Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
110 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 110 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ!ΟΜΩΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ..ΤΕΣΠΑ..ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΧΑΛΙΕΜΑΙ!ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΕΙ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ 1000!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΕ 1 ΠΑΙΔΙ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ Π@@@@@ΞΕΙ ΟΛΟΥΣ.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΥΦΗ Κ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΖΗΛΕΥΕΙ!!ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΒΓΑΖΕ ΜΙΑ ΚΑΚΙΑ..ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ..ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ xs Κ ΑΥΤΗ XL ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΛΟΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!!!

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NATALI-MARIA ΕΜΕΝΑ Η ΣΥΝΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ.Η ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΙΚΗ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ Κ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ,ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΚΡΥΑ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΛΕΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ?Κ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ?ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΜΑΣΤ(Ε)(ΣΤΑΝ) ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι να πω εγω ρε κοριτσια που εχω κ συνηφαδα κ κουνιαδο?αστα βραστα !ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω εχω 2 συνυφαδες. Με την μια δεν εχω προβλημα με την αλλη ομως ... Αν και δεν εχω επαφες πολλες με την μια αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι ο,τι και να κανει το κανει απο ζηλια . Εκανε παιδι χωρις ουσιαστικα να το θελει μονο και μονο επειδη ζηλεψε εμενα και την αλλη μου την συνυφαδα. Καταλαβα οτι βαζει λογια σε ολους για ολα . Εχω σταματησει να ασχολουμαι και δεν με νοιαζει . Το μονο που με στεναχωρει ειναι η συμπεριφορα της απεναντι στο ανιψακι μου που στο κατω κατως της γραφης δεν φταιει και σε τιποτα .

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααααα ωραιο θεμα ευτυχως εχω 2 κ δεν εχω σχερσεις με καμια απο τις 2 ειναι πολυ μεγαλες γιασ να κανω παρεα μαζι τους

http://www.gatospito.com

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ xs Κ ΑΥΤΗ XL ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΛΟΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!!!

το νυφικο σου γιατι το εβαλε;;το νυφικο δε το φορανε οι ανυπαντρες φιλες της νυφης?αυτη ηταν ανυπαντρη? scratch
εγω δεν εχω συννυφαδα αλλα την περιμενω με χαρα!!!για να πρηζει και αλλον η πεθερα μου κι οχι μονο εμενα!!!!!! cheers cheers cheers

boogie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
DISTIXOS KAMIA FORA DEN KSEREIS AN EINAI KALITERO NA EXEIS KOUNIADES....H....SINIFADES.,....K OI DIO MPOROUN NA KANOUN EKSISOU THN IDIA ZHMIA!!!!!H ZHLIA EINAI TO MEGALHTERO ELLATOMA TOUS!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
natali-maria έγραψε:ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ xs Κ ΑΥΤΗ XL ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΛΟΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!!!

το νυφικο σου γιατι το εβαλε;;το νυφικο δε το φορανε οι ανυπαντρες φιλες της νυφης?αυτη ηταν ανυπαντρη? scratch
εγω δεν εχω συννυφαδα αλλα την περιμενω με χαρα!!!για να πρηζει και αλλον η πεθερα μου κι οχι μονο εμενα!!!!!! cheers cheers cheers
ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ.Κ ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ..ΟΜΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΧΕ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ..Κ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕ Η ΧΑΡΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ Κ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ.ΕΝΩ ΗΞΕΡΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΜΕΣΑ!ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ Κ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΗΓΑΝ Κ ΣΕ ΜΟΔΙΣΤΡΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΖΕΨΕΙ!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΗ Κ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΚΟ!ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ Η ΠΑΡΑΛΟΓΗ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ Κ ΗΤΑΝ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΟΥΡΛΙΑΖΑ Κ ΕΤΡΕΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ! Twisted Evil Twisted Evil

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boogie έγραψε:DISTIXOS KAMIA FORA DEN KSEREIS AN EINAI KALITERO NA EXEIS KOUNIADES....H....SINIFADES.,....K OI DIO MPOROUN NA KANOUN EKSISOU THN IDIA ZHMIA!!!!!H ZHLIA EINAI TO MEGALHTERO ELLATOMA TOUS!!!!
ΣΥΜΦΩΝΩ Κ ΕΠΑΥΞΑΝΩ...!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φωτεινουλα έγραψε:τι να πω εγω ρε κοριτσια που εχω κ συνηφαδα κ κουνιαδο?αστα βραστα !ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ
ΩΧ!ΚΑΤΑΛΑΒΑ... Mad Mad !!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ..ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ Κ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΛΑΛΗΣΟΥΜΕ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΥ..

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ladycat έγραψε:ααααα ωραιο θεμα ευτυχως εχω 2 κ δεν εχω σχερσεις με καμια απο τις 2 ειναι πολυ μεγαλες γιασ να κανω παρεα μαζι τους
ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:και εγω εχω 2 συνυφαδες. Με την μια δεν εχω προβλημα με την αλλη ομως ... Αν και δεν εχω επαφες πολλες με την μια αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι ο,τι και να κανει το κανει απο ζηλια . Εκανε παιδι χωρις ουσιαστικα να το θελει μονο και μονο επειδη ζηλεψε εμενα και την αλλη μου την συνυφαδα. Καταλαβα οτι βαζει λογια σε ολους για ολα . Εχω σταματησει να ασχολουμαι και δεν με νοιαζει . Το μονο που με στεναχωρει ειναι η συμπεριφορα της απεναντι στο ανιψακι μου που στο κατω κατως της γραφης δεν φταιει και σε τιποτα .
Εκανε παιδι χωρις ουσιαστικα να το θελει μονο και μονο επειδη ζηλεψε εμενα και την αλλη μου την συνυφαδα.ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΜΠΡΑΒΟ!!ΑΛΛΟ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... Shocked Shocked ?

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ:
[b]Η ΖΗΛΕΙΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΨΩΡΑ ΘΑ ΚΟΛΛΑΓΕ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ..!!!

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δλδ υπάρχουν γυναίκες που ακόμα και οτ παιδί το κάνουν από ζήλια;;; Τι να πω! Μπράβο της...
Εγώ δεν έχω ακόμα συνυφάδα αλλά η κοπέλα του κουνιάδου μου είναι υπέροχη, καταπληκτικό παιδί και μακάρι αυτή να γίνει συνυφάδα μου!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Ποια ειναι η κουνιαδα και ποια η συνυφαδα κοριτσια? Για να ξερω τι εχω δλδ Laughing













florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Ποια ειναι η κουνιαδα και ποια η συνυφαδα κοριτσια? Για να ξερω τι εχω δλδ Laughing





μέσα στο μυαλό μου είσαι!!! όταν διάβασα το θέμα αυτό αναρωτήθηκα








GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AN O ANTΡΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΤΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΥΦΑΔΑ.ΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΜΠΛΕΞΑ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
litsakos έγραψε:

Ποια ειναι η κουνιαδα και ποια η συνυφαδα κοριτσια? Για να ξερω τι εχω δλδ Laughing





μέσα στο μυαλό μου είσαι!!! όταν διάβασα το θέμα αυτό αναρωτήθηκα









μα ειναι μπερδεμα!μπατζανακια,κουνιαδες.... Laughing

GEODATOU έγραψε:AN O ANTΡΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΤΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΥΦΑΔΑ.ΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΜΠΛΕΞΑ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ωραια!συνυφαδα εχω τοτε!ευχαριστω για το ξεκαθαρισμα! Very Happy

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω κ συννυφαδα εχω κ κουνιαδες κ οι 3 τους σ*****λες κ μαζι με τον κουνιαδο 4 ολοι μαζι.ευτυχως τωρα τσακωθηκαμε κ δν μιλιομαστε κ ετσι εχω βρει την ησυχια μου!!!!κ αποτι βλεπω θα αργησουμε πολυ να ξαναμιλησουμε,ο αντρας μου δλδ γτ εγω δν εχω σκοπο να ξαναμιλησω,εμας τα πραγματα εφτασαν στα ακρα...με εβγαλαν κλεφτρα κ την οικογενεια μου....ευτυχως ο αντρας μου εμ υποστηριξε οταν ανοιξαν το στομα τους κ αρχισαν να με βριζουνε και τους εβρισε αναλογως,λυπαμαι που εγινα αιτια ο αντρας μου να μην εχει σχεσεις με τα αδερφια του,αλλα τετοια αδερφια θα προτιμουσα να μην εχω,ειλικρινα.

linmak88

linmak88
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ έχω συνυφάδα τα τελευταία 6 χρόνια! Αλλά.....δεν την έχω δει ποτέ - δεν ξέρω καν πως είναι φυσιογνωμικά! Είναι από Ρωσία και ο άντρας μου όταν το πρωτοέμαθε έκανε την εξής παρατήρηση στον κουνιάδο μου και αδελφό του: "μήπως πρέπει να το σκεφτείς καλύτερα, να το δεις το θέμα πιο σφαιρικά;" Από τότε διατηρούν ψυχρές σχέσεις οι δυο τους - αυτός έκανε πολιτικό γάμο και δεν κάλεσε κανέναν και έτσι εγώ ποτέ δεν γνώρισα τη συνυφάδα....να πω ότι λυπάμαι; Δεν νομίζω... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! 379767

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
linmak88 έγραψε:Εγώ έχω συνυφάδα τα τελευταία 6 χρόνια! Αλλά.....δεν την έχω δει ποτέ - δεν ξέρω καν πως είναι φυσιογνωμικά! Είναι από Ρωσία και ο άντρας μου όταν το πρωτοέμαθε έκανε την εξής παρατήρηση στον κουνιάδο μου και αδελφό του: "μήπως πρέπει να το σκεφτείς καλύτερα, να το δεις το θέμα πιο σφαιρικά;" Από τότε διατηρούν ψυχρές σχέσεις οι δυο τους - αυτός έκανε πολιτικό γάμο και δεν κάλεσε κανέναν και έτσι εγώ ποτέ δεν γνώρισα τη συνυφάδα....να πω ότι λυπάμαι; Δεν νομίζω... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! 379767
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ... Very Happy Very Happy !!ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΛΑΧΝΟ.... ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! 215994 ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!! 215994 !!!

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ είχα συνηφάδα δεν έχω πλέον.Αλλά δεν είμαι τυχερή ο κουνιάδος κανει για 10 συνηφάδες μαζί!!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παιδια μακαρι ναταν κοντα η συνηφαδα μου! ποτε δεν ανταλαξαμε κουβεντα. σιγουρα εχει της παραξενιες τις οπως καιγω φανταζομαι αλλα γενικα εχουμε πολυ καλες σχεσεις.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Εγώ είχα συνηφάδα δεν έχω πλέον.Αλλά δεν είμαι τυχερή ο κουνιάδος κανει για 10 συνηφάδες μαζί!!!!
Α!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ..ΜΠΕΣ Κ ΕΣΥ ΣΤΟ CLUB... Smile Smile !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις