Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα αυτο που δεν μου αρεσε οταν πηγα να δω μια φιλη μου σε δημοσιο νοσοκομειο , της ειχαν το μωρακι βεβαια μαζι της στο δωματιο αλλα βρε κοριτσια η καθε κοπελα ειχε και απο 5 συγγενεις μεσα , συν τα 2 μωρακια!!! τι φταιγανε αυτα να ειναι μεσα με τοσο κοσμο?!!!! θα μου πεις μα καλα δεν καταλαβενουν να μπαινουν ενας ενας αλλα τι να πω?!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
υπεροχο το κειμενο!αλλα οπως λεει κ η δημητρα εισαι σε ενα δωματιο με αλλες δυο μαμαδες κ τρια μωρα κ ερχεται η ωρα του επισκεπτηριου τι γινεται με ολους αυτους που θα ρθουν μεσα???????
μηπως θα πρεπε καθε μαμα να ειναι σε μονοκλινο?
δεν αλλαζουν αυτα απο τη μια μερα στην αλλη!οπως εχουμε ξαναπει ΕΛΛΑΔΑ ειμαστε!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω εμενα παντως δεν μου αρεσε καθολου αυτο το θεαμα!!!! και εγω ηθελα την μικρουλα συνεχεια μαζι μου και ολες μας λογικο ηταν .... στο ιδιωτικο δεν αφηναν τοσο κοσμο μεσα στα δωματια , οση ωρα ημουν στο δημοσιο δεν περασε καποιος να πει να βγουν εξω και να μπαινουν λιγοι λιγοι μεσα!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο βασικότερος λόγος που επέλεξα δημοσιο μαιευτήριο είναι για να έγω το μωράκι μου μαζί μου. δεν μπορούσα να διανοηθώ πως αυτό το πλασματακι που ήταν μέσα μου για 9 μήνες ξαφνικά θα το άφηνα μόνο του σε έναν τεράστιο θάλαμο χωρίς χάδια και αγκαλιές.

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θεέ μου, erwtoulis, τι πέρασες κοπέλα μου!!!!!
Συγχαρητήρια για την δύναμη σου, που φαίνεται και απο το γεγονός πως ειχες το θάρρος να μιλήσεις σε όλες εμάς για την εμπειρία σου!!

...Ειδικά όταν συμβαίνουν απρόβλεπτες καταστάσεις στο μωρό ή στη μητέρα, το προσωπικό του μαιευτηρίου θα πρέπει να παρέχει υποστήριξη, οχι να κάνει τα πράγματα χειρότερα!! διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 679259

Για τις δύσκολες γέννες και τα φιλάσθενα μωρά ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΜΗΤΕΡΕΣ, αυτές ειναι ομως που σηκώνουν ολο το βάρος της κατάστασης...ειδικά σε μια στιγμή της ζωής τους που ειναι τοσο ευάλωτες ...και δυστυχώς αυτό κανείς δεν φαίνεται να το κατανοεί... διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 654655

Σταματάω εδω γιατι ειμαι πολύ θυμωμένη διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 654655 διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 654655 διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 654655

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ.. ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!
ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!
ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ, ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΖΥΓΙΖΕ 20 ΚΙΛΑ ΕΙΧΑ Κ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙ!!!
ΔΕ ΛΕΩ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΕΙΧΑ ΣΑΛΤΑΡΕΙ!!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
erwtoulis έγραψε:Emena apo tis 07.00 genisa 16.50 mou to edosan kateuthias na ton piaso meta ton piran gia na ton plinoun kai na me rapsoun, me eixan paei sto domatio k den ton efernan. Rotousa pou einai to moraki mou k tipota. ola kala tha sto feroume mou elegan.Ton eixan se auto to domatio pou lete. Kaneis den mou elege oti eixan mazeutoi arketoi giatroi tis klinikis alla kai eksoterikoi k eksetazan tin periptosi tou mikrou pou tin eblepan gia proti fora. pige 22.00 kai mpenei mesa o gunaikologos mou me ta moutra katebasmena foul stenaxoriimenos. Exasa tin gi kato apo ta podia mou. Mou anefere oti den anixneftike bolbos sto ena tou mataki. Den mporite na fantastite poso megalo itan to sok. eixa pagosi k koitousa sto apiro. Meta apo ligo mou ton eferan alla ego eixa ksespasei se ligmous. giati den kserame an k to allo tou mataki itan ok. Tote itan i epoxi me tis gripes k den afinan kanena diko mou anthropo na mpei mesa stin kliniki na me doun emena k to moro. konteba na saltaro. Mou elegan oti se tetoies periptoseis ta paidia exoun problima k mesa me ta organa tous k oti molis bgo tha prepei na pigename amesos sto paidon. Eimoun toso eksantlimeni, toso stenaxorimeni alla ithela na ton exo sinexeia mazi mou k na min mou ton pairnoun apo dipla mou. Oi meres pou itan mesa sto paidon itan efialtikes. Sto paidon mporousa na ton do mono misi ora to proi k misi to apogeuma gia na ton thilazo. 2 mera ekei mesa mou lene oti molinthike me kapoio mikrobio to aima tou paidiou. Tin ebgaza ekei tis perissoteres ores mipos k erthi i ora na aniksi i porta k xaso kapoio lepto na ton do. O psixoligikos polemos ton giatron itan polu megalos. ospou ton afisa 18 meres tou ekanan oles tis aparetites eksetaseis gia na doun an einai kala k to pira apo ekei mesa me diki mou thelisi. Eutixos itan ola kala den eixa kapoio allo problima.itan paramoni xristougenon otan ton pira, apo ekeini tin stigmi den ton afina apo ta xeria mou. tou arese kai koimotan pano sto stithos mou mexri 3 minon.
A! eide pou mas lene oti ta mora idika mexri na sarantosoun prepei na trone sto 3oro. Stin kliniki mesa ton afisa mono 5 ores to bradu na mou ton paroun gia na koimitho ligo giati den antexa allo , eixa duskoli gena, kai me olo to sok ta matia mou eklinan. K mou eipe i maia oti ta paidia an den ksipnisoun to bradu emeis den ta taizoume. K ta galata pou edinan sumpliroma sta paidia ta zestenan me mikrokimaton.


ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!! ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΑ...
ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, Η ΓΕΝΝΑ ΕΥΚΟΛΗ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΜΕΤΑ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.
ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΕΜΕΙΝΕ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΥΝΗΛΘΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟ ΝΕΟΓΝΟΛΟΓΙΚΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ!!!ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΑΔΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ...
ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΛΙ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ! ΠΑΛΙ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΟΛΙΚΗ!!!
ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΕΓΩ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΚΑΒΑΛΑ ΤΟΤΕ!!!
ΗΜΟΥΝ 18 ΧΡΟΝΩΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΖΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΖΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΑ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ!!
ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ erwtoylis τις καταλαβαινω απολυτα.... Sad Sad Sad

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ.. ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!
ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!
ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ, ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΖΥΓΙΖΕ 20 ΚΙΛΑ ΕΙΧΑ Κ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙ!!!
ΔΕ ΛΕΩ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΕΙΧΑ ΣΑΛΤΑΡΕΙ!!!!


!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα πρεπε να απαγορεύεται όλος αυτός ο συνωστισμός!!!
Ειναι εξωφρενικό που απαγορεύουν ένα σωρό άλλα (συχνά χρήσιμα)πράγματα και επιτρέπουν αυτό!!! διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 679259 διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 679259

Δεν αφήνουν να εχεις τον άντρα σου ή κάποιον άλλο δικό σου για το βράδυ ή τις δύσκολες ώρες του τοκετού και επιτρέπουν όλη αυτή την κοσμοσυρροή τις ώρες ακριβώς που η γυναίκα θέλει να ηρεμήσει, να γνωριστει με το μωρό και να μάθει πως θα το θηλάζει και πως θα το φροντίζει!!!
Ε, δεν ειναι να απορεί κανείς που μεγάλος αριθμός γυναικών ΔΕΝ θηλάζουν!!

* Καλά, τι νομίζουν οτι η αναστατωμένη και εξαντλημένη,πρωτάρα μητέρα θα ΔΙΩΞΕΙ μόνη της τους αμέτρητους συγγενείς?? Εχει την δύναμη εκείνη την ώρα να το παίξει "κακιά"?? διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 679259



aniakouk79


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΝΗΚΩ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!! ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ! ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΟΥΝ ΑΣΧΕΤΗ, ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ! ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΞΕΡΩ! ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΝΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σε ολες κοριτσια οπως λεει κ τι κειμενο ζουμε δυστυχως στην ελλαδα κ ολα αυτα που περιγραφη μπορουν να γινουν πραξη μονο δε διμησια νοσοκομεια του εξωτερικου!!!!!!!!Το μονο που ξερω κ ας ειμαι κ εγω νεα μανουλα ειναι οτι απο την στιγμη που την πηρα την μικρη στα χερια μου δεν τημ αφηνω !παιζουμε ,γελαμε,κανουμε ζουζουνιες κ θεωρω οπως εχω ξανα πει οτι κανενα παιδακι δεν επαθε τιποτα απο την πολυ αγαπη I love you I love you Και ας μου λενα οτι την κακομαθαινω αμα μεγαλωσει κ μετα θα ειμαι ικανοποιημενη οτι δεν εχασα τιποτα απο αυτην!!!!!!!!!!!! διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 417472

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΝΗΚΩ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!! ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ

..θα μπορούσες να το αποφύγεις aniakouk μου, αν υπήρχε κάποιος λογικός κανονισμός! Δεν ειπαμε να μην αφήνουν κανέναν, προς Θεού!!
Απλά με κάποιον τρόπο η μαμά θα πρέπει να έχει την επιλογή!

...κατα την ταπεινή μου γνώμη αυτό δεν θα ήταν δύσκολο αν υπήρχε περιορισμός στον αριθμό των επισκεπτών. Ετσι, ο "κάθε άσχετος" θα έπρεπε να επικοινωνήσει μαζί σου ή με τον άντρα σου, ωστε να είναι σίγουρος πως θα γίνει δεκτός την συγκεκριμένη ημέρα. Μ αυτόν τον τρόπο μπορείς και να αποφύγεις ευγενικά τις επισκέψεις που δεν επιθυμείς!!!

...φυσικά όμως τα ανθοπωλεία και τα υπόλοιπα μαγαζιά του μαιευτηρίου δεν θα χαίρονταν καθόλου με αυτόν τον κανονισμό.... διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 534787 διαβαστε θα σοκαριστητε αλλα κ θα συγκινηθητε!!!!!!!! - Σελίδα 2 534787

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
erwtoulis έγραψε:Emena apo tis 07.00 genisa 16.50 mou to edosan kateuthias na ton piaso meta ton piran gia na ton plinoun kai na me rapsoun, me eixan paei sto domatio k den ton efernan. Rotousa pou einai to moraki mou k tipota. ola kala tha sto feroume mou elegan.Ton eixan se auto to domatio pou lete. Kaneis den mou elege oti eixan mazeutoi arketoi giatroi tis klinikis alla kai eksoterikoi k eksetazan tin periptosi tou mikrou pou tin eblepan gia proti fora. pige 22.00 kai mpenei mesa o gunaikologos mou me ta moutra katebasmena foul stenaxoriimenos. Exasa tin gi kato apo ta podia mou. Mou anefere oti den anixneftike bolbos sto ena tou mataki. Den mporite na fantastite poso megalo itan to sok. eixa pagosi k koitousa sto apiro. Meta apo ligo mou ton eferan alla ego eixa ksespasei se ligmous. giati den kserame an k to allo tou mataki itan ok. Tote itan i epoxi me tis gripes k den afinan kanena diko mou anthropo na mpei mesa stin kliniki na me doun emena k to moro. konteba na saltaro. Mou elegan oti se tetoies periptoseis ta paidia exoun problima k mesa me ta organa tous k oti molis bgo tha prepei na pigename amesos sto paidon. Eimoun toso eksantlimeni, toso stenaxorimeni alla ithela na ton exo sinexeia mazi mou k na min mou ton pairnoun apo dipla mou. Oi meres pou itan mesa sto paidon itan efialtikes. Sto paidon mporousa na ton do mono misi ora to proi k misi to apogeuma gia na ton thilazo. 2 mera ekei mesa mou lene oti molinthike me kapoio mikrobio to aima tou paidiou. Tin ebgaza ekei tis perissoteres ores mipos k erthi i ora na aniksi i porta k xaso kapoio lepto na ton do. O psixoligikos polemos ton giatron itan polu megalos. ospou ton afisa 18 meres tou ekanan oles tis aparetites eksetaseis gia na doun an einai kala k to pira apo ekei mesa me diki mou thelisi. Eutixos itan ola kala den eixa kapoio allo problima.itan paramoni xristougenon otan ton pira, apo ekeini tin stigmi den ton afina apo ta xeria mou. tou arese kai koimotan pano sto stithos mou mexri 3 minon.
A! eide pou mas lene oti ta mora idika mexri na sarantosoun prepei na trone sto 3oro. Stin kliniki mesa ton afisa mono 5 ores to bradu na mou ton paroun gia na koimitho ligo giati den antexa allo , eixa duskoli gena, kai me olo to sok ta matia mou eklinan. K mou eipe i maia oti ta paidia an den ksipnisoun to bradu emeis den ta taizoume. K ta galata pou edinan sumpliroma sta paidia ta zestenan me mikrokimaton.


ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!! ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΤΕΡΑ...
ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, Η ΓΕΝΝΑ ΕΥΚΟΛΗ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΜΕΤΑ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.
ΗΜΟΥΝ 18 ΧΡΟΝΩΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΖΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΖΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΑ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ!!
ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ erwtoylis τις καταλαβαινω απολυτα.... Sad Sad Sad
Emena sinexizei akoma i taleporia. kai tha sunexizei gia oli mou tin zoi. Eimai apo nisi kai kathe mina petame gia agglia gia na to parakolouthoun oi giatroi, ekei einai empiroi. to moraki mou os tora pou einai 1 xronou exei mpei se pano apo 30 aeroplana. To spiti mou den me blepei, pano pou pao na prosarmosto , erxete xarti pou leei oti prepei na fugoume.
Ksekinisame na pigainoume se paidotopous , mpaino kai ego mesa mazi tou na paiksoume giati fobame min ton xtupisoun sto kalo mataki tou ta ipoloipa paidia, den mporite na fantastite pos niotho , otan erxete to kathe paidaki me aporia dixnontas to mataki tou giou mou pou einai klisto k lene "ti exei ?" Dagkono ta xeilia mou gia na min klapso kathe fora.Skeftomai otan tha arxisei na katalabenei kanonika ti exei na ginei.
Eide oi sxoliasmoi k oi kritikes pou akouo kathe fora pou ton bgazo mia boltoula apo ton kosmo einai oti xeirotero.
Alla eimai polu iperifani giati einai ena polu dunato, eksipno kai xamogelasto paidi pou me kanei ores ores na ksexnao to drama mas. einai kai enas logos parapano pou den ton apoxorizomai me tipota. oute se giagiades oute se theies pouthena . thelo na ton exo panta konta mou .

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
erwtoulis έγραψε:
Eide oi sxoliasmoi k oi kritikes pou akouo kathe fora pou ton bgazo mia boltoula apo ton kosmo einai oti xeirotero.
Alla eimai polu iperifani giati einai ena polu dunato, eksipno kai xamogelasto paidi pou me kanei ores ores na ksexnao to drama mas. einai kai enas logos parapano pou den ton apoxorizomai me tipota. oute se giagiades oute se theies pouthena . thelo na ton exo panta konta mou .


Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους σχόλια μπορεί να κάνει κανείς όταν βλέπει ένα μωράκι όπως το δικό σου. Αισχροί, αμόρφωτοι, κακοί, ηλίθιοι άνθρωποι.
Ούτε να φανταστώ τι περνάτε δεν μπορώ. Μόνο δύναμη σας εύχομαι και όλα θα πάνε καλά

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
erwtoulis έγραψε:
Eide oi sxoliasmoi k oi kritikes pou akouo kathe fora pou ton bgazo mia boltoula apo ton kosmo einai oti xeirotero.
Alla eimai polu iperifani giati einai ena polu dunato, eksipno kai xamogelasto paidi pou me kanei ores ores na ksexnao to drama mas. einai kai enas logos parapano pou den ton apoxorizomai me tipota. oute se giagiades oute se theies pouthena . thelo na ton exo panta konta mou .


Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους σχόλια μπορεί να κάνει κανείς όταν βλέπει ένα μωράκι όπως το δικό σου. Αισχροί, αμόρφωτοι, κακοί, ηλίθιοι άνθρωποι.
Ούτε να φανταστώ τι περνάτε δεν μπορώ. Μόνο δύναμη σας εύχομαι και όλα θα πάνε καλά
stis arxes tou kolousan ta blefara, eblepan tin kola kai elegan "des tin bromiara, tsimpliasmeno to paidi k den pianei na to katharisei". "des tin pou afise to paidi k xtipise sto mati, i aporosexti". "A! se thimomaste logo tou paidiou", "axou to kakomoiro ti tou ekane i mana tou" , "A! esu eisai pou genises stin idiotiki kliniki me to paidaki pou exei problima? " . Auta einai ta pio sinithismena kai arketa oste na mou xalane tin diathesi kathe fora pou bgenoume ekso, alla den tha kliso k to paidi mesa gia autous. Apo dunami allo tipota , i psixoula mou to kserei, pou oti tou kanoun oi giatroi tou eksoterikou eimai mazi tou mesa. Einai polu duskola na blepeis to paidi sou ksaploneno me 5 giatrous apo pano tou k na ginete melano apo to klama. Euxomai kamia manoula na min perasei pote tetoies katastaseis.

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειμαι σιγουρη οτι υπαρχουν πολυ κακοι ανθρωποι σ"αυτον τον κοσμο κ σιγουρα δεν ειναι ολοι "αμορφωτοι"!Του αντρα μου ο μικρος ο αδερφος ειναι 12 χρονων κ εχει καποια δισπλασια στο ενα ματακι του κ εκτος αυτου το ματακι που εχει το "προβλημα"εχει αλλο χρωμα το ενα ειναι καφε κ το καταγαλανο οποτε ειναι κ ποιο εμφανες το θεμα!Εχει τυχει να ερθει σε εμας να μεινει για λιγες μερες κ οταν εγβαινε εξω παντα γυρνουσε στεναχωρημενος ετσι κ εγω μια μερα βγηκα εξω κ επιασα ενα παιδακι που του δημιουργουσε συνεχεια προβλημα τον ρωτησα τι προβλημα ειχε με τον μικρο κ μου ειπε οτι του φαινοταν περιεργος κ του λεω κ εγω οτι κ εμενα μου φαινεσαι κ εσυ περιεργος αλλα δεν σε κοροιδευω !Θα μου πεις τα εβαλες με το αλλο παιδακι επειδη ειμαι πολυ νευρικη δεν αντεχω κ απλα να τους αγνοω!!!!!!!!!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K ego tous agnoousa, alla eimai neurospasti arketa tha elega, ospou tora auti i katastasi me exei kanei akoma xeiroteri, me apotelesma tora teleutaia den mporo na kratitho k ta xono kanonika se opoion aniksi to stoma tou gia ton mikro. K etsi prepei mpas k baloun mialo merikoi amorfotoi.

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εγω αυτης της αποψης ειμαι πρεπει ν"απαντας γιατι δεν μπορει το παιδι μια ζωη να κατεβαζει το κεφαλι κ να στεναχωριεται πρεπει να μαθουν να συμπεριφερονται κ να καταλαβουν οτι ολοι εχουμε το κατι που φαινεται σε καποιους περιεργο τι πρεπει να γινει?????????????????????

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
erwtoulis έγραψε:
florentiab έγραψε:
erwtoulis έγραψε:
Eide oi sxoliasmoi k oi kritikes pou akouo kathe fora pou ton bgazo mia boltoula apo ton kosmo einai oti xeirotero.
Alla eimai polu iperifani giati einai ena polu dunato, eksipno kai xamogelasto paidi pou me kanei ores ores na ksexnao to drama mas. einai kai enas logos parapano pou den ton apoxorizomai me tipota. oute se giagiades oute se theies pouthena . thelo na ton exo panta konta mou .


Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους σχόλια μπορεί να κάνει κανείς όταν βλέπει ένα μωράκι όπως το δικό σου. Αισχροί, αμόρφωτοι, κακοί, ηλίθιοι άνθρωποι.
Ούτε να φανταστώ τι περνάτε δεν μπορώ. Μόνο δύναμη σας εύχομαι και όλα θα πάνε καλά
stis arxes tou kolousan ta blefara, eblepan tin kola kai elegan "des tin bromiara, tsimpliasmeno to paidi k den pianei na to katharisei". "des tin pou afise to paidi k xtipise sto mati, i aporosexti". "A! se thimomaste logo tou paidiou", "axou to kakomoiro ti tou ekane i mana tou" , "A! esu eisai pou genises stin idiotiki kliniki me to paidaki pou exei problima? " . Auta einai ta pio sinithismena kai arketa oste na mou xalane tin diathesi kathe fora pou bgenoume ekso, alla den tha kliso k to paidi mesa gia autous. Apo dunami allo tipota , i psixoula mou to kserei, pou oti tou kanoun oi giatroi tou eksoterikou eimai mazi tou mesa. Einai polu duskola na blepeis to paidi sou ksaploneno me 5 giatrous apo pano tou k na ginete melano apo to klama. Euxomai kamia manoula na min perasei pote tetoies katastaseis.


ευχομαι να σου δυνει δυναμη ο Θεος και να μην ασχολεισαι με τον κοσμο γενικοτερα μιλαω!!!!
δε μπορω να φανταστω οτι υπαρχει γυναικα-μανα που θα πει κατι, οτιδηποτε για ενα αλλο παιδακι(ψυχουλα)
περαστικα να ευναι ερωτουλη!!! ευχομαι οι προσπαθειες σας γρηγορα να ερθουν σε καλο και να χαρειτε την οικογενεια σας μεσα στο σπιτακι σας και τα ταξιδια στο εξωτερικο να τα εχετε σαν μια αναμνοιση που βγηκε σε καλο!!!!

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εδω ρε κορίτσια ειμαι με το παιδί στο καρότσι και την κοιλιά στο στόμα και πάλι ειναι γυναικες που μπαίνουν μπροστά μου στην σειρά. Τι να πεις!
Οπως προαναφέρθηκε κοσμος αν ειναι αστοιχειωτος και αμόρφωτος δεν εχει να κανει με το αν η μια μανα θα πει για το παιδί της αλλης.
Μπορεί ο μικρούλης να εχει ενα προβληματάκι αλλα πολύ πιθανο να γίνει ενα ευγενικό και σωστό παιδί μεγαλώνοντας....και ο γιος της μανας που κατηγορεί και χλευάζει ενα προβλημα να γίνει το μεγαλύτερο κωλ....δο που υπάρχει, χωρίς σεβασμο και τρόπους....
Οπότε δεν δινουμε σημασια σε κανεναν και κοιτάμε πώς μεγαλώνουμε κια πως ειναι το δικο μας παιδί πριν κρίνουμε οποιονδήποτε..
Καλή μου "ερωτουλης" δεν εχω ξανακουσει για κατι τέτοιο, ευχομαι να αξιζει ολη αυτη η ταλαιπωρία που περνατε και να γινει μελλοντικα κατι πολυ καλο για το παιδακι σου και να κυλησει η ζωη του φυσιολογικα...χωρις σχολια και κακιες...!!

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sas euxaristo polu koritsia, auto euxomai kai ego kathe mera, na pane ola kala.

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ερωτουλη μου διαβασα ολη την ιστορια σου και εχω παθει σοκ...δεν ξερω τι να πω.. μπορω να καταλαβω πως οταν θα σου ανακοινωσαν το θεμα του παιδιου θα γκρεμιστηκε η γη κατω απο τα ποδια σου..τι να πω?ο γολγοθας στο παιδων..η ταλαιπωρια του παιδιου με ολα αυτα και η δικη σου που επιπλεον πρεπει να εισαι και μεσα στην τρελλη χαρα για να κανεις ευτυχισμενο το παιδακι σου?η αποκρουστικη απανθρωπια των ανθρωπων?ποσο δυνατη πρεπει να εισαι..δεν ξερω με εχεις αφησει αφωνη, εσυ κι αυτο το κουκλακι που εχεις φερει στον κοσμο..ευχομαι να εχεις παντα υπομονη,δυναμη,θεληση και πραγματικα κι ολοψυχα σου ευχομαι ολα να πανε καλα και συντομα να βρεθει λυση στο προβλημα σου..

Depy23

Depy23
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ερωτούλη κουράγιο κοπέλα μου μην δίνεις σημασία στον κόσμο!Να είσαι καλά και να χαίρεσαι το μωράκι σου!
Το άρθρο σοκαριστικό!Έγώ γέννησα στο νοσοκομείο της Δράμας και τον μικρό τον είχα από την πρώτη στιγμή μαζί μου!Πριν ακόμη πάω στο δωμάτιο μια μαία μου τον έφερε να τον θηλάσω.Δεν θα την ξεχάσω ποτέ αυτή την στιγμή!

ΘεονιΜ*

ΘεονιΜ*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
erwtoulis έγραψε:Sas euxaristo polu koritsia, auto euxomai kai ego kathe mera, na pane ola kala.
Η αγαπη τα κανει ολα ''καλα'' και εσυ φαινετε τον αγαπας τον μικρο σ πολυυυ αρα καλα θα πανε ολα!
Μας συγκινησες αλλα μας εδωσες και δυναμη! Wink

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΘεονιΜ* έγραψε:
erwtoulis έγραψε:Sas euxaristo polu koritsia, auto euxomai kai ego kathe mera, na pane ola kala.
Η αγαπη τα κανει ολα ''καλα'' και εσυ φαινετε τον αγαπας τον μικρο σ πολυυυ αρα καλα θα πανε ολα!
Μας συγκινησες αλλα μας εδωσες και δυναμη! Wink

8a pane ola kala na exeis pisti sto 8eo kopela mou

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:τον πρωτο καιρο ελεγα οτι θα γεννησω το δευτερο σε δημοσιο νοσοκομειο.
με τον καιρο αλλαξα γνωμη!!!
θα ηθελα να εχω τον γιατρο που εχω τωρα να γεννησω στην κλινικη και να εχω το μωρακι μου μαζι μου!! γινεται???


ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΙΕΣ!Κ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ-ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ!ΟΜΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις