τους ήταν: Κυρία μου εμείς τα Χριστούγεννα δεν χαρίζουμε παιχνίδια, τα πουλάμε. Ενώ τα κου κου μας γέμισε τις αποθή κες μας Επίσης ακούγετε ότι στην έξοδο του μαγαζιού έχουν σταματήσει κόσμο και με την απειλή ότι θα καλέσουν την αστυνομία γιατί δήθεν έχουν κλέψει κάτι, και τους έχουν αποσπάσει 50 ευρώ.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Διάβασα μόνο το αρχικό πόστ και πραγματικά η συμπεριφορα τους είναι απαρράδεκτη!!!!!!
Θα σου πρότεινα αντί του μυνήματος που έστειλες στην εταιρία... Για το οποίο δεν πρόκειται να πάρεις απάντηση, να έκανες μια καταγγελία στην Ενωση Καταναλωτών....

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εδώ και ενα μήνα έχει ανοίξει jumbo στα Γιαννιτσά.Πήγε να ψωνίσει η κουμπάρα μου και αφού πλήρωσε και έφευγε άρχισε να χτυπάει ο συναγερμός.Την φωνάξανε στο γραφείο για έλεγχο και μετά από πολλά δέχτηκε να την ψάξουν.Τελικά αποδειχτηκε ότι ο συναγερμός χτύπησε από το κουτί με τα παυσίπονα που ειχε στην τσάντα της φυσικά αγορασμενα από αλλού.Αισθάνθηκε τοσο άσχημα και σκέφτεται να μην ξαναπάει...

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω θεωρω οτι ειναι απο τα χειροτερα μαγαζια ever! οχι μονο εχει ελαχιστους πωλητες ειναι και ασχετοι οταν τους ρωτας κατι! ελεος! το αποφευγω να πηγαινω μιας και τα μαρκατα παιχνιδια τα βρισκω και αλλου, και τα δικα τους ειναι σαβουρα.

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trilly έγραψε:κι εγω θεωρω οτι ειναι απο τα χειροτερα μαγαζια ever! οχι μονο εχει ελαχιστους πωλητες ειναι και ασχετοι οταν τους ρωτας κατι! ελεος! το αποφευγω να πηγαινω μιας και τα μαρκατα παιχνιδια τα βρισκω και αλλου, και τα δικα τους ειναι σαβουρα.

να αγιασει το στομα σου!

http://stardustwork.blogspot.com

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εκτός απο το θέμα "ψάξιμο" κλπ υπάρχει και το άλλο το θεϊκό. ψάχνοντας βαπτιστικά για τη 2η κόρη μου παώ και στα Lapin της περιοχής μου. με το που μπαίνω η πωλήτρια ούτε να ξεράσει! της λέω οτι ενδιαφέρομαι για βάπτιση και πριν καλά καλά κάνω το πρώτο βήμα προς τα μέσα μου λέει με ύφος 500 καρδιναλίων: καταρχάς να σας πω οτι οι βαπτίσεις ξεκινάνε απο 750€ και πάνω...
ΕΦΥΓΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...και όχι για το ποσό αλλά για να μην την αρχίσω στις κλωτσιές! λες και ξέρει αυτή τι έχω στη τσέπη μου. με μεγάλη απροθυμία πήγα πριν 1 εβδομάδα να αλλάξω ένα δώρο.ούτε που θα ξαναπατήσω...

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και γώ παρόλο που μένω κοντά στα τζαμπο δεν συνηθίζω να πηγαίνω γιατί είναι εντελώς αβολα για καρότσια και μωρά.Πάντως δεν έχει τίποτα που δεν υπάρχει και αλλού.Αν μένετε Αθήνα δοκιμάστε για καρότσια και κούνιες και διάφορα πραγματάκια στο mother baby στο περιστέρι.Και εξυπηρέτηση και φθηνά!!!Και αυτό που θέλω να πω είναι ότι όταν πηγαίνουμε σε τέτοια πολυκαταστήματα {τζάμπο,ζαρα κλπ}πρέπει να ξέρουμε ΑΚΡΙΒΩΣ τι θέλουμε να πάρουμε και να μη παρεκλίνουμε καθόλου απαυτο όσο και ωραίο και φθηνό να είναι.Εκεί στοχεύουν κι αυτοί,να θέλεις να δώσεις 10 και τελικά να σε κάνουν να δώσεις 50.Και όπως πάντα βέβαια υπάρχουν και τα συνοικιακά μαγαζιά που οι άνθρωποι παλεύουν ενάντια στα θηρία.Νομίζω ότι αξίζουν τον κόπο για μια επίσκεψη.Κρίση έχουμε,ας βοηθήσουμε το διπλανό μας...

http://shineon-n-on.blogspot.com

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε παιδια εμενα ποτε δεν μου ζητησαν να την αφησω παντα εμπαινα με δυο τσαντες και ποτε δεν μου ειπαν τιποτα!

Δεν κανω το δικηγορο του διαβολου απλα θα σας πω κατι που το ξερω απο πρωτο χερι και απο εκει και περα σκεφτειται γιατι συμβαινει ολο αυτο..

καταρχας το συνολικο ποσοστο ελλειψεων κοινος της κλεψιας εφτασε τα 70 % αν εισαστα εσεις επιχειρηματιας δεν θα σας αρεσε και κατα ενα μεγαλο ποσοστο χρωθηκε και το προσωπικο κατα καποιο τροπο επειδη δεν "ειχε το νου του"

εχετε δικαιο σε αυτο που λετε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ !!!!!!!!! Aλλα κυρολεκτικα τα εχουν γδυσει μεχρι και καροτσια εχουν κλεψει!!!

υγ μη με πυροβολισετε Απαράδεκτη συμπεριφορά στα Jumbo!!!! - Σελίδα 4 186566 δεν ειμαι ιδιοκτητης του Jumbo απλα το ξερω γιατι εχω γνωστους που δουλευουν μεσα εκει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις